SwarLogo Bughouse op het BK 2024 SwarLogo
BKSL
Organisator: BKSL
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Snelschaak (11 Rondes)
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 08/07/2024 tot 08/07/2024
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam PtnTot. OR #Win SB Koya # Z
1
Maerevoet Sim - De Waele Warre
  1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
1 Z 1 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
2 W 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
3 Z 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
4 W 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
5 Z 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
6 W 1 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
7 Z 1 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
8 W 1 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
9 Z 1 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
10 - B1        
11 W 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
11.0 - 10 59.50 5.0 5
2
Raats Joppe - Kum Busra
  2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
1 Z 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
2 - B1        
3 W 1 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
4 Z 1 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
5 W 1 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
6 Z 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
7 W 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
8 Z 1 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
9 W 0 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
10 Z 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
11 W 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
9.0 - 8 42.50 4.0 5
3
Butzen Robin - Peeters Alex
  3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
1 W 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
2 Z 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
3 - B1        
4 W 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
5 Z 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
6 W 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
7 Z 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
8 W 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
9 Z 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
10 W 1 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
11 Z 1 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
8.0 - 7 32.50 2.0 5
4
Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen
  4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
1 Z 0 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
2 W 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
3 Z 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
4 W 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
5 Z 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
6 W 1 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
7 Z 1 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
8 - B1        
9 W 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
10 Z 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
11 W 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
7.0 1.0 6 29.50 2.0 5
5
Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas
  5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
1 Z 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
2 W 0 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
3 Z 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
4 - B1        
5 W 1 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
6 Z 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
7 W 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
8 Z 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
9 W 1 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
10 Z 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
11 W 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
7.0 0.0 6 28.50 2.0 5
6
Gijsen Stief - Bonneux Niels
  6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
1 Z 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
2 W 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
3 Z 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
4 W 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
5 Z 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
6 - B1        
7 W 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
8 Z 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
9 W 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
10 Z 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
11 W 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
6.0 - 5 21.00 0.0 5
7
Pieters Frederik - Peleman Tony
  7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
1 W 1 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
2 Z 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
3 W 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
4 Z 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
5 - B1        
6 W 0 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
7 Z 0 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
8 W 1 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
9 Z 1 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
10 W 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
11 Z 0 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
5.0 1.0 4 27.00 2.0 5
8
Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe
  8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
1 W 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
2 Z 1 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
3 W 0 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
4 Z 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
5 W 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
6 Z 1 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
7 W 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
8 Z 0 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
9 W 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
10 Z 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
11 - B1        
5.0 0.0 4 17.00 1.0 5
9
Van Tichelen Bart - Cornet Luc
  9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
1 - B1        
2 W 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
3 Z 0 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
4 W 1 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
5 Z 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
6 W 0 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
7 Z 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
8 W 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
9 Z 0 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
10 W 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
11 Z 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
3.0 1.0 2 9.00 0.0 5
10
Peeters Bart - Laeremans Louis
  10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
1 W 0 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
2 Z 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
3 W 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
4 Z 0 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
5 W 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
6 Z 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
7 - B1        
8 W 1 11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
9 Z 0 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
10 W 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
11 Z 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
3.0 0.0 2 9.00 0.0 5
11
Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf
  11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 2.0
1 W 0 5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 7.0
2 Z 0 6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 6.0
3 W 0 4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 7.0
4 Z 0 1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 11.0
5 W 0 9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 3.0
6 Z 0 3 Butzen Robin - Peeters Alex 0 8.0
7 W 1 7 Pieters Frederik - Peleman Tony 0 5.0
8 Z 0 10 Peeters Bart - Laeremans Louis 0 3.0
9 - B1        
10 W 0 8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 5.0
11 Z 0 2 Raats Joppe - Kum Busra 0 9.0
2.0 - 1 6.50 0.0 5
Begin van de pagina
Ronde 1 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Butzen Robin - Peeters Alex 0.0 0-1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 0.0
2 Pieters Frederik - Peleman Tony 0.0 1-0 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0.0
3 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0 0-1 Gijsen Stief - Bonneux Niels 0.0
4 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0 0-1 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0.0
5 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0.0 0-1 Raats Joppe - Kum Busra 0.0
  Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 1.0 0-1 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0.0
2 Gijsen Stief - Bonneux Niels 1.0 1-0 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0
3 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0.0 1-0 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0
4 Maerevoet Sim - De Waele Warre 1.0 1-0 Pieters Frederik - Peleman Tony 1.0
5 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 1.0 0-1 Butzen Robin - Peeters Alex 0.0
  Raats Joppe - Kum Busra 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Pieters Frederik - Peleman Tony 1.0 1-0 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 1.0
2 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0 0-1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 2.0
3 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0 0-1 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 1.0
4 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 1.0 0-1 Gijsen Stief - Bonneux Niels 2.0
5 Raats Joppe - Kum Busra 2.0 1-0 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 1.0
  Butzen Robin - Peeters Alex 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gijsen Stief - Bonneux Niels 3.0 0-1 Raats Joppe - Kum Busra 3.0
2 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 2.0 1-0 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 1.0
3 Maerevoet Sim - De Waele Warre 3.0 1-0 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0
4 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 1.0 1-0 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0
5 Butzen Robin - Peeters Alex 2.0 1-0 Pieters Frederik - Peleman Tony 2.0
  Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0 0-1 Butzen Robin - Peeters Alex 3.0
2 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0 0-1 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 2.0
3 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 1.0 0-1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 4.0
4 Raats Joppe - Kum Busra 4.0 1-0 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 3.0
5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 2.0 1-0 Gijsen Stief - Bonneux Niels 3.0
  Pieters Frederik - Peleman Tony 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 3.0 1-0 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 3.0
2 Maerevoet Sim - De Waele Warre 5.0 1-0 Raats Joppe - Kum Busra 5.0
3 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0 0-1 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 1.0
4 Butzen Robin - Peeters Alex 4.0 1-0 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0
5 Pieters Frederik - Peleman Tony 3.0 0-1 Peeters Bart - Laeremans Louis 0.0
  Gijsen Stief - Bonneux Niels 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0.0 1-0 Pieters Frederik - Peleman Tony 3.0
2 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 2.0 0-1 Butzen Robin - Peeters Alex 5.0
3 Raats Joppe - Kum Busra 5.0 1-0 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0
4 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 3.0 0-1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 6.0
5 Gijsen Stief - Bonneux Niels 4.0 0-1 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 4.0
  Peeters Bart - Laeremans Louis 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 7.0 1-0 Gijsen Stief - Bonneux Niels 4.0
2 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0 0-1 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 3.0
3 Butzen Robin - Peeters Alex 6.0 0-1 Raats Joppe - Kum Busra 6.0
4 Pieters Frederik - Peleman Tony 3.0 1-0 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 2.0
5 Peeters Bart - Laeremans Louis 2.0 1-0 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 1.0
  Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 5.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 2.0 1-0 Peeters Bart - Laeremans Louis 3.0
2 Raats Joppe - Kum Busra 7.0 0-1 Pieters Frederik - Peleman Tony 4.0
3 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 4.0 1-0 Butzen Robin - Peeters Alex 6.0
4 Gijsen Stief - Bonneux Niels 4.0 1-0 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0
5 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 6.0 0-1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 8.0
  Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 10 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0 0-1 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 6.0
2 Butzen Robin - Peeters Alex 6.0 1-0 Gijsen Stief - Bonneux Niels 5.0
3 Pieters Frederik - Peleman Tony 5.0 0-1 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 5.0
4 Peeters Bart - Laeremans Louis 3.0 0-1 Raats Joppe - Kum Busra 7.0
5 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 2.0 0-1 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 3.0
  Maerevoet Sim - De Waele Warre 9.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 11 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Raats Joppe - Kum Busra 8.0 1-0 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 2.0
2 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 6.0 1-0 Peeters Bart - Laeremans Louis 3.0
3 Gijsen Stief - Bonneux Niels 5.0 1-0 Pieters Frederik - Peleman Tony 5.0
4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 7.0 0-1 Butzen Robin - Peeters Alex 7.0
5 Maerevoet Sim - De Waele Warre 10.0 1-0 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 3.0
  Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 4.0 1 Bye  
Begin van de pagina
  Bughouse op het BK 2024
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Bye Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Van Tichelen Bart - Cornet Luc 0 -240 1   0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 b 3.0 1.0 2 9.00 0.0 5
           
Butzen Robin - Peeters Alex 0 149 2 1   1 1 1 1 0 0 1 1 0 b 8.0 - 7 32.50 2.0 5
                               
Pieters Frederik - Peleman Tony 0 -72 3 1 0   0 0 1 1 0 0 1 0 b 5.0 1.0 4 27.00 2.0 5
                   
Peeters Bart - Laeremans Louis 0 -240 4 0 0 1   1 0 0 0 0 0 0 b 3.0 0.0 2 9.00 0.0 5
           
Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 0 -366 5 0 0 1 0   0 0 0 0 0 0 b 2.0 - 1 6.50 0.0 5
       
Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 0 -72 6 1 0 0 1 1   0 1 0 0 0 b 5.0 0.0 4 17.00 1.0 5
                   
Raats Joppe - Kum Busra 0 240 7 1 1 0 1 1 1   1 1 1 0 b 9.0 - 8 42.50 4.0 5
                                   
Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 0 72 8 1 1 1 1 1 0 0   1 0 0 b 7.0 0.0 6 28.50 2.0 5
                           
Gijsen Stief - Bonneux Niels 0 0 9 1 0 1 1 1 1 0 0   0 0 b 6.0 - 5 21.00 0.0 5
                       
Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 0 72 10 1 0 0 1 1 1 0 1 1   0 b 7.0 1.0 6 29.50 2.0 5
                           
Maerevoet Sim - De Waele Warre 0 800 11 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1   b 11.0 - 10 59.50 5.0 5
                                           

Maerevoet Sim - De Waele Warre (Rank: 11)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 3      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 2      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
7 4      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
8 1      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 W - 1 8.0 0.50 +0.50
9 5      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 Z - 1 9.0 0.50 +0.50
10        Bye           1 10.0    
11 5      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 W - 1 11.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 55.0 Totaal 11.0 5.00 +5.00
Begin van de pagina

Raats Joppe - Kum Busra (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2        Bye           1 2.0    
3 5      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 4      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 2      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
7 3      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 3      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 2      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
10 4      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
11 1      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 W - 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 57.0 Totaal 9.0 5.00 +3.00
Begin van de pagina

Butzen Robin - Peeters Alex (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3        Bye           1 2.0    
4 5      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
8 3      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
9 3      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
10 2      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
11 4      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 8.0 5.00 +2.00
Begin van de pagina

Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 3      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 1      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8        Bye           1 6.0    
9 5      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
10 1      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 4      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 59.0 Totaal 7.0 5.00 +1.00
Begin van de pagina

Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 2.0    
5 5      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 1      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 4      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 2      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 3      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 3      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 2      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 59.0 Totaal 7.0 5.00 +1.00
Begin van de pagina

Gijsen Stief - Bonneux Niels (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 5      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 4.0    
7 5      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 1      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 4      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 2      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 3      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 60.0 Totaal 6.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina

Pieters Frederik - Peleman Tony (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 1      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 3.0    
6 5      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 1      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 4      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 2      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 3      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 3      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 61.0 Totaal 5.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina

Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 1      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 2      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 3      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 3      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 2      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 4      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 1      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
10 5      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
11        Bye           1 5.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 61.0 Totaal 5.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina

Van Tichelen Bart - Cornet Luc (Rank: 1)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 1      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 2      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 3      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 2      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 4      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 1      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11 5      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.0 Totaal 3.0 5.00 -3.00
Begin van de pagina

Peeters Bart - Laeremans Louis (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 3      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 2      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 4      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 1      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 5      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7        Bye           1 2.0    
8 5      Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 1      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 4      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11 2      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.0 Totaal 3.0 5.00 -3.00
Begin van de pagina

Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 2      Gijsen Stief - Bonneux Niels BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 3      Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 3      Maerevoet Sim - De Waele Warre BEL 0 11.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 2      Van Tichelen Bart - Cornet Luc BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 4      Butzen Robin - Peeters Alex BEL 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7 1      Pieters Frederik - Peleman Tony BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
8 5      Peeters Bart - Laeremans Louis BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 2.0    
10 5      Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
11 1      Raats Joppe - Kum Busra BEL 0 9.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.0 Totaal 2.0 5.00 -4.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR #Win SB Koya # Z
1 Maerevoet Sim - De Waele Warre 11 0 800 11.0 3 Z 1 7 W 1 10 Z 1 11 W 1 8 Z 1 2 W 1 5 Z 1 6 W 1 4 Z 1 B1 9 W 1 - 10 59.50 5.0 5
2 Raats Joppe - Kum Busra 7 0 240 9.0 8 Z 1 B1 5 W 1 6 Z 1 4 W 1 1 Z 0 9 W 1 3 Z 1 7 W 0 10 Z 1 11 W 1 - 8 42.50 4.0 5
3 Butzen Robin - Peeters Alex 2 0 149 8.0 1 W 0 9 Z 1 B1 7 W 1 10 Z 1 11 W 1 8 Z 1 2 W 0 5 Z 0 6 W 1 4 Z 1 - 7 32.50 2.0 5
4 Zouaghi Amir - Van Hecke Jeroen 10 0 72 7.0 7 Z 0 10 W 1 11 Z 1 8 W 1 2 Z 0 5 W 1 6 Z 1 B1 1 W 0 9 Z 1 3 W 0 1.0 6 29.50 2.0 5
5 Schuurbiers Wouter - De Clerk Lucas 8 0 72 7.0 11 Z 1 8 W 0 2 Z 0 B1 6 W 1 4 Z 0 1 W 0 9 Z 1 3 W 1 7 Z 1 10 W 1 0.0 6 28.50 2.0 5
6 Gijsen Stief - Bonneux Niels 9 0 0 6.0 10 Z 1 11 W 1 8 Z 1 2 W 0 5 Z 0 B1 4 W 0 1 Z 0 9 W 1 3 Z 0 7 W 1 - 5 21.00 0.0 5
7 Pieters Frederik - Peleman Tony 3 0 -72 5.0 4 W 1 1 Z 0 9 W 1 3 Z 0 B1 10 W 0 11 Z 0 8 W 1 2 Z 1 5 W 0 6 Z 0 1.0 4 27.00 2.0 5
8 Muetsch Annmarie - Sandoval Felipe 6 0 -72 5.0 2 W 0 5 Z 1 6 W 0 4 Z 0 1 W 0 9 Z 1 3 W 0 7 Z 0 10 W 1 11 Z 1 B1 0.0 4 17.00 1.0 5
9 Van Tichelen Bart - Cornet Luc 1 0 -240 3.0 B1 3 W 0 7 Z 0 10 W 1 11 Z 1 8 W 0 2 Z 0 5 W 0 6 Z 0 4 W 0 1 Z 0 1.0 2 9.00 0.0 5
10 Peeters Bart - Laeremans Louis 4 0 -240 3.0 6 W 0 4 Z 0 1 W 0 9 Z 0 3 W 0 7 Z 1 B1 11 W 1 8 Z 0 2 W 0 5 Z 0 0.0 2 9.00 0.0 5
11 Van Den Bossche Gunter - Vervloet Staf 5 0 -366 2.0 5 W 0 6 Z 0 4 W 0 1 Z 0 9 W 0 3 Z 0 7 W 1 10 Z 0 B1 8 W 0 2 Z 0 - 1 6.50 0.0 5

(©)FRBE-KBSB-v6.40 2024/06/09 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/07/12 23:25