SwarLogo 22ste Overpelts Jeugdtoernooi 2024 Opstapje-Stap1 SwarLogo
714
Organisator: Overpelt
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 10/02/2024 tot 10/02/2024
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1
Peeters, Giel
  1 Peeters, Giel 0 7.0
1 W 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
2 Z 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
3 W 1 2 Akkers, Alexander 0 6.0
4 Z 1 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
5 W 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
6 Z 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
7 W 1 3 Drees, Arne 0 4.5
M 0 Stap 1 Overpelt 7.0 800 26.00 29.00 29.00
2
Akkers, Alexander
  2 Akkers, Alexander 0 6.0
1 Z 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
2 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
3 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
4 W 1 3 Drees, Arne 0 4.5
5 Z 1 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
6 W 1 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
7 W 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
M 0 Stap 1 Overpelt 6.0 309 26.50 28.00 21.00
3
Drees, Arne
  3 Drees, Arne 0 4.5
1 W 1 8 Verbeek, Wout 0 4.0
2 Z ½ 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
3 W 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
4 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
5 W 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
6 Z 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
7 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
M 0 Stap 1 Leopoldsburg 4.5 110 27.50 30.00 15.00
4
Zakoryan, Erik
  4 Zakoryan, Erik 0 4.5
1 W 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
2 Z 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
3 Z 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
4 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
5 W 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
6 Z ½ 8 Verbeek, Wout 0 4.0
7 W 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
M 0 Stap 1 De Zandkorrel Hechtel 4.5 110 27.00 29.00 14.00
5
Jamers, Finn
  5 Jamers, Finn 0 4.0
1 - B1        
2 Z 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
3 W 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
4 Z 1 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
5 W 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
6 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
7 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
M 0 Stap 1 SLim Hasselt 4.0 0 29.00 32.00 14.50
6
Gadzhiev, Mohammad
  6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
1 Z 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
2 W ½ 3 Drees, Arne 0 4.5
3 Z 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
4 W 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
5 Z 1 14 Schoofs, Jack 0 3.0
6 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
7 W ½ 9 Munoz, Raoul 0 3.5
M 0 Stap 1 De Zandkorrel Hechtel 4.0 50 24.00 26.50 13.00
7
Heurckmans, Dries
  7 Heurckmans, Dries 0 4.0
1 Z 1 14 Schoofs, Jack 0 3.0
2 W 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
3 W 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
4 Z 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
5 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
6 W 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
7 Z 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
M 0 Stap 1 Genk 4.0 50 24.00 26.50 11.50
8
Verbeek, Wout
  8 Verbeek, Wout 0 4.0
1 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
2 W 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
3 Z ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
4 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
5 Z 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
6 W ½ 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
7 Z 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
M 0 Stap 1 Neerpelt 4.0 50 20.50 22.00 10.25
9
Munoz, Raoul
  9 Munoz, Raoul 0 3.5
1 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
2 W 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
3 Z 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
4 W 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
5 Z 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
6 W 0 3 Drees, Arne 0 4.5
7 Z ½ 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
M 0 Stap 1 Leopoldsburg 3.5 0 24.50 26.00 9.00
10
Bollen, Lukas
  10 Bollen, Lukas 0 3.5
1 W 0 15 Thomas, Sophia 0 3.0
2 Z 1 8 Verbeek, Wout 0 4.0
3 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
4 Z 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
5 W 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
6 Z 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
7 W ½ 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
M 0 Stap 1 Heusden 3.5 0 20.00 22.00 10.25
11
Ekatpur, Aaran
  11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
1 Z 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
2 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
3 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
4 W ½ 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
5 Z 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
6 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
7 Z ½ 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
M 0 Stap 1 SLim Hasselt 3.0 -50 22.50 24.00 6.50
12
Schoofs, Nelles
  12 Schoofs, Nelles 0 3.0
1 W 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
2 Z 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
3 W 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
4 Z ½ 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
5 W 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
6 Z ½ 16 Mielke, Leon 0 3.0
7 W 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
M 0 Opstapje Heusden 3.0 -50 21.50 23.50 7.25
13
Vervoort, Ferre
  13 Vervoort, Ferre 0 3.0
1 W 0 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
2 - B1        
3 Z 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
4 W 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
5 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
6 W ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
7 Z ½ 10 Bollen, Lukas 0 3.5
M 0 Stap 1 Lommel 3.0 -117 20.50 23.00 8.25
14
Schoofs, Jack
  14 Schoofs, Jack 0 3.0
1 W 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
2 Z ½ 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
3 W ½ 8 Verbeek, Wout 0 4.0
4 Z 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
5 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
6 Z ½ 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
7 W ½ 16 Mielke, Leon 0 3.0
M 0 Stap 1 Heusden 3.0 -50 19.50 21.50 8.00
15
Thomas, Sophia
  15 Thomas, Sophia 0 3.0
1 Z 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
2 W 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
3 Z 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
4 W 0 14 Schoofs, Jack 0 3.0
5 Z 0 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
6 - B1        
7 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
F 0 Stap 1 Neerpelt 3.0 -117 19.50 21.00 6.50
16
Mielke, Leon
  16 Mielke, Leon 0 3.0
1 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
2 Z 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
3 W 0 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
4 Z 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
5 - B1        
6 W ½ 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
7 Z ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
M 0 Stap 1 Schachfreunde Heinsberg 3.0 -117 18.00 20.00 7.00
17
Zandijk, Lorena
  17 Zandijk, Lorena 0 3.0
1 Z 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
2 W 0 16 Mielke, Leon 0 3.0
3 - B1        
4 W 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
5 Z ½ 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
6 W 1FF 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
7 W ½ 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
F 0 Stap 1 Neerpelt 3.0 -230 17.50 19.00 6.25
18
Van Roy, Mathis
  18 Van Roy, Mathis 0 1.5
1 W 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
2 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
3 W 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
4 Z 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
5 W ½ 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
6 Z 0 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
7 Z 0 15 Thomas, Sophia 0 3.0
M 0 Opstapje Heusden 1.5 -220 21.00 23.00 3.00
19
Ceulemans, Rhune
  19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
1 Z 0 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
2 W ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
3 Z 0 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
4 - B1        
5 W 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
6 Z 0ff 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
7 - A        
M 0 Opstapje Heusden 1.5 -322 17.50 19.00 3.50
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1 12
Schoofs, Nelles
  12 Schoofs, Nelles 0 3.0
1 W 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
2 Z 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
3 W 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
4 Z ½ 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
5 W 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
6 Z ½ 16 Mielke, Leon 0 3.0
7 W 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
M 0 Opstapje Heusden 3.0 -50 21.50 23.50 7.25
2 18
Van Roy, Mathis
  18 Van Roy, Mathis 0 1.5
1 W 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
2 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
3 W 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
4 Z 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
5 W ½ 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
6 Z 0 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
7 Z 0 15 Thomas, Sophia 0 3.0
M 0 Opstapje Heusden 1.5 -220 21.00 23.00 3.00
3 19
Ceulemans, Rhune
  19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
1 Z 0 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
2 W ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
3 Z 0 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
4 - B1        
5 W 0 8 Verbeek, Wout 0 4.0
6 Z 0ff 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
7 - A        
M 0 Opstapje Heusden 1.5 -322 17.50 19.00 3.50
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1 1
Peeters, Giel
  1 Peeters, Giel 0 7.0
1 W 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
2 Z 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
3 W 1 2 Akkers, Alexander 0 6.0
4 Z 1 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
5 W 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
6 Z 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
7 W 1 3 Drees, Arne 0 4.5
M 0 Stap 1 Overpelt 7.0 800 26.00 29.00 29.00
2 2
Akkers, Alexander
  2 Akkers, Alexander 0 6.0
1 Z 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
2 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
3 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
4 W 1 3 Drees, Arne 0 4.5
5 Z 1 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
6 W 1 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
7 W 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
M 0 Stap 1 Overpelt 6.0 309 26.50 28.00 21.00
3 3
Drees, Arne
  3 Drees, Arne 0 4.5
1 W 1 8 Verbeek, Wout 0 4.0
2 Z ½ 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
3 W 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
4 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
5 W 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
6 Z 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
7 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
M 0 Stap 1 Leopoldsburg 4.5 110 27.50 30.00 15.00
4 4
Zakoryan, Erik
  4 Zakoryan, Erik 0 4.5
1 W 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
2 Z 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
3 Z 1 5 Jamers, Finn 0 4.0
4 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
5 W 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
6 Z ½ 8 Verbeek, Wout 0 4.0
7 W 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
M 0 Stap 1 De Zandkorrel Hechtel 4.5 110 27.00 29.00 14.00
5 5
Jamers, Finn
  5 Jamers, Finn 0 4.0
1 - B1        
2 Z 1 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
3 W 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
4 Z 1 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
5 W 1 9 Munoz, Raoul 0 3.5
6 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
7 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
M 0 Stap 1 SLim Hasselt 4.0 0 29.00 32.00 14.50
6 6
Gadzhiev, Mohammad
  6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
1 Z 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
2 W ½ 3 Drees, Arne 0 4.5
3 Z 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
4 W 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
5 Z 1 14 Schoofs, Jack 0 3.0
6 Z 0 2 Akkers, Alexander 0 6.0
7 W ½ 9 Munoz, Raoul 0 3.5
M 0 Stap 1 De Zandkorrel Hechtel 4.0 50 24.00 26.50 13.00
7 7
Heurckmans, Dries
  7 Heurckmans, Dries 0 4.0
1 Z 1 14 Schoofs, Jack 0 3.0
2 W 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
3 W 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
4 Z 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
5 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
6 W 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
7 Z 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
M 0 Stap 1 Genk 4.0 50 24.00 26.50 11.50
8 8
Verbeek, Wout
  8 Verbeek, Wout 0 4.0
1 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
2 W 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
3 Z ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
4 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
5 Z 1 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
6 W ½ 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
7 Z 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
M 0 Stap 1 Neerpelt 4.0 50 20.50 22.00 10.25
9 9
Munoz, Raoul
  9 Munoz, Raoul 0 3.5
1 Z 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
2 W 1 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
3 Z 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
4 W 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
5 Z 0 5 Jamers, Finn 0 4.0
6 W 0 3 Drees, Arne 0 4.5
7 Z ½ 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
M 0 Stap 1 Leopoldsburg 3.5 0 24.50 26.00 9.00
10 10
Bollen, Lukas
  10 Bollen, Lukas 0 3.5
1 W 0 15 Thomas, Sophia 0 3.0
2 Z 1 8 Verbeek, Wout 0 4.0
3 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
4 Z 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
5 W 1 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
6 Z 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
7 W ½ 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
M 0 Stap 1 Heusden 3.5 0 20.00 22.00 10.25
11 11
Ekatpur, Aaran
  11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
1 Z 1 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
2 W 0 1 Peeters, Giel 0 7.0
3 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
4 W ½ 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
5 Z 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
6 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
7 Z ½ 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
M 0 Stap 1 SLim Hasselt 3.0 -50 22.50 24.00 6.50
12 13
Vervoort, Ferre
  13 Vervoort, Ferre 0 3.0
1 W 0 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
2 - B1        
3 Z 1 16 Mielke, Leon 0 3.0
4 W 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
5 Z 0 3 Drees, Arne 0 4.5
6 W ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
7 Z ½ 10 Bollen, Lukas 0 3.5
M 0 Stap 1 Lommel 3.0 -117 20.50 23.00 8.25
13 14
Schoofs, Jack
  14 Schoofs, Jack 0 3.0
1 W 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
2 Z ½ 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
3 W ½ 8 Verbeek, Wout 0 4.0
4 Z 1 15 Thomas, Sophia 0 3.0
5 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
6 Z ½ 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
7 W ½ 16 Mielke, Leon 0 3.0
M 0 Stap 1 Heusden 3.0 -50 19.50 21.50 8.00
14 15
Thomas, Sophia
  15 Thomas, Sophia 0 3.0
1 Z 1 10 Bollen, Lukas 0 3.5
2 W 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
3 Z 0 7 Heurckmans, Dries 0 4.0
4 W 0 14 Schoofs, Jack 0 3.0
5 Z 0 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
6 - B1        
7 W 1 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
F 0 Stap 1 Neerpelt 3.0 -117 19.50 21.00 6.50
15 16
Mielke, Leon
  16 Mielke, Leon 0 3.0
1 W 0 6 Gadzhiev, Mohammad 0 4.0
2 Z 1 17 Zandijk, Lorena 0 3.0
3 W 0 13 Vervoort, Ferre 0 3.0
4 Z 0 9 Munoz, Raoul 0 3.5
5 - B1        
6 W ½ 12 Schoofs, Nelles 0 3.0
7 Z ½ 14 Schoofs, Jack 0 3.0
M 0 Stap 1 Schachfreunde Heinsberg 3.0 -117 18.00 20.00 7.00
16 17
Zandijk, Lorena
  17 Zandijk, Lorena 0 3.0
1 Z 0 4 Zakoryan, Erik 0 4.5
2 W 0 16 Mielke, Leon 0 3.0
3 - B1        
4 W 0 10 Bollen, Lukas 0 3.5
5 Z ½ 18 Van Roy, Mathis 0 1.5
6 W 1FF 19 Ceulemans, Rhune 0 1.5
7 W ½ 11 Ekatpur, Aaran 0 3.0
F 0 Stap 1 Neerpelt 3.0 -230 17.50 19.00 6.25
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Schoofs, Nelles 0.0 (0) 0-1 Akkers, Alexander 0.0 (0)
2 Bollen, Lukas 0.0 (0) 0-1 Thomas, Sophia 0.0 (0)
3 Van Roy, Mathis 0.0 (0) 1-0 Ceulemans, Rhune 0.0 (0)
4 Drees, Arne 0.0 (0) 1-0 Verbeek, Wout 0.0 (0)
5 Vervoort, Ferre 0.0 (0) 0-1 Ekatpur, Aaran 0.0 (0)
6 Mielke, Leon 0.0 (0) 0-1 Gadzhiev, Mohammad 0.0 (0)
7 Peeters, Giel 0.0 (0) 1-0 Munoz, Raoul 0.0 (0)
8 Schoofs, Jack 0.0 (0) 0-1 Heurckmans, Dries 0.0 (0)
9 Zakoryan, Erik 0.0 (0) 1-0 Zandijk, Lorena 0.0 (0)
  Jamers, Finn 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Akkers, Alexander 1.0 (0) 1-0 Van Roy, Mathis 1.0 (0)
2 Gadzhiev, Mohammad 1.0 (0) ½-½ Drees, Arne 1.0 (0)
3 Ekatpur, Aaran 1.0 (0) 0-1 Peeters, Giel 1.0 (0)
4 Heurckmans, Dries 1.0 (0) 0-1 Jamers, Finn 1.0 (0)
5 Thomas, Sophia 1.0 (0) 0-1 Zakoryan, Erik 1.0 (0)
6 Verbeek, Wout 0.0 (0) 0-1 Bollen, Lukas 0.0 (0)
7 Ceulemans, Rhune 0.0 (0) ½-½ Schoofs, Jack 0.0 (0)
8 Zandijk, Lorena 0.0 (0) 0-1 Mielke, Leon 0.0 (0)
9 Munoz, Raoul 0.0 (0) 1-0 Schoofs, Nelles 0.0 (0)
  Vervoort, Ferre 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Peeters, Giel 2.0 (0) 1-0 Akkers, Alexander 2.0 (0)
2 Jamers, Finn 2.0 (0) 0-1 Zakoryan, Erik 2.0 (0)
3 Drees, Arne 1.5 (0) 1-0 Ekatpur, Aaran 1.0 (0)
4 Bollen, Lukas 1.0 (0) 0-1 Gadzhiev, Mohammad 1.5 (0)
5 Mielke, Leon 1.0 (0) 0-1 Vervoort, Ferre 1.0 (0)
6 Van Roy, Mathis 1.0 (0) 0-1 Munoz, Raoul 1.0 (0)
7 Heurckmans, Dries 1.0 (0) 1-0 Thomas, Sophia 1.0 (0)
8 Schoofs, Nelles 0.0 (0) 1-0 Ceulemans, Rhune 0.5 (0)
9 Schoofs, Jack 0.5 (0) ½-½ Verbeek, Wout 0.0 (0)
  Zandijk, Lorena 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Zakoryan, Erik 3.0 (0) 0-1 Peeters, Giel 3.0 (0)
2 Akkers, Alexander 2.0 (0) 1-0 Drees, Arne 2.5 (0)
3 Gadzhiev, Mohammad 2.5 (0) 0-1 Jamers, Finn 2.0 (0)
4 Vervoort, Ferre 2.0 (0) 0-1 Heurckmans, Dries 2.0 (0)
5 Munoz, Raoul 2.0 (0) 1-0 Mielke, Leon 1.0 (0)
6 Zandijk, Lorena 1.0 (0) 0-1 Bollen, Lukas 1.0 (0)
7 Ekatpur, Aaran 1.0 (0) ½-½ Schoofs, Nelles 1.0 (0)
8 Thomas, Sophia 1.0 (0) 0-1 Schoofs, Jack 1.0 (0)
9 Verbeek, Wout 0.5 (0) 1-0 Van Roy, Mathis 1.0 (0)
  Ceulemans, Rhune 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Peeters, Giel 4.0 (0) 1-0 Heurckmans, Dries 3.0 (0)
2 Zakoryan, Erik 3.0 (0) 0-1 Akkers, Alexander 3.0 (0)
3 Jamers, Finn 3.0 (0) 1-0 Munoz, Raoul 3.0 (0)
4 Drees, Arne 2.5 (0) 1-0 Vervoort, Ferre 2.0 (0)
5 Schoofs, Jack 2.0 (0) 0-1 Gadzhiev, Mohammad 2.5 (0)
6 Bollen, Lukas 2.0 (0) 1-0 Ekatpur, Aaran 1.5 (0)
7 Ceulemans, Rhune 1.5 (0) 0-1 Verbeek, Wout 1.5 (0)
8 Schoofs, Nelles 1.5 (0) 1-0 Thomas, Sophia 1.0 (0)
9 Van Roy, Mathis 1.0 (0) ½-½ Zandijk, Lorena 1.0 (0)
  Mielke, Leon 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Jamers, Finn 4.0 (0) 0-1 Peeters, Giel 5.0 (0)
2 Akkers, Alexander 4.0 (0) 1-0 Gadzhiev, Mohammad 3.5 (0)
3 Munoz, Raoul 3.0 (0) 0-1 Drees, Arne 3.5 (0)
4 Heurckmans, Dries 3.0 (0) 1-0 Bollen, Lukas 3.0 (0)
5 Verbeek, Wout 2.5 (0) ½-½ Zakoryan, Erik 3.0 (0)
6 Mielke, Leon 2.0 (0) ½-½ Schoofs, Nelles 2.5 (0)
7 Vervoort, Ferre 2.0 (0) ½-½ Schoofs, Jack 2.0 (0)
8 Zandijk, Lorena 1.5 (0) 1ff-0 Ceulemans, Rhune 1.5 (0)
9 Ekatpur, Aaran 1.5 (0) 1-0 Van Roy, Mathis 1.5 (0)
  Thomas, Sophia 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Peeters, Giel 6.0 (0) 1-0 Drees, Arne 4.5 (0)
2 Akkers, Alexander 5.0 (0) 1-0 Jamers, Finn 4.0 (0)
3 Zakoryan, Erik 3.5 (0) 1-0 Heurckmans, Dries 4.0 (0)
4 Gadzhiev, Mohammad 3.5 (0) ½-½ Munoz, Raoul 3.0 (0)
5 Schoofs, Nelles 3.0 (0) 0-1 Verbeek, Wout 3.0 (0)
6 Bollen, Lukas 3.0 (0) ½-½ Vervoort, Ferre 2.5 (0)
7 Zandijk, Lorena 2.5 (0) ½-½ Ekatpur, Aaran 2.5 (0)
8 Schoofs, Jack 2.5 (0) ½-½ Mielke, Leon 2.5 (0)
9 Thomas, Sophia 2.0 (0) 1-0 Van Roy, Mathis 1.5 (0)
  Ceulemans, Rhune 1.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Peeters, Giel (Rank: 17)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22622
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Jamers, Finn BEL 0 4.0 Z 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Drees, Arne BEL 0 4.5 W 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 7.0 3.50 +3.50
Begin van de pagina

Akkers, Alexander (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.27647
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Peeters, Giel BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Drees, Arne BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 Z 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Jamers, Finn BEL 0 4.0 W 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 6.0 3.50 +2.50
Begin van de pagina

Drees, Arne (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.24378
N-Elo0
FIDE-ID277762
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 3      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
4 2      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
5 4      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 Z 1 4.5 0.50 +0.50
7 1      Peeters, Giel BEL 0 7.0 Z 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina

Zakoryan, Erik (Rank: 19)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Jamers, Finn BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Peeters, Giel BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 3      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 W 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina

Jamers, Finn (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.28411
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Hasselt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Peeters, Giel BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 2      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 Z 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina

Gadzhiev, Mohammad (Rank: 16)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mielke, Leon BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Drees, Arne BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 4      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Jamers, Finn BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
5 5      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
6 2      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 Z 0 3.5 0.50 -0.50
7 4      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 W ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina

Heurckmans, Dries (Rank: 18)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.27861
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Jamers, Finn BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Peeters, Giel BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina

Verbeek, Wout (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.27922
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Drees, Arne BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 9      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 W 1 1.5 0.50 +0.50
5 7      Ceulemans, Rhune BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
6 5      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
7 5      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina

Munoz, Raoul (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.28361
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peeters, Giel BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Mielke, Leon BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Jamers, Finn BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Drees, Arne BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 4      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 Z ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina

Bollen, Lukas (Rank: 2)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.28393
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina

Ekatpur, Aaran (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.27836
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Hasselt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Peeters, Giel BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 3      Drees, Arne BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 W ½ 1.5 0.50 +0.00
5 6      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 9      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
7 7      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Schoofs, Nelles (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.28392
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Ceulemans, Rhune BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
5 8      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Mielke, Leon BEL 0 3.0 Z ½ 3.0 0.50 +0.00
7 5      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Vervoort, Ferre (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.28377
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 5      Mielke, Leon BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Drees, Arne BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 W ½ 2.5 0.50 +0.00
7 6      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Schoofs, Jack (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.28403
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Ceulemans, Rhune BEL 0 1.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 9      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 8      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 Z ½ 2.5 0.50 +0.00
7 8      Mielke, Leon BEL 0 3.0 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Thomas, Sophia (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.26035
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Heurckmans, Dries BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 9      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Mielke, Leon (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.28432
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(62446) Schachfreunde Heinsberg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gadzhiev, Mohammad BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Vervoort, Ferre BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 6      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 W ½ 2.5 0.50 +0.00
7 8      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 Z ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Zandijk, Lorena (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.28351
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Zakoryan, Erik BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Mielke, Leon BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 6      Bollen, Lukas BEL 0 3.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 8      Ceulemans, Rhune BEL 0 1.5 W - 1FF 2.5 0.00 +0.00
7 7      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 W ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 17.0 Totaal 3.0 2.50 -1.50
Begin van de pagina

Van Roy, Mathis (Rank: 12)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.28391
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ceulemans, Rhune BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akkers, Alexander BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Munoz, Raoul BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 W ½ 1.5 0.50 +0.00
6 9      Ekatpur, Aaran BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 9      Thomas, Sophia BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 1.5 3.50 -2.00
Begin van de pagina

Ceulemans, Rhune (Rank: 3)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.28394
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Roy, Mathis BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Schoofs, Jack BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 8      Schoofs, Nelles BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.5    
5 7      Verbeek, Wout BEL 0 4.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
6 8      Zandijk, Lorena BEL 0 3.0 Z - 0ff 1.5 0.00 +0.00
7        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 14.5 Totaal 1.5 2.00 -1.50
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB
1 Peeters, Giel 17 0 Stap 1 800 7.0 9 W 1 11 Z 1 2 W 1 4 Z 1 7 W 1 5 Z 1 3 W 1 26.00 29.00 29.00
2 Akkers, Alexander 1 0 Stap 1 309 6.0 12 Z 1 18 W 1 1 Z 0 3 W 1 4 Z 1 6 W 1 5 W 1 26.50 28.00 21.00
3 Drees, Arne 4 0 Stap 1 110 4.5 8 W 1 6 Z ½ 11 W 1 2 Z 0 13 W 1 9 Z 1 1 Z 0 27.50 30.00 15.00
4 Zakoryan, Erik 19 0 Stap 1 110 4.5 17 W 1 15 Z 1 5 Z 1 1 W 0 2 W 0 8 Z ½ 7 W 1 27.00 29.00 14.00
5 Jamers, Finn 6 0 Stap 1 0 4.0 B1 7 Z 1 4 W 0 6 Z 1 9 W 1 1 W 0 2 Z 0 29.00 32.00 14.50
6 Gadzhiev, Mohammad 16 0 Stap 1 50 4.0 16 Z 1 3 W ½ 10 Z 1 5 W 0 14 Z 1 2 Z 0 9 W ½ 24.00 26.50 13.00
7 Heurckmans, Dries 18 0 Stap 1 50 4.0 14 Z 1 5 W 0 15 W 1 13 Z 1 1 Z 0 10 W 1 4 Z 0 24.00 26.50 11.50
8 Verbeek, Wout 13 0 Stap 1 50 4.0 3 Z 0 10 W 0 14 Z ½ 18 W 1 19 Z 1 4 W ½ 12 Z 1 20.50 22.00 10.25
9 Munoz, Raoul 8 0 Stap 1 0 3.5 1 Z 0 12 W 1 18 Z 1 16 W 1 5 Z 0 3 W 0 6 Z ½ 24.50 26.00 9.00
10 Bollen, Lukas 2 0 Stap 1 0 3.5 15 W 0 8 Z 1 6 W 0 17 Z 1 11 W 1 7 Z 0 13 W ½ 20.00 22.00 10.25
11 Ekatpur, Aaran 5 0 Stap 1 -50 3.0 13 Z 1 1 W 0 3 Z 0 12 W ½ 10 Z 0 18 W 1 17 Z ½ 22.50 24.00 6.50
12 Schoofs, Nelles 10 0 Opstapje -50 3.0 2 W 0 9 Z 0 19 W 1 11 Z ½ 15 W 1 16 Z ½ 8 W 0 21.50 23.50 7.25
13 Vervoort, Ferre 14 0 Stap 1 -117 3.0 11 W 0 B1 16 Z 1 7 W 0 3 Z 0 14 W ½ 10 Z ½ 20.50 23.00 8.25
14 Schoofs, Jack 9 0 Stap 1 -50 3.0 7 W 0 19 Z ½ 8 W ½ 15 Z 1 6 W 0 13 Z ½ 16 W ½ 19.50 21.50 8.00
15 Thomas, Sophia 11 0 Stap 1 -117 3.0 10 Z 1 4 W 0 7 Z 0 14 W 0 12 Z 0 B1 18 W 1 19.50 21.00 6.50
16 Mielke, Leon 7 0 Stap 1 -117 3.0 6 W 0 17 Z 1 13 W 0 9 Z 0 B1 12 W ½ 14 Z ½ 18.00 20.00 7.00
17 Zandijk, Lorena 15 0 Stap 1 -230 3.0 4 Z 0 16 W 0 B1 10 W 0 18 Z ½ 19 W 1FF 11 W ½ 17.50 19.00 6.25
18 Van Roy, Mathis 12 0 Opstapje -220 1.5 19 W 1 2 Z 0 9 W 0 8 Z 0 17 W ½ 11 Z 0 15 Z 0 21.00 23.00 3.00
19 Ceulemans, Rhune 3 0 Opstapje -322 1.5 18 Z 0 14 W ½ 12 Z 0 B1 8 W 0 17 Z 0ff A 17.50 19.00 3.50

(©)FRBE-KBSB-v6.34 2024/01/15 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/02/10 20:43