SwarLogo 3de Maaslands Vakantierapid 2024 SwarLogo
705
Organisator: MSK-Dilsen
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 15 min. met incr. 5"
Datums: van 28/06/2024 tot 30/08/2024
Scheidingssystemen: SB, B Cut1, OR
FIDE
R1 R2 R3 Pari. R4
Stand na ronde 3
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht F-Elo N-Elo Land Clubnaam PtnTot. Perf SB B Cut1 OR - -
1
Cakmak, Metehan Tugra
  1 Cakmak, Metehan Tugra 1691 3.0
1 W 1 14 Pijkels, Rene 1885 1.0
2 W 1 8 Gupta, Akul 1782 2.0
3 Z 1 15 Bouma, Peter 1820 1.0
4 W - 2 Kshirsagar, Pranav 1999 3.0
M 1691 1697 tur
tur
Eisden 3.0 2629 4.00 4.00 - 0 0
2
Kshirsagar, Pranav
  2 Kshirsagar, Pranav 1999 3.0
1 W 1 22 Schols, Geri 1717 0.0
2 Z 1 16 Montforts, Ton 1768 1.0
3 W 1 6 Venken, Kenneth 1767 2.0
4 Z - 1 Cakmak, Metehan Tugra 1691 3.0
M 1999 1957 ned
ned
Eisden 3.0 2551 3.00 3.00 - 0 0
3
Van Stiphout, Marc
  3 Van Stiphout, Marc 1776 2.5
1 Z 1 18 Corstjens, Andre 1551 1.0
2 W 1 5 Kshirsagar, Parth 1646 2.0
3 Z ½ 4 Sarrechia, Benito 1773 2.5
4 W - 11 Verkissen, Eddy 1807 2.0
M 1776 1757 bel
bel
Overpelt 2.5 1953 4.25 5.50 0.5 0 0
4
Sarrechia, Benito
  4 Sarrechia, Benito 1773 2.5
1 W 1 23 Schouteden, Linda 1490 0.0
2 Z 1 12 Heylen, Leo 1617 1.0
3 W ½ 3 Van Stiphout, Marc 1776 2.5
4 Z - 9 Cornet, Luc 1808 2.0
M 1773 1724 bel
bel
MSK-Dilsen 2.5 1924 2.25 3.50 0.5 0 0
5 A (4,5,6)
Kshirsagar, Parth
  5 Kshirsagar, Parth 1646 2.0
1 W 1 9 Cornet, Luc 1808 2.0
2 Z 0 3 Van Stiphout, Marc 1776 2.5
3 W 1 14 Pijkels, Rene 1885 1.0
4 - A        
M 1646 1641 ned
ned
Eisden 2.0 1956 3.00 5.50 - 0 0
6
Venken, Kenneth
  6 Venken, Kenneth 1767 2.0
1 W 1 10 Derwael, Christophe 0 2.0
2 W 1 15 Bouma, Peter 1820 1.0
3 Z 0 2 Kshirsagar, Pranav 1999 3.0
4 Z - 16 Montforts, Ton 1768 1.0
M 1767 1857 bel
bel
MSK-Dilsen 2.0 1862 2.50 5.50 - 0 0
7 A (4,5,6)
Lalkota, Sai Pranav Tejas
  7 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1783 2.0
1 Z 0 13 Lindner, Shani 1558 1.0
2 W 1 18 Corstjens, Andre 1551 1.0
3 Z 1 20 Ponsen, Bert 1543 1.0
4 - A        
M 1783 1782 ned
ned
Eisden 2.0 1684 2.50 3.50 - 0 0
8
Gupta, Akul
  8 Gupta, Akul 1782 2.0
1 W 1 19 Pribylla, Amelia 1558 1.0
2 Z 0 1 Cakmak, Metehan Tugra 1691 3.0
3 W 1 12 Heylen, Leo 1617 1.0
4 Z - 10 Derwael, Christophe 0 2.0
M 1782 1716 ned
ned
KSK Rochade 2.0 1755 2.00 5.00 - 0 0
9
Cornet, Luc
  9 Cornet, Luc 1808 2.0
1 Z 0 5 Kshirsagar, Parth 1646 2.0
2 W 1 19 Pribylla, Amelia 1558 1.0
3 Z 1 13 Lindner, Shani 1558 1.0
4 W - 4 Sarrechia, Benito 1773 2.5
M 1808 1839 bel
bel
Eisden 2.0 1720 2.00 4.00 - 0 0
10
Derwael, Christophe
  10 Derwael, Christophe 0 2.0
1 Z 0 6 Venken, Kenneth 1767 2.0
2 - B1        
3 W 1 16 Montforts, Ton 1768 1.0
4 W - 8 Gupta, Akul 1782 2.0
M 0 0 bel
bel
Eisden 2.0 1782 1.50 3.50 - 0 0
11
Verkissen, Eddy
  11 Verkissen, Eddy 1807 2.0
1 W 0 12 Heylen, Leo 1617 1.0
2 Z 1 23 Schouteden, Linda 1490 0.0
3 W 1 17 Calleja, Thomas 1687 1.0
4 Z - 3 Van Stiphout, Marc 1776 2.5
M 1807 1858 bel
bel
MSK-Dilsen 2.0 1731 1.00 2.00 - 0 0
12
Heylen, Leo
  12 Heylen, Leo 1617 1.0
1 Z 1 11 Verkissen, Eddy 1807 2.0
2 W 0 4 Sarrechia, Benito 1773 2.5
3 Z 0 8 Gupta, Akul 1782 2.0
4 W - 20 Ponsen, Bert 1543 1.0
M 1617 1614 bel
bel
MSK-Dilsen 1.0 1677 2.00 6.50 - 0 0
13
Lindner, Shani
  13 Lindner, Shani 1558 1.0
1 W 1 7 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1783 2.0
2 Z 0 14 Pijkels, Rene 1885 1.0
3 W 0 9 Cornet, Luc 1808 2.0
4 Z - 17 Calleja, Thomas 1687 1.0
M 1558 1641 bel
bel
Eisden 1.0 1715 2.00 5.00 - 0 0
14
Pijkels, Rene
  14 Pijkels, Rene 1885 1.0
1 Z 0 1 Cakmak, Metehan Tugra 1691 3.0
2 W 1 13 Lindner, Shani 1558 1.0
3 Z 0 5 Kshirsagar, Parth 1646 2.0
4 W - 19 Pribylla, Amelia 1558 1.0
M 0 1885 bel
bel
MSK-Dilsen 1.0 1522 1.00 6.00 - 0 0
15 A (4,5,6)
Bouma, Peter
  15 Bouma, Peter 1820 1.0
1 W 1 17 Calleja, Thomas 1687 1.0
2 Z 0 6 Venken, Kenneth 1767 2.0
3 W 0 1 Cakmak, Metehan Tugra 1691 3.0
4 - A        
M 1820 1881 bel
bel
MSK-Dilsen 1.0 1605 1.00 6.00 - 0 0
16
Montforts, Ton
  16 Montforts, Ton 1768 1.0
1 Z 1 21 Neyens, Peter 1464 1.0
2 W 0 2 Kshirsagar, Pranav 1999 3.0
3 Z 0 10 Derwael, Christophe 0 2.0
4 W - 6 Venken, Kenneth 1767 2.0
M 1768 1787 ned
ned
MSK-Dilsen 1.0 1500 0.50 5.00 - 0 0
17
Calleja, Thomas
  17 Calleja, Thomas 1687 1.0
1 Z 0 15 Bouma, Peter 1820 1.0
2 W 1 21 Neyens, Peter 1464 1.0
3 Z 0 11 Verkissen, Eddy 1807 2.0
4 W - 13 Lindner, Shani 1558 1.0
M 1687 0 bel
bel
Genk 1.0 1587 0.50 3.50 - 0 0
18 A (4,5,6)
Corstjens, Andre
  18 Corstjens, Andre 1551 1.0
1 W 0 3 Van Stiphout, Marc 1776 2.5
2 Z 0 7 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1783 2.0
3 W 1 22 Schols, Geri 1717 0.0
4 - A        
M 1551 1534 bel
bel
MSK-Dilsen 1.0 1649 0.00 4.50 - 0 0
19
Pribylla, Amelia
  19 Pribylla, Amelia 1558 1.0
1 Z 0 8 Gupta, Akul 1782 2.0
2 Z 0 9 Cornet, Luc 1808 2.0
3 W 1 23 Schouteden, Linda 1490 0.0
4 Z - 14 Pijkels, Rene 1885 1.0
F 1558 1575 bel
bel
Houthalen-Oost 1.0 1583 0.00 4.00 - 0 0
20 a (1)
Ponsen, Bert
  20 Ponsen, Bert 1543 1.0
1 - A        
2 Z 1 22 Schols, Geri 1717 0.0
3 W 0 7 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1783 2.0
4 Z - 12 Heylen, Leo 1617 1.0
M 1543 1617 bel
bel
Eisden 1.0 1764 0.00 4.00 - 0 0
21 A (4,5,6)
Neyens, Peter
  21 Neyens, Peter 1464 1.0
1 W 0 16 Montforts, Ton 1768 1.0
2 Z 0 17 Calleja, Thomas 1687 1.0
3 - B1        
4 - A        
M 1464 1591 bel
bel
Genk 1.0 1139 0.00 2.00 - 0 0
22 A (4,5,6)
Schols, Geri
  22 Schols, Geri 1717 0.0
1 Z 0 2 Kshirsagar, Pranav 1999 3.0
2 W 0 20 Ponsen, Bert 1543 1.0
3 Z 0 18 Corstjens, Andre 1551 1.0
4 - A        
M 1717 1741 bel
bel
MSK-Dilsen 0.0 1021 0.00 5.50 - 0 0
23
Schouteden, Linda
  23 Schouteden, Linda 1490 0.0
1 Z 0 4 Sarrechia, Benito 1773 2.5
2 W 0 11 Verkissen, Eddy 1807 2.0
3 Z 0 19 Pribylla, Amelia 1558 1.0
4 W - 25 Gonnissen, Thibaut 1762 0.0
F 0 1490 bel
bel
Overpelt 0.0 1036 0.00 5.50 - 0 0
24 A (1,2,3,4,5,6)
Willen, Ronny
  24 Willen, Ronny 1906 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
M 1906 1889 bel
bel
Eisden 0.0 0 0.00 4.50 - 0 0
25 a (1,2,3)
Gonnissen, Thibaut
  25 Gonnissen, Thibaut 1762 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 Z - 23 Schouteden, Linda 1490 0.0
M 1762 1701 bel
bel
MSK-Dilsen 0.0 0 0.00 4.50 - 0 0
Begin van de pagina
Ronde 4 (19/07/2024) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Cakmak, Metehan Tugra 3.0 (1691) - Kshirsagar, Pranav 3.0 (1999)
2 Van Stiphout, Marc 2.5 (1776) - Verkissen, Eddy 2.0 (1807)
3 Cornet, Luc 2.0 (1808) - Sarrechia, Benito 2.5 (1773)
4 Derwael, Christophe 2.0 (0) - Gupta, Akul 2.0 (1782)
5 Montforts, Ton 1.0 (1768) - Venken, Kenneth 2.0 (1767)
6 Pijkels, Rene 1.0 (1885) - Pribylla, Amelia 1.0 (1558)
7 Calleja, Thomas 1.0 (1687) - Lindner, Shani 1.0 (1558)
8 Heylen, Leo 1.0 (1617) - Ponsen, Bert 1.0 (1543)
9 Schouteden, Linda 0.0 (1490) - Gonnissen, Thibaut 0.0 (1762)
  Bouma, Peter 1.0 (1820) 0 Afwezig  
  Corstjens, Andre 1.0 (1551) 0 Afwezig  
  Kshirsagar, Parth 2.0 (1646) 0 Afwezig  
  Lalkota, Sai Pranav Tejas 2.0 (1783) 0 Afwezig  
  Neyens, Peter 1.0 (1464) 0 Afwezig  
  Schols, Geri 0.0 (1717) 0 Afwezig  
  Willen, Ronny 0.0 (1906) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kshirsagar, Pranav 2.0 (1999) 1-0 Venken, Kenneth 2.0 (1767)
2 Sarrechia, Benito 2.0 (1773) ½-½ Van Stiphout, Marc 2.0 (1776)
3 Bouma, Peter 1.0 (1820) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 2.0 (1691)
4 Kshirsagar, Parth 1.0 (1646) 1-0 Pijkels, Rene 1.0 (1885)
5 Lindner, Shani 1.0 (1558) 0-1 Cornet, Luc 1.0 (1808)
6 Verkissen, Eddy 1.0 (1807) 1-0 Calleja, Thomas 1.0 (1687)
7 Ponsen, Bert 1.0 (1543) 0-1 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1.0 (1783)
8 Gupta, Akul 1.0 (1782) 1-0 Heylen, Leo 1.0 (1617)
9 Derwael, Christophe 1.0 (0) 1-0 Montforts, Ton 1.0 (1768)
10 Corstjens, Andre 0.0 (1551) 1-0 Schols, Geri 0.0 (1717)
11 Pribylla, Amelia 0.0 (1558) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1490)
  Neyens, Peter 0.0 (1464) 1 Bye  
  Gonnissen, Thibaut 0.0 (1762) 0 Afwezig  
  Willen, Ronny 0.0 (1906) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Montforts, Ton 1.0 (1768) 0-1 Kshirsagar, Pranav 1.0 (1999)
2 Venken, Kenneth 1.0 (1767) 1-0 Bouma, Peter 1.0 (1820)
3 Cakmak, Metehan Tugra 1.0 (1691) 1-0 Gupta, Akul 1.0 (1782)
4 Van Stiphout, Marc 1.0 (1776) 1-0 Kshirsagar, Parth 1.0 (1646)
5 Heylen, Leo 1.0 (1617) 0-1 Sarrechia, Benito 1.0 (1773)
6 Pijkels, Rene 0.0 (1885) 1-0 Lindner, Shani 1.0 (1558)
7 Cornet, Luc 0.0 (1808) 1-0 Pribylla, Amelia 0.0 (1558)
8 Schouteden, Linda 0.0 (1490) 0-1 Verkissen, Eddy 0.0 (1807)
9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (1783) 1-0 Corstjens, Andre 0.0 (1551)
10 Schols, Geri 0.0 (1717) 0-1 Ponsen, Bert 0.0 (1543)
11 Calleja, Thomas 0.0 (1687) 1-0 Neyens, Peter 0.0 (1464)
  Derwael, Christophe 0.0 (0) 1 Bye  
  Gonnissen, Thibaut 0.0 (1762) 0 Afwezig  
  Willen, Ronny 0.0 (1906) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 1 (28/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kshirsagar, Pranav 0.0 (1999) 1-0 Schols, Geri 0.0 (1717)
2 Cakmak, Metehan Tugra 0.0 (1691) 1-0 Pijkels, Rene 0.0 (1885)
3 Bouma, Peter 0.0 (1820) 1-0 Calleja, Thomas 0.0 (1687)
4 Kshirsagar, Parth 0.0 (1646) 1-0 Cornet, Luc 0.0 (1808)
5 Verkissen, Eddy 0.0 (1807) 0-1 Heylen, Leo 0.0 (1617)
6 Lindner, Shani 0.0 (1558) 1-0 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (1783)
7 Gupta, Akul 0.0 (1782) 1-0 Pribylla, Amelia 0.0 (1558)
8 Corstjens, Andre 0.0 (1551) 0-1 Van Stiphout, Marc 0.0 (1776)
9 Sarrechia, Benito 0.0 (1773) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1490)
10 Neyens, Peter 0.0 (1464) 0-1 Montforts, Ton 0.0 (1768)
11 Venken, Kenneth 0.0 (1767) 1-0 Derwael, Christophe 0.0 (0)
  Gonnissen, Thibaut 0.0 (1762) 0 Afwezig  
  Ponsen, Bert 0.0 (1543) 0 Afwezig  
  Willen, Ronny 0.0 (1906) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

(©)FRBE-KBSB-v6.41 2024/07/13 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/07/19 19:36