SwarLogo 25ste LIK50+ 2023-2024 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg vzw
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 14/11/2023 tot 20/03/2024
Scheidingssystemen: AROct, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pari. R8
Stand na ronde 7
Cl. Naam Voornaam F-Elo N-Elo Cat Clubnaam PtnTot. Perf AROct SB Vsch.
1
Schuermans, Robert
  1 Schuermans, Robert 2043 6.5
1 Z 1 8 Schols, Geri 1569 3.5
2 W 1 12 Berta, Jos 1665 3.0
3 Z 1 4 Charles, Freddy 1738 4.0
4 W ½ 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
5 Z 1 5 Pools, Robert 1697 4.0
6 W 1 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
7 W 1 6 Montforts, Ton 1593 4.0
8 Z - 10 Cornet, Luc 1794 3.5
2043 2066 +1700 Deurne 6.5 2149 1733 26.75 26.0
2
Slootmaekers, Romain
  2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
1 W 1 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
2 Z 1 5 Pools, Robert 1697 4.0
3 W 1 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
4 Z ½ 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
5 W 1 7 Weyns, Roger 1643 4.0
6 Z 0 4 Charles, Freddy 1738 4.0
7 W 1 10 Cornet, Luc 1794 3.5
8 Z - 6 Montforts, Ton 1593 4.0
1928 1962 +1700 Leopoldsburg 5.5 1982 1782 21.75 24.0
3
Indemans, Rudi
  3 Indemans, Rudi 1778 5.0
1 Z 1 17 Dethier, Krista 1465 2.0
2 W 1 15 Geerts, Luc 1620 2.5
3 Z 0 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
4 W 1 6 Montforts, Ton 1593 4.0
5 Z 1 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
6 Z 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
7 W 1 4 Charles, Freddy 1738 4.0
8 Z - 7 Weyns, Roger 1643 4.0
1778 1790 +1700 Hasselt 5.0 1874 1748 17.00 21.0
4
Charles, Freddy
  4 Charles, Freddy 1738 4.0
1 W 1 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
2 Z 1 10 Cornet, Luc 1794 3.5
3 W 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
4 Z ½ 7 Weyns, Roger 1643 4.0
5 Z ½ 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
6 W 1 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
7 Z 0 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
8 W - 5 Pools, Robert 1697 4.0
1738 1713 +1700 Landen 4.0 1793 1799 16.00 18.5
5
Pools, Robert
  5 Pools, Robert 1697 4.0
1 Z 1 14 Heylen, Leo 1391 3.0
2 W 0 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
3 Z 1 8 Schols, Geri 1569 3.5
4 W 1FF 12 Berta, Jos 1665 3.0
5 W 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
6 Z 0 6 Montforts, Ton 1593 4.0
7 W 1 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
8 Z - 4 Charles, Freddy 1738 4.0
1697 1697 -1700 Hasselt 4.0 1682 1682 12.50 17.0
6
Montforts, Ton
  6 Montforts, Ton 1593 4.0
1 - A        
2 W 1 14 Heylen, Leo 1391 3.0
3 Z 1 10 Cornet, Luc 1794 3.5
4 Z 0 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
5 W 1 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
6 W 1 5 Pools, Robert 1697 4.0
7 Z 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
8 W - 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
1593 1610 -1600 MSK-Dilsen 4.0 1792 1675 13.00 16.0
7
Weyns, Roger
  7 Weyns, Roger 1643 4.0
1 Z 1 20 Bork, Heinz 1343 1.5
2 W 0 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
3 Z 1 17 Dethier, Krista 1465 2.0
4 W ½ 4 Charles, Freddy 1738 4.0
5 Z 0 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
6 W ½ 8 Schols, Geri 1569 3.5
7 Z 1 12 Berta, Jos 1665 3.0
8 W - 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
1643 1790 -1700 Hasselt 4.0 1667 1663 11.25 16.0
8
Schols, Geri
  8 Schols, Geri 1569 3.5
1 W 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
2 Z 1 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
3 W 0 5 Pools, Robert 1697 4.0
4 Z 1 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
5 W ½ 12 Berta, Jos 1665 3.0
6 Z ½ 7 Weyns, Roger 1643 4.0
7 Z ½ 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
8 W - 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
1569 1584 -1600 MSK-Dilsen 3.5 1619 1677 11.75 13.0
9
Vercauteren, Daniel
  9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
1 - A        
2 Z 1 7 Weyns, Roger 1643 4.0
3 Z ½ 15 Geerts, Luc 1620 2.5
4 W ½ 10 Cornet, Luc 1794 3.5
5 W ½ 4 Charles, Freddy 1738 4.0
6 Z ½ 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
7 W ½ 8 Schols, Geri 1569 3.5
8 W - 14 Heylen, Leo 1391 3.0
1610 1610 -1700 Overpelt 3.5 1720 1655 12.50 13.5
10
Cornet, Luc
  10 Cornet, Luc 1794 3.5
1 Z 1 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
2 W 0 4 Charles, Freddy 1738 4.0
3 W 0 6 Montforts, Ton 1593 4.0
4 Z ½ 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
5 W 1 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
6 Z 1 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
7 Z 0 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
8 W - 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
1794 1776 +1700 Eisden 3.5 1579 1587 8.50 14.0
11
Sarrechia, Benito
  11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
1 Z 0 2 Slootmaekers, Romain 1928 5.5
2 W 1 20 Bork, Heinz 1343 1.5
3 Z ½ 12 Berta, Jos 1665 3.0
4 W 1FF 15 Geerts, Luc 1620 2.5
5 W 0 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
6 W ½ 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
7 Z 0 5 Pools, Robert 1697 4.0
8 Z - 8 Schols, Geri 1569 3.5
1568 1576 -1600 MSK-Dilsen 3.0 1553 1670 8.25 13.5
12
Berta, Jos
  12 Berta, Jos 1665 3.0
1 W 1 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
2 Z 0 1 Schuermans, Robert 2043 6.5
3 W ½ 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
4 Z 0ff 5 Pools, Robert 1697 4.0
5 Z ½ 8 Schols, Geri 1569 3.5
6 Z 1 17 Dethier, Krista 1465 2.0
7 W 0 7 Weyns, Roger 1643 4.0
8 Z - 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
1665 1656 -1700 Hasselt 3.0 1606 1606 8.50 13.0
13
Marmenout, Sylvain
  13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
1 Z 0 12 Berta, Jos 1665 3.0
2 W 0 8 Schols, Geri 1569 3.5
3 Z 1 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
4 W 1 17 Dethier, Krista 1465 2.0
5 Z 0 6 Montforts, Ton 1593 4.0
6 W 0 10 Cornet, Luc 1794 3.5
7 W 1 20 Bork, Heinz 1343 1.5
8 Z - 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
1347 1344 -1400 Landen 3.0 1443 1572 5.50 10.0
14
Heylen, Leo
  14 Heylen, Leo 1391 3.0
1 W 0 5 Pools, Robert 1697 4.0
2 Z 0 6 Montforts, Ton 1593 4.0
3 W 1 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
4 Z ½ 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
5 W 0 17 Dethier, Krista 1465 2.0
6 W 1 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
7 Z ½ 15 Geerts, Luc 1620 2.5
8 Z - 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
1391 1418 -1400 MSK-Dilsen 3.0 1400 1514 7.25 9.5
15
Geerts, Luc
  15 Geerts, Luc 1620 2.5
1 W 1 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
2 Z 0 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
3 W ½ 9 Vercauteren, Daniel 1610 3.5
4 Z 0ff 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
5 - A        
6 Z ½ 20 Bork, Heinz 1343 1.5
7 W ½ 14 Heylen, Leo 1391 3.0
8 Z - 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
1620 1620 -1700 Paal 2.5 1492 1485 6.25 11.0
16
Jordens, Ferdinand
  16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
1 Z 0 4 Charles, Freddy 1738 4.0
2 W 1 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
3 Z 0 14 Heylen, Leo 1391 3.0
4 W 0 8 Schols, Geri 1569 3.5
5 Z ½ 20 Bork, Heinz 1343 1.5
6 W 1 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
7 - A        
8 W - 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
1403 1372 -1600 Hasselt 2.5 1345 1402 4.25 9.5
17
Dethier, Krista
  17 Dethier, Krista 1465 2.0
1 W 0 3 Indemans, Rudi 1778 5.0
2 Z 1 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
3 W 0 7 Weyns, Roger 1643 4.0
4 Z 0 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
5 Z 1 14 Heylen, Leo 1391 3.0
6 W 0 12 Berta, Jos 1665 3.0
7 - A        
8 W - 20 Bork, Heinz 1343 1.5
1465 1471 -1600 Hasselt 2.0 1404 1521 5.00 9.0
18
Cleuren, Johnny
  18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
1 Z 0 15 Geerts, Luc 1620 2.5
2 W 0 17 Dethier, Krista 1465 2.0
3 Z 1 20 Bork, Heinz 1343 1.5
4 W ½ 14 Heylen, Leo 1391 3.0
5 Z 0 10 Cornet, Luc 1794 3.5
6 Z 0 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
7 W ½ 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
8 W - 12 Berta, Jos 1665 3.0
1303 1244 -1400 Tongeren 2.0 1270 1503 3.75 7.5
19
Van Tendeloo, Maria
  19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
1 W 0 10 Cornet, Luc 1794 3.5
2 Z 0 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
3 W 0 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
4 W ½ 20 Bork, Heinz 1343 1.5
5 - B1        
6 Z 0 14 Heylen, Leo 1391 3.0
7 Z ½ 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
8 W - 15 Geerts, Luc 1620 2.5
1070 1150 -1400 Deurne 2.0 1103 1430 3.25 5.5
20
Bork, Heinz
  20 Bork, Heinz 1343 1.5
1 W 0 7 Weyns, Roger 1643 4.0
2 Z 0 11 Sarrechia, Benito 1568 3.0
3 W 0 18 Cleuren, Johnny 1303 2.0
4 Z ½ 19 Van Tendeloo, Maria 1070 2.0
5 W ½ 16 Jordens, Ferdinand 1403 2.5
6 W ½ 15 Geerts, Luc 1620 2.5
7 Z 0 13 Marmenout, Sylvain 1347 3.0
8 Z - 17 Dethier, Krista 1465 2.0
1343 1312 -1400 Hasselt 1.5 1202 1481 4.00 4.5
Begin van de pagina
Ronde 8 (05/03/2024) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Cornet, Luc 3.5 (1794) - Schuermans, Robert 6.5 (2043)
2 Montforts, Ton 4.0 (1593) - Slootmaekers, Romain 5.5 (1928)
3 Weyns, Roger 4.0 (1643) - Indemans, Rudi 5.0 (1778)
4 Charles, Freddy 4.0 (1738) - Pools, Robert 4.0 (1697)
5 Schols, Geri 3.5 (1569) - Sarrechia, Benito 3.0 (1568)
6 Vercauteren, Daniel 3.5 (1610) - Heylen, Leo 3.0 (1391)
7 Jordens, Ferdinand 2.5 (1403) - Marmenout, Sylvain 3.0 (1347)
8 Cleuren, Johnny 2.0 (1303) - Berta, Jos 3.0 (1665)
9 Van Tendeloo, Maria 2.0 (1070) - Geerts, Luc 2.5 (1620)
10 Dethier, Krista 2.0 (1465) - Bork, Heinz 1.5 (1343)
Begin van de pagina
Ronde 7 (20/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 5.5 (2043) 1-0 Montforts, Ton 4.0 (1593)
2 Slootmaekers, Romain 4.5 (1928) 1-0 Cornet, Luc 3.5 (1794)
3 Indemans, Rudi 4.0 (1778) 1-0 Charles, Freddy 4.0 (1738)
4 Pools, Robert 3.0 (1697) 1-0 Sarrechia, Benito 3.0 (1568)
5 Berta, Jos 3.0 (1665) 0-1 Weyns, Roger 3.0 (1643)
6 Vercauteren, Daniel 3.0 (1610) ½-½ Schols, Geri 3.0 (1569)
7 Geerts, Luc 2.0 (1620) ½-½ Heylen, Leo 2.5 (1391)
8 Marmenout, Sylvain 2.0 (1347) 1-0 Bork, Heinz 1.5 (1343)
9 Cleuren, Johnny 1.5 (1303) ½-½ Van Tendeloo, Maria 1.5 (1070)
  Dethier, Krista 2.0 (1465) 0 Afwezig  
  Jordens, Ferdinand 2.5 (1403) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/02/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 4.5 (2043) 1-0 Indemans, Rudi 4.0 (1778)
2 Charles, Freddy 3.0 (1738) 1-0 Slootmaekers, Romain 4.5 (1928)
3 Montforts, Ton 3.0 (1593) 1-0 Pools, Robert 3.0 (1697)
4 Weyns, Roger 2.5 (1643) ½-½ Schols, Geri 2.5 (1569)
5 Sarrechia, Benito 2.5 (1568) ½-½ Vercauteren, Daniel 2.5 (1610)
6 Marmenout, Sylvain 2.0 (1347) 0-1 Cornet, Luc 2.5 (1794)
7 Dethier, Krista 2.0 (1465) 0-1 Berta, Jos 2.0 (1665)
8 Jordens, Ferdinand 1.5 (1403) 1-0 Cleuren, Johnny 1.5 (1303)
9 Heylen, Leo 1.5 (1391) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.5 (1070)
10 Bork, Heinz 1.0 (1343) ½-½ Geerts, Luc 1.5 (1620)
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Pools, Robert 3.0 (1697) 0-1 Schuermans, Robert 3.5 (2043)
2 Slootmaekers, Romain 3.5 (1928) 1-0 Weyns, Roger 2.5 (1643)
3 Sarrechia, Benito 2.5 (1568) 0-1 Indemans, Rudi 3.0 (1778)
4 Vercauteren, Daniel 2.0 (1610) ½-½ Charles, Freddy 2.5 (1738)
5 Montforts, Ton 2.0 (1593) 1-0 Marmenout, Sylvain 2.0 (1347)
6 Schols, Geri 2.0 (1569) ½-½ Berta, Jos 1.5 (1665)
7 Cornet, Luc 1.5 (1794) 1-0 Cleuren, Johnny 1.5 (1303)
8 Heylen, Leo 1.5 (1391) 0-1 Dethier, Krista 1.0 (1465)
9 Bork, Heinz 0.5 (1343) ½-½ Jordens, Ferdinand 1.0 (1403)
  Van Tendeloo, Maria 0.5 (1070) 1 Bye  
  Geerts, Luc 1.5 (1620) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 3.0 (2043) ½-½ Slootmaekers, Romain 3.0 (1928)
2 Indemans, Rudi 2.0 (1778) 1-0 Montforts, Ton 2.0 (1593)
3 Weyns, Roger 2.0 (1643) ½-½ Charles, Freddy 2.0 (1738)
4 Pools, Robert 2.0 (1697) 1ff-0 Berta, Jos 1.5 (1665)
5 Sarrechia, Benito 1.5 (1568) 1ff-0 Geerts, Luc 1.5 (1620)
6 Vercauteren, Daniel 1.5 (1610) ½-½ Cornet, Luc 1.0 (1794)
7 Jordens, Ferdinand 1.0 (1403) 0-1 Schols, Geri 1.0 (1569)
8 Marmenout, Sylvain 1.0 (1347) 1-0 Dethier, Krista 1.0 (1465)
9 Cleuren, Johnny 1.0 (1303) ½-½ Heylen, Leo 1.0 (1391)
10 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1070) ½-½ Bork, Heinz 0.0 (1343)
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Charles, Freddy 2.0 (1738) 0-1 Schuermans, Robert 2.0 (2043)
2 Slootmaekers, Romain 2.0 (1928) 1-0 Indemans, Rudi 2.0 (1778)
3 Cornet, Luc 1.0 (1794) 0-1 Montforts, Ton 1.0 (1593)
4 Schols, Geri 1.0 (1569) 0-1 Pools, Robert 1.0 (1697)
5 Berta, Jos 1.0 (1665) ½-½ Sarrechia, Benito 1.0 (1568)
6 Dethier, Krista 1.0 (1465) 0-1 Weyns, Roger 1.0 (1643)
7 Geerts, Luc 1.0 (1620) ½-½ Vercauteren, Daniel 1.0 (1610)
8 Heylen, Leo 0.0 (1391) 1-0 Jordens, Ferdinand 1.0 (1403)
9 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1070) 0-1 Marmenout, Sylvain 0.0 (1347)
10 Bork, Heinz 0.0 (1343) 0-1 Cleuren, Johnny 0.0 (1303)
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/11/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 1.0 (2043) 1-0 Berta, Jos 1.0 (1665)
2 Pools, Robert 1.0 (1697) 0-1 Slootmaekers, Romain 1.0 (1928)
3 Cornet, Luc 1.0 (1794) 0-1 Charles, Freddy 1.0 (1738)
4 Indemans, Rudi 1.0 (1778) 1-0 Geerts, Luc 1.0 (1620)
5 Weyns, Roger 1.0 (1643) 0-1 Vercauteren, Daniel 0.0 (1610)
6 Montforts, Ton 0.0 (1593) 1-0 Heylen, Leo 0.0 (1391)
7 Marmenout, Sylvain 0.0 (1347) 0-1 Schols, Geri 0.0 (1569)
8 Sarrechia, Benito 0.0 (1568) 1-0 Bork, Heinz 0.0 (1343)
9 Cleuren, Johnny 0.0 (1303) 0-1 Dethier, Krista 0.0 (1465)
10 Jordens, Ferdinand 0.0 (1403) 1-0 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1070)
Begin van de pagina
Ronde 1 (14/11/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schols, Geri 0.0 (1569) 0-1 Schuermans, Robert 0.0 (2043)
2 Slootmaekers, Romain 0.0 (1928) 1-0 Sarrechia, Benito 0.0 (1568)
3 Dethier, Krista 0.0 (1465) 0-1 Indemans, Rudi 0.0 (1778)
4 Charles, Freddy 0.0 (1738) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1403)
5 Heylen, Leo 0.0 (1391) 0-1 Pools, Robert 0.0 (1697)
6 Berta, Jos 0.0 (1665) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1347)
7 Bork, Heinz 0.0 (1343) 0-1 Weyns, Roger 0.0 (1643)
8 Geerts, Luc 0.0 (1620) 1-0 Cleuren, Johnny 0.0 (1303)
9 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1070) 0-1 Cornet, Luc 0.0 (1794)
  Montforts, Ton 0.0 (1593) 0 Afwezig  
  Vercauteren, Daniel 0.0 (1610) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

(©)FRBE-KBSB-v6.34 2024/01/15 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/02/24 09:14