SwarLogo Debutantentornooi Landegem Stap 1 en 1+ SwarLogo
430
Organisator: De Vrijschaker Landegem
Arbiter: De Vrijschaker Landegem
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (4 Rondes)
Speeltempo: 10 min. QPF
Datums: van 06/01/2024 tot 06/01/2024
Scheidingssystemen: Buch, B Med1, Vsch., SB
----
R1 R2 R3 R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Ptn Buch B Med1
1
Roelandts, Sander
  1 Roelandts, Sander 0 4.0
1 Z 1 43 De Ruyck, Noah 0 1.0
2 W 1 7 Kersschot Robbe 0 3.0
3 W 1 22 Van Houwe Lucas 0 2.0
4 Z 1 5 Arteel Mads 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 26418 0 KGSRL Gent 4.0 9.00 9.00
2
Verrees Link
  2 Verrees Link 0 4.0
1 Z 1 32 Saveljev, Daniil 0 1.5
2 W 1 19 Leman, Bavo 0 2.0
3 W 1 20 Ghulam Rayyan 0 2.0
4 Z 1 4 Van Reusel Michiel 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Waregem 4.0 8.00 8.00
3
van Hoey Finn
  3 van Hoey Finn 0 3.5
1 Z 1 36 Hollevoet Lukas 0 1.5
2 W 1 10 De Munter, Noah 0 3.0
3 Z ½ 8 Vanthuyne, Lowie 0 3.0
4 W 1 15 Jacobs Ole 0 2.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 Deinze 3.5 10.00 10.00
4
Van Reusel Michiel
  4 Van Reusel Michiel 0 3.0
1 W 1 17 Dierickx Loïc 0 2.5
2 Z 1 38 Grootaert George 0 1.0
3 W 1 11 Bogaerts, Lou 0 3.0
4 W 0 2 Verrees Link 0 4.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Waregem 3.0 10.50 10.50
5
Arteel Mads
  5 Arteel Mads 0 3.0
1 W 1 39 De Mets Waegeman Laurence 0 1.0
2 Z 1 23 Roelandts, Nicolas 0 2.0
3 W 1 21 Versteyhe Milan 0 2.0
4 W 0 1 Roelandts, Sander 0 4.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 3.0 9.00 9.00
6
Vereecke Daan
  6 Vereecke Daan 0 3.0
1 W 1 12 Matinyan, Yuri 0 3.0
2 Z 0 15 Jacobs Ole 0 2.5
3 W 1 23 Roelandts, Nicolas 0 2.0
4 Z 1 20 Ghulam Rayyan 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 MSV 3.0 9.00 9.00
7
Kersschot Robbe
  7 Kersschot Robbe 0 3.0
1 W 1 28 Ghulam Sahir 0 2.0
2 Z 0 1 Roelandts, Sander 0 4.0
3 W 1 38 Grootaert George 0 1.0
4 W 1 24 Rybalko Mark 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 3.0 8.50 8.50
8
Vanthuyne, Lowie
  8 Vanthuyne, Lowie 0 3.0
1 W 1 53 Kinaupenne Teo 0 0.0
2 Z 1 35 Drieghe, Ella 0 1.5
3 W ½ 3 van Hoey Finn 0 3.5
4 Z ½ 9 Declercq Bastiaan 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 27794 0 Aalter 3.0 8.00 8.00
9
Declercq Bastiaan
  9 Declercq Bastiaan 0 3.0
1 W 1 41 Provost Matias 0 1.0
2 Z ½ 16 Janssens, Kobe 0 2.5
3 W 1 33 Kersschot Siebe 0 1.5
4 W ½ 8 Vanthuyne, Lowie 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Deinze 3.0 8.00 8.00
10
De Munter, Noah
  10 De Munter, Noah 0 3.0
1 W 1 34 Van Houwe Henri 0 1.5
2 Z 0 3 van Hoey Finn 0 3.5
3 W 1 39 De Mets Waegeman Laurence 0 1.0
4 Z 1 21 Versteyhe Milan 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 27327 0 Zottegem 3.0 8.00 8.00
11
Bogaerts, Lou
  11 Bogaerts, Lou 0 3.0
1 Z 1 31 Verachten, Elias 0 2.0
2 W 1 40 Debosscher, Mats 0 1.0
3 Z 0 4 Van Reusel Michiel 0 3.0
4 W 1 19 Leman, Bavo 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 28081 0 Landegem 3.0 7.50 7.50
12
Matinyan, Yuri
  12 Matinyan, Yuri 0 3.0
1 Z 0 6 Vereecke Daan 0 3.0
2 W 1 43 De Ruyck, Noah 0 1.0
3 Z 1 32 Saveljev, Daniil 0 1.5
4 W 1 26 D'Oosterlinck Florian 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 25668 0 Kortrijk 3.0 7.50 7.50
13
Ghulam, Subih
  13 Ghulam, Subih 0 3.0
1 W ½ 33 Kersschot Siebe 0 1.5
2 Z 1 44 Boriskin Emilia 0 1.0
3 W ½ 15 Jacobs Ole 0 2.5
4 Z 1 25 Margot Lucas 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 27934 0 LSV-Chesspirant 3.0 7.00 7.00
14
Boone Bas
  14 Boone Bas 0 3.0
1 Z 0 15 Jacobs Ole 0 2.5
2 W 1 42 Syx Charles 0 1.0
3 Z 1 40 Debosscher, Mats 0 1.0
4 W 1 29 Bockaert, Josse 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 3.0 6.50 6.50
15
Jacobs Ole
  15 Jacobs Ole 0 2.5
1 W 1 14 Boone Bas 0 3.0
2 W 1 6 Vereecke Daan 0 3.0
3 Z ½ 13 Ghulam, Subih 0 3.0
4 Z 0 3 van Hoey Finn 0 3.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 2.5 12.50 12.50
16
Janssens, Kobe
  16 Janssens, Kobe 0 2.5
1 Z 1 42 Syx Charles 0 1.0
2 W ½ 9 Declercq Bastiaan 0 3.0
3 Z 0 19 Leman, Bavo 0 2.0
4 W 1 22 Van Houwe Lucas 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 27712 0 Zottegem 2.5 8.00 8.00
17
Dierickx Loïc
  17 Dierickx Loïc 0 2.5
1 Z 0 4 Van Reusel Michiel 0 3.0
2 W 1 48 Van Laecke, Ellie 0 0.5
3 Z ½ 18 Scheirsen, Lucas 0 2.5
4 W 1 33 Kersschot Siebe 0 1.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 MSV 2.5 7.50 7.50
18
Scheirsen, Lucas
  18 Scheirsen, Lucas 0 2.5
1 Z 0 19 Leman, Bavo 0 2.0
2 Z 1 37 Devolder Lucas 0 1.5
3 W ½ 17 Dierickx Loïc 0 2.5
4 Z 1 38 Grootaert George 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 27787 0 Aalter 2.5 7.00 7.00
19
Leman, Bavo
  19 Leman, Bavo 0 2.0
1 W 1 18 Scheirsen, Lucas 0 2.5
2 Z 0 2 Verrees Link 0 4.0
3 W 1 16 Janssens, Kobe 0 2.5
4 Z 0 11 Bogaerts, Lou 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 28066 0 De Drie Torens Gent 2.0 12.00 12.00
20
Ghulam Rayyan
  20 Ghulam Rayyan 0 2.0
1 - B1        
2 W 1 29 Bockaert, Josse 0 2.0
3 Z 0 2 Verrees Link 0 4.0
4 W 0 6 Vereecke Daan 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 LSV-Chesspirant 2.0 10.50 10.50
21
Versteyhe Milan
  21 Versteyhe Milan 0 2.0
1 Z 1 30 Decrop Mathis 0 2.0
2 W 1 26 D'Oosterlinck Florian 0 2.0
3 Z 0 5 Arteel Mads 0 3.0
4 W 0 10 De Munter, Noah 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 28176 0 2.0 10.00 10.00
22
Van Houwe Lucas
  22 Van Houwe Lucas 0 2.0
1 W 1 37 Devolder Lucas 0 1.5
2 W 1 24 Rybalko Mark 0 2.0
3 Z 0 1 Roelandts, Sander 0 4.0
4 Z 0 16 Janssens, Kobe 0 2.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 Waregem 2.0 10.00 10.00
23
Roelandts, Nicolas
  23 Roelandts, Nicolas 0 2.0
1 W 1 25 Margot Lucas 0 2.0
2 W 0 5 Arteel Mads 0 3.0
3 Z 0 6 Vereecke Daan 0 3.0
4 Z 1 41 Provost Matias 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 26582 0 KGSRL Gent 2.0 9.00 9.00
24
Rybalko Mark
  24 Rybalko Mark 0 2.0
1 W 1 27 Bockaert, Lisa 0 2.0
2 Z 0 22 Van Houwe Lucas 0 2.0
3 W 1 34 Van Houwe Henri 0 1.5
4 Z 0 7 Kersschot Robbe 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Wetteren 2.0 8.50 8.50
25
Margot Lucas
  25 Margot Lucas 0 2.0
1 Z 0 23 Roelandts, Nicolas 0 2.0
2 W 1 31 Verachten, Elias 0 2.0
3 Z 1 28 Ghulam Sahir 0 2.0
4 W 0 13 Ghulam, Subih 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 2.0 8.00 8.00
26
D'Oosterlinck Florian
  26 D'Oosterlinck Florian 0 2.0
1 W 1 48 Van Laecke, Ellie 0 0.5
2 Z 0 21 Versteyhe Milan 0 2.0
3 W 1 27 Bockaert, Lisa 0 2.0
4 Z 0 12 Matinyan, Yuri 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 2.0 7.50 7.50
27
Bockaert, Lisa
  27 Bockaert, Lisa 0 2.0
1 Z 0 24 Rybalko Mark 0 2.0
2 W 1 30 Decrop Mathis 0 2.0
3 Z 0 26 D'Oosterlinck Florian 0 2.0
4 W 1 40 Debosscher, Mats 0 1.0
Stap 1 en 1+ F 27811 0 Aalter 2.0 7.00 7.00
28
Ghulam Sahir
  28 Ghulam Sahir 0 2.0
1 Z 0 7 Kersschot Robbe 0 3.0
2 - B1        
3 W 0 25 Margot Lucas 0 2.0
4 Z 1 42 Syx Charles 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 LSV-Chesspirant 2.0 7.00 7.00
29
Bockaert, Josse
  29 Bockaert, Josse 0 2.0
1 W 1 44 Boriskin Emilia 0 1.0
2 Z 0 20 Ghulam Rayyan 0 2.0
3 W 1 41 Provost Matias 0 1.0
4 Z 0 14 Boone Bas 0 3.0
Stap 1 en 1+ M 28040 0 Aalter 2.0 6.50 6.50
30
Decrop Mathis
  30 Decrop Mathis 0 2.0
1 W 0 21 Versteyhe Milan 0 2.0
2 Z 0 27 Bockaert, Lisa 0 2.0
3 W 1 35 Drieghe, Ella 0 1.5
4 Z 1 39 De Mets Waegeman Laurence 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 2.0 6.50 6.50
31
Verachten, Elias
  31 Verachten, Elias 0 2.0
1 W 0 11 Bogaerts, Lou 0 3.0
2 Z 0 25 Margot Lucas 0 2.0
3 - B1        
4 Z 1 46 Dhoore Robbe 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 26046 0 Leuven Centraal 2.0 6.50 6.50
32
Saveljev, Daniil
  32 Saveljev, Daniil 0 1.5
1 W 0 2 Verrees Link 0 4.0
2 Z 1 47 De Nie Jacob 0 1.0
3 W 0 12 Matinyan, Yuri 0 3.0
4 Z ½ 34 Van Houwe Henri 0 1.5
Stap 1 en 1+ M 27696 0 Blankenberge 1.5 9.00 9.00
33
Kersschot Siebe
  33 Kersschot Siebe 0 1.5
1 Z ½ 13 Ghulam, Subih 0 3.0
2 W 1 53 Kinaupenne Teo 0 0.0
3 Z 0 9 Declercq Bastiaan 0 3.0
4 Z 0 17 Dierickx Loïc 0 2.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 1.5 8.50 8.50
34
Van Houwe Henri
  34 Van Houwe Henri 0 1.5
1 Z 0 10 De Munter, Noah 0 3.0
2 W 1 36 Hollevoet Lukas 0 1.5
3 Z 0 24 Rybalko Mark 0 2.0
4 W ½ 32 Saveljev, Daniil 0 1.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 Waregem 1.5 8.00 8.00
35
Drieghe, Ella
  35 Drieghe, Ella 0 1.5
1 Z 1 46 Dhoore Robbe 0 1.0
2 W 0 8 Vanthuyne, Lowie 0 3.0
3 Z 0 30 Decrop Mathis 0 2.0
4 W ½ 36 Hollevoet Lukas 0 1.5
Stap 1 en 1+ F 26678 0 LSV-Chesspirant 1.5 7.50 7.50
36
Hollevoet Lukas
  36 Hollevoet Lukas 0 1.5
1 W 0 3 van Hoey Finn 0 3.5
2 Z 0 34 Van Houwe Henri 0 1.5
3 W 1 47 De Nie Jacob 0 1.0
4 Z ½ 35 Drieghe, Ella 0 1.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 MSV 1.5 7.00 7.00
37
Devolder Lucas
  37 Devolder Lucas 0 1.5
1 Z 0 22 Van Houwe Lucas 0 2.0
2 W 0 18 Scheirsen, Lucas 0 2.5
3 Z ½ 45 Vancalbergh Sebastien 0 1.0
4 W 1 48 Van Laecke, Ellie 0 0.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 1.5 6.00 6.00
38
Grootaert George
  38 Grootaert George 0 1.0
1 Z 1 45 Vancalbergh Sebastien 0 1.0
2 W 0 4 Van Reusel Michiel 0 3.0
3 Z 0 7 Kersschot Robbe 0 3.0
4 W 0 18 Scheirsen, Lucas 0 2.5
Stap 1 en 1+ M 0 0 1.0 9.50 9.50
39
De Mets Waegeman Laurence
  39 De Mets Waegeman Laurence 0 1.0
1 Z 0 5 Arteel Mads 0 3.0
2 W 1 46 Dhoore Robbe 0 1.0
3 Z 0 10 De Munter, Noah 0 3.0
4 W 0 30 Decrop Mathis 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 KGSRL Gent 1.0 9.00 9.00
40
Debosscher, Mats
  40 Debosscher, Mats 0 1.0
1 W 1 47 De Nie Jacob 0 1.0
2 Z 0 11 Bogaerts, Lou 0 3.0
3 W 0 14 Boone Bas 0 3.0
4 Z 0 27 Bockaert, Lisa 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 27951 0 LSV-Chesspirant 1.0 8.50 8.50
41
Provost Matias
  41 Provost Matias 0 1.0
1 Z 0 9 Declercq Bastiaan 0 3.0
2 W 1 45 Vancalbergh Sebastien 0 1.0
3 Z 0 29 Bockaert, Josse 0 2.0
4 W 0 23 Roelandts, Nicolas 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 MSV 1.0 8.00 8.00
42
Syx Charles
  42 Syx Charles 0 1.0
1 W 0 16 Janssens, Kobe 0 2.5
2 Z 0 14 Boone Bas 0 3.0
3 Z 1 43 De Ruyck, Noah 0 1.0
4 W 0 28 Ghulam Sahir 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 28178 0 1.0 8.00 8.00
43
De Ruyck, Noah
  43 De Ruyck, Noah 0 1.0
1 W 0 1 Roelandts, Sander 0 4.0
2 Z 0 12 Matinyan, Yuri 0 3.0
3 W 0 42 Syx Charles 0 1.0
4 Z 1 53 Kinaupenne Teo 0 0.0
Stap 1 en 1+ M 24639 0 Landegem 1.0 8.00 8.00
44
Boriskin Emilia
  44 Boriskin Emilia 0 1.0
1 Z 0 29 Bockaert, Josse 0 2.0
2 W 0 13 Ghulam, Subih 0 3.0
3 Z ½ 48 Van Laecke, Ellie 0 0.5
4 W ½ 45 Vancalbergh Sebastien 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Wetteren 1.0 6.50 6.50
45
Vancalbergh Sebastien
  45 Vancalbergh Sebastien 0 1.0
1 W 0 38 Grootaert George 0 1.0
2 Z 0 41 Provost Matias 0 1.0
3 W ½ 37 Devolder Lucas 0 1.5
4 Z ½ 44 Boriskin Emilia 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 28173 0 1.0 4.50 4.50
46
Dhoore Robbe
  46 Dhoore Robbe 0 1.0
1 W 0 35 Drieghe, Ella 0 1.5
2 Z 0 39 De Mets Waegeman Laurence 0 1.0
3 Z 1 53 Kinaupenne Teo 0 0.0
4 W 0 31 Verachten, Elias 0 2.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Landegem 1.0 4.00 4.00
47
De Nie Jacob
  47 De Nie Jacob 0 1.0
1 Z 0 40 Debosscher, Mats 0 1.0
2 W 0 32 Saveljev, Daniil 0 1.5
3 Z 0 36 Hollevoet Lukas 0 1.5
4 - B1        
Stap 1 en 1+ M 0 0 Landegem 1.0 4.00 4.00
48
Van Laecke, Ellie
  48 Van Laecke, Ellie 0 0.5
1 Z 0 26 D'Oosterlinck Florian 0 2.0
2 Z 0 17 Dierickx Loïc 0 2.5
3 W ½ 44 Boriskin Emilia 0 1.0
4 Z 0 37 Devolder Lucas 0 1.5
Stap 1 en 1+ F 28036 0 Aalter 0.5 7.00 7.00
49 A
Mayens Jenson Cruz
  49 Mayens Jenson Cruz 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 1 en 1+ M 0 0 0.0 7.00 7.00
50 A
De Vlieger Jean-Pierre-Junior
  50 De Vlieger Jean-Pierre-Junior 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 1 en 1+ M 0 0 Landegem 0.0 7.00 7.00
51 A
Li, Jaylen
  51 Li, Jaylen 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 1 en 1+ M 26024 0 Chessmates Kapellen 0.0 7.00 7.00
52 A
Matinyan, Melana
  52 Matinyan, Melana 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 1 en 1+ F 27916 0 Kortrijk 0.0 7.00 7.00
53
Kinaupenne Teo
  53 Kinaupenne Teo 0 0.0
1 Z 0 8 Vanthuyne, Lowie 0 3.0
2 Z 0 33 Kersschot Siebe 0 1.5
3 W 0 46 Dhoore Robbe 0 1.0
4 W 0 43 De Ruyck, Noah 0 1.0
Stap 1 en 1+ M 0 0 Wetteren 0.0 6.50 6.50
Begin van de pagina
Ronde 1 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Leman, Bavo 0.0 1-0 Scheirsen, Lucas 0.0
2 Vanthuyne, Lowie 0.0 1-0 Kinaupenne Teo 0.0
3 Rybalko Mark 0.0 1-0 Bockaert, Lisa 0.0
4 Bockaert, Josse 0.0 1-0 Boriskin Emilia 0.0
5 D'Oosterlinck Florian 0.0 1-0 Van Laecke, Ellie 0.0
6 Vancalbergh Sebastien 0.0 0-1 Grootaert George 0.0
7 Saveljev, Daniil 0.0 0-1 Verrees Link 0.0
8 Syx Charles 0.0 0-1 Janssens, Kobe 0.0
9 De Munter, Noah 0.0 1-0 Van Houwe Henri 0.0
10 Van Houwe Lucas 0.0 1-0 Devolder Lucas 0.0
11 Decrop Mathis 0.0 0-1 Versteyhe Milan 0.0
12 Van Reusel Michiel 0.0 1-0 Dierickx Loïc 0.0
13 Hollevoet Lukas 0.0 0-1 van Hoey Finn 0.0
14 Declercq Bastiaan 0.0 1-0 Provost Matias 0.0
15 Vereecke Daan 0.0 1-0 Matinyan, Yuri 0.0
16 Jacobs Ole 0.0 1-0 Boone Bas 0.0
17 Arteel Mads 0.0 1-0 De Mets Waegeman Laurence 0.0
18 Roelandts, Nicolas 0.0 1-0 Margot Lucas 0.0
19 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Roelandts, Sander 0.0
20 Verachten, Elias 0.0 0-1 Bogaerts, Lou 0.0
21 Dhoore Robbe 0.0 0-1 Drieghe, Ella 0.0
22 Debosscher, Mats 0.0 1-0 De Nie Jacob 0.0
23 Kersschot Robbe 0.0 1-0 Ghulam Sahir 0.0
24 Ghulam, Subih 0.0 ½-½ Kersschot Siebe 0.0
  Ghulam Rayyan 0.0 1 Bye  
  De Vlieger Jean-Pierre-Junior 0.0 0 Afwezig  
  Li, Jaylen 0.0 0 Afwezig  
  Matinyan, Melana 0.0 0 Afwezig  
  Mayens Jenson Cruz 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Verrees Link 1.0 1-0 Leman, Bavo 1.0
2 Van Houwe Lucas 1.0 1-0 Rybalko Mark 1.0
3 Versteyhe Milan 1.0 1-0 D'Oosterlinck Florian 1.0
4 Grootaert George 1.0 0-1 Van Reusel Michiel 1.0
5 Janssens, Kobe 1.0 ½-½ Declercq Bastiaan 1.0
6 van Hoey Finn 1.0 1-0 De Munter, Noah 1.0
7 Jacobs Ole 1.0 1-0 Vereecke Daan 1.0
8 Roelandts, Nicolas 1.0 0-1 Arteel Mads 1.0
9 Bogaerts, Lou 1.0 1-0 Debosscher, Mats 1.0
10 Roelandts, Sander 1.0 1-0 Kersschot Robbe 1.0
11 Drieghe, Ella 1.0 0-1 Vanthuyne, Lowie 1.0
12 Ghulam Rayyan 1.0 1-0 Bockaert, Josse 1.0
13 Kersschot Siebe 0.5 1-0 Kinaupenne Teo 0.0
14 Boriskin Emilia 0.0 0-1 Ghulam, Subih 0.5
15 De Nie Jacob 0.0 0-1 Saveljev, Daniil 0.0
16 Devolder Lucas 0.0 0-1 Scheirsen, Lucas 0.0
17 Bockaert, Lisa 0.0 1-0 Decrop Mathis 0.0
18 Dierickx Loïc 0.0 1-0 Van Laecke, Ellie 0.0
19 Van Houwe Henri 0.0 1-0 Hollevoet Lukas 0.0
20 Provost Matias 0.0 1-0 Vancalbergh Sebastien 0.0
21 Boone Bas 0.0 1-0 Syx Charles 0.0
22 Margot Lucas 0.0 1-0 Verachten, Elias 0.0
23 Matinyan, Yuri 0.0 1-0 De Ruyck, Noah 0.0
24 De Mets Waegeman Laurence 0.0 1-0 Dhoore Robbe 0.0
  Ghulam Sahir 0.0 1 Bye  
  De Vlieger Jean-Pierre-Junior 0.0 0 Afwezig  
  Li, Jaylen 0.0 0 Afwezig  
  Matinyan, Melana 0.0 0 Afwezig  
  Mayens Jenson Cruz 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Arteel Mads 2.0 1-0 Versteyhe Milan 2.0
2 Van Reusel Michiel 2.0 1-0 Bogaerts, Lou 2.0
3 Vanthuyne, Lowie 2.0 ½-½ van Hoey Finn 2.0
4 Verrees Link 2.0 1-0 Ghulam Rayyan 2.0
5 Roelandts, Sander 2.0 1-0 Van Houwe Lucas 2.0
6 Ghulam, Subih 1.5 ½-½ Jacobs Ole 2.0
7 Declercq Bastiaan 1.5 1-0 Kersschot Siebe 1.5
8 Leman, Bavo 1.0 1-0 Janssens, Kobe 1.5
9 Rybalko Mark 1.0 1-0 Van Houwe Henri 1.0
10 D'Oosterlinck Florian 1.0 1-0 Bockaert, Lisa 1.0
11 Kersschot Robbe 1.0 1-0 Grootaert George 1.0
12 Saveljev, Daniil 1.0 0-1 Matinyan, Yuri 1.0
13 De Munter, Noah 1.0 1-0 De Mets Waegeman Laurence 1.0
14 Scheirsen, Lucas 1.0 ½-½ Dierickx Loïc 1.0
15 Bockaert, Josse 1.0 1-0 Provost Matias 1.0
16 Vereecke Daan 1.0 1-0 Roelandts, Nicolas 1.0
17 Debosscher, Mats 1.0 0-1 Boone Bas 1.0
18 Ghulam Sahir 1.0 0-1 Margot Lucas 1.0
19 Decrop Mathis 0.0 1-0 Drieghe, Ella 1.0
20 Kinaupenne Teo 0.0 0-1 Dhoore Robbe 0.0
21 Van Laecke, Ellie 0.0 ½-½ Boriskin Emilia 0.0
22 Vancalbergh Sebastien 0.0 ½-½ Devolder Lucas 0.0
23 Hollevoet Lukas 0.0 1-0 De Nie Jacob 0.0
24 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Syx Charles 0.0
  Verachten, Elias 0.0 1 Bye  
  De Vlieger Jean-Pierre-Junior 0.0 0 Afwezig  
  Li, Jaylen 0.0 0 Afwezig  
  Matinyan, Melana 0.0 0 Afwezig  
  Mayens Jenson Cruz 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Arteel Mads 3.0 0-1 Roelandts, Sander 3.0
2 Van Reusel Michiel 3.0 0-1 Verrees Link 3.0
3 Declercq Bastiaan 2.5 ½-½ Vanthuyne, Lowie 2.5
4 van Hoey Finn 2.5 1-0 Jacobs Ole 2.5
5 Bogaerts, Lou 2.0 1-0 Leman, Bavo 2.0
6 Kersschot Robbe 2.0 1-0 Rybalko Mark 2.0
7 Matinyan, Yuri 2.0 1-0 D'Oosterlinck Florian 2.0
8 Versteyhe Milan 2.0 0-1 De Munter, Noah 2.0
9 Ghulam Rayyan 2.0 0-1 Vereecke Daan 2.0
10 Boone Bas 2.0 1-0 Bockaert, Josse 2.0
11 Margot Lucas 2.0 0-1 Ghulam, Subih 2.0
12 Janssens, Kobe 1.5 1-0 Van Houwe Lucas 2.0
13 Dierickx Loïc 1.5 1-0 Kersschot Siebe 1.5
14 Grootaert George 1.0 0-1 Scheirsen, Lucas 1.5
15 Van Houwe Henri 1.0 ½-½ Saveljev, Daniil 1.0
16 De Mets Waegeman Laurence 1.0 0-1 Decrop Mathis 1.0
17 Drieghe, Ella 1.0 ½-½ Hollevoet Lukas 1.0
18 Provost Matias 1.0 0-1 Roelandts, Nicolas 1.0
19 Dhoore Robbe 1.0 0-1 Verachten, Elias 1.0
20 Bockaert, Lisa 1.0 1-0 Debosscher, Mats 1.0
21 Syx Charles 1.0 0-1 Ghulam Sahir 1.0
22 Boriskin Emilia 0.5 ½-½ Vancalbergh Sebastien 0.5
23 Devolder Lucas 0.5 1-0 Van Laecke, Ellie 0.5
24 Kinaupenne Teo 0.0 0-1 De Ruyck, Noah 0.0
  De Nie Jacob 0.0 1 Bye  
  De Vlieger Jean-Pierre-Junior 0.0 0 Afwezig  
  Li, Jaylen 0.0 0 Afwezig  
  Matinyan, Melana 0.0 0 Afwezig  
  Mayens Jenson Cruz 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Roelandts, Sander (Rank: 47)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.26418
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Ruyck, Noah BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Kersschot Robbe 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Van Houwe Lucas 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Arteel Mads 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina

Verrees Link (Rank: 34)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(313) Waregem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Saveljev, Daniil BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Leman, Bavo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Ghulam Rayyan 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Van Reusel Michiel 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina

van Hoey Finn (Rank: 40)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Hollevoet Lukas 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Munter, Noah BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Vanthuyne, Lowie BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 4      Jacobs Ole 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.5 2.00 +1.50
Begin van de pagina

Van Reusel Michiel (Rank: 39)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(313) Waregem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dierickx Loïc BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Grootaert George 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Bogaerts, Lou BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Verrees Link 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Arteel Mads (Rank: 18)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Mets Waegeman Laurence 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Roelandts, Nicolas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Versteyhe Milan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Roelandts, Sander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Vereecke Daan (Rank: 16)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(422) MSV
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Matinyan, Yuri BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Jacobs Ole 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Roelandts, Nicolas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Ghulam Rayyan 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Kersschot Robbe (Rank: 26)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Ghulam Sahir 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Roelandts, Sander BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 11      Grootaert George 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Rybalko Mark 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Vanthuyne, Lowie (Rank: 29)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.27794
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kinaupenne Teo 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Drieghe, Ella BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      van Hoey Finn 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 3      Declercq Bastiaan 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Declercq Bastiaan (Rank: 41)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Provost Matias BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Janssens, Kobe BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 7      Kersschot Siebe 0 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Vanthuyne, Lowie BEL 0 3.0 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

De Munter, Noah (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.27327
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Houwe Henri 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      van Hoey Finn 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      De Mets Waegeman Laurence 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Versteyhe Milan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Bogaerts, Lou (Rank: 21)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.28081
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Verachten, Elias BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Debosscher, Mats BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Van Reusel Michiel 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 5      Leman, Bavo BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Matinyan, Yuri (Rank: 42)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.25668
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vereecke Daan 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      De Ruyck, Noah BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Saveljev, Daniil BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      D'Oosterlinck Florian 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Ghulam, Subih (Rank: 52)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.27934
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Kersschot Siebe 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 14      Boriskin Emilia 0 1.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
3 6      Jacobs Ole 0 2.5 W ½ 2.0 0.50 +0.00
4 11      Margot Lucas 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Boone Bas (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jacobs Ole 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Syx Charles BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Debosscher, Mats BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Bockaert, Josse BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Jacobs Ole (Rank: 44)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Boone Bas 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Vereecke Daan 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Ghulam, Subih BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 4      van Hoey Finn 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 12.5 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

Janssens, Kobe (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.27712
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Syx Charles BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Declercq Bastiaan 0 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 8      Leman, Bavo BEL 0 2.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
4 12      Van Houwe Lucas 0 2.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

Dierickx Loïc (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Reusel Michiel 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Van Laecke, Ellie BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Scheirsen, Lucas BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 13      Kersschot Siebe 0 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

Scheirsen, Lucas (Rank: 28)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.27787
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Leman, Bavo BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Devolder Lucas 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Dierickx Loïc BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 14      Grootaert George 0 1.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

Leman, Bavo (Rank: 1)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.28066
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Scheirsen, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Verrees Link 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Janssens, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Bogaerts, Lou BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 12.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Ghulam Rayyan (Rank: 53)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 12      Bockaert, Josse BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Verrees Link 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 9      Vereecke Daan 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 1.50 -0.50
Begin van de pagina

Versteyhe Milan (Rank: 38)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.28176
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Decrop Mathis 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      D'Oosterlinck Florian 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Arteel Mads 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 8      De Munter, Noah BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Van Houwe Lucas (Rank: 37)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(313) Waregem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Devolder Lucas 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Rybalko Mark 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Roelandts, Sander BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 12      Janssens, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Roelandts, Nicolas (Rank: 46)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.26582
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Margot Lucas 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Arteel Mads 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Vereecke Daan 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Provost Matias BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Rybalko Mark (Rank: 3)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(432) Wetteren
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bockaert, Lisa BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Van Houwe Lucas 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Van Houwe Henri 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Kersschot Robbe 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Margot Lucas (Rank: 19)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Roelandts, Nicolas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Verachten, Elias BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Ghulam Sahir 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Ghulam, Subih BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

D'Oosterlinck Florian (Rank: 5)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Laecke, Ellie BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Versteyhe Milan BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Bockaert, Lisa BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Matinyan, Yuri BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Bockaert, Lisa (Rank: 30)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.27811
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rybalko Mark 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Decrop Mathis 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      D'Oosterlinck Florian 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Debosscher, Mats BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Ghulam Sahir (Rank: 51)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Kersschot Robbe 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 18      Margot Lucas 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Syx Charles BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 2.0 1.50 -0.50
Begin van de pagina

Bockaert, Josse (Rank: 31)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.28040
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Boriskin Emilia 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Ghulam Rayyan 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 15      Provost Matias BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Boone Bas 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Decrop Mathis (Rank: 12)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Versteyhe Milan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Bockaert, Lisa BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Drieghe, Ella BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      De Mets Waegeman Laurence 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Verachten, Elias (Rank: 48)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.26046
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Bogaerts, Lou BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Margot Lucas 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 19      Dhoore Robbe 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 2.0 1.50 -0.50
Begin van de pagina

Saveljev, Daniil (Rank: 7)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.27696
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verrees Link 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      De Nie Jacob 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Matinyan, Yuri BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Van Houwe Henri 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Kersschot Siebe (Rank: 27)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Ghulam, Subih BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 13      Kinaupenne Teo 0 0.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 7      Declercq Bastiaan 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
4 13      Dierickx Loïc BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Van Houwe Henri (Rank: 36)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(313) Waregem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Munter, Noah BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Hollevoet Lukas 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Rybalko Mark 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Saveljev, Daniil BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Drieghe, Ella (Rank: 49)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.26678
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Dhoore Robbe 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Vanthuyne, Lowie BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 19      Decrop Mathis 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Hollevoet Lukas 0 1.5 W ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Hollevoet Lukas (Rank: 14)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(422) MSV
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      van Hoey Finn 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Van Houwe Henri 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      De Nie Jacob 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Drieghe, Ella BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Devolder Lucas (Rank: 11)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Houwe Lucas 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Scheirsen, Lucas BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Vancalbergh Sebastien BEL 0 1.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 23      Van Laecke, Ellie BEL 0 0.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Grootaert George (Rank: 6)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vancalbergh Sebastien BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Van Reusel Michiel 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 11      Kersschot Robbe 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Scheirsen, Lucas BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

De Mets Waegeman Laurence (Rank: 45)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Arteel Mads 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Dhoore Robbe 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      De Munter, Noah BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Decrop Mathis 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Debosscher, Mats (Rank: 50)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.27951
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      De Nie Jacob 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Bogaerts, Lou BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 17      Boone Bas 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Bockaert, Lisa BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Provost Matias (Rank: 15)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Declercq Bastiaan 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Vancalbergh Sebastien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Bockaert, Josse BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Roelandts, Nicolas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Syx Charles (Rank: 35)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.28178
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Janssens, Kobe BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Boone Bas 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      De Ruyck, Noah BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Ghulam Sahir 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

De Ruyck, Noah (Rank: 20)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.24639
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Roelandts, Sander BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Matinyan, Yuri BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Syx Charles BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Kinaupenne Teo 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Boriskin Emilia (Rank: 4)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(432) Wetteren
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bockaert, Josse BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Ghulam, Subih BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Van Laecke, Ellie BEL 0 0.5 Z ½ 0.5 0.50 +0.00
4 22      Vancalbergh Sebastien BEL 0 1.0 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Vancalbergh Sebastien (Rank: 33)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.28173
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Grootaert George 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Provost Matias BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Devolder Lucas 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 22      Boriskin Emilia 0 1.0 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 4.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Dhoore Robbe (Rank: 22)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(430) Landegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Drieghe, Ella BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      De Mets Waegeman Laurence 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Kinaupenne Teo 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Verachten, Elias BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 4.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

De Nie Jacob (Rank: 24)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(430) Landegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Debosscher, Mats BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Saveljev, Daniil BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Hollevoet Lukas 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 4.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina

Van Laecke, Ellie (Rank: 32)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.28036
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      D'Oosterlinck Florian 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Dierickx Loïc BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Boriskin Emilia 0 1.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 23      Devolder Lucas 0 1.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 0.5 2.00 -1.50
Begin van de pagina

Mayens Jenson Cruz (Rank: 10)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

De Vlieger Jean-Pierre-Junior (Rank: 23)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(430) Landegem
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Li, Jaylen (Rank: 25)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.26024
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Matinyan, Melana (Rank: 43)

Rangschikking52
GeslachtF
Stamnr.27916
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Kinaupenne Teo (Rank: 2)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(432) Wetteren
CategorieStap 1 en 1+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vanthuyne, Lowie BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Kersschot Siebe 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Dhoore Robbe 0 1.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      De Ruyck, Noah BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 0.0 2.00 -2.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 Buch B Med1
1 Roelandts, Sander 47 0 Stap 1 en 1+ 800 4.0 43 Z 1 7 W 1 22 W 1 5 Z 1 9.00 9.00
2 Verrees Link 34 0 Stap 1 en 1+ 800 4.0 32 Z 1 19 W 1 20 W 1 4 Z 1 8.00 8.00
3 van Hoey Finn 40 0 Stap 1 en 1+ 336 3.5 36 Z 1 10 W 1 8 Z ½ 15 W 1 10.00 10.00
4 Van Reusel Michiel 39 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 17 W 1 38 Z 1 11 W 1 2 W 0 10.50 10.50
5 Arteel Mads 18 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 39 W 1 23 Z 1 21 W 1 1 W 0 9.00 9.00
6 Vereecke Daan 16 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 12 W 1 15 Z 0 23 W 1 20 Z 1 9.00 9.00
7 Kersschot Robbe 26 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 28 W 1 1 Z 0 38 W 1 24 W 1 8.50 8.50
8 Vanthuyne, Lowie 29 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 53 W 1 35 Z 1 3 W ½ 9 Z ½ 8.00 8.00
9 Declercq Bastiaan 41 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 41 W 1 16 Z ½ 33 W 1 8 W ½ 8.00 8.00
10 De Munter, Noah 9 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 34 W 1 3 Z 0 39 W 1 21 Z 1 8.00 8.00
11 Bogaerts, Lou 21 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 31 Z 1 40 W 1 4 Z 0 19 W 1 7.50 7.50
12 Matinyan, Yuri 42 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 6 Z 0 43 W 1 32 Z 1 26 W 1 7.50 7.50
13 Ghulam, Subih 52 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 33 W ½ 44 Z 1 15 W ½ 25 Z 1 7.00 7.00
14 Boone Bas 17 0 Stap 1 en 1+ 202 3.0 15 Z 0 42 W 1 40 Z 1 29 W 1 6.50 6.50
15 Jacobs Ole 44 0 Stap 1 en 1+ 95 2.5 14 W 1 6 W 1 13 Z ½ 3 Z 0 12.50 12.50
16 Janssens, Kobe 8 0 Stap 1 en 1+ 95 2.5 42 Z 1 9 W ½ 19 Z 0 22 W 1 8.00 8.00
17 Dierickx Loïc 13 0 Stap 1 en 1+ 95 2.5 4 Z 0 48 W 1 18 Z ½ 33 W 1 7.50 7.50
18 Scheirsen, Lucas 28 0 Stap 1 en 1+ 95 2.5 19 Z 0 37 Z 1 17 W ½ 38 Z 1 7.00 7.00
19 Leman, Bavo 1 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 18 W 1 2 Z 0 16 W 1 11 Z 0 12.00 12.00
20 Ghulam Rayyan 53 0 Stap 1 en 1+ -110 2.0 B1 29 W 1 2 Z 0 6 W 0 10.50 10.50
21 Versteyhe Milan 38 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 30 Z 1 26 W 1 5 Z 0 10 W 0 10.00 10.00
22 Van Houwe Lucas 37 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 37 W 1 24 W 1 1 Z 0 16 Z 0 10.00 10.00
23 Roelandts, Nicolas 46 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 25 W 1 5 W 0 6 Z 0 41 Z 1 9.00 9.00
24 Rybalko Mark 3 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 27 W 1 22 Z 0 34 W 1 7 Z 0 8.50 8.50
25 Margot Lucas 19 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 23 Z 0 31 W 1 28 Z 1 13 W 0 8.00 8.00
26 D'Oosterlinck Florian 5 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 48 W 1 21 Z 0 27 W 1 12 Z 0 7.50 7.50
27 Bockaert, Lisa 30 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 24 Z 0 30 W 1 26 Z 0 40 W 1 7.00 7.00
28 Ghulam Sahir 51 0 Stap 1 en 1+ -110 2.0 7 Z 0 B1 25 W 0 42 Z 1 7.00 7.00
29 Bockaert, Josse 31 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 44 W 1 20 Z 0 41 W 1 14 Z 0 6.50 6.50
30 Decrop Mathis 12 0 Stap 1 en 1+ 7 2.0 21 W 0 27 Z 0 35 W 1 39 Z 1 6.50 6.50
31 Verachten, Elias 48 0 Stap 1 en 1+ -110 2.0 11 W 0 25 Z 0 B1 46 Z 1 6.50 6.50
32 Saveljev, Daniil 7 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 2 W 0 47 Z 1 12 W 0 34 Z ½ 9.00 9.00
33 Kersschot Siebe 27 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 13 Z ½ 53 W 1 9 Z 0 17 Z 0 8.50 8.50
34 Van Houwe Henri 36 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 10 Z 0 36 W 1 24 Z 0 32 W ½ 8.00 8.00
35 Drieghe, Ella 49 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 46 Z 1 8 W 0 30 Z 0 36 W ½ 7.50 7.50
36 Hollevoet Lukas 14 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 3 W 0 34 Z 0 47 W 1 35 Z ½ 7.00 7.00
37 Devolder Lucas 11 0 Stap 1 en 1+ -87 1.5 22 Z 0 18 W 0 45 Z ½ 48 W 1 6.00 6.00
38 Grootaert George 6 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 45 Z 1 4 W 0 7 Z 0 18 W 0 9.50 9.50
39 De Mets Waegeman Laurence 45 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 5 Z 0 46 W 1 10 Z 0 30 W 0 9.00 9.00
40 Debosscher, Mats 50 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 47 W 1 11 Z 0 14 W 0 27 Z 0 8.50 8.50
41 Provost Matias 15 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 9 Z 0 45 W 1 29 Z 0 23 W 0 8.00 8.00
42 Syx Charles 35 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 16 W 0 14 Z 0 43 Z 1 28 W 0 8.00 8.00
43 De Ruyck, Noah 20 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 1 W 0 12 Z 0 42 W 0 53 Z 1 8.00 8.00
44 Boriskin Emilia 4 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 29 Z 0 13 W 0 48 Z ½ 45 W ½ 6.50 6.50
45 Vancalbergh Sebastien 33 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 38 W 0 41 Z 0 37 W ½ 44 Z ½ 4.50 4.50
46 Dhoore Robbe 22 0 Stap 1 en 1+ -184 1.0 35 W 0 39 Z 0 53 Z 1 31 W 0 4.00 4.00
47 De Nie Jacob 24 0 Stap 1 en 1+ -677 1.0 40 Z 0 32 W 0 36 Z 0 B1 4.00 4.00
48 Van Laecke, Ellie 32 0 Stap 1 en 1+ -322 0.5 26 Z 0 17 Z 0 44 W ½ 37 Z 0 7.00 7.00
49 Mayens Jenson Cruz 10 0 Stap 1 en 1+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
50 De Vlieger Jean-Pierre-Junior 23 0 Stap 1 en 1+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
51 Li, Jaylen 25 0 Stap 1 en 1+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
52 Matinyan, Melana 43 0 Stap 1 en 1+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
53 Kinaupenne Teo 2 0 Stap 1 en 1+ -677 0.0 8 Z 0 33 Z 0 46 W 0 43 W 0 6.50 6.50

(©)FRBE-KBSB-v6.31 2023/11/19 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/01/06 15:37