SwarLogo Debutantentornooi Landegem Stap 2 en 2+ SwarLogo
430
Organisator: De Vrijschaker Landegem
Arbiter: De Vrijschaker Landegem
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (4 Rondes)
Speeltempo: 10 min. QPF
Datums: van 06/01/2024 tot 06/01/2024
Scheidingssystemen: Buch, B Med1, Vsch., SB
----
R1 R2 R3 R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Ptn Buch B Med1
1
Bertrem, Max
  1 Bertrem, Max 0 4.0
1 Z 1 8 Deguffroy, Ties 0 3.0
2 W 1 20 Caracatsanis, Roos 0 2.0
3 Z 1 10 Hromnytskyi Oleksii 0 3.0
4 W 1 5 De Groote, Joachim 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 21994 0 De Drie Torens Gent 4.0 11.00 11.00
2
Verscheure, Oscar
  2 Verscheure, Oscar 0 4.0
1 W 1 33 Vieren Oscar 0 1.5
2 Z 1 11 Verhagen, Tristan 0 3.0
3 W 1 6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0 3.0
4 Z 1 4 Middernacht Tuur 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 24691 0 Waregem 4.0 10.00 10.00
3
Laforce, Edward
  3 Laforce, Edward 0 4.0
1 W 1 37 Gyselinck Thibault 0 1.0
2 Z 1 21 De Meyer, Marilou 0 2.0
3 W 1 17 De Smet, Thymen 0 2.0
4 W 1 15 Adang Jules 0 2.5
Stap 2 en 2+ M 27254 0 KGSRL Gent 4.0 7.50 7.50
4
Middernacht Tuur
  4 Middernacht Tuur 0 3.0
1 - B1        
2 Z 1 18 Bradt, Lodewijk 0 2.0
3 W 1 9 Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0
4 W 0 2 Verscheure, Oscar 0 4.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 3.0 10.50 10.50
5
De Groote, Joachim
  5 De Groote, Joachim 0 3.0
1 W 1 23 Declercq Robbert 0 2.0
2 Z 1 27 Uylenbroeck, Paul 0 2.0
3 W 1 24 Sterck Franz 0 2.0
4 Z 0 1 Bertrem, Max 0 4.0
Stap 2 en 2+ M 26584 0 Aalter 3.0 10.00 10.00
6
Van Helleputte- Vereecken, Silas
  6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0 3.0
1 Z 1 39 Van Pottelberghe, Rasmus 0 1.0
2 W 1 7 Dehoorne, Loic 0 3.0
3 Z 0 2 Verscheure, Oscar 0 4.0
4 W 1 22 De Rybel, Stef 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 27827 0 de Mercatel 3.0 10.00 10.00
7
Dehoorne, Loic
  7 Dehoorne, Loic 0 3.0
1 W 1 12 D'Heere Dehens, Lewis 0 3.0
2 Z 0 6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0 3.0
3 W 1 23 Declercq Robbert 0 2.0
4 Z 1 24 Sterck Franz 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 27796 0 Aalter 3.0 10.00 10.00
8
Deguffroy, Ties
  8 Deguffroy, Ties 0 3.0
1 W 0 1 Bertrem, Max 0 4.0
2 Z 1 29 Dekoninck, Julie-Alix 0 2.0
3 W 1 28 Smeyers, Wout 0 2.0
4 Z 1 17 De Smet, Thymen 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 27806 0 Tielt 3.0 10.00 10.00
9
Van Kerrebroeck Robrecht
  9 Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0
1 W 1 28 Smeyers, Wout 0 2.0
2 Z 1 13 De cock Dante 0 3.0
3 Z 0 4 Middernacht Tuur 0 3.0
4 W 1 19 Schatteman Wesley 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 Landegem 3.0 9.50 9.50
10
Hromnytskyi Oleksii
  10 Hromnytskyi Oleksii 0 3.0
1 W 1 38 Iserbyt, Floris 0 1.0
2 Z 1 32 Pouseele, Arthur 0 1.5
3 W 0 1 Bertrem, Max 0 4.0
4 Z 1 18 Bradt, Lodewijk 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 3.0 8.50 8.50
11
Verhagen, Tristan
  11 Verhagen, Tristan 0 3.0
1 Z 1 42 De Mesel, Nand 0 1.0
2 W 0 2 Verscheure, Oscar 0 4.0
3 Z 1 36 Vereecken Maxim 0 1.0
4 W 1 26 Van Den Eynde, Noah 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 28075 0 Chessmates Kapellen 3.0 8.00 8.00
12
D'Heere Dehens, Lewis
  12 D'Heere Dehens, Lewis 0 3.0
1 Z 0 7 Dehoorne, Loic 0 3.0
2 W 1 39 Van Pottelberghe, Rasmus 0 1.0
3 Z 1 41 De Meyer, Lex 0 1.0
4 W 1 20 Caracatsanis, Roos 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 25558 0 Blankenberge 3.0 7.00 7.00
13
De cock Dante
  13 De cock Dante 0 3.0
1 Z 1 46 Gyselinck Lowie 0 0.0
2 W 0 9 Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0
3 Z 1 40 Coppens Rune 0 1.0
4 W 1 32 Pouseele, Arthur 0 1.5
Stap 2 en 2+ M 0 0 Dendermonde 3.0 5.50 5.50
14
Salen, Victor
  14 Salen, Victor 0 3.0
1 W 0 32 Pouseele, Arthur 0 1.5
2 Z 1 37 Gyselinck Thibault 0 1.0
3 W 1 38 Iserbyt, Floris 0 1.0
4 Z 1 25 Van Reusel, Jasper 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 26597 0 3.0 5.50 5.50
15
Adang Jules
  15 Adang Jules 0 2.5
1 Z 1 22 De Rybel, Stef 0 2.0
2 W ½ 36 Vereecken Maxim 0 1.0
3 W 1 16 Verschuere, Wannes 0 2.5
4 Z 0 3 Laforce, Edward 0 4.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 MSV 2.5 9.50 9.50
16
Verschuere, Wannes
  16 Verschuere, Wannes 0 2.5
1 Z 1 34 Declerck, Eden 0 1.5
2 W ½ 26 Van Den Eynde, Noah 0 2.0
3 Z 0 15 Adang Jules 0 2.5
4 W 1 33 Vieren Oscar 0 1.5
Stap 2 en 2+ M 24634 0 Landegem 2.5 7.00 7.00
17
De Smet, Thymen
  17 De Smet, Thymen 0 2.0
1 Z 1 43 Vieren Helena 0 1.0
2 W 1 19 Schatteman Wesley 0 2.0
3 Z 0 3 Laforce, Edward 0 4.0
4 W 0 8 Deguffroy, Ties 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 25497 0 Waregem 2.0 9.50 9.50
18
Bradt, Lodewijk
  18 Bradt, Lodewijk 0 2.0
1 Z 1 30 Akbalik Mol, Aylin 0 2.0
2 W 0 4 Middernacht Tuur 0 3.0
3 Z 1 31 De Mets Waegeman, Lucas 0 2.0
4 W 0 10 Hromnytskyi Oleksii 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 28043 0 Landegem 2.0 9.50 9.50
19
Schatteman Wesley
  19 Schatteman Wesley 0 2.0
1 W 1 29 Dekoninck, Julie-Alix 0 2.0
2 Z 0 17 De Smet, Thymen 0 2.0
3 W 1 21 De Meyer, Marilou 0 2.0
4 Z 0 9 Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 Deinze 2.0 9.00 9.00
20
Caracatsanis, Roos
  20 Caracatsanis, Roos 0 2.0
1 W 1 44 Pauwels, Leon 0 1.0
2 Z 0 1 Bertrem, Max 0 4.0
3 W 1 34 Declerck, Eden 0 1.5
4 Z 0 12 D'Heere Dehens, Lewis 0 3.0
Stap 2 en 2+ F 27838 0 Chessmates Kapellen 2.0 9.00 9.00
21
De Meyer, Marilou
  21 De Meyer, Marilou 0 2.0
1 Z 1 31 De Mets Waegeman, Lucas 0 2.0
2 W 0 3 Laforce, Edward 0 4.0
3 Z 0 19 Schatteman Wesley 0 2.0
4 W 1 36 Vereecken Maxim 0 1.0
Stap 2 en 2+ F 23692 0 Aalter 2.0 9.00 9.00
22
De Rybel, Stef
  22 De Rybel, Stef 0 2.0
1 W 0 15 Adang Jules 0 2.5
2 Z 1 44 Pauwels, Leon 0 1.0
3 W 1 27 Uylenbroeck, Paul 0 2.0
4 Z 0 6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 26790 0 Landegem 2.0 8.50 8.50
23
Declercq Robbert
  23 Declercq Robbert 0 2.0
1 Z 0 5 De Groote, Joachim 0 3.0
2 W 1 35 Van Den Bossche, Victor 0 1.5
3 Z 0 7 Dehoorne, Loic 0 3.0
4 W 1 42 De Mesel, Nand 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 Deinze 2.0 8.50 8.50
24
Sterck Franz
  24 Sterck Franz 0 2.0
1 Z 1 41 De Meyer, Lex 0 1.0
2 W 1 40 Coppens Rune 0 1.0
3 Z 0 5 De Groote, Joachim 0 3.0
4 W 0 7 Dehoorne, Loic 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 KGSRL Gent 2.0 8.00 8.00
25
Van Reusel, Jasper
  25 Van Reusel, Jasper 0 2.0
1 Z ½ 36 Vereecken Maxim 0 1.0
2 W 1 30 Akbalik Mol, Aylin 0 2.0
3 Z ½ 26 Van Den Eynde, Noah 0 2.0
4 W 0 14 Salen, Victor 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 26809 0 Landegem 2.0 8.00 8.00
26
Van Den Eynde, Noah
  26 Van Den Eynde, Noah 0 2.0
1 W 1 50 Van de Vijver Faber 0 0.0
2 Z ½ 16 Verschuere, Wannes 0 2.5
3 W ½ 25 Van Reusel, Jasper 0 2.0
4 Z 0 11 Verhagen, Tristan 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 25688 0 Gentbrugge 2.0 7.50 7.50
27
Uylenbroeck, Paul
  27 Uylenbroeck, Paul 0 2.0
1 Z 1 35 Van Den Bossche, Victor 0 1.5
2 W 0 5 De Groote, Joachim 0 3.0
3 Z 0 22 De Rybel, Stef 0 2.0
4 W 1 39 Van Pottelberghe, Rasmus 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 24659 0 KGSRL Gent 2.0 7.50 7.50
28
Smeyers, Wout
  28 Smeyers, Wout 0 2.0
1 Z 0 9 Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0
2 W 1 46 Gyselinck Lowie 0 0.0
3 Z 0 8 Deguffroy, Ties 0 3.0
4 W 1 41 De Meyer, Lex 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 24780 0 Leuven Centraal 2.0 7.00 7.00
29
Dekoninck, Julie-Alix
  29 Dekoninck, Julie-Alix 0 2.0
1 Z 0 19 Schatteman Wesley 0 2.0
2 W 0 8 Deguffroy, Ties 0 3.0
3 Z 1 46 Gyselinck Lowie 0 0.0
4 W 1 40 Coppens Rune 0 1.0
Stap 2 en 2+ F 24914 0 Aalter 2.0 6.00 6.00
30
Akbalik Mol, Aylin
  30 Akbalik Mol, Aylin 0 2.0
1 W 0 18 Bradt, Lodewijk 0 2.0
2 Z 0 25 Van Reusel, Jasper 0 2.0
3 W 1 37 Gyselinck Thibault 0 1.0
4 Z 1 43 Vieren Helena 0 1.0
Stap 2 en 2+ F 25530 0 LSV-Chesspirant 2.0 5.50 5.50
31
De Mets Waegeman, Lucas
  31 De Mets Waegeman, Lucas 0 2.0
1 W 0 21 De Meyer, Marilou 0 2.0
2 Z 1 50 Van de Vijver Faber 0 0.0
3 W 0 18 Bradt, Lodewijk 0 2.0
4 Z 1 38 Iserbyt, Floris 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 26812 0 KGSRL Gent 2.0 5.00 5.00
32
Pouseele, Arthur
  32 Pouseele, Arthur 0 1.5
1 Z 1 14 Salen, Victor 0 3.0
2 W 0 10 Hromnytskyi Oleksii 0 3.0
3 Z ½ 33 Vieren Oscar 0 1.5
4 Z 0 13 De cock Dante 0 3.0
Stap 2 en 2+ M 27992 0 Waregem 1.5 10.50 10.50
33
Vieren Oscar
  33 Vieren Oscar 0 1.5
1 Z 0 2 Verscheure, Oscar 0 4.0
2 W 1 42 De Mesel, Nand 0 1.0
3 W ½ 32 Pouseele, Arthur 0 1.5
4 Z 0 16 Verschuere, Wannes 0 2.5
Stap 2 en 2+ M 0 0 de Mercatel 1.5 9.00 9.00
34
Declerck, Eden
  34 Declerck, Eden 0 1.5
1 W 0 16 Verschuere, Wannes 0 2.5
2 - B1        
3 Z 0 20 Caracatsanis, Roos 0 2.0
4 W ½ 35 Van Den Bossche, Victor 0 1.5
Stap 2 en 2+ M 25661 0 Kortrijk 1.5 7.00 7.00
35
Van Den Bossche, Victor
  35 Van Den Bossche, Victor 0 1.5
1 W 0 27 Uylenbroeck, Paul 0 2.0
2 Z 0 23 Declercq Robbert 0 2.0
3 W 1 44 Pauwels, Leon 0 1.0
4 Z ½ 34 Declerck, Eden 0 1.5
Stap 2 en 2+ M 25420 0 Aalter 1.5 6.00 6.00
36
Vereecken Maxim
  36 Vereecken Maxim 0 1.0
1 W ½ 25 Van Reusel, Jasper 0 2.0
2 Z ½ 15 Adang Jules 0 2.5
3 W 0 11 Verhagen, Tristan 0 3.0
4 Z 0 21 De Meyer, Marilou 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 MSV 1.0 9.50 9.50
37
Gyselinck Thibault
  37 Gyselinck Thibault 0 1.0
1 Z 0 3 Laforce, Edward 0 4.0
2 W 0 14 Salen, Victor 0 3.0
3 Z 0 30 Akbalik Mol, Aylin 0 2.0
4 W 1 50 Van de Vijver Faber 0 0.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 1.0 9.00 9.00
38
Iserbyt, Floris
  38 Iserbyt, Floris 0 1.0
1 Z 0 10 Hromnytskyi Oleksii 0 3.0
2 W 1 43 Vieren Helena 0 1.0
3 Z 0 14 Salen, Victor 0 3.0
4 W 0 31 De Mets Waegeman, Lucas 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 26804 0 Aalter 1.0 8.50 8.50
39
Van Pottelberghe, Rasmus
  39 Van Pottelberghe, Rasmus 0 1.0
1 W 0 6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0 3.0
2 Z 0 12 D'Heere Dehens, Lewis 0 3.0
3 W 1 45 Vereecken Kobe 0 1.0
4 Z 0 27 Uylenbroeck, Paul 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 25288 0 Waregem 1.0 8.50 8.50
40
Coppens Rune
  40 Coppens Rune 0 1.0
1 W 1 45 Vereecken Kobe 0 1.0
2 Z 0 24 Sterck Franz 0 2.0
3 W 0 13 De cock Dante 0 3.0
4 Z 0 29 Dekoninck, Julie-Alix 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 Landegem 1.0 7.50 7.50
41
De Meyer, Lex
  41 De Meyer, Lex 0 1.0
1 W 0 24 Sterck Franz 0 2.0
2 Z 1 45 Vereecken Kobe 0 1.0
3 W 0 12 D'Heere Dehens, Lewis 0 3.0
4 Z 0 28 Smeyers, Wout 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 23690 0 Aalter 1.0 7.50 7.50
42
De Mesel, Nand
  42 De Mesel, Nand 0 1.0
1 W 0 11 Verhagen, Tristan 0 3.0
2 Z 0 33 Vieren Oscar 0 1.5
3 W 1 50 Van de Vijver Faber 0 0.0
4 Z 0 23 Declercq Robbert 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 26864 0 Zottegem 1.0 6.50 6.50
43
Vieren Helena
  43 Vieren Helena 0 1.0
1 W 0 17 De Smet, Thymen 0 2.0
2 Z 0 38 Iserbyt, Floris 0 1.0
3 - B1        
4 W 0 30 Akbalik Mol, Aylin 0 2.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 de Mercatel 1.0 5.50 5.50
44
Pauwels, Leon
  44 Pauwels, Leon 0 1.0
1 Z 0 20 Caracatsanis, Roos 0 2.0
2 W 0 22 De Rybel, Stef 0 2.0
3 Z 0 35 Van Den Bossche, Victor 0 1.5
4 W 1 46 Gyselinck Lowie 0 0.0
Stap 2 en 2+ M 27945 0 LSV-Chesspirant 1.0 5.50 5.50
45
Vereecken Kobe
  45 Vereecken Kobe 0 1.0
1 Z 0 40 Coppens Rune 0 1.0
2 W 0 41 De Meyer, Lex 0 1.0
3 Z 0 39 Van Pottelberghe, Rasmus 0 1.0
4 - B1        
Stap 2 en 2+ M 0 0 MSV 1.0 3.00 3.00
46
Gyselinck Lowie
  46 Gyselinck Lowie 0 0.0
1 W 0 13 De cock Dante 0 3.0
2 Z 0 28 Smeyers, Wout 0 2.0
3 W 0 29 Dekoninck, Julie-Alix 0 2.0
4 Z 0 44 Pauwels, Leon 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 0.0 8.00 8.00
47 A
De Rycke Alessia
  47 De Rycke Alessia 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 2 en 2+ M 0 0 LSV-Chesspirant 0.0 7.00 7.00
48 A
Magomedov Amir
  48 Magomedov Amir 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 2 en 2+ M 0 0 0.0 7.00 7.00
49 A
Li, Sheyla
  49 Li, Sheyla 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
Stap 2 en 2+ F 26984 0 Chessmates Kapellen 0.0 7.00 7.00
50
Van de Vijver Faber
  50 Van de Vijver Faber 0 0.0
1 Z 0 26 Van Den Eynde, Noah 0 2.0
2 W 0 31 De Mets Waegeman, Lucas 0 2.0
3 Z 0 42 De Mesel, Nand 0 1.0
4 Z 0 37 Gyselinck Thibault 0 1.0
Stap 2 en 2+ M 0 0 0.0 6.00 6.00
Begin van de pagina
Ronde 1 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
31 Akbalik Mol, Aylin 0.0 0-1 Bradt, Lodewijk 0.0
32 Caracatsanis, Roos 0.0 1-0 Pauwels, Leon 0.0
33 De Mesel, Nand 0.0 0-1 Verhagen, Tristan 0.0
34 Deguffroy, Ties 0.0 0-1 Bertrem, Max 0.0
35 Verscheure, Oscar 0.0 1-0 Vieren Oscar 0.0
36 Vieren Helena 0.0 0-1 De Smet, Thymen 0.0
37 Van Pottelberghe, Rasmus 0.0 0-1 Van Helleputte- Vereecken, Silas 0.0
38 Salen, Victor 0.0 0-1 Pouseele, Arthur 0.0
39 Dehoorne, Loic 0.0 1-0 D'Heere Dehens, Lewis 0.0
40 Schatteman Wesley 0.0 1-0 Dekoninck, Julie-Alix 0.0
41 De Groote, Joachim 0.0 1-0 Declercq Robbert 0.0
42 Hromnytskyi Oleksii 0.0 1-0 Iserbyt, Floris 0.0
43 Van Den Bossche, Victor 0.0 0-1 Uylenbroeck, Paul 0.0
44 De Mets Waegeman, Lucas 0.0 0-1 De Meyer, Marilou 0.0
45 De Meyer, Lex 0.0 0-1 Sterck Franz 0.0
46 Laforce, Edward 0.0 1-0 Gyselinck Thibault 0.0
47 Gyselinck Lowie 0.0 0-1 De cock Dante 0.0
48 Van Den Eynde, Noah 0.0 1-0 Van de Vijver Faber 0.0
49 De Rybel, Stef 0.0 0-1 Adang Jules 0.0
50 Vereecken Maxim 0.0 ½-½ Van Reusel, Jasper 0.0
51 Coppens Rune 0.0 1-0 Vereecken Kobe 0.0
52 Declerck, Eden 0.0 0-1 Verschuere, Wannes 0.0
53 Van Kerrebroeck Robrecht 0.0 1-0 Smeyers, Wout 0.0
  Middernacht Tuur 0.0 1 Bye  
  De Rycke Alessia 0.0 0 Afwezig  
  Li, Sheyla 0.0 0 Afwezig  
  Magomedov Amir 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
31 Bertrem, Max 1.0 1-0 Caracatsanis, Roos 1.0
32 Verhagen, Tristan 1.0 0-1 Verscheure, Oscar 1.0
33 De Smet, Thymen 1.0 1-0 Schatteman Wesley 1.0
34 Pouseele, Arthur 1.0 0-1 Hromnytskyi Oleksii 1.0
35 Van Helleputte- Vereecken, Silas 1.0 1-0 Dehoorne, Loic 1.0
36 Uylenbroeck, Paul 1.0 0-1 De Groote, Joachim 1.0
37 De Meyer, Marilou 1.0 0-1 Laforce, Edward 1.0
38 Sterck Franz 1.0 1-0 Coppens Rune 1.0
39 Verschuere, Wannes 1.0 ½-½ Van Den Eynde, Noah 1.0
40 De cock Dante 1.0 0-1 Van Kerrebroeck Robrecht 1.0
41 Bradt, Lodewijk 1.0 0-1 Middernacht Tuur 1.0
42 Adang Jules 1.0 ½-½ Vereecken Maxim 0.5
43 Van Reusel, Jasper 0.5 1-0 Akbalik Mol, Aylin 0.0
44 Pauwels, Leon 0.0 0-1 De Rybel, Stef 0.0
45 Vieren Oscar 0.0 1-0 De Mesel, Nand 0.0
46 D'Heere Dehens, Lewis 0.0 1-0 Van Pottelberghe, Rasmus 0.0
47 Dekoninck, Julie-Alix 0.0 0-1 Deguffroy, Ties 0.0
48 Iserbyt, Floris 0.0 1-0 Vieren Helena 0.0
49 Declercq Robbert 0.0 1-0 Van Den Bossche, Victor 0.0
50 Vereecken Kobe 0.0 0-1 De Meyer, Lex 0.0
51 Gyselinck Thibault 0.0 0-1 Salen, Victor 0.0
52 Smeyers, Wout 0.0 1-0 Gyselinck Lowie 0.0
53 Van de Vijver Faber 0.0 0-1 De Mets Waegeman, Lucas 0.0
  Declerck, Eden 0.0 1 Bye  
  De Rycke Alessia 0.0 0 Afwezig  
  Li, Sheyla 0.0 0 Afwezig  
  Magomedov Amir 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
31 Hromnytskyi Oleksii 2.0 0-1 Bertrem, Max 2.0
32 Verscheure, Oscar 2.0 1-0 Van Helleputte- Vereecken, Silas 2.0
33 Laforce, Edward 2.0 1-0 De Smet, Thymen 2.0
34 De Groote, Joachim 2.0 1-0 Sterck Franz 2.0
35 Middernacht Tuur 2.0 1-0 Van Kerrebroeck Robrecht 2.0
36 Van Den Eynde, Noah 1.5 ½-½ Van Reusel, Jasper 1.5
37 Adang Jules 1.5 1-0 Verschuere, Wannes 1.5
38 Vieren Oscar 1.0 ½-½ Pouseele, Arthur 1.0
39 Dehoorne, Loic 1.0 1-0 Declercq Robbert 1.0
40 Salen, Victor 1.0 1-0 Iserbyt, Floris 1.0
41 Schatteman Wesley 1.0 1-0 De Meyer, Marilou 1.0
42 De Meyer, Lex 1.0 0-1 D'Heere Dehens, Lewis 1.0
43 De Rybel, Stef 1.0 1-0 Uylenbroeck, Paul 1.0
44 Coppens Rune 1.0 0-1 De cock Dante 1.0
45 De Mets Waegeman, Lucas 1.0 0-1 Bradt, Lodewijk 1.0
46 Caracatsanis, Roos 1.0 1-0 Declerck, Eden 1.0
47 Vereecken Maxim 1.0 0-1 Verhagen, Tristan 1.0
48 Deguffroy, Ties 1.0 1-0 Smeyers, Wout 1.0
49 Akbalik Mol, Aylin 0.0 1-0 Gyselinck Thibault 0.0
50 Van Den Bossche, Victor 0.0 1-0 Pauwels, Leon 0.0
51 De Mesel, Nand 0.0 1-0 Van de Vijver Faber 0.0
52 Van Pottelberghe, Rasmus 0.0 1-0 Vereecken Kobe 0.0
53 Gyselinck Lowie 0.0 0-1 Dekoninck, Julie-Alix 0.0
  Vieren Helena 0.0 1 Bye  
  De Rycke Alessia 0.0 0 Afwezig  
  Li, Sheyla 0.0 0 Afwezig  
  Magomedov Amir 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
31 Bertrem, Max 3.0 1-0 De Groote, Joachim 3.0
32 Middernacht Tuur 3.0 0-1 Verscheure, Oscar 3.0
33 Laforce, Edward 3.0 1-0 Adang Jules 2.5
34 De Smet, Thymen 2.0 0-1 Deguffroy, Ties 2.0
35 Sterck Franz 2.0 0-1 Dehoorne, Loic 2.0
36 Van Helleputte- Vereecken, Silas 2.0 1-0 De Rybel, Stef 2.0
37 Van Reusel, Jasper 2.0 0-1 Salen, Victor 2.0
38 Van Kerrebroeck Robrecht 2.0 1-0 Schatteman Wesley 2.0
39 Bradt, Lodewijk 2.0 0-1 Hromnytskyi Oleksii 2.0
40 D'Heere Dehens, Lewis 2.0 1-0 Caracatsanis, Roos 2.0
41 Verhagen, Tristan 2.0 1-0 Van Den Eynde, Noah 2.0
42 De cock Dante 2.0 1-0 Pouseele, Arthur 1.5
43 Verschuere, Wannes 1.5 1-0 Vieren Oscar 1.5
44 Vieren Helena 1.0 0-1 Akbalik Mol, Aylin 1.0
45 Declercq Robbert 1.0 1-0 De Mesel, Nand 1.0
46 Uylenbroeck, Paul 1.0 1-0 Van Pottelberghe, Rasmus 1.0
47 Dekoninck, Julie-Alix 1.0 1-0 Coppens Rune 1.0
48 Iserbyt, Floris 1.0 0-1 De Mets Waegeman, Lucas 1.0
49 Declerck, Eden 1.0 ½-½ Van Den Bossche, Victor 1.0
50 De Meyer, Marilou 1.0 1-0 Vereecken Maxim 1.0
51 Smeyers, Wout 1.0 1-0 De Meyer, Lex 1.0
52 Pauwels, Leon 0.0 1-0 Gyselinck Lowie 0.0
53 Gyselinck Thibault 0.0 1-0 Van de Vijver Faber 0.0
  Vereecken Kobe 0.0 1 Bye  
  De Rycke Alessia 0.0 0 Afwezig  
  Li, Sheyla 0.0 0 Afwezig  
  Magomedov Amir 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Bertrem, Max (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.21994
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Deguffroy, Ties BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 31      Caracatsanis, Roos BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 31      Hromnytskyi Oleksii 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 31      De Groote, Joachim BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 11.0 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina

Verscheure, Oscar (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.24691
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Vieren Oscar 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 32      Verhagen, Tristan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 32      Van Helleputte- Vereecken, Silas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 32      Middernacht Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.5 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina

Laforce, Edward (Rank: 42)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.27254
N-Elo0
FIDE-ID288870
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Gyselinck Thibault 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 37      De Meyer, Marilou BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 33      De Smet, Thymen BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 33      Adang Jules 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina

Middernacht Tuur (Rank: 50)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 41      Bradt, Lodewijk BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
3 35      Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 32      Verscheure, Oscar BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 3.0 1.50 +0.50
Begin van de pagina

De Groote, Joachim (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.26584
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      Declercq Robbert 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 36      Uylenbroeck, Paul BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 34      Sterck Franz 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 31      Bertrem, Max BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Van Helleputte- Vereecken, Silas (Rank: 33)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.27827
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Van Pottelberghe, Rasmus BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 35      Dehoorne, Loic BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 32      Verscheure, Oscar BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 36      De Rybel, Stef BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Dehoorne, Loic (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.27796
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 35      Van Helleputte- Vereecken, Silas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 39      Declercq Robbert 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 35      Sterck Franz 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Deguffroy, Ties (Rank: 30)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.27806
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Bertrem, Max BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 47      Dekoninck, Julie-Alix BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 48      Smeyers, Wout BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 34      De Smet, Thymen BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Van Kerrebroeck Robrecht (Rank: 25)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 53      Smeyers, Wout BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 40      De cock Dante 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 35      Middernacht Tuur BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 38      Schatteman Wesley 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Hromnytskyi Oleksii (Rank: 38)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Iserbyt, Floris BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 34      Pouseele, Arthur BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 31      Bertrem, Max BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 39      Bradt, Lodewijk BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Verhagen, Tristan (Rank: 29)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.28075
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      De Mesel, Nand BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 32      Verscheure, Oscar BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 47      Vereecken Maxim 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 41      Van Den Eynde, Noah BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

D'Heere Dehens, Lewis (Rank: 35)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.25558
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Dehoorne, Loic BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 46      Van Pottelberghe, Rasmus BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 42      De Meyer, Lex BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 40      Caracatsanis, Roos BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

De cock Dante (Rank: 43)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(425) Dendermonde
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      Gyselinck Lowie 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 40      Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 44      Coppens Rune 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 42      Pouseele, Arthur BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 5.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Salen, Victor (Rank: 34)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.26597
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Pouseele, Arthur BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 51      Gyselinck Thibault 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 40      Iserbyt, Floris BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 37      Van Reusel, Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 5.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina

Adang Jules (Rank: 45)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(422) MSV
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 49      De Rybel, Stef BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 42      Vereecken Maxim 0 1.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 37      Verschuere, Wannes BEL 0 2.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
4 33      Laforce, Edward BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

Verschuere, Wannes (Rank: 24)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.24634
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 52      Declerck, Eden BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 39      Van Den Eynde, Noah BEL 0 2.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 37      Adang Jules 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
4 43      Vieren Oscar 0 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina

De Smet, Thymen (Rank: 7)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.25497
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Vieren Helena 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 33      Schatteman Wesley 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 33      Laforce, Edward BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 34      Deguffroy, Ties BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Bradt, Lodewijk (Rank: 26)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.28043
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Akbalik Mol, Aylin BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 41      Middernacht Tuur BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 45      De Mets Waegeman, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 39      Hromnytskyi Oleksii 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Schatteman Wesley (Rank: 36)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Dekoninck, Julie-Alix BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 33      De Smet, Thymen BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 41      De Meyer, Marilou BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 38      Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Caracatsanis, Roos (Rank: 28)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.27838
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Pauwels, Leon BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 31      Bertrem, Max BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 46      Declerck, Eden BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 40      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

De Meyer, Marilou (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.23692
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      De Mets Waegeman, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 37      Laforce, Edward BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 41      Schatteman Wesley 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 50      Vereecken Maxim 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

De Rybel, Stef (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.26790
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 49      Adang Jules 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 44      Pauwels, Leon BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 43      Uylenbroeck, Paul BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 36      Van Helleputte- Vereecken, Silas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Declercq Robbert (Rank: 37)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      De Groote, Joachim BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 49      Van Den Bossche, Victor BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 39      Dehoorne, Loic BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 45      De Mesel, Nand BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Sterck Franz (Rank: 41)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      De Meyer, Lex BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 38      Coppens Rune 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 34      De Groote, Joachim BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 35      Dehoorne, Loic BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Van Reusel, Jasper (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.26809
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 50      Vereecken Maxim 0 1.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 43      Akbalik Mol, Aylin BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 36      Van Den Eynde, Noah BEL 0 2.0 Z ½ 2.0 0.50 +0.00
4 37      Salen, Victor BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Van Den Eynde, Noah (Rank: 44)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.25688
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(408) Gentbrugge
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Van de Vijver Faber 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 39      Verschuere, Wannes BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 36      Van Reusel, Jasper BEL 0 2.0 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
4 41      Verhagen, Tristan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Uylenbroeck, Paul (Rank: 39)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.24659
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Van Den Bossche, Victor BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 36      De Groote, Joachim BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 43      De Rybel, Stef BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 46      Van Pottelberghe, Rasmus BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Smeyers, Wout (Rank: 49)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.24780
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 53      Van Kerrebroeck Robrecht 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 52      Gyselinck Lowie 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 48      Deguffroy, Ties BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 51      De Meyer, Lex BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Dekoninck, Julie-Alix (Rank: 11)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.24914
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Schatteman Wesley 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 47      Deguffroy, Ties BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 53      Gyselinck Lowie 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 47      Coppens Rune 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Akbalik Mol, Aylin (Rank: 1)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.25530
N-Elo0
FIDE-ID282189
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Bradt, Lodewijk BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 43      Van Reusel, Jasper BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 49      Gyselinck Thibault 0 1.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
4 44      Vieren Helena 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

De Mets Waegeman, Lucas (Rank: 40)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.26812
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      De Meyer, Marilou BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 53      Van de Vijver Faber 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 45      Bradt, Lodewijk BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 48      Iserbyt, Floris BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 5.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina

Pouseele, Arthur (Rank: 9)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.27992
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Salen, Victor BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 34      Hromnytskyi Oleksii 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 38      Vieren Oscar 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 42      De cock Dante 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Vieren Oscar (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(472) de Mercatel
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Verscheure, Oscar BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 45      De Mesel, Nand BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 38      Pouseele, Arthur BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 43      Verschuere, Wannes BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Declerck, Eden (Rank: 48)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.25661
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 52      Verschuere, Wannes BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 46      Caracatsanis, Roos BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 49      Van Den Bossche, Victor BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 1.5 1.50 -1.00
Begin van de pagina

Van Den Bossche, Victor (Rank: 14)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.25420
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Uylenbroeck, Paul BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 49      Declercq Robbert 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 50      Pauwels, Leon BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 49      Declerck, Eden BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina

Vereecken Maxim (Rank: 46)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(422) MSV
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 50      Van Reusel, Jasper BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 42      Adang Jules 0 2.5 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 47      Verhagen, Tristan BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
4 50      De Meyer, Marilou BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Gyselinck Thibault (Rank: 17)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Laforce, Edward BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 51      Salen, Victor BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 49      Akbalik Mol, Aylin BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 53      Van de Vijver Faber 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Iserbyt, Floris (Rank: 13)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.26804
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Hromnytskyi Oleksii 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 48      Vieren Helena 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 40      Salen, Victor BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 48      De Mets Waegeman, Lucas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Van Pottelberghe, Rasmus (Rank: 8)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.25288
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Van Helleputte- Vereecken, Silas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 46      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 52      Vereecken Kobe 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 46      Uylenbroeck, Paul BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Coppens Rune (Rank: 23)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(430) Landegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 51      Vereecken Kobe 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 38      Sterck Franz 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 44      De cock Dante 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 47      Dekoninck, Julie-Alix BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

De Meyer, Lex (Rank: 16)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.23690
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      Sterck Franz 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 50      Vereecken Kobe 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 42      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 51      Smeyers, Wout BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

De Mesel, Nand (Rank: 4)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.26864
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Verhagen, Tristan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 45      Vieren Oscar 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 51      Van de Vijver Faber 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 45      Declercq Robbert 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Vieren Helena (Rank: 32)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(472) de Mercatel
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      De Smet, Thymen BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 48      Iserbyt, Floris BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 44      Akbalik Mol, Aylin BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 5.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina

Pauwels, Leon (Rank: 3)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.27945
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Caracatsanis, Roos BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 44      De Rybel, Stef BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 50      Van Den Bossche, Victor BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 52      Gyselinck Lowie 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 5.5 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Vereecken Kobe (Rank: 47)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(422) MSV
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 51      Coppens Rune 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 50      De Meyer, Lex BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 52      Van Pottelberghe, Rasmus BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 3.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina

Gyselinck Lowie (Rank: 18)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      De cock Dante 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 52      Smeyers, Wout BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 53      Dekoninck, Julie-Alix BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 52      Pauwels, Leon BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 0.0 2.00 -2.00
Begin van de pagina

De Rycke Alessia (Rank: 2)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Magomedov Amir (Rank: 20)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Li, Sheyla (Rank: 27)

Rangschikking49
GeslachtF
Stamnr.26984
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Van de Vijver Faber (Rank: 19)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieStap 2 en 2+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Van Den Eynde, Noah BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 53      De Mets Waegeman, Lucas BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 51      De Mesel, Nand BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 53      Gyselinck Thibault 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 0.0 2.00 -2.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 Buch B Med1
1 Bertrem, Max 5 0 Stap 2 en 2+ 800 4.0 8 Z 1 20 W 1 10 Z 1 5 W 1 11.00 11.00
2 Verscheure, Oscar 6 0 Stap 2 en 2+ 800 4.0 33 W 1 11 Z 1 6 W 1 4 Z 1 10.00 10.00
3 Laforce, Edward 42 0 Stap 2 en 2+ 800 4.0 37 W 1 21 Z 1 17 W 1 15 W 1 7.50 7.50
4 Middernacht Tuur 50 0 Stap 2 en 2+ 133 3.0 B1 18 Z 1 9 W 1 2 W 0 10.50 10.50
5 De Groote, Joachim 12 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 23 W 1 27 Z 1 24 W 1 1 Z 0 10.00 10.00
6 Van Helleputte- Vereecken, Silas 33 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 39 Z 1 7 W 1 2 Z 0 22 W 1 10.00 10.00
7 Dehoorne, Loic 10 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 12 W 1 6 Z 0 23 W 1 24 Z 1 10.00 10.00
8 Deguffroy, Ties 30 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 1 W 0 29 Z 1 28 W 1 17 Z 1 10.00 10.00
9 Van Kerrebroeck Robrecht 25 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 28 W 1 13 Z 1 4 Z 0 19 W 1 9.50 9.50
10 Hromnytskyi Oleksii 38 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 38 W 1 32 Z 1 1 W 0 18 Z 1 8.50 8.50
11 Verhagen, Tristan 29 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 42 Z 1 2 W 0 36 Z 1 26 W 1 8.00 8.00
12 D'Heere Dehens, Lewis 35 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 7 Z 0 39 W 1 41 Z 1 20 W 1 7.00 7.00
13 De cock Dante 43 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 46 Z 1 9 W 0 40 Z 1 32 W 1 5.50 5.50
14 Salen, Victor 34 0 Stap 2 en 2+ 202 3.0 32 W 0 37 Z 1 38 W 1 25 Z 1 5.50 5.50
15 Adang Jules 45 0 Stap 2 en 2+ 95 2.5 22 Z 1 36 W ½ 16 W 1 3 Z 0 9.50 9.50
16 Verschuere, Wannes 24 0 Stap 2 en 2+ 95 2.5 34 Z 1 26 W ½ 15 Z 0 33 W 1 7.00 7.00
17 De Smet, Thymen 7 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 43 Z 1 19 W 1 3 Z 0 8 W 0 9.50 9.50
18 Bradt, Lodewijk 26 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 30 Z 1 4 W 0 31 Z 1 10 W 0 9.50 9.50
19 Schatteman Wesley 36 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 29 W 1 17 Z 0 21 W 1 9 Z 0 9.00 9.00
20 Caracatsanis, Roos 28 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 44 W 1 1 Z 0 34 W 1 12 Z 0 9.00 9.00
21 De Meyer, Marilou 15 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 31 Z 1 3 W 0 19 Z 0 36 W 1 9.00 9.00
22 De Rybel, Stef 21 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 15 W 0 44 Z 1 27 W 1 6 Z 0 8.50 8.50
23 Declercq Robbert 37 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 5 Z 0 35 W 1 7 Z 0 42 W 1 8.50 8.50
24 Sterck Franz 41 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 41 Z 1 40 W 1 5 Z 0 7 W 0 8.00 8.00
25 Van Reusel, Jasper 22 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 36 Z ½ 30 W 1 26 Z ½ 14 W 0 8.00 8.00
26 Van Den Eynde, Noah 44 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 50 W 1 16 Z ½ 25 W ½ 11 Z 0 7.50 7.50
27 Uylenbroeck, Paul 39 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 35 Z 1 5 W 0 22 Z 0 39 W 1 7.50 7.50
28 Smeyers, Wout 49 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 9 Z 0 46 W 1 8 Z 0 41 W 1 7.00 7.00
29 Dekoninck, Julie-Alix 11 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 19 Z 0 8 W 0 46 Z 1 40 W 1 6.00 6.00
30 Akbalik Mol, Aylin 1 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 18 W 0 25 Z 0 37 W 1 43 Z 1 5.50 5.50
31 De Mets Waegeman, Lucas 40 0 Stap 2 en 2+ 7 2.0 21 W 0 50 Z 1 18 W 0 38 Z 1 5.00 5.00
32 Pouseele, Arthur 9 0 Stap 2 en 2+ -87 1.5 14 Z 1 10 W 0 33 Z ½ 13 Z 0 10.50 10.50
33 Vieren Oscar 31 0 Stap 2 en 2+ -87 1.5 2 Z 0 42 W 1 32 W ½ 16 Z 0 9.00 9.00
34 Declerck, Eden 48 0 Stap 2 en 2+ -262 1.5 16 W 0 B1 20 Z 0 35 W ½ 7.00 7.00
35 Van Den Bossche, Victor 14 0 Stap 2 en 2+ -87 1.5 27 W 0 23 Z 0 44 W 1 34 Z ½ 6.00 6.00
36 Vereecken Maxim 46 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 25 W ½ 15 Z ½ 11 W 0 21 Z 0 9.50 9.50
37 Gyselinck Thibault 17 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 3 Z 0 14 W 0 30 Z 0 50 W 1 9.00 9.00
38 Iserbyt, Floris 13 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 10 Z 0 43 W 1 14 Z 0 31 W 0 8.50 8.50
39 Van Pottelberghe, Rasmus 8 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 6 W 0 12 Z 0 45 W 1 27 Z 0 8.50 8.50
40 Coppens Rune 23 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 45 W 1 24 Z 0 13 W 0 29 Z 0 7.50 7.50
41 De Meyer, Lex 16 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 24 W 0 45 Z 1 12 W 0 28 Z 0 7.50 7.50
42 De Mesel, Nand 4 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 11 W 0 33 Z 0 50 W 1 23 Z 0 6.50 6.50
43 Vieren Helena 32 0 Stap 2 en 2+ -677 1.0 17 W 0 38 Z 0 B1 30 W 0 5.50 5.50
44 Pauwels, Leon 3 0 Stap 2 en 2+ -184 1.0 20 Z 0 22 W 0 35 Z 0 46 W 1 5.50 5.50
45 Vereecken Kobe 47 0 Stap 2 en 2+ -677 1.0 40 Z 0 41 W 0 39 Z 0 B1 3.00 3.00
46 Gyselinck Lowie 18 0 Stap 2 en 2+ -677 0.0 13 W 0 28 Z 0 29 W 0 44 Z 0 8.00 8.00
47 De Rycke Alessia 2 0 Stap 2 en 2+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
48 Magomedov Amir 20 0 Stap 2 en 2+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
49 Li, Sheyla 27 0 Stap 2 en 2+ 0 0.0 A A A A 7.00 7.00
50 Van de Vijver Faber 19 0 Stap 2 en 2+ -677 0.0 26 Z 0 31 W 0 42 Z 0 37 Z 0 6.00 6.00

(©)FRBE-KBSB-v6.31 2023/11/19 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/01/06 15:40