SwarLogo Jeugdschaakcriterium Oostende 2024 -12 SwarLogo
301
Organisator: Koninklijke Oostendse Schaakkring
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 07/07/2024 tot 07/07/2024
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed NrClub #Ptn SB Buch
1
Surkol, Hector
  1 Surkol, Hector 1878 6.5
1 W 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
2 Z 1 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
3 W 1 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
4 Z 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
5 W 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
6 Z 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
7 W ½ 3 Debruyne, Louis 0 5.0
Jeugd -12 M 19469 1878 176 6.5 28.00 30.50
2
Toroptsev, Kristian
  2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
1 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
2 W 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
3 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
4 W 1 3 Debruyne, Louis 0 5.0
5 W 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
6 Z 1 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
7 W 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
Jeugd -12 M 22027 1610 121 6.0 23.50 30.00
3
Debruyne, Louis
  3 Debruyne, Louis 0 5.0
1 Z 1 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
2 Z ½ 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
3 W 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
4 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
5 W 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
6 W 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
7 Z ½ 1 Surkol, Hector 1878 6.5
Jeugd -12 M 26612 0 312 5.0 20.75 32.00
4
Kinaupenne, Sebe
  4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
1 W 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
2 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
3 W ½ 13 Lot, Nathan 1400 3.5
4 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
5 W ½ 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
6 Z 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
7 Z 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
Jeugd -12 M 25547 1429 432 5.0 14.25 23.00
5
Meert, Senne
  5 Meert, Senne 1463 4.5
1 W 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
2 Z 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
3 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
4 Z 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
5 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
6 Z 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
7 W ½ 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
Jeugd -12 M 21168 1463 436 4.5 13.00 23.00
6
Van Campenhout, Andreas
  6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
1 Z 1 5 Meert, Senne 1463 4.5
2 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
3 W 1 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
4 W 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
5 Z 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
6 Z 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
7 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
Jeugd -12 M 27437 0 230 4.0 16.00 31.00
7
Zjuravlyov, Maximilian
  7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
1 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
2 W 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
3 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
4 Z 1 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
5 W 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
6 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
7 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
Jeugd -12 M 23435 1716 174 4.0 14.50 31.00
8
Seyns, Odilon
  8 Seyns, Odilon 1634 4.0
1 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
2 Z 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
3 W 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
4 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
5 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
6 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
7 W 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
Jeugd -12 M 21853 1634 121 4.0 13.00 30.50
9
Backiel, Robert
  9 Backiel, Robert 1400 4.0
1 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
2 W 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
3 Z 1 5 Meert, Senne 1463 4.5
4 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
5 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
6 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
7 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
Jeugd -12 M 27544 1400 303 4.0 11.50 27.00
10
Hoffmann, Sam
  10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
1 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
2 W ½ 3 Debruyne, Louis 0 5.0
3 Z 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
4 W 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
5 Z ½ 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
6 W 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
7 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
Jeugd -12 M 19459 1490 627 4.0 11.00 26.00
11
Batsaikhan, Esu
  11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
1 Z 1 19 Qin, Elin 0 2.5
2 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
3 Z 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
4 W ½ 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
5 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
6 W 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
7 Z ½ 5 Meert, Senne 1463 4.5
Jeugd -12 F 23471 1400 318 4.0 10.50 24.00
12
Riviere, Marlon
  12 Riviere, Marlon 1400 4.0
1 W 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
2 Z 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
3 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
4 Z 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
5 W 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
6 Z 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
7 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
Jeugd -12 M 23390 1400 362 4.0 10.50 21.50
13
Lot, Nathan
  13 Lot, Nathan 1400 3.5
1 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
2 W 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
3 Z ½ 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
4 W 1 19 Qin, Elin 0 2.5
5 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
6 W 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
7 Z 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
Jeugd -12 M 21306 1400 228 3.5 10.50 28.50
14
Neirynck, Kobe
  14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
1 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
2 W 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
3 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
4 W 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
5 Z 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
6 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
7 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
Jeugd -12 M 22864 1436 340 3.0 10.00 26.50
15
Meijns, Lennert
  15 Meijns, Lennert 0 3.0
1 W 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
2 Z 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
3 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
4 Z 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
5 Z 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
6 W 1 19 Qin, Elin 0 2.5
7 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
M 0 0 307 3.0 8.50 25.00
16
Verschuere, Wannes
  16 Verschuere, Wannes 0 3.0
1 W 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
2 Z 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
3 W 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
4 Z 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
5 Z 1 19 Qin, Elin 0 2.5
6 W 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
7 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
Jeugd -12 M 24634 0 430 3.0 7.50 21.00
17
Van Der Velpen, Yaron
  17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
1 Z 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
2 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
3 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
4 Z 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
5 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
6 W 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
7 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
Jeugd -12 M 23807 0 230 3.0 5.00 19.50
18
Vandaele, Senne
  18 Vandaele, Senne 0 2.5
1 W 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
2 Z ½ 19 Qin, Elin 0 2.5
3 W 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
4 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
5 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
6 Z 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
7 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
Jeugd -12 M 29036 0 0 2.5 5.25 23.50
19
Qin, Elin
  19 Qin, Elin 0 2.5
1 W 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
2 W ½ 18 Vandaele, Senne 0 2.5
3 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
4 Z 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
5 W 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
6 Z 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
7 W 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
Jeugd -12 F 25695 0 230 2.5 5.25 20.00
20
Schillewaert, Liam
  20 Schillewaert, Liam 0 2.5
1 W 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
2 Z ½ 21 Trinh, Manngar 0 2.5
3 W 0 19 Qin, Elin 0 2.5
4 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
5 W 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
6 Z 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
7 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
Jeugd -12 M 28179 0 362 2.5 3.25 20.00
21
Trinh, Manngar
  21 Trinh, Manngar 0 2.5
1 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
2 W ½ 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
3 Z 0 18 Vandaele, Senne 0 2.5
4 W 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
5 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
6 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
7 W 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
F 26863 0 301 2.5 2.75 17.00
22
Gielen, Joachim
  22 Gielen, Joachim 0 2.0
1 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
2 W 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
3 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
4 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
5 Z 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
6 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
7 Z 0 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
Jeugd -12 M 29037 0 0 2.0 1.50 19.50
23
Sarana, Kyrill
  23 Sarana, Kyrill 0 1.5
1 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
2 Z 0 22 Gielen, Joachim 0 2.0
3 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
4 Z ½ 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
5 W 0 18 Vandaele, Senne 0 2.5
6 W 0 21 Trinh, Manngar 0 2.5
7 Z 0 19 Qin, Elin 0 2.5
Jeugd -12 M 0 0 301 1.5 2.00 17.50
24
De Ruyck, Noah
  24 De Ruyck, Noah 0 0.0
1 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
2 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
3 Z 0 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
4 W 0 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
5 Z 0 21 Trinh, Manngar 0 2.5
6 Z 0 22 Gielen, Joachim 0 2.0
7 W 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
Jeugd -12 M 24639 0 430 0.0 0.00 20.50
25
Claessens, Thomas
  25 Claessens, Thomas 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -12 M 27868 0 231 0.0 0.00 17.50
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: ---
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed NrClub #Ptn SB Buch
1 15
Meijns, Lennert
  15 Meijns, Lennert 0 3.0
1 W 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
2 Z 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
3 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
4 Z 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
5 Z 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
6 W 1 19 Qin, Elin 0 2.5
7 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
M 0 0 307 3.0 8.50 25.00
2 21
Trinh, Manngar
  21 Trinh, Manngar 0 2.5
1 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
2 W ½ 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
3 Z 0 18 Vandaele, Senne 0 2.5
4 W 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
5 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
6 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
7 W 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
F 26863 0 301 2.5 2.75 17.00
Categorie: Jeugd -12
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed NrClub #Ptn SB Buch
1 1
Surkol, Hector
  1 Surkol, Hector 1878 6.5
1 W 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
2 Z 1 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
3 W 1 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
4 Z 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
5 W 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
6 Z 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
7 W ½ 3 Debruyne, Louis 0 5.0
Jeugd -12 M 19469 1878 176 6.5 28.00 30.50
2 2
Toroptsev, Kristian
  2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
1 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
2 W 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
3 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
4 W 1 3 Debruyne, Louis 0 5.0
5 W 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
6 Z 1 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
7 W 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
Jeugd -12 M 22027 1610 121 6.0 23.50 30.00
3 3
Debruyne, Louis
  3 Debruyne, Louis 0 5.0
1 Z 1 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
2 Z ½ 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
3 W 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
4 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
5 W 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
6 W 1 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
7 Z ½ 1 Surkol, Hector 1878 6.5
Jeugd -12 M 26612 0 312 5.0 20.75 32.00
4 4
Kinaupenne, Sebe
  4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
1 W 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
2 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
3 W ½ 13 Lot, Nathan 1400 3.5
4 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
5 W ½ 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
6 Z 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
7 Z 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
Jeugd -12 M 25547 1429 432 5.0 14.25 23.00
5 5
Meert, Senne
  5 Meert, Senne 1463 4.5
1 W 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
2 Z 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
3 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
4 Z 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
5 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
6 Z 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
7 W ½ 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
Jeugd -12 M 21168 1463 436 4.5 13.00 23.00
6 6
Van Campenhout, Andreas
  6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
1 Z 1 5 Meert, Senne 1463 4.5
2 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
3 W 1 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
4 W 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
5 Z 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
6 Z 1 13 Lot, Nathan 1400 3.5
7 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
Jeugd -12 M 27437 0 230 4.0 16.00 31.00
7 7
Zjuravlyov, Maximilian
  7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
1 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
2 W 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
3 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
4 Z 1 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
5 W 1 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
6 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
7 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
Jeugd -12 M 23435 1716 174 4.0 14.50 31.00
8 8
Seyns, Odilon
  8 Seyns, Odilon 1634 4.0
1 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
2 Z 1 9 Backiel, Robert 1400 4.0
3 W 1 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
4 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
5 Z 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
6 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
7 W 1 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
Jeugd -12 M 21853 1634 121 4.0 13.00 30.50
9 9
Backiel, Robert
  9 Backiel, Robert 1400 4.0
1 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
2 W 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
3 Z 1 5 Meert, Senne 1463 4.5
4 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
5 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
6 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
7 Z 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
Jeugd -12 M 27544 1400 303 4.0 11.50 27.00
10 10
Hoffmann, Sam
  10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
1 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
2 W ½ 3 Debruyne, Louis 0 5.0
3 Z 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
4 W 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
5 Z ½ 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
6 W 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
7 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
Jeugd -12 M 19459 1490 627 4.0 11.00 26.00
11 11
Batsaikhan, Esu
  11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
1 Z 1 19 Qin, Elin 0 2.5
2 W 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
3 Z 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
4 W ½ 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
5 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
6 W 1 18 Vandaele, Senne 0 2.5
7 Z ½ 5 Meert, Senne 1463 4.5
Jeugd -12 F 23471 1400 318 4.0 10.50 24.00
12 12
Riviere, Marlon
  12 Riviere, Marlon 1400 4.0
1 W 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
2 Z 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
3 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
4 Z 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
5 W 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
6 Z 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
7 W 1 15 Meijns, Lennert 0 3.0
Jeugd -12 M 23390 1400 362 4.0 10.50 21.50
13 13
Lot, Nathan
  13 Lot, Nathan 1400 3.5
1 Z 0 1 Surkol, Hector 1878 6.5
2 W 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
3 Z ½ 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
4 W 1 19 Qin, Elin 0 2.5
5 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
6 W 0 6 Van Campenhout, Andreas 0 4.0
7 Z 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
Jeugd -12 M 21306 1400 228 3.5 10.50 28.50
14 14
Neirynck, Kobe
  14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
1 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
2 W 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
3 Z 0 3 Debruyne, Louis 0 5.0
4 W 1 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
5 Z 1 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
6 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
7 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
Jeugd -12 M 22864 1436 340 3.0 10.00 26.50
15 16
Verschuere, Wannes
  16 Verschuere, Wannes 0 3.0
1 W 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
2 Z 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
3 W 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
4 Z 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
5 Z 1 19 Qin, Elin 0 2.5
6 W 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
7 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
Jeugd -12 M 24634 0 430 3.0 7.50 21.00
16 17
Van Der Velpen, Yaron
  17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
1 Z 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
2 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
3 Z 1 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
4 Z 0 14 Neirynck, Kobe 1436 3.0
5 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
6 W 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
7 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
Jeugd -12 M 23807 0 230 3.0 5.00 19.50
17 18
Vandaele, Senne
  18 Vandaele, Senne 0 2.5
1 W 0 7 Zjuravlyov, Maximilian 1716 4.0
2 Z ½ 19 Qin, Elin 0 2.5
3 W 1 21 Trinh, Manngar 0 2.5
4 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
5 Z 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
6 Z 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
7 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
Jeugd -12 M 29036 0 0 2.5 5.25 23.50
18 19
Qin, Elin
  19 Qin, Elin 0 2.5
1 W 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
2 W ½ 18 Vandaele, Senne 0 2.5
3 Z 1 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
4 Z 0 13 Lot, Nathan 1400 3.5
5 W 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
6 Z 0 15 Meijns, Lennert 0 3.0
7 W 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
Jeugd -12 F 25695 0 230 2.5 5.25 20.00
19 20
Schillewaert, Liam
  20 Schillewaert, Liam 0 2.5
1 W 0 2 Toroptsev, Kristian 1610 6.0
2 Z ½ 21 Trinh, Manngar 0 2.5
3 W 0 19 Qin, Elin 0 2.5
4 Z 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
5 W 0 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
6 Z 0 16 Verschuere, Wannes 0 3.0
7 W 1 22 Gielen, Joachim 0 2.0
Jeugd -12 M 28179 0 362 2.5 3.25 20.00
20 22
Gielen, Joachim
  22 Gielen, Joachim 0 2.0
1 Z 0 8 Seyns, Odilon 1634 4.0
2 W 1 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
3 Z 0 12 Riviere, Marlon 1400 4.0
4 W 0 5 Meert, Senne 1463 4.5
5 Z 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
6 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
7 Z 0 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
Jeugd -12 M 29037 0 0 2.0 1.50 19.50
21 23
Sarana, Kyrill
  23 Sarana, Kyrill 0 1.5
1 W 0 9 Backiel, Robert 1400 4.0
2 Z 0 22 Gielen, Joachim 0 2.0
3 W 1 24 De Ruyck, Noah 0 0.0
4 Z ½ 11 Batsaikhan, Esu 1400 4.0
5 W 0 18 Vandaele, Senne 0 2.5
6 W 0 21 Trinh, Manngar 0 2.5
7 Z 0 19 Qin, Elin 0 2.5
Jeugd -12 M 0 0 301 1.5 2.00 17.50
22 24
De Ruyck, Noah
  24 De Ruyck, Noah 0 0.0
1 W 0 10 Hoffmann, Sam 1490 4.0
2 W 0 4 Kinaupenne, Sebe 1429 5.0
3 Z 0 23 Sarana, Kyrill 0 1.5
4 W 0 20 Schillewaert, Liam 0 2.5
5 Z 0 21 Trinh, Manngar 0 2.5
6 Z 0 22 Gielen, Joachim 0 2.0
7 W 0 17 Van Der Velpen, Yaron 0 3.0
Jeugd -12 M 24639 0 430 0.0 0.00 20.50
23 25
Claessens, Thomas
  25 Claessens, Thomas 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -12 M 27868 0 231 0.0 0.00 17.50
Begin van de pagina
Ronde 1 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 0.0 1-0 Lot, Nathan 0.0
2 Vandaele, Senne 0.0 0-1 Zjuravlyov, Maximilian 0.0
3 Seyns, Odilon 0.0 1-0 Gielen, Joachim 0.0
4 Schillewaert, Liam 0.0 0-1 Toroptsev, Kristian 0.0
5 Meijns, Lennert 0.0 1-0 Van Der Velpen, Yaron 0.0
6 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Hoffmann, Sam 0.0
7 Meert, Senne 0.0 0-1 Van Campenhout, Andreas 0.0
8 Verschuere, Wannes 0.0 0-1 Neirynck, Kobe 0.0
9 Kinaupenne, Sebe 0.0 0-1 Debruyne, Louis 0.0
10 Qin, Elin 0.0 0-1 Batsaikhan, Esu 0.0
11 Riviere, Marlon 0.0 1-0 Trinh, Manngar 0.0
12 Sarana, Kyrill 0.0 0-1 Backiel, Robert 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Batsaikhan, Esu 1.0 0-1 Surkol, Hector 1.0
2 Zjuravlyov, Maximilian 1.0 1-0 Riviere, Marlon 1.0
3 Backiel, Robert 1.0 0-1 Seyns, Odilon 1.0
4 Toroptsev, Kristian 1.0 1-0 Van Campenhout, Andreas 1.0
5 Hoffmann, Sam 1.0 ½-½ Debruyne, Louis 1.0
6 Neirynck, Kobe 1.0 0-1 Meijns, Lennert 1.0
7 Van Der Velpen, Yaron 0.0 0-1 Meert, Senne 0.0
8 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Kinaupenne, Sebe 0.0
9 Lot, Nathan 0.0 1-0 Verschuere, Wannes 0.0
10 Qin, Elin 0.0 ½-½ Vandaele, Senne 0.0
11 Gielen, Joachim 0.0 1-0 Sarana, Kyrill 0.0
12 Trinh, Manngar 0.0 ½-½ Schillewaert, Liam 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 2.0 1-0 Toroptsev, Kristian 2.0
2 Seyns, Odilon 2.0 1-0 Zjuravlyov, Maximilian 2.0
3 Meijns, Lennert 2.0 0-1 Hoffmann, Sam 1.5
4 Debruyne, Louis 1.5 1-0 Neirynck, Kobe 1.0
5 Meert, Senne 1.0 0-1 Backiel, Robert 1.0
6 Kinaupenne, Sebe 1.0 ½-½ Lot, Nathan 1.0
7 Van Campenhout, Andreas 1.0 1-0 Batsaikhan, Esu 1.0
8 Riviere, Marlon 1.0 1-0 Gielen, Joachim 1.0
9 Vandaele, Senne 0.5 1-0 Trinh, Manngar 0.5
10 Schillewaert, Liam 0.5 0-1 Qin, Elin 0.5
11 Verschuere, Wannes 0.0 0-1 Van Der Velpen, Yaron 0.0
12 Sarana, Kyrill 0.0 1-0 De Ruyck, Noah 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Seyns, Odilon 3.0 0-1 Surkol, Hector 3.0
2 Hoffmann, Sam 2.5 0-1 Zjuravlyov, Maximilian 2.0
3 Toroptsev, Kristian 2.0 1-0 Debruyne, Louis 2.5
4 Van Campenhout, Andreas 2.0 1-0 Riviere, Marlon 2.0
5 Backiel, Robert 2.0 1-0 Meijns, Lennert 2.0
6 Vandaele, Senne 1.5 0-1 Kinaupenne, Sebe 1.5
7 Lot, Nathan 1.5 1-0 Qin, Elin 1.5
8 Gielen, Joachim 1.0 0-1 Meert, Senne 1.0
9 Neirynck, Kobe 1.0 1-0 Van Der Velpen, Yaron 1.0
10 Batsaikhan, Esu 1.0 ½-½ Sarana, Kyrill 1.0
11 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Schillewaert, Liam 0.5
12 Trinh, Manngar 0.5 0-1 Verschuere, Wannes 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 4.0 1-0 Backiel, Robert 3.0
2 Zjuravlyov, Maximilian 3.0 1-0 Van Campenhout, Andreas 3.0
3 Toroptsev, Kristian 3.0 1-0 Seyns, Odilon 3.0
4 Kinaupenne, Sebe 2.5 ½-½ Hoffmann, Sam 2.5
5 Debruyne, Louis 2.5 1-0 Lot, Nathan 2.5
6 Meert, Senne 2.0 1-0 Meijns, Lennert 2.0
7 Riviere, Marlon 2.0 0-1 Neirynck, Kobe 2.0
8 Schillewaert, Liam 1.5 0-1 Batsaikhan, Esu 1.5
9 Sarana, Kyrill 1.5 0-1 Vandaele, Senne 1.5
10 Qin, Elin 1.5 0-1 Verschuere, Wannes 1.0
11 Van Der Velpen, Yaron 1.0 1-0 Gielen, Joachim 1.0
12 Trinh, Manngar 0.5 1-0 De Ruyck, Noah 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Zjuravlyov, Maximilian 4.0 0-1 Surkol, Hector 5.0
2 Hoffmann, Sam 3.0 0-1 Toroptsev, Kristian 4.0
3 Debruyne, Louis 3.5 1-0 Seyns, Odilon 3.0
4 Neirynck, Kobe 3.0 0-1 Meert, Senne 3.0
5 Backiel, Robert 3.0 0-1 Kinaupenne, Sebe 3.0
6 Lot, Nathan 2.5 0-1 Van Campenhout, Andreas 3.0
7 Batsaikhan, Esu 2.5 1-0 Vandaele, Senne 2.5
8 Van Der Velpen, Yaron 2.0 0-1 Riviere, Marlon 2.0
9 Verschuere, Wannes 2.0 1-0 Schillewaert, Liam 1.5
10 Meijns, Lennert 2.0 1-0 Qin, Elin 1.5
11 Sarana, Kyrill 1.5 0-1 Trinh, Manngar 1.5
12 Gielen, Joachim 1.0 1-0 De Ruyck, Noah 0.0
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 6.0 ½-½ Debruyne, Louis 4.5
2 Toroptsev, Kristian 5.0 1-0 Zjuravlyov, Maximilian 4.0
3 Van Campenhout, Andreas 4.0 0-1 Kinaupenne, Sebe 4.0
4 Meert, Senne 4.0 ½-½ Batsaikhan, Esu 3.5
5 Seyns, Odilon 3.0 1-0 Neirynck, Kobe 3.0
6 Verschuere, Wannes 3.0 0-1 Hoffmann, Sam 3.0
7 Riviere, Marlon 3.0 1-0 Meijns, Lennert 3.0
8 Vandaele, Senne 2.5 0-1 Backiel, Robert 3.0
9 Trinh, Manngar 2.5 0-1 Lot, Nathan 2.5
10 Schillewaert, Liam 1.5 1-0 Gielen, Joachim 2.0
11 De Ruyck, Noah 0.0 0-1 Van Der Velpen, Yaron 2.0
12 Qin, Elin 1.5 1-0 Sarana, Kyrill 1.5
  Claessens, Thomas 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Surkol, Hector (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo1878
FIDE-ID264130
F-Elo1916
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
4 1      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
5 1      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 Z 1 6.0 0.71 +0.29
7 1      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 W ½ 6.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 30.5 Totaal 6.5 6.02 +0.48
Begin van de pagina

Toroptsev, Kristian (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.22027
N-Elo1610
FIDE-ID268852
F-Elo1548
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
4 3      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 W 1 4.0 0.47 +0.53
6 2      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 Z - 1 5.0 0.66 +0.34
7 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 W 1 6.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1679 30.0 Totaal 6.0 4.42 +1.58
Begin van de pagina

Debruyne, Louis (Rank: 21)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.26612
N-Elo0
FIDE-ID289825
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
4 3      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 Z 0 2.5 0.08 -0.08
5 5      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 W 1 3.5 0.08 +0.92
6 3      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 W - 1 4.5 0.08 +0.92
7 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 Z ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1553 32.0 Totaal 5.0 0.56 +4.44
Begin van de pagina

Kinaupenne, Sebe (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.25547
N-Elo1429
FIDE-ID282065
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 W - ½ 1.5 0.54 -0.04
4 6      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 W - ½ 3.0 0.42 +0.08
6 5      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
7 3      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1430 23.0 Totaal 5.0 5.18 -0.18
Begin van de pagina

Meert, Senne (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.21168
N-Elo1463
FIDE-ID267473
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 W - 0 1.0 0.59 -0.59
4 8      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
7 4      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 W - ½ 4.5 0.59 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 23.0 Totaal 4.5 5.40 -0.90
Begin van de pagina

Van Campenhout, Andreas (Rank: 19)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.27437
N-Elo0
FIDE-ID291889
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Meert, Senne BEL 1463 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 3      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1488 31.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina

Zjuravlyov, Maximilian (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.23435
N-Elo1716
FIDE-ID281867
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
4 2      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
5 2      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 W - 0 4.0 0.29 -0.29
7 2      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 Z 0 4.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 31.0 Totaal 4.0 5.04 -1.04
Begin van de pagina

Seyns, Odilon (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo1634
FIDE-ID269131
F-Elo1597
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
4 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 W - 0 3.0 0.20 -0.20
5 3      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
6 3      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 5      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 W 1 4.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1608 30.5 Totaal 4.0 4.51 -0.51
Begin van de pagina

Backiel, Robert (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.27544
N-Elo1400
FIDE-ID291668
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 5      Meert, Senne BEL 1463 4.5 Z - 1 2.0 0.41 +0.59
4 5      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 W 0 3.0 0.46 -0.46
7 8      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1601 27.0 Totaal 4.0 3.92 +0.08
Begin van de pagina

Hoffmann, Sam (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19459
N-Elo1490
FIDE-ID260002
F-Elo1408
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 3      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 W 0 2.5 0.21 -0.21
5 4      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 Z ½ 3.0 0.58 -0.08
6 2      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
7 6      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 26.0 Totaal 4.0 4.81 -0.81
Begin van de pagina

Batsaikhan, Esu (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.23471
N-Elo1400
FIDE-ID273015
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Qin, Elin BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 8      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 7      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 4      Meert, Senne BEL 1463 4.5 Z - ½ 4.0 0.41 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 24.0 Totaal 4.0 5.09 -1.09
Begin van de pagina

Riviere, Marlon (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.23390
N-Elo1400
FIDE-ID282286
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 8      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 W - 0 2.0 0.45 -0.45
6 8      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 21.5 Totaal 4.0 5.18 -1.18
Begin van de pagina

Lot, Nathan (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21306
N-Elo1400
FIDE-ID282278
F-Elo1465
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Surkol, Hector BEL 1878 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 Z - ½ 1.5 0.46 +0.04
4 7      Qin, Elin BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
6 6      Van Campenhout, Andreas BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
7 9      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 28.5 Totaal 3.5 5.14 -1.64
Begin van de pagina

Neirynck, Kobe (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.22864
N-Elo1436
FIDE-ID290319
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Debruyne, Louis BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 Z - 1 3.0 0.55 +0.45
6 4      Meert, Senne BEL 1463 4.5 W - 0 3.0 0.46 -0.46
7 5      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1499 26.5 Totaal 3.0 4.93 -1.93
Begin van de pagina

Meijns, Lennert (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID286745
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Meert, Senne BEL 1463 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Qin, Elin BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1437 25.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina

Verschuere, Wannes (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.24634
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Qin, Elin BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1442 21.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Van Der Velpen, Yaron (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.23807
N-Elo0
FIDE-ID290335
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Meert, Senne BEL 1463 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Neirynck, Kobe BEL 1436 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 19.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Vandaele, Senne (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.29036
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Zjuravlyov, Maximilian BEL 1716 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Qin, Elin BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 9      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 6      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 9      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 7      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 8      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1486 23.5 Totaal 2.5 1.82 +0.68
Begin van de pagina

Qin, Elin (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.25695
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 10      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 7      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 10      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 10      Meijns, Lennert BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
7 12      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 20.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina

Schillewaert, Liam (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.28179
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Toroptsev, Kristian BEL 1610 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 10      Qin, Elin BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 11      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 8      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
6 9      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 10      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1505 20.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina

Trinh, Manngar (Rank: 23)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.26863
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 9      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 12      Verschuere, Wannes BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 12      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
6 11      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
7 9      Lot, Nathan BEL 1400 3.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 17.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina

Gielen, Joachim (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.29037
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Seyns, Odilon BEL 1634 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Riviere, Marlon BEL 1400 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Meert, Senne BEL 1463 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1499 19.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina

Sarana, Kyrill (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Backiel, Robert BEL 1400 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      De Ruyck, Noah BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Batsaikhan, Esu BEL 1400 4.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 9      Vandaele, Senne BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 11      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 12      Qin, Elin BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 17.5 Totaal 1.5 2.66 -1.16
Begin van de pagina

De Ruyck, Noah (Rank: 18)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.24639
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Hoffmann, Sam BEL 1490 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Kinaupenne, Sebe BEL 1429 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Sarana, Kyrill BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Schillewaert, Liam BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Trinh, Manngar BEL 0 2.5 Z 0 0.0 0.50 -0.50
6 12      Gielen, Joachim BEL 0 2.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
7 11      Van Der Velpen, Yaron BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1459 20.5 Totaal 0.0 2.66 -2.66
Begin van de pagina

Claessens, Thomas (Rank: 16)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.27868
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
CategorieJeugd -12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch
1 Surkol, Hector 1 1878 Jeugd -12 1975 6.5 13 W 1 11 Z 1 2 W 1 8 Z 1 9 W 1 7 Z 1 3 W ½ 28.00 30.50
2 Toroptsev, Kristian 4 1610 Jeugd -12 1787 6.0 20 Z 1 6 W 1 1 Z 0 3 W 1 8 W 1 10 Z 1 7 W 1 23.50 30.00
3 Debruyne, Louis 21 0 Jeugd -12 1720 5.0 4 Z 1 10 Z ½ 14 W 1 2 Z 0 13 W 1 8 W 1 1 Z ½ 20.75 32.00
4 Kinaupenne, Sebe 8 1429 Jeugd -12 1367 5.0 3 W 0 24 Z 1 13 W ½ 18 Z 1 10 W ½ 9 Z 1 6 Z 1 14.25 23.00
5 Meert, Senne 6 1463 Jeugd -12 1323 4.5 6 W 0 17 Z 1 9 W 0 22 Z 1 15 W 1 14 Z 1 11 W ½ 13.00 23.00
6 Van Campenhout, Andreas 19 0 Jeugd -12 1538 4.0 5 Z 1 2 Z 0 11 W 1 12 W 1 7 Z 0 13 Z 1 4 W 0 16.00 31.00
7 Zjuravlyov, Maximilian 2 1716 Jeugd -12 1571 4.0 18 Z 1 12 W 1 8 Z 0 10 Z 1 6 W 1 1 W 0 2 Z 0 14.50 31.00
8 Seyns, Odilon 3 1634 Jeugd -12 1551 4.0 22 W 1 9 Z 1 7 W 1 1 W 0 2 Z 0 3 Z 0 14 W 1 13.00 30.50
9 Backiel, Robert 11 1400 Jeugd -12 1382 4.0 23 Z 1 8 W 0 5 Z 1 15 W 1 1 Z 0 4 W 0 18 Z 1 11.50 27.00
10 Hoffmann, Sam 5 1490 Jeugd -12 1352 4.0 24 Z 1 3 W ½ 15 Z 1 7 W 0 4 Z ½ 2 W 0 16 Z 1 11.00 26.00
11 Batsaikhan, Esu 9 1400 Jeugd -12 1230 4.0 19 Z 1 1 W 0 6 Z 0 23 W ½ 20 Z 1 18 W 1 5 Z ½ 10.50 24.00
12 Riviere, Marlon 10 1400 Jeugd -12 1215 4.0 21 W 1 7 Z 0 22 W 1 6 Z 0 14 W 0 17 Z 1 15 W 1 10.50 21.50
13 Lot, Nathan 12 1400 Jeugd -12 1176 3.5 1 Z 0 16 W 1 4 Z ½ 19 W 1 3 Z 0 6 W 0 21 Z 1 10.50 28.50
14 Neirynck, Kobe 7 1436 Jeugd -12 1184 3.0 16 Z 1 15 W 0 3 Z 0 17 W 1 12 Z 1 5 W 0 8 Z 0 10.00 26.50
15 Meijns, Lennert 24 0 --- 977 3.0 17 W 1 14 Z 1 10 W 0 9 Z 0 5 Z 0 19 W 1 12 Z 0 8.50 25.00
16 Verschuere, Wannes 20 0 Jeugd -12 568 3.0 14 W 0 13 Z 0 17 W 0 21 Z 1 19 Z 1 20 W 1 10 W 0 7.50 21.00
17 Van Der Velpen, Yaron 17 0 Jeugd -12 564 3.0 15 Z 0 5 W 0 16 Z 1 14 Z 0 22 W 1 12 W 0 24 Z 1 5.00 19.50
18 Vandaele, Senne 13 0 Jeugd -12 747 2.5 7 W 0 19 Z ½ 21 W 1 4 W 0 23 Z 1 11 Z 0 9 W 0 5.25 23.50
19 Qin, Elin 22 0 Jeugd -12 298 2.5 11 W 0 18 W ½ 20 Z 1 13 Z 0 16 W 0 15 Z 0 23 W 1 5.25 20.00
20 Schillewaert, Liam 15 0 Jeugd -12 328 2.5 2 W 0 21 Z ½ 19 W 0 24 Z 1 11 W 0 16 Z 0 22 W 1 3.25 20.00
21 Trinh, Manngar 23 0 --- 298 2.5 12 Z 0 20 W ½ 18 Z 0 16 W 0 24 W 1 23 Z 1 13 W 0 2.75 17.00
22 Gielen, Joachim 14 0 Jeugd -12 484 2.0 8 Z 0 23 W 1 12 Z 0 5 W 0 17 Z 0 24 W 1 20 Z 0 1.50 19.50
23 Sarana, Kyrill 25 0 Jeugd -12 180 1.5 9 W 0 22 Z 0 24 W 1 11 Z ½ 18 W 0 21 W 0 19 Z 0 2.00 17.50
24 De Ruyck, Noah 18 0 Jeugd -12 -383 0.0 10 W 0 4 W 0 23 Z 0 20 W 0 21 Z 0 22 Z 0 17 W 0 0.00 20.50
25 Claessens, Thomas 16 0 Jeugd -12 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50

(©)FRBE-KBSB-v6.40 2024/06/09 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/07/07 17:43