SwarLogo Belgisch Kampioenschap 2024 - Gesloten Reeks SwarLogo
194
Organisator: BKSL
Arbiter: Sylvin De Vet, Bart Van der Avort, Patrick Van De Perre, Tobias Verhulst, Sander Vandevenne, Emmanuel Wildiers, Luc Cornet
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 06/07/2024 tot 14/07/2024
Scheidingssystemen: OR, SB, Koya, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Koya Vsch.
1 GM
Dardha, Daniel
  1 Dardha, Daniel 2629 7.5
1 W 1 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
2 Z ½ 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
3 W 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
4 W 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
5 Z ½ 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
6 W 1 8 De Waele, Warre 2365 3.0
7 Z ½ 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
8 W 1 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
9 Z 1 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
M 2629 bel
bel
KSK Rochade 7.5 2649 - 29.25 3.0 0.0
2 IM
Beukema, Stefan
  2 Beukema, Stefan 2411 7.0
1 W 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
2 W ½ 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
3 Z 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
4 W 1 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
5 Z 1 8 De Waele, Warre 2365 3.0
6 W 1 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
7 Z ½ 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
8 W ½ 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
9 Z ½ 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
M 2411 bel
bel
Wetteren 7.0 2620 - 27.00 2.5 0.0
3 GM
Hovhannisyan, Mher
  3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
1 Z ½ 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
2 W ½ 8 De Waele, Warre 2365 3.0
3 Z 1 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
4 Z 0 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
5 W 1 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
6 Z 1 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
7 W ½ 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
8 Z 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
9 W 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
M 2405 bel
bel
Dolle Toren Leuven 5.5 2480 1.0 23.50 2.5 0.0
4 IM
Maerevoet, Sim
  4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
1 Z ½ 8 De Waele, Warre 2365 3.0
2 Z 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
3 W 0 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
4 Z ½ 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
5 W 1 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
6 Z 0 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
7 W ½ 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
8 Z 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
9 W 1 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
M 2436 bel
bel
KASK 5.5 2477 0.0 19.25 1.0 0.0
5 IM
Alienkin, Aleksander
  5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
1 Z 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
2 W ½ 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
3 Z ½ 8 De Waele, Warre 2365 3.0
4 W ½ 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
5 Z 0 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
6 Z 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
7 W 1 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
8 Z ½ 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
9 W 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
M 2331 bel
bel
Ans-Loncin 5.0 2452 - 17.25 1.0 0.0
6 IM
Geirnaert, Steven
  6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
1 Z 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
2 W 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
3 Z 1 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
4 W 1 8 De Waele, Warre 2365 3.0
5 Z 0 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
6 W 0 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
7 Z 0 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
8 Z ½ 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
9 W ½ 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
M 2438 bel
bel
KBSK Brugge 4.0 2361 1.0 13.25 0.5 0.0
7 GM
Dgebuadze, Alexandre
  7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
1 W ½ 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
2 Z ½ 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
3 W 0 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
4 Z 0 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
5 W ½ 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
6 Z 1 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
7 W 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
8 W ½ 8 De Waele, Warre 2365 3.0
9 Z 0 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
M 2442 bel
bel
Wachtebeke 4.0 2360 0.0 14.00 1.5 0.0
8 FM
De Waele, Warre
  8 De Waele, Warre 2365 3.0
1 W ½ 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
2 Z ½ 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
3 W ½ 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
4 Z 0 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
5 W 0 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
6 Z 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
7 W 0 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
8 Z ½ 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
9 W 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
M 2365 bel
bel
Wetteren 3.0 2280 - 11.50 1.5 0.0
9
Ruzhansky, Elias
  9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
1 W 0 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
2 Z 0 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
3 W 0 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
4 Z 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
5 W 1 10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
6 W 0 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
7 Z 1 8 De Waele, Warre 2365 3.0
8 W 0 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
9 Z 0 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
M 2242 bel
bel
KGSRL Gent 2.0 2199 - 4.50 0.0 0.0
10 FM
Dreelinck, Jacob
  10 Dreelinck, Jacob 2310 1.5
1 Z 0 2 Beukema, Stefan 2411 7.0
2 W 0 4 Maerevoet, Sim 2436 5.5
3 Z 0 1 Dardha, Daniel 2629 7.5
4 W 1 3 Hovhannisyan, Mher 2405 5.5
5 Z 0 9 Ruzhansky, Elias 2242 2.0
6 W 0 5 Alienkin, Aleksander 2331 5.0
7 Z 0 7 Dgebuadze, Alexandre 2442 4.0
8 W ½ 6 Geirnaert, Steven 2438 4.0
9 Z 0 8 De Waele, Warre 2365 3.0
M 2310 bel
bel
Geraardsbergen 1.5 2138 - 7.50 1.0 0.0
Begin van de pagina
Ronde 1 (06/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Beukema, Stefan 0.0 (2411) 1-0 Dreelinck, Jacob 0.0 (2310)
2 Dardha, Daniel 0.0 (2629) 1-0 Geirnaert, Steven 0.0 (2438)
3 Ruzhansky, Elias 0.0 (2242) 0-1 Alienkin, Aleksander 0.0 (2331)
4 Dgebuadze, Alexandre 0.0 (2442) ½-½ Hovhannisyan, Mher 0.0 (2405)
5 De Waele, Warre 0.0 (2365) ½-½ Maerevoet, Sim 0.0 (2436)
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dreelinck, Jacob 0.0 (2310) 0-1 Maerevoet, Sim 0.5 (2436)
2 Hovhannisyan, Mher 0.5 (2405) ½-½ De Waele, Warre 0.5 (2365)
3 Alienkin, Aleksander 1.0 (2331) ½-½ Dgebuadze, Alexandre 0.5 (2442)
4 Geirnaert, Steven 0.0 (2438) 1-0 Ruzhansky, Elias 0.0 (2242)
5 Beukema, Stefan 1.0 (2411) ½-½ Dardha, Daniel 1.0 (2629)
Begin van de pagina
Ronde 3 (08/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dardha, Daniel 1.5 (2629) 1-0 Dreelinck, Jacob 0.0 (2310)
2 Ruzhansky, Elias 0.0 (2242) 0-1 Beukema, Stefan 1.5 (2411)
3 Dgebuadze, Alexandre 1.0 (2442) 0-1 Geirnaert, Steven 1.0 (2438)
4 De Waele, Warre 1.0 (2365) ½-½ Alienkin, Aleksander 1.5 (2331)
5 Maerevoet, Sim 1.5 (2436) 0-1 Hovhannisyan, Mher 1.0 (2405)
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dreelinck, Jacob 0.0 (2310) 1-0 Hovhannisyan, Mher 2.0 (2405)
2 Alienkin, Aleksander 2.0 (2331) ½-½ Maerevoet, Sim 1.5 (2436)
3 Geirnaert, Steven 2.0 (2438) 1-0 De Waele, Warre 1.5 (2365)
4 Beukema, Stefan 2.5 (2411) 1-0 Dgebuadze, Alexandre 1.0 (2442)
5 Dardha, Daniel 2.5 (2629) 1-0 Ruzhansky, Elias 0.0 (2242)
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ruzhansky, Elias 0.0 (2242) 1-0 Dreelinck, Jacob 1.0 (2310)
2 Dgebuadze, Alexandre 1.0 (2442) ½-½ Dardha, Daniel 3.5 (2629)
3 De Waele, Warre 1.5 (2365) 0-1 Beukema, Stefan 3.5 (2411)
4 Maerevoet, Sim 2.0 (2436) 1-0 Geirnaert, Steven 3.0 (2438)
5 Hovhannisyan, Mher 2.0 (2405) 1-0 Alienkin, Aleksander 2.5 (2331)
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dreelinck, Jacob 1.0 (2310) 0-1 Alienkin, Aleksander 2.5 (2331)
2 Geirnaert, Steven 3.0 (2438) 0-1 Hovhannisyan, Mher 3.0 (2405)
3 Beukema, Stefan 4.5 (2411) 1-0 Maerevoet, Sim 3.0 (2436)
4 Dardha, Daniel 4.0 (2629) 1-0 De Waele, Warre 1.5 (2365)
5 Ruzhansky, Elias 1.0 (2242) 0-1 Dgebuadze, Alexandre 1.5 (2442)
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dgebuadze, Alexandre 2.5 (2442) 1-0 Dreelinck, Jacob 1.0 (2310)
2 De Waele, Warre 1.5 (2365) 0-1 Ruzhansky, Elias 1.0 (2242)
3 Maerevoet, Sim 3.0 (2436) ½-½ Dardha, Daniel 5.0 (2629)
4 Hovhannisyan, Mher 4.0 (2405) ½-½ Beukema, Stefan 5.5 (2411)
5 Alienkin, Aleksander 3.5 (2331) 1-0 Geirnaert, Steven 3.0 (2438)
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dreelinck, Jacob 1.0 (2310) ½-½ Geirnaert, Steven 3.0 (2438)
2 Beukema, Stefan 6.0 (2411) ½-½ Alienkin, Aleksander 4.5 (2331)
3 Dardha, Daniel 5.5 (2629) 1-0 Hovhannisyan, Mher 4.5 (2405)
4 Ruzhansky, Elias 2.0 (2242) 0-1 Maerevoet, Sim 3.5 (2436)
5 Dgebuadze, Alexandre 3.5 (2442) ½-½ De Waele, Warre 1.5 (2365)
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 De Waele, Warre 2.0 (2365) 1-0 Dreelinck, Jacob 1.5 (2310)
2 Maerevoet, Sim 4.5 (2436) 1-0 Dgebuadze, Alexandre 4.0 (2442)
3 Hovhannisyan, Mher 4.5 (2405) 1-0 Ruzhansky, Elias 2.0 (2242)
4 Alienkin, Aleksander 5.0 (2331) 0-1 Dardha, Daniel 6.5 (2629)
5 Geirnaert, Steven 3.5 (2438) ½-½ Beukema, Stefan 6.5 (2411)
Begin van de pagina
  Belgisch Kampioenschap 2024 - Gesloten Reeks
Spelers F-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR SB Koya Vsch. 1/2 Punten
Dardha, Daniel 2629 2649 1   ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 7.5 - 29.25 3.0 0.0
                             
Dgebuadze, Alexandre 2442 2360 2 ½   0 0 0 ½ ½ ½ 1 1 4.0 0.0 14.00 1.5 0.0
               
Geirnaert, Steven 2438 2361 3 0 1   0 ½ 0 1 0 ½ 1 4.0 1.0 13.25 0.5 0.0
               
Maerevoet, Sim 2436 2477 4 ½ 1 1   0 0 ½ ½ 1 1 5.5 0.0 19.25 1.0 0.0
                     
Beukema, Stefan 2411 2620 5 ½ 1 ½ 1   ½ 1 ½ 1 1 7.0 - 27.00 2.5 0.0
                           
Hovhannisyan, Mher 2405 2480 6 0 ½ 1 1 ½   ½ 1 0 1 5.5 1.0 23.50 2.5 0.0
                     
De Waele, Warre 2365 2280 7 0 ½ 0 ½ 0 ½   ½ 1 0 3.0 - 11.50 1.5 0.0
           
Alienkin, Aleksander 2331 2452 8 0 ½ 1 ½ ½ 0 ½   1 1 5.0 - 17.25 1.0 0.0
                   
Dreelinck, Jacob 2310 2138 9 0 0 ½ 0 0 1 0 0   0 1.5 - 7.50 1.0 0.0
     
Ruzhansky, Elias 2242 2199 10 0 0 0 0 0 0 1 0 1   2.0 - 4.50 0.0 0.0
       

GM Dardha, Daniel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2647
FIDE-ID240990
F-Elo2629
Landbel  (bel)
Club(607) KSK Rochade

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
2 5 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 Z - ½ 1.5 0.78 -0.28
3 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 W - 1 2.5 0.87 +0.13
4 5      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 W - 1 3.5 0.91 +0.09
5 2 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 Z - ½ 4.0 0.74 -0.24
6 4 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
7 3 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 Z - ½ 5.5 0.75 -0.25
8 3 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 W - 1 6.5 0.78 +0.22
9 4 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 Z - 1 7.5 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2375 37.5 Totaal 7.5 7.25 +0.25
Begin van de pagina

IM Beukema, Stefan (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.49921
N-Elo2418
FIDE-ID1024523
F-Elo2411
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 5 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 W - ½ 1.5 0.22 +0.28
3 2      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 Z - 1 2.5 0.72 +0.28
4 4 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 W - 1 3.5 0.46 +0.54
5 3 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 Z - 1 4.5 0.56 +0.44
6 3 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 W - 1 5.5 0.47 +0.53
7 4 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 Z - ½ 6.0 0.51 -0.01
8 2 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 W - ½ 6.5 0.61 -0.11
9 5 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 Z - ½ 7.0 0.46 +0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2399 38.0 Totaal 7.0 4.65 +2.35
Begin van de pagina

GM Hovhannisyan, Mher (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20028
N-Elo2407
FIDE-ID13300865
F-Elo2405
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 Z - ½ 0.5 0.45 +0.05
2 2 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 W - ½ 1.0 0.56 -0.06
3 5 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 Z - 1 2.0 0.46 +0.54
4 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 Z - 0 2.0 0.63 -0.63
5 5 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 W - 1 3.0 0.60 +0.40
6 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 Z - 1 4.0 0.45 +0.55
7 4 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 W - ½ 4.5 0.49 +0.01
8 3 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 Z - 0 4.5 0.22 -0.22
9 3      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 W - 1 5.5 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2400 39.5 Totaal 5.5 4.58 +0.92
Begin van de pagina

IM Maerevoet, Sim (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2434
FIDE-ID241725
F-Elo2436
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 Z - ½ 0.5 0.60 -0.10
2 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 Z - 1 1.5 0.67 +0.33
3 5 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 W - 0 1.5 0.54 -0.54
4 2 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 Z - ½ 2.0 0.64 -0.14
5 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
7 3 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 W - ½ 3.5 0.25 +0.25
8 4      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
9 2 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 W - 1 5.5 0.49 +0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2397 39.5 Totaal 5.5 4.97 +0.53
Begin van de pagina

IM Alienkin, Aleksander (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10252
N-Elo2332
FIDE-ID4156765
F-Elo2331
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 Z - 1 1.0 0.62 +0.38
2 3 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 W - ½ 1.5 0.35 +0.15
3 4 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 Z - ½ 2.0 0.45 +0.05
4 2 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 5 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 Z - 0 2.5 0.40 -0.40
6 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
7 5 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 W - 1 4.5 0.35 +0.65
8 2 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 Z - ½ 5.0 0.39 +0.11
9 4 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 W - 0 5.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2408 40.0 Totaal 5.0 3.60 +1.40
Begin van de pagina

IM Geirnaert, Steven (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10391
N-Elo2439
FIDE-ID203866
F-Elo2438
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
2 4      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 3 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 Z - 1 2.0 0.49 +0.51
4 3 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 W - 1 3.0 0.60 +0.40
5 4 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 2 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 W - 0 3.0 0.55 -0.55
7 5 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 Z - 0 3.0 0.65 -0.65
8 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 Z - ½ 3.5 0.67 -0.17
9 5 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 W - ½ 4.0 0.54 -0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2396 41.0 Totaal 4.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina

GM Dgebuadze, Alexandre (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.49301
N-Elo2444
FIDE-ID203882
F-Elo2442
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 W - ½ 0.5 0.55 -0.05
2 3 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 Z - ½ 1.0 0.65 -0.15
3 3 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 W - 0 1.0 0.51 -0.51
4 4 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 Z - 0 1.0 0.54 -0.54
5 2 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 W - ½ 1.5 0.26 +0.24
6 5      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 Z - 1 2.5 0.76 +0.24
7 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 W - 1 3.5 0.68 +0.32
8 5 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 W - ½ 4.0 0.61 -0.11
9 2 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 Z - 0 4.0 0.51 -0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2396 41.0 Totaal 4.0 5.07 -1.07
Begin van de pagina

FM De Waele, Warre (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2315
FIDE-ID241156
F-Elo2365
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 W - ½ 0.5 0.40 +0.10
2 2 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 Z - ½ 1.0 0.44 +0.06
3 4 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 W - ½ 1.5 0.55 -0.05
4 3 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 Z - 0 1.5 0.40 -0.40
5 3 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 W - 0 1.5 0.44 -0.44
6 4 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 Z - 0 1.5 0.18 -0.18
7 2      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 W - 0 1.5 0.67 -0.67
8 5 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 Z - ½ 2.0 0.39 +0.11
9 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 W - 1 3.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2404 42.0 Totaal 3.0 4.05 -1.05
Begin van de pagina

Ruzhansky, Elias (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo2206
FIDE-ID472824
F-Elo2242
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 W - 0 0.0 0.38 -0.38
2 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 2 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 W - 0 0.0 0.28 -0.28
4 5 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
5 1 FM Dreelinck, Jacob BEL 2310 1.5 W - 1 1.0 0.41 +0.59
6 5 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
7 2 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
8 4 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
9 3 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2418 43.0 Totaal 2.0 2.51 -0.51
Begin van de pagina

FM Dreelinck, Jacob (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo2223
FIDE-ID250511
F-Elo2310
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Beukema, Stefan BEL 2411 7.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 1 IM Maerevoet, Sim BEL 2436 5.5 W - 0 0.0 0.33 -0.33
3 1 GM Dardha, Daniel BEL 2629 7.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
4 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2405 5.5 W - 1 1.0 0.37 +0.63
5 1      Ruzhansky, Elias BEL 2242 2.0 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
6 1 IM Alienkin, Aleksander BEL 2331 5.0 W - 0 1.0 0.47 -0.47
7 1 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2442 4.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
8 1 IM Geirnaert, Steven BEL 2438 4.0 W - ½ 1.5 0.33 +0.17
9 1 FM De Waele, Warre BEL 2365 3.0 Z - 0 1.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2411 43.5 Totaal 1.5 3.32 -1.82
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB Koya Vsch.
1 GM Dardha, Daniel 1 2629 2649 7.5 6 W 1 2 Z ½ 10 W 1 9 W 1 7 Z ½ 8 W 1 4 Z ½ 3 W 1 5 Z 1 - 29.25 3.0 0.0
2 IM Beukema, Stefan 5 2411 2620 7.0 10 W 1 1 W ½ 9 Z 1 7 W 1 8 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 5 W ½ 6 Z ½ - 27.00 2.5 0.0
3 GM Hovhannisyan, Mher 6 2405 2480 5.5 7 Z ½ 8 W ½ 4 Z 1 10 Z 0 5 W 1 6 Z 1 2 W ½ 1 Z 0 9 W 1 1.0 23.50 2.5 0.0
4 IM Maerevoet, Sim 4 2436 2477 5.5 8 Z ½ 10 Z 1 3 W 0 5 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 1 W ½ 9 Z 1 7 W 1 0.0 19.25 1.0 0.0
5 IM Alienkin, Aleksander 8 2331 2452 5.0 9 Z 1 7 W ½ 8 Z ½ 4 W ½ 3 Z 0 10 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 1 W 0 - 17.25 1.0 0.0
6 IM Geirnaert, Steven 3 2438 2361 4.0 1 Z 0 9 W 1 7 Z 1 8 W 1 4 Z 0 3 W 0 5 Z 0 10 Z ½ 2 W ½ 1.0 13.25 0.5 0.0
7 GM Dgebuadze, Alexandre 2 2442 2360 4.0 3 W ½ 5 Z ½ 6 W 0 2 Z 0 1 W ½ 9 Z 1 10 W 1 8 W ½ 4 Z 0 0.0 14.00 1.5 0.0
8 FM De Waele, Warre 7 2365 2280 3.0 4 W ½ 3 Z ½ 5 W ½ 6 Z 0 2 W 0 1 Z 0 9 W 0 7 Z ½ 10 W 1 - 11.50 1.5 0.0
9 Ruzhansky, Elias 10 2242 2199 2.0 5 W 0 6 Z 0 2 W 0 1 Z 0 10 W 1 7 W 0 8 Z 1 4 W 0 3 Z 0 - 4.50 0.0 0.0
10 FM Dreelinck, Jacob 9 2310 2138 1.5 2 Z 0 4 W 0 1 Z 0 3 W 1 9 Z 0 5 W 0 7 Z 0 6 W ½ 8 Z 0 - 7.50 1.0 0.0

(©)FRBE-KBSB-v6.41 2024/07/13 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/07/14 20:37