SwarLogo lentetoernooi 2024 SwarLogo
000
Organisator: Schaakclub van Volden
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: andere Speeltempo: 90 mmin
Datums: van 23/05/2024 tot 04/07/2024
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam #Part. #Ptn B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Van Houtte Filip
  1 Van Houtte Filip 400 5.5
1 Z 1 7 Ramon Joeri 165 4.0
2 W 1 6 De Baets Dirk 200 4.0
3 Z ½ 2 Gallein Peter 390 5.5
4 W 1 12 Meysman Philippe 195 3.0
5 Z 1 4 De Winne Oswald 380 5.0
6 W ½ 3 Stevens Rene 450 5.0
7 Z ½ 5 Jennen Herman 385 4.5
7 5.5 28.00 31.00 23.50 24.0 0.5
2
Gallein Peter
  2 Gallein Peter 390 5.5
1 W 1 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
2 Z 1 8 Penninck Willem 180 4.0
3 W ½ 1 Van Houtte Filip 400 5.5
4 Z 0 3 Stevens Rene 450 5.0
5 W 1 6 De Baets Dirk 200 4.0
6 W 1 4 De Winne Oswald 380 5.0
7 Z 1 9 Van Gysel Marc 350 3.5
7 5.5 27.50 30.50 22.25 21.5 0.5
3
Stevens Rene
  3 Stevens Rene 450 5.0
1 W 1 11 Lefevre Ivan 170 3.0
2 Z 1 9 Van Gysel Marc 350 3.5
3 W 0ff 5 Jennen Herman 385 4.5
4 W 1 2 Gallein Peter 390 5.5
5 W ½ 5 Jennen Herman 385 4.5
6 Z ½ 1 Van Houtte Filip 400 5.5
7 Z 1 10 Van Achte Gino 330 3.0
6 5.0 27.00 30.00 20.25 20.5 -
4
De Winne Oswald
  4 De Winne Oswald 380 5.0
1 W 1 18 Gryson Wilfried 160 2.0
2 Z 1 15 Christiaens Eric 120 3.0
3 W 1 9 Van Gysel Marc 350 3.5
4 Z 1 5 Jennen Herman 385 4.5
5 W 0 1 Van Houtte Filip 400 5.5
6 Z 0 2 Gallein Peter 390 5.5
7 W 1 6 De Baets Dirk 200 4.0
7 5.0 25.00 27.50 16.50 23.0 -
5
Jennen Herman
  5 Jennen Herman 385 4.5
1 Z 1 17 Byle Jacques 160 2.5
2 W 1 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
3 Z 1FF 3 Stevens Rene 450 5.0
4 W 0 4 De Winne Oswald 380 5.0
5 Z ½ 3 Stevens Rene 450 5.0
6 Z ½ 9 Van Gysel Marc 350 3.5
7 W ½ 1 Van Houtte Filip 400 5.5
6 4.5 26.50 28.50 16.25 21.0 -
6
De Baets Dirk
  6 De Baets Dirk 200 4.0
1 Z 1 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
2 Z 0 1 Van Houtte Filip 400 5.5
3 W 1 15 Christiaens Eric 120 3.0
4 W 1 7 Ramon Joeri 165 4.0
5 Z 0 2 Gallein Peter 390 5.5
6 W 1 12 Meysman Philippe 195 3.0
7 Z 0 4 De Winne Oswald 380 5.0
7 4.0 26.50 29.00 13.00 18.0 -
7
Ramon Joeri
  7 Ramon Joeri 165 4.0
1 W 0 1 Van Houtte Filip 400 5.5
2 Z 1 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
3 W 1 8 Penninck Willem 180 4.0
4 Z 0 6 De Baets Dirk 200 4.0
5 Z 0 9 Van Gysel Marc 350 3.5
6 W 1 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
7 Z 1 12 Meysman Philippe 195 3.0
7 4.0 23.50 26.50 13.50 14.0 -
8
Penninck Willem
  8 Penninck Willem 180 4.0
1 Z 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
2 W 0 2 Gallein Peter 390 5.5
3 Z 0 7 Ramon Joeri 165 4.0
4 W ½ 10 Van Achte Gino 330 3.0
5 Z 1 18 Gryson Wilfried 160 2.0
6 W ½ 11 Lefevre Ivan 170 3.0
7 Z 1 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
7 4.0 21.50 22.00 9.25 14.0 -
9
Van Gysel Marc
  9 Van Gysel Marc 350 3.5
1 Z 1 19 Van Brughe Roger 150 2.0
2 W 0 3 Stevens Rene 450 5.0
3 Z 0 4 De Winne Oswald 380 5.0
4 Z 1 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
5 W 1 7 Ramon Joeri 165 4.0
6 W ½ 5 Jennen Herman 385 4.5
7 W 0 2 Gallein Peter 390 5.5
7 3.5 27.00 29.50 11.50 15.0 -
10
Van Achte Gino
  10 Van Achte Gino 330 3.0
1 W 0 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
2 Z 1 17 Byle Jacques 160 2.5
3 W ½ 11 Lefevre Ivan 170 3.0
4 Z ½ 8 Penninck Willem 180 4.0
5 Z 1 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
6 - A        
7 W 0 3 Stevens Rene 450 5.0
6 3.0 23.00 25.00 8.50 13.5 -
11
Lefevre Ivan
  11 Lefevre Ivan 170 3.0
1 Z 0 3 Stevens Rene 450 5.0
2 W 1 19 Van Brughe Roger 150 2.0
3 Z ½ 10 Van Achte Gino 330 3.0
4 W 0 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
5 Z ½ 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
6 Z ½ 8 Penninck Willem 180 4.0
7 W ½ 17 Byle Jacques 160 2.5
7 3.0 22.00 24.00 9.00 11.5 -
12
Meysman Philippe
  12 Meysman Philippe 195 3.0
1 W 0 15 Christiaens Eric 120 3.0
2 Z 1 18 Gryson Wilfried 160 2.0
3 W 1 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
4 Z 0 1 Van Houtte Filip 400 5.5
5 W 1 17 Byle Jacques 160 2.5
6 Z 0 6 De Baets Dirk 200 4.0
7 W 0 7 Ramon Joeri 165 4.0
7 3.0 21.50 23.50 7.50 14.0 -
13
Goudezeunne Filip
  13 Goudezeunne Filip 160 3.0
1 Z 0 2 Gallein Peter 390 5.5
2 W 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
3 Z 0 12 Meysman Philippe 195 3.0
4 Z 1 11 Lefevre Ivan 170 3.0
5 W 0 10 Van Achte Gino 330 3.0
6 Z 1 17 Byle Jacques 160 2.5
7 W 0 8 Penninck Willem 180 4.0
7 3.0 21.00 21.50 5.50 12.0 -
14
De Meyere Kathleen
  14 De Meyere Kathleen 130 3.0
1 W 0 6 De Baets Dirk 200 4.0
2 W 0 7 Ramon Joeri 165 4.0
3 Z 1 19 Van Brughe Roger 150 2.0
4 Z ½ 18 Gryson Wilfried 160 2.0
5 W ½ 11 Lefevre Ivan 170 3.0
6 - A        
7 Z 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
6 3.0 19.50 20.00 5.75 9.5 -
15
Christiaens Eric
  15 Christiaens Eric 120 3.0
1 Z 1 12 Meysman Philippe 195 3.0
2 W 0 4 De Winne Oswald 380 5.0
3 Z 0 6 De Baets Dirk 200 4.0
4 W 0 17 Byle Jacques 160 2.5
5 Z 0 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
6 W 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
7 Z 1FF 19 Van Brughe Roger 150 2.0
6 3.0 19.00 19.50 5.50 10.0 -
16
Vandendorpe Roger
  16 Vandendorpe Roger 140 2.5
1 Z 1 10 Van Achte Gino 330 3.0
2 Z 0 5 Jennen Herman 385 4.5
3 W 0ff 17 Byle Jacques 160 2.5
4 W 0 9 Van Gysel Marc 350 3.5
5 W 1 15 Christiaens Eric 120 3.0
6 Z 0 7 Ramon Joeri 165 4.0
7 W ½ 18 Gryson Wilfried 160 2.0
6 2.5 21.50 24.00 7.25 10.5 0.0
17
Byle Jacques
  17 Byle Jacques 160 2.5
1 W 0 5 Jennen Herman 385 4.5
2 W 0 10 Van Achte Gino 330 3.0
3 Z 1FF 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
4 Z 1 15 Christiaens Eric 120 3.0
5 Z 0 12 Meysman Philippe 195 3.0
6 W 0 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
7 Z ½ 11 Lefevre Ivan 170 3.0
6 2.5 19.00 21.00 6.00 9.5 1.0
18
Gryson Wilfried
  18 Gryson Wilfried 160 2.0
1 Z 0 4 De Winne Oswald 380 5.0
2 W 0 12 Meysman Philippe 195 3.0
3 Z 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
4 W ½ 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
5 W 0 8 Penninck Willem 180 4.0
6 - A        
7 Z ½ 16 Vandendorpe Roger 140 2.5
6 2.0 21.50 22.00 3.75 7.5 -
19
Van Brughe Roger
  19 Van Brughe Roger 150 2.0
1 W 0 9 Van Gysel Marc 350 3.5
2 Z 0 11 Lefevre Ivan 170 3.0
3 W 0 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
4 Z 1 20 De Muynck Carine 110 1.0
5 - A        
6 - B1        
7 W 0ff 15 Christiaens Eric 120 3.0
4 2.0 17.50 18.00 2.00 6.0 -
20
De Muynck Carine
  20 De Muynck Carine 110 1.0
1 W 0 8 Penninck Willem 180 4.0
2 Z 0 13 Goudezeunne Filip 160 3.0
3 W 0 18 Gryson Wilfried 160 2.0
4 W 0 19 Van Brughe Roger 150 2.0
5 - B1        
6 Z 0 15 Christiaens Eric 120 3.0
7 W 0 14 De Meyere Kathleen 130 3.0
6 1.0 18.00 19.00 1.00 3.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (23/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Stevens Rene 0.0 (450) 1-0 Lefevre Ivan 0.0 (170)
2 Ramon Joeri 0.0 (165) 0-1 Van Houtte Filip 0.0 (400)
3 Gallein Peter 0.0 (390) 1-0 Goudezeunne Filip 0.0 (160)
4 Byle Jacques 0.0 (160) 0-1 Jennen Herman 0.0 (385)
5 De Winne Oswald 0.0 (380) 1-0 Gryson Wilfried 0.0 (160)
6 Van Brughe Roger 0.0 (150) 0-1 Van Gysel Marc 0.0 (350)
7 Van Achte Gino 0.0 (330) 0-1 Vandendorpe Roger 0.0 (140)
8 De Meyere Kathleen 0.0 (130) 0-1 De Baets Dirk 0.0 (200)
9 Meysman Philippe 0.0 (195) 0-1 Christiaens Eric 0.0 (120)
10 De Muynck Carine 0.0 (110) 0-1 Penninck Willem 0.0 (180)
Begin van de pagina
Ronde 2 (30/05/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Gysel Marc 1.0 (350) 0-1 Stevens Rene 1.0 (450)
2 Van Houtte Filip 1.0 (400) 1-0 De Baets Dirk 1.0 (200)
3 Penninck Willem 1.0 (180) 0-1 Gallein Peter 1.0 (390)
4 Jennen Herman 1.0 (385) 1-0 Vandendorpe Roger 1.0 (140)
5 Christiaens Eric 1.0 (120) 0-1 De Winne Oswald 1.0 (380)
6 Byle Jacques 0.0 (160) 0-1 Van Achte Gino 0.0 (330)
7 Gryson Wilfried 0.0 (160) 0-1 Meysman Philippe 0.0 (195)
8 Lefevre Ivan 0.0 (170) 1-0 Van Brughe Roger 0.0 (150)
9 De Meyere Kathleen 0.0 (130) 0-1 Ramon Joeri 0.0 (165)
10 Goudezeunne Filip 0.0 (160) 1-0 De Muynck Carine 0.0 (110)
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Stevens Rene 2.0 (450) 0-1ff Jennen Herman 2.0 (385)
2 Gallein Peter 2.0 (390) ½-½ Van Houtte Filip 2.0 (400)
3 De Winne Oswald 2.0 (380) 1-0 Van Gysel Marc 1.0 (350)
4 Van Achte Gino 1.0 (330) ½-½ Lefevre Ivan 1.0 (170)
5 De Baets Dirk 1.0 (200) 1-0 Christiaens Eric 1.0 (120)
6 Meysman Philippe 1.0 (195) 1-0 Goudezeunne Filip 1.0 (160)
7 Ramon Joeri 1.0 (165) 1-0 Penninck Willem 1.0 (180)
8 Vandendorpe Roger 1.0 (140) 0-1ff Byle Jacques 0.0 (160)
9 De Muynck Carine 0.0 (110) 0-1 Gryson Wilfried 0.0 (160)
10 Van Brughe Roger 0.0 (150) 0-1 De Meyere Kathleen 0.0 (130)
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Jennen Herman 3.0 (385) 0-1 De Winne Oswald 3.0 (380)
2 Van Houtte Filip 2.5 (400) 1-0 Meysman Philippe 2.0 (195)
3 Stevens Rene 2.0 (450) 1-0 Gallein Peter 2.5 (390)
4 De Baets Dirk 2.0 (200) 1-0 Ramon Joeri 2.0 (165)
5 Penninck Willem 1.0 (180) ½-½ Van Achte Gino 1.5 (330)
6 Lefevre Ivan 1.5 (170) 0-1 Goudezeunne Filip 1.0 (160)
7 Vandendorpe Roger 1.0 (140) 0-1 Van Gysel Marc 1.0 (350)
8 Christiaens Eric 1.0 (120) 0-1 Byle Jacques 1.0 (160)
9 Gryson Wilfried 1.0 (160) ½-½ De Meyere Kathleen 1.0 (130)
10 De Muynck Carine 0.0 (110) 0-1 Van Brughe Roger 0.0 (150)
Begin van de pagina
Ronde 5 (20/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 De Winne Oswald 4.0 (380) 0-1 Van Houtte Filip 3.5 (400)
2 Stevens Rene 3.0 (450) ½-½ Jennen Herman 3.0 (385)
3 Gallein Peter 2.5 (390) 1-0 De Baets Dirk 3.0 (200)
4 Van Gysel Marc 2.0 (350) 1-0 Ramon Joeri 2.0 (165)
5 Goudezeunne Filip 2.0 (160) 0-1 Van Achte Gino 2.0 (330)
6 Meysman Philippe 2.0 (195) 1-0 Byle Jacques 2.0 (160)
7 Gryson Wilfried 1.5 (160) 0-1 Penninck Willem 1.5 (180)
8 De Meyere Kathleen 1.5 (130) ½-½ Lefevre Ivan 1.5 (170)
9 Vandendorpe Roger 1.0 (140) 1-0 Christiaens Eric 1.0 (120)
  De Muynck Carine 0.0 (110) 1 Bye  
  Van Brughe Roger 1.0 (150) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/06/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Houtte Filip 4.5 (400) ½-½ Stevens Rene 3.5 (450)
2 Gallein Peter 3.5 (390) 1-0 De Winne Oswald 4.0 (380)
3 Van Gysel Marc 3.0 (350) ½-½ Jennen Herman 3.5 (385)
4 De Baets Dirk 3.0 (200) 1-0 Meysman Philippe 3.0 (195)
5 Penninck Willem 2.5 (180) ½-½ Lefevre Ivan 2.0 (170)
6 Ramon Joeri 2.0 (165) 1-0 Vandendorpe Roger 2.0 (140)
7 Byle Jacques 2.0 (160) 0-1 Goudezeunne Filip 2.0 (160)
8 Christiaens Eric 1.0 (120) 1-0 De Muynck Carine 1.0 (110)
  Van Brughe Roger 1.0 (150) 1 Bye  
  De Meyere Kathleen 2.0 (130) 0 Afwezig  
  Gryson Wilfried 1.5 (160) 0 Afwezig  
  Van Achte Gino 3.0 (330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (04/07/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Jennen Herman 4.0 (385) ½-½ Van Houtte Filip 5.0 (400)
2 Van Gysel Marc 3.5 (350) 0-1 Gallein Peter 4.5 (390)
3 De Winne Oswald 4.0 (380) 1-0 De Baets Dirk 4.0 (200)
4 Van Achte Gino 3.0 (330) 0-1 Stevens Rene 4.0 (450)
5 Meysman Philippe 3.0 (195) 0-1 Ramon Joeri 3.0 (165)
6 Goudezeunne Filip 3.0 (160) 0-1 Penninck Willem 3.0 (180)
7 Lefevre Ivan 2.5 (170) ½-½ Byle Jacques 2.0 (160)
8 Van Brughe Roger 2.0 (150) 0-1ff Christiaens Eric 2.0 (120)
9 Vandendorpe Roger 2.0 (140) ½-½ Gryson Wilfried 1.5 (160)
10 De Muynck Carine 1.0 (110) 0-1 De Meyere Kathleen 2.0 (130)
Begin van de pagina

Van Houtte Filip (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo400
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ramon Joeri BEL 165 4.0 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
2 2      De Baets Dirk BEL 200 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2      Gallein Peter BEL 390 5.5 Z - ½ 2.5 0.51 -0.01
4 2      Meysman Philippe BEL 195 3.0 W - 1 3.5 0.76 +0.24
5 1      De Winne Oswald BEL 380 5.0 Z 1 4.5 0.53 +0.47
6 1      Stevens Rene BEL 450 5.0 W ½ 5.0 0.43 +0.07
7 1      Jennen Herman BEL 385 4.5 Z ½ 5.5 0.52 -0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0309 31.0 Totaal 5.5 4.30 +1.20
Begin van de pagina

Gallein Peter (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo390
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 W - 1 1.0 0.79 +0.21
2 3      Penninck Willem BEL 180 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 W - ½ 2.5 0.49 +0.01
4 3      Stevens Rene BEL 450 5.0 Z - 0 2.5 0.42 -0.42
5 3      De Baets Dirk BEL 200 4.0 W 1 3.5 0.75 +0.25
6 2      De Winne Oswald BEL 380 5.0 W 1 4.5 0.51 +0.49
7 2      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 Z 1 5.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0302 30.0 Totaal 5.5 4.29 +1.21
Begin van de pagina

Stevens Rene (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo450
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 1      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Jennen Herman BEL 385 4.5 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
4 3      Gallein Peter BEL 390 5.5 W 1 3.0 0.58 +0.42
5 2      Jennen Herman BEL 385 4.5 W ½ 3.5 0.59 -0.09
6 1      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 Z - ½ 4.0 0.57 -0.07
7 4      Van Achte Gino BEL 330 3.0 Z 1 5.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0344 29.5 Totaal 5.0 3.88 +1.12
Begin van de pagina

De Winne Oswald (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo380
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
2 5      Christiaens Eric BEL 120 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 3      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
4 1      Jennen Herman BEL 385 4.5 Z 1 4.0 0.49 +0.51
5 1      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 W - 0 4.0 0.47 -0.47
6 2      Gallein Peter BEL 390 5.5 Z 0 4.0 0.49 -0.49
7 3      De Baets Dirk BEL 200 4.0 W 1 5.0 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0286 28.0 Totaal 5.0 4.33 +0.67
Begin van de pagina

Jennen Herman (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo385
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Byle Jacques BEL 160 2.5 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
2 4      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Stevens Rene BEL 450 5.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
4 1      De Winne Oswald BEL 380 5.0 W 0 3.0 0.51 -0.51
5 2      Stevens Rene BEL 450 5.0 Z - ½ 3.5 0.41 +0.09
6 3      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 Z - ½ 4.0 0.55 -0.05
7 1      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 W ½ 4.5 0.48 +0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0332 29.0 Totaal 4.5 3.53 -0.03
Begin van de pagina

De Baets Dirk (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo200
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
2 2      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 5      Christiaens Eric BEL 120 3.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
4 4      Ramon Joeri BEL 165 4.0 W - 1 3.0 0.55 +0.45
5 3      Gallein Peter BEL 390 5.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 4      Meysman Philippe BEL 195 3.0 W 1 4.0 0.51 +0.49
7 3      De Winne Oswald BEL 380 5.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0254 29.0 Totaal 4.0 3.02 +0.98
Begin van de pagina

Ramon Joeri (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo165
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 W - 0 0.0 0.21 -0.21
2 9      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 Z - 1 1.0 0.55 +0.45
3 7      Penninck Willem BEL 180 4.0 W - 1 2.0 0.48 +0.52
4 4      De Baets Dirk BEL 200 4.0 Z - 0 2.0 0.45 -0.45
5 4      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
6 6      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 W - 1 3.0 0.53 +0.47
7 5      Meysman Philippe BEL 195 3.0 Z - 1 4.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0227 25.5 Totaal 4.0 2.94 +1.06
Begin van de pagina

Penninck Willem (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo180
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Muynck Carine BEL 110 1.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
2 3      Gallein Peter BEL 390 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 7      Ramon Joeri BEL 165 4.0 Z - 0 1.0 0.52 -0.52
4 5      Van Achte Gino BEL 330 3.0 W - ½ 1.5 0.30 +0.20
5 7      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 Z 1 2.5 0.53 +0.47
6 5      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 W - ½ 3.0 0.51 -0.01
7 6      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 Z 1 4.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0212 21.5 Totaal 4.0 3.22 +0.78
Begin van de pagina

Van Gysel Marc (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo350
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Brughe Roger BEL 150 2.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
2 1      Stevens Rene BEL 450 5.0 W - 0 1.0 0.36 -0.36
3 3      De Winne Oswald BEL 380 5.0 Z - 0 1.0 0.46 -0.46
4 7      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 Z 1 2.0 0.77 +0.23
5 4      Ramon Joeri BEL 165 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
6 3      Jennen Herman BEL 385 4.5 W - ½ 3.5 0.45 +0.05
7 2      Gallein Peter BEL 390 5.5 W 0 3.5 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0294 28.5 Totaal 3.5 3.98 -0.48
Begin van de pagina

Van Achte Gino (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo330
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 W - 0 0.0 0.75 -0.75
2 6      Byle Jacques BEL 160 2.5 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 4      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 W - ½ 1.5 0.71 -0.21
4 5      Penninck Willem BEL 180 4.0 Z - ½ 2.0 0.70 -0.20
5 5      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 Z 1 3.0 0.72 +0.28
6        Afwezig           0 3.0    
7 4      Stevens Rene BEL 450 5.0 W 0 3.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0210 20.0 Totaal 3.0 3.94 -0.94
Begin van de pagina

Lefevre Ivan (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo170
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Stevens Rene BEL 450 5.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 8      Van Brughe Roger BEL 150 2.0 W - 1 1.0 0.53 +0.47
3 4      Van Achte Gino BEL 330 3.0 Z - ½ 1.5 0.29 +0.21
4 6      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 W - 0 1.5 0.51 -0.51
5 8      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 Z ½ 2.0 0.56 -0.06
6 5      Penninck Willem BEL 180 4.0 Z - ½ 2.5 0.49 +0.01
7 7      Byle Jacques BEL 160 2.5 W ½ 3.0 0.51 -0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0222 22.5 Totaal 3.0 3.05 -0.05
Begin van de pagina

Meysman Philippe (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo195
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Christiaens Eric BEL 120 3.0 W - 0 0.0 0.60 -0.60
2 7      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 Z - 1 1.0 0.55 +0.45
3 6      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 W - 1 2.0 0.55 +0.45
4 2      Van Houtte Filip BEL 400 5.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 6      Byle Jacques BEL 160 2.5 W 1 3.0 0.55 +0.45
6 4      De Baets Dirk BEL 200 4.0 Z - 0 3.0 0.49 -0.49
7 5      Ramon Joeri BEL 165 4.0 W - 0 3.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0195 24.0 Totaal 3.0 3.52 -0.52
Begin van de pagina

Goudezeunne Filip (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo160
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gallein Peter BEL 390 5.5 Z - 0 0.0 0.21 -0.21
2 10      De Muynck Carine BEL 110 1.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
3 6      Meysman Philippe BEL 195 3.0 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
4 6      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 Z - 1 2.0 0.49 +0.51
5 5      Van Achte Gino BEL 330 3.0 W 0 2.0 0.28 -0.28
6 7      Byle Jacques BEL 160 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Penninck Willem BEL 180 4.0 W - 0 3.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0219 22.0 Totaal 3.0 2.97 +0.03
Begin van de pagina

De Meyere Kathleen (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo130
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Baets Dirk BEL 200 4.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
2 9      Ramon Joeri BEL 165 4.0 W - 0 0.0 0.45 -0.45
3 10      Van Brughe Roger BEL 150 2.0 Z - 1 1.0 0.47 +0.53
4 9      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 Z - ½ 1.5 0.46 +0.04
5 8      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 W - ½ 2.0 0.44 +0.06
6        Afwezig           0 2.0    
7 10      De Muynck Carine BEL 110 1.0 Z 1 3.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0159 16.0 Totaal 3.0 2.75 +0.25
Begin van de pagina

Christiaens Eric (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo120
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Meysman Philippe BEL 195 3.0 Z - 1 1.0 0.40 +0.60
2 5      De Winne Oswald BEL 380 5.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 5      De Baets Dirk BEL 200 4.0 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
4 8      Byle Jacques BEL 160 2.5 W - 0 1.0 0.44 -0.44
5 9      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 Z - 0 1.0 0.47 -0.47
6 8      De Muynck Carine BEL 110 1.0 W - 1 2.0 0.51 +0.49
7 8      Van Brughe Roger BEL 150 2.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0190 20.0 Totaal 3.0 2.39 -0.39
Begin van de pagina

Vandendorpe Roger (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo140
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Achte Gino BEL 330 3.0 Z - 1 1.0 0.25 +0.75
2 4      Jennen Herman BEL 385 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 8      Byle Jacques BEL 160 2.5 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
4 7      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 W 0 1.0 0.23 -0.23
5 9      Christiaens Eric BEL 120 3.0 W - 1 2.0 0.53 +0.47
6 6      Ramon Joeri BEL 165 4.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
7 9      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 W - ½ 2.5 0.47 +0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0238 22.5 Totaal 2.5 2.15 +0.35
Begin van de pagina

Byle Jacques (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo160
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jennen Herman BEL 385 4.5 W - 0 0.0 0.22 -0.22
2 6      Van Achte Gino BEL 330 3.0 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3 8      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 8      Christiaens Eric BEL 120 3.0 Z 1 2.0 0.56 +0.44
5 6      Meysman Philippe BEL 195 3.0 Z - 0 2.0 0.45 -0.45
6 7      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 Z - ½ 2.5 0.49 +0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0214 22.0 Totaal 2.5 2.50 -1.00
Begin van de pagina

Gryson Wilfried (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo160
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Winne Oswald BEL 380 5.0 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
2 7      Meysman Philippe BEL 195 3.0 W - 0 0.0 0.45 -0.45
3 9      De Muynck Carine BEL 110 1.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
4 9      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 W - ½ 1.5 0.54 -0.04
5 7      Penninck Willem BEL 180 4.0 W - 0 1.5 0.47 -0.47
6        Afwezig           0 1.5    
7 9      Vandendorpe Roger BEL 140 2.5 Z ½ 2.0 0.53 -0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0189 18.5 Totaal 2.0 2.78 -0.78
Begin van de pagina

Van Brughe Roger (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo150
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Gysel Marc BEL 350 3.5 W - 0 0.0 0.24 -0.24
2 8      Lefevre Ivan BEL 170 3.0 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
3 10      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 W - 0 0.0 0.53 -0.53
4 10      De Muynck Carine BEL 110 1.0 Z - 1 1.0 0.56 +0.44
5        Afwezig           0 1.0    
6        Bye           1 2.0    
7 8      Christiaens Eric BEL 120 3.0 W 0ff 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0176 13.5 Totaal 2.0 1.80 -0.80
Begin van de pagina

De Muynck Carine (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo110
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Penninck Willem BEL 180 4.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
2 10      Goudezeunne Filip BEL 160 3.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
3 9      Gryson Wilfried BEL 160 2.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
4 10      Van Brughe Roger BEL 150 2.0 W - 0 0.0 0.44 -0.44
5        Bye           1 1.0    
6 8      Christiaens Eric BEL 120 3.0 Z 0 1.0 0.49 -0.49
7 10      De Meyere Kathleen BEL 130 3.0 W - 0 1.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0150 17.0 Totaal 1.0 2.66 -2.66
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Van Houtte Filip 2 400 539 5.5 7 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 12 W 1 4 Z 1 3 W ½ 5 Z ½ 28.00 31.00 23.50 24.0 0.5
2 Gallein Peter 3 390 533 5.5 13 W 1 8 Z 1 1 W ½ 3 Z 0 6 W 1 4 W 1 9 Z 1 27.50 30.50 22.25 21.5 0.5
3 Stevens Rene 1 450 622 5.0 11 W 1 9 Z 1 5 W 0ff 2 W 1 5 W ½ 1 Z ½ 10 Z 1 27.00 30.00 20.25 20.5 -
4 De Winne Oswald 5 380 452 5.0 18 W 1 15 Z 1 9 W 1 5 Z 1 1 W 0 2 Z 0 6 W 1 25.00 27.50 16.50 23.0 -
5 Jennen Herman 4 385 378 4.5 17 Z 1 16 W 1 3 Z 1FF 4 W 0 3 Z ½ 9 Z ½ 1 W ½ 26.50 28.50 16.25 21.0 -
6 De Baets Dirk 8 200 304 4.0 14 Z 1 1 Z 0 15 W 1 7 W 1 2 Z 0 12 W 1 4 Z 0 26.50 29.00 13.00 18.0 -
7 Ramon Joeri 12 165 278 4.0 1 W 0 14 Z 1 8 W 1 6 Z 0 9 Z 0 16 W 1 12 Z 1 23.50 26.50 13.50 14.0 -
8 Penninck Willem 10 180 262 4.0 20 Z 1 2 W 0 7 Z 0 10 W ½ 18 Z 1 11 W ½ 13 Z 1 21.50 22.00 9.25 14.0 -
9 Van Gysel Marc 6 350 294 3.5 19 Z 1 3 W 0 4 Z 0 16 Z 1 7 W 1 5 W ½ 2 W 0 27.00 29.50 11.50 15.0 -
10 Van Achte Gino 7 330 210 3.0 16 W 0 17 Z 1 11 W ½ 8 Z ½ 13 Z 1 A 3 W 0 23.00 25.00 8.50 13.5 -
11 Lefevre Ivan 11 170 173 3.0 3 Z 0 19 W 1 10 Z ½ 13 W 0 14 Z ½ 8 Z ½ 17 W ½ 22.00 24.00 9.00 11.5 -
12 Meysman Philippe 9 195 145 3.0 15 W 0 18 Z 1 13 W 1 1 Z 0 17 W 1 6 Z 0 7 W 0 21.50 23.50 7.50 14.0 -
13 Goudezeunne Filip 13 160 169 3.0 2 Z 0 20 W 1 12 Z 0 11 Z 1 10 W 0 17 Z 1 8 W 0 21.00 21.50 5.50 12.0 -
14 De Meyere Kathleen 18 130 159 3.0 6 W 0 7 W 0 19 Z 1 18 Z ½ 11 W ½ A 20 Z 1 19.50 20.00 5.75 9.5 -
15 Christiaens Eric 19 120 81 3.0 12 Z 1 4 W 0 6 Z 0 17 W 0 16 Z 0 20 W 1 19 Z 1FF 19.00 19.50 5.50 10.0 -
16 Vandendorpe Roger 17 140 195 2.5 10 Z 1 5 Z 0 17 W 0ff 9 W 0 15 W 1 7 Z 0 18 W ½ 21.50 24.00 7.25 10.5 0.0
17 Byle Jacques 14 160 34 2.5 5 W 0 10 W 0 16 Z 1FF 15 Z 1 12 Z 0 13 W 0 11 Z ½ 19.00 21.00 6.00 9.5 1.0
18 Gryson Wilfried 15 160 72 2.0 4 Z 0 12 W 0 20 Z 1 14 W ½ 8 W 0 A 16 Z ½ 21.50 22.00 3.75 7.5 -
19 Van Brughe Roger 16 150 6 2.0 9 W 0 11 Z 0 14 W 0 20 Z 1 A B1 15 W 0ff 17.50 18.00 2.00 6.0 -
20 De Muynck Carine 20 110 -650 1.0 8 W 0 13 Z 0 18 W 0 19 W 0 B1 15 Z 0 14 W 0 18.00 19.00 1.00 3.0 -

(©)FRBE-KBSB-v6.40 2024/06/09 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/07/04 16:33