SwarLogo BJK CBJ 2021 18BG SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Kurt ROSSKAMP
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 11/11/2021 tot 14/11/2021
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Faybish, Benjamin M 1995 -18 Brussels Chess Club 6.0 2102 26.00 29.00 25.50 22.0 -
2 Van Volsem, Merlijn M 1955 -18 KGSRL Gent 5.5 2025 26.50 28.50 21.00 23.0 -
3 Loncke, Matthieu M 1870 -18 Tournai 5.0 2012 29.00 31.00 20.00 23.5 -
4 Ouaki, Mark M 1987 -18 Europchess 5.0 1932 28.50 32.50 21.50 23.0 -
5 Liveyns, Rune M 1934 -18 MSV 5.0 1812 24.00 26.00 15.50 19.0 -
6 Mitran, Anthony Cristian M 2111 -18 Turnhout 4.5 1942 28.50 31.50 17.50 20.5 -
7 Wilmots, Yentl M 0 -18 Dworp 4.0 1686 25.50 27.50 13.00 18.0 -
8 Karlioglu, Boran M 1501 -18 Wachtebeke 4.0 1561 25.00 27.00 12.00 16.0 -
9 Yoro, Samuel M 1765 -18 Brussels Chess Club 4.0 1720 25.00 27.00 11.50 18.0 -
10 Dellaert, Ines F 1602 -18 Zottegem 4.0 1642 24.00 26.50 13.00 17.5 -
11 Coutton, Maxence M 1376 -18 Wavre 4.0 1524 23.50 26.00 13.25 15.0 -
12 Boshra, Abanoub M 1814 -18 Le Pantin 4.0 1621 23.00 25.00 12.50 16.0 -
13 Schepens, Asato M 1560 -18 2 Fous Diogène 4.0 1511 21.50 23.50 11.50 15.0 -
14 Schalembier, Kylian M 1586 -18 KBSK Brugge 4.0 1403 20.00 22.50 11.50 13.0 -
15 Barlow, James M 1626 -18 Wavre 3.5 1528 24.00 24.50 10.50 16.0 -
16 Zebib, Faris M 1325 -18 Wavre 3.0 1418 26.00 26.50 6.00 13.0 -
17 Fordeyn, Tibo M 0 -18 MSV 3.0 1536 22.50 25.00 9.00 14.0 -
18 Decruyenaere, Laura F 1311 -18 LSV-Chesspirant 3.0 1099 19.00 20.50 6.00 8.0 -
19 Lauwers, Timo M 1526 -18 Mechelen 3.0 1244 19.00 19.50 5.50 11.0 -
20 Wauters, Ladislas M 0 -18 Caissa Europe 3.0 1049 18.50 19.00 4.50 9.0 -
21 Fiorini, Lucien M 0 -18 Wavre 3.0 1020 18.00 18.50 5.50 10.0 -
22 Sleypen, Maxim M 1668 -18 KGSRL Gent 3.0 1204 15.50 17.50 6.00 9.0 -
23 Van Campenhout, Rien M 1080 -18 LSV-Chesspirant 2.5 1020 22.50 25.00 7.50 11.5 -
24 Leclercq, Lucas M 1162 -18 Namur-Echecs 2.5 1286 20.00 22.00 6.50 10.5 -
25 Micheli, Tristan M 1182 -18 Braine Echecs 2.5 1120 16.00 16.50 2.75 5.5 -
26 Vandestrick, Francois M 1266 -18 Wavre 2.0 1368 22.00 24.00 4.50 10.0 -
27 Celgin, Shani M 0 -18 Eisden 1.0 143 16.50 18.50 2.00 5.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Mitran, Anthony Cristian 0.0 (2111) 1-0 Lauwers, Timo 0.0 (1526)
2 Karlioglu, Boran 0.0 (1501) 0-1 Faybish, Benjamin 0.0 (1995)
3 Ouaki, Mark 0.0 (1987) 1-0 Coutton, Maxence 0.0 (1376)
4 Zebib, Faris 0.0 (1325) 0-1 Van Volsem, Merlijn 0.0 (1955)
5 Liveyns, Rune 0.0 (1934) 1-0 Decruyenaere, Laura 0.0 (1311)
6 Vandestrick, Francois 0.0 (1266) 0-1 Loncke, Matthieu 0.0 (1870)
7 Boshra, Abanoub 0.0 (1814) 1-0 Micheli, Tristan 0.0 (1182)
8 Leclercq, Lucas 0.0 (1162) 0-1 Yoro, Samuel 0.0 (1765)
9 Fordeyn, Tibo 0.0 (0) 1-0 Sleypen, Maxim 0.0 (1668)
10 Barlow, James 0.0 (1626) 1-0 Celgin, Shani 0.0 (0)
11 Fiorini, Lucien 0.0 (0) 0-1 Dellaert, Ines 0.0 (1602)
12 Schalembier, Kylian 0.0 (1586) 0-1 Wilmots, Yentl 0.0 (0)
13 Wauters, Ladislas 0.0 (0) 0-1 Schepens, Asato 0.0 (1560)
  Van Campenhout, Rien 0.0 (1080) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Yoro, Samuel 1.0 (1765) 0-1 Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2111)
2 Faybish, Benjamin 1.0 (1995) 0-1 Barlow, James 1.0 (1626)
3 Dellaert, Ines 1.0 (1602) 0-1 Ouaki, Mark 1.0 (1987)
4 Van Volsem, Merlijn 1.0 (1955) 1-0 Van Campenhout, Rien 1.0 (1080)
5 Schepens, Asato 1.0 (1560) 0-1 Liveyns, Rune 1.0 (1934)
6 Loncke, Matthieu 1.0 (1870) 1-0 Fordeyn, Tibo 1.0 (0)
7 Wilmots, Yentl 1.0 (0) 1-0 Boshra, Abanoub 1.0 (1814)
8 Sleypen, Maxim 0.0 (1668) 0-1 Vandestrick, Francois 0.0 (1266)
9 Decruyenaere, Laura 0.0 (1311) 0-1 Schalembier, Kylian 0.0 (1586)
10 Lauwers, Timo 0.0 (1526) 0-1 Leclercq, Lucas 0.0 (1162)
11 Micheli, Tristan 0.0 (1182) 0-1 Karlioglu, Boran 0.0 (1501)
12 Coutton, Maxence 0.0 (1376) 1-0 Wauters, Ladislas 0.0 (0)
13 Celgin, Shani 0.0 (0) 0-1 Zebib, Faris 0.0 (1325)
  Fiorini, Lucien 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Mitran, Anthony Cristian 2.0 (2111) ½-½ Loncke, Matthieu 2.0 (1870)
2 Ouaki, Mark 2.0 (1987) 1-0 Wilmots, Yentl 2.0 (0)
3 Liveyns, Rune 2.0 (1934) 0-1 Van Volsem, Merlijn 2.0 (1955)
4 Barlow, James 2.0 (1626) 0-1 Boshra, Abanoub 1.0 (1814)
5 Zebib, Faris 1.0 (1325) 0-1 Faybish, Benjamin 1.0 (1995)
6 Vandestrick, Francois 1.0 (1266) 0-1 Yoro, Samuel 1.0 (1765)
7 Leclercq, Lucas 1.0 (1162) 0-1 Dellaert, Ines 1.0 (1602)
8 Schalembier, Kylian 1.0 (1586) 0-1 Coutton, Maxence 1.0 (1376)
9 Van Campenhout, Rien 1.0 (1080) ½-½ Schepens, Asato 1.0 (1560)
10 Karlioglu, Boran 1.0 (1501) 1-0 Fiorini, Lucien 1.0 (0)
11 Fordeyn, Tibo 1.0 (0) 0-1 Lauwers, Timo 0.0 (1526)
12 Micheli, Tristan 0.0 (1182) 0-1 Sleypen, Maxim 0.0 (1668)
13 Wauters, Ladislas 0.0 (0) 0-1 Decruyenaere, Laura 0.0 (1311)
  Celgin, Shani 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Volsem, Merlijn 3.0 (1955) 0-1 Ouaki, Mark 3.0 (1987)
2 Faybish, Benjamin 2.0 (1995) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 2.5 (2111)
3 Loncke, Matthieu 2.5 (1870) 1-0 Liveyns, Rune 2.0 (1934)
4 Boshra, Abanoub 2.0 (1814) ½-½ Dellaert, Ines 2.0 (1602)
5 Yoro, Samuel 2.0 (1765) 1-0 Karlioglu, Boran 2.0 (1501)
6 Coutton, Maxence 2.0 (1376) ½-½ Barlow, James 2.0 (1626)
7 Wilmots, Yentl 2.0 (0) 1-0 Van Campenhout, Rien 1.5 (1080)
8 Schepens, Asato 1.5 (1560) 0-1 Schalembier, Kylian 1.0 (1586)
9 Sleypen, Maxim 1.0 (1668) 0-1 Leclercq, Lucas 1.0 (1162)
10 Lauwers, Timo 1.0 (1526) 1-0 Celgin, Shani 1.0 (0)
11 Fiorini, Lucien 1.0 (0) 0-1 Zebib, Faris 1.0 (1325)
12 Decruyenaere, Laura 1.0 (1311) 0-1 Fordeyn, Tibo 1.0 (0)
13 Vandestrick, Francois 1.0 (1266) 1-0 Micheli, Tristan 0.0 (1182)
  Wauters, Ladislas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Ouaki, Mark 4.0 (1987) 0-1 Loncke, Matthieu 3.5 (1870)
2 Yoro, Samuel 3.0 (1765) 0-1 Faybish, Benjamin 3.0 (1995)
3 Wilmots, Yentl 3.0 (0) 0-1 Van Volsem, Merlijn 3.0 (1955)
4 Mitran, Anthony Cristian 2.5 (2111) 1-0 Boshra, Abanoub 2.5 (1814)
5 Dellaert, Ines 2.5 (1602) 1-0 Coutton, Maxence 2.5 (1376)
6 Barlow, James 2.5 (1626) 0-1 Karlioglu, Boran 2.0 (1501)
7 Liveyns, Rune 2.0 (1934) 1-0 Vandestrick, Francois 2.0 (1266)
8 Schalembier, Kylian 2.0 (1586) 0-1 Fordeyn, Tibo 2.0 (0)
9 Zebib, Faris 2.0 (1325) 1-0 Lauwers, Timo 2.0 (1526)
10 Leclercq, Lucas 2.0 (1162) 0-1 Schepens, Asato 1.5 (1560)
11 Van Campenhout, Rien 1.5 (1080) 0-1 Sleypen, Maxim 1.0 (1668)
12 Decruyenaere, Laura 1.0 (1311) 0-1 Fiorini, Lucien 1.0 (0)
13 Celgin, Shani 1.0 (0) 0-1 Wauters, Ladislas 1.0 (0)
  Micheli, Tristan 0.0 (1182) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Loncke, Matthieu 4.5 (1870) ½-½ Van Volsem, Merlijn 4.0 (1955)
2 Faybish, Benjamin 4.0 (1995) 1-0 Ouaki, Mark 4.0 (1987)
3 Dellaert, Ines 3.5 (1602) 0-1 Mitran, Anthony Cristian 3.5 (2111)
4 Zebib, Faris 3.0 (1325) 0-1 Liveyns, Rune 3.0 (1934)
5 Fordeyn, Tibo 3.0 (0) 0-1 Yoro, Samuel 3.0 (1765)
6 Karlioglu, Boran 3.0 (1501) 1-0 Wilmots, Yentl 3.0 (0)
7 Boshra, Abanoub 2.5 (1814) ½-½ Coutton, Maxence 2.5 (1376)
8 Schepens, Asato 2.5 (1560) 1-0 Barlow, James 2.5 (1626)
9 Sleypen, Maxim 2.0 (1668) 0-1 Schalembier, Kylian 2.0 (1586)
10 Lauwers, Timo 2.0 (1526) 1-0 Vandestrick, Francois 2.0 (1266)
11 Wauters, Ladislas 2.0 (0) 1-0 Leclercq, Lucas 2.0 (1162)
12 Fiorini, Lucien 2.0 (0) 0-1 Van Campenhout, Rien 1.5 (1080)
13 Micheli, Tristan 1.0 (1182) 1-0 Celgin, Shani 1.0 (0)
  Decruyenaere, Laura 1.0 (1311) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Loncke, Matthieu 5.0 (1870) 0-1 Faybish, Benjamin 5.0 (1995)
2 Van Volsem, Merlijn 4.5 (1955) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 4.5 (2111)
3 Ouaki, Mark 4.0 (1987) 1-0 Yoro, Samuel 4.0 (1765)
4 Liveyns, Rune 4.0 (1934) 1-0 Karlioglu, Boran 4.0 (1501)
5 Schepens, Asato 3.5 (1560) ½-½ Dellaert, Ines 3.5 (1602)
6 Boshra, Abanoub 3.0 (1814) 1-0 Zebib, Faris 3.0 (1325)
7 Schalembier, Kylian 3.0 (1586) 1-0 Wauters, Ladislas 3.0 (0)
8 Wilmots, Yentl 3.0 (0) 1-0 Lauwers, Timo 3.0 (1526)
9 Coutton, Maxence 3.0 (1376) 1-0 Fordeyn, Tibo 3.0 (0)
10 Van Campenhout, Rien 2.5 (1080) 0-1 Barlow, James 2.5 (1626)
11 Vandestrick, Francois 2.0 (1266) 0-1 Decruyenaere, Laura 2.0 (1311)
12 Leclercq, Lucas 2.0 (1162) ½-½ Micheli, Tristan 2.0 (1182)
13 Celgin, Shani 1.0 (0) 0-1 Fiorini, Lucien 2.0 (0)
  Sleypen, Maxim 2.0 (1668) 1 Bye  
Begin van de pagina

Faybish, Benjamin (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo1931
FIDE-ID238228
F-Elo1995
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Barlow, James BEL 1626 3.5 W - 0 1.0 0.90 -0.90
3 5      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 W - 1 3.0 0.34 +0.66
5 2      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 Z 1 4.0 0.79 +0.21
6 2      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 W - 1 5.0 0.51 +0.49
7 1      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 Z - 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1740 29.0 Totaal 6.0 5.05 +0.95
Begin van de pagina

Van Volsem, Merlijn (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo1950
FIDE-ID258806
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 Z - 1 3.0 0.53 +0.47
4 1      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 W - 0 3.0 0.46 -0.46
5 3      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 Z - ½ 4.5 0.62 -0.12
7 2      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 W 1 5.5 0.29 +0.71
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1717 29.0 Totaal 5.5 4.66 +0.84
Begin van de pagina

Loncke, Matthieu (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19430
N-Elo1844
FIDE-ID45197148
F-Elo1870
Landbel  (bel)
Club(521) Tournai
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 Z - ½ 2.5 0.20 +0.30
4 3      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 W - 1 3.5 0.41 +0.59
5 1      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 Z 1 4.5 0.34 +0.66
6 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 W ½ 5.0 0.38 +0.12
7 1      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 W 0 5.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1874 31.0 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina

Ouaki, Mark (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo1969
FIDE-ID257460
F-Elo1987
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
5 1      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 W - 0 4.0 0.66 -0.66
6 2      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 Z 0 4.0 0.49 -0.49
7 3      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 W - 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1760 32.5 Totaal 5.0 5.22 -0.22
Begin van de pagina

Liveyns, Rune (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1882
FIDE-ID243981
F-Elo1934
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 W - 0 2.0 0.47 -0.47
4 3      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
5 7      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1541 26.5 Totaal 5.0 5.64 -0.64
Begin van de pagina

Mitran, Anthony Cristian (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2111
FIDE-ID240052
F-Elo2109
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
4 2      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 Z - 0 2.5 0.66 -0.66
5 4      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 W 1 3.5 0.85 +0.15
6 3      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 Z - 0 4.5 0.71 -0.71
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 31.5 Totaal 4.5 5.75 -1.25
Begin van de pagina

Wilmots, Yentl (Rank: 25)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21680
N-Elo0
FIDE-ID267651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 28.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina

Karlioglu, Boran (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1501
FIDE-ID254681
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 10      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 6      Barlow, James BEL 1626 3.5 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
6 6      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 28.0 Totaal 4.0 3.38 +0.62
Begin van de pagina

Yoro, Samuel (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13368
N-Elo1765
FIDE-ID242543
F-Elo1765
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 6      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 2      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
6 5      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 Z - 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 27.0 Totaal 4.0 4.12 -0.12
Begin van de pagina

Dellaert, Ines (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.12139
N-Elo1568
FIDE-ID238023
F-Elo1602
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 7      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
5 5      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 W - 1 3.5 0.79 +0.21
6 3      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 5      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 Z - ½ 4.0 0.56 -0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1668 27.0 Totaal 4.0 3.59 +0.41
Begin van de pagina

Coutton, Maxence (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18798
N-Elo1353
FIDE-ID261432
F-Elo1376
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ouaki, Mark BEL 1987 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 Z - 1 2.0 0.23 +0.77
4 6      Barlow, James BEL 1626 3.5 W - ½ 2.5 0.19 +0.31
5 5      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
6 7      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 9      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1723 26.5 Totaal 4.0 2.63 +1.37
Begin van de pagina

Boshra, Abanoub (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16554
N-Elo1814
FIDE-ID253944
F-Elo1791
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Barlow, James BEL 1626 3.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 4      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 W ½ 2.5 0.77 -0.27
5 4      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 Z - 0 2.5 0.15 -0.15
6 7      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
7 6      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1537 25.5 Totaal 4.0 5.34 -1.34
Begin van de pagina

Schepens, Asato (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16034
N-Elo1560
FIDE-ID251356
F-Elo1554
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 9      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 8      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 W - 0 1.5 0.46 -0.46
5 10      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
6 8      Barlow, James BEL 1626 3.5 W 1 3.5 0.41 +0.59
7 5      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 W - ½ 4.0 0.44 +0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1498 24.5 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina

Schalembier, Kylian (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15670
N-Elo1585
FIDE-ID249564
F-Elo1586
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
3 8      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 W - 0 1.0 0.77 -0.77
4 8      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 Z - 1 2.0 0.54 +0.46
5 8      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
7 7      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1478 24.0 Totaal 4.0 5.29 -1.29
Begin van de pagina

Barlow, James (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.22967
N-Elo0
FIDE-ID269441
F-Elo1626
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Celgin, Shani BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 Z - 1 2.0 0.10 +0.90
3 4      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
4 6      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 Z ½ 2.5 0.81 -0.31
5 6      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 W - 0 2.5 0.67 -0.67
6 8      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 Z 0 2.5 0.59 -0.59
7 10      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1554 25.5 Totaal 3.5 4.27 -0.77
Begin van de pagina

Zebib, Faris (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.22982
N-Elo0
FIDE-ID269816
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Celgin, Shani BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Faybish, Benjamin BEL 1995 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 W - 1 3.0 0.24 +0.76
6 4      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1844 27.5 Totaal 3.0 2.40 +0.60
Begin van de pagina

Fordeyn, Tibo (Rank: 27)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.23716
N-Elo0
FIDE-ID271586
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
5 8      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1586 26.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina

Decruyenaere, Laura (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1270
FIDE-ID240109
F-Elo1311
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
3 13      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.0    
7 11      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 Z 1 3.0 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1595 20.0 Totaal 3.0 3.57 -1.57
Begin van de pagina

Lauwers, Timo (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1485
FIDE-ID250112
F-Elo1526
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mitran, Anthony Cristian BEL 2111 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 W - 0 0.0 0.90 -0.90
3 11      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Celgin, Shani BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 Z - 0 2.0 0.76 -0.76
6 10      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
7 8      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1466 20.0 Totaal 3.0 5.32 -2.32
Begin van de pagina

Wauters, Ladislas (Rank: 23)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.20799
N-Elo0
FIDE-ID265098
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Coutton, Maxence BEL 1376 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 13      Celgin, Shani BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 7      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1399 18.5 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina

Fiorini, Lucien (Rank: 24)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.23339
N-Elo0
FIDE-ID270555
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 10      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 12      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Celgin, Shani BEL 0 1.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1363 17.5 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina

Sleypen, Maxim (Rank: 9)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1668
FIDE-ID247618
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Fordeyn, Tibo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 11      Van Campenhout, Rien BEL 1080 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Schalembier, Kylian BEL 1586 4.0 W 0 2.0 0.61 -0.61
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1255 16.5 Totaal 3.0 5.21 -3.21
Begin van de pagina

Van Campenhout, Rien (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15299
N-Elo1057
FIDE-ID252093
F-Elo1080
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1955 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 7      Wilmots, Yentl BEL 0 4.0 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
5 11      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
6 12      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
7 10      Barlow, James BEL 1626 3.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1702 23.0 Totaal 2.5 2.16 -0.66
Begin van de pagina

Leclercq, Lucas (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14511
N-Elo1057
FIDE-ID257079
F-Elo1162
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 Z - 1 1.0 0.10 +0.90
3 7      Dellaert, Ines BEL 1602 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 10      Schepens, Asato BEL 1560 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.92 -0.92
7 12      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 W - ½ 2.5 0.47 +0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 23.5 Totaal 2.5 1.81 +0.69
Begin van de pagina

Micheli, Tristan (Rank: 20)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14027
N-Elo1182
FIDE-ID249351
F-Elo1163
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Boshra, Abanoub BEL 1814 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Karlioglu, Boran BEL 1501 4.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 12      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      Vandestrick, Francois BEL 1266 2.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
5        Bye           1 1.0    
6 13      Celgin, Shani BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 12      Leclercq, Lucas BEL 1162 2.5 Z - ½ 2.5 0.53 -0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 16.5 Totaal 2.5 2.12 -0.62
Begin van de pagina

Vandestrick, Francois (Rank: 19)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.22963
N-Elo0
FIDE-ID269751
F-Elo1266
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Loncke, Matthieu BEL 1870 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Sleypen, Maxim BEL 1668 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 6      Yoro, Samuel BEL 1765 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 W - 1 2.0 0.62 +0.38
5 7      Liveyns, Rune BEL 1934 5.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
7 11      Decruyenaere, Laura BEL 1311 3.0 W - 0 2.0 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1608 25.5 Totaal 2.0 1.56 +0.44
Begin van de pagina

Celgin, Shani (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.22206
N-Elo0
FIDE-ID270849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Barlow, James BEL 1626 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Zebib, Faris BEL 1325 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 10      Lauwers, Timo BEL 1526 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Wauters, Ladislas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Micheli, Tristan BEL 1182 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 13      Fiorini, Lucien BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1414 18.0 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Faybish, Benjamin 2 1995 2102 6.0 8 Z 1 15 W 0 16 Z 1 6 W 1 9 Z 1 4 W 1 3 Z 1 26.00 29.00 25.50 22.0 -
2 Van Volsem, Merlijn 4 1955 2025 5.5 16 Z 1 23 W 1 5 Z 1 4 W 0 7 Z 1 3 Z ½ 6 W 1 26.50 28.50 21.00 23.0 -
3 Loncke, Matthieu 6 1870 2012 5.0 26 Z 1 17 W 1 6 Z ½ 5 W 1 4 Z 1 2 W ½ 1 W 0 29.00 31.00 20.00 23.5 -
4 Ouaki, Mark 3 1987 1932 5.0 11 W 1 10 Z 1 7 W 1 2 Z 1 3 W 0 1 Z 0 9 W 1 28.50 32.50 21.50 23.0 -
5 Liveyns, Rune 5 1934 1812 5.0 18 W 1 13 Z 1 2 W 0 3 Z 0 26 W 1 16 Z 1 8 W 1 24.00 26.00 15.50 19.0 -
6 Mitran, Anthony Cristian 1 2111 1942 4.5 19 W 1 9 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 12 W 1 10 Z 1 2 Z 0 28.50 31.50 17.50 20.5 -
7 Wilmots, Yentl 25 0 1686 4.0 14 Z 1 12 W 1 4 Z 0 23 W 1 2 W 0 8 Z 0 19 W 1 25.50 27.50 13.00 18.0 -
8 Karlioglu, Boran 15 1501 1561 4.0 1 W 0 25 Z 1 21 W 1 9 Z 0 15 Z 1 7 W 1 5 Z 0 25.00 27.00 12.00 16.0 -
9 Yoro, Samuel 8 1765 1720 4.0 24 Z 1 6 W 0 26 Z 1 8 W 1 1 W 0 17 Z 1 4 Z 0 25.00 27.00 11.50 18.0 -
10 Dellaert, Ines 11 1602 1642 4.0 21 Z 1 4 W 0 24 Z 1 12 Z ½ 11 W 1 6 W 0 13 Z ½ 24.00 26.50 13.00 17.5 -
11 Coutton, Maxence 16 1376 1524 4.0 4 Z 0 20 W 1 14 Z 1 15 W ½ 10 Z 0 12 Z ½ 17 W 1 23.50 26.00 13.25 15.0 -
12 Boshra, Abanoub 7 1814 1621 4.0 25 W 1 7 Z 0 15 Z 1 10 W ½ 6 Z 0 11 W ½ 16 W 1 23.00 25.00 12.50 16.0 -
13 Schepens, Asato 13 1560 1511 4.0 20 Z 1 5 W 0 23 Z ½ 14 W 0 24 Z 1 15 W 1 10 W ½ 21.50 23.50 11.50 15.0 -
14 Schalembier, Kylian 12 1586 1403 4.0 7 W 0 18 Z 1 11 W 0 13 Z 1 17 W 0 22 Z 1 20 W 1 20.00 22.50 11.50 13.0 -
15 Barlow, James 10 1626 1528 3.5 27 W 1 1 Z 1 12 W 0 11 Z ½ 8 W 0 13 Z 0 23 Z 1 24.00 24.50 10.50 16.0 -
16 Zebib, Faris 17 1325 1418 3.0 2 W 0 27 Z 1 1 W 0 21 Z 1 19 W 1 5 W 0 12 Z 0 26.00 26.50 6.00 13.0 -
17 Fordeyn, Tibo 27 0 1536 3.0 22 W 1 3 Z 0 19 W 0 18 Z 1 14 Z 1 9 W 0 11 Z 0 22.50 25.00 9.00 14.0 -
18 Decruyenaere, Laura 18 1311 1099 3.0 5 Z 0 14 W 0 20 Z 1 17 W 0 21 W 0 B1 26 Z 1 19.00 20.50 6.00 8.0 -
19 Lauwers, Timo 14 1526 1244 3.0 6 Z 0 24 W 0 17 Z 1 27 W 1 16 Z 0 26 W 1 7 Z 0 19.00 19.50 5.50 11.0 -
20 Wauters, Ladislas 23 0 1049 3.0 13 W 0 11 Z 0 18 W 0 B1 27 Z 1 24 W 1 14 Z 0 18.50 19.00 4.50 9.0 -
21 Fiorini, Lucien 24 0 1020 3.0 10 W 0 B1 8 Z 0 16 W 0 18 Z 1 23 W 0 27 Z 1 18.00 18.50 5.50 10.0 -
22 Sleypen, Maxim 9 1668 1204 3.0 17 Z 0 26 W 0 25 Z 1 24 W 0 23 Z 1 14 W 0 B1 15.50 17.50 6.00 9.0 -
23 Van Campenhout, Rien 22 1080 1020 2.5 B1 2 Z 0 13 W ½ 7 Z 0 22 W 0 21 Z 1 15 W 0 22.50 25.00 7.50 11.5 -
24 Leclercq, Lucas 21 1162 1286 2.5 9 W 0 19 Z 1 10 W 0 22 Z 1 13 W 0 20 Z 0 25 W ½ 20.00 22.00 6.50 10.5 -
25 Micheli, Tristan 20 1182 1120 2.5 12 Z 0 8 W 0 22 W 0 26 Z 0 B1 27 W 1 24 Z ½ 16.00 16.50 2.75 5.5 -
26 Vandestrick, Francois 19 1266 1368 2.0 3 W 0 22 Z 1 9 W 0 25 W 1 5 Z 0 19 Z 0 18 W 0 22.00 24.00 4.50 10.0 -
27 Celgin, Shani 26 0 143 1.0 15 Z 0 16 W 0 B1 19 Z 0 20 W 0 25 Z 0 21 W 0 16.50 18.50 2.00 5.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.21 2021/11/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/11/16 15:11