SwarLogo BJK CBJ 2021 16B SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Bart VAN DER AVORT
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 11/11/2021 tot 14/11/2021
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Raats, Joppe M 1886 -16 Mechelen 6.0 2068 28.00 30.50 25.25 25.0 -
2 Nemegeer, Arne M 1986 -16 Aalter 5.5 2049 27.00 30.50 21.75 23.0 0.5
3 Anciaux, Adrien M 1892 -16 Wavre 5.5 2021 27.00 29.50 21.25 24.5 0.5
4 Verboven, Wout M 1975 -16 Dolle Toren Leuven 5.0 1886 26.50 29.50 19.25 20.5 -
5 Vranckx, Jonas M 1539 -16 Mechelen 5.0 1855 26.50 28.50 18.75 20.5 -
6 Vanduyfhuys, Igor M 1717 -16 Jean Jaurès Gent 5.0 1889 24.50 27.50 18.50 20.0 -
7 Dreelinck, Adriaan M 2040 -16 Geraardsbergen 5.0 1901 24.00 27.00 19.25 19.0 -
8 Victor, Julian M 1946 -16 KGSRL Gent 4.5 1856 28.50 31.50 18.25 22.5 -
9 Heldenbergh, Nils M 1898 -16 CRELEL Liège 4.5 1831 27.50 30.50 18.50 21.5 -
10 Jacobs, Maarten M 1600 -16 Oude God Mortsel 4.5 1763 24.00 25.50 14.75 18.0 -
11 D'Haenens, Leon M 1731 -16 LSV-Chesspirant 4.5 1694 23.50 25.50 14.50 15.5 -
12 Peeters, Alex M 1768 -16 KOSK Oostende 4.5 1681 23.00 25.50 15.00 17.5 -
13 Paes, Martijn M 1913 -16 Dolle Toren Leuven 4.5 1750 21.50 24.00 15.75 16.5 -
14 Degrave, Robbert M 1724 -16 Roeselare 4.0 1602 23.00 25.50 11.50 16.0 -
15 Malfliet, Alexander M 1607 -16 LSV-Chesspirant 4.0 1608 23.00 25.50 11.25 15.5 -
16 Guilfanov, Raphael M 1567 -16 CRELEL Liège 4.0 1442 22.50 24.50 11.00 16.0 -
17 Docquier, Orville M 1645 -16 Anthisnes 4.0 1533 21.50 24.00 11.50 15.0 -
18 Beukema, Constantijn M 1860 -16 Brasschaat 3.5 1653 28.00 31.00 13.00 16.5 -
19 Pouleyn, Floris M 1841 -16 KGSRL Gent 3.5 1787 27.50 31.00 14.00 19.0 -
20 Wibowo, Kevin M 1525 -16 Mechelen 3.5 1675 25.50 28.50 13.50 14.0 -
21 Pynket, Seppe M 1299 -16 KGSRL Gent 3.5 1485 22.00 24.00 10.50 13.5 -
22 Dewever, Niel M 1599 -16 Waregem 3.5 1624 22.00 23.00 8.50 17.0 -
23 Naessens, Wolf M 1697 -16 LSV-Chesspirant 3.5 1566 21.50 22.50 8.50 16.0 -
24 Wuillaume, Nathan M 1508 -16 Bourlette - Anderlues 3.5 1380 20.50 21.50 9.25 9.5 -
25 Andre, Robin M 1300 -16 Namur-Echecs 3.5 1347 18.50 20.50 8.75 11.0 -
26 Ognyanov, Michail M 1499 -16 Leuven Centraal 3.0 1636 26.50 30.00 12.00 14.5 -
27 De Keukelaere, Wouter M 1663 -16 LSV-Chesspirant 3.0 1587 26.50 28.50 10.25 16.0 -
28 Roose, Casimir M 1639 -16 KBSK Brugge 3.0 1536 25.00 26.50 7.50 15.0 -
29 Vernimmen, Thomas M 1455 -16 Namur-Echecs 3.0 1529 22.50 25.00 9.75 12.5 -
30 Decruyenaere, Victor M 1436 -16 LSV-Chesspirant 3.0 1363 20.50 22.50 7.00 12.0 -
31 Van Elsacker, Jasper M 0 -16 Leuven Centraal 3.0 1445 20.00 21.00 7.00 12.0 -
32 De Prycker, Wannes M 1237 -16 Wachtebeke 3.0 1268 19.00 21.00 7.25 9.0 -
33 Lepoutre, Florian M 1201 -16 Braine Echecs 3.0 1360 18.50 20.50 7.00 7.0 -
34 Xing, Daniel M 1039 -16 KGSRL Gent 3.0 1131 18.50 20.00 7.00 9.0 -
35 Vanherck, Yannick M 1450 -16 Opwijk 2.5 1257 20.50 22.00 6.00 10.0 -
36 Olieslager, Max M 1150 -16 Wachtebeke 2.5 1339 19.50 22.00 6.25 10.0 -
37 Van Hoey, Luca M 0 -16 Braine Echecs 2.5 1305 19.50 20.50 4.75 9.5 -
38 De Clercq, Rune M 1409 -16 Wachtebeke 2.5 1163 18.50 20.00 5.75 10.0 -
39 Jacquet, Adriaan M 0 -16 KGSRL Gent 2.5 1131 18.50 20.00 4.50 8.5 -
40 Debunne, Lasse M 1371 -16 LSV-Chesspirant 2.5 1112 18.00 19.50 5.00 5.5 -
41 Navez, Antoine M 1268 -16 Bourlette - Anderlues 2.5 1031 15.50 16.50 4.75 6.5 -
42 Leonard, Achille M 0 -16 Braine Echecs 2.0 1160 19.50 22.00 5.25 8.0 -
43 De Nys, Noa M 1263 -16 Bourlette - Anderlues 2.0 1146 19.00 20.00 3.50 4.5 -
44 Jadoul, Mathys M 1169 -16 Braine Echecs 2.0 1045 18.00 20.50 5.25 7.5 -
45 Noel, Julien M 0 -16 Braine Echecs 1.5 1028 17.50 20.00 3.75 8.0 -
46 Robijns, Krieke M 1194 -16 Heusden 1.0 963 19.00 21.00 3.50 6.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Adriaan 0.0 (2040) 0-1 Wibowo, Kevin 0.0 (1525)
2 Wuillaume, Nathan 0.0 (1508) 0-1 Nemegeer, Arne 0.0 (1986)
3 Verboven, Wout 0.0 (1975) 1-0 Ognyanov, Michail 0.0 (1499)
4 Vernimmen, Thomas 0.0 (1455) 0-1 Victor, Julian 0.0 (1946)
5 Paes, Martijn 0.0 (1913) 1-0 Vanherck, Yannick 0.0 (1450)
6 Decruyenaere, Victor 0.0 (1436) 0-1 Heldenbergh, Nils 0.0 (1898)
7 Anciaux, Adrien 0.0 (1892) 1-0 De Clercq, Rune 0.0 (1409)
8 Debunne, Lasse 0.0 (1371) 0-1 Raats, Joppe 0.0 (1886)
9 Beukema, Constantijn 0.0 (1860) 1-0 Andre, Robin 0.0 (1300)
10 Pynket, Seppe 0.0 (1299) 0-1 Pouleyn, Floris 0.0 (1841)
11 Peeters, Alex 0.0 (1768) 1-0 Navez, Antoine 0.0 (1268)
12 De Nys, Noa 0.0 (1263) 0-1 D'Haenens, Leon 0.0 (1731)
13 Degrave, Robbert 0.0 (1724) 1-0 De Prycker, Wannes 0.0 (1237)
14 Lepoutre, Florian 0.0 (1201) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 0.0 (1717)
15 Naessens, Wolf 0.0 (1697) 1-0 Robijns, Krieke 0.0 (1194)
16 Jadoul, Mathys 0.0 (1169) 0-1 De Keukelaere, Wouter 0.0 (1663)
17 Docquier, Orville 0.0 (1645) 1-0 Olieslager, Max 0.0 (1150)
18 Xing, Daniel 0.0 (1039) 0-1 Roose, Casimir 0.0 (1639)
19 Malfliet, Alexander 0.0 (1607) 1-0 Jacquet, Adriaan 0.0 (0)
20 Noel, Julien 0.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 0.0 (1600)
21 Dewever, Niel 0.0 (1599) 1-0 Van Hoey, Luca 0.0 (0)
22 Van Elsacker, Jasper 0.0 (0) 1-0 Guilfanov, Raphael 0.0 (1567)
23 Vranckx, Jonas 0.0 (1539) 1-0 Leonard, Achille 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nemegeer, Arne 1.0 (1986) 1-0 Degrave, Robbert 1.0 (1724)
2 Vanduyfhuys, Igor 1.0 (1717) 1-0 Verboven, Wout 1.0 (1975)
3 Victor, Julian 1.0 (1946) 1-0 Naessens, Wolf 1.0 (1697)
4 De Keukelaere, Wouter 1.0 (1663) 1-0 Paes, Martijn 1.0 (1913)
5 Heldenbergh, Nils 1.0 (1898) 1-0 Docquier, Orville 1.0 (1645)
6 Roose, Casimir 1.0 (1639) 0-1 Anciaux, Adrien 1.0 (1892)
7 Raats, Joppe 1.0 (1886) 1-0 Malfliet, Alexander 1.0 (1607)
8 Jacobs, Maarten 1.0 (1600) 0-1 Beukema, Constantijn 1.0 (1860)
9 Pouleyn, Floris 1.0 (1841) 1-0 Dewever, Niel 1.0 (1599)
10 Wibowo, Kevin 1.0 (1525) ½-½ Peeters, Alex 1.0 (1768)
11 D'Haenens, Leon 1.0 (1731) 0-1 Vranckx, Jonas 1.0 (1539)
12 Ognyanov, Michail 0.0 (1499) 1-0 Van Elsacker, Jasper 1.0 (0)
13 De Prycker, Wannes 0.0 (1237) 0-1 Dreelinck, Adriaan 0.0 (2040)
14 Guilfanov, Raphael 0.0 (1567) 1-0 De Nys, Noa 0.0 (1263)
15 Robijns, Krieke 0.0 (1194) 1-0 Wuillaume, Nathan 0.0 (1508)
16 Olieslager, Max 0.0 (1150) 0-1 Vernimmen, Thomas 0.0 (1455)
17 Vanherck, Yannick 0.0 (1450) 1-0 Lepoutre, Florian 0.0 (1201)
18 Jacquet, Adriaan 0.0 (0) 0-1 Decruyenaere, Victor 0.0 (1436)
19 De Clercq, Rune 0.0 (1409) ½-½ Jadoul, Mathys 0.0 (1169)
20 Van Hoey, Luca 0.0 (0) 1-0 Debunne, Lasse 0.0 (1371)
21 Andre, Robin 0.0 (1300) 0-1 Xing, Daniel 0.0 (1039)
22 Leonard, Achille 0.0 (0) 0-1 Pynket, Seppe 0.0 (1299)
23 Navez, Antoine 0.0 (1268) 0-1 Noel, Julien 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Beukema, Constantijn 2.0 (1860) 0-1 Nemegeer, Arne 2.0 (1986)
2 Pouleyn, Floris 2.0 (1841) ½-½ Victor, Julian 2.0 (1946)
3 Vanduyfhuys, Igor 2.0 (1717) 0-1 Heldenbergh, Nils 2.0 (1898)
4 Anciaux, Adrien 2.0 (1892) 1-0 De Keukelaere, Wouter 2.0 (1663)
5 Vranckx, Jonas 2.0 (1539) ½-½ Raats, Joppe 2.0 (1886)
6 Peeters, Alex 1.5 (1768) 0-1 Dreelinck, Adriaan 1.0 (2040)
7 Verboven, Wout 1.0 (1975) 1-0 Wibowo, Kevin 1.5 (1525)
8 Paes, Martijn 1.0 (1913) 0-1 Ognyanov, Michail 1.0 (1499)
9 Vernimmen, Thomas 1.0 (1455) ½-½ D'Haenens, Leon 1.0 (1731)
10 Degrave, Robbert 1.0 (1724) 1-0 Vanherck, Yannick 1.0 (1450)
11 Naessens, Wolf 1.0 (1697) 1-0 Decruyenaere, Victor 1.0 (1436)
12 Docquier, Orville 1.0 (1645) 0-1 Pynket, Seppe 1.0 (1299)
13 Noel, Julien 1.0 (0) 0-1 Roose, Casimir 1.0 (1639)
14 Malfliet, Alexander 1.0 (1607) 1-0 Van Hoey, Luca 1.0 (0)
15 Van Elsacker, Jasper 1.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 1.0 (1600)
16 Dewever, Niel 1.0 (1599) 1-0 Robijns, Krieke 1.0 (1194)
17 Xing, Daniel 1.0 (1039) 0-1 Guilfanov, Raphael 1.0 (1567)
18 Wuillaume, Nathan 0.0 (1508) ½-½ De Clercq, Rune 0.5 (1409)
19 Jadoul, Mathys 0.5 (1169) 0-1 Andre, Robin 0.0 (1300)
20 Debunne, Lasse 0.0 (1371) 0-1 Olieslager, Max 0.0 (1150)
21 Lepoutre, Florian 0.0 (1201) ½-½ Navez, Antoine 0.0 (1268)
22 De Nys, Noa 0.0 (1263) 0-1 Jacquet, Adriaan 0.0 (0)
23 Leonard, Achille 0.0 (0) ½-½ De Prycker, Wannes 0.0 (1237)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nemegeer, Arne 3.0 (1986) ½-½ Anciaux, Adrien 3.0 (1892)
2 Heldenbergh, Nils 3.0 (1898) ½-½ Pouleyn, Floris 2.5 (1841)
3 Victor, Julian 2.5 (1946) 1-0 Vranckx, Jonas 2.5 (1539)
4 Raats, Joppe 2.5 (1886) 1-0 Beukema, Constantijn 2.0 (1860)
5 Dreelinck, Adriaan 2.0 (2040) 1-0 Malfliet, Alexander 2.0 (1607)
6 Roose, Casimir 2.0 (1639) 0-1 Verboven, Wout 2.0 (1975)
7 Jacobs, Maarten 2.0 (1600) 1-0 Degrave, Robbert 2.0 (1724)
8 Guilfanov, Raphael 2.0 (1567) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 2.0 (1717)
9 Ognyanov, Michail 2.0 (1499) ½-½ Naessens, Wolf 2.0 (1697)
10 De Keukelaere, Wouter 2.0 (1663) ½-½ Dewever, Niel 2.0 (1599)
11 Pynket, Seppe 2.0 (1299) 0-1 Peeters, Alex 1.5 (1768)
12 Wibowo, Kevin 1.5 (1525) ½-½ Vernimmen, Thomas 1.5 (1455)
13 D'Haenens, Leon 1.5 (1731) 0-1 Paes, Martijn 1.0 (1913)
14 Jacquet, Adriaan 1.0 (0) 0-1 Docquier, Orville 1.0 (1645)
15 Vanherck, Yannick 1.0 (1450) 0-1 Olieslager, Max 1.0 (1150)
16 Decruyenaere, Victor 1.0 (1436) 1-0 Xing, Daniel 1.0 (1039)
17 De Clercq, Rune 1.0 (1409) ½-½ Noel, Julien 1.0 (0)
18 Andre, Robin 1.0 (1300) 1-0 Van Hoey, Luca 1.0 (0)
19 Robijns, Krieke 1.0 (1194) 0-1 Van Elsacker, Jasper 1.0 (0)
20 Lepoutre, Florian 0.5 (1201) 0-1 Wuillaume, Nathan 0.5 (1508)
21 Navez, Antoine 0.5 (1268) 0-1 Leonard, Achille 0.5 (0)
22 De Prycker, Wannes 0.5 (1237) ½-½ Jadoul, Mathys 0.5 (1169)
23 De Nys, Noa 0.0 (1263) ½-½ Debunne, Lasse 0.0 (1371)
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Raats, Joppe 3.5 (1886) 1-0 Nemegeer, Arne 3.5 (1986)
2 Anciaux, Adrien 3.5 (1892) 1-0 Heldenbergh, Nils 3.5 (1898)
3 Vanduyfhuys, Igor 3.0 (1717) 0-1 Victor, Julian 3.5 (1946)
4 Pouleyn, Floris 3.0 (1841) ½-½ Dreelinck, Adriaan 3.0 (2040)
5 Verboven, Wout 3.0 (1975) 1-0 Jacobs, Maarten 3.0 (1600)
6 Peeters, Alex 2.5 (1768) ½-½ Ognyanov, Michail 2.5 (1499)
7 Naessens, Wolf 2.5 (1697) 0-1 Dewever, Niel 2.5 (1599)
8 Vranckx, Jonas 2.5 (1539) 1-0 De Keukelaere, Wouter 2.5 (1663)
9 Paes, Martijn 2.0 (1913) 1-0 Wibowo, Kevin 2.0 (1525)
10 Beukema, Constantijn 2.0 (1860) ½-½ Vernimmen, Thomas 2.0 (1455)
11 Degrave, Robbert 2.0 (1724) 1-0 Decruyenaere, Victor 2.0 (1436)
12 Docquier, Orville 2.0 (1645) 1-0 Andre, Robin 2.0 (1300)
13 Van Elsacker, Jasper 2.0 (0) 0-1 Roose, Casimir 2.0 (1639)
14 Malfliet, Alexander 2.0 (1607) ½-½ Pynket, Seppe 2.0 (1299)
15 Olieslager, Max 2.0 (1150) 0-1 Guilfanov, Raphael 2.0 (1567)
16 Wuillaume, Nathan 1.5 (1508) 0-1 D'Haenens, Leon 1.5 (1731)
17 Leonard, Achille 1.5 (0) ½-½ De Clercq, Rune 1.5 (1409)
18 Noel, Julien 1.5 (0) 0-1 Vanherck, Yannick 1.0 (1450)
19 Xing, Daniel 1.0 (1039) 0-1 De Prycker, Wannes 1.0 (1237)
20 Van Hoey, Luca 1.0 (0) 1-0 Robijns, Krieke 1.0 (1194)
21 Jadoul, Mathys 1.0 (1169) ½-½ Jacquet, Adriaan 1.0 (0)
22 Debunne, Lasse 0.5 (1371) ½-½ Lepoutre, Florian 0.5 (1201)
23 Navez, Antoine 0.5 (1268) ½-½ De Nys, Noa 0.5 (1263)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Victor, Julian 4.5 (1946) 0-1 Raats, Joppe 4.5 (1886)
2 Verboven, Wout 4.0 (1975) ½-½ Anciaux, Adrien 4.5 (1892)
3 Dewever, Niel 3.5 (1599) 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.5 (2040)
4 Nemegeer, Arne 3.5 (1986) 1-0 Pouleyn, Floris 3.5 (1841)
5 Heldenbergh, Nils 3.5 (1898) ½-½ Vranckx, Jonas 3.5 (1539)
6 Roose, Casimir 3.0 (1639) 0-1 Paes, Martijn 3.0 (1913)
7 Jacobs, Maarten 3.0 (1600) ½-½ Peeters, Alex 3.0 (1768)
8 Guilfanov, Raphael 3.0 (1567) 1-0 Degrave, Robbert 3.0 (1724)
9 Ognyanov, Michail 3.0 (1499) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 3.0 (1717)
10 D'Haenens, Leon 2.5 (1731) 1-0 Docquier, Orville 3.0 (1645)
11 Pynket, Seppe 2.5 (1299) 0-1 Beukema, Constantijn 2.5 (1860)
12 Vernimmen, Thomas 2.5 (1455) 0-1 Naessens, Wolf 2.5 (1697)
13 De Keukelaere, Wouter 2.5 (1663) ½-½ Malfliet, Alexander 2.5 (1607)
14 Wibowo, Kevin 2.0 (1525) ½-½ Andre, Robin 2.0 (1300)
15 Vanherck, Yannick 2.0 (1450) ½-½ De Prycker, Wannes 2.0 (1237)
16 Decruyenaere, Victor 2.0 (1436) 1-0 Leonard, Achille 2.0 (0)
17 De Clercq, Rune 2.0 (1409) ½-½ Olieslager, Max 2.0 (1150)
18 Van Hoey, Luca 2.0 (0) 0-1 Wuillaume, Nathan 1.5 (1508)
19 Jacquet, Adriaan 1.5 (0) 1-0 Noel, Julien 1.5 (0)
20 Debunne, Lasse 1.0 (1371) ½-½ Jadoul, Mathys 1.5 (1169)
21 Robijns, Krieke 1.0 (1194) 0-1 Navez, Antoine 1.0 (1268)
22 Lepoutre, Florian 1.0 (1201) 1-0 De Nys, Noa 1.0 (1263)
  Xing, Daniel 1.0 (1039) 1 Bye  
  Van Elsacker, Jasper 2.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Anciaux, Adrien 5.0 (1892) ½-½ Raats, Joppe 5.5 (1886)
2 Dreelinck, Adriaan 4.5 (2040) ½-½ Verboven, Wout 4.5 (1975)
3 Victor, Julian 4.5 (1946) 0-1 Nemegeer, Arne 4.5 (1986)
4 Paes, Martijn 4.0 (1913) ½-½ Heldenbergh, Nils 4.0 (1898)
5 Vranckx, Jonas 4.0 (1539) 1-0 Guilfanov, Raphael 4.0 (1567)
6 Beukema, Constantijn 3.5 (1860) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 4.0 (1717)
7 Pouleyn, Floris 3.5 (1841) 0-1 Jacobs, Maarten 3.5 (1600)
8 Peeters, Alex 3.5 (1768) 1-0 Dewever, Niel 3.5 (1599)
9 Naessens, Wolf 3.5 (1697) 0-1 D'Haenens, Leon 3.5 (1731)
10 Degrave, Robbert 3.0 (1724) 1-0 Ognyanov, Michail 3.0 (1499)
11 Docquier, Orville 3.0 (1645) 1-0 De Keukelaere, Wouter 3.0 (1663)
12 Malfliet, Alexander 3.0 (1607) 1-0 Roose, Casimir 3.0 (1639)
13 Decruyenaere, Victor 3.0 (1436) 0-1 Wibowo, Kevin 2.5 (1525)
14 Wuillaume, Nathan 2.5 (1508) 1-0 Jacquet, Adriaan 2.5 (0)
15 De Prycker, Wannes 2.5 (1237) ½-½ Vernimmen, Thomas 2.5 (1455)
16 Andre, Robin 2.5 (1300) 1-0 Vanherck, Yannick 2.5 (1450)
17 Olieslager, Max 2.5 (1150) 0-1 Pynket, Seppe 2.5 (1299)
18 De Clercq, Rune 2.5 (1409) 0-1 Lepoutre, Florian 2.0 (1201)
19 Navez, Antoine 2.0 (1268) ½-½ Van Hoey, Luca 2.0 (0)
20 Jadoul, Mathys 2.0 (1169) 0-1 Van Elsacker, Jasper 2.0 (0)
21 Leonard, Achille 2.0 (0) 0-1 Xing, Daniel 2.0 (1039)
22 Noel, Julien 1.5 (0) 0-1 Debunne, Lasse 1.5 (1371)
23 De Nys, Noa 1.0 (1263) 1-0 Robijns, Krieke 1.0 (1194)
Begin van de pagina

Raats, Joppe (Rank: 8)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1865
FIDE-ID238902
F-Elo1886
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 5      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 Z - ½ 2.5 0.89 -0.39
4 4      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 W - 1 3.5 0.54 +0.46
5 1      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 W 1 4.5 0.36 +0.64
6 1      Victor, Julian BEL 1946 4.5 Z - 1 5.5 0.42 +0.58
7 1      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 Z - ½ 6.0 0.49 +0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 30.5 Totaal 6.0 4.46 +1.54
Begin van de pagina

Nemegeer, Arne (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1970
FIDE-ID250589
F-Elo1986
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 W - ½ 3.5 0.63 -0.13
5 1      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 Z - 0 3.5 0.64 -0.64
6 4      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 W - 1 4.5 0.69 +0.31
7 3      Victor, Julian BEL 1946 4.5 Z - 1 5.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1808 30.5 Totaal 5.5 4.93 +0.57
Begin van de pagina

Anciaux, Adrien (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17648
N-Elo1892
FIDE-ID257931
F-Elo1852
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 4      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
4 1      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 Z - ½ 3.5 0.37 +0.13
5 2      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 W - 1 4.5 0.49 +0.51
6 2      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 Z - ½ 5.0 0.39 +0.11
7 1      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 W ½ 5.5 0.51 -0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 29.5 Totaal 5.5 4.28 +1.22
Begin van de pagina

Verboven, Wout (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1930
FIDE-ID251119
F-Elo1975
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
3 7      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 Z 1 3.0 0.88 +0.12
5 5      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 W - 1 4.0 0.91 +0.09
6 2      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 W - ½ 4.5 0.61 -0.11
7 2      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 Z ½ 5.0 0.41 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1701 29.5 Totaal 5.0 5.47 -0.47
Begin van de pagina

Vranckx, Jonas (Rank: 23)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1463
FIDE-ID256838
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Leonard, Achille BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
3 5      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 W - ½ 2.5 0.11 +0.39
4 3      Victor, Julian BEL 1946 4.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
5 8      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
6 5      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 Z - ½ 4.0 0.10 +0.40
7 5      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 W - 1 5.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1781 28.5 Totaal 5.0 2.25 +2.75
Begin van de pagina

Vanduyfhuys, Igor (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1710
FIDE-ID246212
F-Elo1717
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 W - 1 2.0 0.18 +0.82
3 3      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 W - 0 2.0 0.26 -0.26
4 8      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 3      Victor, Julian BEL 1946 4.5 W - 0 3.0 0.21 -0.21
6 9      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 Z 1 4.0 0.78 +0.22
7 6      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 Z - 1 5.0 0.31 +0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1706 27.5 Totaal 5.0 3.36 +1.64
Begin van de pagina

Dreelinck, Adriaan (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1980
FIDE-ID250503
F-Elo2040
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 5      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 Z - ½ 3.5 0.76 -0.26
6 3      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 W - ½ 5.0 0.59 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1650 27.0 Totaal 5.0 5.86 -0.86
Begin van de pagina

Victor, Julian (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1946
FIDE-ID257257
F-Elo1901
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 Z - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 3      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 3      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 Z - 1 4.5 0.79 +0.21
6 1      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 W 0 4.5 0.58 -0.58
7 3      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 W - 0 4.5 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1731 31.5 Totaal 4.5 5.10 -0.60
Begin van de pagina

Heldenbergh, Nils (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1875
FIDE-ID246387
F-Elo1898
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 3      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
4 2      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 W - ½ 3.5 0.58 -0.08
5 2      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 Z 0 3.5 0.51 -0.51
6 5      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 W - ½ 4.0 0.90 -0.40
7 4      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 Z - ½ 4.5 0.48 +0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1711 30.5 Totaal 4.5 4.94 -0.44
Begin van de pagina

Jacobs, Maarten (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1600
FIDE-ID261882
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Noel, Julien BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 15      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 W - 1 3.0 0.33 +0.67
5 5      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
6 7      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
7 7      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 Z - 1 4.5 0.20 +0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1833 25.0 Totaal 4.5 2.92 +1.58
Begin van de pagina

D'Haenens, Leon (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1703
FIDE-ID251470
F-Elo1731
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
3 9      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
4 13      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 W - 0 1.5 0.26 -0.26
5 16      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 Z 1 2.5 0.78 +0.22
6 10      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 W - 1 3.5 0.62 +0.38
7 9      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 Z 1 4.5 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1574 25.5 Totaal 4.5 4.71 -0.21
Begin van de pagina

Peeters, Alex (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1768
FIDE-ID252042
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 Z - ½ 1.5 0.80 -0.30
3 6      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 W - 0 1.5 0.17 -0.17
4 11      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 W ½ 3.0 0.83 -0.33
6 7      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 8      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 W - 1 4.5 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1547 25.5 Totaal 4.5 5.08 -0.58
Begin van de pagina

Paes, Martijn (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1847
FIDE-ID251500
F-Elo1913
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 8      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 13      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
5 9      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 W 1 3.0 0.91 +0.09
6 6      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
7 4      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1629 24.0 Totaal 4.5 5.65 -1.15
Begin van de pagina

Degrave, Robbert (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15655
N-Elo1724
FIDE-ID256501
F-Elo1609
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 10      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 7      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
5 11      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
6 8      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 Z - 0 3.0 0.71 -0.71
7 10      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1539 25.5 Totaal 4.0 4.93 -0.93
Begin van de pagina

Malfliet, Alexander (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1595
FIDE-ID252557
F-Elo1607
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 14      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - ½ 2.5 0.86 -0.36
6 13      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 Z - ½ 3.0 0.42 +0.08
7 12      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 W - 1 4.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1705 25.5 Totaal 4.0 3.82 +0.18
Begin van de pagina

Guilfanov, Raphael (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19650
N-Elo1537
FIDE-ID260983
F-Elo1567
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 17      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
5 15      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 W - 1 4.0 0.29 +0.71
7 5      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 Z - 0 4.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1405 24.5 Totaal 4.0 4.75 -0.75
Begin van de pagina

Docquier, Orville (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20312
N-Elo1524
FIDE-ID265470
F-Elo1645
Landbel  (bel)
Club(609) Anthisnes
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 12      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - 0 1.0 0.89 -0.89
4 14      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Andre, Robin BEL 1300 3.5 W - 1 3.0 0.89 +0.11
6 10      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
7 11      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 W 1 4.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1506 24.0 Totaal 4.0 4.66 -0.66
Begin van de pagina

Beukema, Constantijn (Rank: 9)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1849
FIDE-ID240192
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Andre, Robin BEL 1300 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 W - 0 2.0 0.33 -0.33
4 4      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
5 10      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 W ½ 2.5 0.92 -0.42
6 11      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 W - 0 3.5 0.69 -0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1606 31.0 Totaal 3.5 5.06 -1.56
Begin van de pagina

Pouleyn, Floris (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1784
FIDE-ID258768
F-Elo1841
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 2      Victor, Julian BEL 1946 4.5 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 2      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 Z - ½ 3.0 0.42 +0.08
5 4      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 W ½ 3.5 0.24 +0.26
6 4      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 Z - 0 3.5 0.31 -0.31
7 7      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 W - 0 3.5 0.80 -0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1766 31.0 Totaal 3.5 3.85 -0.35
Begin van de pagina

Wibowo, Kevin (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15302
N-Elo1525
FIDE-ID248894
F-Elo1520
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 W - ½ 1.5 0.20 +0.30
3 7      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 12      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 W ½ 2.0 0.60 -0.10
5 9      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
6 14      Andre, Robin BEL 1300 3.5 W - ½ 2.5 0.78 -0.28
7 13      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 Z - 1 3.5 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1698 28.5 Totaal 3.5 2.45 +1.05
Begin van de pagina

Pynket, Seppe (Rank: 33)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17837
N-Elo1299
FIDE-ID258776
F-Elo1166
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Leonard, Achille BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 Z - 1 2.0 0.11 +0.89
4 11      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 Z ½ 2.5 0.14 +0.36
6 11      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 17      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 Z - 1 3.5 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 24.0 Totaal 3.5 2.11 +1.39
Begin van de pagina

Dewever, Niel (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1599
FIDE-ID259543
F-Elo1598
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Pouleyn, Floris BEL 1841 3.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 16      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 Z - ½ 2.5 0.41 +0.09
5 7      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 Z - 1 3.5 0.37 +0.63
6 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 8      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 Z - 0 3.5 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 23.0 Totaal 3.5 3.18 +0.32
Begin van de pagina

Naessens, Wolf (Rank: 15)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1685
FIDE-ID249530
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Victor, Julian BEL 1946 4.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 11      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 9      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 Z - ½ 2.5 0.76 -0.26
5 7      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 W - 0 2.5 0.63 -0.63
6 12      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 Z - 1 3.5 0.80 +0.20
7 9      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 W - 0 3.5 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1551 22.5 Totaal 3.5 4.57 -1.07
Begin van de pagina

Wuillaume, Nathan (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18828
N-Elo1508
FIDE-ID260231
F-Elo1497
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer, Arne BEL 1986 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
3 18      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 W - ½ 0.5 0.64 -0.14
4 20      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 Z 1 1.5 0.86 +0.14
5 16      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 W - 0 1.5 0.22 -0.22
6 18      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 14      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 21.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina

Andre, Robin (Rank: 32)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16989
N-Elo1214
FIDE-ID256900
F-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 W - 0 0.0 0.82 -0.82
3 19      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
4 18      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
6 14      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 Z - ½ 2.5 0.22 +0.28
7 16      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 W - 1 3.5 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1448 21.0 Totaal 3.5 3.13 +0.37
Begin van de pagina

Ognyanov, Michail (Rank: 26)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17343
N-Elo1490
FIDE-ID256676
F-Elo1499
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 Z 1 2.0 0.08 +0.92
4 9      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 W - ½ 2.5 0.24 +0.26
5 6      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 Z - ½ 3.0 0.17 +0.33
6 9      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
7 10      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1799 29.5 Totaal 3.0 1.93 +1.07
Begin van de pagina

De Keukelaere, Wouter (Rank: 16)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1575
FIDE-ID251976
F-Elo1663
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 4      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
4 10      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 W - ½ 2.5 0.59 -0.09
5 8      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 Z - 0 2.5 0.67 -0.67
6 13      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 W - ½ 3.0 0.58 -0.08
7 11      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1623 28.5 Totaal 3.0 3.69 -0.69
Begin van de pagina

Roose, Casimir (Rank: 18)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1587
FIDE-ID248231
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 13      Noel, Julien BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Verboven, Wout BEL 1975 5.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 13      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 W - 0 3.0 0.17 -0.17
7 12      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 Z - 0 3.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1685 26.5 Totaal 3.0 3.78 -0.78
Begin van de pagina

Vernimmen, Thomas (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16597
N-Elo1455
FIDE-ID255130
F-Elo1438
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Victor, Julian BEL 1946 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 9      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
4 12      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 Z - ½ 2.0 0.40 +0.10
5 10      Beukema, Constantijn BEL 1860 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 12      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 W - 0 2.5 0.20 -0.20
7 15      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 Z - ½ 3.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1592 25.0 Totaal 3.0 2.57 +0.43
Begin van de pagina

Decruyenaere, Victor (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1428
FIDE-ID249971
F-Elo1436
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heldenbergh, Nils BEL 1898 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 16      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
6 16      Leonard, Achille BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Wibowo, Kevin BEL 1525 3.5 W - 0 3.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 23.0 Totaal 3.0 3.56 -0.56
Begin van de pagina

Van Elsacker, Jasper (Rank: 45)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.23713
N-Elo0
FIDE-ID272752
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      Ognyanov, Michail BEL 1499 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 13      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6        Afwezig           0 2.0    
7 20      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1444 17.5 Totaal 3.0 0.48 +2.52
Begin van de pagina

De Prycker, Wannes (Rank: 36)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.15070
N-Elo1237
FIDE-ID254983
F-Elo1216
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dreelinck, Adriaan BEL 2040 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Leonard, Achille BEL 0 2.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 22      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 W - ½ 1.0 0.59 -0.09
5 19      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
6 15      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
7 15      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 W - ½ 3.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1479 21.5 Totaal 3.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina

Lepoutre, Florian (Rank: 37)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16316
N-Elo1201
FIDE-ID252204
F-Elo1151
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vanduyfhuys, Igor BEL 1717 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3 21      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 W - ½ 0.5 0.41 +0.09
4 20      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 W - 0 0.5 0.14 -0.14
5 22      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 Z - ½ 1.0 0.28 +0.22
6 22      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 W - 1 2.0 0.41 +0.59
7 18      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1426 20.5 Totaal 3.0 1.74 +1.26
Begin van de pagina

Xing, Daniel (Rank: 41)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo1039
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Andre, Robin BEL 1300 3.5 Z - 1 1.0 0.18 +0.82
3 17      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 19      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
6        Bye           1 2.0    
7 21      Leonard, Achille BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1435 18.5 Totaal 3.0 1.58 +0.42
Begin van de pagina

Vanherck, Yannick (Rank: 28)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1450
FIDE-ID252131
F-Elo1309
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Paes, Martijn BEL 1913 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
3 10      Degrave, Robbert BEL 1724 4.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 15      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 W - 0 1.0 0.85 -0.85
5 18      Noel, Julien BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 W ½ 2.5 0.77 -0.27
7 16      Andre, Robin BEL 1300 3.5 Z - 0 2.5 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 22.0 Totaal 2.5 4.30 -1.80
Begin van de pagina

Olieslager, Max (Rank: 40)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.17588
N-Elo1150
FIDE-ID257370
F-Elo1098
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vernimmen, Thomas BEL 1455 3.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 20      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 Z - 1 1.0 0.22 +0.78
4 15      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 Z - 1 2.0 0.15 +0.85
5 15      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 Z - ½ 2.5 0.18 +0.32
7 17      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - 0 2.5 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 22.0 Totaal 2.5 1.15 +1.35
Begin van de pagina

Van Hoey, Luca (Rank: 44)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21559
N-Elo0
FIDE-ID270814
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 14      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Andre, Robin BEL 1300 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 18      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 19      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 Z ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1406 20.5 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina

De Clercq, Rune (Rank: 30)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15039
N-Elo1409
FIDE-ID247766
F-Elo1399
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Anciaux, Adrien BEL 1892 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 W - ½ 0.5 0.80 -0.30
3 18      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 Z - ½ 1.0 0.36 +0.14
4 17      Noel, Julien BEL 0 1.5 W ½ 1.5 0.92 -0.42
5 17      Leonard, Achille BEL 0 2.0 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
6 17      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 W - ½ 2.5 0.82 -0.32
7 18      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 W - 0 2.5 0.77 -0.77
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 20.0 Totaal 2.5 4.67 -2.17
Begin van de pagina

Jacquet, Adriaan (Rank: 46)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.23349
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Malfliet, Alexander BEL 1607 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 14      Docquier, Orville BEL 1645 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 19      Noel, Julien BEL 0 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 14      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1438 20.0 Totaal 2.5 0.98 +1.52
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 31)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1315
FIDE-ID247529
F-Elo1371
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Raats, Joppe BEL 1886 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 20      Olieslager, Max BEL 1150 2.5 W - 0 0.0 0.78 -0.78
4 23      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 Z - ½ 0.5 0.65 -0.15
5 22      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 W - ½ 1.0 0.72 -0.22
6 20      Jadoul, Mathys BEL 1169 2.0 W - ½ 1.5 0.76 -0.26
7 22      Noel, Julien BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 19.5 Totaal 2.5 4.83 -2.33
Begin van de pagina

Navez, Antoine (Rank: 34)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.15981
N-Elo1268
FIDE-ID252301
F-Elo1214
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters, Alex BEL 1768 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Noel, Julien BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 21      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 Z - ½ 0.5 0.59 -0.09
4 21      Leonard, Achille BEL 0 2.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
5 23      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 W - ½ 1.0 0.51 -0.01
6 21      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
7 19      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1356 16.5 Totaal 2.5 4.54 -2.04
Begin van de pagina

Leonard, Achille (Rank: 42)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.18765
N-Elo0
FIDE-ID267600
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Vranckx, Jonas BEL 1539 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 21      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
5 17      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
6 16      Decruyenaere, Victor BEL 1436 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 21      Xing, Daniel BEL 1039 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1318 22.5 Totaal 2.0 0.56 +1.44
Begin van de pagina

De Nys, Noa (Rank: 35)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.17171
N-Elo1263
FIDE-ID255912
F-Elo1203
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      D'Haenens, Leon BEL 1731 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Guilfanov, Raphael BEL 1567 4.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 22      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 23      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 W - ½ 0.5 0.35 +0.15
5 23      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 Z - ½ 1.0 0.49 +0.01
6 22      Lepoutre, Florian BEL 1201 3.0 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
7 23      Robijns, Krieke BEL 1194 1.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1388 20.0 Totaal 2.0 3.17 -1.17
Begin van de pagina

Jadoul, Mathys (Rank: 39)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.17129
N-Elo1169
FIDE-ID262030
F-Elo1087
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Keukelaere, Wouter BEL 1663 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 Z - ½ 0.5 0.20 +0.30
3 19      Andre, Robin BEL 1300 3.5 W - 0 0.5 0.32 -0.32
4 22      De Prycker, Wannes BEL 1237 3.0 Z ½ 1.0 0.41 +0.09
5 21      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 20      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 Z - ½ 2.0 0.24 +0.26
7 20      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 20.0 Totaal 2.0 3.09 -1.09
Begin van de pagina

Noel, Julien (Rank: 43)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.21550
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Jacobs, Maarten BEL 1600 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Roose, Casimir BEL 1639 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      De Clercq, Rune BEL 1409 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 18      Vanherck, Yannick BEL 1450 2.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 19      Jacquet, Adriaan BEL 0 2.5 Z 0 1.5 0.50 -0.50
7 22      Debunne, Lasse BEL 1371 2.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 20.0 Totaal 1.5 0.98 +0.52
Begin van de pagina

Robijns, Krieke (Rank: 38)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1194
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Naessens, Wolf BEL 1697 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Wuillaume, Nathan BEL 1508 3.5 W - 1 1.0 0.14 +0.86
3 16      Dewever, Niel BEL 1599 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Van Elsacker, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 20      Van Hoey, Luca BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 21      Navez, Antoine BEL 1268 2.5 W - 0 1.0 0.40 -0.40
7 23      De Nys, Noa BEL 1263 2.0 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1467 20.5 Totaal 1.0 2.94 -1.94
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Raats, Joppe 8 1886 2068 6.0 40 Z 1 15 W 1 5 Z ½ 18 W 1 2 W 1 8 Z 1 3 Z ½ 28.00 30.50 25.25 25.0 -
2 Nemegeer, Arne 2 1986 2049 5.5 24 Z 1 14 W 1 18 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 19 W 1 8 Z 1 27.00 30.50 21.75 23.0 0.5
3 Anciaux, Adrien 7 1892 2021 5.5 38 W 1 28 Z 1 27 W 1 2 Z ½ 9 W 1 4 Z ½ 1 W ½ 27.00 29.50 21.25 24.5 0.5
4 Verboven, Wout 3 1975 1886 5.0 26 W 1 6 Z 0 20 W 1 28 Z 1 10 W 1 3 W ½ 7 Z ½ 26.50 29.50 19.25 20.5 -
5 Vranckx, Jonas 23 1539 1855 5.0 42 W 1 11 Z 1 1 W ½ 8 Z 0 27 W 1 9 Z ½ 16 W 1 26.50 28.50 18.75 20.5 -
6 Vanduyfhuys, Igor 14 1717 1889 5.0 33 Z 1 4 W 1 9 W 0 16 Z 1 8 W 0 26 Z 1 18 Z 1 24.50 27.50 18.50 20.0 -
7 Dreelinck, Adriaan 1 2040 1901 5.0 20 W 0 32 Z 1 12 Z 1 15 W 1 19 Z ½ 22 Z 1 4 W ½ 24.00 27.00 19.25 19.0 -
8 Victor, Julian 4 1946 1856 4.5 29 Z 1 23 W 1 19 Z ½ 5 W 1 6 Z 1 1 W 0 2 W 0 28.50 31.50 18.25 22.5 -
9 Heldenbergh, Nils 6 1898 1831 4.5 30 Z 1 17 W 1 6 Z 1 19 W ½ 3 Z 0 5 W ½ 13 Z ½ 27.50 30.50 18.50 21.5 -
10 Jacobs, Maarten 20 1600 1763 4.5 45 Z 1 18 W 0 31 Z 1 14 W 1 4 Z 0 12 W ½ 19 Z 1 24.00 25.50 14.75 18.0 -
11 D'Haenens, Leon 12 1731 1694 4.5 43 Z 1 5 W 0 29 Z ½ 13 W 0 24 Z 1 17 W 1 23 Z 1 23.50 25.50 14.50 15.5 -
12 Peeters, Alex 11 1768 1681 4.5 41 W 1 20 Z ½ 7 W 0 21 Z 1 26 W ½ 10 Z ½ 22 W 1 23.00 25.50 15.00 17.5 -
13 Paes, Martijn 5 1913 1750 4.5 35 W 1 27 Z 0 26 W 0 11 Z 1 20 W 1 28 Z 1 9 W ½ 21.50 24.00 15.75 16.5 -
14 Degrave, Robbert 13 1724 1602 4.0 32 W 1 2 Z 0 35 W 1 10 Z 0 30 W 1 16 Z 0 26 W 1 23.00 25.50 11.50 16.0 -
15 Malfliet, Alexander 19 1607 1608 4.0 39 W 1 1 Z 0 37 W 1 7 Z 0 21 W ½ 27 Z ½ 28 W 1 23.00 25.50 11.25 15.5 -
16 Guilfanov, Raphael 22 1567 1442 4.0 31 Z 0 43 W 1 34 Z 1 6 W 0 36 Z 1 14 W 1 5 Z 0 22.50 24.50 11.00 16.0 -
17 Docquier, Orville 17 1645 1533 4.0 36 W 1 9 Z 0 21 W 0 39 Z 1 25 W 1 11 Z 0 27 W 1 21.50 24.00 11.50 15.0 -
18 Beukema, Constantijn 9 1860 1653 3.5 25 W 1 10 Z 1 2 W 0 1 Z 0 29 W ½ 21 Z 1 6 W 0 28.00 31.00 13.00 16.5 -
19 Pouleyn, Floris 10 1841 1787 3.5 21 Z 1 22 W 1 8 W ½ 9 Z ½ 7 W ½ 2 Z 0 10 W 0 27.50 31.00 14.00 19.0 -
20 Wibowo, Kevin 24 1525 1675 3.5 7 Z 1 12 W ½ 4 Z 0 29 W ½ 13 Z 0 25 W ½ 30 Z 1 25.50 28.50 13.50 14.0 -
21 Pynket, Seppe 33 1299 1485 3.5 19 W 0 42 Z 1 17 Z 1 12 W 0 15 Z ½ 18 W 0 36 Z 1 22.00 24.00 10.50 13.5 -
22 Dewever, Niel 21 1599 1624 3.5 37 W 1 19 Z 0 46 W 1 27 Z ½ 23 Z 1 7 W 0 12 Z 0 22.00 23.00 8.50 17.0 -
23 Naessens, Wolf 15 1697 1566 3.5 46 W 1 8 Z 0 30 W 1 26 Z ½ 22 W 0 29 Z 1 11 W 0 21.50 22.50 8.50 16.0 -
24 Wuillaume, Nathan 25 1508 1380 3.5 2 W 0 46 Z 0 38 W ½ 33 Z 1 11 W 0 37 Z 1 39 W 1 20.50 21.50 9.25 9.5 -
25 Andre, Robin 32 1300 1347 3.5 18 Z 0 34 W 0 44 Z 1 37 W 1 17 Z 0 20 Z ½ 35 W 1 18.50 20.50 8.75 11.0 -
26 Ognyanov, Michail 26 1499 1636 3.0 4 Z 0 31 W 1 13 Z 1 23 W ½ 12 Z ½ 6 W 0 14 Z 0 26.50 30.00 12.00 14.5 -
27 De Keukelaere, Wouter 16 1663 1587 3.0 44 Z 1 13 W 1 3 Z 0 22 W ½ 5 Z 0 15 W ½ 17 Z 0 26.50 28.50 10.25 16.0 -
28 Roose, Casimir 18 1639 1536 3.0 34 Z 1 3 W 0 45 Z 1 4 W 0 31 Z 1 13 W 0 15 Z 0 25.00 26.50 7.50 15.0 -
29 Vernimmen, Thomas 27 1455 1529 3.0 8 W 0 36 Z 1 11 W ½ 20 Z ½ 18 Z ½ 23 W 0 32 Z ½ 22.50 25.00 9.75 12.5 -
30 Decruyenaere, Victor 29 1436 1363 3.0 9 W 0 39 Z 1 23 Z 0 34 W 1 14 Z 0 42 W 1 20 W 0 20.50 22.50 7.00 12.0 -
31 Van Elsacker, Jasper 45 0 1445 3.0 16 W 1 26 Z 0 10 W 0 46 Z 1 28 W 0 A 44 Z 1 20.00 21.00 7.00 12.0 -
32 De Prycker, Wannes 36 1237 1268 3.0 14 Z 0 7 W 0 42 Z ½ 44 W ½ 34 Z 1 35 Z ½ 29 W ½ 19.00 21.00 7.25 9.0 -
33 Lepoutre, Florian 37 1201 1360 3.0 6 W 0 35 Z 0 41 W ½ 24 W 0 40 Z ½ 43 W 1 38 Z 1 18.50 20.50 7.00 7.0 -
34 Xing, Daniel 41 1039 1131 3.0 28 W 0 25 Z 1 16 W 0 30 Z 0 32 W 0 B1 42 Z 1 18.50 20.00 7.00 9.0 -
35 Vanherck, Yannick 28 1450 1257 2.5 13 Z 0 33 W 1 14 Z 0 36 W 0 45 Z 1 32 W ½ 25 Z 0 20.50 22.00 6.00 10.0 -
36 Olieslager, Max 40 1150 1339 2.5 17 Z 0 29 W 0 40 Z 1 35 Z 1 16 W 0 38 Z ½ 21 W 0 19.50 22.00 6.25 10.0 -
37 Van Hoey, Luca 44 0 1305 2.5 22 Z 0 40 W 1 15 Z 0 25 Z 0 46 W 1 24 W 0 41 Z ½ 19.50 20.50 4.75 9.5 -
38 De Clercq, Rune 30 1409 1163 2.5 3 Z 0 44 W ½ 24 Z ½ 45 W ½ 42 Z ½ 36 W ½ 33 W 0 18.50 20.00 5.75 10.0 -
39 Jacquet, Adriaan 46 0 1131 2.5 15 Z 0 30 W 0 43 Z 1 17 W 0 44 Z ½ 45 W 1 24 Z 0 18.50 20.00 4.50 8.5 -
40 Debunne, Lasse 31 1371 1112 2.5 1 W 0 37 Z 0 36 W 0 43 Z ½ 33 W ½ 44 W ½ 45 Z 1 18.00 19.50 5.00 5.5 -
41 Navez, Antoine 34 1268 1031 2.5 12 Z 0 45 W 0 33 Z ½ 42 W 0 43 W ½ 46 Z 1 37 W ½ 15.50 16.50 4.75 6.5 -
42 Leonard, Achille 42 0 1160 2.0 5 Z 0 21 W 0 32 W ½ 41 Z 1 38 W ½ 30 Z 0 34 W 0 19.50 22.00 5.25 8.0 -
43 De Nys, Noa 35 1263 1146 2.0 11 W 0 16 Z 0 39 W 0 40 W ½ 41 Z ½ 33 Z 0 46 W 1 19.00 20.00 3.50 4.5 -
44 Jadoul, Mathys 39 1169 1045 2.0 27 W 0 38 Z ½ 25 W 0 32 Z ½ 39 W ½ 40 Z ½ 31 W 0 18.00 20.50 5.25 7.5 -
45 Noel, Julien 43 0 1028 1.5 10 W 0 41 Z 1 28 W 0 38 Z ½ 35 W 0 39 Z 0 40 W 0 17.50 20.00 3.75 8.0 -
46 Robijns, Krieke 38 1194 963 1.0 23 Z 0 24 W 1 22 Z 0 31 W 0 37 Z 0 41 W 0 43 Z 0 19.00 21.00 3.50 6.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.21 2021/11/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/11/16 15:10