SwarLogo BJK CBJ 2021 12B SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 11/11/2021 tot 14/11/2021
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Raptis, Filippos M 1566 -12 2 Fous Diogène 6.0 1782 29.00 31.50 26.25 25.5 0.5
2 Sazonov, Fedor M 1506 -12 Turnhout 6.0 1839 29.00 30.00 24.25 25.5 0.5
3 Govoreanu, Matei M 1830 -12 Westerlo 5.5 1709 28.00 29.50 20.50 22.5 -
4 Vandenhole, Kobe M 1636 -12 Aalst 5.5 1657 26.00 28.00 22.00 21.5 -
5 Hauchamps, Maxime M 1733 -12 2 Fous Diogène 5.0 1633 28.00 31.00 20.00 23.0 -
6 Ghisa, Alexander M 1270 -12 Kapelle-op-den-Bos 5.0 1435 26.50 27.50 17.25 19.0 -
7 Plomp, Mateo M 1576 -12 de Mercatel 5.0 1397 24.00 26.00 16.75 19.0 -
8 Froeyman, Hugo M 1772 -12 Mechelen 4.5 1567 30.50 34.50 20.00 20.5 -
9 Musabayev, Maxim M 1598 -12 LSV-Chesspirant 4.5 1465 28.50 32.00 18.25 21.5 -
10 Ahn, Maximilian M 1223 -12 Rochade Eupen 4.5 1507 27.50 30.50 18.00 19.0 -
11 Van Coppenolle, Lander M 1503 -12 KBSK Brugge 4.5 1387 27.50 30.00 18.25 20.5 -
12 Wu, Zhengbang M 1320 -12 Dolle Toren Leuven 4.5 1407 25.00 27.50 15.25 19.5 -
13 Vertongen, Jack M 1292 -12 LSV-Chesspirant 4.5 1231 25.00 27.00 15.25 17.5 -
14 Heynickx, Andreas M 0 -12 Neerpelt 4.5 1076 24.00 27.50 17.25 19.0 -
15 Declercq De Caigny, Finn M 0 -12 MSV 4.5 942 24.00 24.50 13.75 20.0 -
16 Katumwa, Iko M 1211 -12 CRELEL Liège 4.5 1241 23.50 26.50 14.75 17.5 -
17 Maes, Lander M 1499 -12 Turnhout 4.5 1329 23.50 25.00 14.75 16.5 -
18 Plomp, Luka M 1269 -12 de Mercatel 4.5 1245 23.00 25.50 14.75 17.0 -
19 Battistelli, Fausto M 1558 -12 CRELEL Liège 4.0 1410 28.50 30.50 15.00 20.0 -
20 Wambecq, Ward M 1372 -12 Dolle Toren Leuven 4.0 1329 26.50 28.50 14.00 17.5 -
21 Roelandt, Jesse M 1378 -12 Kortrijk 4.0 1251 23.00 25.50 11.50 18.0 -
22 Ho, Sy Le M 0 -12 Caissa Europe 4.0 921 22.50 25.00 12.00 15.0 -
23 Coorevits, Arthur M 1215 -12 LSV-Chesspirant 4.0 1081 22.50 24.50 10.50 16.0 -
24 Bauden, Dustyn M 0 -12 Bourlette - Anderlues 4.0 794 22.00 22.50 10.00 14.0 -
25 Smolders, Pepijn M 1197 -12 Turnhout 4.0 948 21.00 22.00 9.50 14.0 -
26 Londers, Tuur M 0 -12 LSV-Chesspirant 4.0 617 20.50 21.00 9.50 13.0 -
27 Cappan, Stan M 1398 -12 LSV-Chesspirant 3.5 1380 29.00 31.00 13.75 19.5 -
28 De Rycke, Killian M 1345 -12 LSV-Chesspirant 3.5 1256 26.50 28.50 11.75 17.0 -
29 Lejzerowicz, Nathan M 0 -12 Brussels Chess Club 3.5 748 24.00 26.50 10.25 14.5 -
30 Morard, Ambroise M 1473 -12 CRELEL Liège 3.5 1073 20.50 23.00 9.75 12.0 -
31 Steeno, Matz M 0 -12 Bilzen 3.5 401 20.50 22.50 8.75 12.5 -
32 Vannecke, Ben M 0 -12 Bredene 3.5 737 19.50 20.00 6.25 13.5 -
33 Van Ewijk, Abel M 0 -12 LSV-Chesspirant 3.0 505 22.00 24.00 9.00 12.0 -
34 Pien, Jonas M 0 -12 ChessLooks Lier 3.0 865 22.00 24.00 8.00 13.0 -
35 Ip, Lucas M 0 -12 Wetteren 3.0 294 22.00 24.00 7.50 11.0 -
36 Liang, William M 0 -12 Dolle Toren Leuven 3.0 123 20.50 22.50 7.50 12.0 -
37 Vanhooren, Julien M 0 -12 Braine Echecs 3.0 198 19.50 20.00 4.50 9.0 -
38 Orban, Jasper M 0 -12 LSV-Chesspirant 3.0 490 19.00 19.50 5.50 11.0 -
39 Verhaeghe, Clement M 0 -12 Blankenberge 3.0 125 16.00 16.50 4.50 8.0 -
40 Stuyven, Ward M 0 -12 Turnhout 3.0 318 15.00 15.50 3.00 6.0 -
41 De Bie, Jonah M 1068 -12 Wetteren 2.5 995 24.00 26.00 6.75 12.5 -
42 Georges, Simon M 0 -12 CRELEL Liège 2.5 521 23.00 24.50 5.25 10.0 -
43 Trinh, Manjit M 0 -12 KOSK Oostende 2.5 810 21.50 23.50 6.25 12.5 -
44 Claes, Noah M 0 -12 Chessmates Kapellen 2.5 429 19.00 21.00 5.25 7.5 -
45 Vivas Nicolau, Eduardo M 1199 -12 Brussels Chess Club 2.5 697 18.00 20.50 6.75 10.5 -
46 Van De Wiele, Ethan M 0 -12 Anderlecht 2.5 494 18.00 19.00 4.75 7.5 -
47 Schijns, Matz M 0 -12 Houthalen-Oost 2.0 272 22.00 23.00 5.00 8.0 -
48 Vandermeersch, Lucas M 0 -12 KGSRL Gent 2.0 423 21.50 23.50 5.00 8.0 -
49 Dieltjens, Simon M 0 -12 Brussels Chess Club 2.0 259 20.50 22.50 5.00 8.0 -
50 Reveillon, Nathan M 0 -12 Braine Echecs 2.0 -5 17.50 18.50 4.50 8.0 -
51 Verstraete, Lars M 0 -12 LSV-Chesspirant 2.0 267 16.50 17.00 1.00 8.0 -
52 Moreau, Lucas M 0 -12 Braine Echecs 2.0 16 16.00 16.50 2.00 4.0 -
53 Klonaris, Pierre M 0 -12 Braine Echecs 1.5 256 21.50 23.50 4.25 7.5 -
54 Kroudo, Sacha M 0 -12 Brussels Chess Club 1.0 272 22.50 24.50 2.00 6.0 -
55 Cocquyt, Hoani M 0 -12 Caissa Europe 1.0 -800 19.00 19.50 0.50 2.0 -
56 Stievenard, Adam M 0 -12 Caissa Europe 1.0 -800 18.00 18.00 0.00 1.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Klonaris, Pierre 0.0 (0) 0-1 Govoreanu, Matei 0.0 (1830)
2 Froeyman, Hugo 0.0 (1772) 1-0 Ho, Sy Le 0.0 (0)
3 Vanhooren, Julien 0.0 (0) 0-1 Hauchamps, Maxime 0.0 (1733)
4 Vandenhole, Kobe 0.0 (1636) 1-0 Schijns, Matz 0.0 (0)
5 Steeno, Matz 0.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 0.0 (1598)
6 Plomp, Mateo 0.0 (1576) 1-0 Dieltjens, Simon 0.0 (0)
7 Georges, Simon 0.0 (0) 0-1 Raptis, Filippos 0.0 (1566)
8 Battistelli, Fausto 0.0 (1558) 1-0 Vandermeersch, Lucas 0.0 (0)
9 Kroudo, Sacha 0.0 (0) 0-1 Sazonov, Fedor 0.0 (1506)
10 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1503) 1-0 Van De Wiele, Ethan 0.0 (0)
11 Lejzerowicz, Nathan 0.0 (0) ½-½ Maes, Lander 0.0 (1499)
12 Morard, Ambroise 0.0 (1473) 1-0 Vannecke, Ben 0.0 (0)
13 Bauden, Dustyn 0.0 (0) 0-1 Cappan, Stan 0.0 (1398)
14 Roelandt, Jesse 0.0 (1378) 1-0 Stuyven, Ward 0.0 (0)
15 Orban, Jasper 0.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 0.0 (1372)
16 De Rycke, Killian 0.0 (1345) ½-½ Heynickx, Andreas 0.0 (0)
17 Claes, Noah 0.0 (0) 0-1 Wu, Zhengbang 0.0 (1320)
18 Vertongen, Jack 0.0 (1292) 1-0 Van Ewijk, Abel 0.0 (0)
19 Londers, Tuur 0.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 0.0 (1270)
20 Plomp, Luka 0.0 (1269) 1-0 Pien, Jonas 0.0 (0)
21 Verhaeghe, Clement 0.0 (0) 0-1 Ahn, Maximilian 0.0 (1223)
22 Coorevits, Arthur 0.0 (1215) 1-0 Moreau, Lucas 0.0 (0)
23 Liang, William 0.0 (0) 0-1 Katumwa, Iko 0.0 (1211)
24 Vivas Nicolau, Eduardo 0.0 (1199) 0-1 Trinh, Manjit 0.0 (0)
25 Ip, Lucas 0.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 0.0 (1197)
26 De Bie, Jonah 0.0 (1068) 1-0 Reveillon, Nathan 0.0 (0)
27 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Declercq De Caigny, Finn 0.0 (0)
28 Verstraete, Lars 0.0 (0) 1-0 Stievenard, Adam 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Govoreanu, Matei 1.0 (1830) 1-0 Wambecq, Ward 1.0 (1372)
2 Wu, Zhengbang 1.0 (1320) 0-1 Froeyman, Hugo 1.0 (1772)
3 Hauchamps, Maxime 1.0 (1733) 1-0 Vertongen, Jack 1.0 (1292)
4 Ghisa, Alexander 1.0 (1270) 0-1 Vandenhole, Kobe 1.0 (1636)
5 Musabayev, Maxim 1.0 (1598) 1-0 Plomp, Luka 1.0 (1269)
6 Ahn, Maximilian 1.0 (1223) 1-0 Plomp, Mateo 1.0 (1576)
7 Raptis, Filippos 1.0 (1566) 1-0 Coorevits, Arthur 1.0 (1215)
8 Katumwa, Iko 1.0 (1211) 0-1 Battistelli, Fausto 1.0 (1558)
9 Sazonov, Fedor 1.0 (1506) 1-0 De Bie, Jonah 1.0 (1068)
10 Smolders, Pepijn 1.0 (1197) 0-1 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1503)
11 Declercq De Caigny, Finn 1.0 (0) 1-0 Morard, Ambroise 1.0 (1473)
12 Cappan, Stan 1.0 (1398) 1-0 Verstraete, Lars 1.0 (0)
13 Trinh, Manjit 1.0 (0) 0-1 Roelandt, Jesse 1.0 (1378)
14 Maes, Lander 0.5 (1499) ½-½ De Rycke, Killian 0.5 (1345)
15 Heynickx, Andreas 0.5 (0) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 0.5 (0)
16 Stuyven, Ward 0.0 (0) 0-1 Vivas Nicolau, Eduardo 0.0 (1199)
17 Orban, Jasper 0.0 (0) 0-1 Klonaris, Pierre 0.0 (0)
18 Ho, Sy Le 0.0 (0) 1-0 Claes, Noah 0.0 (0)
19 Van Ewijk, Abel 0.0 (0) 1-0 Vanhooren, Julien 0.0 (0)
20 Schijns, Matz 0.0 (0) 1-0 Londers, Tuur 0.0 (0)
21 Pien, Jonas 0.0 (0) 1-0 Steeno, Matz 0.0 (0)
22 Dieltjens, Simon 0.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 0.0 (0)
23 Moreau, Lucas 0.0 (0) 0-1 Georges, Simon 0.0 (0)
24 Vandermeersch, Lucas 0.0 (0) 1-0 Liang, William 0.0 (0)
25 Reveillon, Nathan 0.0 (0) 0-1 Kroudo, Sacha 0.0 (0)
26 Van De Wiele, Ethan 0.0 (0) 0-1 Ip, Lucas 0.0 (0)
27 Vannecke, Ben 0.0 (0) 1-0 Cocquyt, Hoani 0.0 (0)
28 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Bauden, Dustyn 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Battistelli, Fausto 2.0 (1558) 0-1 Govoreanu, Matei 2.0 (1830)
2 Froeyman, Hugo 2.0 (1772) 0-1 Sazonov, Fedor 2.0 (1506)
3 Van Coppenolle, Lander 2.0 (1503) ½-½ Hauchamps, Maxime 2.0 (1733)
4 Vandenhole, Kobe 2.0 (1636) 0-1 Cappan, Stan 2.0 (1398)
5 Roelandt, Jesse 2.0 (1378) 0-1 Musabayev, Maxim 2.0 (1598)
6 Ahn, Maximilian 2.0 (1223) 0-1 Raptis, Filippos 2.0 (1566)
7 Heynickx, Andreas 1.5 (0) ½-½ Declercq De Caigny, Finn 2.0 (0)
8 Plomp, Mateo 1.0 (1576) 1-0 Verstraete, Lars 1.0 (0)
9 Klonaris, Pierre 1.0 (0) 0-1 Maes, Lander 1.0 (1499)
10 Morard, Ambroise 1.0 (1473) 0-1 Ho, Sy Le 1.0 (0)
11 Wambecq, Ward 1.0 (1372) 1-0 Schijns, Matz 1.0 (0)
12 De Rycke, Killian 1.0 (1345) 1-0 Dieltjens, Simon 1.0 (0)
13 Georges, Simon 1.0 (0) 0-1 Wu, Zhengbang 1.0 (1320)
14 Vertongen, Jack 1.0 (1292) 1-0 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0)
15 Kroudo, Sacha 1.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 1.0 (1270)
16 Plomp, Luka 1.0 (1269) 1-0 Vannecke, Ben 1.0 (0)
17 Coorevits, Arthur 1.0 (1215) 0-1 Van Ewijk, Abel 1.0 (0)
18 Ip, Lucas 1.0 (0) 0-1 Katumwa, Iko 1.0 (1211)
19 Vivas Nicolau, Eduardo 1.0 (1199) 0-1 Pien, Jonas 1.0 (0)
20 Bauden, Dustyn 1.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 1.0 (1197)
21 De Bie, Jonah 1.0 (1068) ½-½ Trinh, Manjit 1.0 (0)
22 Lejzerowicz, Nathan 0.5 (0) 1-0 Vanhooren, Julien 0.0 (0)
23 Steeno, Matz 0.0 (0) 1-0 Moreau, Lucas 0.0 (0)
24 Verhaeghe, Clement 0.0 (0) 0-1 Van De Wiele, Ethan 0.0 (0)
25 Liang, William 0.0 (0) 1-0 Stuyven, Ward 0.0 (0)
26 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Orban, Jasper 0.0 (0)
27 Claes, Noah 0.0 (0) 0-1 Reveillon, Nathan 0.0 (0)
28 Londers, Tuur 0.0 (0) 1-0 Stievenard, Adam 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Govoreanu, Matei 3.0 (1830) 0-1 Raptis, Filippos 3.0 (1566)
2 Musabayev, Maxim 3.0 (1598) 0-1 Sazonov, Fedor 3.0 (1506)
3 Cappan, Stan 3.0 (1398) 0-1 Hauchamps, Maxime 2.5 (1733)
4 Declercq De Caigny, Finn 2.5 (0) ½-½ Van Coppenolle, Lander 2.5 (1503)
5 Vertongen, Jack 2.0 (1292) 0-1 Froeyman, Hugo 2.0 (1772)
6 Katumwa, Iko 2.0 (1211) 0-1 Vandenhole, Kobe 2.0 (1636)
7 Ghisa, Alexander 2.0 (1270) ½-½ Plomp, Mateo 2.0 (1576)
8 Ho, Sy Le 2.0 (0) 0-1 Battistelli, Fausto 2.0 (1558)
9 Maes, Lander 2.0 (1499) ½-½ Plomp, Luka 2.0 (1269)
10 Van Ewijk, Abel 2.0 (0) 0-1 Roelandt, Jesse 2.0 (1378)
11 Wambecq, Ward 2.0 (1372) ½-½ Ahn, Maximilian 2.0 (1223)
12 Pien, Jonas 2.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 2.0 (1345)
13 Wu, Zhengbang 2.0 (1320) 1-0 Bauden, Dustyn 2.0 (0)
14 De Bie, Jonah 1.5 (1068) 0-1 Heynickx, Andreas 2.0 (0)
15 Trinh, Manjit 1.5 (0) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 1.5 (0)
16 Georges, Simon 1.0 (0) ½-½ Morard, Ambroise 1.0 (1473)
17 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 1.0 (1215)
18 Van De Wiele, Ethan 1.0 (0) 0-1 Vivas Nicolau, Eduardo 1.0 (1199)
19 Smolders, Pepijn 1.0 (1197) 1-0 Kroudo, Sacha 1.0 (0)
20 Verstraete, Lars 1.0 (0) 0-1 Orban, Jasper 1.0 (0)
21 Vannecke, Ben 1.0 (0) 1-0 Klonaris, Pierre 1.0 (0)
22 Schijns, Matz 1.0 (0) 0-1 Liang, William 1.0 (0)
23 Reveillon, Nathan 1.0 (0) 0-1 Steeno, Matz 1.0 (0)
24 Dieltjens, Simon 1.0 (0) 0-1 Londers, Tuur 1.0 (0)
25 Stuyven, Ward 0.0 (0) 0-1 Ip, Lucas 1.0 (0)
26 Vanhooren, Julien 0.0 (0) 1-0 Cocquyt, Hoani 0.0 (0)
27 Moreau, Lucas 0.0 (0) 0-1 Claes, Noah 0.0 (0)
28 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Raptis, Filippos 4.0 (1566) ½-½ Froeyman, Hugo 3.0 (1772)
2 Sazonov, Fedor 4.0 (1506) ½-½ Govoreanu, Matei 3.0 (1830)
3 Hauchamps, Maxime 3.5 (1733) ½-½ Vandenhole, Kobe 3.0 (1636)
4 De Rycke, Killian 3.0 (1345) ½-½ Musabayev, Maxim 3.0 (1598)
5 Battistelli, Fausto 3.0 (1558) 1-0 Declercq De Caigny, Finn 3.0 (0)
6 Van Coppenolle, Lander 3.0 (1503) ½-½ Wu, Zhengbang 3.0 (1320)
7 Heynickx, Andreas 3.0 (0) ½-½ Cappan, Stan 3.0 (1398)
8 Roelandt, Jesse 3.0 (1378) 0-1 Plomp, Mateo 2.5 (1576)
9 Ahn, Maximilian 2.5 (1223) 1-0 Maes, Lander 2.5 (1499)
10 Plomp, Luka 2.5 (1269) 0-1 Wambecq, Ward 2.5 (1372)
11 Lejzerowicz, Nathan 2.5 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 2.5 (1270)
12 Bauden, Dustyn 2.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 2.0 (1292)
13 Coorevits, Arthur 2.0 (1215) 1-0 Pien, Jonas 2.0 (0)
14 Orban, Jasper 2.0 (0) 0-1 Katumwa, Iko 2.0 (1211)
15 Vivas Nicolau, Eduardo 2.0 (1199) 0-1 Vannecke, Ben 2.0 (0)
16 Londers, Tuur 2.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 2.0 (1197)
17 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 Ho, Sy Le 2.0 (0)
18 Steeno, Matz 2.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.0 (0)
19 Liang, William 2.0 (0) 1-0 Georges, Simon 1.5 (0)
20 Morard, Ambroise 1.5 (1473) 0-1 De Bie, Jonah 1.5 (1068)
21 Verstraete, Lars 1.0 (0) 0-1 Trinh, Manjit 1.5 (0)
22 Klonaris, Pierre 1.0 (0) ½-½ Van De Wiele, Ethan 1.0 (0)
23 Kroudo, Sacha 1.0 (0) 0-1 Vanhooren, Julien 1.0 (0)
24 Claes, Noah 1.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 1.0 (0)
25 Reveillon, Nathan 1.0 (0) 1-0 Dieltjens, Simon 1.0 (0)
26 Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 1-0 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0)
27 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Stuyven, Ward 0.0 (0)
28 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Moreau, Lucas 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Raptis, Filippos 4.5 (1566) ½-½ Sazonov, Fedor 4.5 (1506)
2 Hauchamps, Maxime 4.0 (1733) 1-0 Battistelli, Fausto 4.0 (1558)
3 Govoreanu, Matei 3.5 (1830) 1-0 Cappan, Stan 3.5 (1398)
4 Froeyman, Hugo 3.5 (1772) 1-0 Wambecq, Ward 3.5 (1372)
5 Vandenhole, Kobe 3.5 (1636) 1-0 De Rycke, Killian 3.5 (1345)
6 Musabayev, Maxim 3.5 (1598) 1-0 Ahn, Maximilian 3.5 (1223)
7 Plomp, Mateo 3.5 (1576) ½-½ Heynickx, Andreas 3.5 (0)
8 Ghisa, Alexander 3.5 (1270) ½-½ Van Coppenolle, Lander 3.5 (1503)
9 Wu, Zhengbang 3.5 (1320) 1-0 Roelandt, Jesse 3.0 (1378)
10 Ho, Sy Le 3.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 3.0 (1292)
11 Vannecke, Ben 3.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 3.0 (1215)
12 Katumwa, Iko 3.0 (1211) 1-0 Steeno, Matz 3.0 (0)
13 Declercq De Caigny, Finn 3.0 (0) 1-0 Liang, William 3.0 (0)
14 Maes, Lander 2.5 (1499) 1-0 Londers, Tuur 3.0 (0)
15 Trinh, Manjit 2.5 (0) 0-1 Plomp, Luka 2.5 (1269)
16 Vivas Nicolau, Eduardo 2.0 (1199) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 2.5 (0)
17 Smolders, Pepijn 2.0 (1197) 1-0 Claes, Noah 2.0 (0)
18 Pien, Jonas 2.0 (0) 1-0 Reveillon, Nathan 2.0 (0)
19 Vanhooren, Julien 2.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 2.0 (0)
20 Van Ewijk, Abel 2.0 (0) 0-1 Orban, Jasper 2.0 (0)
21 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 Bauden, Dustyn 2.0 (0)
22 Van De Wiele, Ethan 1.5 (0) 0-1 Morard, Ambroise 1.5 (1473)
23 Georges, Simon 1.5 (0) 1-0 Klonaris, Pierre 1.5 (0)
24 Schijns, Matz 1.0 (0) 1-0 Kroudo, Sacha 1.0 (0)
25 Dieltjens, Simon 1.0 (0) 1-0 Moreau, Lucas 1.0 (0)
26 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0) 1-0 Verstraete, Lars 1.0 (0)
27 Stuyven, Ward 1.0 (0) 1-0 Stievenard, Adam 0.0 (0)
  Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 1 Bye  
  De Bie, Jonah 2.5 (1068) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Sazonov, Fedor 5.0 (1506) 1-0 Hauchamps, Maxime 5.0 (1733)
2 Musabayev, Maxim 4.5 (1598) 0-1 Raptis, Filippos 5.0 (1566)
3 Wu, Zhengbang 4.5 (1320) 0-1 Govoreanu, Matei 4.5 (1830)
4 Vandenhole, Kobe 4.5 (1636) 1-0 Froeyman, Hugo 4.5 (1772)
5 Coorevits, Arthur 4.0 (1215) 0-1 Plomp, Mateo 4.0 (1576)
6 Battistelli, Fausto 4.0 (1558) 0-1 Ghisa, Alexander 4.0 (1270)
7 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1503) ½-½ Katumwa, Iko 4.0 (1211)
8 Vertongen, Jack 4.0 (1292) ½-½ Declercq De Caigny, Finn 4.0 (0)
9 Wambecq, Ward 3.5 (1372) ½-½ Heynickx, Andreas 4.0 (0)
10 Cappan, Stan 3.5 (1398) 0-1 Maes, Lander 3.5 (1499)
11 De Rycke, Killian 3.5 (1345) 0-1 Ahn, Maximilian 3.5 (1223)
12 Plomp, Luka 3.5 (1269) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 3.5 (0)
13 Roelandt, Jesse 3.0 (1378) 1-0 Pien, Jonas 3.0 (0)
14 Orban, Jasper 3.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 3.0 (1197)
15 Liang, William 3.0 (0) 0-1 Ho, Sy Le 3.0 (0)
16 Londers, Tuur 3.0 (0) 1-0 Vanhooren, Julien 3.0 (0)
17 Steeno, Matz 3.0 (0) ½-½ Vannecke, Ben 3.0 (0)
18 Bauden, Dustyn 3.0 (0) 1-0 Georges, Simon 2.5 (0)
19 Morard, Ambroise 2.5 (1473) 1-0 Trinh, Manjit 2.5 (0)
20 Claes, Noah 2.0 (0) ½-½ Vivas Nicolau, Eduardo 2.0 (1199)
21 Reveillon, Nathan 2.0 (0) 0-1 Stuyven, Ward 2.0 (0)
22 Verhaeghe, Clement 2.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 2.0 (0)
23 Van Ewijk, Abel 2.0 (0) 1-0 Dieltjens, Simon 2.0 (0)
24 Vandermeersch, Lucas 2.0 (0) 0-1 Ip, Lucas 2.0 (0)
25 Kroudo, Sacha 1.0 (0) 0-1 Van De Wiele, Ethan 1.5 (0)
26 Moreau, Lucas 1.0 (0) 1-0 Klonaris, Pierre 1.5 (0)
27 Verstraete, Lars 1.0 (0) 1-0 Cocquyt, Hoani 1.0 (0)
  Stievenard, Adam 0.0 (0) 1 Bye  
  De Bie, Jonah 2.5 (1068) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Raptis, Filippos (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo1536
FIDE-ID264903
F-Elo1566
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Georges, Simon BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 6      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
4 1      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 Z - 1 4.0 0.18 +0.82
5 1      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 W - ½ 4.5 0.24 +0.26
6 1      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 W ½ 5.0 0.58 -0.08
7 2      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 Z - 1 6.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1524 31.5 Totaal 6.0 4.15 +1.85
Begin van de pagina

Sazonov, Fedor (Rank: 9)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1500
FIDE-ID258105
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      De Bie, Jonah BEL 1068 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 Z - 1 3.0 0.18 +0.82
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 Z - 1 4.0 0.37 +0.63
5 2      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 W - ½ 4.5 0.13 +0.37
6 1      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 Z ½ 5.0 0.42 +0.08
7 1      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 W - 1 6.0 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1594 29.0 Totaal 6.0 3.15 +2.85
Begin van de pagina

Govoreanu, Matei (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1818
FIDE-ID258059
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
4 1      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 W - 0 3.0 0.82 -0.82
5 2      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 Z - ½ 3.5 0.87 -0.37
6 3      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1453 29.5 Totaal 5.5 6.20 -0.70
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1636
FIDE-ID268844
F-Elo1579
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 4      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 W - 0 2.0 0.80 -0.80
4 6      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 Z - ½ 3.5 0.37 +0.13
6 5      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 W 1 4.5 0.85 +0.15
7 4      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 W - 1 5.5 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1454 28.0 Totaal 5.5 5.08 +0.42
Begin van de pagina

Hauchamps, Maxime (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo1733
FIDE-ID264865
F-Elo1602
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 Z - ½ 2.5 0.79 -0.29
4 3      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 Z - 1 3.5 0.88 +0.12
5 3      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 W ½ 4.0 0.63 -0.13
6 2      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 W 1 5.0 0.73 +0.27
7 1      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 Z - 0 5.0 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 31.0 Totaal 5.0 5.66 -0.66
Begin van de pagina

Ghisa, Alexander (Rank: 19)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1263
FIDE-ID260959
F-Elo1270
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 15      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 W - ½ 2.5 0.14 +0.36
5 11      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 8      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 W - ½ 4.0 0.21 +0.29
7 6      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 Z - 1 5.0 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1568 27.5 Totaal 5.0 3.37 +1.63
Begin van de pagina

Plomp, Mateo (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1503
FIDE-ID258083
F-Elo1576
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 Z - 0 1.0 0.89 -0.89
3 8      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 Z - ½ 2.5 0.86 -0.36
5 8      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
6 7      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W ½ 4.0 0.92 -0.42
7 5      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 Z - 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1271 26.0 Totaal 5.0 6.17 -1.17
Begin van de pagina

Froeyman, Hugo (Rank: 2)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1734
FIDE-ID254630
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 W - 0 2.0 0.82 -0.82
4 5      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 Z - ½ 3.5 0.76 -0.26
6 4      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 Z - 0 4.5 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1448 34.5 Totaal 4.5 5.94 -1.44
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1553
FIDE-ID254711
F-Elo1598
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Steeno, Matz BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 5      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 2      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 W - 0 3.0 0.63 -0.63
5 4      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 Z - ½ 3.5 0.81 -0.31
6 6      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 W - 1 4.5 0.91 +0.09
7 2      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 W - 0 4.5 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 32.0 Totaal 4.5 5.47 -0.97
Begin van de pagina

Ahn, Maximilian (Rank: 21)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo1203
FIDE-ID255840
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 W - 1 2.0 0.11 +0.89
3 6      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
4 11      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 Z - ½ 2.5 0.30 +0.20
5 9      Maes, Lander BEL 1499 4.5 W - 1 3.5 0.17 +0.83
6 6      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 Z - 0 3.5 0.09 -0.09
7 11      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 Z - 1 4.5 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1492 30.5 Totaal 4.5 2.04 +2.46
Begin van de pagina

Van Coppenolle, Lander (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo1463
FIDE-ID261807
F-Elo1503
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 W - ½ 2.5 0.21 +0.29
4 4      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
5 6      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 W - ½ 3.5 0.74 -0.24
6 8      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 Z - ½ 4.0 0.79 -0.29
7 7      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 W - ½ 4.5 0.85 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 30.0 Totaal 4.5 5.29 -0.79
Begin van de pagina

Wu, Zhengbang (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22175
N-Elo0
FIDE-ID267279
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Claes, Noah BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Georges, Simon BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 Z - ½ 3.5 0.26 +0.24
6 9      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 W - 1 4.5 0.42 +0.58
7 3      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 W 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1620 27.5 Totaal 4.5 3.60 +0.90
Begin van de pagina

Vertongen, Jack (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1271
FIDE-ID256820
F-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 27.0 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina

Heynickx, Andreas (Rank: 47)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 15      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 7      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
4 14      De Bie, Jonah BEL 1068 2.5 Z 1 3.0 0.08 +0.92
5 7      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 W ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
7 9      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 26.5 Totaal 4.5 1.40 +3.10
Begin van de pagina

Declercq De Caigny, Finn (Rank: 29)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.23150
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 4      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 W ½ 3.0 0.08 +0.42
5 5      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Liang, William BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 25.0 Totaal 4.5 1.82 +2.68
Begin van de pagina

Katumwa, Iko (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17289
N-Elo1150
FIDE-ID259110
F-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Liang, William BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 18      Ip, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Orban, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Steeno, Matz BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 Z - ½ 4.5 0.15 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1565 26.5 Totaal 4.5 4.02 +0.48
Begin van de pagina

Maes, Lander (Rank: 11)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo1383
FIDE-ID264741
F-Elo1499
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 14      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 W - ½ 1.0 0.71 -0.21
3 9      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
5 9      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 Z - 0 2.5 0.83 -0.83
6 14      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 Z 1 4.5 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 25.0 Totaal 4.5 5.73 -1.23
Begin van de pagina

Plomp, Luka (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Pien, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 16      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Maes, Lander BEL 1499 4.5 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
5 10      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 W - 0 2.5 0.36 -0.36
6 15      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 12      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1489 25.5 Totaal 4.5 4.37 +0.13
Begin van de pagina

Battistelli, Fausto (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22370
N-Elo1487
FIDE-ID267732
F-Elo1558
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
4 8      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 Z - 0 4.0 0.27 -0.27
7 6      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 W - 0 4.0 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1511 30.5 Totaal 4.0 4.93 -0.93
Begin van de pagina

Wambecq, Ward (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1372
FIDE-ID262226
F-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Orban, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
5 10      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
6 4      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 9      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1523 28.5 Totaal 4.0 4.26 -0.26
Begin van de pagina

Roelandt, Jesse (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.21498
N-Elo0
FIDE-ID269930
F-Elo1378
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 10      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
6 9      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 Z 0 3.0 0.58 -0.58
7 13      Pien, Jonas BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1498 25.5 Totaal 4.0 4.72 -0.72
Begin van de pagina

Ho, Sy Le (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.23402
N-Elo0
FIDE-ID272434
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Froeyman, Hugo BEL 1772 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Claes, Noah BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Ip, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Liang, William BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1523 25.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Coorevits, Arthur (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1131
FIDE-ID252395
F-Elo1215
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 17      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 17      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Pien, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 W - 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 24.5 Totaal 4.0 4.81 -0.81
Begin van de pagina

Bauden, Dustyn (Rank: 44)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.22421
N-Elo0
FIDE-ID269298
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 13      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 21      Ip, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Georges, Simon BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 23.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Smolders, Pepijn (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo1177
FIDE-ID258598
F-Elo1197
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Ip, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 20      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 19      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 17      Claes, Noah BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Orban, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1503 22.0 Totaal 4.0 5.66 -1.66
Begin van de pagina

Londers, Tuur (Rank: 54)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
FIDE-ID264393
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 14      Maes, Lander BEL 1499 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1322 21.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina

Cappan, Stan (Rank: 13)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1305
FIDE-ID254193
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 Z - 1 3.0 0.20 +0.80
4 3      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
5 7      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z ½ 3.5 0.92 -0.42
6 3      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      Maes, Lander BEL 1499 4.5 W - 0 3.5 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 31.0 Totaal 3.5 3.52 -0.02
Begin van de pagina

De Rycke, Killian (Rank: 16)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1224
FIDE-ID258245
F-Elo1345
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 14      Maes, Lander BEL 1499 4.5 Z - ½ 1.0 0.29 +0.21
3 12      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Pien, Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 W - ½ 3.5 0.19 +0.31
6 5      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 Z - 0 3.5 0.15 -0.15
7 11      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 W - 0 3.5 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1489 28.5 Totaal 3.5 4.06 -0.56
Begin van de pagina

Lejzerowicz, Nathan (Rank: 39)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17674
N-Elo0
FIDE-ID264989
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Maes, Lander BEL 1499 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 15      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 22      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 15      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
5 11      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 16      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
7 12      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 Z 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1309 26.5 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina

Morard, Ambroise (Rank: 12)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19024
N-Elo1020
FIDE-ID265080
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 16      Georges, Simon BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 20      De Bie, Jonah BEL 1068 2.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
6 22      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 19      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1068 22.0 Totaal 3.5 6.44 -2.94
Begin van de pagina

Steeno, Matz (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo0
FIDE-ID267376
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Musabayev, Maxim BEL 1598 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Pien, Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 22.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina

Vannecke, Ben (Rank: 42)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19375
N-Elo0
FIDE-ID259357
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 11      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Steeno, Matz BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 20.5 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina

Van Ewijk, Abel (Rank: 50)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
FIDE-ID268640
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 10      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Steeno, Matz BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Orban, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1295 24.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Pien, Jonas (Rank: 48)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.23033
N-Elo0
FIDE-ID271829
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Steeno, Matz BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 18      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1281 24.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina

Ip, Lucas (Rank: 53)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
FIDE-ID268763
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1204 24.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Liang, William (Rank: 51)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.23755
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Georges, Simon BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 Z 0 3.0 0.50 -0.50
7 15      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1211 22.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Vanhooren, Julien (Rank: 31)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.23528
N-Elo0
FIDE-ID272671
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hauchamps, Maxime BEL 1733 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 26      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
5 23      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1733 20.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Orban, Jasper (Rank: 43)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.23320
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Katumwa, Iko BEL 1211 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1260 20.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Verhaeghe, Clement (Rank: 49)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Ahn, Maximilian BEL 1223 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 26      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 17.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Stuyven, Ward (Rank: 46)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19350
N-Elo0
FIDE-ID268801
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Liang, William BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 25      Ip, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 27      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 Z 1 1.0 0.50 +0.50
6 27      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 16.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

De Bie, Jonah (Rank: 26)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19668
N-Elo0
FIDE-ID268755
F-Elo1068
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 14      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
5 20      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 Z 1 2.5 0.08 +0.92
6        Afwezig           0 2.5    
7        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1489 18.5 Totaal 2.5 2.92 -0.42
Begin van de pagina

Georges, Simon (Rank: 35)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.23310
N-Elo0
FIDE-ID270571
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Raptis, Filippos BEL 1566 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 19      Liang, William BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 23      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
7 18      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1453 24.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina

Trinh, Manjit (Rank: 52)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.23705
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Roelandt, Jesse BEL 1378 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      De Bie, Jonah BEL 1068 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 15      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 21      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 15      Plomp, Luka BEL 1269 4.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
7 19      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1277 22.5 Totaal 2.5 1.40 +1.10
Begin van de pagina

Claes, Noah (Rank: 45)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.20289
N-Elo0
FIDE-ID271373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Wu, Zhengbang BEL 1320 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Ho, Sy Le BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 24      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1238 21.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina

Vivas Nicolau, Eduardo (Rank: 24)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.20860
N-Elo0
FIDE-ID265276
F-Elo1199
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 16      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Pien, Jonas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 16      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 20      Claes, Noah BEL 0 2.5 Z ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 2.5 6.44 -3.94
Begin van de pagina

Van De Wiele, Ethan (Rank: 38)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.23057
N-Elo0
FIDE-ID270792
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Coppenolle, Lander BEL 1503 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Ip, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Vivas Nicolau, Eduardo BEL 1199 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 22      Morard, Ambroise BEL 1473 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
7 25      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1391 19.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina

Schijns, Matz (Rank: 32)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Wambecq, Ward BEL 1372 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Liang, William BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Claes, Noah BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 24      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 22      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 23.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Vandermeersch, Lucas (Rank: 41)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Battistelli, Fausto BEL 1558 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Liang, William BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Vertongen, Jack BEL 1292 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 26      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 24      Ip, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1355 23.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina

Dieltjens, Simon (Rank: 34)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.22819
N-Elo0
FIDE-ID269280
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      De Rycke, Killian BEL 1345 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 25      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Van Ewijk, Abel BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1460 22.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Reveillon, Nathan (Rank: 28)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.20505
N-Elo0
FIDE-ID272574
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      De Bie, Jonah BEL 1068 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Kroudo, Sacha BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Claes, Noah BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Steeno, Matz BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Pien, Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1068 17.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Verstraete, Lars (Rank: 36)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.21335
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Cappan, Stan BEL 1398 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Plomp, Mateo BEL 1576 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Orban, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Trinh, Manjit BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
7 27      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1487 18.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Moreau, Lucas (Rank: 40)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.23220
N-Elo0
FIDE-ID270679
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Coorevits, Arthur BEL 1215 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Georges, Simon BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Steeno, Matz BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      Claes, Noah BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 28      Stievenard, Adam BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 25      Dieltjens, Simon BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Klonaris, Pierre BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1215 17.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Klonaris, Pierre (Rank: 56)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.23440
N-Elo0
FIDE-ID272477
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Govoreanu, Matei BEL 1830 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Orban, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Maes, Lander BEL 1499 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 23      Georges, Simon BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 26      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1664 23.5 Totaal 1.5 2.66 -1.16
Begin van de pagina

Kroudo, Sacha (Rank: 37)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.23586
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sazonov, Fedor BEL 1506 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Reveillon, Nathan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Ghisa, Alexander BEL 1270 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Smolders, Pepijn BEL 1197 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 24      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 25      Van De Wiele, Ethan BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1324 24.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina

Cocquyt, Hoani (Rank: 55)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.22561
N-Elo0
FIDE-ID272329
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Vannecke, Ben BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Orban, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 26      Vanhooren, Julien BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 27      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 27      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.0 Totaal 1.0 3.00 -3.00
Begin van de pagina

Stievenard, Adam (Rank: 27)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.23814
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Verstraete, Lars BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Bauden, Dustyn BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 28      Moreau, Lucas BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 27      Stuyven, Ward BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 1.0 3.00 -3.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Raptis, Filippos 7 1566 1782 6.0 42 Z 1 23 W 1 10 Z 1 3 Z 1 8 W ½ 2 W ½ 9 Z 1 29.00 31.50 26.25 25.5 0.5
2 Sazonov, Fedor 9 1506 1839 6.0 54 Z 1 41 W 1 8 Z 1 9 Z 1 3 W ½ 1 Z ½ 5 W 1 29.00 30.00 24.25 25.5 0.5
3 Govoreanu, Matei 1 1830 1709 5.5 53 Z 1 20 W 1 19 Z 1 1 W 0 2 Z ½ 27 W 1 12 Z 1 28.00 29.50 20.50 22.5 -
4 Vandenhole, Kobe 4 1636 1657 5.5 47 W 1 6 Z 1 27 W 0 16 Z 1 5 Z ½ 28 W 1 8 W 1 26.00 28.00 22.00 21.5 -
5 Hauchamps, Maxime 3 1733 1633 5.0 37 Z 1 13 W 1 11 Z ½ 27 Z 1 4 W ½ 19 W 1 2 Z 0 28.00 31.00 20.00 23.0 -
6 Ghisa, Alexander 19 1270 1435 5.0 26 Z 1 4 W 0 54 Z 1 7 W ½ 29 Z 1 11 W ½ 19 Z 1 26.50 27.50 17.25 19.0 -
7 Plomp, Mateo 6 1576 1397 5.0 49 W 1 10 Z 0 51 W 1 6 Z ½ 21 Z 1 14 W ½ 23 Z 1 24.00 26.00 16.75 19.0 -
8 Froeyman, Hugo 2 1772 1567 4.5 22 W 1 12 Z 1 2 W 0 13 Z 1 1 Z ½ 20 W 1 4 Z 0 30.50 34.50 20.00 20.5 -
9 Musabayev, Maxim 5 1598 1465 4.5 31 Z 1 18 W 1 21 Z 1 2 W 0 28 Z ½ 10 W 1 1 W 0 28.50 32.00 18.25 21.5 -
10 Ahn, Maximilian 21 1223 1507 4.5 39 Z 1 7 W 1 1 W 0 20 Z ½ 17 W 1 9 Z 0 28 Z 1 27.50 30.50 18.00 19.0 -
11 Van Coppenolle, Lander 10 1503 1387 4.5 46 W 1 25 Z 1 5 W ½ 15 Z ½ 12 W ½ 6 Z ½ 16 W ½ 27.50 30.00 18.25 20.5 -
12 Wu, Zhengbang 17 1320 1407 4.5 44 Z 1 8 W 0 42 Z 1 24 W 1 11 Z ½ 21 W 1 3 W 0 25.00 27.50 15.25 19.5 -
13 Vertongen, Jack 18 1292 1231 4.5 33 W 1 5 Z 0 48 W 1 8 W 0 24 Z 1 22 Z 1 15 W ½ 25.00 27.00 15.25 17.5 -
14 Heynickx, Andreas 47 0 1076 4.5 28 Z ½ 29 W 1 15 W ½ 41 Z 1 27 W ½ 7 Z ½ 20 Z ½ 24.00 27.50 17.25 19.0 -
15 Declercq De Caigny, Finn 29 0 942 4.5 55 Z 1 30 W 1 14 Z ½ 11 W ½ 19 Z 0 36 W 1 13 Z ½ 24.00 24.50 13.75 20.0 -
16 Katumwa, Iko 23 1211 1241 4.5 36 Z 1 19 W 0 35 Z 1 4 W 0 38 Z 1 31 W 1 11 Z ½ 23.50 26.50 14.75 17.5 -
17 Maes, Lander 11 1499 1329 4.5 29 Z ½ 28 W ½ 53 Z 1 18 W ½ 10 Z 0 26 W 1 27 Z 1 23.50 25.00 14.75 16.5 -
18 Plomp, Luka 20 1269 1245 4.5 34 W 1 9 Z 0 32 W 1 17 Z ½ 20 W 0 43 Z 1 29 W 1 23.00 25.50 14.75 17.0 -
19 Battistelli, Fausto 8 1558 1410 4.0 48 W 1 16 Z 1 3 W 0 22 Z 1 15 W 1 5 Z 0 6 W 0 28.50 30.50 15.00 20.0 -
20 Wambecq, Ward 15 1372 1329 4.0 38 Z 1 3 Z 0 47 W 1 10 W ½ 18 Z 1 8 Z 0 14 W ½ 26.50 28.50 14.00 17.5 -
21 Roelandt, Jesse 14 1378 1251 4.0 40 W 1 43 Z 1 9 W 0 33 Z 1 7 W 0 12 Z 0 34 W 1 23.00 25.50 11.50 18.0 -
22 Ho, Sy Le 30 0 921 4.0 8 Z 0 44 W 1 30 Z 1 19 W 0 35 Z 1 13 W 0 36 Z 1 22.50 25.00 12.00 15.0 -
23 Coorevits, Arthur 22 1215 1081 4.0 52 W 1 1 Z 0 33 W 0 48 Z 1 34 W 1 32 Z 1 7 W 0 22.50 24.50 10.50 16.0 -
24 Bauden, Dustyn 44 0 794 4.0 27 W 0 56 Z 1 25 W 1 12 Z 0 13 W 0 35 Z 1 42 W 1 22.00 22.50 10.00 14.0 -
25 Smolders, Pepijn 25 1197 948 4.0 35 Z 1 11 W 0 24 Z 0 54 W 1 26 Z 0 44 W 1 38 Z 1 21.00 22.00 9.50 14.0 -
26 Londers, Tuur 54 0 617 4.0 6 W 0 47 Z 0 56 W 1 49 Z 1 25 W 1 17 Z 0 37 W 1 20.50 21.00 9.50 13.0 -
27 Cappan, Stan 13 1398 1380 3.5 24 Z 1 51 W 1 4 Z 1 5 W 0 14 Z ½ 3 Z 0 17 W 0 29.00 31.00 13.75 19.5 -
28 De Rycke, Killian 16 1345 1256 3.5 14 W ½ 17 Z ½ 49 W 1 34 Z 1 9 W ½ 4 Z 0 10 W 0 26.50 28.50 11.75 17.0 -
29 Lejzerowicz, Nathan 39 0 748 3.5 17 W ½ 14 Z 0 37 W 1 43 Z 1 6 W 0 45 Z 1 18 Z 0 24.00 26.50 10.25 14.5 -
30 Morard, Ambroise 12 1473 1073 3.5 32 W 1 15 Z 0 22 W 0 42 Z ½ 41 W 0 46 Z 1 43 W 1 20.50 23.00 9.75 12.0 -
31 Steeno, Matz 33 0 401 3.5 9 W 0 34 Z 0 52 W 1 50 Z 1 33 W 1 16 Z 0 32 W ½ 20.50 22.50 8.75 12.5 -
32 Vannecke, Ben 42 0 737 3.5 30 Z 0 55 W 1 18 Z 0 53 W 1 45 Z 1 23 W 0 31 Z ½ 19.50 20.00 6.25 13.5 -
33 Van Ewijk, Abel 50 0 505 3.0 13 Z 0 37 W 1 23 Z 1 21 W 0 31 Z 0 38 W 0 49 W 1 22.00 24.00 9.00 12.0 -
34 Pien, Jonas 48 0 865 3.0 18 Z 0 31 W 1 45 Z 1 28 W 0 23 Z 0 50 W 1 21 Z 0 22.00 24.00 8.00 13.0 -
35 Ip, Lucas 53 0 294 3.0 25 W 0 46 Z 1 16 W 0 40 Z 1 22 W 0 24 W 0 48 Z 1 22.00 24.00 7.50 11.0 -
36 Liang, William 51 0 123 3.0 16 W 0 48 Z 0 40 W 1 47 Z 1 42 W 1 15 Z 0 22 W 0 20.50 22.50 7.50 12.0 -
37 Vanhooren, Julien 31 0 198 3.0 5 W 0 33 Z 0 29 Z 0 55 W 1 54 Z 1 39 W 1 26 Z 0 19.50 20.00 4.50 9.0 -
38 Orban, Jasper 43 0 490 3.0 20 W 0 53 W 0 55 Z 1 51 Z 1 16 W 0 33 Z 1 25 W 0 19.00 19.50 5.50 11.0 -
39 Verhaeghe, Clement 49 0 125 3.0 10 W 0 49 Z 0 46 W 0 56 Z 1 48 W 1 37 Z 0 47 W 1 16.00 16.50 4.50 8.0 -
40 Stuyven, Ward 46 0 318 3.0 21 Z 0 45 W 0 36 Z 0 35 W 0 55 Z 1 56 W 1 50 Z 1 15.00 15.50 3.00 6.0 -
41 De Bie, Jonah 26 1068 995 2.5 50 W 1 2 Z 0 43 W ½ 14 W 0 30 Z 1 A A 24.00 26.00 6.75 12.5 -
42 Georges, Simon 35 0 521 2.5 1 W 0 52 Z 1 12 W 0 30 W ½ 36 Z 0 53 W 1 24 Z 0 23.00 24.50 5.25 10.0 -
43 Trinh, Manjit 52 0 810 2.5 45 Z 1 21 W 0 41 Z ½ 29 W 0 51 Z 1 18 W 0 30 Z 0 21.50 23.50 6.25 12.5 -
44 Claes, Noah 45 0 429 2.5 12 W 0 22 Z 0 50 W 0 52 Z 1 47 W 1 25 Z 0 45 W ½ 19.00 21.00 5.25 7.5 -
45 Vivas Nicolau, Eduardo 24 1199 697 2.5 43 W 0 40 Z 1 34 W 0 46 Z 1 32 W 0 29 W 0 44 Z ½ 18.00 20.50 6.75 10.5 -
46 Van De Wiele, Ethan 38 0 494 2.5 11 Z 0 35 W 0 39 Z 1 45 W 0 53 Z ½ 30 W 0 54 Z 1 18.00 19.00 4.75 7.5 -
47 Schijns, Matz 32 0 272 2.0 4 Z 0 26 W 1 20 Z 0 36 W 0 44 Z 0 54 W 1 39 Z 0 22.00 23.00 5.00 8.0 -
48 Vandermeersch, Lucas 41 0 423 2.0 19 Z 0 36 W 1 13 Z 0 23 W 0 39 Z 0 51 W 1 35 W 0 21.50 23.50 5.00 8.0 -
49 Dieltjens, Simon 34 0 259 2.0 7 Z 0 39 W 1 28 Z 0 26 W 0 50 Z 0 52 W 1 33 Z 0 20.50 22.50 5.00 8.0 -
50 Reveillon, Nathan 28 0 -5 2.0 41 Z 0 54 W 0 44 Z 1 31 W 0 49 W 1 34 Z 0 40 W 0 17.50 18.50 4.50 8.0 -
51 Verstraete, Lars 36 0 267 2.0 56 W 1 27 Z 0 7 Z 0 38 W 0 43 W 0 48 Z 0 55 W 1 16.50 17.00 1.00 8.0 -
52 Moreau, Lucas 40 0 16 2.0 23 Z 0 42 W 0 31 Z 0 44 W 0 56 Z 1 49 Z 0 53 W 1 16.00 16.50 2.00 4.0 -
53 Klonaris, Pierre 56 0 256 1.5 3 W 0 38 Z 1 17 W 0 32 Z 0 46 W ½ 42 Z 0 52 Z 0 21.50 23.50 4.25 7.5 -
54 Kroudo, Sacha 37 0 272 1.0 2 W 0 50 Z 1 6 W 0 25 Z 0 37 W 0 47 Z 0 46 W 0 22.50 24.50 2.00 6.0 -
55 Cocquyt, Hoani 55 0 -800 1.0 15 W 0 32 Z 0 38 W 0 37 Z 0 40 W 0 B1 51 Z 0 19.00 19.50 0.50 2.0 -
56 Stievenard, Adam 27 0 -800 1.0 51 Z 0 24 W 0 26 Z 0 39 W 0 52 W 0 40 Z 0 B1 18.00 18.00 0.00 1.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.21 2021/11/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/11/16 15:09