SwarLogo Doorgeefschaak op het BJK 2019 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 16/04/2019 tot 16/04/2019
Scheidingssystemen: OR, SB
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam PtnTot. OR SB -
1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1.0 71.50 0
2 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 0.0 71.00 0
3 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 - 69.00 0
4 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 - 56.00 0
5 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 - 55.00 0
6 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 - 54.00 0
7 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 - 53.00 0
8 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 - 51.50 0
9 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 - 51.00 0
10 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 - 47.00 0
11 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 - 44.00 0
12 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 - 43.00 0
13 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 - 42.50 0
14 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 - 42.00 0
15 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 - 42.00 0
16 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 - 41.50 0
17 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 - 41.50 0
18 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 - 41.00 0
19 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 - 40.00 0
20 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 - 40.00 0
21 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 - 39.50 0
22 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 - 38.00 0
23 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 - 38.00 0
24 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 - 37.50 0
25 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 - 37.00 0
26 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 - 35.00 0
27 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 - 34.50 0
28 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 - 34.50 0
29 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 - 35.50 0
30 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 - 34.00 0
31 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 - 33.00 0
32 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 - 32.00 0
33 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 - 32.00 0
34 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 - 31.00 0
35 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 - 31.00 0
36 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 - 30.50 0
37 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 - 30.50 0
38 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 - 30.50 0
39 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 - 30.50 0
40 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 - 30.00 0
41 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 - 29.00 0
42 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 - 28.50 0
43 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 - 26.00 0
44 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 - 24.50 0
45 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 - 24.00 0
46 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 - 21.50 0
47 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 - 29.25 0
48 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 - 25.50 0
49 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 - 24.50 0
50 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 - 24.50 0
51 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 - 24.00 0
52 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 - 23.50 0
53 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 - 23.00 0
54 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 - 23.00 0
55 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 - 22.50 0
56 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 - 22.50 0
57 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 - 22.50 0
58 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 - 22.00 0
59 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 - 22.00 0
60 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 - 22.00 0
61 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 - 22.00 0
62 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 - 21.50 0
63 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 - 21.50 0
64 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 - 21.00 0
65 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 - 21.00 0
66 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 - 20.50 0
67 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 - 20.50 0
68 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 - 20.50 0
69 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 - 19.50 0
70 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 - 19.50 0
71 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 - 18.00 0
72 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 - 17.00 0
73 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 - 16.50 0
74 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 - 16.50 0
75 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 - 15.50 0
76 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 - 15.50 0
77 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 - 15.00 0
78 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 - 15.00 0
79 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 - 15.00 0
80 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 - 15.00 0
81 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 - 14.50 0
82 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 - 14.50 0
83 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 - 14.00 0
84 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 - 14.00 0
85 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 - 12.50 0
86 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 - 11.50 0
87 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 - 14.50 0
88 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 - 13.50 0
89 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 - 12.00 0
90 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 - 9.50 0
91 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 - 9.50 0
92 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 - 9.00 0
93 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 - 7.00 0
94 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 - 6.50 0
95 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 - 6.00 0
96 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 - 9.50 0
97 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 - 7.00 0
98 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 - 6.00 0
99 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 - 3.50 0
100 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 - 3.50 0
101 Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 - 3.50 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
2 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 1-0 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
3 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 0-1 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
4 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 1-0 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0
5 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 0-1 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
6 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 1-0 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0
7 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 0-1 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
8 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 0-1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
9 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 1-0 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0
10 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 0-1 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0
11 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 1-0 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0
12 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 0-1 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
13 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 1-0 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
14 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 0-1 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0
15 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 0-1 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
16 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 0-1 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
17 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 0-1 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
18 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 1-0 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
19 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 1-0 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
20 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 0-1 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
21 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 0-1 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
22 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 0-1 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
23 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 0-1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
24 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 0-1 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
25 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 1-0 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0
26 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 1-0 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0
27 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 0-1 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
28 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 0-1 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
29 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 0-1 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
30 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 1-0 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
31 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 0-1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
32 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0
33 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 0-1 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
34 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 0-1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
35 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 1-0 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
36 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 0-1 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
37 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 1-0 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
38 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0-1 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
39 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 0-1 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
40 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 1-0 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
41 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 0-1 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
42 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 1-0 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
43 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 0-1 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
44 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 1-0 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0
45 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 0-1 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
46 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 1-0 Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0
47 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 0-1 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
48 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 1-0 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0
  Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 0 Afwezig  
  Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 0 Afwezig  
  Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0 Afwezig  
  Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0 Afwezig  
  Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 0-1 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0
2 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 1-0 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0
3 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 0-1 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
4 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 1-0 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0
5 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 1-0 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0
6 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 0-1 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
7 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 0-1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
8 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 0-1 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
9 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 0-1 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
10 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 0-1 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
11 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 0-1 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0
12 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 0-1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
13 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 1-0 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0
14 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 1-0 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
15 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 1-0 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
16 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 1-0 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0
17 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 0-1 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0
18 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 0-1 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
19 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 0-1 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0
20 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 0-1 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0
21 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 1-0 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
22 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 1-0 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
23 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 0-1 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0
24 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 0-1 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
25 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 0-1 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0
26 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 0-1 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0
27 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 1-0 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0
28 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 1-0 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0
29 Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0-1 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0
30 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 0-1 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0
31 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 0-1 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5
32 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 1-0 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0
33 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 1-0 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0
34 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 1-0 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0
35 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 0-1 Keller Louison - Navez Antoine 5.0
36 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 1-0 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0
37 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 1-0 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0
38 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 0-1 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0
39 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 1-0 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0
40 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 1-0 Gillet Andy - Andre Robin 5.0
41 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0
42 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 1-0 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0
43 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 1-0 Devos Briek - Peeters Paul 2.0
44 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 1-0 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0
45 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0-1 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0
46 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0-1 Londers Jan - Londers Tuur 4.0
47 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 0-1 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
48 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 0-1 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0
49 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 0-1 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0
50 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 1-0 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 1-0 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
2 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 1-0 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
3 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 0-1 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
4 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 1-0 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
5 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1-0 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
6 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 0-1 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
7 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 0-1 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
8 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 1-0 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
9 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 0-1 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0
10 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 1-0 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
11 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 0-1 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
12 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 0-1 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
13 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 0-1 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
14 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 0-1 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0
15 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 0-1 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
16 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 1-0 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0
17 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 0-1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
18 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
19 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 1-0 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0
20 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 1-0 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0
21 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 0-1 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
22 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 1-0 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0
23 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 1-0 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0
24 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 1-0 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
25 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 0-1 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
26 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 1-0 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
27 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0-1 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
28 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 0-1 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
29 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 0-1 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
30 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 0-1 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
31 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 1-0 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
32 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 0-1 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0
33 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 0-1 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
34 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0
35 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 1-0 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0
36 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 1-0 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
37 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 1-0 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
38 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 0-1 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
39 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 0-1 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
40 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 1-0 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0
41 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 0-1 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0
42 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 1-0 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0
43 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 1-0 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0
44 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 0-1 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0
45 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 0-1 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0
46 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 1-0 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
47 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 1-0 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0
48 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 1-0 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0
49 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 0-1 Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0
50 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 0-1 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
  Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1-0 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
2 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 1-0 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0
3 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 1-0 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
4 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 1-0 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0
5 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 0-1 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0
6 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 1-0 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
7 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
8 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 0-1 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5
9 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 0-1 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
10 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 0-1 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0
11 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 0-1 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
12 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 1-0 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0
13 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 0-1 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
14 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 0-1 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
15 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 0-1 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0
16 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 1-0 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
17 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 1-0 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
18 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 0-1 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
19 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 1-0 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0
20 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 1-0 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0
21 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 1-0 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0
22 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 1-0 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
23 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 0-1 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
24 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 0-1 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
25 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 0-1 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0
26 Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0-1 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0
27 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 0-1 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0
28 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 1-0 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0
29 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 0-1 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0
30 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 1-0 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0
31 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 0-1 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0
32 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 1-0 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0
33 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 1-0 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0
34 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 1-0 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0
35 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0-1 Keller Louison - Navez Antoine 5.0
36 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 0-1 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0
37 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0-1 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0
38 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 1-0 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0
39 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 0-1 Gillet Andy - Andre Robin 5.0
40 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 1-0 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
41 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 1-0 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
42 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0-1 Londers Jan - Londers Tuur 4.0
43 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 0-1 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0
44 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 1-0 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0
45 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 1-0 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0
46 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 0-1 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0
47 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 1-0 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0
48 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 0-1 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0
49 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 0-1 Devos Briek - Peeters Paul 2.0
50 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 0-1 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0
  Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 1-0 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
2 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 1-0 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
3 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 1-0 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
4 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 ½-½ Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
5 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 0-1 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
6 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 1-0 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
7 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 1-0 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
8 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 1-0 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0
9 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 0-1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
10 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 0-1 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
11 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 0-1 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
12 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 0-1 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
13 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 1-0 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
14 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 0-1 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
15 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 0-1 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
16 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 0-1 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
17 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 1-0 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
18 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 0-1 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0
19 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 0-1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
20 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 1-0 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
21 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 1-0 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0
22 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 1-0 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
23 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 1-0 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0
24 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 0-1 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
25 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 1-0 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0
26 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 1-0 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
27 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0-1 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
28 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 0-1 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
29 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 0-1 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
30 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 1-0 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
31 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 1-0 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
32 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0
33 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 1-0 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0
34 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 1-0 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
35 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 0-1 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
36 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 0-1 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0
37 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 1-0 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0
38 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 0-1 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0
39 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 0-1 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0
40 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 1-0 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
41 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 1-0 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0
42 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 1-0 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
43 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 0-1 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
44 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 1-0 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0
45 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 1-0 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0
46 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 0-1 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0
47 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 0-1 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0
48 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 1-0 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
49 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 1-0 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0
50 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 1-0 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 1-0 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0
2 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 1-0 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
3 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 0-1 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
4 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 1-0 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0
5 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 1-0 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
6 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 0-1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
7 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 1-0 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
8 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 1-0 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0
9 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 0-1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
10 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 1-0 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5
11 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 1-0 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0
12 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 1-0 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0
13 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 1-0 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0
14 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 0-1 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0
15 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 1-0 Keller Louison - Navez Antoine 5.0
16 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 0-1 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0
17 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 1-0 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0
18 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 0-1 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0
19 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 0-1 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0
20 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 0-1 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0
21 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 0-1 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0
22 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 1-0 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0
23 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 1-0 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0
24 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 1-0 Londers Jan - Londers Tuur 4.0
25 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 1-0 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0
26 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 1-0 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0
27 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 1-0 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0
28 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 0-1 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0
29 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 0-1 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0
30 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 0-1 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0
31 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 1-0 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0
32 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 0-1 Gillet Andy - Andre Robin 5.0
33 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0
34 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 1-0 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0
35 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 0-1 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
36 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 0-1 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0
37 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0-1 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
38 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 0-1 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
39 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 1-0 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
40 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 0-1 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0
41 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 0-1 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0
42 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 0-1 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0
43 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 0-1 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0
44 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 1-0 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0
45 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0-1 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0
46 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 0-1 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0
47 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 1-0 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
48 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 1-0 Devos Briek - Peeters Paul 2.0
49 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 0-1 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0
50 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 1-0 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 0-1 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0
2 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 1-0 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
3 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 0-1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
4 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1-0 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
5 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 1-0 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
6 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 1-0 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
7 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 0-1 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
8 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 0-1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
9 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 0-1 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
10 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 0-1 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
11 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 1-0 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
12 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 0-1 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
13 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 0-1 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
14 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
15 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 0-1 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
16 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 1-0 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
17 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 1-0 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
18 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 0-1 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
19 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 0-1 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
20 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 1-0 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
21 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 1-0 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0
22 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 0-1 Londers Jan - Londers Tuur 4.0
23 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 0-1 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
24 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 1-0 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
25 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 1-0 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
26 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 0-1 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
27 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 1-0 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0
28 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 0-1 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
29 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 0-1 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
30 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 0-1 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
31 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 0-1 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
32 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 0-1 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
33 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 0-1 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0
34 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 0-1 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
35 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 1-0 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0
36 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 0-1 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0
37 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 0-1 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0
38 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 0-1 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
39 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 0-1 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0
40 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 1-0 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0
41 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 0-1 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
42 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 1-0 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
43 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 1-0 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
44 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0
45 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 0-1 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
46 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 0-1 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0
47 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 0-1 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0
48 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 0-1 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0
49 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 0-1 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
  Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0 Afwezig  
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 1-0 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0
2 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 0-1 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0
3 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1-0 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
4 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 0-1 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
5 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 1-0 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0
6 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 1-0 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
7 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 0-1 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
8 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 0-1 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
9 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 0-1 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
10 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 1-0 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0
11 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 0-1 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
12 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 1-0 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0
13 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 1-0 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0
14 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 0-1 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0
15 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 0-1 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0
16 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 1-0 Keller Louison - Navez Antoine 5.0
17 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 1-0 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0
18 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 1-0 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0
19 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 1-0 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0
20 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 0-1 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0
21 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 1-0 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0
22 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 0-1 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
23 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 0-1 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0
24 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 0-1 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0
25 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 0-1 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0
26 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 0-1 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5
27 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 0-1 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0
28 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 1-0 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0
29 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 0-1 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0
30 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 1-0 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0
31 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 0-1 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0
32 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 0-1 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0
33 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 1-0 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0
34 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 1-0 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0
35 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 1-0 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0
36 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 0-1 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0
37 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 0-1 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0
38 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 0-1 Gillet Andy - Andre Robin 5.0
39 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 0ff-0ff Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
40 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0-1 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0
41 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0-1 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0
42 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 1-0 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0
43 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 1-0 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0
44 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 1-0 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0
45 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 0-1 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0
46 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 1-0 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
47 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 1-0 Devos Briek - Peeters Paul 2.0
48 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 1-0 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0
49 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 0-1 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
  Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0 Afwezig  
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 0-1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
2 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 0-1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
3 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 0-1 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
4 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 1-0 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
5 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 1-0 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
6 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 0-1 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
7 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0 1-0 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
8 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 0-1 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
9 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 1-0 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
10 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 0-1 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
11 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 1-0 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
12 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 1-0 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
13 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 1-0 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
14 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 1-0 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
15 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 0-1 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
16 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
17 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 0-1 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
18 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 0-1 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
19 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 0-1 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
20 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 1-0 Londers Jan - Londers Tuur 4.0
21 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 0-1 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
22 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 0-1 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
23 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 1-0 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
24 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 0-1 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
25 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 0-1 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
26 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 1-0 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
27 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 0-1 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
28 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 1-0 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
29 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 0-1 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
30 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 0-1 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
31 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 0-1 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
32 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 1-0 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0
33 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 1-0 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
34 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 1-0 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
35 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 1-0 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0
36 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 1-0 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0
37 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 0-1 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0
38 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 0-1 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0
39 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 0-1 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
40 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 1-0 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0
41 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 0-1 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0
42 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 0-1 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
43 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 0-1 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0
44 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0 1-0 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
45 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0 1-0 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0
46 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 1-0 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0
47 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 1-0 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
48 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0 0-1 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0
49 Devos Briek - Peeters Paul 2.0 0-1 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0
  Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0 Afwezig  
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 10 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0 0-1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0
2 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0 1-0 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0
3 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0 0-1 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
4 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0 0-1 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0
5 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0 1-0 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0
6 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0 1-0 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0
7 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0 0-1 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0
8 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0 0-1 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0
9 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0 1-0 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0
10 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0 1-0 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0
11 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0 0-1 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0
12 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0 0-1 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0
13 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5 0-1 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0
14 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0 1-0 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0
15 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0 0-1 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0
16 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0 0-1 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0
17 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0 1-0 Morote Luna - Deleu Karen 6.0
18 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0 0-1 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0
19 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0 1-0 Keller Louison - Navez Antoine 5.0
20 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0 0-1 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0
21 Deleu Leen - Morote Mare 6.0 0-1 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0
22 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0 1-0 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0
23 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0 1-0 Gillet Andy - Andre Robin 5.0
24 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0 0-1 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0
25 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0 0-1 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5
26 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 0-1 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0
27 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0 0-1 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0
28 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0 0-1 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0
29 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0 1-0 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0
30 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0 0-1 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0
31 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0 0-1 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0
32 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0 1-0 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0
33 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0 0-1 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0
34 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0
35 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0 0-1 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0
36 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0 1-0 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0
37 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 1-0 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0
38 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 1-0 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0
39 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0 1-0 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0
40 Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 0-1 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0
41 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0 0-1 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0
42 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0 1-0 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0
43 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0 1-0 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0
44 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0 1-0 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
45 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0 1-0 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0
46 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 0-1 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0
47 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0 0-1 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
48 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0 0-1 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0
  Devos Briek - Peeters Paul 2.0 1 Bye  
  Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0 Afwezig  
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0 Afwezig  
  Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 11 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 10.0 1-0 Pauwels Xander - Moerman Thomas 8.0
2 Nemegeer Arne - Verboven Wout 7.0 0-1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 10.0
3 Butzen Robin - Maerevoet Sim 8.0 0-1 De Bock Thijs - De Waele Warre 9.0
4 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 7.0 0-1 Verhasselt Karsten - Lee Deon 8.0
5 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 7.0 0-1 Vanden Bussche Steven - De Block 8.0
6 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 7.0 0-1 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 8.0
7 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 7.0 0-1 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 8.0
8 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 8.0 1-0 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 7.0
9 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 7.0 1-0 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 7.0
10 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 7.0 1-0 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 6.0
11 De Baets Branko - De Bucke Jolan 7.0 1-0 Decruyenaere Robbert - Decruyena 6.0
12 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 7.0 1-0 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 6.0
13 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 7.0 1-0 Silantev Ilia - Michielsen Lies 6.0
14 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 6.0 0-1 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 7.0
15 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 6.0 0-1 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 7.0
16 De Bode Joren - Gabriels Ebe 7.0 1-0 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 6.0
17 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 7.0 1-0 Dayer Glenn - Peeters Alex 6.0
18 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 6.0 0-1 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 7.0
19 De Vidts Bram - Dutré Wonder 5.5 0ff-0ff El Abdi Hakim - El Abdi Omar 5.0
20 Stautenas Jason - Livreyns Rune 5.0 0-1 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 6.5
21 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 5.0 0-1 Debunne Tibe - Raats Joppe 6.0
22 Temmerman Sander - De Vidts Niel 5.0 0-1 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 6.0
23 Morote Luna - Deleu Karen 6.0 1-0 Traest Alexander - Pynket Seppe 5.0
24 Keller Louison - Navez Antoine 5.0 0-1 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 6.0
25 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 6.0 1-0 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 5.0
26 Deschamps Norah - Hanssens Daan 5.0 0-1 Deleu Leen - Morote Mare 6.0
27 Dewever Niel - Decraene Lotus 5.0 0-1 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 6.0
28 Boone Nathan - Cotman Bernd 6.0 1-0 De Keukelaere Wouter - De Keukel 5.0
29 Gillet Andy - Andre Robin 5.0 0-1 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 6.0
30 Van Campenhout Wim - Van Campenh 5.0 0ff-0ff Micheli Tristan - Lepoutre Flori 5.0
31 Leroy Alex - Anciaux Adrien 5.0 0-1 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5.0
32 De Vidts Stan - Van Maldergem He 4.0 0-1 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 5.0
33 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 4.0 0-1 Van Eester Jef - Van Eester Vic 5.0
34 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 5.0 1-0 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 4.0
35 Deniz Patrick - Rits Beere 5.0 1-0 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 4.0
36 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 5.0 1-0 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 4.0
37 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 4.0 0-1 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 5.0
38 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 5.0 1-0 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 4.0
39 Londers Jan - Londers Tuur 4.0 0-1 Caudron Meindert - Caudron Sil 5.0
40 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 4.0 0-1 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 5.0
41 Stynen Lisa - Verboven Kaat 3.0 0-1 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 4.0
42 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 3.0 0-1 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 4.0
43 Marchal Anais - Marcq Simon 3.0 0-1 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 4.0
44 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 3.0 0-1 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 4.0
45 Christiaens Celeste - Morren Amb 3.0 0-1 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 4.0
46 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 3.0 1-0 Devos Briek - Peeters Paul 2.0
47 Peeters Yumi - Vynck Isolde 3.0 1-0 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 2.0
48 Moerman Axl - Meert Maarin 2.0 0-1 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 3.0
  Cappan Stan - De Keukelaere Rube 2.0 0 Afwezig  
  Decraene Jade - Decraene Merlijn 1.0 0 Afwezig  
  Foulon Xavier - Foulon Thales 3.0 0 Afwezig  
  Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 2.0 0 Afwezig  
  Verboven Arnout - Aydogan Esmee 4.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Hamblok Roel - Vandersmissen Han (Rank: 82)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 3      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 6      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 4      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 3      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
9 2      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
10 2      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 W - 1 9.0 0.50 +0.50
11 2      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z v 1 10.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 81.0 Totaal 10.0 5.50 +4.50
Begin van de pagina
Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel (Rank: 36)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 20      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 5      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 3      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
8 1      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z ^ 1 8.0 0.50 +0.50
10 1      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 Z - 1 9.0 0.50 +0.50
11 1      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W v 1 10.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 81.0 Totaal 10.0 5.50 +4.50
Begin van de pagina
De Bock Thijs - De Waele Warre (Rank: 98)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 11      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 6      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 3      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 2      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
7 3      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
8 9      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 7      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
10 3      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
11 3      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 87.0 Totaal 9.0 5.50 +3.50
Begin van de pagina
Beukema Jasper - Baselmans Luuk (Rank: 95)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 19      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 9      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 4      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
7 2      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
10 2      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 Z - 0 7.0 0.50 -0.50
11 8      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W ^ 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 84.0 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Verhasselt Karsten - Lee Deon (Rank: 14)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 5      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z ^ 0 5.0 0.50 -0.50
8 5      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
10 1      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
11 4      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z ^ 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 82.5 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Butzen Robin - Maerevoet Sim (Rank: 97)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 20      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 10      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 5      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 2      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
8 1      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 Z v 0 7.0 0.50 -0.50
9 2      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W v 0 7.0 0.50 -0.50
10 4      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
11 3      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 0 8.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 83.0 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Pauwels Xander - Moerman Thomas (Rank: 99)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Decraene Jade - Decraene Merlijn 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 37      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 23      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 15      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 8      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 6      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 3      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 Z v 0 6.0 0.50 -0.50
9 6      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
10 5      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W - 1 8.0 0.50 +0.50
11 1      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 Z v 0 8.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 76.5 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre (Rank: 53)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 20      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 12      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 6      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 15      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 8      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 17      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 9      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
11 7      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 76.0 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Vanden Bussche Steven - De Block (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 3      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 9      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 4      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
10 6      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
11 5      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 73.0 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Yoro Samuel - Faybish Benjamin (Rank: 58)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 10      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 11      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 15      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
6 17      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 31      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
9 5      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
10 3      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
11 6      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 Z - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 70.5 Totaal 8.0 5.50 +2.50
Begin van de pagina
Godde Matthias - Vande Ginste Mi (Rank: 54)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 2      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 7      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 4      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
8 9      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 10      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 10      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
11 8      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 79.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 17      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 9      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
10 15      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 9      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 73.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho (Rank: 92)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 34      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 21      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 13      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 25      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 12      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 11      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 4      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W v 1 7.0 0.50 +0.50
10 4      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
11 9      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 Z - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 74.5 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Nemegeer Arne - Verboven Wout (Rank: 27)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 31      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 12      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 20      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 13      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
10 7      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 2      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 72.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Malfliet Alexander - Chen Jiaqi (Rank: 74)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 6      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 6      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 9      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
8 7      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 Z ^ 1 6.0 0.50 +0.50
9 6      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
10 6      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
11 12      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 75.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Rogge Parcival - D'Haenens Leon (Rank: 77)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 17      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 10      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 5      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
9 7      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
10 9      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
11 13      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 73.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv (Rank: 84)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 12      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 23      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 13      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 10      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 5      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
10 13      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 5      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W v 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 72.5 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Verhelst Eleen - De Rycke Tyani (Rank: 59)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 27      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 16      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
6 18      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 17      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 11      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
10 12      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 7      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 70.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br (Rank: 52)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 20      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 18      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 11      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 15      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 14      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 7      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 16      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 8      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 6      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 70.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Froeyman Hugo - Musabayev Maxim (Rank: 57)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 9      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 10      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 14      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 16      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 26      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 15      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
9 14      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
10 11      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
11 4      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 67.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim (Rank: 55)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 23      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 8      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 4      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 13      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 8      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 16      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 10      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 8      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
10 24      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 17      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 69.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
De Baets Branko - De Bucke Jolan (Rank: 9)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 18      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 29      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
10 16      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 11      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 67.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Naessens Wolf - Cappan Pjotr (Rank: 66)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 11      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 14      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 13      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 9      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
10 7      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
11 18      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 70.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
De Bode Joren - Gabriels Ebe (Rank: 48)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      De Bock Thijs - De Waele Warre BEL 0 9.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 25      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 10      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 14      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 13      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 17      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 26      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 20      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 16      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 66.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga (Rank: 80)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 19      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 11      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 5      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 15      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 16      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 18      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 12      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 W v 0 6.0 0.50 -0.50
11 15      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 69.5 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Temmerman Sara - Dhaenens Elke (Rank: 2)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 39      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 5      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
11 10      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W ^ 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.5 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Snoeck Sarah - Barbier Astrid (Rank: 40)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 19      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 23      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 38      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 33      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 27      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 17      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
11 14      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.0 Totaal 7.0 5.50 +1.50
Begin van de pagina
Cuvelier Annelies - Condes Alexi (Rank: 64)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 37      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 11      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
7 6      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
8 11      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W ^ 0 4.5 0.50 -0.50
9 19      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z ^ 1 5.5 0.50 +0.50
10 13      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W v 0 5.5 0.50 -0.50
11 20      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z ^ 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 65.5 Totaal 6.5 5.50 +1.00
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert - Decruyena (Rank: 78)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 29      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 18      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 5      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
8 8      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
10 11      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
11 11      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 72.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan (Rank: 101)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 24      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 12      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 24      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 16      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 9      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 16      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 25      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 31      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 25      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 29      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.5 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Harutyunyan Axel - Partoens Remi (Rank: 94)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 8      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 22      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 14      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 7      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 14      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 20      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 29      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 23      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
11 16      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 68.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
De Smedt Lias - Neirynck Arthur (Rank: 76)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 41      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 28      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 36      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 31      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 21      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 32      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 21      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
11 14      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Verhalle Elias - Musabayeva Dian (Rank: 81)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 9      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 20      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 23      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
9 12      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
10 10      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
11 18      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 69.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Dewitte Simon - Vermaercke Reino (Rank: 24)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 28      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 27      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 18      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 25      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 35      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 26      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
10 32      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
11 27      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 59.5 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Van Campenhout Arne - Coppens Pi (Rank: 70)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 40      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 30      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 33      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 32      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 18      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 15      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
10 8      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
11 10      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Deleu Leen - Morote Mare (Rank: 22)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 27      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 16      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 17      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 11      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
10 21      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 26      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 62.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Silantev Ilia - Michielsen Lies (Rank: 32)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 42      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 33      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 18      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 31      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 34      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 30      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 22      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 30      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 14      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
11 13      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Lauwers Timo - Van Droogenbroeck (Rank: 37)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 36      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 21      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 34      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 23      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 32      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 31      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 31      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 35      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 25      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Temmerman Hans - Vanhauwere Anto (Rank: 44)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 49      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 43      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 25      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 21      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 25      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 15      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
10 18      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
11 15      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Vranckx Jonas - Froeyman Evelien (Rank: 26)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 30      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 28      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 26      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 19      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 12      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
10 22      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
11 12      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 66.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Debunne Tibe - Raats Joppe (Rank: 56)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 24      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 26      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 31      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 28      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 13      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
10 16      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 21      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.5 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Karlioglu Boran - Goossens Lowie (Rank: 38)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 17      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 37      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 41      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 36      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 34      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 28      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 23      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
10 36      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
11 22      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 57.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Morote Luna - Deleu Karen (Rank: 13)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 10      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 22      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 28      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 38      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 30      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 21      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 17      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 23      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Dayer Glenn - Peeters Alex (Rank: 86)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 43      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 31      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 32      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 29      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 24      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 17      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 22      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 16      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
10 19      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
11 17      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 59.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Boone Nathan - Cotman Bernd (Rank: 25)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 38      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 29      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 38      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 41      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 31      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 42      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 36      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 27      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 33      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 28      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 55.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Wuillaume Nathan - Grobelny Melo (Rank: 96)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 18      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 36      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 43      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 43      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 41      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 42      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 44      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 39      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
10 34      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
11 24      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 50.0 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
De Vidts Bram - Dutré Wonder (Rank: 7)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 10      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
7 18      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
8 26      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
9 18      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W v 0 4.5 0.50 -0.50
10 25      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 Z ^ 1 5.5 0.50 +0.50
11 19      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W ^ 0ff 5.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 64.5 Totaal 5.5 5.00 +0.50
Begin van de pagina
Deschamps Norah - Hanssens Daan (Rank: 47)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 44      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 23      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 25      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 22      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 28      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 26      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 63.5 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
De Baets Keano - Bramer Jan-Will (Rank: 1)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Decraene Jade - Decraene Merlijn 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 27      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 20      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 14      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 21      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.5 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Leroy Alex - Anciaux Adrien (Rank: 93)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 17      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 20      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 32      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 21      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Vanden Bussche Steven - De Block 0 8.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 24      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 17      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
10 22      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 31      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 68.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Campenhout Wim - Van Campenh (Rank: 73)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 42      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 48      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 34      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 40      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 36      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 33      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 37      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
9 21      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 31      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 30      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 0ff 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 55.0 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Osaer Jarne - De Bucke Ruben (Rank: 5)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Decraene Jade - Decraene Merlijn 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 28      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 36      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 42      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 35      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 28      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 34      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
10 28      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 31      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 49.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Temmerman Sander - De Vidts Niel (Rank: 4)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 19      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 27      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
11 22      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 62.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Micheli Tristan - Lepoutre Flori (Rank: 30)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 17      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 30      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 21      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 29      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 21      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 14      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
10 24      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 30      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 0ff 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 60.0 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Stautenas Jason - Livreyns Rune (Rank: 3)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Godde Matthias - Vande Ginste Mi 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 38      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 45      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 48      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 41      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 34      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 40      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 33      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
10 26      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 20      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 54.5 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
El Abdi Hakim - El Abdi Omar (Rank: 18)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 24      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 34      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 23      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 15      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 22      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 18      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 19      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 Z - 0ff 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 61.0 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Traest Alexander - Pynket Seppe (Rank: 39)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 18      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 22      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 37      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 23      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 25      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 15      Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 23      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Herreweghe Jarno - Noens Yor (Rank: 63)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 33      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 40      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 29      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 47      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 29      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 27      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 19      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 30      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 32      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
11 34      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 56.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Teerlinck Emerik - Debunne Lasse (Rank: 72)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Verhasselt Karsten - Lee Deon 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 26      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 16      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 28      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 35      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 30      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 39      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 Z - 0ff 3.0 0.00 +0.00
9 34      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
10 42      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
11 32      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa (Rank: 85)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 0 10.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 48      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 33      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 44      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 47      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 49      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 44      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 35      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 40      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
10 36      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
11 36      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Caudron Meindert - Caudron Sil (Rank: 89)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 50      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 38      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 33      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 38      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 40      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 42      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 41      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
10 35      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 39      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 48.0 Totaal 5.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina
Keller Louison - Navez Antoine (Rank: 19)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 35      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 35      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 24      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 16      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 23      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 19      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 24      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Ognyanov Michail - Ognyanov Dani (Rank: 45)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Beukema Jasper - Baselmans Luuk 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 50      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 24      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 20      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 39      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 27      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 33      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 44      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
11 40      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss (Rank: 20)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 36      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 36      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 40      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 47      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 41      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 34      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 24      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
10 20      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
11 25      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 52.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter - De Keukel (Rank: 68)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 12      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 5      Butzen Robin - Maerevoet Sim 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 7      Nemegeer Arne - Verboven Wout 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 22      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 11      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 14      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
9 28      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
10 29      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
11 28      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 58.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Vukojevic Ferrari Viktor - Godar (Rank: 34)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 44      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 34      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 40      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 32      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 35      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 44      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 43      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 41      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
10 41      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
11 38      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 52.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Eester Jef - Van Eester Vic (Rank: 46)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 48      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 46      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 45      Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 40      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 23      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 32      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 24      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 27      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 33      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 49.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Dewever Niel - Decraene Lotus (Rank: 51)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 41      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 30      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 36      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 38      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 36      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
10 30      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
11 27      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 51.5 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Deniz Patrick - Rits Beere (Rank: 15)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 22      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 39      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 29      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 39      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 31      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 32      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 38      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
11 35      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 59.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Gillet Andy - Andre Robin (Rank: 29)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 40      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 43      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 39      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 29      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 32      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 28      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 38      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 28      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
10 23      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
11 29      Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 56.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Thienpont Ruben - Aydogan Richar (Rank: 65)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 36      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 46      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 30      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 43      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 48      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 43      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 47      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
10 39      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
11 37      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 48.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Terribile Alessio - Van Hoyweghe (Rank: 16)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 33      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 W v 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 33      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 23      Deschamps Norah - Hanssens Daan 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 30      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 32      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 38      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
10 31      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 36      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 4.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina
Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr (Rank: 11)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 32      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 W v 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 31      Cappan Stan - De Keukelaere Rube BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 37      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 44      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 33      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 29      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 37      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
10 30      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 34      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 4.0 5.00 -1.00
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic - Ghyselinck (Rank: 75)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 44      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 49      Decraene Jade - Decraene Merlijn 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 36      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 32      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 37      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 36      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 35      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 43      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
11 35      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 4.0 5.00 -2.00
Begin van de pagina
Verboven Arnout - Aydogan Esmee (Rank: 23)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 37      Cuvelier Annelies - Condes Alexi 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 42      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 37      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 26      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 17      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 18      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 25      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10        Afwezig           0 4.0    
11        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Delbergue Mossab - Bensafi Mathi (Rank: 43)

Rangschikking76
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 48      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 W v 0 0.0 0.50 -0.50
3 47      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 45      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 44      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 42      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 46      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 39      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
9 45      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
10 43      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 44      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Goffinon Tom - Pinoy Alexandre (Rank: 10)

Rangschikking77
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 19      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 30      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 27      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 21      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 26      De Vidts Bram - Dutré Wonder 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 36      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
10 37      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
11 33      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 54.5 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Londers Jan - Londers Tuur (Rank: 41)

Rangschikking78
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 46      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 42      Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 24      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 22      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 24      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 20      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
10 26      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 39      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 50.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Van Raemdonck Loic - Van de Vyve (Rank: 83)

Rangschikking79
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 32      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 41      Karlioglu Boran - Goossens Lowie 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 46      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 47      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 46      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 49      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
9 44      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
10 44      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 42      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 46.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan (Rank: 100)

Rangschikking80
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 23      Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 38      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 25      De Bode Joren - Gabriels Ebe 0 7.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 34      Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 40      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 43      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 46      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 42      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
10 33      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
11 38      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 55.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si (Rank: 31)

Rangschikking81
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 41      De Smedt Lias - Neirynck Arthur 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 44      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 48      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 42      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 33      Van Campenhout Arne - Coppens Pi 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 43      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 29      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 29      Harutyunyan Axel - Partoens Remi 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
10 34      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
11 37      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Przybyszewski Mateusz - Przybysz (Rank: 79)

Rangschikking82
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 47      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 30      Vranckx Jonas - Froeyman Evelien BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 40      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 44      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 39      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 41      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 46      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 48      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
10 47      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
11 45      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
De Vidts Stan - Van Maldergem He (Rank: 6)

Rangschikking83
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 40      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 46      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 49      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 43      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 36      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 41      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 35      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
10 29      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
11 32      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Van Outryve Vincent - Devos Klaa (Rank: 60)

Rangschikking84
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Baets Branko - De Bucke Jolan 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 34      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 24      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 27      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 39      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 45      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 37      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
10 40      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
11 40      Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 49.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Vagende Pieterjan - Vagende Lars (Rank: 71)

Rangschikking85
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 39      Foulon Xavier - Foulon Thales 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 47      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 33      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 39      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 44      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 48      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 47      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
9 43      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
10 41      Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11 41      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi (Rank: 42)

Rangschikking86
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Leroy Alex - Anciaux Adrien 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 47      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 46      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 50      Neirynck Jasper - Vynck Arnon 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 48      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 49      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 49      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
8 48      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
9 44      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 45      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
11 43      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 4.0 5.50 -1.50
Begin van de pagina
Neirynck Jasper - Vynck Arnon (Rank: 67)

Rangschikking87
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      El Abdi Hakim - El Abdi Omar 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 38      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 43      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 50      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 37      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 28      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 29      Micheli Tristan - Lepoutre Flori 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 34      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 38      Terribile Alessio - Van Hoyweghe BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
10 38      Deniz Patrick - Rits Beere 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 44      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Foulon Xavier - Foulon Thales (Rank: 28)

Rangschikking88
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Rogge Parcival - D'Haenens Leon 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 39      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 32      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 16      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Decruyenaere Robbert - Decruyena 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 20      Verhalle Elias - Musabayeva Dian 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 27      Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 37      Van Campenhout Wim - Van Campenh 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 40      Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
10 40      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 51.0 Totaal 3.0 5.00 -2.00
Begin van de pagina
Olieslaeger Max - Olieslaeger Al (Rank: 35)

Rangschikking89
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 45      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 35      Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 19      Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 33      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 22      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 31      Yoro Samuel - Faybish Benjamin 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 30      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 42      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
10 42      Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 42      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 56.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Stynen Lisa - Verboven Kaat (Rank: 17)

Rangschikking90
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Naessens Wolf - Cappan Pjotr 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 34      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 41      Dewever Niel - Decraene Lotus 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 47      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 50      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 46      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 40      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 33      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 39      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
10 39      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 41      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 51.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Christiaens Celeste - Morren Amb (Rank: 50)

Rangschikking91
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Temmerman Sander - De Vidts Niel 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 50      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 47      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 46      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 38      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 44      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 46      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
10 37      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
11 45      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 48.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Marchal Anais - Marcq Simon (Rank: 87)

Rangschikking92
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 45      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 W v 0 0.0 0.50 -0.50
3 44      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 35      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 38      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 37      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 35      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 40      Stautenas Jason - Livreyns Rune 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 45      Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 46      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
11 43      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 3.0 5.00 -2.00
Begin van de pagina
Peeters Yumi - Vynck Isolde (Rank: 61)

Rangschikking93
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 32      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 39      Temmerman Sara - Dhaenens Elke 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 48      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 49      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 50      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7 49      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
8 49      Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
9 49      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
10 48      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
11 47      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza (Rank: 90)

Rangschikking94
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Traest Alexander - Pynket Seppe 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 49      Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 50      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 39      Gillet Andy - Andre Robin 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 42      Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 46      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 45      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 45      Van Outryve Vincent - Devos Klaa 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 47      Thienpont Ruben - Aydogan Richar 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 48      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
11 48      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Vrijsen Jonas - Geelen Leander (Rank: 12)

Rangschikking95
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      De Keukelaere Wouter - De Keukel 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Debunne Tibe - Raats Joppe 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 32      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 38      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 45      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 37      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 42      Caudron Meindert - Caudron Sil 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 43      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
10 45      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
11 46      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 3.0 5.50 -2.50
Begin van de pagina
Cappan Stan - De Keukelaere Rube (Rank: 69)

Rangschikking96
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Morote Luna - Deleu Karen 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 27      Deleu Leen - Morote Mare 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 31      Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 27      Dewitte Simon - Vermaercke Reino 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 34      Silantev Ilia - Michielsen Lies 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
10        Afwezig           0 2.0    
11        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 2.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina
Moerman Axl - Meert Maarin (Rank: 62)

Rangschikking97
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 35      Keller Louison - Navez Antoine 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 42      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 49      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 50      Stynen Lisa - Verboven Kaat 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 50      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
7 47      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 48      Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 48      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
10 46      Marchal Anais - Marcq Simon 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
11 48      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 2.0 5.50 -3.50
Begin van de pagina
Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic (Rank: 91)

Rangschikking98
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Snoeck Sarah - Barbier Astrid 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 35      Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 42      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 45      Van Eester Jef - Van Eester Vic 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 48      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
10        Afwezig           0 2.0    
11        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 2.0 2.50 -1.50
Begin van de pagina
Devos Briek - Peeters Paul (Rank: 33)

Rangschikking99
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Hamblok Roel - Vandersmissen Han 0 10.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 43      Dayer Glenn - Peeters Alex 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 45      Eperjessy Lou - De Noose Clasens 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 49      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 43      Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 48      Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 45      Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 47      Vagende Pieterjan - Vagende Lars 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 49      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
10        Bye           1 2.0    
11 46      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 2.0 5.00 -4.00
Begin van de pagina
Eperjessy Lou - De Noose Clasens (Rank: 88)

Rangschikking100
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 46      Londers Jan - Londers Tuur 0 4.0 W v 0 0.0 0.50 -0.50
3 45      Devos Briek - Peeters Paul 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 37      Verboven Arnout - Aydogan Esmee BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 41      Boone Nathan - Cotman Bernd 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 45      Vrijsen Jonas - Geelen Leander 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 47      Moerman Axl - Meert Maarin 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 41      De Vidts Stan - Van Maldergem He 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 46      Christiaens Celeste - Morren Amb 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 47      Przybyszewski Mateusz - Przybysz 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
11 47      Peeters Yumi - Vynck Isolde 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 2.0 5.00 -3.00
Begin van de pagina
Decraene Jade - Decraene Merlijn (Rank: 49)

Rangschikking101
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Pauwels Xander - Moerman Thomas 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Osaer Jarne - De Bucke Ruben 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 49      Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      De Baets Keano - Bramer Jan-Will 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
10        Afwezig           0 1.0    
11        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.0 Totaal 1.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR SB
1 Hamblok Roel - Vandersmissen Han 82 0 366 10.0 99 Z 1 40 Z 1 2 W 1 5 W 1 3 Z 0 8 Z 1 11 W 1 7 W 1 6 Z 1 4 W 1 14 Z 1 1.0 71.50
2 Sarrau Jelle - Van Kessel Wessel 36 0 366 10.0 60 Z 1 13 W 1 1 Z 0 50 W 1 33 Z 1 25 W 1 3 Z 1 6 W 1 4 Z 1 5 Z 1 7 W 1 0.0 71.00
3 De Bock Thijs - De Waele Warre 98 0 251 9.0 24 Z 1 8 W 1 23 Z 1 15 W 1 1 W 1 5 Z 0 2 W 0 11 Z 1 16 W 1 10 Z 1 6 Z 1 - 69.00
4 Beukema Jasper - Baselmans Luuk 95 0 166 8.0 63 W 1 27 Z 1 20 Z 1 21 W 1 9 W 1 6 Z 0 5 W 1 16 Z 1 2 W 0 1 Z 0 11 W 1 - 56.00
5 Verhasselt Karsten - Lee Deon 14 0 166 8.0 28 W 1 59 Z 1 16 W 1 1 Z 0 23 Z 1 3 W 1 4 Z 0 18 W 1 29 Z 1 2 W 0 20 Z 1 - 55.00
6 Butzen Robin - Maerevoet Sim 97 0 166 8.0 48 W 1 19 Z 1 10 W 1 65 Z 1 11 W 1 4 W 1 15 Z 1 2 Z 0 1 W 0 13 Z 1 3 W 0 - 54.00
7 Pauwels Xander - Moerman Thomas 99 0 166 8.0 101 W 1 11 Z 0 42 W 1 27 Z 1 10 Z 1 21 W 1 28 W 1 1 Z 0 15 Z 1 26 W 1 2 Z 0 - 53.00
8 Van Dijck Bjarne - Dauw Sterre 53 0 166 8.0 26 W 1 3 Z 0 73 W 1 12 Z 1 17 Z 1 1 W 0 25 Z 1 29 W 0 50 Z 1 16 W 1 18 Z 1 - 51.50
9 Vanden Bussche Steven - De Block 21 0 166 8.0 35 W 1 29 Z 1 25 Z 1 33 W 1 4 Z 0 16 W 0 50 Z 1 23 W 1 13 Z 0 15 W 1 17 Z 1 - 51.00
10 Yoro Samuel - Faybish Benjamin 58 0 166 8.0 47 Z 1 22 W 1 6 Z 0 69 Z 1 7 W 0 75 W 1 89 Z 1 12 Z 1 17 W 1 3 W 0 19 Z 1 - 47.00
11 Godde Matthias - Vande Ginste Mi 54 0 95 7.0 55 Z 1 7 W 1 50 Z 1 17 W 1 6 Z 0 31 W 1 1 Z 0 3 W 0 22 Z 1 33 W 1 4 Z 0 - 44.00
12 Liveyns Bjarne - Dhaenens Wout 8 0 95 7.0 18 Z 1 20 W 0 39 Z 1 8 W 0 27 Z 1 48 W 1 32 Z 1 10 W 0 23 Z 0 57 Z 1 13 W 1 - 43.00
13 Vernimmen Pierre - Vernimmen Tho 92 0 95 7.0 78 Z 1 2 Z 0 66 W 1 38 W 1 21 Z 0 39 W 1 14 Z 1 28 Z 1 9 W 1 6 W 0 12 Z 0 - 42.50
14 Nemegeer Arne - Verboven Wout 27 0 95 7.0 32 W 1 17 Z 0 44 W 1 35 Z 1 65 W 1 29 Z 0 13 W 0 31 Z 1 41 W 1 23 Z 1 1 W 0 - 42.00
15 Malfliet Alexander - Chen Jiaqi 74 0 95 7.0 45 Z 1 69 Z 1 43 W 1 3 Z 0 36 W 1 30 Z 1 6 W 0 19 Z 1 7 W 0 9 Z 0 40 W 1 - 42.00
16 Rogge Parcival - D'Haenens Leon 77 0 95 7.0 88 W 1 56 Z 1 5 Z 0 54 W 1 24 Z 1 9 Z 1 29 W 1 4 W 0 3 Z 0 8 Z 0 37 W 1 - 41.50
17 Vandelacluze Ian - Verheyen Oliv 84 0 95 7.0 89 Z 1 14 W 1 57 Z 1 11 Z 0 8 W 0 38 W 1 24 Z 1 21 W 1 10 Z 0 28 Z 1 9 W 0 - 41.50
18 Verhelst Eleen - De Rycke Tyani 59 0 95 7.0 12 W 0 83 Z 1 69 W 1 26 Z 1 30 W 0 34 Z 1 44 W 1 5 Z 0 36 W 1 25 Z 1 8 W 0 - 41.00
19 Damlhaki Mahmoud - Dallemagne Br 52 0 95 7.0 49 Z 1 6 W 0 22 Z 1 53 Z 1 25 W 0 62 W 1 31 Z 1 15 W 0 44 Z 1 35 Z 1 10 W 0 - 40.00
20 Froeyman Hugo - Musabayev Maxim 57 0 95 7.0 83 W 1 12 Z 1 4 W 0 43 Z 1 31 W 0 36 Z 1 40 W 0 56 Z 1 54 W 1 29 Z 1 5 W 0 - 40.00
21 Vanhoucke Kobe - Sleypen Maxim 55 0 95 7.0 53 W 1 80 Z 1 31 W 1 4 Z 0 13 W 1 7 Z 0 30 W 1 17 Z 0 26 W 0 54 Z 1 44 W 1 - 39.50
22 De Baets Branko - De Bucke Jolan 9 0 95 7.0 84 W 1 10 Z 0 19 W 0 58 Z 1 63 W 1 23 Z 0 27 W 1 65 Z 1 11 W 0 41 Z 1 29 W 1 - 38.00
23 Naessens Wolf - Cappan Pjotr 66 0 95 7.0 90 Z 1 77 Z 1 3 W 0 40 Z 1 5 W 0 22 W 1 53 Z 1 9 Z 0 12 W 1 14 W 0 33 Z 1 - 38.00
24 De Bode Joren - Gabriels Ebe 48 0 95 7.0 3 W 0 26 Z 1 77 W 1 80 Z 1 16 W 0 56 Z 1 17 W 0 36 Z 0 34 W 1 64 Z 1 31 W 1 - 37.50
25 Beukenhorst Edo - Beukenhorst Ga 80 0 95 7.0 81 Z 1 36 Z 1 9 W 0 89 W 1 19 Z 1 2 Z 0 8 W 0 62 W 1 47 Z 1 18 W 0 39 Z 1 - 37.00
26 Temmerman Sara - Dhaenens Elke 2 0 95 7.0 8 Z 0 24 W 0 93 Z 1 18 W 0 71 Z 1 91 W 1 47 Z 1 48 W 1 21 Z 1 7 Z 0 35 W 1 - 35.00
27 Snoeck Sarah - Barbier Astrid 40 0 95 7.0 98 Z 1 4 W 0 49 Z 1 7 W 0 12 W 0 61 Z 1 22 Z 0 90 W 1 45 Z 1 43 W 1 32 Z 1 - 34.50
28 Cuvelier Annelies - Condes Alexi 64 0 65 6.5 5 Z 0 75 W 1 56 W 1 34 Z 1 47 Z ½ 49 W 1 7 Z 0 13 W 0 53 Z 1 17 W 0 55 Z 1 - 34.50
29 Decruyenaere Robbert - Decruyena 78 0 29 6.0 70 Z 1 9 W 0 45 Z 1 37 Z 1 88 W 1 14 W 1 16 Z 0 8 Z 1 5 W 0 20 W 0 22 Z 0 - 35.50
30 Vincent Xavier - Koornstra Robbert-Jan 101 0 29 6.0 68 W 1 41 Z 1 65 W 0 63 Z 1 18 Z 1 15 W 0 21 Z 0 39 W 0 38 Z 1 47 W 0 70 Z 1 - 34.00
31 Harutyunyan Axel - Partoens Remi 94 0 29 6.0 39 Z 1 38 W 1 21 Z 0 57 W 1 20 Z 1 11 Z 0 19 W 0 14 W 0 81 Z 1 70 W 1 24 Z 0 - 33.00
32 De Smedt Lias - Neirynck Arthur 76 0 29 6.0 14 Z 0 81 W 1 34 W 0 64 Z 1 37 W 1 40 Z 1 12 W 0 54 Z 0 69 W 1 36 Z 1 27 W 0 - 32.00
33 Verhalle Elias - Musabayeva Dian 81 0 29 6.0 37 W 1 34 Z 1 54 W 1 9 Z 0 2 W 0 88 Z 1 36 W 0 57 Z 1 40 W 1 11 Z 0 23 W 0 - 32.00
34 Dewitte Simon - Vermaercke Reino 24 0 29 6.0 51 Z 1 33 W 0 32 Z 1 28 W 0 96 Z 1 18 W 0 48 Z 0 60 W 1 24 Z 0 58 W 1 68 Z 1 - 31.00
35 Van Campenhout Arne - Coppens Pi 70 0 29 6.0 9 Z 0 70 W 1 62 Z 1 14 W 0 54 Z 0 81 W 1 38 Z 1 75 W 1 39 Z 1 19 W 0 26 Z 0 - 31.00
36 Deleu Leen - Morote Mare 22 0 29 6.0 85 Z 1 25 W 0 96 Z 1 84 W 1 15 Z 0 20 W 0 33 Z 1 24 W 1 18 Z 0 32 W 0 48 Z 1 - 30.50
37 Silantev Ilia - Michielsen Lies 32 0 29 6.0 33 Z 0 51 W 1 60 Z 1 29 W 0 32 Z 0 96 W 1 59 Z 1 44 W 0 58 Z 1 49 W 1 16 Z 0 - 30.50
38 Lauwers Timo - Van Droogenbroeck 37 0 29 6.0 44 W 1 31 Z 0 46 W 1 13 Z 0 80 W 1 17 Z 0 35 W 0 69 Z 1 30 W 0 61 Z 1 64 W 1 - 30.50
39 Temmerman Hans - Vanhauwere Anto 44 0 29 6.0 31 W 0 94 Z 1 12 W 0 46 Z 1 43 W 1 13 Z 0 77 W 1 30 Z 1 35 W 0 56 Z 1 25 W 0 - 30.50
40 Vranckx Jonas - Froeyman Evelien 26 0 29 6.0 74 Z 1 1 W 0 82 Z 1 23 W 0 59 Z 1 32 W 0 20 Z 1 58 W 1 33 Z 0 50 W 1 15 Z 0 - 30.00
41 Debunne Tibe - Raats Joppe 56 0 29 6.0 52 Z 1 30 W 0 95 Z 1 47 W 0 75 Z 0 45 W 1 70 Z 1 53 W 1 14 Z 0 22 W 0 49 Z 1 - 29.00
42 Karlioglu Boran - Goossens Lowie 38 0 29 6.0 61 Z 1 50 W 0 7 Z 0 79 W 1 49 Z 0 51 W 0 55 Z 1 52 W 1 62 Z 0 60 W 1 53 Z 1 - 28.50
43 Morote Luna - Deleu Karen 13 0 29 6.0 58 Z 1 96 W 1 15 Z 0 20 W 0 39 Z 0 87 W 0 91 Z 1 89 W 1 51 Z 1 27 Z 0 57 W 1 - 26.00
44 Dayer Glenn - Peeters Alex 86 0 29 6.0 38 Z 0 99 W 1 14 Z 0 95 W 1 70 Z 1 78 W 1 18 Z 0 37 Z 1 19 W 0 62 W 1 21 Z 0 - 24.50
45 Boone Nathan - Cotman Bernd 25 0 29 6.0 15 W 0 87 Z 1 29 W 0 61 Z 0 100 W 1 41 Z 0 46 W 1 74 Z 1 27 W 0 80 Z 1 65 W 1 - 24.00
46 Wuillaume Nathan - Grobelny Melo 96 0 29 6.0 67 Z 1 57 W 0 38 Z 0 39 W 0 99 Z 1 55 W 0 45 Z 0 91 W 1 90 Z 1 81 W 1 62 Z 1 - 21.50
47 De Vidts Bram - Dutré Wonder 7 0 36 5.5 10 W 0 68 Z 1 48 W 1 41 Z 1 28 W ½ 53 Z 0 26 W 0 77 Z 1 25 W 0 30 Z 1 56 W 0ff - 29.25
48 Deschamps Norah - Hanssens Daan 47 0 -36 5.0 6 Z 0 55 W 1 47 Z 0 60 W 1 72 W 1 12 Z 0 34 W 1 26 Z 0 56 W 0 52 Z 1 36 W 0 - 25.50
49 De Baets Keano - Bramer Jan-Will 1 0 -36 5.0 19 W 0 67 Z 1 27 W 0 101 Z 1 42 W 1 28 Z 0 57 W 0 63 Z 1 78 W 1 37 Z 0 41 W 0 - 24.50
50 Leroy Alex - Anciaux Adrien 93 0 -36 5.0 86 W 1 42 Z 1 11 W 0 2 Z 0 66 W 1 54 Z 1 9 W 0 78 Z 1 8 W 0 40 Z 0 52 W 0 - 24.50
51 Van Campenhout Wim - Van Campenh 73 0 0 5.0 34 W 0 37 Z 0 67 W 1 56 Z 0 64 W 1 42 Z 1 73 W 0 88 Z 1 43 W 0 72 Z 1 54 W 0ff - 24.00
52 Osaer Jarne - De Bucke Ruben 5 0 -36 5.0 41 W 0 101 Z 1 63 W 0 68 Z 0 74 W 0 76 Z 1 92 W 1 42 Z 0 59 W 1 48 W 0 50 Z 1 - 23.50
53 Temmerman Sander - De Vidts Niel 4 0 -36 5.0 21 Z 0 91 W 1 78 Z 1 19 W 0 57 Z 1 47 W 1 23 W 0 41 Z 0 28 W 0 67 Z 1 42 W 0 - 23.00
54 Micheli Tristan - Lepoutre Flori 30 0 0 5.0 82 Z 1 79 W 1 33 Z 0 16 Z 0 35 W 1 50 W 0 87 Z 1 32 W 1 20 Z 0 21 W 0 51 Z 0ff - 23.00
55 Stautenas Jason - Livreyns Rune 3 0 -36 5.0 11 W 0 48 Z 0 80 W 0 76 Z 0 86 W 1 46 Z 1 42 W 0 92 Z 1 63 W 1 78 Z 1 28 W 0 - 22.50
56 El Abdi Hakim - El Abdi Omar 18 0 0 5.0 87 Z 1 16 W 0 28 Z 0 51 W 1 84 Z 1 24 W 0 67 Z 1 20 W 0 48 Z 1 39 W 0 47 Z 0ff - 22.50
57 Traest Alexander - Pynket Seppe 39 0 -36 5.0 94 W 1 46 Z 1 17 W 0 31 Z 0 53 W 0 92 Z 1 49 Z 1 33 W 0 75 Z 1 12 W 0 43 Z 0 - 22.50
58 Van Herreweghe Jarno - Noens Yor 63 0 -36 5.0 43 W 0 72 Z 0 83 W 1 22 W 0 60 Z 1 69 Z 1 88 W 1 40 Z 0 37 W 0 34 Z 0 73 W 1 - 22.00
59 Teerlinck Emerik - Debunne Lasse 72 0 0 5.0 75 Z 1 5 W 0 64 W 1 88 Z 0 40 W 0 66 Z 1 37 W 0 76 Z 0ff 52 Z 0 89 W 1 83 Z 1 - 22.00
60 Abidin Aysajan - Aishajiang Ehsa 85 0 -36 5.0 2 W 0 76 Z 1 37 W 0 48 Z 0 58 W 0 86 Z 1 66 W 1 34 Z 0 88 W 1 42 Z 0 72 W 1 - 22.00
61 Caudron Meindert - Caudron Sil 89 0 -72 5.0 42 W 0 63 Z 0 B1 45 W 1 89 Z 0 27 W 0 90 Z 0 95 W 1 66 Z 1 38 W 0 78 Z 1 - 22.00
62 Keller Louison - Navez Antoine 19 0 -36 5.0 65 W 0 97 Z 1 35 W 0 92 Z 1 68 W 1 19 Z 0 63 W 1 25 Z 0 42 W 1 44 Z 0 46 W 0 - 21.50
63 Ognyanov Michail - Ognyanov Dani 45 0 -36 5.0 4 Z 0 61 W 1 52 Z 1 30 W 0 22 Z 0 82 W 1 62 Z 0 49 W 0 55 Z 0 79 W 1 84 Z 1 - 21.50
64 El Abdi Moussa - El Abdi Elhouss 20 0 -36 5.0 96 Z 0 71 W 1 59 Z 0 32 W 0 51 Z 0 79 W 1 82 Z 1 87 W 1 67 Z 1 24 W 0 38 Z 0 - 21.00
65 De Keukelaere Wouter - De Keukel 68 0 -36 5.0 62 Z 1 95 W 1 30 Z 1 6 W 0 14 Z 0 89 W 1 75 Z 0 22 W 0 70 Z 0 83 W 1 45 Z 0 - 21.00
66 Vukojevic Ferrari Viktor - Godar 34 0 -36 5.0 79 Z 0 74 W 1 13 Z 0 82 W 1 50 Z 0 59 W 0 60 Z 0 71 W 1 61 W 0 85 Z 1 80 W 1 - 20.50
67 Van Eester Jef - Van Eester Vic 46 0 -36 5.0 46 W 0 49 W 0 51 Z 0 83 Z 1 98 W 1 80 Z 1 56 W 0 72 Z 1 64 W 0 53 W 0 77 Z 1 - 20.50
68 Dewever Niel - Decraene Lotus 51 0 -36 5.0 30 Z 0 47 W 0 90 Z 1 52 W 1 62 Z 0 72 W 0 83 Z 1 70 W 0 77 W 1 73 Z 1 34 W 0 - 20.50
69 Deniz Patrick - Rits Beere 15 0 -36 5.0 71 Z 1 15 W 0 18 Z 0 10 W 0 85 Z 1 58 W 0 84 Z 1 38 W 0 32 Z 0 87 W 1 74 W 1 - 19.50
70 Gillet Andy - Andre Robin 29 0 -36 5.0 29 W 0 35 Z 0 87 W 1 94 Z 1 44 W 0 74 Z 1 41 W 0 68 Z 1 65 W 1 31 Z 0 30 W 0 - 19.50
71 Thienpont Ruben - Aydogan Richar 65 0 -36 5.0 69 W 0 64 Z 0 86 W 1 77 Z 0 26 W 0 83 W 0 85 Z 1 66 Z 0 94 W 1 90 W 1 81 Z 1 - 18.00
72 Terribile Alessio - Van Hoyweghe 16 0 -72 4.0 A 58 W 1 84 Z 0 85 W 1 48 Z 0 68 Z 1 78 W 0 67 W 0 87 Z 1 51 W 0 60 Z 0 - 17.00
73 Bara Gloria - Van Hoyweghen Gabr 11 0 -72 4.0 A 93 W 1 8 Z 0 96 W 0 87 Z 0 85 W 1 51 Z 1 81 W 0 84 Z 1 68 W 0 58 Z 0 - 16.50
74 Vander Haeghen Loic - Ghyselinck 75 0 -149 4.0 40 W 0 66 Z 0 101 W 0 B1 52 Z 1 70 W 0 95 Z 1 45 W 0 83 Z 0 76 W 1 69 Z 0 - 16.50
75 Verboven Arnout - Aydogan Esmee 23 0 -43 4.0 59 W 0 28 Z 0 97 W 1 100 Z 1 41 W 1 10 Z 0 65 W 1 35 Z 0 57 W 0 A A - 15.50
76 Delbergue Mossab - Bensafi Mathi 43 0 -43 4.0 A 60 W 0 85 Z 0 55 W 1 82 Z 0 52 W 0 79 Z 1 59 W 0ff 92 W 1 74 Z 0 87 Z 1 - 15.50
77 Goffinon Tom - Pinoy Alexandre 10 0 -102 4.0 93 Z 1 23 W 0 24 Z 0 71 W 1 78 Z 0 84 W 1 39 Z 0 47 W 0 68 Z 0 91 W 1 67 W 0 - 15.00
78 Londers Jan - Londers Tuur 41 0 -102 4.0 13 W 0 100 Z 1 53 W 0 98 Z 1 77 W 1 44 Z 0 72 Z 1 50 W 0 49 Z 0 55 W 0 61 W 0 - 15.00
79 Van Raemdonck Loic - Van de Vyve 83 0 -102 4.0 66 W 1 54 Z 0 88 W 0 42 Z 0 91 W 0 64 Z 0 76 W 0 93 Z 1 86 W 1 63 Z 0 89 Z 1 - 15.00
80 Celiktas Ayhan - Celiktas Kaan 100 0 -102 4.0 91 Z 1 21 W 0 55 Z 1 24 W 0 38 Z 0 67 W 0 81 Z 0 82 W 1 89 Z 1 45 W 0 66 Z 0 - 15.00
81 Kaminskiy Volodimyr - Bastien Si 31 0 -102 4.0 25 W 0 32 Z 0 92 W 0 93 Z 1 94 W 1 35 Z 0 80 W 1 73 Z 1 31 W 0 46 Z 0 71 W 0 - 14.50
82 Przybyszewski Mateusz - Przybysz 79 0 -102 4.0 54 W 0 86 Z 1 40 W 0 66 Z 0 76 W 1 63 Z 0 64 W 0 80 Z 0 97 W 0 100 Z 1 91 Z 1 - 14.50
83 De Vidts Stan - Van Maldergem He 6 0 -102 4.0 20 Z 0 18 W 0 58 Z 0 67 W 0 93 W 1 71 Z 1 68 W 0 100 Z 1 74 W 1 65 Z 0 59 W 0 - 14.00
84 Van Outryve Vincent - Devos Klaa 60 0 -102 4.0 22 Z 0 90 W 1 72 W 1 36 Z 0 56 W 0 77 Z 0 69 W 0 94 Z 1 73 W 0 88 Z 1 63 W 0 - 14.00
85 Vagende Pieterjan - Vagende Lars 71 0 -102 4.0 36 W 0 88 Z 0 76 W 1 72 Z 0 69 W 0 73 Z 0 71 W 0 99 W 1 95 Z 1 66 W 0 90 Z 1 - 12.50
86 Wambecq Ward - Vanbrabant Matthi 42 0 -102 4.0 50 Z 0 82 W 0 71 Z 0 87 W 0 55 Z 0 60 W 0 93 Z 1 97 W 1 79 Z 0 95 W 1 92 Z 1 - 11.50
87 Neirynck Jasper - Vynck Arnon 67 0 -175 3.0 56 W 0 45 W 0 70 Z 0 86 Z 1 73 W 1 43 Z 1 54 W 0 64 Z 0 72 W 0 69 Z 0 76 W 0 - 14.50
88 Foulon Xavier - Foulon Thales 28 0 -149 3.0 16 Z 0 85 W 1 79 Z 1 59 W 1 29 Z 0 33 W 0 58 Z 0 51 W 0 60 Z 0 84 W 0 A - 13.50
89 Olieslaeger Max - Olieslaeger Al 35 0 -175 3.0 17 W 0 92 Z 1 98 W 1 25 Z 0 61 W 1 65 Z 0 10 W 0 43 Z 0 80 W 0 59 Z 0 79 W 0 - 12.00
90 Stynen Lisa - Verboven Kaat 17 0 -175 3.0 23 W 0 84 Z 0 68 W 0 91 Z 0 97 W 1 94 Z 1 61 W 1 27 Z 0 46 W 0 71 Z 0 85 W 0 - 9.50
91 Christiaens Celeste - Morren Amb 50 0 -175 3.0 80 W 0 53 Z 0 94 W 0 90 W 1 79 Z 1 26 Z 0 43 W 0 46 Z 0 100 W 1 77 Z 0 82 W 0 - 9.50
92 Marchal Anais - Marcq Simon 87 0 -149 3.0 A 89 W 0 81 Z 1 62 W 0 95 Z 1 57 W 0 52 Z 0 55 W 0 76 Z 0 97 Z 1 86 W 0 - 9.00
93 Peeters Yumi - Vynck Isolde 61 0 -175 3.0 77 W 0 73 Z 0 26 W 0 81 W 0 83 Z 0 97 Z 0 86 W 0 79 W 0 99 Z 1 94 Z 1 100 W 1 - 7.00
94 Kuijpers Sarie - Jalalijam Roza 90 0 -175 3.0 57 Z 0 39 W 0 91 Z 1 70 W 0 81 Z 0 90 W 0 99 Z 1 84 W 0 71 Z 0 93 W 0 97 Z 1 - 6.50
95 Vrijsen Jonas - Geelen Leander 12 0 -175 3.0 97 W 1 65 Z 0 41 W 0 44 Z 0 92 W 0 100 Z 1 74 W 0 61 Z 0 85 W 0 86 Z 0 99 W 1 - 6.00
96 Cappan Stan - De Keukelaere Rube 69 0 -125 2.0 64 W 1 43 Z 0 36 W 0 73 Z 1 34 W 0 37 Z 0 A A A A A - 9.50
97 Moerman Axl - Meert Maarin 62 0 -262 2.0 95 Z 0 62 W 0 75 Z 0 99 W 0 90 Z 0 93 W 1 100 W 0 86 Z 0 82 Z 1 92 W 0 94 W 0 - 7.00
98 Lejzerowicz Thierry - Lejzerowic 91 0 -240 2.0 27 W 0 B1 89 Z 0 78 W 0 67 Z 0 99 W 1 A A A A A - 6.00
99 Devos Briek - Peeters Paul 33 0 -366 2.0 1 W 0 44 Z 0 100 W 0 97 Z 1 46 W 0 98 Z 0 94 W 0 85 Z 0 93 W 0 B1 95 Z 0 - 3.50
100 Eperjessy Lou - De Noose Clasens 88 0 -240 2.0 A 78 W 0 99 Z 1 75 W 0 45 Z 0 95 W 0 97 Z 1 83 W 0 91 Z 0 82 W 0 93 Z 0 - 3.50
101 Decraene Jade - Decraene Merlijn 49 0 -193 1.0 7 Z 0 52 W 0 74 Z 1 49 W 0 A A A A A A A - 3.50
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/04/18 18:28