SwarLogo 2de BMCC Rapid 2018 SwarLogo
BMCC
Organisator: BMCC
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 15/12/2018 tot 15/12/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch.
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 Barbe, Tom +2000 2045 Opwijk 6.0 2265 1.0 28.00 26.0
2 Gitu, Paula-Alexandra +2000 2026 Europchess 6.0 2294 1.0 25.00 25.0
3 Hautot, Stephane +2000 2343 Wirtzfeld 6.0 2284 1.0 25.00 24.0
4 Maddens, Martijn +2000 2165 Roeselare 5.0 2083 1.0 21.50 20.0
5 De Mon, Gino +2000 2028 Eisden 5.0 2020 0.0 18.50 21.0
6 Korte, Markus +2000 2025 Germany 4.5 1977 - 16.25 20.0
7 Desinte, David -1800 1766 CREC Charleroi 4.5 1924 - 16.00 17.5
8 Godry, Adelin -2000 1847 St.-Ghislain 4.5 1854 - 15.25 17.0
9 Geboers, Jimmy -2000 1868 Lommel 4.0 1972 - 16.00 20.0
10 Gooris, Jan +2000 2117 TSMechelen 4.0 1900 - 15.00 17.0
11 Ydo, Pim -2000 1994 The Netherlands 4.0 1870 - 13.00 18.0
12 Pfeiffer, Noah -1800 1727 Wirtzfeld 4.0 1821 - 12.00 16.0
13 Vercauteren, Daniel -1700 1637 Overpelt 4.0 1676 - 12.00 14.0
14 Delescaille, Laurent -1800 1784 CREC Charleroi 4.0 1648 - 10.50 14.0
15 Polin, Giulia -2000 1823 Italy 4.0 1799 - 10.00 16.0
16 Wiot, Philippe -1700 1539 HCC Jurbise 4.0 1694 - 9.00 15.0
17 Schwab, Patrick -2000 1833 Wirtzfeld 3.5 1698 - 10.50 14.5
18 Cornet, Luc -1800 1784 Eisden 3.5 1735 - 10.00 16.5
19 Geerts, Luc -1700 1677 Paal 3.5 1730 - 10.00 13.5
20 Palazoski, Elvir -1700 1574 Excelsior 3.5 1671 - 9.50 14.5
21 Dupuis, Cedric -2000 1937 HCC Jurbise 3.0 1734 - 9.00 17.0
22 Schleck, Victor -1700 1534 Wirtzfeld 3.0 1550 - 8.75 11.0
23 Depraet, Patrick -1500 1426 SCRR (Brussel) 3.0 1459 - 8.50 11.5
24 Zilles, Paul -1800 1732 Wirtzfeld 3.0 1590 - 8.25 14.0
25 Vanden Eede, Pascal -1500 1484 Mechelen 3.0 1430 - 7.00 11.0
26 Taormina, Patrizio -1500 1262 Woluwé 3.0 1382 - 6.75 9.0
27 Van Den Broeck, Johan -1200 0 Mechelen 3.0 1457 - 6.00 10.0
28 Delvaux, Guy -1500 1401 HCC Jurbise 3.0 1343 - 5.00 9.0
29 Anthoine, Franz -1200 1177 CREC Charleroi 2.5 1300 - 3.50 8.5
30 Rauw, Andre -1200 0 Wirtzfeld 2.0 1329 - 4.50 9.5
31 Van Gheluwe, Frank -1500 1207 Wirtzfeld 2.0 1072 - 4.25 7.5
32 Berghmans, Pascal -1200 1150 Excelsior 2.0 1062 - 3.50 4.5
33 Belin, David -1500 1489 Caissa Europe 2.0 1221 - 2.00 8.0
34 Harder, Cindy -1500 1288 Eisden 2.0 1303 - 2.00 8.0
35 Hilgers, Norbert -1200 1183 Wirtzfeld 1.0 1039 - 2.00 3.0
36 Souweine, Edwige -1200 1160 Anderlecht 1.0 952 - 2.00 3.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 1 Barbe, Tom +2000 2045 Opwijk 6.0 2265 1.0 28.00 26.0
2 2 Gitu, Paula-Alexandra +2000 2026 Europchess 6.0 2294 1.0 25.00 25.0
3 3 Hautot, Stephane +2000 2343 Wirtzfeld 6.0 2284 1.0 25.00 24.0
4 4 Maddens, Martijn +2000 2165 Roeselare 5.0 2083 1.0 21.50 20.0
5 5 De Mon, Gino +2000 2028 Eisden 5.0 2020 0.0 18.50 21.0
6 6 Korte, Markus +2000 2025 Germany 4.5 1977 - 16.25 20.0
7 10 Gooris, Jan +2000 2117 TSMechelen 4.0 1900 - 15.00 17.0
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 8 Godry, Adelin -2000 1847 St.-Ghislain 4.5 1854 - 15.25 17.0
2 9 Geboers, Jimmy -2000 1868 Lommel 4.0 1972 - 16.00 20.0
3 11 Ydo, Pim -2000 1994 The Netherlands 4.0 1870 - 13.00 18.0
4 15 Polin, Giulia -2000 1823 Italy 4.0 1799 - 10.00 16.0
5 17 Schwab, Patrick -2000 1833 Wirtzfeld 3.5 1698 - 10.50 14.5
6 21 Dupuis, Cedric -2000 1937 HCC Jurbise 3.0 1734 - 9.00 17.0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 7 Desinte, David -1800 1766 CREC Charleroi 4.5 1924 - 16.00 17.5
2 12 Pfeiffer, Noah -1800 1727 Wirtzfeld 4.0 1821 - 12.00 16.0
3 14 Delescaille, Laurent -1800 1784 CREC Charleroi 4.0 1648 - 10.50 14.0
4 18 Cornet, Luc -1800 1784 Eisden 3.5 1735 - 10.00 16.5
5 24 Zilles, Paul -1800 1732 Wirtzfeld 3.0 1590 - 8.25 14.0
Categorie: -1700
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 13 Vercauteren, Daniel -1700 1637 Overpelt 4.0 1676 - 12.00 14.0
2 16 Wiot, Philippe -1700 1539 HCC Jurbise 4.0 1694 - 9.00 15.0
3 19 Geerts, Luc -1700 1677 Paal 3.5 1730 - 10.00 13.5
4 20 Palazoski, Elvir -1700 1574 Excelsior 3.5 1671 - 9.50 14.5
5 22 Schleck, Victor -1700 1534 Wirtzfeld 3.0 1550 - 8.75 11.0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 23 Depraet, Patrick -1500 1426 SCRR (Brussel) 3.0 1459 - 8.50 11.5
2 25 Vanden Eede, Pascal -1500 1484 Mechelen 3.0 1430 - 7.00 11.0
3 26 Taormina, Patrizio -1500 1262 Woluwé 3.0 1382 - 6.75 9.0
4 28 Delvaux, Guy -1500 1401 HCC Jurbise 3.0 1343 - 5.00 9.0
5 31 Van Gheluwe, Frank -1500 1207 Wirtzfeld 2.0 1072 - 4.25 7.5
6 33 Belin, David -1500 1489 Caissa Europe 2.0 1221 - 2.00 8.0
7 34 Harder, Cindy -1500 1288 Eisden 2.0 1303 - 2.00 8.0
Categorie: -1200
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 27 Van Den Broeck, Johan -1200 0 Mechelen 3.0 1457 - 6.00 10.0
2 29 Anthoine, Franz -1200 1177 CREC Charleroi 2.5 1300 - 3.50 8.5
3 30 Rauw, Andre -1200 0 Wirtzfeld 2.0 1329 - 4.50 9.5
4 32 Berghmans, Pascal -1200 1150 Excelsior 2.0 1062 - 3.50 4.5
5 35 Hilgers, Norbert -1200 1183 Wirtzfeld 1.0 1039 - 2.00 3.0
6 36 Souweine, Edwige -1200 1160 Anderlecht 1.0 952 - 2.00 3.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 Hautot, Stephane 6.0 (2343)
2 Maddens, Martijn 5.0 (2165) 1-0 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637)
3 Palazoski, Elvir 3.5 (1574) ½-½ Gooris, Jan 4.0 (2117)
4 Barbe, Tom 6.0 (2045) 1-0 Wiot, Philippe 4.0 (1539)
5 Schleck, Victor 3.0 (1534) 0-1 De Mon, Gino 5.0 (2028)
6 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026) 1-0 Belin, David 2.0 (1489)
7 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484) 0-1 Korte, Markus 4.5 (2025)
8 Ydo, Pim 4.0 (1994) 1-0 Depraet, Patrick 3.0 (1426)
9 Delvaux, Guy 3.0 (1401) 0-1 Godry, Adelin 4.5 (1847)
10 Dupuis, Cedric 3.0 (1937) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
11 Taormina, Patrizio 3.0 (1262) 0-1 Geboers, Jimmy 4.0 (1868)
12 Schwab, Patrick 3.5 (1833) ½-½ Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207)
13 Hilgers, Norbert 1.0 (1183) 0-1 Polin, Giulia 4.0 (1823)
14 Delescaille, Laurent 4.0 (1784) 1-0 Anthoine, Franz 2.5 (1177)
15 Souweine, Edwige 1.0 (1160) 0-1 Cornet, Luc 3.5 (1784)
16 Desinte, David 4.5 (1766) 1-0 Berghmans, Pascal 2.0 (1150)
17 Rauw, Andre 2.0 (0) 0-1 Zilles, Paul 3.0 (1732)
18 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727) 1-0 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 6.0 (2343) 1-0 Delescaille, Laurent 4.0 (1784)
2 Geboers, Jimmy 4.0 (1868) 1-0 Maddens, Martijn 5.0 (2165)
3 Godry, Adelin 4.5 (1847) 0-1 Barbe, Tom 6.0 (2045)
4 De Mon, Gino 5.0 (2028) 1-0 Desinte, David 4.5 (1766)
5 Polin, Giulia 4.0 (1823) 0-1 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026)
6 Korte, Markus 4.5 (2025) 1-0 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727)
7 Cornet, Luc 3.5 (1784) 0-1 Ydo, Pim 4.0 (1994)
8 Zilles, Paul 3.0 (1732) 0-1 Dupuis, Cedric 3.0 (1937)
9 Gooris, Jan 4.0 (2117) 1-0 Schwab, Patrick 3.5 (1833)
10 Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207) 0-1 Palazoski, Elvir 3.5 (1574)
11 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Geerts, Luc 3.5 (1677)
12 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637) 1-0 Taormina, Patrizio 3.0 (1262)
13 Wiot, Philippe 4.0 (1539) 1-0 Hilgers, Norbert 1.0 (1183)
14 Anthoine, Franz 2.5 (1177) 0-1 Schleck, Victor 3.0 (1534)
15 Belin, David 2.0 (1489) 1-0 Souweine, Edwige 1.0 (1160)
16 Berghmans, Pascal 2.0 (1150) 0-1 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484)
17 Depraet, Patrick 3.0 (1426) ½-½ Rauw, Andre 2.0 (0)
18 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0) 1-0 Delvaux, Guy 3.0 (1401)
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ydo, Pim 4.0 (1994) 0-1 Hautot, Stephane 6.0 (2343)
2 Barbe, Tom 6.0 (2045) 1-0 Korte, Markus 4.5 (2025)
3 Dupuis, Cedric 3.0 (1937) 0-1 De Mon, Gino 5.0 (2028)
4 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026) 1-0 Geboers, Jimmy 4.0 (1868)
5 Maddens, Martijn 5.0 (2165) 1-0 Gooris, Jan 4.0 (2117)
6 Palazoski, Elvir 3.5 (1574) 0-1 Godry, Adelin 4.5 (1847)
7 Geerts, Luc 3.5 (1677) 1-0 Polin, Giulia 4.0 (1823)
8 Delescaille, Laurent 4.0 (1784) 0-1 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637)
9 Schleck, Victor 3.0 (1534) ½-½ Cornet, Luc 3.5 (1784)
10 Desinte, David 4.5 (1766) 1-0 Wiot, Philippe 4.0 (1539)
11 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484) 0-1 Zilles, Paul 3.0 (1732)
12 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727) 1-0 Belin, David 2.0 (1489)
13 Schwab, Patrick 3.5 (1833) 1-0 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0)
14 Rauw, Andre 2.0 (0) ½-½ Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207)
15 Delvaux, Guy 3.0 (1401) 0-1 Depraet, Patrick 3.0 (1426)
16 Souweine, Edwige 1.0 (1160) 0-1 Harder, Cindy 2.0 (1288)
17 Taormina, Patrizio 3.0 (1262) ½-½ Anthoine, Franz 2.5 (1177)
18 Hilgers, Norbert 1.0 (1183) ½-½ Berghmans, Pascal 2.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 4 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 6.0 (2343) 0-1 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026)
2 De Mon, Gino 5.0 (2028) 0-1 Barbe, Tom 6.0 (2045)
3 Godry, Adelin 4.5 (1847) 0-1 Maddens, Martijn 5.0 (2165)
4 Korte, Markus 4.5 (2025) ½-½ Desinte, David 4.5 (1766)
5 Zilles, Paul 3.0 (1732) 0-1 Ydo, Pim 4.0 (1994)
6 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637) 0-1 Dupuis, Cedric 3.0 (1937)
7 Geboers, Jimmy 4.0 (1868) 1-0 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727)
8 Gooris, Jan 4.0 (2117) 1-0 Geerts, Luc 3.5 (1677)
9 Depraet, Patrick 3.0 (1426) 0-1 Schwab, Patrick 3.5 (1833)
10 Cornet, Luc 3.5 (1784) 1-0 Palazoski, Elvir 3.5 (1574)
11 Polin, Giulia 4.0 (1823) 1-0 Schleck, Victor 3.0 (1534)
12 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Delescaille, Laurent 4.0 (1784)
13 Wiot, Philippe 4.0 (1539) 1-0 Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207)
14 Belin, David 2.0 (1489) 0-1 Rauw, Andre 2.0 (0)
15 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0) 0-1 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484)
16 Berghmans, Pascal 2.0 (1150) 0-1 Taormina, Patrizio 3.0 (1262)
17 Anthoine, Franz 2.5 (1177) 1-0 Hilgers, Norbert 1.0 (1183)
18 Souweine, Edwige 1.0 (1160) 0-1 Delvaux, Guy 3.0 (1401)
Begin van de pagina
Ronde 5 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Barbe, Tom 6.0 (2045) 1-0 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026)
2 Dupuis, Cedric 3.0 (1937) 0-1 Hautot, Stephane 6.0 (2343)
3 Maddens, Martijn 5.0 (2165) 1-0 De Mon, Gino 5.0 (2028)
4 Ydo, Pim 4.0 (1994) 0-1 Geboers, Jimmy 4.0 (1868)
5 Desinte, David 4.5 (1766) ½-½ Gooris, Jan 4.0 (2117)
6 Schwab, Patrick 3.5 (1833) 0-1 Korte, Markus 4.5 (2025)
7 Delescaille, Laurent 4.0 (1784) 0-1 Cornet, Luc 3.5 (1784)
8 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484) 0-1 Godry, Adelin 4.5 (1847)
9 Rauw, Andre 2.0 (0) 0-1 Polin, Giulia 4.0 (1823)
10 Geerts, Luc 3.5 (1677) ½-½ Zilles, Paul 3.0 (1732)
11 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727) 1-0 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637)
12 Schleck, Victor 3.0 (1534) 0-1 Wiot, Philippe 4.0 (1539)
13 Palazoski, Elvir 3.5 (1574) 1-0 Anthoine, Franz 2.5 (1177)
14 Taormina, Patrizio 3.0 (1262) ½-½ Depraet, Patrick 3.0 (1426)
15 Delvaux, Guy 3.0 (1401) 1-0 Belin, David 2.0 (1489)
16 Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207) 0-1 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0)
17 Hilgers, Norbert 1.0 (1183) 0-1 Harder, Cindy 2.0 (1288)
18 Berghmans, Pascal 2.0 (1150) 0-1 Souweine, Edwige 1.0 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 6 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 6.0 (2343) 1-0 Barbe, Tom 6.0 (2045)
2 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026) 1-0 Maddens, Martijn 5.0 (2165)
3 Geboers, Jimmy 4.0 (1868) 0-1 De Mon, Gino 5.0 (2028)
4 Korte, Markus 4.5 (2025) 1-0 Cornet, Luc 3.5 (1784)
5 Gooris, Jan 4.0 (2117) 1-0 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727)
6 Polin, Giulia 4.0 (1823) 1-0 Ydo, Pim 4.0 (1994)
7 Wiot, Philippe 4.0 (1539) 1-0 Dupuis, Cedric 3.0 (1937)
8 Godry, Adelin 4.5 (1847) ½-½ Desinte, David 4.5 (1766)
9 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 Schwab, Patrick 3.5 (1833)
10 Zilles, Paul 3.0 (1732) 0-1 Palazoski, Elvir 3.5 (1574)
11 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0) 0-1 Delescaille, Laurent 4.0 (1784)
12 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637) 1-0 Rauw, Andre 2.0 (0)
13 Depraet, Patrick 3.0 (1426) 1-0 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484)
14 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Delvaux, Guy 3.0 (1401)
15 Schleck, Victor 3.0 (1534) 1-0 Taormina, Patrizio 3.0 (1262)
16 Anthoine, Franz 2.5 (1177) 1-0 Souweine, Edwige 1.0 (1160)
17 Belin, David 2.0 (1489) 1-0 Hilgers, Norbert 1.0 (1183)
18 Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207) ½-½ Berghmans, Pascal 2.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 7 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Korte, Markus 4.5 (2025) 0-1 Hautot, Stephane 6.0 (2343)
2 Barbe, Tom 6.0 (2045) 1-0 Geboers, Jimmy 4.0 (1868)
3 Gitu, Paula-Alexandra 6.0 (2026) 1-0 Gooris, Jan 4.0 (2117)
4 Maddens, Martijn 5.0 (2165) 1-0 Polin, Giulia 4.0 (1823)
5 De Mon, Gino 5.0 (2028) 1-0 Wiot, Philippe 4.0 (1539)
6 Cornet, Luc 3.5 (1784) 0-1 Godry, Adelin 4.5 (1847)
7 Schwab, Patrick 3.5 (1833) 0-1 Desinte, David 4.5 (1766)
8 Palazoski, Elvir 3.5 (1574) 0-1 Ydo, Pim 4.0 (1994)
9 Dupuis, Cedric 3.0 (1937) 0-1 Pfeiffer, Noah 4.0 (1727)
10 Delescaille, Laurent 4.0 (1784) 1-0 Depraet, Patrick 3.0 (1426)
11 Delvaux, Guy 3.0 (1401) 0-1 Vercauteren, Daniel 4.0 (1637)
12 Zilles, Paul 3.0 (1732) ½-½ Schleck, Victor 3.0 (1534)
13 Anthoine, Franz 2.5 (1177) 0-1 Geerts, Luc 3.5 (1677)
14 Taormina, Patrizio 3.0 (1262) 1-0 Belin, David 2.0 (1489)
15 Vanden Eede, Pascal 3.0 (1484) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
16 Souweine, Edwige 1.0 (1160) 0-1 Van Den Broeck, Johan 3.0 (0)
17 Rauw, Andre 2.0 (0) 0-1 Berghmans, Pascal 2.0 (1150)
18 Hilgers, Norbert 1.0 (1183) ½-½ Van Gheluwe, Frank 2.0 (1207)
Begin van de pagina

Barbe, Tom (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.42838
N-Elo2045
FIDE-ID207497
F-Elo2080
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2      Korte, Markus GER 2025 4.5 W - 1 3.0 0.53 +0.47
4 2      De Mon, Gino NED 2028 5.0 Z - 1 4.0 0.52 +0.48
5 1      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 Z - 0 5.0 0.15 -0.15
7 2      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 W v 1 6.0 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1953 34.0 Totaal 6.0 4.14 +1.86
Begin van de pagina
Gitu, Paula-Alexandra (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.15101
N-Elo2026
FIDE-ID13904620
F-Elo1935
Landmda  (mda)
Club(226) Europchess
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Belin, David BEL 1489 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 4      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 Z - 1 4.0 0.13 +0.87
5 1      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 Z - 0 4.0 0.47 -0.47
6 2      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 W - 1 5.0 0.31 +0.69
7 3      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 W - 1 6.0 0.38 +0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1978 31.0 Totaal 6.0 3.68 +2.32
Begin van de pagina
Hautot, Stephane (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2343
FIDE-ID202282
F-Elo2427
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ydo, Pim NED 1994 4.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
4 1      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 W - 0 3.0 0.87 -0.87
5 2      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
7 1      Korte, Markus GER 2025 4.5 Z ^ 1 6.0 0.87 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1926 31.0 Totaal 6.0 6.24 -0.24
Begin van de pagina
Maddens, Martijn (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.6653
N-Elo2165
FIDE-ID206962
F-Elo2142
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 Z - 0 1.0 0.85 -0.85
3 5      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
4 3      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 Z ^ 1 3.0 0.87 +0.13
5 3      De Mon, Gino NED 2028 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 2      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 Z - 0 4.0 0.69 -0.69
7 4      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 W - 1 5.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1906 31.5 Totaal 5.0 5.46 -0.46
Begin van de pagina
De Mon, Gino (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo2028
FIDE-ID1049623
F-Elo1970
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Desinte, David BEL 1766 4.5 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 3      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
4 2      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 W - 0 3.0 0.48 -0.48
5 3      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 3      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
7 5      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1836 29.5 Totaal 5.0 4.79 +0.21
Begin van de pagina
Korte, Markus (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2025
FIDE-ID4615620
F-Elo2025
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
4 4      Desinte, David BEL 1766 4.5 W - ½ 2.5 0.82 -0.32
5 6      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 Z - 1 3.5 0.75 +0.25
6 4      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 W - 1 4.5 0.80 +0.20
7 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 W - 0 4.5 0.13 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1854 30.5 Totaal 4.5 4.74 -0.24
Begin van de pagina
Desinte, David (Rank: 16)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.66800
N-Elo1766
FIDE-ID207276
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Mon, Gino NED 2028 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 10      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 4      Korte, Markus GER 2025 4.5 Z - ½ 2.5 0.18 +0.32
5 5      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 W - ½ 3.0 0.11 +0.39
6 8      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 Z - ½ 3.5 0.39 +0.11
7 7      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 Z - 1 4.5 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1791 27.5 Totaal 4.5 2.98 +1.52
Begin van de pagina
Godry, Adelin (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.12806
N-Elo1847
FIDE-ID236780
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(549) St.-Ghislain
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 6      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 3      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 W ^ 0 2.0 0.13 -0.13
5 8      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 8      Desinte, David BEL 1766 4.5 W - ½ 3.5 0.61 -0.11
7 6      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 Z - 1 4.5 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1745 28.5 Totaal 4.5 4.22 +0.28
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1868
FIDE-ID262919
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 W - 1 2.0 0.15 +0.85
3 4      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 7      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 4      Ydo, Pim NED 1994 4.0 Z - 1 4.0 0.33 +0.67
6 3      De Mon, Gino NED 2028 5.0 W - 0 4.0 0.29 -0.29
7 2      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 Z v 0 4.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1892 33.0 Totaal 4.0 2.94 +1.06
Begin van de pagina
Gooris, Jan (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.36323
N-Elo2117
FIDE-ID201723
F-Elo2085
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 9      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 W - 1 1.5 0.84 +0.16
3 5      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 Z - 0 1.5 0.43 -0.43
4 8      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Desinte, David BEL 1766 4.5 Z ^ ½ 3.0 0.89 -0.39
6 5      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
7 3      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 Z - 0 4.0 0.62 -0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1824 30.0 Totaal 4.0 5.53 -1.53
Begin van de pagina
Ydo, Pim (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1963
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
4 5      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
5 4      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 W - 0 3.0 0.67 -0.67
6 6      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 Z - 0 3.0 0.73 -0.73
7 8      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1792 27.0 Totaal 4.0 4.94 -0.94
Begin van de pagina
Pfeiffer, Noah (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1727
FIDE-ID241881
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Korte, Markus GER 2025 4.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 12      Belin, David BEL 1489 2.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 7      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 11      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
6 5      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 9      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 Z - 1 4.0 0.23 +0.77
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1845 24.5 Totaal 4.0 3.12 +0.88
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1637
FIDE-ID207675
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
3 8      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 Z - 1 2.0 0.30 +0.70
4 6      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
5 11      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
6 12      Rauw, Andre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1712 24.0 Totaal 4.0 3.54 +0.46
Begin van de pagina
Delescaille, Laurent (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.10554
N-Elo1784
FIDE-ID230596
F-Elo1767
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
4 12      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1609 24.0 Totaal 4.0 4.94 -0.94
Begin van de pagina
Polin, Giulia (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1823
FIDE-ID841412
F-Elo1823
Landita  (ita)
Club(50007) Italy
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 0 1.0 0.70 -0.70
4 11      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
5 9      Rauw, Andre BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Ydo, Pim NED 1994 4.0 W - 1 4.0 0.27 +0.73
7 4      Maddens, Martijn BEL 2165 5.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1763 24.5 Totaal 4.0 4.01 -0.01
Begin van de pagina
Wiot, Philippe (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.83127
N-Elo1539
FIDE-ID256862
F-Elo1361
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Barbe, Tom BEL 2045 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 10      Desinte, David BEL 1766 4.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 13      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
5 12      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
6 7      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
7 5      De Mon, Gino NED 2028 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1671 24.5 Totaal 4.0 2.73 +1.27
Begin van de pagina
Schwab, Patrick (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15017
N-Elo1833
FIDE-ID4002490
F-Elo1855
Landlux  (lux)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 9      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 Z - 0 0.5 0.16 -0.16
3 13      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 9      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Korte, Markus GER 2025 4.5 W - 0 2.5 0.25 -0.25
6 9      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 1 3.5 0.71 +0.29
7 7      Desinte, David BEL 1766 4.5 W - 0 3.5 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 24.5 Totaal 3.5 4.47 -0.97
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1784
FIDE-ID205494
F-Elo1732
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Ydo, Pim NED 1994 4.0 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 9      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 Z - ½ 1.5 0.81 -0.31
4 10      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 W - 1 2.5 0.77 +0.23
5 7      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
6 4      Korte, Markus GER 2025 4.5 Z v 0 3.5 0.20 -0.20
7 6      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 W - 0 3.5 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1702 24.5 Totaal 3.5 3.84 -0.34
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1677
FIDE-ID260460
F-Elo1706
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 7      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 W - 1 2.0 0.30 +0.70
4 8      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 W v ½ 2.5 0.42 +0.08
6 9      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 W - 0 2.5 0.29 -0.29
7 13      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 25.0 Totaal 3.5 3.00 +0.50
Begin van de pagina
Palazoski, Elvir (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14766
N-Elo1574
FIDE-ID246972
F-Elo1588
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gooris, Jan BEL 2117 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 10      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 Z - 1 1.5 0.90 +0.10
3 6      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 W - 0 1.5 0.17 -0.17
4 10      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 Z v 0 1.5 0.23 -0.23
5 13      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 10      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 Z - 1 3.5 0.29 +0.71
7 8      Ydo, Pim NED 1994 4.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1694 23.5 Totaal 3.5 2.67 +0.83
Begin van de pagina
Dupuis, Cedric (Rank: 9)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.96105
N-Elo1937
FIDE-ID206580
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 3      De Mon, Gino NED 2028 5.0 W - 0 2.0 0.38 -0.38
4 6      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
5 2      Hautot, Stephane BEL 2343 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 9      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1756 28.0 Totaal 3.0 4.68 -1.68
Begin van de pagina
Schleck, Victor (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1534
FIDE-ID208183
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Mon, Gino NED 2028 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 9      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 W - ½ 1.5 0.19 +0.31
4 11      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
5 12      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 W v 0 1.5 0.49 -0.49
6 15      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 W ^ 1 2.5 0.83 +0.17
7 12      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.24 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1620 25.0 Totaal 3.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina
Depraet, Patrick (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.98891
N-Elo1426
FIDE-ID248207
F-Elo1393
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ydo, Pim NED 1994 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Rauw, Andre BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 15      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 Z - 1 1.5 0.53 +0.47
4 9      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 Z - ½ 2.0 0.72 -0.22
6 13      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 W - 1 3.0 0.42 +0.58
7 10      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 22.5 Totaal 3.0 2.85 +0.15
Begin van de pagina
Zilles, Paul (Rank: 17)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.47422
N-Elo1732
FIDE-ID205990
F-Elo1752
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Rauw, Andre BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 11      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 5      Ydo, Pim NED 1994 4.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
5 10      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
6 10      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 W - 0 2.5 0.71 -0.71
7 12      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 W - ½ 3.0 0.76 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 22.0 Totaal 3.0 4.20 -1.20
Begin van de pagina
Vanden Eede, Pascal (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.52035
N-Elo1484
FIDE-ID247626
F-Elo1584
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Korte, Markus GER 2025 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 11      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 15      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
6 13      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
7 15      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 22.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Taormina, Patrizio (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.79405
N-Elo1262
FIDE-ID221244
F-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(229) Woluwé
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Geboers, Jimmy BEL 1868 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 17      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 W - ½ 0.5 0.62 -0.12
4 16      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 Z - 1 1.5 0.65 +0.35
5 14      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 W - ½ 2.0 0.28 +0.22
6 15      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
7 14      Belin, David BEL 1489 2.0 W v 1 3.0 0.21 +0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 20.5 Totaal 3.0 2.10 +0.90
Begin van de pagina
Van Den Broeck, Johan (Rank: 35)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 11      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1513 20.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Delvaux, Guy (Rank: 27)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.82856
N-Elo1401
FIDE-ID215376
F-Elo1494
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Godry, Adelin BEL 1847 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 15      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 W - 0 0.0 0.47 -0.47
4 18      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 Z ^ 1 1.0 0.80 +0.20
5 15      Belin, David BEL 1489 2.0 W - 1 2.0 0.38 +0.62
6 14      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
7 11      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Anthoine, Franz (Rank: 32)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.10886
N-Elo1177
FIDE-ID234869
F-Elo1288
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Schleck, Victor BEL 1534 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 17      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 Z - ½ 0.5 0.38 +0.12
4 17      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 W - 1 1.5 0.49 +0.51
5 13      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 16      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 W - 1 2.5 0.52 +0.48
7 13      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 19.0 Totaal 2.5 1.74 +0.76
Begin van de pagina
Rauw, Andre (Rank: 36)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.15613
N-Elo0
FIDE-ID251070
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Zilles, Paul BEL 1732 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Depraet, Patrick BEL 1426 3.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 14      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
4 14      Belin, David BEL 1489 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Vercauteren, Daniel BEL 1637 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1494 20.0 Totaal 2.0 0.56 +1.44
Begin van de pagina
Van Gheluwe, Frank (Rank: 30)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.13008
N-Elo1207
FIDE-ID239364
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Schwab, Patrick LUX 1833 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 10      Palazoski, Elvir BEL 1574 3.5 W - 0 0.5 0.10 -0.10
3 14      Rauw, Andre BEL 0 2.0 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
4 13      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
5 16      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 18      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 W - ½ 1.5 0.58 -0.08
7 18      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 Z v ½ 2.0 0.53 -0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1455 19.0 Totaal 2.0 3.25 -1.25
Begin van de pagina
Berghmans, Pascal (Rank: 34)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16099
N-Elo1150
FIDE-ID252689
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Desinte, David BEL 1766 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 18      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 Z - ½ 0.5 0.45 +0.05
4 16      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 W - 0 0.5 0.35 -0.35
5 18      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 W - 0 0.5 0.49 -0.49
6 18      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 Z v ½ 1.0 0.42 +0.08
7 17      Rauw, Andre BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1343 16.5 Totaal 2.0 2.83 -0.83
Begin van de pagina
Belin, David (Rank: 24)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16858
N-Elo1489
FIDE-ID253901
F-Elo1508
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gitu, Paula-Alexandra MDA 2026 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 12      Pfeiffer, Noah BEL 1727 4.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 14      Rauw, Andre BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 15      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 Z - 0 1.0 0.62 -0.62
6 17      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
7 14      Taormina, Patrizio BEL 1262 3.0 Z v 0 2.0 0.79 -0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 20.0 Totaal 2.0 4.35 -2.35
Begin van de pagina
Harder, Cindy (Rank: 28)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1288
FIDE-ID1053914
F-Elo1308
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dupuis, Cedric BEL 1937 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 16      Souweine, Edwige BEL 1160 1.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
4 12      Delescaille, Laurent BEL 1784 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Hilgers, Norbert BEL 1183 1.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
6 14      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 W v 0 2.0 0.35 -0.35
7 15      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 3.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1518 18.5 Totaal 2.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Hilgers, Norbert (Rank: 31)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.96997
N-Elo1183
FIDE-ID217247
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Polin, Giulia ITA 1823 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Wiot, Philippe BEL 1539 4.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 18      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 W - ½ 0.5 0.55 -0.05
4 17      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 Z - 0 0.5 0.51 -0.51
5 17      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - 0 0.5 0.36 -0.36
6 17      Belin, David BEL 1489 2.0 Z ^ 0 0.5 0.14 -0.14
7 18      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 2.0 W ^ ½ 1.0 0.47 +0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1381 18.5 Totaal 1.0 2.22 -1.22
Begin van de pagina
Souweine, Edwige (Rank: 33)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.15676
N-Elo1160
FIDE-ID249793
F-Elo1028
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Belin, David BEL 1489 2.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 16      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - 0 0.0 0.33 -0.33
4 18      Delvaux, Guy BEL 1401 3.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
5 18      Berghmans, Pascal BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.51 +0.49
6 16      Anthoine, Franz BEL 1177 2.5 Z ^ 0 1.0 0.48 -0.48
7 16      Van Den Broeck, Johan BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1381 18.0 Totaal 1.0 2.64 -1.64
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Vsch.
1 Barbe, Tom 4 2045 2265 6.0 16 W 1 8 Z 1 6 W 1 5 Z 1 2 W 1 3 Z 0 9 W 1 1.0 28.00 26.0
2 Gitu, Paula-Alexandra 6 2026 2294 6.0 33 W 1 15 Z 1 9 W 1 3 Z 1 1 Z 0 4 W 1 10 W 1 1.0 25.00 25.0
3 Hautot, Stephane 1 2343 2284 6.0 19 Z 1 14 W 1 11 Z 1 2 W 0 21 Z 1 1 W 1 6 Z 1 1.0 25.00 24.0
4 Maddens, Martijn 2 2165 2083 5.0 13 W 1 9 Z 0 10 W 1 8 Z 1 5 W 1 2 Z 0 15 W 1 1.0 21.50 20.0
5 De Mon, Gino 5 2028 2020 5.0 22 Z 1 7 W 1 21 Z 1 1 W 0 4 Z 0 9 Z 1 16 W 1 0.0 18.50 21.0
6 Korte, Markus 7 2025 1977 4.5 25 Z 1 12 W 1 1 Z 0 7 W ½ 17 Z 1 18 W 1