SwarLogo 2de BMCC Blitz 2018 SwarLogo
BMCC
Organisator: BMCC
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 15/12/2018 tot 15/12/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch.
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 Hautot, Stephane +2000 2343 Wirtzfeld 10.5 2455 - 66.75 62.0
2 Maddens, Martijn +2000 2165 Roeselare 7.0 2013 1.0 41.50 41.0
3 Godry, Adelin -2000 1847 St.-Ghislain 7.0 1961 0.0 38.75 41.5
4 Pfeiffer, Noah -1800 1727 Wirtzfeld 6.5 2002 - 40.25 44.0
5 Ydo, Pim -2000 1994 The Netherlands 6.5 1948 - 39.75 42.5
6 Barbe, Tom +2000 2045 Opwijk 6.5 1988 - 38.50 37.5
7 Schwab, Patrick -2000 1833 Wirtzfeld 6.5 1798 - 27.75 37.0
8 Dupuis, Cedric -2000 1937 HCC Jurbise 6.5 1879 - 24.25 36.0
9 De Mon, Gino +2000 2028 Eisden 6.0 1934 - 36.00 40.5
10 Schleck, Victor -1600 1534 Wirtzfeld 6.0 1837 - 34.00 37.5
11 Geboers, Jimmy -2000 1868 Lommel 6.0 1813 - 32.25 37.5
12 Polin, Giulia -2000 1823 Italy 6.0 1830 - 26.75 37.5
13 Korte, Markus +2000 2025 Germany 6.0 1789 - 24.75 35.0
14 Deneyer, Frank -1800 1780 Fontaine-L'Evêque 6.0 1816 - 22.00 34.0
15 Palstermans, Koen -1600 1425 Mechelen 6.0 1617 - 21.75 32.5
16 Desinte, David -1800 1766 CREC Charleroi 5.5 1702 - 17.50 31.0
17 Vanden Eede, Pascal -1600 1484 Mechelen 4.0 1485 - 10.25 25.0
18 Geerts, Luc -1800 1677 Paal 3.5 1503 1.5 7.25 22.5
19 Vercauteren, Daniel -1800 1637 Overpelt 3.5 1485 1.0 8.50 18.5
20 Van Gheluwe, Frank -1600 1207 Wirtzfeld 3.5 1369 0.5 10.50 18.5
21 Harder, Cindy -1600 1288 Eisden 2.0 1286 - 3.50 14.5
22 Souweine, Edwige -1600 1160 Anderlecht 0.0 684 - 0.00 0.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 1 Hautot, Stephane +2000 2343 Wirtzfeld 10.5 2455 - 66.75 62.0
2 2 Maddens, Martijn +2000 2165 Roeselare 7.0 2013 1.0 41.50 41.0
3 6 Barbe, Tom +2000 2045 Opwijk 6.5 1988 - 38.50 37.5
4 9 De Mon, Gino +2000 2028 Eisden 6.0 1934 - 36.00 40.5
5 13 Korte, Markus +2000 2025 Germany 6.0 1789 - 24.75 35.0
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 3 Godry, Adelin -2000 1847 St.-Ghislain 7.0 1961 0.0 38.75 41.5
2 5 Ydo, Pim -2000 1994 The Netherlands 6.5 1948 - 39.75 42.5
3 7 Schwab, Patrick -2000 1833 Wirtzfeld 6.5 1798 - 27.75 37.0
4 8 Dupuis, Cedric -2000 1937 HCC Jurbise 6.5 1879 - 24.25 36.0
5 11 Geboers, Jimmy -2000 1868 Lommel 6.0 1813 - 32.25 37.5
6 12 Polin, Giulia -2000 1823 Italy 6.0 1830 - 26.75 37.5
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 4 Pfeiffer, Noah -1800 1727 Wirtzfeld 6.5 2002 - 40.25 44.0
2 14 Deneyer, Frank -1800 1780 Fontaine-L'Evêque 6.0 1816 - 22.00 34.0
3 16 Desinte, David -1800 1766 CREC Charleroi 5.5 1702 - 17.50 31.0
4 18 Geerts, Luc -1800 1677 Paal 3.5 1503 1.5 7.25 22.5
5 19 Vercauteren, Daniel -1800 1637 Overpelt 3.5 1485 1.0 8.50 18.5
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 10 Schleck, Victor -1600 1534 Wirtzfeld 6.0 1837 - 34.00 37.5
2 15 Palstermans, Koen -1600 1425 Mechelen 6.0 1617 - 21.75 32.5
3 17 Vanden Eede, Pascal -1600 1484 Mechelen 4.0 1485 - 10.25 25.0
4 20 Van Gheluwe, Frank -1600 1207 Wirtzfeld 3.5 1369 0.5 10.50 18.5
5 21 Harder, Cindy -1600 1288 Eisden 2.0 1286 - 3.50 14.5
6 22 Souweine, Edwige -1600 1160 Anderlecht 0.0 684 - 0.00 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 10.5 (2343) 1-0 Deneyer, Frank 6.0 (1780)
2 Desinte, David 5.5 (1766) 0-1 Maddens, Martijn 7.0 (2165)
3 Barbe, Tom 6.5 (2045) 0-1 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
4 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 De Mon, Gino 6.0 (2028)
5 Korte, Markus 6.0 (2025) 1-0 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
6 Schleck, Victor 6.0 (1534) 1-0 Ydo, Pim 6.5 (1994)
7 Dupuis, Cedric 6.5 (1937) 1-0 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
8 Palstermans, Koen 6.0 (1425) 1-0 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
9 Godry, Adelin 7.0 (1847) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
10 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207) 0-1 Schwab, Patrick 6.5 (1833)
11 Polin, Giulia 6.0 (1823) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Godry, Adelin 7.0 (1847) 0-1 Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 0-1 Polin, Giulia 6.0 (1823)
3 De Mon, Gino 6.0 (2028) 1-0 Schleck, Victor 6.0 (1534)
4 Schwab, Patrick 6.5 (1833) ½-½ Korte, Markus 6.0 (2025)
5 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727) ½-½ Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
6 Ydo, Pim 6.5 (1994) 1-0 Palstermans, Koen 6.0 (1425)
7 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637) 0-1 Barbe, Tom 6.5 (2045)
8 Geboers, Jimmy 6.0 (1868) 1-0 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
9 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 1-0 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
10 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Desinte, David 5.5 (1766)
11 Souweine, Edwige 0.0 (1160) 0-1 Geerts, Luc 3.5 (1677)
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 10.5 (2343) 1-0 De Mon, Gino 6.0 (2028)
2 Polin, Giulia 6.0 (1823) 0-1 Schwab, Patrick 6.5 (1833)
3 Korte, Markus 6.0 (2025) 0-1 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
4 Dupuis, Cedric 6.5 (1937) 0-1 Maddens, Martijn 7.0 (2165)
5 Barbe, Tom 6.5 (2045) 0-1 Deneyer, Frank 6.0 (1780)
6 Desinte, David 5.5 (1766) 0-1 Ydo, Pim 6.5 (1994)
7 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
8 Palstermans, Koen 6.0 (1425) 0-1 Godry, Adelin 7.0 (1847)
9 Schleck, Victor 6.0 (1534) 1-0 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
10 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
11 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207) ½-½ Harder, Cindy 2.0 (1288)
Begin van de pagina
Ronde 4 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727) ½-½ Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Schwab, Patrick 6.5 (1833) 0-1 De Mon, Gino 6.0 (2028)
3 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 1-0 Godry, Adelin 7.0 (1847)
4 Ydo, Pim 6.5 (1994) 1-0 Polin, Giulia 6.0 (1823)
5 Geboers, Jimmy 6.0 (1868) ½-½ Schleck, Victor 6.0 (1534)
6 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 1-0 Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
7 Barbe, Tom 6.5 (2045) 1-0 Korte, Markus 6.0 (2025)
8 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484) 0-1 Desinte, David 5.5 (1766)
9 Palstermans, Koen 6.0 (1425) 1-0 Geerts, Luc 3.5 (1677)
10 Harder, Cindy 2.0 (1288) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
11 Souweine, Edwige 0.0 (1160) 0-1 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
Begin van de pagina
Ronde 5 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 10.5 (2343) 1-0 Ydo, Pim 6.5 (1994)
2 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 0-1 Maddens, Martijn 7.0 (2165)
3 De Mon, Gino 6.0 (2028) 0-1 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
4 Schleck, Victor 6.0 (1534) ½-½ Schwab, Patrick 6.5 (1833)
5 Godry, Adelin 7.0 (1847) 1-0 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
6 Desinte, David 5.5 (1766) 0-1 Barbe, Tom 6.5 (2045)
7 Polin, Giulia 6.0 (1823) 1-0 Palstermans, Koen 6.0 (1425)
8 Korte, Markus 6.0 (2025) 1-0 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
9 Dupuis, Cedric 6.5 (1937) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
10 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
11 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 6 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 0-1 Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727) ½-½ Polin, Giulia 6.0 (1823)
3 Schwab, Patrick 6.5 (1833) 0-1 Barbe, Tom 6.5 (2045)
4 De Mon, Gino 6.0 (2028) ½-½ Godry, Adelin 7.0 (1847)
5 Ydo, Pim 6.5 (1994) 1-0 Deneyer, Frank 6.0 (1780)
6 Korte, Markus 6.0 (2025) ½-½ Schleck, Victor 6.0 (1534)
7 Geboers, Jimmy 6.0 (1868) 1-0 Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
8 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484) ½-½ Palstermans, Koen 6.0 (1425)
9 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637) 0-1 Desinte, David 5.5 (1766)
10 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207) 0-1 Geerts, Luc 3.5 (1677)
11 Harder, Cindy 2.0 (1288) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 7 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Barbe, Tom 6.5 (2045) 0-1 Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Ydo, Pim 6.5 (1994) ½-½ Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
3 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 0-1 De Mon, Gino 6.0 (2028)
4 Polin, Giulia 6.0 (1823) 0-1 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
5 Godry, Adelin 7.0 (1847) 1-0 Schleck, Victor 6.0 (1534)
6 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 0-1 Korte, Markus 6.0 (2025)
7 Desinte, David 5.5 (1766) ½-½ Schwab, Patrick 6.5 (1833)
8 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
9 Palstermans, Koen 6.0 (1425) ½-½ Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
10 Souweine, Edwige 0.0 (1160) 0-1 Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
11 Geerts, Luc 3.5 (1677) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 10.5 (2343) 1-0 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
2 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727) 0-1 Godry, Adelin 7.0 (1847)
3 De Mon, Gino 6.0 (2028) 0-1 Ydo, Pim 6.5 (1994)
4 Barbe, Tom 6.5 (2045) 1-0 Maddens, Martijn 7.0 (2165)
5 Dupuis, Cedric 6.5 (1937) 1-0 Korte, Markus 6.0 (2025)
6 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484) 0-1 Polin, Giulia 6.0 (1823)
7 Schleck, Victor 6.0 (1534) ½-½ Desinte, David 5.5 (1766)
8 Schwab, Patrick 6.5 (1833) 0-1 Palstermans, Koen 6.0 (1425)
9 Souweine, Edwige 0.0 (1160) 0-1 Deneyer, Frank 6.0 (1780)
10 Geerts, Luc 3.5 (1677) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
11 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
Begin van de pagina
Ronde 9 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Polin, Giulia 6.0 (1823) 0-1 Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Godry, Adelin 7.0 (1847) 0-1 Ydo, Pim 6.5 (1994)
3 De Mon, Gino 6.0 (2028) 1-0 Barbe, Tom 6.5 (2045)
4 Geboers, Jimmy 6.0 (1868) ½-½ Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
5 Desinte, David 5.5 (1766) 0-1 Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
6 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 0-1 Schleck, Victor 6.0 (1534)
7 Korte, Markus 6.0 (2025) 1-0 Geerts, Luc 3.5 (1677)
8 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 1-0 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
9 Palstermans, Koen 6.0 (1425) 1-0 Harder, Cindy 2.0 (1288)
10 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637) 1-0 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
11 Schwab, Patrick 6.5 (1833) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 10 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 10.5 (2343) 1-0 Dupuis, Cedric 6.5 (1937)
2 Ydo, Pim 6.5 (1994) 0-1 Barbe, Tom 6.5 (2045)
3 Geboers, Jimmy 6.0 (1868) 1-0 De Mon, Gino 6.0 (2028)
4 Korte, Markus 6.0 (2025) 0-1 Godry, Adelin 7.0 (1847)
5 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727) 0-1 Maddens, Martijn 7.0 (2165)
6 Schleck, Victor 6.0 (1534) 1-0 Palstermans, Koen 6.0 (1425)
7 Geerts, Luc 3.5 (1677) 0-1 Schwab, Patrick 6.5 (1833)
8 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637) 0-1 Polin, Giulia 6.0 (1823)
9 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Deneyer, Frank 6.0 (1780)
10 Souweine, Edwige 0.0 (1160) 0-1 Desinte, David 5.5 (1766)
11 Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207) ½-½ Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484)
Begin van de pagina
Ronde 11 (15/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schleck, Victor 6.0 (1534) 0-1 Hautot, Stephane 10.5 (2343)
2 Maddens, Martijn 7.0 (2165) 1-0 Ydo, Pim 6.5 (1994)
3 Barbe, Tom 6.5 (2045) ½-½ Godry, Adelin 7.0 (1847)
4 Schwab, Patrick 6.5 (1833) 1-0 Geboers, Jimmy 6.0 (1868)
5 Polin, Giulia 6.0 (1823) ½-½ De Mon, Gino 6.0 (2028)
6 Vanden Eede, Pascal 4.0 (1484) 0-1 Pfeiffer, Noah 6.5 (1727)
7 Dupuis, Cedric 6.5 (1937) 1-0 Geerts, Luc 3.5 (1677)
8 Deneyer, Frank 6.0 (1780) 1-0 Vercauteren, Daniel 3.5 (1637)
9 Desinte, David 5.5 (1766) ½-½ Van Gheluwe, Frank 3.5 (1207)
10 Harder, Cindy 2.0 (1288) 0-1 Korte, Markus 6.0 (2025)
11 Palstermans, Koen 6.0 (1425) 1-0 Souweine, Edwige 0.0 (1160)
Begin van de pagina

Hautot, Stephane (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2343
FIDE-ID202282
F-Elo2427
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
4 1      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
5 1      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W v 1 4.5 0.89 +0.11
6 1      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z v 1 5.5 0.73 +0.27
7 1      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z v 1 6.5 0.85 +0.15
8 1      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W v 1 7.5 0.92 +0.08
9 1      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z v 1 8.5 0.92 +0.08
10 1      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W v 1 9.5 0.92 +0.08
11 1      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z v 1 10.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1886 70.0 Totaal 10.5 9.77 +0.73
Begin van de pagina
Maddens, Martijn (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.6653
N-Elo2165
FIDE-ID206962
F-Elo2142
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 W - 0 1.0 0.88 -0.88
3 4      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 3      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W ^ 1 3.0 0.87 +0.13
5 2      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
6 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
7 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W ^ 0 4.0 0.68 -0.68
8 4      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z v 0 4.0 0.66 -0.66
9 8      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 5      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
11 2      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W ^ 1 7.0 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1863 70.5 Totaal 7.0 8.55 -1.55
Begin van de pagina
Godry, Adelin (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12806
N-Elo1847
FIDE-ID236780
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(549) St.-Ghislain
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
5 5      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W - 1 3.0 0.47 +0.53
6 4      De Mon, Gino NED 2028 6.0 Z ^ ½ 3.5 0.26 +0.24
7 5      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 W - 1 4.5 0.86 +0.14
8 2      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 Z - 1 5.5 0.66 +0.34
9 2      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W ^ 0 5.5 0.30 -0.30
10 4      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z - 1 6.5 0.27 +0.73
11 3      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z v ½ 7.0 0.24 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1858 69.0 Totaal 7.0 5.11 +1.89
Begin van de pagina
Pfeiffer, Noah (Rank: 14)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1727
FIDE-ID241881
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z - 1 1.0 0.13 +0.87
2 5      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W - ½ 1.5 0.23 +0.27
3 3      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z - 1 2.5 0.15 +0.85
4 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
5 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 Z ^ 1 4.0 0.15 +0.85
6 2      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 W - ½ 4.5 0.37 +0.13
7 2      Ydo, Pim NED 1994 6.5 Z v ½ 5.0 0.18 +0.32
8 2      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W v 0 5.0 0.34 -0.34
9 4      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 Z v ½ 5.5 0.31 +0.19
10 5      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 W v 0 5.5 0.08 -0.08
11 6      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 Z v 1 6.5 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1959 72.0 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
Ydo, Pim (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1963
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z ^ 1 2.0 0.79 +0.21
4 4      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
6 5      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 W ^ 1 4.0 0.77 +0.23
7 2      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W - ½ 4.5 0.82 -0.32
8 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 Z ^ 1 5.5 0.45 +0.55
9 2      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 Z - 1 6.5 0.70 +0.30
10 2      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 W - 0 6.5 0.43 -0.43
11 2      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z v 0 6.5 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1862 73.0 Totaal 6.5 6.91 -0.41
Begin van de pagina
Barbe, Tom (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.42838
N-Elo2045
FIDE-ID207497
F-Elo2080
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W - 0 0.0 0.87 -0.87
2 7      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 W - 0 1.0 0.82 -0.82
4 7      Korte, Markus GER 2025 6.0 W - 1 2.0 0.53 +0.47
5 6      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z ^ 1 3.0 0.84 +0.16
6 3      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
7 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - 0 4.0 0.15 -0.15
8 4      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 W ^ 1 5.0 0.34 +0.66
9 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 Z - 0 5.0 0.52 -0.52
10 2      Ydo, Pim NED 1994 6.5 Z v 1 6.0 0.57 +0.43
11 3      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W ^ ½ 6.5 0.76 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1922 71.0 Totaal 6.5 7.09 -0.59
Begin van de pagina
Schwab, Patrick (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15017
N-Elo1833
FIDE-ID4002490
F-Elo1855
Landlux  (lux)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Korte, Markus GER 2025 6.0 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 2      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z - 1 2.5 0.51 +0.49
4 2      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W ^ 0 2.5 0.25 -0.25
5 4      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z v ½ 3.0 0.85 -0.35
6 3      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 W - 0 3.0 0.23 -0.23
7 7      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z - ½ 3.5 0.59 -0.09
8 8      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 W - 0 3.5 0.92 -0.92
9 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
10 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z v 1 5.5 0.71 +0.29
11 4      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W v 1 6.5 0.45 +0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1687 55.0 Totaal 6.5 6.60 -0.10
Begin van de pagina
Dupuis, Cedric (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.96105
N-Elo1937
FIDE-ID206580
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 Z - ½ 1.5 0.77 -0.27
3 4      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 W - 0 1.5 0.21 -0.21
4 6      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z v 0 1.5 0.71 -0.71
5 9      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 7      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 Z v 0 2.5 0.60 -0.60
7 10      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 5      Korte, Markus GER 2025 6.0 W v 1 4.5 0.38 +0.62
9 5      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z ^ 1 5.5 0.73 +0.27
10 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
11 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W ^ 1 6.5 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1753 57.0 Totaal 6.5 7.06 -0.56
Begin van de pagina
De Mon, Gino (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo2028
FIDE-ID1049623
F-Elo1970
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 3      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
4 2      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
5 3      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W ^ 0 3.0 0.85 -0.85
6 4      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W - ½ 3.5 0.74 -0.24
7 3      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z - 1 4.5 0.32 +0.68
8 3      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W ^ 0 4.5 0.55 -0.55
9 3      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 W - 1 5.5 0.48 +0.52
10 3      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 Z ^ 0 5.5 0.71 -0.71
11 5      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z v ½ 6.0 0.76 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1896 72.0 Totaal 6.0 7.11 -1.11
Begin van de pagina
Schleck, Victor (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1534
FIDE-ID208183
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W - 1 2.0 0.36 +0.64
4 5      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 Z v ½ 2.5 0.12 +0.38
5 4      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 W - ½ 3.0 0.15 +0.35
6 6      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 5      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 Z v 0 3.5 0.14 -0.14
8 7      Desinte, David BEL 1766 5.5 W - ½ 4.0 0.21 +0.29
9 6      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z - 1 5.0 0.19 +0.81
10 6      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 W - 1 6.0 0.65 +0.35
11 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 69.5 Totaal 6.0 2.14 +3.86
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1868
FIDE-ID262919
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
3 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 5      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 W - ½ 2.5 0.88 -0.38
5 5      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 Z - 0 2.5 0.53 -0.53
6 7      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W v 1 3.5 0.40 +0.60
7 4      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z - 1 4.5 0.56 +0.44
8 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 4      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W ^ ½ 5.0 0.69 -0.19
10 3      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W ^ 1 6.0 0.29 +0.71
11 4      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z ^ 0 6.0 0.55 -0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 68.5 Totaal 6.0 6.56 -0.56
Begin van de pagina
Polin, Giulia (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1823
FIDE-ID841412
F-Elo1823
Landita  (ita)
Club(50007) Italy
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z - 1 2.0 0.12 +0.88
3 2      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 W - 0 2.0 0.49 -0.49
4 4      Ydo, Pim NED 1994 6.5 Z v 0 2.0 0.27 -0.27
5 7      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 2      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 Z - ½ 3.5 0.63 -0.13
7 4      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W ^ 0 3.5 0.44 -0.44
8 6      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 Z - 1 4.5 0.88 +0.12
9 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
10 8      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 Z ^ 1 5.5 0.74 +0.26
11 5      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W v ½ 6.0 0.24 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 62.5 Totaal 6.0 5.73 +0.27
Begin van de pagina
Korte, Markus (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2025
FIDE-ID4615620
F-Elo2025
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 3      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W - 0 1.5 0.85 -0.85
4 7      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z - 0 1.5 0.47 -0.47
5 8      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
6 6      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
7 6      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z ^ 1 4.0 0.80 +0.20
8 5      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 Z - 0 4.0 0.62 -0.62
9 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W v 1 5.0 0.89 +0.11
10 4      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W v 0 5.0 0.73 -0.73
11 10      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1682 57.5 Totaal 6.0 8.78 -2.78
Begin van de pagina
Deneyer, Frank (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.98919
N-Elo1780
FIDE-ID243213
F-Elo1747
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hautot, Stephane BEL 2343 10.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
4 6      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W - 1 3.0 0.29 +0.71
5 2      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 W v 0 3.0 0.09 -0.09
6 5      Ydo, Pim NED 1994 6.5 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
7 6      Korte, Markus GER 2025 6.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
8 9      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 W v 0 4.0 0.81 -0.81
10 9      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 8      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W v 1 6.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1757 58.0 Totaal 6.0 5.33 +0.67
Begin van de pagina
Palstermans, Koen (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14655
N-Elo1425
FIDE-ID245810
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Ydo, Pim NED 1994 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
5 7      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
7 9      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W - ½ 3.0 0.78 -0.28
8 8      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
9 9      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W ^ 1 5.0 0.68 +0.32
10 6      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z v 0 5.0 0.35 -0.35
11 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W - 1 6.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 51.0 Totaal 6.0 3.64 +2.36
Begin van de pagina
Desinte, David (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.66800
N-Elo1766
FIDE-ID207276
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Ydo, Pim NED 1994 6.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 8      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
5 6      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 W - 0 2.0 0.16 -0.16
6 9      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
7 7      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 W v ½ 3.5 0.41 +0.09
8 7      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z - ½ 4.0 0.79 -0.29
9 5      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
10 10      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
11 9      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W v ½ 5.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1662 52.0 Totaal 5.5 6.19 -0.69
Begin van de pagina
Vanden Eede, Pascal (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.52035
N-Elo1484
FIDE-ID247626
F-Elo1584
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 10      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
4 8      Desinte, David BEL 1766 5.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
5 10      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
6 8      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 W - ½ 2.5 0.58 -0.08
7 8      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z - 1 3.5 0.75 +0.25
8 6      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 W v 0 3.5 0.12 -0.12
9 10      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 Z - 0 3.5 0.30 -0.30
10 11      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 Z v ½ 4.0 0.83 -0.33
11 6      Pfeiffer, Noah BEL 1727 6.5 W v 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1592 49.0 Totaal 4.0 4.23 -0.23
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1677
FIDE-ID260460
F-Elo1676
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Mon, Gino NED 2028 6.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Geboers, Jimmy BEL 1868 6.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 9      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
5 10      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
6 10      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 11      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W ^ ½ 2.5 0.56 -0.06
8 10      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W v 1 3.5 0.91 +0.09
9 7      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z v 0 3.5 0.11 -0.11
10 7      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 W ^ 0 3.5 0.29 -0.29
11 7      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 Z ^ 0 3.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 50.0 Totaal 3.5 5.81 -2.31
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1637
FIDE-ID207675
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 7      Barbe, Tom BEL 2045 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 9      Schleck, Victor BEL 1534 6.0 Z - 0 0.0 0.64 -0.64
4 10      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z ^ ½ 0.5 0.89 -0.39
5 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
6 9      Desinte, David BEL 1766 5.5 W v 0 1.5 0.33 -0.33
7 11      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z ^ ½ 2.0 0.44 +0.06
8 11      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 Z ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
9 10      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W - 1 3.5 0.70 +0.30
10 8      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 W ^ 0 3.5 0.26 -0.26
11 8      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z ^ 0 3.5 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 49.0 Totaal 3.5 5.58 -2.08
Begin van de pagina
Van Gheluwe, Frank (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13008
N-Elo1207
FIDE-ID239364
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Harder, Cindy NED 1288 2.0 W - ½ 0.5 0.39 +0.11
4 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 Z - 1 1.5 0.57 +0.43
5 8      Korte, Markus GER 2025 6.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
6 10      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
7 9      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z v ½ 2.0 0.22 +0.28
8 11      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W ^ ½ 2.5 0.08 +0.42
9 8      Maddens, Martijn BEL 2165 7.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
10 11      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W ^ ½ 3.0 0.17 +0.33
11 9      Desinte, David BEL 1766 5.5 Z ^ ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 50.0 Totaal 3.5 1.91 +1.59
Begin van de pagina
Harder, Cindy (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1288
FIDE-ID1053914
F-Elo1308
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Godry, Adelin BEL 1847 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Desinte, David BEL 1766 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 Z - ½ 0.5 0.61 -0.11
4 10      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 W - ½ 1.0 0.11 +0.39
5 9      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Souweine, Edwige BEL 1160 0.0 W ^ 1 2.0 0.67 +0.33
7 8      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 W v 0 2.0 0.25 -0.25
8 10      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z ^ 0 2.0 0.09 -0.09
9 9      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z ^ 0 2.0 0.32 -0.32
10 9      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
11 10      Korte, Markus GER 2025 6.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1631 51.5 Totaal 2.0 2.45 -0.45
Begin van de pagina
Souweine, Edwige (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.15676
N-Elo1160
FIDE-ID249793
F-Elo1028
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Polin, Giulia ITA 1823 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Vanden Eede, Pascal BEL 1484 4.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
4 11      Van Gheluwe, Frank BEL 1207 3.5 W - 0 0.0 0.43 -0.43
5 11      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.5 Z ^ 0 0.0 0.08 -0.08
6 11      Harder, Cindy NED 1288 2.0 Z ^ 0 0.0 0.33 -0.33
7 10      Dupuis, Cedric BEL 1937 6.5 W ^ 0 0.0 0.08 -0.08
8 9      Deneyer, Frank BEL 1780 6.0 W ^ 0 0.0 0.08 -0.08
9 11      Schwab, Patrick LUX 1833 6.5 Z ^ 0 0.0 0.08 -0.08
10 10      Desinte, David BEL 1766 5.5 W ^ 0 0.0 0.08 -0.08
11 11      Palstermans, Koen BEL 1425 6.0 Z ^ 0 0.0 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 53.0 Totaal 0.0 1.63 -1.63
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR SB Vsch.
1 Hautot, Stephane 1 2343 2455 10.5 14 W 1 3 Z 1 9 W 1 4 Z ½ 5 W 1 2 Z 1 6 Z 1 11 W 1 12 Z 1 8 W 1 10 Z 1 - 66.75 62.0
2 Maddens, Martijn 2 2165 2013 7.0 16 Z 1 12 W 0 8 Z 1 3 W 1 14 Z 1 1 W 0 9 W 0 6 Z 0 20 W 1 4 Z 1 5 W 1 1.0 41.50 41.0
3 Godry, Adelin 9 1847 1961 7.0 21 W 1 1 W 0 15 Z 1 2 Z 0 11 W 1 9 Z ½ 10 W 1 4 Z 1 5 W 0 13 Z 1 6 Z ½ 0.0 38.75 41.5
4 Pfeiffer, Noah 14 1727 2002 6.5 6 Z 1 8 W ½ 13 Z 1 1 W ½ 9 Z 1 12 W ½ 5 Z ½ 3 W 0 11 Z ½ 2 W 0 17 Z 1 - 40.25 44.0
5 Ydo, Pim 6 1994 1948 6.5 10 Z 0 15 W 1 16 Z 1 12 W 1 1 Z 0 14 W 1 4 W ½ 9 Z 1 3 Z 1 6 W 0 2 Z 0 - 39.75 42.5
6 Barbe, Tom 3 2045 1988 6.5 4 W 0 19 Z 1 14 W 0 13 W 1 16 Z 1 7 Z 1 1 W 0 2 W 1 9 Z 0 5 Z 1 3 W ½ - 38.50 37.5
7 Schwab, Patrick 10 1833 1798 6.5 20 Z 1 13 W ½ 12 Z 1 9 W 0 10 Z ½ 6 W 0 16 Z ½ 15 W 0 22 W 1 18 Z 1 11 W 1 - 27.75 37.0
8 Dupuis, Cedric 7 1937 1879 6.5 17 W 1 4 Z ½ 2 W 0 14 Z 0 21 W 1 11 Z 0 22 Z 1 13 W 1 16 Z 1 1 Z 0 18 W 1 - 24.25 36.0
9 De Mon, Gino 4 2028 1934 6.0 18 Z 1 10 W 1 1 Z 0 7 Z 1 4 W 0 3 W ½ 2 Z 1 5 W 0 6 W 1 11 Z 0 12 Z ½ - 36.00 40.5
10 Schleck, Victor 17 1534 1837 6.0 5 W 1 9 Z 0 19 W 1 11 Z ½ 7 W ½ 13 Z ½ 3 Z 0 16 W ½ 14 Z 1 15 W 1 1 W 0 - 34.00 37.5
11 Geboers, Jimmy 8 1868 1813 6.0 15 Z 0 17 W 1 18 Z 1 10 W ½ 3 Z 0 8 W 1 12 Z 1 1 Z 0 4 W ½ 9 W 1 7 Z 0 - 32.25 37.5
12 Polin, Giulia 11 1823 1830 6.0 22 W 1 2 Z 1 7 W 0 5 Z 0 15 W 1 4 Z ½ 11 W 0 17 Z 1 1 W 0 19 Z 1 9 W ½ - 26.75 37.5
13 Korte, Markus 5 2025 1789 6.0 19 W 1 7 Z ½ 4 W 0 6 Z 0 20 W 1 10 W ½ 14 Z 1 8 Z 0 18 W 1 3 W 0 21 Z 1 - 24.75 35.0
14 Deneyer, Frank 12 1780 1816 6.0 1 Z 0 20 W 1 6 Z 1 8 W 1 2 W 0 5 Z 0 13 W 0 22 Z 1 10 W 0 21 Z 1 19 W 1 - 22.00 34.0
15 Palstermans, Koen 19 1425 1617 6.0 11 W 1 5 Z 0 3 W 0 18 W 1 12 Z 0 17 Z ½ 20 W ½ 7 Z 1 21 W 1 10 Z 0 22 W 1 - 21.75 32.5
16 Desinte, David 13 1766 1702 5.5 2 W 0 21 Z 1 5 W 0 17 Z 1 6 W 0 19 Z 1 7 W ½ 10 Z ½ 8 W 0 22 Z 1 20 W ½ - 17.50 31.0
17 Vanden Eede, Pascal 18 1484 1485 4.0 8 Z 0 11 Z 0 22 W 1 16 W 0 18 Z 1 15 W ½ 21 Z 1 12 W 0 19 Z 0 20 Z ½ 4 W 0 - 10.25 25.0
18 Geerts, Luc 15 1677 1503 3.5 9 W 0 22 Z 1 11 W 0 15 Z 0 17 W 0 20 Z 1 19 W ½ 21 W 1 13 Z 0 7 W 0 8 Z 0 1.5 7.25 22.5
19 Vercauteren, Daniel 16 1637 1485 3.5 13 Z 0 6 W 0 10 Z 0 21 Z ½ 22 W 1 16 W 0 18 Z ½ 20 Z ½ 17 W 1 12 W 0 14 Z 0 1.0 8.50 18.5
20 Van Gheluwe, Frank 21 1207 1369 3.5 7 W 0 14 Z 0 21 W ½ 22 Z 1 13 Z 0 18 W 0 15 Z ½ 19 W ½ 2 Z 0 17 W ½ 16 Z ½ 0.5 10.50 18.5
21 Harder, Cindy 20 1288 1286 2.0 3 Z 0 16 W 0 20 Z ½ 19 W ½ 8 Z 0 22 W 1 17 W 0 18 Z 0 15 Z 0 14 W 0 13 W 0 - 3.50 14.5
22 Souweine, Edwige 22 1160 684 0.0 12 Z 0 18 W 0 17 Z 0 20 W 0 19 Z 0 21 Z 0 8 W 0 14 W 0 7 Z 0 16 W 0 15 Z 0 - 0.00 0.0
(©)FRBE-KBSB-v4.05 2018/12/02 (©) GMA 2015 Build : 2018/12/16 09:12