SwarLogo 14de Jeugdtoernooi Ter Duinen 2019 Opstapje - Stap 1 SwarLogo
762
Organisator: Ter Duinen Hechtel
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 12/01/2019 tot 12/01/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Bejzaki, Arton Stap 1 M 1150 Eisden 6.5 1551 30.25 27.5 -
2 Hoogmartens, Kyan Stap 1 M 1150 Eisden 6.0 1446 23.00 24.0 -
3 Elen, Yore Stap 1 M 1150 Heusden 5.0 1308 17.50 21.0 -
4 Jansen, Nathan Stap 1 M 1150 Heusden 4.5 1252 15.75 19.5 -
5 Renders Lowie Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 4.5 1252 15.75 18.5 -
6 Driesen, Jelle Stap 1 M 1150 SLim Bilzen 4.5 1252 14.75 22.5 -
7 Van Grootel, Max Stap 1 M 1150 Neerpelt 4.5 1252 14.25 18.0 -
8 Meekers, Tibo Stap 1 M 1150 Overpelt 4.5 1252 13.25 17.5 -
9 Kumpen, Victor Stap 1 M 1150 Heusden 4.5 1252 12.25 16.5 -
10 Robijns, Nisse Stap 1 F 1150 Heusden 4.0 1200 15.00 18.0 -
11 Engelen, Arne Stap 1 M 1150 Heusden 4.0 1200 13.50 16.0 -
12 Weltens, Toon Stap 1 M 1150 Neerpelt 4.0 1200 12.00 14.0 -
13 Vandervoort, Lucas Stap 1 M 1150 Overpelt 3.5 1150 8.25 18.0 -
14 Elen, Launo Opstapje M 1150 Heusden 3.0 1093 8.00 14.0 -
15 Mernier, Paul Stap 1 M 1150 Neerpelt 3.0 1093 8.00 12.0 -
16 Vandenberg, Dhyo Stap 1 M 1150 Heusden 3.0 1093 8.00 11.0 -
17 Gijsbers, Dries Stap 1 M 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1093 7.50 13.0 -
18 Quinten, Noah Stap 1 M 1150 Overpelt 3.0 1093 7.50 12.0 -
19 Geets Senne Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1093 4.00 9.0 -
20 Eijkenboom, Zoelle Stap 1 F 1150 Overpelt 3.0 1093 3.50 8.0 -
21 Lovsin Carlito Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.5 1040 5.00 8.5 -
22 Renders Juul Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 984 5.00 8.0 -
23 Renders Nette Opstapje F 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 984 3.75 8.0 -
24 Villamana Aina Stap 1 F 1150 SLim Runkst 2.0 984 1.75 6.0 -
25 Eichmann, Ella Stap 1 F 1150 Heusden 1.5 920 1.00 3.5 -
26 Mernier, Joanne Opstapje F 1150 Neerpelt 0.0 350 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 14 Elen, Launo Opstapje M 1150 Heusden 3.0 1093 8.00 14.0 -
2 23 Renders Nette Opstapje F 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 984 3.75 8.0 -
3 26 Mernier, Joanne Opstapje F 1150 Neerpelt 0.0 350 0.00 0.0 -
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Bejzaki, Arton Stap 1 M 1150 Eisden 6.5 1551 30.25 27.5 -
2 2 Hoogmartens, Kyan Stap 1 M 1150 Eisden 6.0 1446 23.00 24.0 -
3 3 Elen, Yore Stap 1 M 1150 Heusden 5.0 1308 17.50 21.0 -
4 4 Jansen, Nathan Stap 1 M 1150 Heusden 4.5 1252 15.75 19.5 -
5 5 Renders Lowie Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 4.5 1252 15.75 18.5 -
6 6 Driesen, Jelle Stap 1 M 1150 SLim Bilzen 4.5 1252 14.75 22.5 -
7 7 Van Grootel, Max Stap 1 M 1150 Neerpelt 4.5 1252 14.25 18.0 -
8 8 Meekers, Tibo Stap 1 M 1150 Overpelt 4.5 1252 13.25 17.5 -
9 9 Kumpen, Victor Stap 1 M 1150 Heusden 4.5 1252 12.25 16.5 -
10 10 Robijns, Nisse Stap 1 F 1150 Heusden 4.0 1200 15.00 18.0 -
11 11 Engelen, Arne Stap 1 M 1150 Heusden 4.0 1200 13.50 16.0 -
12 12 Weltens, Toon Stap 1 M 1150 Neerpelt 4.0 1200 12.00 14.0 -
13 13 Vandervoort, Lucas Stap 1 M 1150 Overpelt 3.5 1150 8.25 18.0 -
14 15 Mernier, Paul Stap 1 M 1150 Neerpelt 3.0 1093 8.00 12.0 -
15 16 Vandenberg, Dhyo Stap 1 M 1150 Heusden 3.0 1093 8.00 11.0 -
16 17 Gijsbers, Dries Stap 1 M 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1093 7.50 13.0 -
17 18 Quinten, Noah Stap 1 M 1150 Overpelt 3.0 1093 7.50 12.0 -
18 19 Geets Senne Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1093 4.00 9.0 -
19 20 Eijkenboom, Zoelle Stap 1 F 1150 Overpelt 3.0 1093 3.50 8.0 -
20 21 Lovsin Carlito Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.5 1040 5.00 8.5 -
21 22 Renders Juul Stap 1 M 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 984 5.00 8.0 -
22 24 Villamana Aina Stap 1 F 1150 SLim Runkst 2.0 984 1.75 6.0 -
23 25 Eichmann, Ella Stap 1 F 1150 Heusden 1.5 920 1.00 3.5 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150) 1-0 Lovsin Carlito 2.5 (1150)
2 Kumpen, Victor 4.5 (1150) 0-1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150)
3 Driesen, Jelle 4.5 (1150) 1-0 Eichmann, Ella 1.5 (1150)
4 Elen, Yore 5.0 (1150) 1-0 Villamana Aina 2.0 (1150)
5 Gijsbers, Dries 3.0 (1150) 0-1 Elen, Launo 3.0 (1150)
6 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150) 1-0 Mernier, Joanne 0.0 (1150)
7 Mernier, Paul 3.0 (1150) 0-1 Meekers, Tibo 4.5 (1150)
8 Renders Lowie 4.5 (1150) 1-0 Weltens, Toon 4.0 (1150)
9 Van Grootel, Max 4.5 (1150) 1-0 Renders Juul 2.0 (1150)
10 Renders Nette 2.0 (1150) 0-1 Quinten, Noah 3.0 (1150)
11 Robijns, Nisse 4.0 (1150) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150)
12 Jansen, Nathan 4.5 (1150) 1-0 Engelen, Arne 4.0 (1150)
13 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150) 1-0 Geets Senne 3.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150) 0-1 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150)
2 Bejzaki, Arton 6.5 (1150) 1-0 Elen, Yore 5.0 (1150)
3 Elen, Launo 3.0 (1150) 0-1 Driesen, Jelle 4.5 (1150)
4 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150) ½-½ Van Grootel, Max 4.5 (1150)
5 Quinten, Noah 3.0 (1150) 0-1 Renders Lowie 4.5 (1150)
6 Meekers, Tibo 4.5 (1150) 0-1 Robijns, Nisse 4.0 (1150)
7 Villamana Aina 2.0 (1150) 0-1 Jansen, Nathan 4.5 (1150)
8 Eichmann, Ella 1.5 (1150) 0-1 Gijsbers, Dries 3.0 (1150)
9 Mernier, Joanne 0.0 (1150) 0-1 Kumpen, Victor 4.5 (1150)
10 Renders Juul 2.0 (1150) 0-1 Mernier, Paul 3.0 (1150)
11 Weltens, Toon 4.0 (1150) 1-0 Renders Nette 2.0 (1150)
12 Engelen, Arne 4.0 (1150) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150)
13 Lovsin Carlito 2.5 (1150) 0-1 Geets Senne 3.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150) 1-0 Robijns, Nisse 4.0 (1150)
2 Renders Lowie 4.5 (1150) 0-1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150)
3 Driesen, Jelle 4.5 (1150) 1-0 Jansen, Nathan 4.5 (1150)
4 Van Grootel, Max 4.5 (1150) 0-1 Weltens, Toon 4.0 (1150)
5 Gijsbers, Dries 3.0 (1150) 0-1 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150)
6 Mernier, Paul 3.0 (1150) 0-1 Elen, Launo 3.0 (1150)
7 Kumpen, Victor 4.5 (1150) 1-0 Quinten, Noah 3.0 (1150)
8 Geets Senne 3.0 (1150) 0-1 Engelen, Arne 4.0 (1150)
9 Elen, Yore 5.0 (1150) 1-0 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150)
10 Mernier, Joanne 0.0 (1150) 0-1 Meekers, Tibo 4.5 (1150)
11 Renders Juul 2.0 (1150) 1-0 Villamana Aina 2.0 (1150)
12 Renders Nette 2.0 (1150) ½-½ Lovsin Carlito 2.5 (1150)
13 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150) 1-0 Eichmann, Ella 1.5 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150) 1-0 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150)
2 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150) 0-1 Driesen, Jelle 4.5 (1150)
3 Weltens, Toon 4.0 (1150) 0-1 Elen, Yore 5.0 (1150)
4 Robijns, Nisse 4.0 (1150) 1-0 Renders Lowie 4.5 (1150)
5 Engelen, Arne 4.0 (1150) 1-0 Meekers, Tibo 4.5 (1150)
6 Jansen, Nathan 4.5 (1150) 1-0 Kumpen, Victor 4.5 (1150)
7 Elen, Launo 3.0 (1150) 0-1 Van Grootel, Max 4.5 (1150)
8 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150) 0-1 Gijsbers, Dries 3.0 (1150)
9 Geets Senne 3.0 (1150) 0-1 Mernier, Paul 3.0 (1150)
10 Quinten, Noah 3.0 (1150) 1-0 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150)
11 Lovsin Carlito 2.5 (1150) 1-0 Renders Juul 2.0 (1150)
12 Eichmann, Ella 1.5 (1150) 0-1 Renders Nette 2.0 (1150)
13 Villamana Aina 2.0 (1150) 1-0 Mernier, Joanne 0.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Driesen, Jelle 4.5 (1150) 0-1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150)
2 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150) 1-0 Engelen, Arne 4.0 (1150)
3 Elen, Yore 5.0 (1150) 1-0 Robijns, Nisse 4.0 (1150)
4 Van Grootel, Max 4.5 (1150) 1-0 Jansen, Nathan 4.5 (1150)
5 Mernier, Paul 3.0 (1150) 0-1 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150)
6 Gijsbers, Dries 3.0 (1150) 1-0 Quinten, Noah 3.0 (1150)
7 Meekers, Tibo 4.5 (1150) 1-0 Weltens, Toon 4.0 (1150)
8 Kumpen, Victor 4.5 (1150) 1-0 Elen, Launo 3.0 (1150)
9 Renders Lowie 4.5 (1150) 1-0 Lovsin Carlito 2.5 (1150)
10 Renders Nette 2.0 (1150) ½-½ Villamana Aina 2.0 (1150)
11 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150)
12 Renders Juul 2.0 (1150) 1-0 Geets Senne 3.0 (1150)
13 Mernier, Joanne 0.0 (1150) 0-1 Eichmann, Ella 1.5 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150) 1-0 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150)
2 Driesen, Jelle 4.5 (1150) 0-1 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150)
3 Van Grootel, Max 4.5 (1150) 0-1 Elen, Yore 5.0 (1150)
4 Jansen, Nathan 4.5 (1150) 1-0 Gijsbers, Dries 3.0 (1150)
5 Robijns, Nisse 4.0 (1150) 0-1 Kumpen, Victor 4.5 (1150)
6 Engelen, Arne 4.0 (1150) 0-1 Renders Lowie 4.5 (1150)
7 Meekers, Tibo 4.5 (1150) 1-0 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150)
8 Quinten, Noah 3.0 (1150) 0-1 Mernier, Paul 3.0 (1150)
9 Weltens, Toon 4.0 (1150) 1-0 Renders Juul 2.0 (1150)
10 Elen, Launo 3.0 (1150) 1-0 Renders Nette 2.0 (1150)
11 Villamana Aina 2.0 (1150) 0-1 Lovsin Carlito 2.5 (1150)
12 Eichmann, Ella 1.5 (1150) 0-1 Geets Senne 3.0 (1150)
13 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150) 1-0 Mernier, Joanne 0.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bejzaki, Arton 6.5 (1150) ½-½ Meekers, Tibo 4.5 (1150)
2 Hoogmartens, Kyan 6.0 (1150) 1-0 Elen, Yore 5.0 (1150)
3 Kumpen, Victor 4.5 (1150) ½-½ Driesen, Jelle 4.5 (1150)
4 Renders Lowie 4.5 (1150) ½-½ Jansen, Nathan 4.5 (1150)
5 Gijsbers, Dries 3.0 (1150) 0-1 Van Grootel, Max 4.5 (1150)
6 Vandervoort, Lucas 3.5 (1150) 0-1 Weltens, Toon 4.0 (1150)
7 Mernier, Paul 3.0 (1150) 0-1 Engelen, Arne 4.0 (1150)
8 Robijns, Nisse 4.0 (1150) 1-0 Elen, Launo 3.0 (1150)
9 Lovsin Carlito 2.5 (1150) 0-1 Quinten, Noah 3.0 (1150)
10 Vandenberg, Dhyo 3.0 (1150) 1-0 Renders Nette 2.0 (1150)
11 Renders Juul 2.0 (1150) 0-1 Eijkenboom, Zoelle 3.0 (1150)
12 Geets Senne 3.0 (1150) 1-0 Mernier, Joanne 0.0 (1150)
13 Eichmann, Ella 1.5 (1150) ½-½ Villamana Aina 2.0 (1150)
Begin van de pagina

Bejzaki, Arton (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20344
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kumpen, Victor BEL 1150 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Elen, Yore BEL 1150 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Renders Lowie BEL 1150 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Hoogmartens, Kyan BEL 1150 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Driesen, Jelle BEL 1150 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Vandervoort, Lucas BEL 1150 3.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Meekers, Tibo BEL 1150 4.5 W v ½ 6.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 32.5 Totaal 6.5 3.50 +3.00
Begin van de pagina
Hoogmartens, Kyan (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20685
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lovsin Carlito BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Robijns, Nisse BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Bejzaki, Arton BEL 1150 6.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Engelen, Arne BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Driesen, Jelle BEL 1150 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Elen, Yore BEL 1150 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 29.5 Totaal 6.0 3.50 +2.50
Begin van de pagina
Elen, Yore (Rank: 17)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20674
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Villamana Aina BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Bejzaki, Arton BEL 1150 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Weltens, Toon BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Robijns, Nisse BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Van Grootel, Max BEL 1150 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Hoogmartens, Kyan BEL 1150 6.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 30.0 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 25)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Engelen, Arne BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Villamana Aina BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Driesen, Jelle BEL 1150 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
4 6      Kumpen, Victor BEL 1150 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Van Grootel, Max BEL 1150 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Gijsbers, Dries BEL 1150 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Renders Lowie BEL 1150 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.0 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina
Renders Lowie (Rank: 21)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Weltens, Toon BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Quinten, Noah BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Bejzaki, Arton BEL 1150 6.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Robijns, Nisse BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Lovsin Carlito BEL 1150 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Engelen, Arne BEL 1150 4.0 Z v