SwarLogo 17de Jeugdtoernooi van De Zandkorrel Hechtel Stap 2 SwarLogo
750
Organisator: De Zandkorrel Hechtel
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 17/11/2018 tot 17/11/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Saenen, Louis Stap 2 M 2011-••-•• 18017 1246 Overpelt 6.0 1473 21.50 - 26.0
2 Heynickx, Andreas Stap 2 M 2010-••-•• 17851 1310 Neerpelt 5.0 1315 18.50 1.0 19.0
3 Camps, Rune Stap 2 M 2007-••-•• 16399 1258 Leopoldsburg 5.0 1351 15.50 0.0 19.0
4 Vdovychenko, Victoria Stap 2 F 2009-••-•• 19591 1150 Houthalen-Oost 4.0 1230 13.50 - 9.0
5 G Janssen, Arno Stap 2 M 2007-••-•• 17999 1198 Heusden 4.0 1257 13.00 - 20.0
6 Camps, Senne Stap 2 M 2008-••-•• 16407 1076 Leopoldsburg 4.0 1206 11.00 - 13.0
7 G Gerits Van Hees, Jordy Stap 2 M 2007-••-•• 18641 1150 Overpelt 3.5 1176 8.75 - 14.0
8 G Quinten, Rune Stap 2 M 2008-••-•• 18634 1118 Overpelt 3.5 1136 7.50 - 12.0
9 G Demirel, Talha Stap 2 M 2006-••-•• 18004 1150 Heusden 3.5 1083 7.50 - 11.0
10 G Weltens, Mathias Stap 2 M 2009-••-•• 17853 1218 Neerpelt 3.0 1118 8.00 - 16.0
11 N Lenaerts Giel Stap 2 M 2008-••-•• 20348 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1019 6.50 - 10.0
12 G Cadirgi, Arda Stap 2 M 2011-••-•• 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 2.5 1003 7.75 - 12.0
13 G Di Masi, Tian Stap 2 M 2008-••-•• 20334 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 879 4.75 - 8.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Cadirgi, Arda 2.5 (1150) 1-0 Heynickx, Andreas 5.0 (1310)
22 Camps, Rune 5.0 (1258) 1-0 Di Masi, Tian 2.0 (1150)
23 Demirel, Talha 3.5 (1150) 0-1 Saenen, Louis 6.0 (1246)
24 Weltens, Mathias 3.0 (1218) 1-0 Lenaerts Giel 3.0 (1150)
25 Quinten, Rune 3.5 (1118) 0-1 Janssen, Arno 4.0 (1198)
26 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150) 1-0 Camps, Senne 4.0 (1076)
  Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150) 0-1 Camps, Rune 5.0 (1258)
22 Saenen, Louis 6.0 (1246) 1-0 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150)
23 Janssen, Arno 4.0 (1198) 1-0 Weltens, Mathias 3.0 (1218)
24 Di Masi, Tian 2.0 (1150) ½-½ Cadirgi, Arda 2.5 (1150)
25 Heynickx, Andreas 5.0 (1310) 1-0 Quinten, Rune 3.5 (1118)
26 Lenaerts Giel 3.0 (1150) 1-0 Demirel, Talha 3.5 (1150)
  Camps, Senne 4.0 (1076) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Camps, Rune 5.0 (1258) 0-1 Saenen, Louis 6.0 (1246)
22 Cadirgi, Arda 2.5 (1150) 0-1 Janssen, Arno 4.0 (1198)
23 Camps, Senne 4.0 (1076) 0-1 Heynickx, Andreas 5.0 (1310)
24 Weltens, Mathias 3.0 (1218) 1-0 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150)
25 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150) 1-0 Lenaerts Giel 3.0 (1150)
26 Demirel, Talha 3.5 (1150) 1-0 Di Masi, Tian 2.0 (1150)
  Quinten, Rune 3.5 (1118) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Saenen, Louis 6.0 (1246) 1-0 Janssen, Arno 4.0 (1198)
22 Heynickx, Andreas 5.0 (1310) 1-0 Camps, Rune 5.0 (1258)
23 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150) 1-0 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150)
24 Cadirgi, Arda 2.5 (1150) 0-1 Weltens, Mathias 3.0 (1218)
25 Quinten, Rune 3.5 (1118) ½-½ Demirel, Talha 3.5 (1150)
26 Lenaerts Giel 3.0 (1150) 0-1 Camps, Senne 4.0 (1076)
  Di Masi, Tian 2.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Weltens, Mathias 3.0 (1218) 0-1 Saenen, Louis 6.0 (1246)
22 Janssen, Arno 4.0 (1198) 0-1 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150)
23 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150) 0-1 Heynickx, Andreas 5.0 (1310)
24 Camps, Senne 4.0 (1076) 0-1 Camps, Rune 5.0 (1258)
25 Demirel, Talha 3.5 (1150) 1-0 Cadirgi, Arda 2.5 (1150)
26 Di Masi, Tian 2.0 (1150) 0-1 Quinten, Rune 3.5 (1118)
  Lenaerts Giel 3.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Saenen, Louis 6.0 (1246) 0-1 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150)
22 Heynickx, Andreas 5.0 (1310) 0-1 Janssen, Arno 4.0 (1198)
23 Camps, Rune 5.0 (1258) 1-0 Weltens, Mathias 3.0 (1218)
24 Camps, Senne 4.0 (1076) 1-0 Demirel, Talha 3.5 (1150)
25 Quinten, Rune 3.5 (1118) 1-0 Lenaerts Giel 3.0 (1150)
26 Di Masi, Tian 2.0 (1150) ½-½ Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150)
  Cadirgi, Arda 2.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
21 Vdovychenko, Victoria 4.0 (1150) 0-1 Heynickx, Andreas 5.0 (1310)
22 Saenen, Louis 6.0 (1246) 1-0 Quinten, Rune 3.5 (1118)
23 Janssen, Arno 4.0 (1198) 0-1 Camps, Rune 5.0 (1258)
24 Weltens, Mathias 3.0 (1218) 0-1 Camps, Senne 4.0 (1076)
25 Gerits Van Hees, Jordy 3.5 (1150) 1-0 Cadirgi, Arda 2.5 (1150)
26 Lenaerts Giel 3.0 (1150) 1-0 Di Masi, Tian 2.0 (1150)
  Demirel, Talha 3.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina

Saenen, Louis (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1246
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 Z - 1 1.0 0.63 +0.37
2 2      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
3 1      Camps, Rune BEL 1258 5.0 Z - 1 3.0 0.48 +0.52
4 1      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
5 1      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
6 1      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 W v 0 5.0 0.63 -0.63
7 2      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 W v 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1177 25.5 Totaal 6.0 4.15 +1.85
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1310
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 Z - 0 0.0 0.71 -0.71
2 5      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 3      Camps, Senne BEL 1076 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 2      Camps, Rune BEL 1258 5.0 W - 1 3.0 0.57 +0.43
5 3      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
6 2      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 W v 0 4.0 0.65 -0.65
7 1      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 Z v 1 5.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 25.5 Totaal 5.0 4.89 +0.11
Begin van de pagina
Camps, Rune (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.65 +0.35
2 1      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
3 1      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 W - 0 2.0 0.52 -0.52
4 2      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 Z - 0 2.0 0.43 -0.43
5 4      Camps, Senne BEL 1076 4.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
6 3      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 W - 1 4.0 0.56 +0.44
7 3      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 Z - 1 5.0 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1192 27.0 Totaal 5.0 4.13 +0.87
Begin van de pagina
Vdovychenko, Victoria (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.19591
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 1      Camps, Rune BEL 1258 5.0 W v 0 0.0 0.35 -0.35
3 4      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
4 3      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 W v 1 1.0 0.50 +0.50
5 2      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
6 1      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 Z - 1 3.0 0.37 +0.63
7 1      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 W ^ 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 26.5 Totaal 3.0 2.35 +0.65
Begin van de pagina
Janssen, Arno (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 Z - 1 1.0 0.61 +0.39
2 3      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 W - 1 2.0 0.47 +0.53
3 2      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
5 2      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 W - 0 3.0 0.57 -0.57
6 2      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
7 3      Camps, Rune BEL 1258 5.0 W ^ 0 4.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1207 28.0 Totaal 4.0 3.42 +0.58
Begin van de pagina
Camps, Senne (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo1076
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.40 -0.40
2        Bye           1 1.0    
3 3      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 W v 0 1.0 0.21 -0.21
4 6      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.40 +0.60
5 4      Camps, Rune BEL 1258 5.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 4      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 W - 1 3.0 0.40 +0.60
7 4      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 Z ^ 1 4.0 0.31 +0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1206 23.0 Totaal 4.0 1.98 +1.02
Begin van de pagina
Gerits Van Hees, Jordy (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18641
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Camps, Senne BEL 1076 4.0 W - 1 1.0 0.60 +0.40
2 2      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
3 5      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
6 6      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 Z ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
7 5      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 25.5 Totaal 3.5 3.26 +0.24
Begin van de pagina
Quinten, Rune (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18634
N-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 W - 0 0.0 0.39 -0.39
2 5      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3        Bye           1 1.0    
4 5      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 W v ½ 1.5 0.46 +0.04
5 6      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 Z - 1 2.5 0.46 +0.54
6 5      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 W - 1 3.5 0.46 +0.54
7 2      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 Z v 0 3.5 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1200 23.5 Totaal 3.5 2.35 +0.15
Begin van de pagina
Demirel, Talha (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 W - 0 0.0 0.37 -0.37
2 6      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 5      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.54 -0.04
5 5      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 4      Camps, Senne BEL 1076 4.0 Z - 0 2.5 0.60 -0.60
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1148 21.0 Totaal 3.5 3.01 -0.51
Begin van de pagina
Weltens, Mathias (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
2 3      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 Z - 0 1.0 0.53 -0.53
3 4      Vdovychenko, Victoria BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.59 +0.41
4 4      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 Z ^ 1 3.0 0.59 +0.41
5 1      Saenen, Louis BEL 1246 6.0 W v 0 3.0 0.46 -0.46
6 3      Camps, Rune BEL 1258 5.0 Z ^ 0 3.0 0.44 -0.44
7 4      Camps, Senne BEL 1076 4.0 W - 0 3.0 0.69 -0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1175 27.5 Totaal 3.0 3.89 -0.89
Begin van de pagina
Lenaerts Giel (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20348
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
2 6      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Camps, Senne BEL 1076 4.0 W - 0 1.0 0.60 -0.60
5        Bye           1 2.0    
6 5      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 Z v 0 2.0 0.54 -0.54
7 6      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1143 19.5 Totaal 3.0 3.05 -1.05
Begin van de pagina
Cadirgi, Arda (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heynickx, Andreas BEL 1310 5.0 W - 1 1.0 0.29 +0.71
2 4      Di Masi, Tian BEL 1150 2.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 2      Janssen, Arno BEL 1198 4.0 W v 0 1.5 0.43 -0.43
4 4      Weltens, Mathias BEL 1218 3.0 W ^ 0 1.5 0.41 -0.41
5 5      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.5    
7 5      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1196 21.0 Totaal 2.5 2.63 -1.13
Begin van de pagina
Di Masi, Tian (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.20334
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Camps, Rune BEL 1258 5.0 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
2 4      Cadirgi, Arda BEL 1150 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 6      Demirel, Talha BEL 1150 3.5 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.5    
5 6      Quinten, Rune BEL 1118 3.5 W v 0 1.5 0.54 -0.54
6 6      Gerits Van Hees, Jordy BEL 1150 3.5 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 6      Lenaerts Giel BEL 1150 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 21.0 Totaal 2.0 2.89 -1.89
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR Vsch