SwarLogo 3de Jeugdtoernooi van Houthalen-Oost 2019 Stap 1 SwarLogo
732
Organisator: Houthalen-Oost
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 24/03/2019 tot 24/03/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Ilseven Efehan Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heinsberg 5.5 1370 19.75 24.0 0.5
2 Cibik Omer Stap 1 M 2009-••-•• 1150 Heinsberg 5.5 1385 18.75 23.0 0.5
3 Ilseven Egehan Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heinsberg 5.0 1315 19.50 20.0 0.0
4 Heynickx, Sander Stap 1 M 2013-••-•• 1200 Neerpelt 5.0 1301 16.50 21.0 1.0
5 Cox, Pieter Stap 1 M 2010-••-•• 1150 Lommel 4.5 1295 11.50 16.0 -
6 Schijns, Matz Stap 1 M 2009-••-•• 1100 SLim Runkst 4.0 1235 11.25 14.0 -
7 Vandenberg, Dhyo Stap 1 M 2009-••-•• 1150 Heusden 3.5 1165 9.25 13.5 -
8 Elen, Launo Stap 1 M 2011-••-•• 1346 Heusden 3.5 1077 7.75 12.0 -
9 Steeno, Matz Stap 1 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 3.5 1135 7.75 12.0 -
10 Rombouts, Jim Stap 1 M 2009-••-•• 1252 Neerpelt 3.0 1100 8.50 15.0 -
11 Kueppers Matthew Opstapje M 2009-••-•• 1150 Heinsberg 3.0 1058 8.50 11.0 -
12 Janssen, Maxime Stap 1 M 2006-••-•• 1100 Eisden 3.0 1049 7.00 11.5 -
13 Janssen, Arne Stap 1 M 2006-••-•• 1100 Eisden 2.5 957 7.75 13.5 -
14 De Bruyne Siemen Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heusden 2.5 949 7.00 9.0 -
15 Villamana Yerga, Aina Opstapje F 2009-••-•• 1200 SLim Runkst 2.0 907 5.75 8.5 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 11 Kueppers Matthew Opstapje M 2009-••-•• 1150 Heinsberg 3.0 1058 8.50 11.0 -
2 15 Villamana Yerga, Aina Opstapje F 2009-••-•• 1200 SLim Runkst 2.0 907 5.75 8.5 -
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Ilseven Efehan Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heinsberg 5.5 1370 19.75 24.0 0.5
2 2 Cibik Omer Stap 1 M 2009-••-•• 1150 Heinsberg 5.5 1385 18.75 23.0 0.5
3 3 Ilseven Egehan Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heinsberg 5.0 1315 19.50 20.0 0.0
4 4 Heynickx, Sander Stap 1 M 2013-••-•• 1200 Neerpelt 5.0 1301 16.50 21.0 1.0
5 5 Cox, Pieter Stap 1 M 2010-••-•• 1150 Lommel 4.5 1295 11.50 16.0 -
6 6 Schijns, Matz Stap 1 M 2009-••-•• 1100 SLim Runkst 4.0 1235 11.25 14.0 -
7 7 Vandenberg, Dhyo Stap 1 M 2009-••-•• 1150 Heusden 3.5 1165 9.25 13.5 -
8 8 Elen, Launo Stap 1 M 2011-••-•• 1346 Heusden 3.5 1077 7.75 12.0 -
9 9 Steeno, Matz Stap 1 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 3.5 1135 7.75 12.0 -
10 10 Rombouts, Jim Stap 1 M 2009-••-•• 1252 Neerpelt 3.0 1100 8.50 15.0 -
11 12 Janssen, Maxime Stap 1 M 2006-••-•• 1100 Eisden 3.0 1049 7.00 11.5 -
12 13 Janssen, Arne Stap 1 M 2006-••-•• 1100 Eisden 2.5 957 7.75 13.5 -
13 14 De Bruyne Siemen Stap 1 M 2008-••-•• 1150 Heusden 2.5 949 7.00 9.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Steeno, Matz 3.5 (1150) 1-0 Elen, Launo 3.5 (1346)
12 Rombouts, Jim 3.0 (1252) ½-½ Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150)
13 Cox, Pieter 4.5 (1150) ½-½ Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200)
14 Heynickx, Sander 5.0 (1200) 1-0 De Bruyne Siemen 2.5 (1150)
15 Kueppers Matthew 3.0 (1150) 0-1 Cibik Omer 5.5 (1150)
16 Ilseven Efehan 5.5 (1150) 1-0 Janssen, Maxime 3.0 (1100)
17 Schijns, Matz 4.0 (1100) 0-1 Ilseven Egehan 5.0 (1150)
  Janssen, Arne 2.5 (1100) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Ilseven Egehan 5.0 (1150) 0-1 Heynickx, Sander 5.0 (1200)
12 Cibik Omer 5.5 (1150) 1-0 Steeno, Matz 3.5 (1150)
13 Janssen, Arne 2.5 (1100) 0-1 Ilseven Efehan 5.5 (1150)
14 Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200) 0-1 Rombouts, Jim 3.0 (1252)
15 Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150) ½-½ Cox, Pieter 4.5 (1150)
16 Elen, Launo 3.5 (1346) 1-0 Kueppers Matthew 3.0 (1150)
17 De Bruyne Siemen 2.5 (1150) ½-½ Schijns, Matz 4.0 (1100)
  Janssen, Maxime 3.0 (1100) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Heynickx, Sander 5.0 (1200) 0-1 Cibik Omer 5.5 (1150)
12 Ilseven Efehan 5.5 (1150) 1-0 Rombouts, Jim 3.0 (1252)
13 Cox, Pieter 4.5 (1150) 1-0 Elen, Launo 3.5 (1346)
14 Janssen, Maxime 3.0 (1100) 0-1 Ilseven Egehan 5.0 (1150)
15 Steeno, Matz 3.5 (1150) 0-1 Janssen, Arne 2.5 (1100)
16 De Bruyne Siemen 2.5 (1150) ½-½ Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150)
17 Schijns, Matz 4.0 (1100) 1-0 Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200)
  Kueppers Matthew 3.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Cibik Omer 5.5 (1150) ½-½ Ilseven Efehan 5.5 (1150)
12 Janssen, Arne 2.5 (1100) 0-1 Heynickx, Sander 5.0 (1200)
13 Ilseven Egehan 5.0 (1150) 1-0 Cox, Pieter 4.5 (1150)
14 Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150) ½-½ Schijns, Matz 4.0 (1100)
15 Rombouts, Jim 3.0 (1252) 1-0 Steeno, Matz 3.5 (1150)
16 Elen, Launo 3.5 (1346) ½-½ Janssen, Maxime 3.0 (1100)
17 Kueppers Matthew 3.0 (1150) 1-0 De Bruyne Siemen 2.5 (1150)
  Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Ilseven Egehan 5.0 (1150) 1-0 Cibik Omer 5.5 (1150)
12 Ilseven Efehan 5.5 (1150) ½-½ Heynickx, Sander 5.0 (1200)
13 Cox, Pieter 4.5 (1150) ½-½ Rombouts, Jim 3.0 (1252)
14 Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150) ½-½ Janssen, Arne 2.5 (1100)
15 Schijns, Matz 4.0 (1100) ½-½ Kueppers Matthew 3.0 (1150)
16 Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200) 0-1 Elen, Launo 3.5 (1346)
17 Janssen, Maxime 3.0 (1100) ½-½ De Bruyne Siemen 2.5 (1150)
  Steeno, Matz 3.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Ilseven Efehan 5.5 (1150) 1-0 Ilseven Egehan 5.0 (1150)
12 Rombouts, Jim 3.0 (1252) 0-1 Cibik Omer 5.5 (1150)
13 Heynickx, Sander 5.0 (1200) 1-0 Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150)
14 Elen, Launo 3.5 (1346) 0-1 Schijns, Matz 4.0 (1100)
15 Kueppers Matthew 3.0 (1150) 0-1 Cox, Pieter 4.5 (1150)
16 Janssen, Arne 2.5 (1100) 0-1 Janssen, Maxime 3.0 (1100)
17 Steeno, Matz 3.5 (1150) ½-½ Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200)
  De Bruyne Siemen 2.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
11 Schijns, Matz 4.0 (1100) ½-½ Ilseven Efehan 5.5 (1150)
12 Heynickx, Sander 5.0 (1200) ½-½ Kueppers Matthew 3.0 (1150)
13 Cibik Omer 5.5 (1150) 1-0 Janssen, Maxime 3.0 (1100)
14 Ilseven Egehan 5.0 (1150) 1-0 Rombouts, Jim 3.0 (1252)
15 De Bruyne Siemen 2.5 (1150) 0-1 Steeno, Matz 3.5 (1150)
16 Cox, Pieter 4.5 (1150) 1-0 Janssen, Arne 2.5 (1100)
17 Villamana Yerga, Aina 2.0 (1200) 0-1 Vandenberg, Dhyo 3.5 (1150)
  Elen, Launo 3.5 (1346) 1 Bye    
Begin van de pagina

Ilseven Efehan (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landger  (ger)
Club(62446) Heinsberg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 3      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
3 2      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 W - 1 3.0 0.36 +0.64
4 1      Cibik Omer GER 1150 5.5 Z v ½ 3.5 0.50 +0.00
5 2      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 W - ½ 4.0 0.43 +0.07
6 1      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 Z - ½ 5.5 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 28.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Cibik Omer (Rank: 12)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landger  (ger)
Club(62446) Heinsberg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
4 1      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
5 1      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
6 2      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 Z v 1 4.5 0.36 +0.64
7 3      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 W v 1 5.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1164 28.0 Totaal 5.5 3.36 +2.14
Begin van de pagina
Ilseven Egehan (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landger  (ger)
Club(62446) Heinsberg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 1      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
3 4      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 3      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Cibik Omer GER 1150 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
7 4      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 W - 1 5.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 30.5 Totaal 5.0 3.43 +1.57
Begin van de pagina
Heynickx, Sander (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 1      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
3 1      Cibik Omer GER 1150 5.5 W - 0 2.0 0.57 -0.57
4 2      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
5 2      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 Z - ½ 3.5 0.57 -0.07
6 3      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 W ^ 1 4.5 0.57 +0.43
7 2      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 W v ½ 5.0 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1142 27.5 Totaal 5.0 4.06 +0.94
Begin van de pagina
Cox, Pieter (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19285
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 W - ½ 0.5 0.43 +0.07
2 5      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 3      Elen, Launo BEL 1346 3.5 W - 1 2.0 0.25 +0.75
4 3      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
6 5      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 W - 1 4.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1192 22.5 Totaal 4.5 3.11 +1.39
Begin van de pagina
Schijns, Matz (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo1100
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2 7      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 Z - ½ 0.5 0.43 +0.07
3 7      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 W - 1 1.5 0.36 +0.64
4 4      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 Z - ½ 2.0 0.43 +0.07
5 5      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 W - ½ 2.5 0.43 +0.07
6 4      Elen, Launo BEL 1346 3.5 Z - 1 3.5 0.19 +0.81
7 1      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 W - ½ 4.0 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 25.0 Totaal 4.0 2.70 +1.30
Begin van de pagina
Vandenberg, Dhyo (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.20146
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 Z - ½ 0.5 0.36 +0.14
2 5      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 6      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 4      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 W v ½ 2.0 0.57 -0.07
5 4      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 W - ½ 2.5 0.57 -0.07
6 3      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 Z - 0 2.5 0.43 -0.43
7 7      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 Z ^ 1 3.5 0.43 +0.57
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1164 23.5 Totaal 3.5 3.36 +0.14
Begin van de pagina
Elen, Launo (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20677
N-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.75 -0.75
2 6      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 3      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 Z - 0 1.0 0.75 -0.75
4 6      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
5 6      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 Z - 1 2.5 0.70 +0.30
6 4      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 W - 0 2.5 0.81 -0.81
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1141 20.0 Totaal 3.5 4.57 -2.07
Begin van de pagina
Steeno, Matz (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Elen, Launo BEL 1346 3.5 W - 1 1.0 0.25 +0.75
2 2      Cibik Omer GER 1150 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 W - 0 1.0 0.57 -0.57
4 5      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
5        Bye           1 2.0    
6 7      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 W v ½ 2.5 0.43 +0.07
7 5      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1199 19.0 Totaal 3.5 2.61 -0.11
Begin van de pagina
Rombouts, Jim (Rank: 2)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19987
N-Elo1252
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 W - ½ 0.5 0.64 -0.14
2 4      Villamana Yerga, Aina BEL 1200 2.0 Z - 1 1.5 0.57 +0.43
3 2      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 Z - 0 1.5 0.64 -0.64
4 5      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 W ^ 1 2.5 0.64 +0.36
5 3      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 Z v ½ 3.0 0.64 -0.14
6 2      Cibik Omer GER 1150 5.5 W v 0 3.0 0.64 -0.64
7 4      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 Z ^ 0 3.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 29.5 Totaal 3.0 4.41 -1.41
Begin van de pagina
Kueppers Matthew (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landger  (ger)
Club(62446) Heinsberg
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cibik Omer GER 1150 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Elen, Launo BEL 1346 3.5 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3        Bye           1 1.0    
4 7      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 Z - ½ 2.5 0.57 -0.07
6 5      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 2      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 Z - ½ 3.0 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1182 25.0 Totaal 3.0 2.75 -0.75
Begin van de pagina
Janssen, Maxime (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21040
N-Elo1100
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2        Bye           1 1.0    
3 4      Ilseven Egehan GER 1150 5.0 W v 0 1.0 0.43 -0.43
4 6      Elen, Launo BEL 1346 3.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
5 7      De Bruyne Siemen BEL 1150 2.5 W - ½ 2.0 0.43 +0.07
6 6      Janssen, Arne BEL 1100 2.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 3      Cibik Omer GER 1150 5.5 Z ^ 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1174 24.5 Totaal 3.0 2.41 -0.41
Begin van de pagina
Janssen, Arne (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21039
N-Elo1100
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Ilseven Efehan GER 1150 5.5 W v 0 1.0 0.43 -0.43
3 5      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
4 2      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 4      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 Z - ½ 2.5 0.43 +0.07
6 6      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 6      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 Z v 0 2.5 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 25.0 Totaal 2.5 2.58 -1.08
Begin van de pagina
De Bruyne Siemen (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heynickx, Sander BEL 1200 5.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2 7      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 W - ½ 0.5 0.57 -0.07
3 6      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 7      Kueppers Matthew GER 1150 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Janssen, Maxime BEL 1100 3.0 Z - ½ 1.5 0.57 -0.07
6        Bye           1 2.5    
7 5      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1141 22.0 Totaal 2.5 3.07 -1.57
Begin van de pagina
Villamana Yerga, Aina (Rank: 3)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.20490
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cox, Pieter BEL 1150 4.5 Z - ½ 0.5 0.57 -0.07
2 4      Rombouts, Jim BEL 1252 3.0 W - 0 0.5 0.43 -0.43
3 7      Schijns, Matz BEL 1100 4.0 Z - 0 0.5 0.64 -0.64
4        Bye           1 1.5    
5 6      Elen, Launo BEL 1346 3.5 W v 0 1.5 0.30 -0.30
6 7      Steeno, Matz BEL 1150 3.5 Z - ½ 2.0 0.57 -0.07
7 7      Vandenberg, Dhyo BEL 1150 3.5 W ^ 0 2.0 0.57 -0.57
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1191 22.0 Totaal 2.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Ilseven Efehan 7 1150 1370 5.5 12 W 1 13 Z 1 10 W 1 2 Z ½ 4 W ½ 3 W 1 6 Z ½ 19.75 24.0 0.5
2 Cibik Omer 12 1150 1385 5.5 11 Z 1 9 W 1 4 Z 1 1 W ½ 3 Z 0 10 Z 1 12 W 1 18.75 23.0 0.5
3 Ilseven Egehan 6 1150 1315 5.0 6 Z 1 4 W 0 12 Z 1 5 W 1 2 W 1 1 Z 0 10 W 1 19.50 20.0 0.0
4 Heynickx, Sander 4 1200 1301 5.0 14 W 1 3 Z 1 2 W 0 13 Z 1 1 Z ½ 7 W 1 11 W ½ 16.50 21.0 1.0
5 Cox, Pieter 10 1150 1295 4.5 15 W ½ 7 Z ½ 8 W 1 3 Z 0 10 W ½ 11 Z 1 13 W 1 11.50 16.0 -
6 Schijns, Matz 14 1100 1235 4.0 3 W 0 14 Z ½ 15 W 1 7 Z ½ 11 W ½ 8 Z 1 1 W ½ 11.25 14.0 -
7 Vandenberg, Dhyo 8 1150 1165 3.5 10 Z ½ 5 W ½ 14 Z ½ 6 W ½ 13 W ½ 4 Z 0 15 Z 1 9.25 13.5 -
8 Elen, Launo 1 1346 1077 3.5 9 Z 0 11 W 1 5 Z 0 12 W ½ 15 Z 1 6 W 0 B1 7.75 12.0 -
9 Steeno, Matz 5 1150 1135 3.5 8 W 1 2 Z 0 13 W 0 10 Z 0 B1 15 W ½ 14 Z 1 7.75 12.0 -
10 Rombouts, Jim 2 1252 1100 3.0 7 W ½ 15 Z 1 1 Z 0 9 W 1 5 Z ½ 2 W 0 3 Z 0 8.50 15.0 -
11 Kueppers Matthew 11 1150 1058 3.0 2 W 0 8 Z 0 B1 14 W 1 6 Z ½ 5 W 0 4 Z ½ 8.50 11.0 -
12 Janssen, Maxime 15 1100 1049 3.0 1 Z 0 B1 3 W 0 8 Z ½ 14 W ½ 13 Z 1 2 Z 0 7.00 11.5 -
13 Janssen, Arne 13 1100 957 2.5 B1 1 W 0 9 Z 1 4 W 0 7 Z ½ 12 W 0 5 Z 0 7.75 13.5 -
14 De Bruyne Siemen 9 1150 949 2.5 4 Z 0 6 W ½ 7 W ½ 11 Z 0 12 Z ½ B1 9 W 0 7.00 9.0 -
15 Villamana Yerga, Aina 3 1200 907 2.0 5 Z ½ 10 W 0 6 Z 0 B1 8 W 0 9 Z ½ 7 W 0 5.75 8.5 -
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/03/24 17:22