SwarLogo 18de Pelter Jeugdtoernooi Stap 3 SwarLogo
714
Organisator: Pelter Pion
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 09/03/2019 tot 09/03/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR -
1 Akulov, Vladimir Stap 4 M 2008-••-•• 1402 Leopoldsburg 6.0 1619 20.00 25.0 - 0
2 Mernier, Guillaume Stap 5 M 1981-••-•• 1441 Neerpelt 5.0 1476 21.00 20.0 1.0 0
3 Jansen, Sander Stap 4 M 2004-••-•• 1350 Neerpelt 5.0 1494 15.00 19.0 0.0 0
4 Jeurissen, Brent Stap 3 M 2005-••-•• 1249 Overpelt 4.5 1443 15.75 17.5 - 0
5 Kuijpers, Maura Stap 3 F 2005-••-•• 1300 Neerpelt 4.0 1394 11.50 19.0 - 0
6 Movsisyan, Julia Stap 3 F 2005-••-•• 1275 Eisden 4.0 1375 10.50 12.0 - 0
7 Movsisyan, Laert Stap 3 M 2004-••-•• 1300 Eisden 3.5 1308 6.25 12.5 - 0
8 Akulov, Yaroslav Stap 4 M 2010-••-•• 1333 Leopoldsburg 3.0 1262 6.50 12.0 1.0 0
9 Akulov, Vsevolod Stap 4 M 2008-••-•• 1318 Leopoldsburg 3.0 1268 6.00 11.0 0.0 0
10 Hanssen, Casper Stap 3 M 2009-••-•• 1250 Houthalen-Oost 2.0 1152 3.00 10.0 0.0 0
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia Stap 4 F 2006-••-•• 1350 Overpelt 2.0 1123 2.00 10.0 1.0 0
12 Saenen, Louis Stap 3 M 2011-••-•• 1300 Overpelt 0.0 522 0.00 0.0 - 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR -
1 4 Jeurissen, Brent Stap 3 M 2005-••-•• 1249 Overpelt 4.5 1443 15.75 17.5 - 0
2 5 Kuijpers, Maura Stap 3 F 2005-••-•• 1300 Neerpelt 4.0 1394 11.50 19.0 - 0
3 6 Movsisyan, Julia Stap 3 F 2005-••-•• 1275 Eisden 4.0 1375 10.50 12.0 - 0
4 7 Movsisyan, Laert Stap 3 M 2004-••-•• 1300 Eisden 3.5 1308 6.25 12.5 - 0
5 10 Hanssen, Casper Stap 3 M 2009-••-•• 1250 Houthalen-Oost 2.0 1152 3.00 10.0 0.0 0
6 12 Saenen, Louis Stap 3 M 2011-••-•• 1300 Overpelt 0.0 522 0.00 0.0 - 0
Categorie: Stap 4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR -
1 1 Akulov, Vladimir Stap 4 M 2008-••-•• 1402 Leopoldsburg 6.0 1619 20.00 25.0 - 0
2 3 Jansen, Sander Stap 4 M 2004-••-•• 1350 Neerpelt 5.0 1494 15.00 19.0 0.0 0
3 8 Akulov, Yaroslav Stap 4 M 2010-••-•• 1333 Leopoldsburg 3.0 1262 6.50 12.0 1.0 0
4 9 Akulov, Vsevolod Stap 4 M 2008-••-•• 1318 Leopoldsburg 3.0 1268 6.00 11.0 0.0 0
5 11 Eijkenboom, Luca-Zsofia Stap 4 F 2006-••-•• 1350 Overpelt 2.0 1123 2.00 10.0 1.0 0
Categorie: Stap 5
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR -
1 2 Mernier, Guillaume Stap 5 M 1981-••-•• 1441 Neerpelt 5.0 1476 21.00 20.0 1.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Mernier, Guillaume 5.0 (1441) 0-1 Kuijpers, Maura 4.0 (1300)
32 Saenen, Louis 0.0 (1300) 0-1 Akulov, Vladimir 6.0 (1402)
33 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350) 0-1 Movsisyan, Laert 3.5 (1300)
34 Movsisyan, Julia 4.0 (1275) 0-1 Jansen, Sander 5.0 (1350)
35 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333) 0-1 Hanssen, Casper 2.0 (1250)
36 Jeurissen, Brent 4.5 (1249) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318)
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vladimir 6.0 (1402) 1-0 Movsisyan, Laert 3.5 (1300)
32 Jansen, Sander 5.0 (1350) 1-0 Hanssen, Casper 2.0 (1250)
33 Kuijpers, Maura 4.0 (1300) 1-0 Jeurissen, Brent 4.5 (1249)
34 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318) 0-1 Mernier, Guillaume 5.0 (1441)
35 Saenen, Louis 0.0 (1300) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350)
36 Movsisyan, Julia 4.0 (1275) 1-0 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333)
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Jansen, Sander 5.0 (1350) 0-1 Akulov, Vladimir 6.0 (1402)
32 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350) 0-1 Kuijpers, Maura 4.0 (1300)
33 Mernier, Guillaume 5.0 (1441) 1-0 Movsisyan, Julia 4.0 (1275)
34 Movsisyan, Laert 3.5 (1300) ½-½ Jeurissen, Brent 4.5 (1249)
35 Hanssen, Casper 2.0 (1250) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318)
36 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333) 1-0 Saenen, Louis 0.0 (1300)
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vladimir 6.0 (1402) 1-0 Kuijpers, Maura 4.0 (1300)
32 Mernier, Guillaume 5.0 (1441) 1-0 Jansen, Sander 5.0 (1350)
33 Movsisyan, Laert 3.5 (1300) 0-1 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333)
34 Jeurissen, Brent 4.5 (1249) 1-0 Movsisyan, Julia 4.0 (1275)
35 Hanssen, Casper 2.0 (1250) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350)
36 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318) 1-0 Saenen, Louis 0.0 (1300)
Begin van de pagina
Ronde 5 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vladimir 6.0 (1402) 0-1 Mernier, Guillaume 5.0 (1441)
32 Kuijpers, Maura 4.0 (1300) 0-1 Jansen, Sander 5.0 (1350)
33 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350) 0-1 Jeurissen, Brent 4.5 (1249)
34 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318)
35 Movsisyan, Julia 4.0 (1275) 1-0 Movsisyan, Laert 3.5 (1300)
36 Saenen, Louis 0.0 (1300) 0-1 Hanssen, Casper 2.0 (1250)
Begin van de pagina
Ronde 6 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Jeurissen, Brent 4.5 (1249) 0-1 Akulov, Vladimir 6.0 (1402)
32 Mernier, Guillaume 5.0 (1441) 1-0 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333)
33 Jansen, Sander 5.0 (1350) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350)
34 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318) 1-0 Kuijpers, Maura 4.0 (1300)
35 Hanssen, Casper 2.0 (1250) 0-1 Movsisyan, Julia 4.0 (1275)
36 Movsisyan, Laert 3.5 (1300) 1-0 Saenen, Louis 0.0 (1300)
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Jeurissen, Brent 4.5 (1249) 1-0 Mernier, Guillaume 5.0 (1441)
32 Akulov, Vladimir 6.0 (1402) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.0 (1318)
33 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333) 0-1 Jansen, Sander 5.0 (1350)
34 Movsisyan, Julia 4.0 (1275) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (1350)
35 Kuijpers, Maura 4.0 (1300) 1-0 Saenen, Louis 0.0 (1300)
36 Hanssen, Casper 2.0 (1250) 0-1 Movsisyan, Laert 3.5 (1300)
Begin van de pagina

Akulov, Vladimir (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1402
FIDE-ID251739
F-Elo1302
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 Z - 1 1.0 0.64 +0.36
2 1      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
5 1      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 W - 0 4.0 0.45 -0.45
6 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 Z v 1 5.0 0.70 +0.30
7 2      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 W v 1 6.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1322 25.0 Totaal 6.0 4.26 +1.74
Begin van de pagina
Mernier, Guillaume (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1441
FIDE-ID257133
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 5

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 W - 0 0.0 0.69 -0.69
2 4      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
3 3      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
4 2      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
5 1      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 Z - 1 4.0 0.55 +0.45
6 2      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 W ^ 1 5.0 0.65 +0.35
7 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 Z v 0 5.0 0.75 -0.75
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1318 29.5 Totaal 5.0 4.65 +0.35
Begin van de pagina
Jansen, Sander (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17380
N-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
2 2      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
4 2      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
5 2      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
6 3      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 Z v 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1335 26.0 Totaal 5.0 3.64 +1.36
Begin van de pagina
Jeurissen, Brent (Rank: 12)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1249
FIDE-ID247855
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
2 3      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
3 4      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 Z - ½ 1.5 0.43 +0.07
4 4      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 W - 1 2.5 0.46 +0.54
5 3      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 Z v 1 3.5 0.36 +0.64
6 1      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 W v 0 3.5 0.30 -0.30
7 1      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 W ^ 1 4.5 0.25 +0.75
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 27.5 Totaal 4.5 2.63 +1.87
Begin van de pagina
Kuijpers, Maura (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo1300
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 Z - 1 1.0 0.31 +0.69
2 3      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 W - 1 2.0 0.57 +0.43
3 2      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
4 1      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 Z v 0 3.0 0.36 -0.36
5 2      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
6 4      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 Z v 0 3.0 0.47 -0.47
7 5      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1344 25.5 Totaal 4.0 3.07 +0.93
Begin van de pagina
Movsisyan, Julia (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo1275
FIDE-ID258121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
2 6      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 W - 1 1.0 0.42 +0.58
3 3      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
4 4      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 Z - 0 1.0 0.54 -0.54
5 5      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 W ^ 1 2.0 0.47 +0.53
6 5      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 Z ^ 1 3.0 0.53 +0.47
7 4      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 W - 1 4.0 0.40 +0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1324 25.0 Totaal 4.0 3.04 +0.96
Begin van de pagina
Movsisyan, Laert (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo1300
FIDE-ID258130
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
2 1      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 4      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 W - ½ 1.5 0.57 -0.07
4 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 W - 0 1.5 0.45 -0.45
5 5      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 Z v 0 1.5 0.53 -0.53
6 6      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 6      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 Z v 1 3.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 21.5 Totaal 3.5 3.41 +0.09
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1333
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 W - 0 0.0 0.61 -0.61
2 6      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 Z - 0 0.0 0.58 -0.58
3 6      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 W - 1 1.0 0.55 +0.45
4 3      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 Z - 1 2.0 0.55 +0.45
5 4      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 W ^ 1 3.0 0.52 +0.48
6 2      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
7 3      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 W ^ 0 3.0 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 22.5 Totaal 3.0 3.64 -0.64
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1318
FIDE-ID251747
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
2 4      Mernier, Guillaume BEL 1441 5.0 W - 0 0.0 0.33 -0.33
3 5      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
4 6      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 W ^ 1 2.0 0.53 +0.47
5 4      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 Z v 0 2.0 0.48 -0.48
6 4      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
7 2      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 Z ^ 0 3.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1325 24.5 Totaal 3.0 3.44 -0.44
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1250
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 Z - 1 1.0 0.39 +0.61
2 2      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 5      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 W - 0 1.0 0.41 -0.41
4 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 W v 0 1.0 0.36 -0.36
5 6      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
6 5      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 W v 0 2.0 0.47 -0.47
7 6      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1318 20.5 Totaal 2.0 2.85 -0.85
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1350
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 W - 0 0.0 0.57 -0.57
2 5      Saenen, Louis BEL 1300 0.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
3 2      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 W - 0 1.0 0.57 -0.57
4 5      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 Z ^ 1 2.0 0.64 +0.36
5 3      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.5 W - 0 2.0 0.64 -0.64
6 3      Jansen, Sander BEL 1350 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 4      Movsisyan, Julia BEL 1275 4.0 Z ^ 0 2.0 0.60 -0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 23.0 Totaal 2.0 4.09 -2.09
Begin van de pagina
Saenen, Louis (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1300
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Vladimir BEL 1402 6.0 W - 0 0.0 0.36 -0.36
2 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1350 2.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
3 6      Akulov, Yaroslav BEL 1333 3.0 Z - 0 0.0 0.45 -0.45
4 6      Akulov, Vsevolod BEL 1318 3.0 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
5 6      Hanssen, Casper BEL 1250 2.0 W ^ 0 0.0 0.57 -0.57
6 6      Movsisyan, Laert BEL 1300 3.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 5      Kuijpers, Maura BEL 1300 4.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 23.5 Totaal 0.0 3.28 -3.28
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Akulov, Vladimir 2 1402 1619 6.0 12 Z 1 7 W 1 3 Z 1 5 W 1 2 W 0 4 Z 1 9 W 1 20.00 25.0 -
2 Mernier, Guillaume 1 1441 1476 5.0 5 W 0 9 Z 1 6 W 1 3 W 1 1 Z 1 8 W 1 4 Z 0 21.00 20.0 1.0
3 Jansen, Sander 3 1350 1494 5.0 6 Z 1 10 W 1 1 W 0 2 Z 0 5 Z 1 11 W 1 8 Z 1 15.00 19.0 0.0
4 Jeurissen, Brent 12 1249 1443 4.5 9 W 1 5 Z 0 7 Z ½ 6 W 1 11 Z 1 1 W 0 2 W 1 15.75 17.5 -
5 Kuijpers, Maura 7 1300 1394 4.0 2 Z 1 4 W 1 11 Z 1 1 Z 0 3 W 0 9 Z 0 12 W 1 11.50 19.0 -
6 Movsisyan, Julia 10 1275 1375 4.0 3 W 0 8 W 1 2 Z 0 4 Z 0 7 W 1 10 Z 1 11 W 1 10.50 12.0 -
7 Movsisyan, Laert 9 1300 1308 3.5 11 Z 1 1 Z 0 4 W ½ 8 W 0 6 Z 0 12 W 1 10 Z 1 6.25 12.5 -
8 Akulov, Yaroslav 5 1333 1262 3.0 10 W 0 6 Z 0 12 W 1 7 Z 1 9 W 1 2 Z 0 3 W 0 6.50 12.0 1.0
9 Akulov, Vsevolod 6 1318 1268 3.0 4 Z 0 2 W 0 10 Z 1 12 W 1 8 Z 0 5 W 1 1 Z 0 6.00 11.0 0.0
10 Hanssen, Casper 11 1250 1152 2.0 8 Z 1 3 Z 0 9 W 0 11 W 0 12 Z 1 6 W 0 7 W 0 3.00 10.0 0.0
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4 1350 1123 2.0 7 W 0 12 Z 1 5 W 0 10 Z 1 4 W 0 3 Z 0 6 Z 0 2.00 10.0 1.0
12 Saenen, Louis 8 1300 522 0.0 1 W 0 11 W 0 8 Z 0 9 Z 0 10 W 0 7 Z 0 5 Z 0 0.00 0.0 -
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/03/09 17:20