SwarLogo 13de Open Maaslands Clubkampioenschap 2018-2019 SwarLogo
703
Organisator: De Nieuwe Toren - Eisden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 14/09/2018 tot 12/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 pari. R6 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 5
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Bouma Peter 1866 1860 MSK-Dilsen 4.5 2036 11.00 14.5 -
2 Willen Ronny 1838 1843 Eisden 4.0 1980 12.75 12.5 -
3 Jacobs Hein 1760 1758 MSK-Dilsen 3.5 1742 10.00 10.5 -
4 Cornet Luc 1782 1811 Eisden 3.5 1863 8.50 11.5 -
5 Mocsnik Robbie 1717 1745 Eisden 3.5 1735 8.50 10.0 -
6 Van Stiphout Marc 1694 1679 Overpelt 3.5 1648 6.50 8.0 -
7 De Mon Gino 2025 1985 Eisden 3.0 1728 8.00 8.5 -
8 Schols Geri 1588 1571 MSK-Dilsen 3.0 1725 7.75 8.0 -
9 Verkissen Eddy 1771 1780 MSK-Dilsen 3.0 1737 7.00 10.0 -
10 Maessen Roy 1736 1765 MSK-Dilsen 3.0 1704 7.00 9.0 -
11 Grobet Sam 0 1557 Eisden 2.5 1653 6.00 9.5 -
12 Venken Kenneth 1600 1647 MSK-Dilsen 2.5 1661 5.00 9.5 -
13 Segers Jan 1629 1637 MSK-Dilsen 2.5 1547 4.75 9.0 -
14 Montforts Ton 1628 1611 MSK-Dilsen 2.5 1509 4.75 8.5 -
15 Berben Jaak 1546 1546 MSK-Dilsen 2.5 1506 3.75 6.0 -
16 Harder Cindy 1291 1271 Eisden 2.5 1416 3.50 6.5 -
17 Gulikers Ruud 1607 1623 Vlijtingen 2.0 1550 5.00 7.5 -
18 Movsisyan Laert 0 0 Eisden 2.0 678 5.00 3.0 -
19 Donaldson Larry 1385 1397 Eisden 2.0 1345 4.50 5.0 -
20 Heylen Leo 1473 1484 MSK-Dilsen 2.0 1346 4.00 5.0 -
21 Hoogmartens Armin 1238 1353 Eisden 2.0 1216 3.00 6.0 -
22 Corstjens Andre 1181 1294 MSK-Dilsen 2.0 1253 3.00 6.0 -
23 Movsisyan Julia 0 0 Eisden 2.0 973 1.00 3.0 -
24 Dyserinck Thomas 1330 1349 Eisden 1.0 1154 2.50 3.0 -
25 Cnaepkens Laurens 0 0 MSK-Dilsen 1.0 0 2.00 2.0 -
26 Kolkiran Kerem 0 0 Eisden 1.0 807 1.50 4.0 -
27 Schouteden Linda 0 0 Eisden 1.0 299 1.00 3.0 -
28 Kuypers Filip 0 0 Eisden 1.0 585 0.50 2.0 -
29 Kuypers Anouck 0 0 Eisden 1.0 588 0.50 1.0 -
30 Habryialian Vladimir 0 0 MSK-Dilsen 1.0 -800 0.00 1.0 -
31 Bigi Ernesto 1176 1225 Eisden 0.5 884 1.25 2.0 -
32 N Kolkiran Ismail 0 0 Eisden 0.0 0 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Mon Gino 3.0 (2025) ½-½ Grobet Sam 2.5 (1557)
2 Schouteden Linda 1.0 (0) 0-1 Bouma Peter 4.5 (1866)
3 Willen Ronny 4.0 (1838) 1-0 Berben Jaak 2.5 (1546)
4 Heylen Leo 2.0 (1473) 0-1 Cornet Luc 3.5 (1782)
5 Verkissen Eddy 3.0 (1771) 1-0 Donaldson Larry 2.0 (1385)
6 Van Stiphout Marc 3.5 (1694) 0-1 Jacobs Hein 3.5 (1760)
7 Dyserinck Thomas 1.0 (1330) 0-1 Maessen Roy 3.0 (1736)
8 Mocsnik Robbie 3.5 (1717) 1-0 Harder Cindy 2.5 (1291)
9 Hoogmartens Armin 2.0 (1238) 0-1 Segers Jan 2.5 (1629)
10 Montforts Ton 2.5 (1628) 1-0 Corstjens Andre 2.0 (1181)
11 Gulikers Ruud 2.0 (1607) ½-½ Schols Geri 3.0 (1588)
12 Bigi Ernesto 0.5 (1176) 0-1 Venken Kenneth 2.5 (1600)
  Cnaepkens Laurens 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Habryialian Vladimir 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kolkiran Ismail 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Kolkiran Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Anouck 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Filip 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Movsisyan Julia 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Movsisyan Laert 2.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (19/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma Peter 4.5 (1866) 1-0 Mocsnik Robbie 3.5 (1717)
2 Maessen Roy 3.0 (1736) ½-½ Willen Ronny 4.0 (1838)
3 Cornet Luc 3.5 (1782) 1-0 Montforts Ton 2.5 (1628)
4 Segers Jan 2.5 (1629) 0-1 Verkissen Eddy 3.0 (1771)
5 Venken Kenneth 2.5 (1600) ½-½ De Mon Gino 3.0 (2025)
6 Jacobs Hein 3.5 (1760) ½-½ Gulikers Ruud 2.0 (1607)
7 Schols Geri 3.0 (1588) ½-½ Van Stiphout Marc 3.5 (1694)
8 Grobet Sam 2.5 (1557) 1-0 Heylen Leo 2.0 (1473)
9 Berben Jaak 2.5 (1546) ½-½ Bigi Ernesto 0.5 (1176)
10 Donaldson Larry 2.0 (1385) 1-0 Movsisyan Julia 2.0 (0)
11 Corstjens Andre 2.0 (1181) 1ff-0 Dyserinck Thomas 1.0 (1330)
12 Harder Cindy 2.5 (1291) 1-0 Schouteden Linda 1.0 (0)
13 Movsisyan Laert 2.0 (0) 0-1 Hoogmartens Armin 2.0 (1238)
  Kolkiran Kerem 1.0 (0) 1 Bye    
  Cnaepkens Laurens 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Habryialian Vladimir 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kolkiran Ismail 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Anouck 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Filip 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (23/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verkissen Eddy 3.0 (1771) 0-1 Bouma Peter 4.5 (1866)
2 Willen Ronny 4.0 (1838) 1-0 Cornet Luc 3.5 (1782)
3 Venken Kenneth 2.5 (1600) ½-½ Jacobs Hein 3.5 (1760)
4 Grobet Sam 2.5 (1557) 1ff-0 Maessen Roy 3.0 (1736)
5 De Mon Gino 3.0 (2025) ½-½ Schols Geri 3.0 (1588)
6 Mocsnik Robbie 3.5 (1717) 1-0 Donaldson Larry 2.0 (1385)
7 Corstjens Andre 2.0 (1181) 0-1 Segers Jan 2.5 (1629)
8 Montforts Ton 2.5 (1628) ½-½ Harder Cindy 2.5 (1291)
9 Gulikers Ruud 2.0 (1607) 1-0 Kolkiran Kerem 1.0 (0)
10 Hoogmartens Armin 2.0 (1238) 0-1 Berben Jaak 2.5 (1546)
11 Van Stiphout Marc 3.5 (1694) 1-0 Bigi Ernesto 0.5 (1176)
12 Heylen Leo 2.0 (1473) 1-0 Movsisyan Laert 2.0 (0)
13 Movsisyan Julia 2.0 (0) 0-1 Dyserinck Thomas 1.0 (1330)
  Schouteden Linda 1.0 (0) 1 Bye    
  Cnaepkens Laurens 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Habryialian Vladimir 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kolkiran Ismail 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Anouck 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Kuypers Filip 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (04/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma Peter 4.5 (1866) 1-0 Grobet Sam 2.5 (1557)
2 Verkissen Eddy 3.0 (1771) 0-1 Willen Ronny 4.0 (1838)
3 Cornet Luc 3.5 (1782) 1-0 Gulikers Ruud 2.0 (1607)
4 Jacobs Hein 3.5 (1760) ½-½ Mocsnik Robbie 3.5 (1717)
5 Segers Jan 2.5 (1629) ½-½ Venken Kenneth 2.5 (1600)
6 Berben Jaak 2.5 (1546) 0-1 De Mon Gino 3.0 (2025)
7 Schols Geri 3.0 (1588) ½-½ Maessen Roy 3.0 (1736)
8 Harder Cindy 2.5 (1291) 0-1 Van Stiphout Marc 3.5 (1694)
9 Donaldson Larry 2.0 (1385) 0-1 Montforts Ton 2.5 (1628)
10 Kolkiran Kerem 1.0 (0) 0-1ff Heylen Leo 2.0 (1473)
11 Dyserinck Thomas 1.0 (1330) 0-1 Corstjens Andre 2.0 (1181)
12 Schouteden Linda 1.0 (0) 0-1 Hoogmartens Armin 2.0 (1238)
13 Bigi Ernesto 0.5 (1176) 0-1 Movsisyan Julia 2.0 (0)
14 Movsisyan Laert 2.0 (0) 1-0 Kuypers Anouck 1.0 (0)
15 Habryialian Vladimir 1.0 (0) 0-1 Cnaepkens Laurens 1.0 (0)
  Kuypers Filip 1.0 (0) 1 Bye    
  Kolkiran Ismail 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Willen Ronny 4.0 (1838) ½-½ Bouma Peter 4.5 (1866)
2 De Mon Gino 3.0 (2025) ½-½ Cornet Luc 3.5 (1782)
3 Montforts Ton 2.5 (1628) 0-1ff Jacobs Hein 3.5 (1760)
4 Mocsnik Robbie 3.5 (1717) 1-0 Venken Kenneth 2.5 (1600)
5 Grobet Sam 2.5 (1557) 0-1 Van Stiphout Marc 3.5 (1694)
6 Gulikers Ruud 2.0 (1607) 0-1 Verkissen Eddy 3.0 (1771)
7 Maessen Roy 3.0 (1736) 1ff-0 Heylen Leo 2.0 (1473)
8 Hoogmartens Armin 2.0 (1238) 0-1 Schols Geri 3.0 (1588)
9 Corstjens Andre 2.0 (1181) 0-1 Harder Cindy 2.5 (1291)
10 Berben Jaak 2.5 (1546) 1-0 Dyserinck Thomas 1.0 (1330)
11 Kuypers Filip 1.0 (0) 0-1 Donaldson Larry 2.0 (1385)
12 Cnaepkens Laurens 1.0 (0) 0-1 Movsisyan Laert 2.0 (0)
13 Movsisyan Julia 2.0 (0) 1-0 Schouteden Linda 1.0 (0)
14 Kuypers Anouck 1.0 (0) 1-0 Bigi Ernesto 0.5 (1176)
  Habryialian Vladimir 1.0 (0) 1 Bye    
  Kolkiran Ismail 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Kolkiran Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Segers Jan 2.5 (1629) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (08/03/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma Peter 4.5 (1866) - Jacobs Hein 3.5 (1760)
2 Van Stiphout Marc 3.5 (1694) - Willen Ronny 4.0 (1838)
3 Cornet Luc 3.5 (1782) - Mocsnik Robbie 3.5 (1717)
4 Maessen Roy 3.0 (1736) - De Mon Gino 3.0 (2025)
5 Schols Geri 3.0 (1588) - Verkissen Eddy 3.0 (1771)
6 Montforts Ton 2.5 (1628) - Grobet Sam 2.5 (1557)
7 Venken Kenneth 2.5 (1600) - Berben Jaak 2.5 (1546)
8 Harder Cindy 2.5 (1291) - Gulikers Ruud 2.0 (1607)
9 Movsisyan Julia 2.0 (0) - Heylen Leo 2.0 (1473)
10 Donaldson Larry 2.0 (1385) - Hoogmartens Armin 2.0 (1238)
11 Movsisyan Laert 2.0 (0) - Corstjens Andre 2.0 (1181)
12 Dyserinck Thomas 1.0 (1330) - Kuypers Anouck 1.0 (0)
13 Schouteden Linda 1.0 (0) - Habryialian Vladimir 1.0 (0)
14 Cnaepkens Laurens 1.0 (0) - Kuypers Filip 1.0 (0)
15 Bigi Ernesto 0.5 (1176) - Kolkiran Ismail 0.0 (0)
  Kolkiran Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Segers Jan 2.5 (1629) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Bouma Peter (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1866
FIDE-ID253065
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 W - 1 2.0 0.70 +0.30
3 1      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
4 1      Grobet Sam BEL 1557 2.5 W - 1 4.0 0.86 +0.14
5 1      Willen Ronny BEL 1838 4.0 Z v ½ 4.5 0.54 -0.04
6 1      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 W v - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1728 17.5 Totaal 4.5 3.65 +0.85
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1838
FIDE-ID207470
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Berben Jaak BEL 1546 2.5 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 2      Maessen Roy NED 1736 3.0 Z - ½ 1.5 0.64 -0.14
3 2      Cornet Luc BEL 1782 3.5 W - 1 2.5 0.58 +0.42
4 2      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z ^ 1 3.5 0.59 +0.41
5 1      Bouma Peter BEL 1866 4.5 W v ½ 4.0 0.46 +0.04
6 2      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 Z ^ - 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1732 20.0 Totaal 4.0 3.12 +0.88
Begin van de pagina
Jacobs Hein (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1760
FIDE-ID232475
F-Elo1758
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
2 6      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 3      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 Z v ½ 2.0 0.71 -0.21
4 4      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 W - ½ 2.5 0.56 -0.06
5 3      Montforts Ton NED 1628 2.5 Z - 1FF 3.5 0.00 +0.00
6 1      Bouma Peter BEL 1866 4.5 Z v - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1685 18.5 Totaal 3.5 2.56 -0.06
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1782
FIDE-ID205494
F-Elo1811
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heylen Leo BEL 1473 2.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 3      Montforts Ton NED 1628 2.5 W - 1 2.0 0.71 +0.29
3 2      Willen Ronny BEL 1838 4.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
4 3      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 W v 1 3.0 0.73 +0.27
5 2      De Mon Gino NED 2025 3.0 Z - ½ 3.5 0.20 +0.30
6 3      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 W v - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1714 17.0 Totaal 3.5 2.92 +0.58
Begin van de pagina
Mocsnik Robbie (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.31054
N-Elo1717
FIDE-ID208850
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Harder Cindy NED 1291 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Bouma Peter BEL 1866 4.5 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
3 6      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 4      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 Z - ½ 2.5 0.44 +0.06
5 4      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 W - 1 3.5 0.66 +0.34
6 3      Cornet Luc BEL 1782 3.5 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1614 18.5 Totaal 3.5 3.20 +0.30
Begin van de pagina
Van Stiphout Marc (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1694
FIDE-ID211915
F-Elo1679
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 W - 0 0.0 0.41 -0.41
2 7      Schols Geri BEL 1588 3.0 Z - ½ 0.5 0.64 -0.14
3 11      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Harder Cindy NED 1291 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Grobet Sam BEL 1557 2.5 Z - 1 3.5 0.68 +0.32
6 2      Willen Ronny BEL 1838 4.0 W - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 16.0 Totaal 3.5 3.57 -0.07
Begin van de pagina
De Mon Gino (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo2025
FIDE-ID1049623
F-Elo1985
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Grobet Sam BEL 1557 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 5      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
3 5      Schols Geri BEL 1588 3.0 W ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
4 6      Berben Jaak BEL 1546 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 2      Cornet Luc BEL 1782 3.5 W - ½ 3.0 0.80 -0.30
6 4      Maessen Roy NED 1736 3.0 Z ^ - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 17.0 Totaal 3.0 4.48 -1.48
Begin van de pagina
Schols Geri (Rank: 14)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1588
FIDE-ID211729
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 Z - ½ 0.5 0.47 +0.03
2 7      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 W - ½ 1.0 0.36 +0.14
3 5      De Mon Gino NED 2025 3.0 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
4 7      Maessen Roy NED 1736 3.0 W - ½ 2.0 0.30 +0.20
5 8      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
6 5      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1678 16.5 Totaal 3.0 2.10 +0.90
Begin van de pagina
Verkissen Eddy (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.9687
N-Elo1771
FIDE-ID212024
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Segers Jan BEL 1629 2.5 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
3 1      Bouma Peter BEL 1866 4.5 W - 0 2.0 0.37 -0.37
4 2      Willen Ronny BEL 1838 4.0 W - 0 2.0 0.41 -0.41
5 6      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 Z ^ 1 3.0 0.72 +0.28
6 5      Schols Geri BEL 1588 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1652 18.0 Totaal 3.0 3.10 -0.10
Begin van de pagina
Maessen Roy (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16879
N-Elo1736
FIDE-ID1038346
F-Elo1765
Landned  (ned)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Willen Ronny BEL 1838 4.0 W - ½ 1.5 0.36 +0.14
3 4      Grobet Sam BEL 1557 2.5 Z - 0ff 1.5 0.00 +0.00
4 7      Schols Geri BEL 1588 3.0 Z v ½ 2.0 0.70 -0.20
5 7      Heylen Leo BEL 1473 2.0 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
6 4      De Mon Gino NED 2025 3.0 W v - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 15.5 Totaal 3.0 1.98 +0.02
Begin van de pagina
Grobet Sam (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo0
FIDE-ID257575
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Mon Gino NED 2025 3.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Heylen Leo BEL 1473 2.0 W - 1 1.5 0.62 +0.38
3 4      Maessen Roy NED 1736 3.0 W v 1FF 2.5 0.00 +0.00
4 1      Bouma Peter BEL 1866 4.5 Z v 0 2.5 0.14 -0.14
5 5      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 W ^ 0 2.5 0.32 -0.32
6 6      Montforts Ton NED 1628 2.5 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1737 18.5 Totaal 2.5 1.16 +0.34
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1600
FIDE-ID247863
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Mon Gino NED 2025 3.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 3      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 W v ½ 2.0 0.29 +0.21
4 5      Segers Jan BEL 1629 2.5 Z - ½ 2.5 0.46 +0.04
5 4      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
6 7      Berben Jaak BEL 1546 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1642 15.5 Totaal 2.5 2.09 +0.41
Begin van de pagina
Segers Jan (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.43214
N-Elo1629
FIDE-ID220795
F-Elo1637
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 0 1.0 0.31 -0.31
3 7      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 W - ½ 2.5 0.54 -0.04
5        Afwezig           0 2.5    
6        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 9.5 Totaal 2.5 2.68 -0.18
Begin van de pagina
Montforts Ton (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14265
N-Elo1628
FIDE-ID208019
F-Elo1611
Landned  (ned)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cornet Luc BEL 1782 3.5 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
3 8      Harder Cindy NED 1291 2.5 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
4 9      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 Z - 1 2.5 0.80 +0.20
5 3      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 W v 0ff 2.5 0.00 +0.00
6 6      Grobet Sam BEL 1557 2.5 W v - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 16.0 Totaal 2.5 2.89 -0.39
Begin van de pagina
Berben Jaak (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1546
FIDE-ID210650
F-Elo1546
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Willen Ronny BEL 1838 4.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 9      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 W - ½ 0.5 0.90 -0.40
3 10      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 Z - 1 1.5 0.86 +0.14
4 6      De Mon Gino NED 2025 3.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
5 10      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 W - 1 2.5 0.78 +0.22
6 7      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 Z v - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1534 13.0 Totaal 2.5 2.77 -0.27
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1291
FIDE-ID1053914
F-Elo1271
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Schouteden Linda BEL 0 1.0 W v 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Montforts Ton NED 1628 2.5 Z - ½ 1.5 0.12 +0.38
4 8      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 9      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
6 8      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 W ^ - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1565 14.5 Totaal 2.5 1.85 +0.65
Begin van de pagina
Gulikers Ruud (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.10132
N-Elo1607
FIDE-ID1023098
F-Elo1623
Landned  (ned)
Club(725) Vlijtingen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Schols Geri BEL 1588 3.0 W - ½ 0.5 0.53 -0.03
2 6      Jacobs Hein BEL 1760 3.5 Z - ½ 1.0 0.30 +0.20
3 9      Kolkiran Kerem BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Cornet Luc BEL 1782 3.5 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
5 6      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
6 8      Harder Cindy NED 1291 2.5 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1638 16.5 Totaal 2.0 2.30 -0.30
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 26)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo0
FIDE-ID258130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 13      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 W v 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Heylen Leo BEL 1473 2.0 Z v 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Kuypers Anouck BEL 0 1.0 W v 1 1.0 0.50 +0.50
5 12      Cnaepkens Laurens BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1297 8.0 Totaal 2.0 1.16 +0.84
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1385
FIDE-ID253189
F-Elo1397
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 10      Movsisyan Julia BEL 0 2.0 W v 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Mocsnik Robbie BEL 1717 3.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 9      Montforts Ton NED 1628 2.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
5 11      Kuypers Filip BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1588 14.0 Totaal 2.0 2.25 -0.25
Begin van de pagina
Heylen Leo (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1473
FIDE-ID211230
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cornet Luc BEL 1782 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 8      Grobet Sam BEL 1557 2.5 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
3 12      Movsisyan Laert BEL 0 2.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Kolkiran Kerem BEL 0 1.0 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
5 7      Maessen Roy NED 1736 3.0 Z v 0ff 2.0 0.00 +0.00
6 9      Movsisyan Julia BEL 0 2.0 Z v - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1691 14.0 Totaal 2.0 1.44 -0.44
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo1238
FIDE-ID256218
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Segers Jan BEL 1629 2.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 13      Movsisyan Laert BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Berben Jaak BEL 1546 2.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 12      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Schols Geri BEL 1588 3.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 10      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1537 13.0 Totaal 2.0 2.18 -0.18
Begin van de pagina
Corstjens Andre (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12268
N-Elo1181
FIDE-ID236322
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Montforts Ton NED 1628 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 7      Segers Jan BEL 1629 2.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 Z - 1 2.0 0.30 +0.70
5 9      Harder Cindy NED 1291 2.5 W - 0 2.0 0.35 -0.35
6 11      Movsisyan Laert BEL 0 2.0 Z v - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1441 11.5 Totaal 2.0 0.81 +0.19
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo0
FIDE-ID258121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 10      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 W v 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 13      Schouteden Linda BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Heylen Leo BEL 1473 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1341 6.5 Totaal 2.0 0.74 +1.26
Begin van de pagina
Dyserinck Thomas (Rank: 19)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15575
N-Elo1330
FIDE-ID251402
F-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Maessen Roy NED 1736 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 13      Movsisyan Julia BEL 0 2.0 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Corstjens Andre BEL 1181 2.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
5 10      Berben Jaak BEL 1546 2.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
6 12      Kuypers Anouck BEL 0 1.0 W ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1411 12.5 Totaal 1.0 1.92 -0.92
Begin van de pagina
Cnaepkens Laurens (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20628
N-Elo0
FIDE-ID261971
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 15      Habryialian Vladimir BEL 0 1.0 Z v 1 1.0 0.50 +0.50
5 12      Movsisyan Laert BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Kuypers Filip BEL 0 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 4.0 Totaal 1.0 1.00 +0.00
Begin van de pagina
Kolkiran Kerem (Rank: 27)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo0
FIDE-ID260568
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Bye           1 1.0    
3 9      Gulikers Ruud NED 1607 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Heylen Leo BEL 1473 2.0 W v 0ff 1.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1540 4.0 Totaal 1.0 0.08 -0.08
Begin van de pagina
Schouteden Linda (Rank: 24)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo0
FIDE-ID259942
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bouma Peter BEL 1866 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Harder Cindy NED 1291 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 12      Hoogmartens Armin BEL 1238 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Movsisyan Julia BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Habryialian Vladimir BEL 0 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1465 12.0 Totaal 1.0 0.74 -0.74
Begin van de pagina
Kuypers Filip (Rank: 28)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19786
N-Elo0
FIDE-ID260584
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Bye           1 1.0    
5 11      Donaldson Larry BEL 1385 2.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Cnaepkens Laurens BEL 0 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1385 3.0 Totaal 1.0 0.08 -0.08
Begin van de pagina
Kuypers Anouck (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo0
FIDE-ID260576
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 14      Movsisyan Laert BEL 0 2.0 Z v 0 0.0 0.50 -0.50
5 14      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
6 12      Dyserinck Thomas BEL 1330 1.0 Z ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1253 3.5 Totaal 1.0 0.58 +0.42
Begin van de pagina
Habryialian Vladimir (Rank: 31)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.20631
N-Elo0
FIDE-ID261912
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 15      Cnaepkens Laurens BEL 0 1.0 W v 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 13      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z v - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 2.0 Totaal 1.0 0.50 -0.50
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 23)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1176
FIDE-ID252379
F-Elo1225
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Venken Kenneth BEL 1600 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Berben Jaak BEL 1546 2.5 Z - ½ 0.5 0.10 +0.40
3 11      Van Stiphout Marc BEL 1694 3.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 13      Movsisyan Julia BEL 0 2.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
5 14      Kuypers Anouck BEL 0 1.0 Z v 0 0.5 0.92 -0.92
6 15      Kolkiran Ismail BEL 0 0.0 W v - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1613 11.5 Totaal 0.5 2.10 -1.60
Begin van de pagina
Kolkiran Ismail (Rank: 32)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID264415
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6 15      Bigi Ernesto BEL 1176 0.5 Z v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 0.5 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 SB Vsch. OR
1 Bouma Peter 2 1866 2036 4.5 27 Z 1 5 W 1 9 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 3 W - 11.00 14.5 -
2 Willen Ronny 3 1838 1980 4.0 15 W 1 10 Z ½ 4 W 1 9 Z 1 1 W ½ 6 Z - 12.75 12.5 -
3 Jacobs Hein 6 1760 1742 3.5 6 Z 1 17 W ½ 12 Z ½ 5 W ½ 14 Z 1FF 1 Z - 10.00 10.5 -
4 Cornet Luc 4 1782 1863 3.5 20 Z 1 14 W 1 2 Z 0 17 W 1 7 Z ½ 5 W - 8.50 11.5 -
5 Mocsnik Robbie 8 1717 1735 3.5 16 W 1 1 Z 0 19 W 1 3 Z ½ 12 W 1 4 Z - 8.50 10.0 -
6 Van Stiphout Marc 9 1694 1648 3.5 3 W 0 8 Z ½ 31 W 1 16 Z 1 11 Z 1 2 W - 6.50 8.0 -
7 De Mon Gino 1 2025 1728 3.0 11 W ½ 12 Z ½ 8 W ½ 15 Z 1 4 W ½ 10 Z - 8.00 8.5 -
8 Schols Geri 14 1588 1725 3.0 17 Z ½ 6 W ½ 7 Z ½ 10 W ½ 21 Z 1 9 W - 7.75 8.0 -
9 Verkissen Eddy 5 1771 1737 3.0 19 W 1 13 Z 1 1 W 0 2 W 0 17 Z 1 8 Z - 7.00 10.0 -
10 Maessen Roy 7 1736 1704 3.0 24 Z 1 2 W ½ 11 Z 0ff 8 Z ½ 20 W 1FF 7 W - 7.00 9.0 -
11 Grobet Sam 15 1557 1653 2.5 7 Z ½ 20 W 1 10 W 1FF 1 Z 0 6 W 0 14 Z - 6.00 9.5 -
12 Venken Kenneth 13 1600 1661 2.5 31 Z 1 7 W ½ 3 W ½ 13 Z ½ 5 Z 0 15 W - 5.00 9.5 -
13 Segers Jan 10 1629 1547 2.5 21 Z 1 9 W 0 22 Z 1 12 W ½ A A 4.75 9.0 -
14 Montforts Ton 11 1628 1509 2.5 22 W 1 4 Z 0 16 W ½ 19 Z 1 3 W 0ff 11 W - 4.75 8.5 -
15 Berben Jaak 16 1546 1506 2.5 2 Z 0 31 W ½ 21 Z 1 7 W 0 24 W 1 12 Z - 3.75 6.0 -
16 Harder Cindy 20 1291 1416 2.5 5 Z 0 27 W 1 14 Z ½ 6 W 0 22 Z 1 17 W - 3.50 6.5 -
17 Gulikers Ruud 12 1607 1550 2.0 8 W ½ 3 Z ½ 26 W 1 4 Z 0 9 W 0 16 Z - 5.00 7.5 -
18 Movsisyan Laert 26 0 678 2.0 A 21 W 0 20 Z 0 29 W 1 25 Z 1 22 W - 5.00 3.0 -
19 Donaldson Larry 18 1385 1345 2.0 9 Z 0 23 W 1 5 Z 0 14 W 0 28 Z 1 21 W - 4.50 5.0 -
20 Heylen Leo 17 1473 1346 2.0 4 W 0 11 Z 0 18 W 1 26 Z 1FF 10 Z 0ff 23 Z - 4.00 5.0 -
21 Hoogmartens Armin 21 1238 1216 2.0 13 W 0 18 Z 1 15 W 0 27 Z 1 8 W 0 19 Z - 3.00 6.0 -
22 Corstjens Andre 22 1181 1253 2.0 14 Z 0 24 W 1FF 13 W 0 24 Z 1 16 W 0 18 Z - 3.00 6.0 -
23 Movsisyan Julia 25 0 973 2.0 A 19 Z 0 24 W 0 31 Z 1 27 W 1 20 W - 1.00 3.0 -
24 Dyserinck Thomas 19 1330 1154 1.0 10 W 0 22 Z 0ff 23 Z 1 22 W 0 15 Z 0 29 W - 2.50 3.0 -
25 Cnaepkens Laurens 30 0 0 1.0 A A A 30 Z 1 18 W 0 28 W - 2.00 2.0 -
26 Kolkiran Kerem 27 0 807 1.0 A B1 17 Z 0 20 W 0ff A A 1.50 4.0 -
27 Schouteden Linda 24 0 299 1.0 1 W 0 16 Z 0 B1 21 W 0 23 Z 0 30 W - 1.00 3.0 -
28 Kuypers Filip 28 0 585 1.0 A A A B1 19 W 0 25 Z - 0.50 2.0 -
29 Kuypers Anouck 29 0 588 1.0 A A A 18 Z 0 31 W 1 24 Z - 0.50 1.0 -
30 Habryialian Vladimir 31 0 -800 1.0 A A A 25 W 0 B1 27 Z - 0.00 1.0 -
31 Bigi Ernesto 23 1176 884 0.5 12 W 0 15 Z ½ 6 Z 0 23 W 0 29 Z 0 32 W - 1.25 2.0 -
32 Kolkiran Ismail 32 0 0 0.0 A A A A A 31 Z - 0.00 0.0 -
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/22 14:26