SwarLogo 70ste Limburgs Individueel Kampioenschap 2021-2022 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Lennert Bex, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 20/09/2021 tot 22/04/2022
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, Buch
FIDE
R1 R2 Pari. R3
Stand na ronde 2
Cl. Titel Naam Voornaam EloUsed Cat Land Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch.
1 Conte, Roberto 1484 -1600 bel Houthalen-Oost 2.0 2274 2.00 3.0
2 Kucuktopal, Burak 0 -1400 bel Hasselt 2.0 2458 2.00 3.0
3 Cornet, Luc 1790 -1800 bel Eisden 2.0 2219 1.50 3.0
4 Venken, Kenneth 1648 -1800 bel MSK-Dilsen 2.0 2352 1.50 3.0
5 Yilmaz, Ibrahim 0 -1400 bel Genk 2.0 2515 1.50 3.0
6 Montagna, Carlo 0 -1400 bel Genk 2.0 2310 0.50 3.0
7 Pieters, Nick 1514 -1600 bel Heusden 1.5 2050 1.75 2.5
8 Somers, Martijn 1764 -1800 bel Heusden 1.5 1684 0.75 2.5
9 Willen, Ronny 1786 -1800 bel Eisden 1.5 1623 0.75 2.0
10 Bouma, Peter 1855 +1800 bel MSK-Dilsen 1.0 1590 0.50 2.0
11 Ulburghs, Piet 1654 -1800 bel Heusden 1.0 1268 0.50 2.0
12 Bex, Lennert 1967 +1800 bel Hasselt 1.0 1626 0.50 1.0
13 Ghaye, Mark 1762 -1800 bel Bilzen 1.0 1448 0.00 2.0
14 Dyserinck, Thomas 1261 -1400 bel Eisden 1.0 1535 0.00 2.0
15 Cox, Wouter 1715 -1800 bel Genk 1.0 1329 0.00 2.0
16 Buelen, Billy 1662 -1800 bel Hasselt 1.0 1361 0.00 1.0
17 Luxem, Kim 1185 -1400 bel Landen 1.0 1548 0.00 1.0
18 Sleurs, Juliette 1755 -1800 bel Neerpelt 1.0 2183 0.00 1.0
19 Pools, Robert 1715 -1800 bel Hasselt 1.0 2180 0.00 1.0
20 Vanhove, Siemen 1586 -1600 bel Heusden 1.0 2045 0.00 1.0
21 Swijsen, Willy 1504 -1600 bel Hasselt 1.0 1385 0.00 1.0
22 Heylen, Leo 1437 -1600 bel MSK-Dilsen 0.5 1237 0.75 1.0
23 Pistolas, Alexandros 0 -1400 bel Hasselt 0.5 1546 0.25 1.0
24 Vaneylen, Urbain 1656 -1800 bel Hasselt 0.5 1437 0.25 1.0
25 Cleuren, Johnny 1448 -1600 bel Hasselt 0.5 1244 0.25 0.5
26 Hendrickx, Jonas 0 -1400 bel Hasselt 0.5 1373 0.25 0.5
27 Steegmans, Steven 1583 -1600 bel Hasselt 0.0 595 0.00 0.0
28 Dethier, Krista 1431 -1600 bel Hasselt 0.0 1124 0.00 0.0
29 Donaldson, Larry 1383 -1400 bel Eisden 0.0 1170 0.00 0.0
30 Jordens, Ferdinand 1380 -1400 bel Hasselt 0.0 899 0.00 0.0
31 Harder, Cindy 1245 -1400 ned Eisden 0.0 1027 0.00 0.0
32 Carnewal, Axl 0 -1400 bel Hasselt 0.0 1184 0.00 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (19/11/2021) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Cornet, Luc 2.0 (1790) - Kucuktopal, Burak 2.0 (0)
2 Venken, Kenneth 2.0 (1648) - Montagna, Carlo 2.0 (0)
3 Yilmaz, Ibrahim 2.0 (0) - Conte, Roberto 2.0 (1484)
4 Somers, Martijn 1.5 (1764) - Willen, Ronny 1.5 (1786)
5 Bouma, Peter 1.0 (1855) - Pieters, Nick 1.5 (1514)
6 Bex, Lennert 1.0 (1967) - Vanhove, Siemen 1.0 (1586)
7 Buelen, Billy 1.0 (1662) - Ghaye, Mark 1.0 (1762)
8 Ulburghs, Piet 1.0 (1654) - Sleurs, Juliette 1.0 (1755)
9 Dyserinck, Thomas 1.0 (1261) - Pools, Robert 1.0 (1715)
10 Cox, Wouter 1.0 (1715) - Swijsen, Willy 1.0 (1504)
11 Hendrickx, Jonas 0.5 (0) - Luxem, Kim 1.0 (1185)
12 Heylen, Leo 0.5 (1437) - Vaneylen, Urbain 0.5 (1656)
13 Pistolas, Alexandros 0.5 (0) - Cleuren, Johnny 0.5 (1448)
14 Steegmans, Steven 0.0 (1583) - Jordens, Ferdinand 0.0 (1380)
15 Harder, Cindy 0.0 (1245) - Dethier, Krista 0.0 (1431)
16 Carnewal, Axl 0.0 (0) - Donaldson, Larry 0.0 (1383)
Begin van de pagina
Ronde 2 (08/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Bouma, Peter 1.0 (1855) 0-1 Venken, Kenneth 1.0 (1648)
2 Dyserinck, Thomas 1.0 (1261) 0-1 Cornet, Luc 1.0 (1790)
3 Pieters, Nick 1.0 (1514) ½-½ Somers, Martijn 1.0 (1764)
4 Ghaye, Mark 1.0 (1762) 0-1 Conte, Roberto 1.0 (1484)
5 Cox, Wouter 1.0 (1715) 0-1 Yilmaz, Ibrahim 1.0 (0)
6 Kucuktopal, Burak 1.0 (0) 1-0 Ulburghs, Piet 1.0 (1654)
7 Montagna, Carlo 1.0 (0) 1-0 Heylen, Leo 0.5 (1437)
8 Willen, Ronny 0.5 (1786) 1-0 Pistolas, Alexandros 0.5 (0)
9 Vaneylen, Urbain 0.5 (1656) 0-1 Bex, Lennert 0.0 (1967)
10 Sleurs, Juliette 0.0 (1755) 1-0 Donaldson, Larry 0.0 (1383)
11 Pools, Robert 0.0 (1715) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1380)
12 Dethier, Krista 0.0 (1431) 0-1 Buelen, Billy 0.0 (1662)
13 Vanhove, Siemen 0.0 (1586) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1245)
14 Luxem, Kim 0.0 (1185) 1-0 Steegmans, Steven 0.0 (1583)
15 Carnewal, Axl 0.0 (0) 0-1ff Swijsen, Willy 0.0 (1504)
16 Cleuren, Johnny 0.0 (1448) ½-½ Hendrickx, Jonas 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 1 (17/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Bex, Lennert 0.0 (1967) 0-1 Pieters, Nick 0.0 (1514)
2 Swijsen, Willy 0.0 (1504) 0-1 Bouma, Peter 0.0 (1855)
3 Cornet, Luc 0.0 (1790) 1-0 Cleuren, Johnny 0.0 (1448)
4 Heylen, Leo 0.0 (1437) ½-½ Willen, Ronny 0.0 (1786)
5 Somers, Martijn 0.0 (1764) 1-0 Dethier, Krista 0.0 (1431)
6 Donaldson, Larry 0.0 (1383) 0-1 Ghaye, Mark 0.0 (1762)
7 Harder, Cindy 0.0 (1245) 0-1 Cox, Wouter 0.0 (1715)
8 Buelen, Billy 0.0 (1662) 0-1 Kucuktopal, Burak 0.0 (0)
9 Pistolas, Alexandros 0.0 (0) ½-½ Vaneylen, Urbain 0.0 (1656)
10 Ulburghs, Piet 0.0 (1654) 1-0 Carnewal, Axl 0.0 (0)
11 Hendrickx, Jonas 0.0 (0) 0-1 Venken, Kenneth 0.0 (1648)
12 Steegmans, Steven 0.0 (1583) 0-1 Montagna, Carlo 0.0 (0)
13 Conte, Roberto 0.0 (1484) 1-0 Luxem, Kim 0.0 (1185)
14 Jordens, Ferdinand 0.0 (1380) 0-1 Dyserinck, Thomas 0.0 (1261)
  Yilmaz, Ibrahim 0.0 (0) 1 Bye  
  Sleurs, Juliette 0.0 (1755) 0 Afwezig  
  Pools, Robert 0.0 (1715) 0 Afwezig  
  Vanhove, Siemen 0.0 (1586) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

(©)FRBE-KBSB-v5.20 2021/00/00 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/10/17 11:12