SwarLogo 13de Schans 2019 F SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Jeroen Cillen
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 06/04/2019 tot 06/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Saenen, Louis -08 M 18017 0 Overpelt 8.5 815 46.75 41.50 42.5 8
2 Leenen, Boyd -08 M 19610 700 S.V. Deurne 7.5 699 40.25 42.50 39.5 7
3 De Groof, Mathijs -08 M 18979 0 Turnhout 7.0 582 34.50 42.50 34.0 7
4 Ertveldt, Rogier -08 M 20023 660 Turnhout 6.0 473 29.00 43.50 31.0 6
5 Stroobant, Arne -08 M 19678 680 Mol 6.0 486 26.50 43.00 30.0 6
6 Cuyvers, Jens -08 M 20065 690 Hoboken 5.0 407 21.00 42.50 30.0 5
7 Cadirgi, Arda -08 M 19395 0 Houthalen-Oost 5.0 266 20.00 41.50 27.0 5
8 Heynickx, Sander -08 M 20111 0 Neerpelt 5.0 254 19.50 34.50 25.0 5
9 Beuseling, Oskar -08 M 19427 0 Mercatel 5.0 332 18.00 37.00 24.0 5
10 Wambecq, Amber -08 F 19814 0 Dolle Toren Leuven 5.0 174 17.50 40.00 26.0 4
11 Lowette, Arne -08 M 20993 610 Geel 5.0 299 17.50 38.00 24.0 5
12 Mehta, Kabir -08 M 19821 0 TSMechelen 4.5 210 17.25 37.00 21.0 4
13 Hoffmann, Sam -08 M 19459 0 Wirtzfeld 4.5 214 12.50 30.00 20.5 4
14 Mernier, Paul -08 M 18109 0 Neerpelt 4.0 230 13.50 33.50 22.0 3
15 Mehta, Adheesh -08 M 19831 0 TSMechelen 4.0 65 11.50 33.00 16.5 2
16 Geys, Briek -08 M 19669 620 Mol 4.0 177 10.50 26.50 18.0 4
17 Kumpen, Victor -08 M 17991 0 Heusden 4.0 106 8.50 30.00 18.0 4
18 Koenigs, Matthaeus -08 M 19595 0 Wirtzfeld 3.5 22 12.25 35.50 21.5 2
19 Weltens, Toon -08 M 18103 0 Neerpelt 3.5 -19 12.00 30.00 19.5 3
20 Mehta, Aman -08 M 19935 0 TSMechelen 3.5 -141 9.75 25.50 15.5 1
21 De Groof, Lien -08 F 20015 0 Turnhout 3.0 -29 7.00 28.50 17.0 2
22 Moussin, Azat -08 M 21081 0 Mechelen 2.5 -184 5.25 26.50 9.5 1
23 Ogurtsov, David -08 M 21079 0 Witte Koningin Antwerpen 1.0 -698 3.00 25.50 7.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.5 (700) 1-0 Hoffmann, Sam 4.5 (0)
2 Beuseling, Oskar 5.0 (0) 0-1 Cuyvers, Jens 5.0 (690)
3 Stroobant, Arne 6.0 (680) 1-0 Kumpen, Victor 4.0 (0)
4 Mehta, Adheesh 4.0 (0) 0-1 Ertveldt, Rogier 6.0 (660)
5 Geys, Briek 4.0 (620) 1-0 Mehta, Aman 3.5 (0)
6 Mehta, Kabir 4.5 (0) 0-1 Lowette, Arne 5.0 (610)
7 Weltens, Toon 3.5 (0) 0-1 Mernier, Paul 4.0 (0)
8 Moussin, Azat 2.5 (0) 0-1 Cadirgi, Arda 5.0 (0)
9 De Groof, Lien 3.0 (0) 1-0 Ogurtsov, David 1.0 (0)
10 Saenen, Louis 8.5 (0) 1-0 De Groof, Mathijs 7.0 (0)
11 Heynickx, Sander 5.0 (0) 1-0 Wambecq, Amber 5.0 (0)
  Koenigs, Matthaeus 3.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cadirgi, Arda 5.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 7.5 (700)
2 Cuyvers, Jens 5.0 (690) 1-0 De Groof, Lien 3.0 (0)
3 Mernier, Paul 4.0 (0) 0-1 Stroobant, Arne 6.0 (680)
4 Ertveldt, Rogier 6.0 (660) 1-0 Heynickx, Sander 5.0 (0)
5 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0) 1-0 Geys, Briek 4.0 (620)
6 Lowette, Arne 5.0 (610) 0-1 Saenen, Louis 8.5 (0)
7 Mehta, Aman 3.5 (0) 0-1 Weltens, Toon 3.5 (0)
8 De Groof, Mathijs 7.0 (0) 1-0 Mehta, Adheesh 4.0 (0)
9 Hoffmann, Sam 4.5 (0) 0-1 Mehta, Kabir 4.5 (0)
10 Ogurtsov, David 1.0 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 5.0 (0)
11 Kumpen, Victor 4.0 (0) 1-0 Moussin, Azat 2.5 (0)
  Wambecq, Amber 5.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.5 (700) 1-0 Ertveldt, Rogier 6.0 (660)
2 Saenen, Louis 8.5 (0) 1-0 Cuyvers, Jens 5.0 (690)
3 Stroobant, Arne 6.0 (680) 1-0 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0)
4 Geys, Briek 4.0 (620) 0-1 Heynickx, Sander 5.0 (0)
5 Beuseling, Oskar 5.0 (0) 1-0 Lowette, Arne 5.0 (610)
6 Weltens, Toon 3.5 (0) 1-0 Kumpen, Victor 4.0 (0)
7 Mehta, Kabir 4.5 (0) 0-1 Cadirgi, Arda 5.0 (0)
8 De Groof, Lien 3.0 (0) 0-1 Mernier, Paul 4.0 (0)
9 Wambecq, Amber 5.0 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 7.0 (0)
10 Moussin, Azat 2.5 (0) 0-1 Hoffmann, Sam 4.5 (0)
11 Mehta, Adheesh 4.0 (0) ½-½ Mehta, Aman 3.5 (0)
  Ogurtsov, David 1.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Stroobant, Arne 6.0 (680) 0-1 Leenen, Boyd 7.5 (700)
2 Ertveldt, Rogier 6.0 (660) 0-1 Saenen, Louis 8.5 (0)
3 Cuyvers, Jens 5.0 (690) 1-0 Mernier, Paul 4.0 (0)
4 Heynickx, Sander 5.0 (0) 1-0 Weltens, Toon 3.5 (0)
5 Cadirgi, Arda 5.0 (0) 1-0 Beuseling, Oskar 5.0 (0)
6 De Groof, Mathijs 7.0 (0) 1-0 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0)
7 Hoffmann, Sam 4.5 (0) 1-0 Geys, Briek 4.0 (620)
8 Lowette, Arne 5.0 (610) 1-0 Ogurtsov, David 1.0 (0)
9 Wambecq, Amber 5.0 (0) 1-0 De Groof, Lien 3.0 (0)
10 Kumpen, Victor 4.0 (0) 0-1 Mehta, Kabir 4.5 (0)
11 Mehta, Aman 3.5 (0) 1-0 Moussin, Azat 2.5 (0)
  Mehta, Adheesh 4.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.5 (700) ½-½ Saenen, Louis 8.5 (0)
2 Cadirgi, Arda 5.0 (0) 0-1 Cuyvers, Jens 5.0 (690)
3 De Groof, Mathijs 7.0 (0) 1-0 Stroobant, Arne 6.0 (680)
4 Beuseling, Oskar 5.0 (0) 1-0 Heynickx, Sander 5.0 (0)
5 Mehta, Kabir 4.5 (0) 0-1 Ertveldt, Rogier 6.0 (660)
6 Mernier, Paul 4.0 (0) 0-1 Lowette, Arne 5.0 (610)
7 Weltens, Toon 3.5 (0) 0-1 Wambecq, Amber 5.0 (0)
8 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0) ½-½ Hoffmann, Sam 4.5 (0)
9 Geys, Briek 4.0 (620) 1-0 Mehta, Adheesh 4.0 (0)
10 De Groof, Lien 3.0 (0) 1-0 Mehta, Aman 3.5 (0)
11 Ogurtsov, David 1.0 (0) 0-1 Kumpen, Victor 4.0 (0)
  Moussin, Azat 2.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cuyvers, Jens 5.0 (690) 0-1 Leenen, Boyd 7.5 (700)
2 Saenen, Louis 8.5 (0) 1-0 Stroobant, Arne 6.0 (680)
3 Lowette, Arne 5.0 (610) 0-1 De Groof, Mathijs 7.0 (0)
4 Ertveldt, Rogier 6.0 (660) 1-0 Beuseling, Oskar 5.0 (0)
5 Heynickx, Sander 5.0 (0) 0-1 Cadirgi, Arda 5.0 (0)
6 Wambecq, Amber 5.0 (0) 1-0 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0)
7 Hoffmann, Sam 4.5 (0) 0-1 Weltens, Toon 3.5 (0)
8 Mernier, Paul 4.0 (0) 1-0 Geys, Briek 4.0 (620)
9 Kumpen, Victor 4.0 (0) 1-0 De Groof, Lien 3.0 (0)
10 Mehta, Adheesh 4.0 (0) ½-½ Mehta, Kabir 4.5 (0)
11 Moussin, Azat 2.5 (0) 1-0 Ogurtsov, David 1.0 (0)
  Mehta, Aman 3.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.5 (700) 0-1 De Groof, Mathijs 7.0 (0)
2 Cadirgi, Arda 5.0 (0) 0-1 Saenen, Louis 8.5 (0)
3 Cuyvers, Jens 5.0 (690) 0-1 Wambecq, Amber 5.0 (0)
4 Kumpen, Victor 4.0 (0) 0-1 Ertveldt, Rogier 6.0 (660)
5 Stroobant, Arne 6.0 (680) 1-0 Heynickx, Sander 5.0 (0)
6 Weltens, Toon 3.5 (0) 0-1 Lowette, Arne 5.0 (610)
7 Beuseling, Oskar 5.0 (0) 1-0 Mernier, Paul 4.0 (0)
8 Mehta, Aman 3.5 (0) 0-1 Hoffmann, Sam 4.5 (0)
9 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0) 0-1 Mehta, Kabir 4.5 (0)
10 Geys, Briek 4.0 (620) 1-0 Moussin, Azat 2.5 (0)
11 Ogurtsov, David 1.0 (0) 0-1 Mehta, Adheesh 4.0 (0)
  De Groof, Lien 3.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 8 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Saenen, Louis 8.5 (0) 1-0 Wambecq, Amber 5.0 (0)
2 De Groof, Mathijs 7.0 (0) 0-1 Ertveldt, Rogier 6.0 (660)
3 Beuseling, Oskar 5.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 7.5 (700)
4 Lowette, Arne 5.0 (610) 0-1 Cuyvers, Jens 5.0 (690)
5 Stroobant, Arne 6.0 (680) 1-0 Cadirgi, Arda 5.0 (0)
6 Hoffmann, Sam 4.5 (0) 1-0 De Groof, Lien 3.0 (0)
7 Mehta, Kabir 4.5 (0) 1-0 Geys, Briek 4.0 (620)
8 Heynickx, Sander 5.0 (0) 1-0 Kumpen, Victor 4.0 (0)
9 Mehta, Adheesh 4.0 (0) 1-0 Weltens, Toon 3.5 (0)
10 Moussin, Azat 2.5 (0) 0-1 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0)
11 Ogurtsov, David 1.0 (0) 0-1ff Mehta, Aman 3.5 (0)
  Mernier, Paul 4.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 9 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mehta, Kabir 4.5 (0) 0-1 Saenen, Louis 8.5 (0)
2 Wambecq, Amber 5.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 7.5 (700)
3 Ertveldt, Rogier 6.0 (660) 0-1 Stroobant, Arne 6.0 (680)
4 Cuyvers, Jens 5.0 (690) 0-1 De Groof, Mathijs 7.0 (0)
5 Lowette, Arne 5.0 (610) 1-0 Hoffmann, Sam 4.5 (0)
6 Cadirgi, Arda 5.0 (0) 1-0 Mehta, Adheesh 4.0 (0)
7 Mernier, Paul 4.0 (0) 0-1 Heynickx, Sander 5.0 (0)
8 Koenigs, Matthaeus 3.5 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 5.0 (0)
9 Kumpen, Victor 4.0 (0) 1-0 Mehta, Aman 3.5 (0)
10 De Groof, Lien 3.0 (0) 0-1 Geys, Briek 4.0 (620)
11 Weltens, Toon 3.5 (0) ½-½ Moussin, Azat 2.5 (0)
  Ogurtsov, David 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Saenen, Louis (Rank: 21)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Lowette, Arne BEL 610 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 Z v ½ 4.5 0.08 +0.42
6 2      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 W - 1 5.5 0.08 +0.92
7 2      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 Z v 1 6.5 0.50 +0.50
8 1      Wambecq, Amber BEL 0 5.0 W v 1 7.5 0.50 +0.50
9 1      Mehta, Kabir BEL 0 4.5 Z v 1 8.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0668 51.0 Totaal 8.5 2.40 +6.10
Begin van de pagina
Leenen, Boyd (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19610
N-Elo700
Landbel  (bel)
Club(1717) S.V. Deurne
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hoffmann, Sam BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 Z - 1 4.0 0.53 +0.47
5 1      Saenen, Louis BEL 0 8.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 1      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 Z - 1 5.5 0.51 +0.49
7 1      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 W v 0 5.5 0.92 -0.92
8 3      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
9 2      Wambecq, Amber BEL 0 5.0 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0676 52.0 Totaal 7.5 7.12 +0.38
Begin van de pagina
De Groof, Mathijs (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo0
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Saenen, Louis BEL 0 8.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Mehta, Adheesh BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Wambecq, Amber BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Koenigs, Matthaeus BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Lowette, Arne BEL 610 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 Z v 1 6.0 0.08 +0.92
8 2      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 W ^ 0 6.0 0.08 -0.08
9 4      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 Z v 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0668 50.5 Totaal 7.0 2.40 +4.60
Begin van de pagina
Ertveldt, Rogier (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20023
N-Elo660
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mehta, Adheesh BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Heynickx, Sander BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 2      Saenen, Louis BEL 0 8.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 5      Mehta, Kabir BEL 0 4.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Kumpen, Victor BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 2      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 W ^ 0 6.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0690 51.5 Totaal 6.0 7.35 -1.35
Begin van de pagina
Stroobant, Arne (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo680
FIDE-ID261661
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kumpen, Victor BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mernier, Paul BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Koenigs, Matthaeus BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 W - 0 3.0 0.47 -0.47
5 3      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 2      Saenen, Louis BEL 0 8.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 5      Heynickx, Sander BEL 0 5.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 5      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 3      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 Z - 1 6.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0680 50.5 Totaal 6.0 7.44 -1.44
Begin van de pagina
Cuyvers, Jens (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.20065
N-Elo690
FIDE-ID264121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Groof, Lien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Saenen, Louis BEL 0 8.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Mernier, Paul BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 W - 0 4.0 0.49 -0.49
7 3      Wambecq, Amber BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
8 4      Lowette, Arne BEL 610 5.0 Z - 1 5.0 0.61 +0.39
9 4      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 W - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0655 50.0 Totaal 5.0 7.54 -2.54
Begin van de pagina
Cadirgi, Arda (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo0
FIDE-ID262315
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Moussin, Azat BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Mehta, Kabir BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Heynickx, Sander BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Saenen, Louis BEL 0 8.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 5      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 Z ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 6      Mehta, Adheesh BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0690 48.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Heynickx, Sander (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Wambecq, Amber BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Geys, Briek BEL 620 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Weltens, Toon BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Stroobant, Arne BEL 680 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 8      Kumpen, Victor BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Mernier, Paul BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0653 42.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Beuseling, Oskar (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Ogurtsov, David BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Lowette, Arne BEL 610 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Cadirgi, Arda BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Heynickx, Sander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Ertveldt, Rogier BEL 660 6.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Mernier, Paul BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 3      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 8      Koenigs, Matthaeus BEL 0 3.5 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0665 42.0 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Wambecq, Amber (Rank: 22)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.19814
N-Elo0
FIDE-ID264210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Heynickx, Sander BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 9      De Groof, Mathijs BEL 0 7.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      De Groof, Lien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Weltens, Toon BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Koenigs, Matthaeus BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Cuyvers, Jens BEL 690 5.0 Z v 1 5.0 0.08 +0.92
8 1      Saenen, Louis BEL 0 8.5 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 2      Leenen, Boyd BEL 700 7.5 W ^ 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0695 43.0 Totaal 5.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Lowette, Arne (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20993
N-Elo610
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mehta, Kabir BEL 0 4.5 Z<