SwarLogo 13de Schans 2019 C SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Krista Dethier
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 06/04/2019 tot 06/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 De Rycke, Tyani -14 F 14625 1751 LSV-Chesspirant 5.5 1782 21.75 27.00 24.5 4
2 Nemegeer, Arne -14 M 14068 1795 Aalter 5.0 1717 21.00 27.50 23.5 4
3 Paes, Martijn -14 M 15064 1546 Dolle Toren Leuven 5.0 1661 17.00 25.50 21.0 4
4 Goossens, Senne -14 M 15941 1636 Turnhout 4.5 1496 18.75 24.50 17.5 4
5 Verboven, Wout -14 M 15850 1701 Dolle Toren Leuven 4.5 1647 18.25 28.00 20.0 3
6 Akulov, Mikhail -14 M 13297 1681 Leopoldsburg 4.5 1672 18.25 27.50 19.5 3
7 Cleuren, Mattice -14 M 16132 1150 Landegem 4.5 1284 15.00 23.00 15.0 4
8 Malfliet, Alexander -14 M 15721 1382 LSV-Chesspirant 4.0 1400 12.00 25.00 17.0 4
9 Goossens, Anouck -14 F 15984 1338 Turnhout 4.0 1256 12.00 24.00 15.5 3
10 Jacobs, Maarten -14 M 20218 0 Oude God Mortsel 4.0 1273 12.00 22.00 13.5 2
11 Van Eester, Vic -14 M 15483 981 Houthalen-Oost 4.0 1048 11.50 21.50 11.0 4
12 Dewever, Niel -14 M 19023 1479 Waregem 4.0 1389 11.25 23.50 17.0 3
13 Morote, Luna -14 F 15402 1360 TSMechelen 4.0 1196 11.00 21.00 15.0 3
14 Smolders, Bavo -14 M 15540 1443 Turnhout 3.5 1417 11.50 25.00 17.0 3
15 Robijns, Krieke -14 M 17797 0 Heusden 3.0 911 7.50 23.50 12.0 3
16 Kuijpers, Maura -14 F 15487 890 Neerpelt 3.0 1093 7.00 23.50 13.0 3
17 Huysmans, Quinten -14 M 16601 1252 Neerpelt 3.0 1077 6.00 19.50 8.0 3
18 Roymans, Liese -14 F 16158 1345 Geel 3.0 1286 5.75 22.50 15.0 2
19 Hoogmartens, Kyan -14 M 20685 0 Eisden 3.0 707 3.00 19.50 7.0 3
20 Van Sanden, Erhan -14 M 17984 0 Westerlo 2.0 395 4.00 18.00 9.0 1
21 Jeurissen, Brent -14 M 13976 1249 Overpelt 2.0 907 3.50 21.50 10.0 2
22 Movsisyan, Julia -14 F 17077 0 Eisden 2.0 529 1.50 18.50 6.0 2
23 Smirnova, Ekaterina -14 F 21080 0 Witte Koningin Antwerpen 1.0 -201 2.50 17.50 6.0 0
24 Biesemans, Niel -14 M 19993 0 Mechelen 1.0 282 0.50 20.00 3.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goossens, Anouck 4.0 (1338) 0-1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 5.5 (1751) 1-0 Jeurissen, Brent 2.0 (1249)
3 Cleuren, Mattice 4.5 (1150) 0-1 Verboven, Wout 4.5 (1701)
4 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Van Eester, Vic 4.0 (981)
5 Kuijpers, Maura 3.0 (890) 1-0 Goossens, Senne 4.5 (1636)
6 Paes, Martijn 5.0 (1546) 1-0 Biesemans, Niel 1.0 (0)
7 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 4.0 (1479)
8 Smolders, Bavo 3.5 (1443) 1-0 Jacobs, Maarten 4.0 (0)
9 Movsisyan, Julia 2.0 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 4.0 (1382)
10 Morote, Luna 4.0 (1360) 0-1 Robijns, Krieke 3.0 (0)
11 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0) 0-1 Roymans, Liese 3.0 (1345)
  Van Sanden, Erhan 2.0 (0) 1 Bye    
  Huysmans, Quinten 3.0 (1252) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795) 1-0 Smolders, Bavo 3.5 (1443)
2 Malfliet, Alexander 4.0 (1382) 0-1 De Rycke, Tyani 5.5 (1751)
3 Verboven, Wout 4.5 (1701) 1-0 Kuijpers, Maura 3.0 (890)
4 Roymans, Liese 3.0 (1345) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
5 Robijns, Krieke 3.0 (0) 0-1 Paes, Martijn 5.0 (1546)
6 Dewever, Niel 4.0 (1479) 1-0 Van Sanden, Erhan 2.0 (0)
7 Goossens, Senne 4.5 (1636) 1-0 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0)
8 Van Eester, Vic 4.0 (981) 0-1 Morote, Luna 4.0 (1360)
9 Biesemans, Niel 1.0 (0) 0-1 Goossens, Anouck 4.0 (1338)
10 Jeurissen, Brent 2.0 (1249) 1-0 Movsisyan, Julia 2.0 (0)
11 Jacobs, Maarten 4.0 (0) 0-1 Cleuren, Mattice 4.5 (1150)
  Smirnova, Ekaterina 1.0 (0) 1 Bye    
  Huysmans, Quinten 3.0 (1252) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 0-1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 5.5 (1751) 1-0 Dewever, Niel 4.0 (1479)
3 Paes, Martijn 5.0 (1546) ½-½ Verboven, Wout 4.5 (1701)
4 Cleuren, Mattice 4.5 (1150) 0-1 Goossens, Senne 4.5 (1636)
5 Smolders, Bavo 3.5 (1443) 1-0 Jeurissen, Brent 2.0 (1249)
6 Kuijpers, Maura 3.0 (890) 0-1 Malfliet, Alexander 4.0 (1382)
7 Morote, Luna 4.0 (1360) 1-0 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0)
8 Van Sanden, Erhan 2.0 (0) 0-1 Roymans, Liese 3.0 (1345)
9 Goossens, Anouck 4.0 (1338) 1-0 Robijns, Krieke 3.0 (0)
10 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 0-1 Van Eester, Vic 4.0 (981)
11 Movsisyan, Julia 2.0 (0) 1-0 Biesemans, Niel 1.0 (0)
  Jacobs, Maarten 4.0 (0) 1 Bye    
  Huysmans, Quinten 3.0 (1252) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795) ½-½ De Rycke, Tyani 5.5 (1751)
2 Verboven, Wout 4.5 (1701) ½-½ Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
3 Goossens, Senne 4.5 (1636) 1-0 Paes, Martijn 5.0 (1546)
4 Dewever, Niel 4.0 (1479) ½-½ Morote, Luna 4.0 (1360)
5 Roymans, Liese 3.0 (1345) ½-½ Smolders, Bavo 3.5 (1443)
6 Malfliet, Alexander 4.0 (1382) 1-0 Goossens, Anouck 4.0 (1338)
7 Jeurissen, Brent 2.0 (1249) 1-0 Van Sanden, Erhan 2.0 (0)
8 Robijns, Krieke 3.0 (0) 0-1 Cleuren, Mattice 4.5 (1150)
9 Van Eester, Vic 4.0 (981) 0-1 Jacobs, Maarten 4.0 (0)
10 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0) 0-1 Kuijpers, Maura 3.0 (890)
11 Huysmans, Quinten 3.0 (1252) 1-0 Movsisyan, Julia 2.0 (0)
12 Biesemans, Niel 1.0 (0) 0-1 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Malfliet, Alexander 4.0 (1382) 0-1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 5.5 (1751) 1-0 Verboven, Wout 4.5 (1701)
3 Smolders, Bavo 3.5 (1443) 1-0 Goossens, Senne 4.5 (1636)
4 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Dewever, Niel 4.0 (1479)
5 Paes, Martijn 5.0 (1546) 1-0 Roymans, Liese 3.0 (1345)
6 Morote, Luna 4.0 (1360) 0-1 Goossens, Anouck 4.0 (1338)
7 Jacobs, Maarten 4.0 (0) 1-0 Jeurissen, Brent 2.0 (1249)
8 Cleuren, Mattice 4.5 (1150) 1-0 Kuijpers, Maura 3.0 (890)
9 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 0-1 Huysmans, Quinten 3.0 (1252)
10 Movsisyan, Julia 2.0 (0) 0-1 Van Eester, Vic 4.0 (981)
11 Van Sanden, Erhan 2.0 (0) 0-1 Robijns, Krieke 3.0 (0)
12 Biesemans, Niel 1.0 (0) 1-0 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 5.0 (1795) 0-1 Paes, Martijn 5.0 (1546)
2 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) ½-½ De Rycke, Tyani 5.5 (1751)
3 Verboven, Wout 4.5 (1701) 1-0 Smolders, Bavo 3.5 (1443)
4 Goossens, Senne 4.5 (1636) 1-0 Malfliet, Alexander 4.0 (1382)
5 Goossens, Anouck 4.0 (1338) ½-½ Cleuren, Mattice 4.5 (1150)
6 Dewever, Niel 4.0 (1479) ½-½ Jacobs, Maarten 4.0 (0)
7 Roymans, Liese 3.0 (1345) ½-½ Morote, Luna 4.0 (1360)
8 Van Eester, Vic 4.0 (981) 1-0 Huysmans, Quinten 3.0 (1252)
9 Kuijpers, Maura 3.0 (890) 1-0 Jeurissen, Brent 2.0 (1249)
10 Robijns, Krieke 3.0 (0) 1-0 Movsisyan, Julia 2.0 (0)
11 Van Sanden, Erhan 2.0 (0) 1-0 Biesemans, Niel 1.0 (0)
12 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0) 0-1 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Tyani 5.5 (1751) ½-½ Paes, Martijn 5.0 (1546)
2 Verboven, Wout 4.5 (1701) ½-½ Nemegeer, Arne 5.0 (1795)
3 Goossens, Senne 4.5 (1636) ½-½ Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
4 Smolders, Bavo 3.5 (1443) 0-1 Cleuren, Mattice 4.5 (1150)
5 Jacobs, Maarten 4.0 (0) ½-½ Goossens, Anouck 4.0 (1338)
6 Roymans, Liese 3.0 (1345) 0-1 Dewever, Niel 4.0 (1479)
7 Malfliet, Alexander 4.0 (1382) 1-0 Robijns, Krieke 3.0 (0)
8 Morote, Luna 4.0 (1360) 1-0 Kuijpers, Maura 3.0 (890)
9 Jeurissen, Brent 2.0 (1249) 0-1 Van Eester, Vic 4.0 (981)
10 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 1-0 Van Sanden, Erhan 2.0 (0)
11 Huysmans, Quinten 3.0 (1252) 1-0 Biesemans, Niel 1.0 (0)
12 Movsisyan, Julia 2.0 (0) 1-0 Smirnova, Ekaterina 1.0 (0)
Begin van de pagina

De Rycke, Tyani (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1751
FIDE-ID247936
F-Elo1759
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jeurissen, Brent BEL 1249 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Dewever, Niel BEL 1479 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
4 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 Z - ½ 3.5 0.44 +0.06
5 2      Verboven, Wout BEL 1701 4.5 W - 1 4.5 0.57 +0.43
6 2      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z v ½ 5.0 0.60 -0.10
7 1      Paes, Martijn BEL 1546 5.0 W v ½ 5.5 0.76 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1547 29.0 Totaal 5.5 5.02 +0.48
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1795
FIDE-ID250589
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Goossens, Anouck BEL 1338 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Smolders, Bavo BEL 1443 3.5 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
4 1      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - ½ 3.5 0.56 -0.06
5 1      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Paes, Martijn BEL 1546 5.0 W v 0 4.5 0.81 -0.81
7 2      Verboven, Wout BEL 1701 4.5 Z v ½ 5.0 0.63 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1548 31.0 Totaal 5.0 5.39 -0.39
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1546
FIDE-ID251500
F-Elo1574
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Robijns, Krieke BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Verboven, Wout BEL 1701 4.5 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
4 3      Goossens, Senne BEL 1636 4.5 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
5 5      Roymans, Liese BEL 1345 3.0 W v 1 3.5 0.76 +0.24
6 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 Z - 1 4.5 0.19 +0.81
7 1      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z ^ ½ 5.0 0.24 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 26.5 Totaal 5.0 3.70 +1.30
Begin van de pagina
Goossens, Senne (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1636
FIDE-ID254525
F-Elo1656
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kuijpers, Maura BEL 890 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Paes, Martijn BEL 1546 5.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
5 3      Smolders, Bavo BEL 1443 3.5 Z ^ 0 3.0 0.75 -0.75
6 4      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.0 W v 1 4.0 0.81 +0.19
7 3      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - ½ 4.5 0.44 +0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1348 27.5 Totaal 4.5 5.38 -0.88
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1701
FIDE-ID251119
F-Elo1584
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Kuijpers, Maura BEL 890 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Paes, Martijn BEL 1546 5.0 Z - ½ 2.5 0.71 -0.21
4 2      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - ½ 3.0 0.53 -0.03
5 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
6 3      Smolders, Bavo BEL 1443 3.5 W ^ 1 4.0 0.82 +0.18
7 2      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 W ^ ½ 4.5 0.37 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1465 31.0 Totaal 4.5 4.70 -0.20
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1681
FIDE-ID243116
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Eester, Vic BEL 981 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Roymans, Liese BEL 1345 3.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
4 2      Verboven, Wout BEL 1701 4.5 Z - ½ 2.5 0.47 +0.03
5 4      Dewever, Niel BEL 1479 4.0 W ^ 1 3.5 0.76 +0.24
6 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - ½ 4.0 0.40 +0.10
7 3      Goossens, Senne BEL 1636 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.56 -0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 30.5 Totaal 4.5 4.33 +0.17
Begin van de pagina
Cleuren, Mattice (Rank: 15)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1150
FIDE-ID251950
F-Elo1203
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verboven, Wout BEL 1701 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Jacobs, Maarten BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Goossens, Senne BEL 1636 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Robijns, Krieke BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Kuijpers, Maura BEL 890 3.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
6 5      Goossens, Anouck BEL 1338 4.0 Z - ½ 3.5 0.26 +0.24
7 4      Smolders, Bavo BEL 1443 3.5 Z - 1 4.5 0.15 +0.85
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1401 26.5 Totaal 4.5 3.23 +1.27
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1382
FIDE-ID252557
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Movsisyan, Julia BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 6      Kuijpers, Maura BEL 890 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Goossens, Anouck BEL 1338 4.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
5 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Goossens, Senne BEL 1636 4.5 Z ^ 0 3.0 0.19 -0.19
7 7      Robijns, Krieke BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 27.0 Totaal 4.0 3.69 +0.31
Begin van de pagina
Goossens, Anouck (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.15984
N-Elo1338
FIDE-ID254517
F-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Robijns, Krieke BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
5 6      Morote, Luna BEL 1360 4.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
6 5      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.5 W ^ ½ 3.5 0.74 -0.24
7 5      Jacobs, Maarten BEL 0 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1421 25.5 Totaal 4.0 4.49 -0.49
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 19)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo0
FIDE-ID261882
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smolders, Bavo BEL 1443 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 9      Van Eester, Vic BEL 981 4.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
5 7      Jeurissen, Brent BEL 1249 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Dewever, Niel BEL 1479 4.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 5      Goossens, Anouck BEL 1338 4.0 W v ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1273 22.0 Totaal 4.0 0.48 +2.52
Begin van de pagina
Van Eester, Vic (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo981
FIDE-ID252115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Morote, Luna BEL 1360 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 10      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Jacobs, Maarten BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 10      Movsisyan, Julia BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Huysmans, Quinten BEL 1252 3.0 W - 1 3.0 0.17 +0.83
7 9      Jeurissen, Brent BEL 1249 2.0 Z - 1 4.0 0.17 +0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1385 22.5 Totaal 4.0 3.27 +0.73
Begin