SwarLogo 13de Schans 2019 E SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Marc Kocur
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 06/04/2019 tot 06/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim -10 M 16932 1321 Mercatel 9.0 1864 51.50 41.50 45.0 9
2 Plomp, Mateo -10 M 17780 1374 Mercatel 7.5 1356 40.25 42.50 39.0 7
3 Ghisa, Alexander -10 M 19897 0 Kapelle-op-den-Bos 6.5 915 32.75 41.00 29.0 6
4 Vertongen, Jack -10 M 17122 1112 Mercatel 6.0 955 28.00 41.00 28.0 6
5 Decraene, Lotus -10 F 16320 1216 Tielt 6.0 933 26.50 36.50 28.0 6
6 Cadirgi, Emre -10 M 19394 0 Houthalen-Oost 6.0 740 24.00 40.50 28.0 6
7 De Rycke, Killian -10 M 15710 660 LSV-Chesspirant 5.5 873 28.75 45.50 31.0 5
8 Lehaen, Lars -10 M 16711 1289 Houthalen-Oost 5.5 1091 25.25 43.50 31.0 5
9 Aishajiang, Ehsan -10 M 17669 1069 Leuven Centraal 5.5 955 25.25 40.00 31.5 5
10 Coorevits, Arthur -10 M 16261 1197 Mercatel 5.5 1078 22.75 42.00 30.5 5
11 Bharathi Mugilan, Dhanyadha -10 F 20038 0 KBSK Brugge 5.5 566 22.75 38.50 26.5 5
12 Brock, Matthias -10 M 19336 0 Turnhout 5.0 739 24.00 40.50 30.0 5
13 Heynickx, Andreas -10 M 17851 680 Neerpelt 5.0 583 22.00 43.00 30.0 5
14 Margaryan, Erik -10 M 16155 0 Mechelen 5.0 439 20.50 36.50 25.0 5
15 Huysmans, Carsten -10 M 17852 0 Neerpelt 5.0 597 19.00 36.50 22.0 5
16 Saravanakumar, Atchaya -10 F 19468 0 KBSK Brugge 5.0 495 18.00 32.50 26.0 5
17 Wambecq, Ward -10 M 19723 0 Dolle Toren Leuven 4.5 749 17.75 37.50 26.5 4
18 Smolders, Pepijn -10 M 16862 670 Turnhout 4.5 399 17.25 33.50 21.0 4
19 Musabayev, Alexander -10 M 17951 0 Mercatel 4.5 283 12.25 29.00 18.0 4
20 Akulov, Yaroslav -10 M 15498 1233 Leopoldsburg 4.0 861 17.50 36.50 25.0 4
21 Birla, Advik -10 M 20730 0 TSMechelen 4.0 218 16.00 35.00 21.0 4
22 Jansen, Nathan -10 M 20318 0 Heusden 4.0 383 14.50 29.50 21.0 4
23 Plomp, Luka -10 M 18157 620 Mercatel 4.0 325 14.00 35.50 23.0 3
24 Weltens, Mathias -10 M 17853 0 Neerpelt 4.0 215 11.00 30.50 20.0 4
25 Van Reusel, Lander -10 M 20154 0 Mol 4.0 0 11.00 29.00 17.0 4
26 Musiek, Yvar -10 M 19007 0 Houthalen-Oost 4.0 31 10.50 29.00 15.0 4
27 Beuseling, Lander -10 M 19207 0 Mercatel 4.0 92 8.50 29.00 17.0 4
28 Maes, Lander -10 M 19230 630 Turnhout 3.5 192 12.25 32.00 16.0 3
29 Jalalijam, Roza -10 F 19420 0 De Drie Torens Gent 3.5 266 11.75 34.50 18.0 3
30 Mehta, Aaryan -10 M 19826 0 TSMechelen 3.0 64 8.50 28.50 13.0 3
31 Dugar, Akash -10 M 19977 0 TSMechelen 3.0 73 7.00 33.00 17.0 3
32 Rombouts, Jim -10 M 19987 0 Neerpelt 3.0 -110 5.50 28.00 11.0 2
33 Stroobant, Hanne -10 F 19676 0 Mol 3.0 -115 4.50 25.50 12.0 2
34 Liao, Yilin -10 F 21077 0 De Drie Torens Gent 2.0 -186 2.50 27.00 8.0 1
35 Eijkenboom, Zoelle -10 F 18633 0 Overpelt 1.0 -800 1.50 26.50 4.0 0
36 Van Hoek, Stelios -10 M 18495 0 Neerpelt 1.0 -114 1.50 25.50 6.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Plomp, Mateo 7.5 (1374) 1-0 Ghisa, Alexander 6.5 (0)
2 Huysmans, Carsten 5.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321)
3 Lehaen, Lars 5.5 (1289) 1-0 Jalalijam, Roza 3.5 (0)
4 Jansen, Nathan 4.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233)
5 Decraene, Lotus 6.0 (1216) 1-0 Cadirgi, Emre 6.0 (0)
6 Liao, Yilin 2.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 5.5 (1197)
7 Vertongen, Jack 6.0 (1112) 1-0 Margaryan, Erik 5.0 (0)
8 Mehta, Aaryan 3.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069)
9 Heynickx, Andreas 5.0 (680) 1-0 Musabayev, Alexander 4.5 (0)
10 Musiek, Yvar 4.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 4.5 (670)
11 De Rycke, Killian 5.5 (660) 1-0 Rombouts, Jim 3.0 (0)
12 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0) 1-0 Maes, Lander 3.5 (630)
13 Plomp, Luka 4.0 (620) 1-0 Stroobant, Hanne 3.0 (0)
14 Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0-1 Brock, Matthias 5.0 (0)
15 Birla, Advik 4.0 (0) 1-0 Van Reusel, Lander 4.0 (0)
16 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0) 0-1 Dugar, Akash 3.0 (0)
17 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0) 0-1 Wambecq, Ward 4.5 (0)
18 Weltens, Mathias 4.0 (0) 1-0 Beuseling, Lander 4.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Smolders, Pepijn 4.5 (670) 0-1 Plomp, Mateo 7.5 (1374)
2 Musabayev, Maxim 9.0 (1321) 1-0 De Rycke, Killian 5.5 (660)
3 Plomp, Luka 4.0 (620) 0-1 Lehaen, Lars 5.5 (1289)
4 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
5 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Decraene, Lotus 6.0 (1216)
6 Coorevits, Arthur 5.5 (1197) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0)
7 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 6.0 (1112)
8 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069) 1-0 Weltens, Mathias 4.0 (0)
9 Wambecq, Ward 4.5 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 5.0 (680)
10 Maes, Lander 3.5 (630) 0-1 Margaryan, Erik 5.0 (0)
11 Musabayev, Alexander 4.5 (0) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0)
12 Beuseling, Lander 4.0 (0) 1-0 Mehta, Aaryan 3.0 (0)
13 Ghisa, Alexander 6.5 (0) 1-0 Musiek, Yvar 4.0 (0)
14 Rombouts, Jim 3.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 5.0 (0)
15 Jalalijam, Roza 3.5 (0) 1-0 Van Hoek, Stelios 1.0 (0)
16 Stroobant, Hanne 3.0 (0) 0-1 Jansen, Nathan 4.0 (0)
17 Cadirgi, Emre 6.0 (0) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0)
18 Van Reusel, Lander 4.0 (0) 1-0 Liao, Yilin 2.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Plomp, Mateo 7.5 (1374) 1-0 Coorevits, Arthur 5.5 (1197)
2 Vertongen, Jack 6.0 (1112) 0-1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321)
3 Lehaen, Lars 5.5 (1289) 1-0 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069)
4 Heynickx, Andreas 5.0 (680) 1-0 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233)
5 De Rycke, Killian 5.5 (660) 1-0 Brock, Matthias 5.0 (0)
6 Decraene, Lotus 6.0 (1216) 1-0 Jalalijam, Roza 3.5 (0)
7 Huysmans, Carsten 5.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 4.5 (670)
8 Jansen, Nathan 4.0 (0) 0-1 Plomp, Luka 4.0 (620)
9 Birla, Advik 4.0 (0) 0-1 Cadirgi, Emre 6.0 (0)
10 Margaryan, Erik 5.0 (0) 1-0 Dugar, Akash 3.0 (0)
11 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0) 1-0 Van Reusel, Lander 4.0 (0)
12 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0) 1-0 Beuseling, Lander 4.0 (0)
13 Weltens, Mathias 4.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 6.5 (0)
14 Liao, Yilin 2.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 4.5 (0)
15 Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0-1 Maes, Lander 3.5 (630)
16 Mehta, Aaryan 3.0 (0) 0-1 Rombouts, Jim 3.0 (0)
17 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 4.5 (0)
18 Musiek, Yvar 4.0 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lehaen, Lars 5.5 (1289) 0-1 Plomp, Mateo 7.5 (1374)
2 Musabayev, Maxim 9.0 (1321) 1-0 Heynickx, Andreas 5.0 (680)
3 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0)
4 Ghisa, Alexander 6.5 (0) 1-0 Decraene, Lotus 6.0 (1216)
5 Coorevits, Arthur 5.5 (1197) 1-0 Huysmans, Carsten 5.0 (0)
6 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Vertongen, Jack 6.0 (1112)
7 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0)
8 Cadirgi, Emre 6.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 5.5 (660)
9 Wambecq, Ward 4.5 (0) 1-0 Plomp, Luka 4.0 (620)
10 Smolders, Pepijn 4.5 (670) 1-0 Margaryan, Erik 5.0 (0)
11 Maes, Lander 3.5 (630) 0-1 Jansen, Nathan 4.0 (0)
12 Musabayev, Alexander 4.5 (0) 0-1 Birla, Advik 4.0 (0)
13 Dugar, Akash 3.0 (0) 1-0 Musiek, Yvar 4.0 (0)
14 Beuseling, Lander 4.0 (0) 1-0 Rombouts, Jim 3.0 (0)
15 Jalalijam, Roza 3.5 (0) 0-1 Weltens, Mathias 4.0 (0)
16 Van Reusel, Lander 4.0 (0) 0-1 Mehta, Aaryan 3.0 (0)
17 Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 1-0 Liao, Yilin 2.0 (0)
18 Stroobant, Hanne 3.0 (0) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Plomp, Mateo 7.5 (1374) 0-1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321)
2 De Rycke, Killian 5.5 (660) 1-0 Lehaen, Lars 5.5 (1289)
3 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0) ½-½ Coorevits, Arthur 5.5 (1197)
4 Wambecq, Ward 4.5 (0) ½-½ Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069)
5 Heynickx, Andreas 5.0 (680) 1-0 Brock, Matthias 5.0 (0)
6 Vertongen, Jack 6.0 (1112) 1-0 Ghisa, Alexander 6.5 (0)
7 Huysmans, Carsten 5.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233)
8 Decraene, Lotus 6.0 (1216) 1-0 Beuseling, Lander 4.0 (0)
9 Jansen, Nathan 4.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 4.5 (670)
10 Plomp, Luka 4.0 (620) 0-1 Cadirgi, Emre 6.0 (0)
11 Margaryan, Erik 5.0 (0) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
12 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0) 1-0 Dugar, Akash 3.0 (0)
13 Weltens, Mathias 4.0 (0) 0-1 Maes, Lander 3.5 (630)
14 Rombouts, Jim 3.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 3.5 (0)
15 Mehta, Aaryan 3.0 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 3.0 (0)
16 Musabayev, Alexander 4.5 (0) 1-0 Van Hoek, Stelios 1.0 (0)
17 Musiek, Yvar 4.0 (0) 0-1 Van Reusel, Lander 4.0 (0)
18 Liao, Yilin 2.0 (0) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0)
2 Heynickx, Andreas 5.0 (680) 0-1 Plomp, Mateo 7.5 (1374)
3 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069) 1-0 De Rycke, Killian 5.5 (660)
4 Coorevits, Arthur 5.5 (1197) 1-0 Wambecq, Ward 4.5 (0)
5 Ghisa, Alexander 6.5 (0) ½-½ Lehaen, Lars 5.5 (1289)
6 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233) 0-1 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0)
7 Margaryan, Erik 5.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 6.0 (1216)
8 Cadirgi, Emre 6.0 (0) 1-0 Vertongen, Jack 6.0 (1112)
9 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Jansen, Nathan 4.0 (0)
10 Smolders, Pepijn 4.5 (670) ½-½ Jalalijam, Roza 3.5 (0)
11 Maes, Lander 3.5 (630) 0-1 Huysmans, Carsten 5.0 (0)
12 Van Reusel, Lander 4.0 (0) 0-1ff Plomp, Luka 4.0 (620)
13 Birla, Advik 4.0 (0) 1-0 Mehta, Aaryan 3.0 (0)
14 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Weltens, Mathias 4.0 (0)
15 Beuseling, Lander 4.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 4.5 (0)
16 Stroobant, Hanne 3.0 (0) 1-0 Liao, Yilin 2.0 (0)
17 Rombouts, Jim 3.0 (0) 0-1 Musiek, Yvar 4.0 (0)
  Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0) 1 Bye    
  Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Coorevits, Arthur 5.5 (1197) 0-1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321)
2 Plomp, Mateo 7.5 (1374) 1-0 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069)
3 Decraene, Lotus 6.0 (1216) 0-1 De Rycke, Killian 5.5 (660)
4 Cadirgi, Emre 6.0 (0) 1-0 Heynickx, Andreas 5.0 (680)
5 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0) 0-1 Brock, Matthias 5.0 (0)
6 Lehaen, Lars 5.5 (1289) 1-0 Wambecq, Ward 4.5 (0)
7 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 6.5 (0)
8 Musabayev, Alexander 4.5 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233)
9 Vertongen, Jack 6.0 (1112) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
10 Weltens, Mathias 4.0 (0) 0-1 Plomp, Luka 4.0 (620)
11 Huysmans, Carsten 5.0 (0) 0-1 Margaryan, Erik 5.0 (0)
12 Jalalijam, Roza 3.5 (0) 1-0 Jansen, Nathan 4.0 (0)
13 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 4.5 (670)
14 Mehta, Aaryan 3.0 (0) 0-1 Maes, Lander 3.5 (630)
15 Musiek, Yvar 4.0 (0) 1-0 Beuseling, Lander 4.0 (0)
16 Van Reusel, Lander 4.0 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 3.0 (0)
17 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0) 0-1 Rombouts, Jim 3.0 (0)
  Liao, Yilin 2.0 (0) 1 Bye    
  Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321) 1-0 Cadirgi, Emre 6.0 (0)
2 De Rycke, Killian 5.5 (660) ½-½ Plomp, Mateo 7.5 (1374)
3 Brock, Matthias 5.0 (0) 0-1 Lehaen, Lars 5.5 (1289)
4 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069) 1-0 Coorevits, Arthur 5.5 (1197)
5 Ghisa, Alexander 6.5 (0) 1-0 Heynickx, Andreas 5.0 (680)
6 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233) 0-1 Vertongen, Jack 6.0 (1112)
7 Plomp, Luka 4.0 (620) 0-1 Decraene, Lotus 6.0 (1216)
8 Margaryan, Erik 5.0 (0) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0)
9 Wambecq, Ward 4.5 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 4.5 (670)
10 Jalalijam, Roza 3.5 (0) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0)
11 Maes, Lander 3.5 (630) ½-½ Musabayev, Alexander 4.5 (0)
12 Birla, Advik 4.0 (0) 1-0 Musiek, Yvar 4.0 (0)
13 Van Reusel, Lander 4.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 5.0 (0)
14 Jansen, Nathan 4.0 (0) 1-0 Weltens, Mathias 4.0 (0)
15 Rombouts, Jim 3.0 (0) 0-1 Dugar, Akash 3.0 (0)
16 Liao, Yilin 2.0 (0) 0-1 Mehta, Aaryan 3.0 (0)
17 Beuseling, Lander 4.0 (0) 1-0 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0)
  Stroobant, Hanne 3.0 (0) 1 Bye    
  Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lehaen, Lars 5.5 (1289) 0-1 Musabayev, Maxim 9.0 (1321)
2 Plomp, Mateo 7.5 (1374) 1-0 Brock, Matthias 5.0 (0)
3 Ghisa, Alexander 6.5 (0) 1-0 Aishajiang, Ehsan 5.5 (1069)
4 Vertongen, Jack 6.0 (1112) 1-0 De Rycke, Killian 5.5 (660)
5 Cadirgi, Emre 6.0 (0) 1-0 Margaryan, Erik 5.0 (0)
6 Decraene, Lotus 6.0 (1216) 1-0 Wambecq, Ward 4.5 (0)
7 Coorevits, Arthur 5.5 (1197) 1-0 Akulov, Yaroslav 4.0 (1233)
8 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 (0) 1-0 Plomp, Luka 4.0 (620)
9 Heynickx, Andreas 5.0 (680) 1-0 Jansen, Nathan 4.0 (0)
10 Huysmans, Carsten 5.0 (0) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
11 Saravanakumar, Atchaya 5.0 (0) 1-0 Jalalijam, Roza 3.5 (0)
12 Smolders, Pepijn 4.5 (670) 1-0 Maes, Lander 3.5 (630)
13 Mehta, Aaryan 3.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 4.5 (0)
14 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Van Reusel, Lander 4.0 (0)
15 Stroobant, Hanne 3.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 4.0 (0)
16 Musiek, Yvar 4.0 (0) 1-0 Liao, Yilin 2.0 (0)
17 Eijkenboom, Zoelle 1.0 (0) 0-1 Weltens, Mathias 4.0 (0)
  Rombouts, Jim 3.0 (0) 1 Bye    
  Van Hoek, Stelios 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
4 2      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 1 5.0 0.43 +0.57
6 1      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z v 1 7.0 0.67 +0.33
8 1      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 W v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 Z v 1 9.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1052 51.5 Totaal 9.0 7.01 +1.99
Begin van de pagina
Plomp, Mateo (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1374
FIDE-ID258083
F-Elo1374
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 Z - 1 4.0 0.62 +0.38
5 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 W - 0 4.0 0.57 -0.57
6 2      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 W - 1 6.0 0.86 +0.14
8 2      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 Z v ½ 6.5 0.92 -0.42
9 2      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W v 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0983 52.0 Totaal 7.5 7.38 +0.12
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 19)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo0
FIDE-ID260959
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 6      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
7 7      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
8 5      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 W - 1 5.5 0.08 +0.92
9 3      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 W v 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1123 49.0 Totaal 6.5 1.98 +4.52
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1112
FIDE-ID256820
F-Elo1185
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
4 6      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 6      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 9      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 Z - 1 5.0 0.34 +0.66
9 4      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1071 48.0 Totaal 6.0 7.01 -1.01
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1216
FIDE-ID258512
F-Elo1145
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 8      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 W - 0 4.0 0.92 -0.92
8 7      Plomp, Luka BEL 620 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 6      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 44.0 Totaal 6.0 8.28 -2.28
Begin van de pagina
Cadirgi, Emre (Rank: 23)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
FIDE-ID262307
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Plomp, Luka BEL 620 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0934 45.5 Totaal 6.0 1.98 +4.02
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo660
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 Z v 1 5.0 0.08 +0.92
8 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - ½ 5.5 0.08 +0.42
9 4      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 Z ^ 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1230 53.5 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Plomp, Luka BEL 620 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 3.0 0.38 -0.38
5 2      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 5      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 6      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 3      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 W ^ 0 5.5 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1008 51.0 Totaal 5.5 7.14 -1.64
Begin van de pagina
Aishajiang, Ehsan (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1069
FIDE-ID256897
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 7      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 3      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z ^ 0 4.5 0.14 -0.14
8 4      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W ^ 1 5.5 0.33 +0.67
9 3      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 Z - 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1130 47.0 Totaal 5.5 6.21 -0.71
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1197
FIDE-ID252395
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Liao, Yilin CHN 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
4 5      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 4      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 W - 0 4.5 0.33 -0.33
8 4      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 Z ^ 0 4.5 0.67 -0.67
9 7      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 W - 1 5.5 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1249 48.0 Totaal 5.5 6.32 -0.82
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan, Dhanyadha (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo0
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 7      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 W ^ 0 3.5 0.50 -0.50
8 10      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Plomp, Luka BEL 620 4.0 W - 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1092 45.5 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Brock, Matthias (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Hoek, Stelios BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1055 45.5 Totaal 5.0 1.98 +3.02
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo680
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
8 5      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 9      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1309 51.0 Totaal 5.0 5.76 -0.76
Begin van de pagina
Margaryan, Erik (Rank: 25)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16155
N-Elo0
FIDE-ID258679
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Maes, Lander BEL 630 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 10      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Birla, Advik BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0907 43.0 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Huysmans, Carsten (Rank: 20)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo0
FIDE-ID258229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Maes, Lander BEL 630 3.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 11      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1010 42.5 Totaal 5.0 2.40 +2.60
Begin van de pagina
Saravanakumar, Atchaya (Rank: 30)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
FIDE-ID264296
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Maes, Lander BEL 630 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 8      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1032 39.0 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 35)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo0
FIDE-ID262226
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Liao, Yilin CHN 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Plomp, Luka BEL 620 4.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
5 4      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 4      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 6      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 9      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
9 6      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0963 43.5 Totaal 4.5 1.56 +2.94
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 10)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo670
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 10      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 13      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 9      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.92 -0.92
9 12      Maes, Lander BEL 630 3.5 W - 1 4.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1002 40.0 Totaal 4.5 7.08 -2.58
Begin van de pagina
Musabayev, Alexander (Rank: 27)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Van Hoek, Stelios BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Maes, Lander BEL 630 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 13      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0847 31.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 4)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1233
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 W - 0 4.0 0.66 -0.66
9 7      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 4.0 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0996 44.5 Totaal 4.0 7.65 -3.65
Begin van de pagina
Birla, Advik (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20730
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 41.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov, Yaroslav BEL 1233 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Plomp, Luka BEL 620 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Maes, Lander BEL 630 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 9      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
9 9      Heynickx, Andreas BEL 680 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0766 36.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Plomp, Luka (Rank: 13)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo620
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 10      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 12      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
7 10      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
8 7      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 8      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 42.5 Totaal 4.0 5.68 -2.68
Begin van de pagina
Weltens, Mathias (Rank: 36)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Maes, Lander BEL 630 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Plomp, Luka BEL 620 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 14      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0773 35.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Van Reusel, Lander (Rank: 33)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20154
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Liao, Yilin CHN 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Plomp, Luka BEL 620 4.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
7 16      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 14      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 33.5 Totaal 4.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Musiek, Yvar (Rank: 28)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo0
FIDE-ID262285
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Ghisa, Alexander BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Liao, Yilin CHN 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0670 34.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Beuseling, Lander (Rank: 18)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 15      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 33.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Maes, Lander (Rank: 12)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo630
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 15      Van Hoek, Stelios BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 13      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 14      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 11      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 12      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 Z - 0 3.5 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0670 36.0 Totaal 3.5 7.80 -4.30
Begin van de pagina
Jalalijam, Roza (Rank: 21)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lehaen, Lars BEL 1289 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Hoek, Stelios BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Decraene, Lotus BEL 1216 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 12      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 10      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 5.5 W ^ 0 3.5 0.50 -0.50
9 11      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1058 38.5 Totaal 3.5 3.24 +0.26
Begin van de pagina
Mehta, Aaryan (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19826
N-Elo0
FIDE-ID264113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Maes, Lander BEL 630 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 16      Liao, Yilin CHN 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 13      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0849 33.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Dugar, Akash (Rank: 16)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19977
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Vertongen, Jack BEL 1112 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Margaryan, Erik BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Smolders, Pepijn BEL 670 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 15      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0891 36.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Rombouts, Jim (Rank: 29)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19987
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Rycke, Killian BEL 660 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Huysmans, Carsten BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 17      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 15      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0660 29.0 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Stroobant, Hanne (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.19676
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Plomp, Luka BEL 620 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Jansen, Nathan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Liao, Yilin CHN 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 15      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 26.0 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Liao, Yilin (Rank: 24)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.21077
N-Elo0
Landchn  (chn)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Van Reusel, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Wambecq, Ward BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Van Hoek, Stelios BEL 0 1.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 16      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 16      Mehta, Aaryan BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
9 16      Musiek, Yvar BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 26.0 Totaal 2.0 3.58 -2.58
Begin van de pagina
Eijkenboom, Zoelle (Rank: 34)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.18633
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Cadirgi, Emre BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Stroobant, Hanne BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Liao, Yilin CHN 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 17      Rombouts, Jim BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
8 17      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 17      Weltens, Mathias BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Van Hoek, Stelios (Rank: 32)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.18495
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Jalalijam, Roza BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Maes, Lander BEL 630 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 17      Liao, Yilin CHN 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Musabayev, Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0630 18.5 Totaal 1.0 2.08 -1.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim 2 1321 1864 9.0 15 Z 1 7 W 1 4 Z 1 13 W 1 2 Z 1 11 W 1 10 Z 1 6 W 1 8 Z 1 51.50 41.50 45.0 9
2 Plomp, Mateo 1 1374 1356 7.5 3 W 1 18 Z 1 10 W 1 8 Z 1 1 W 0 13 Z 1 9 W 1 7 Z ½ 12 W 1 40.25 42.50 39.0 7
3 Ghisa, Alexander 19 0 915 6.5 2 Z 0 26 W 1 24 Z 1 5 W 1 4 Z 0 8 W ½ 11 Z 1 13 W 1 9 W 1 32.75 41.00 29.0 6
4 Vertongen, Jack 7 1112 955 6.0 14 W 1 31 Z 1 1 W 0 12 Z 0 3 W 1 6 Z 0 21 W 1 20 Z 1 7 W 1 28.00 41.00 28.0 6
5 Decraene, Lotus 5 1216 933 6.0 6 W 1 12 Z 0 29 W 1 3 Z 0 27 W 1 14 Z 1 7 W 0 23 Z 1 17 W 1 26.50 36.50 28.0 6
6 Cadirgi, Emre 23 0 740 6.0 5 Z 0 35 W 1 21 Z 1 7 W 0 23 Z 1 4 W 1 13 W 1 1 Z 0 14 W 1 24.00 40.50 28.0 6
7 De Rycke, Killian 11 660 873 5.5 32 W 1 1 Z 0 12 W 1 6 Z 1 8 W 1 9 Z 0 5 Z 1 2 W ½ 4 Z 0 28.75 45.50 31.0 5
8 Lehaen, Lars 3 1289 1091 5.5 29 W 1 23 Z 1 9 W 1 2 W 0 7 Z 0 3 Z ½ 17 W 1 12 Z 1 1 W 0 25.25 43.50 31.0 5
9 Aishajiang, Ehsan 8 1069 955 5.5 30 Z 1 24 W 1 8 Z 0 16 W 1 17 Z ½ 7 W 1 2 Z 0 10 W 1 3 Z 0 25.25 40.00 31.5 5
10 Coorevits, Arthur 6 1197 1078 5.5 34 Z 1 16 W 1 2 Z 0 15 W 1 11 Z ½ 17 W 1 1 W 0 9 Z 0 20 W 1 22.75 42.00 30.5 5
11 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 17 0 566 5.5 17 W 0 19 Z 1 25 W 1 20 Z 1 10 W ½ 1 Z 0 3 W 0 29 Z 1 23 W 1 22.75 38.50 26.5 5
12 Brock, Matthias 14 0 739 5.0 36 Z 1 5 W 1 7 Z 0 4 W 1 13 Z 0 22 W 1 16 Z 1 8 W 0 2 Z 0 24.00 40.50 30.0 5
13 Heynickx, Andreas 9 680 583 5.0 19 W 1 17 Z 1 20 W 1 1 Z 0 12 W 1 2 W 0 6 Z 0 3 Z 0 22 W 1 22.00 43.00 30.0 5
14 Margaryan, Erik 25 0 439 5.0 4 Z 0 28 Z 1 31 W 1 18 Z 0 21 W 1 5 W 0 15 Z 1 16 W 1 6 Z 0 20.50 36.50 25.0 5
15 Huysmans, Carsten 20 0 597 5.0 1 W 0 32 Z 1 18 W 1 10 Z 0 20 W 0 28 Z 1 14 W 0 25 Z 1 21 W 1 19.00 36.50 22.0 5
16 Saravanakumar, Atchaya 30 0 495 5.0 28 W 1 10 Z 0 27 W 1 9 Z 0 31 W 1 20 Z 1 12 W 0 14 Z 0 29 W 1 18.00 32.50 26.0 5
17 Wambecq, Ward 35 0 749 4.5 11 Z 1 13 W 0 34 Z 1 23 W 1 9 W ½ 10 Z 0 8 Z 0 18 W 1 5 Z 0 17.75 37.50 26.5 4
18 Smolders, Pepijn 10 670 399 4.5 26 Z 1 2 W 0 15 Z 0 14 W 1 22 Z 0 29 W ½ 31 Z 1 17 Z 0 28 W 1 17.25 33.50 21.0 4
19 Musabayev, Alexander 27 0 283 4.5 13 Z 0 11 W 0 35 Z 1 21 W 0 36 W 1 27 Z 1 20 W 0 28 Z ½ 30 Z 1 12.25 29.00 18.0 4
20 Akulov, Yaroslav 4 1233 861 4.0 22 Z 1 21 W 1 13 Z 0 11 W 0 15 Z 1 16 W 0 19 Z 1 4 W 0 10 Z 0 17.50 36.50 25.0 4
21 Birla, Advik 15 0 218 4.0 25 W 1 20 Z 0 6 W 0 19 Z 1 14 Z 0 30 W 1 4 Z 0 26 W 1 15 Z 0 16.00 35.00 21.0 4
22 Jansen, Nathan 22 0 383 4.0 20 W 0 33 Z 1 23 W 0 28 Z 1 18 W 1 12 Z 0 29 Z 0 24 W 1 13 Z 0 14.50 29.50 21.0 4
23 Plomp, Luka 13 620 325 4.0 33 W 1 8 W 0 22 Z 1 17 Z 0 6 W 0 25 Z 1FF 24 Z 1 5 W 0 11 Z 0 14.00 35.50 23.0 3
24 Weltens, Mathias 36 0 215 4.0 27 W 1 9 Z 0 3 W 0 29 Z 1 28 W 0 31 Z 1 23 W 0 22 Z 0 35 Z 1 11.00 30.50 20.0 4
25 Van Reusel, Lander 33 0 0 4.0 21 Z 0 34 W 1 11 Z 0 30 W 0 26 Z 1 23 W 0ff 33 W 1 15 W 0 31 Z 1 11.00 29.00 17.0 4
26 Musiek, Yvar 28 0 31 4.0 18 W 0 3 Z 0 33 W 1 31 Z 0 25 W 0 32 Z 1 27 W 1 21 Z 0 34 W 1 10.50 29.00 15.0 4
27 Beuseling, Lander 18 0 92 4.0 24 Z 0 30 W 1 16 Z 0 32 W 1 5 Z 0 19 W 0 26 Z 0 35 W 1 33 Z 1 8.50 29.00 17.0 4
28 Maes, Lander 12 630 192 3.5 16 Z 0 14 W 0 36 Z 1 22 W 0 24 Z 1 15 W 0 30 Z 1 19 W ½ 18 Z 0 12.25 32.00 16.0 3
29 Jalalijam, Roza 21 0 266 3.5 8 Z 0 36 W 1 5 Z 0 24 W 0 32 Z 1 18 Z ½ 22 W 1 11 W 0 16 Z 0 11.75 34.50 18.0 3
30 Mehta, Aaryan 26 0 64 3.0 9 W 0 27 Z 0 32 W 0 25 Z 1 33 W 1 21 Z 0 28 W 0 34 Z 1 19 W 0 8.50 28.50 13.0 3
31 Dugar, Akash 16 0 73 3.0 35 Z 1 4 W 0 14 Z 0 26 W 1 16 Z 0 24 W 0 18 W 0 32 Z 1 25 W 0 7.00 33.00 17.0 3
32 Rombouts, Jim 29 0 -110 3.0 7 Z 0 15 W 0 30 Z 1 27 Z 0 29 W 0 26 W 0 35 Z 1 31 W 0 B1 5.50 28.00 11.0 2
33 Stroobant, Hanne 31 0 -115 3.0 23 Z 0 22 W 0 26 Z 0 35 W 1 30 Z 0 34 W 1 25 Z 0 B1 27 W 0 4.50 25.50 12.0 2
34 Liao, Yilin 24 0 -186 2.0 10 W 0 25 Z 0 17 W 0 36 Z 0 35 W 1 33 Z 0 B1 30 W 0 26 Z 0 2.50 27.00 8.0 1
35 Eijkenboom, Zoelle 34 0 -800 1.0 31 W 0 6 Z 0 19 W 0 33 Z 0 34 Z 0 B1 32 W 0 27 Z 0 24 W 0 1.50 26.50 4.0 0
36 Van Hoek, Stelios 32 0 -114 1.0 12 W 0 29 Z 0 28 W 0 34 W 1 19 Z 0 A A A A 1.50 25.50 6.0 1
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/04/06 23:51