SwarLogo 13de Schans 2019 D SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Lennert Bex
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 06/04/2019 tot 06/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayeva, Diana -12 F 16881 1514 Mercatel 6.5 1633 26.25 27.00 26.5 6
2 Dutre, Wonder -12 M 18195 630 MSV 5.5 1250 25.25 30.50 24.0 4
3 Boatca, Luca -12 M 19574 1392 Houthalen-Oost 5.0 1401 20.00 30.00 23.5 4
4 Smolders, Oscar -12 M 16867 1354 Turnhout 5.0 1328 18.50 25.50 20.5 4
5 Froeyman, Hugo -12 M 14489 1555 Mechelen 5.0 1373 16.50 24.50 18.0 5
6 Sazonov, Fedor -12 M 17684 1218 Turnhout 4.5 1331 19.00 30.50 21.5 4
7 Govoreanu, Matei -12 M 16824 1271 Westerlo 4.5 1299 17.25 26.00 19.0 4
8 Celiktas, Kaan -12 M 18081 1259 KASK 4.5 1267 16.00 28.00 19.0 4
9 Morote, Mare -12 F 15404 1398 TSMechelen 4.5 1279 14.75 23.50 18.0 4
10 Groffils, Leonard -12 M 17827 0 Overpelt 4.0 999 14.50 24.50 15.0 4
11 Mernier, Martin -12 M 16670 1306 Neerpelt 4.0 1080 13.00 23.00 16.0 4
12 Vantorre, Nils -12 M 16911 1315 Oostkamp 4.0 1173 12.50 24.50 16.0 4
13 Hanssens, Daan -12 M 19069 0 Kortrijk 4.0 953 12.50 22.50 16.0 4
14 Kaminskiy, Volodimyr -12 M 16787 0 Aalter 4.0 611 11.00 21.00 11.0 4
15 Lauwers, Brent -12 M 14694 1162 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1042 11.00 20.50 15.0 4
16 Froeyman, Evelien -12 F 19625 0 Mechelen 4.0 593 10.25 17.50 13.5 3
17 Akulov, Vladimir -12 M 14824 1302 Leopoldsburg 3.5 1048 11.00 22.50 14.5 3
18 Cotman, Lothar -12 M 16246 1188 Opwijk 3.5 1184 9.75 26.00 16.5 3
19 Akulov, Vsevolod -12 M 14794 1215 Leopoldsburg 3.5 1087 9.75 22.50 14.5 3
20 Wouters, Tibo -12 M 16007 1347 Turnhout 3.0 1072 9.50 24.50 15.0 2
21 Mernier, Simon -12 M 16673 1150 Neerpelt 3.0 950 9.50 24.00 15.0 2
22 Pauwels, Wout -12 M 16062 0 Mechelen 3.0 634 9.25 21.00 12.0 2
23 Decraene, Merlijn -12 M 15524 1156 Tielt 3.0 1017 9.00 23.50 14.0 3
24 Van Den Berghe, Janti -12 M 18555 0 Aalter 3.0 283 5.50 19.50 10.0 3
25 De Kneef, Thibo -12 M 16692 0 Aalter 2.5 440 6.00 20.50 11.0 2
26 Peeters, Jurre -12 M 16199 0 Kapelle-op-den-Bos 2.5 417 5.25 20.00 10.5 2
27 Huybrechts, Kobe -12 M 19371 0 Westerlo 2.5 478 4.75 23.50 9.5 2
28 Yaghoubi, Negin -12 F 20057 0 KBSK Brugge 2.5 221 4.75 19.50 7.5 2
29 Foulon, Thales -12 M 16129 0 Aalter 2.5 270 3.50 18.50 9.5 1
30 Latowski, Karol -12 M 16338 0 Aalter 2.5 429 2.75 18.50 8.0 2
31 Van Bockland, Siebe -12 M 20157 0 Kapelle-op-den-Bos 2.0 50 2.00 18.50 5.5 1
32 Bellens, Toon -12 M 20798 0 De Drie Torens Gent 2.0 26 1.50 16.50 7.0 2
33 Diels, Niels -12 M 20019 0 Turnhout 1.5 -31 1.00 17.00 3.5 1
34 Oloeriu, Calin -12 M 14577 1372 KGSRL Gent 0.0 0 0.00 16.50 0.0 0
35 Vanherck, Alexander -12 M 19680 0 Mol 0.0 0 0.00 16.50 0.0 0
36 Robijns, Nisse -12 F 19576 0 Heusden 0.0 -630 0.00 15.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dutre, Wonder 5.5 (630) 1-0 Froeyman, Hugo 5.0 (1555)
2 Musabayeva, Diana 6.5 (1514) 1-0 Van Bockland, Siebe 2.0 (0)
3 De Kneef, Thibo 2.5 (0) 0-1 Morote, Mare 4.5 (1398)
4 Boatca, Luca 5.0 (1392) 1-0 Diels, Niels 1.5 (0)
5 Foulon, Thales 2.5 (0) 0-1 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
6 Wouters, Tibo 3.0 (1347) 1-0 Bellens, Toon 2.0 (0)
7 Groffils, Leonard 4.0 (0) 0-1 Vantorre, Nils 4.0 (1315)
8 Mernier, Martin 4.0 (1306) 0-1 Hanssens, Daan 4.0 (0)
9 Huybrechts, Kobe 2.5 (0) 1-0 Akulov, Vladimir 3.5 (1302)
10 Govoreanu, Matei 4.5 (1271) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0)
11 Latowski, Karol 2.5 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 4.5 (1259)
12 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
13 Peeters, Jurre 2.5 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215)
14 Cotman, Lothar 3.5 (1188) 1-0 Robijns, Nisse 0.0 (0)
15 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 4.0 (1162)
16 Decraene, Merlijn 3.0 (1156) 1-0 Yaghoubi, Negin 2.5 (0)
17 Froeyman, Evelien 4.0 (0) 0-1 Mernier, Simon 3.0 (1150)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215) 0-1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514)
2 Morote, Mare 4.5 (1398) 0-1 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
3 Lauwers, Brent 4.0 (1162) 0-1 Boatca, Luca 5.0 (1392)
4 Smolders, Oscar 5.0 (1354) 1-0 Cotman, Lothar 3.5 (1188)
5 Mernier, Simon 3.0 (1150) ½-½ Wouters, Tibo 3.0 (1347)
6 Vantorre, Nils 4.0 (1315) 1-0 Decraene, Merlijn 3.0 (1156)
7 Hanssens, Daan 4.0 (0) 0-1 Govoreanu, Matei 4.5 (1271)
8 Celiktas, Kaan 4.5 (1259) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (630)
9 Froeyman, Hugo 5.0 (1555) 1-0 Huybrechts, Kobe 2.5 (0)
10 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1306)
11 Akulov, Vladimir 3.5 (1302) 1-0 Latowski, Karol 2.5 (0)
12 Van Bockland, Siebe 2.0 (0) 0-1 Peeters, Jurre 2.5 (0)
13 Pauwels, Wout 3.0 (0) ½-½ De Kneef, Thibo 2.5 (0)
14 Diels, Niels 1.5 (0) 0-1 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0)
15 Robijns, Nisse 0.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 2.5 (0)
16 Bellens, Toon 2.0 (0) 0-1 Froeyman, Evelien 4.0 (0)
17 Yaghoubi, Negin 2.5 (0) 0-1 Groffils, Leonard 4.0 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514) 1-0 Vantorre, Nils 4.0 (1315)
2 Boatca, Luca 5.0 (1392) 1-0 Govoreanu, Matei 4.5 (1271)
3 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 1-0 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
4 Dutre, Wonder 5.5 (630) 1-0 Mernier, Simon 3.0 (1150)
5 Wouters, Tibo 3.0 (1347) 0-1 Morote, Mare 4.5 (1398)
6 Decraene, Merlijn 3.0 (1156) 0-1 Froeyman, Hugo 5.0 (1555)
7 Mernier, Martin 4.0 (1306) 1-0 Foulon, Thales 2.5 (0)
8 Groffils, Leonard 4.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 3.5 (1302)
9 Huybrechts, Kobe 2.5 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 4.5 (1259)
10 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215)
11 Cotman, Lothar 3.5 (1188) 1-0 Hanssens, Daan 4.0 (0)
12 Peeters, Jurre 2.5 (0) 0-1 Lauwers, Brent 4.0 (1162)
13 Froeyman, Evelien 4.0 (0) 0-1 Pauwels, Wout 3.0 (0)
14 De Kneef, Thibo 2.5 (0) 1-0 Van Bockland, Siebe 2.0 (0)
15 Latowski, Karol 2.5 (0) 1-0 Diels, Niels 1.5 (0)
16 Robijns, Nisse 0.0 (0) 0-1 Bellens, Toon 2.0 (0)
17 Yaghoubi, Negin 2.5 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 0-1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514)
2 Dutre, Wonder 5.5 (630) ½-½ Boatca, Luca 5.0 (1392)
3 Froeyman, Hugo 5.0 (1555) 1-0 Akulov, Vladimir 3.5 (1302)
4 Govoreanu, Matei 4.5 (1271) ½-½ Morote, Mare 4.5 (1398)
5 Smolders, Oscar 5.0 (1354) ½-½ Celiktas, Kaan 4.5 (1259)
6 Vantorre, Nils 4.0 (1315) 0-1 Cotman, Lothar 3.5 (1188)
7 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1306)
8 Lauwers, Brent 4.0 (1162) 0-1 Wouters, Tibo 3.0 (1347)
9 Mernier, Simon 3.0 (1150) 1-0 De Kneef, Thibo 2.5 (0)
10 Pauwels, Wout 3.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 3.0 (1156)
11 Foulon, Thales 2.5 (0) ½-½ Latowski, Karol 2.5 (0)
12 Bellens, Toon 2.0 (0) 0-1 Peeters, Jurre 2.5 (0)
13 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0) 0-1 Groffils, Leonard 4.0 (0)
14 Hanssens, Daan 4.0 (0) 1-0 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0)
15 Froeyman, Evelien 4.0 (0) 1-0 Huybrechts, Kobe 2.5 (0)
16 Van Bockland, Siebe 2.0 (0) 1-0 Robijns, Nisse 0.0 (0)
17 Diels, Niels 1.5 (0) 0-1 Yaghoubi, Negin 2.5 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514) ½-½ Dutre, Wonder 5.5 (630)
2 Boatca, Luca 5.0 (1392) 1-0 Froeyman, Hugo 5.0 (1555)
3 Mernier, Martin 4.0 (1306) 0-1 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
4 Cotman, Lothar 3.5 (1188) 0-1 Govoreanu, Matei 4.5 (1271)
5 Morote, Mare 4.5 (1398) 1-0 Mernier, Simon 3.0 (1150)
6 Wouters, Tibo 3.0 (1347) 0-1 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
7 Celiktas, Kaan 4.5 (1259) 1-0 Vantorre, Nils 4.0 (1315)
8 Akulov, Vladimir 3.5 (1302) ½-½ Froeyman, Evelien 4.0 (0)
9 Decraene, Merlijn 3.0 (1156) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215)
10 Groffils, Leonard 4.0 (0) 1-0 Lauwers, Brent 4.0 (1162)
11 Peeters, Jurre 2.5 (0) 0-1 Hanssens, Daan 4.0 (0)
12 De Kneef, Thibo 2.5 (0) 1-0 Foulon, Thales 2.5 (0)
13 Latowski, Karol 2.5 (0) 0-1 Pauwels, Wout 3.0 (0)
14 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0) 1-0 Van Bockland, Siebe 2.0 (0)
15 Yaghoubi, Negin 2.5 (0) 1-0 Bellens, Toon 2.0 (0)
16 Huybrechts, Kobe 2.5 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0)
17 Robijns, Nisse 0.0 (0) 0-1 Diels, Niels 1.5 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 5.0 (1392) 0-1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514)
2 Dutre, Wonder 5.5 (630) 1-0 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
3 Morote, Mare 4.5 (1398) 0-1 Celiktas, Kaan 4.5 (1259)
4 Govoreanu, Matei 4.5 (1271) 0-1 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
5 Froeyman, Hugo 5.0 (1555) 1-0 Cotman, Lothar 3.5 (1188)
6 Groffils, Leonard 4.0 (0) 1-0 Mernier, Martin 4.0 (1306)
7 Hanssens, Daan 4.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 3.0 (1156)
8 Froeyman, Evelien 4.0 (0) ½-½ Wouters, Tibo 3.0 (1347)
9 Akulov, Vladimir 3.5 (1302) 1-0 De Kneef, Thibo 2.5 (0)
10 Mernier, Simon 3.0 (1150) ½-½ Pauwels, Wout 3.0 (0)
11 Vantorre, Nils 4.0 (1315) 1-0 Peeters, Jurre 2.5 (0)
12 Lauwers, Brent 4.0 (1162) 1-0 Yaghoubi, Negin 2.5 (0)
13 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0) 1-0 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0)
14 Akulov, Vsevolod 3.5 (1215) 1-0 Latowski, Karol 2.5 (0)
15 Foulon, Thales 2.5 (0) ½-½ Van Bockland, Siebe 2.0 (0)
16 Diels, Niels 1.5 (0) 0-1 Bellens, Toon 2.0 (0)
17 Huybrechts, Kobe 2.5 (0) 1-0 Robijns, Nisse 0.0 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Celiktas, Kaan 4.5 (1259) 0-1 Musabayeva, Diana 6.5 (1514)
2 Smolders, Oscar 5.0 (1354) ½-½ Dutre, Wonder 5.5 (630)
3 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) ½-½ Boatca, Luca 5.0 (1392)
4 Froeyman, Hugo 5.0 (1555) 1-0 Groffils, Leonard 4.0 (0)
5 Hanssens, Daan 4.0 (0) 0-1 Morote, Mare 4.5 (1398)
6 Govoreanu, Matei 4.5 (1271) 1-0 Akulov, Vladimir 3.5 (1302)
7 Wouters, Tibo 3.0 (1347) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (0)
8 Pauwels, Wout 3.0 (0) 0-1 Vantorre, Nils 4.0 (1315)
9 Mernier, Martin 4.0 (1306) 1-0 Mernier, Simon 3.0 (1150)
10 Cotman, Lothar 3.5 (1188) ½-½ Akulov, Vsevolod 3.5 (1215)
11 Decraene, Merlijn 3.0 (1156) 0-1 Lauwers, Brent 4.0 (1162)
12 De Kneef, Thibo 2.5 (0) 0-1 Froeyman, Evelien 4.0 (0)
13 Peeters, Jurre 2.5 (0) ½-½ Foulon, Thales 2.5 (0)
14 Bellens, Toon 2.0 (0) 0-1 Van Den Berghe, Janti 3.0 (0)
15 Yaghoubi, Negin 2.5 (0) ½-½ Huybrechts, Kobe 2.5 (0)
16 Van Bockland, Siebe 2.0 (0) ½-½ Diels, Niels 1.5 (0)
17 Latowski, Karol 2.5 (0) 1-0 Robijns, Nisse 0.0 (0)
  Oloeriu, Calin 0.0 (1372) 0 Afwezig    
  Vanherck, Alexander 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1514
FIDE-ID254720
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 1 4.0 0.85 +0.15
5 1      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 1      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 Z v 1 5.5 0.67 +0.33
7 1      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 Z - 1 6.5 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1171 29.0 Totaal 6.5 5.78 +0.72
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 19)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo630
FIDE-ID259411
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
6 2      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W ^ 1 5.0 0.08 +0.92
7 2      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - ½ 5.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1348 33.5 Totaal 5.5 0.56 +4.94
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1392
FIDE-ID1259660
F-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Diels, Niels BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 W - 1 3.0 0.66 +0.34
4 2      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
5 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 W - 1 4.5 0.28 +0.72
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 W v 0 4.5 0.33 -0.33
7 3      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - ½ 5.0 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 31.5 Totaal 5.0 4.63 +0.37
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1354
FIDE-ID258091
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 3      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 0 2.0 0.68 -0.68
4 5      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 W - ½ 2.5 0.63 -0.13
5 6      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 Z - 1 3.5 0.51 +0.49
6 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 Z - 1 4.5 0.61 +0.39
7 2      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 W - ½ 5.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1152 28.0 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
Froeyman, Hugo (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1555
FIDE-ID254630
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 W - 1 3.0 0.81 +0.19
5 2      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 Z - 0 3.0 0.72 -0.72
6 5      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 W ^ 1 4.0 0.90 +0.10
7 4      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1133 27.0 Totaal 5.0 6.11 -1.11
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1218
FIDE-ID258105
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Morote, Mare BEL 1398 4.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 3      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W - 1 3.0 0.32 +0.68
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
5 3      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 1 4.0 0.38 +0.62
6 2      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 3      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 W - ½ 4.5 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 33.5 Totaal 4.5 3.22 +1.28
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1271
FIDE-ID258059
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
4 4      Morote, Mare BEL 1398 4.5 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
5 4      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 Z - 1 3.5 0.61 +0.39
6 4      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W ^ 0 3.5 0.39 -0.39
7 6      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 W - 1 4.5 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1326 29.5 Totaal 4.5 3.97 +0.53
Begin van de pagina
Celiktas, Kaan (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo1259
FIDE-ID258571
F-Elo1259
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Latowski, Karol BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - ½ 2.5 0.37 +0.13
5 7      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 W - 1 3.5 0.42 +0.58
6 3      Morote, Mare BEL 1398 4.5 Z v 1 4.5 0.31 +0.69
7 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 W - 0 4.5 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1242 30.5 Totaal 4.5 4.05 +0.45
Begin van de pagina
Morote, Mare (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.15404
N-Elo1398
FIDE-ID251038
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 5      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 Z ^ ½ 2.5 0.67 -0.17
5 5      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 W - 1 3.5 0.81 +0.19
6 3      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 W - 0 3.5 0.69 -0.69
7 5      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1249 26.0 Totaal 4.5 5.32 -0.82
Begin van de pagina
Groffils, Leonard (Rank: 25)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1328 27.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1306
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
5 3      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W - 0 3.0 0.62 -0.62
6 6      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 9      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1194 25.5 Totaal 4.0 5.63 -1.63
Begin van de pagina
Vantorre, Nils (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1315
FIDE-ID258474
F-Elo1257
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
4 6      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 W - 0 2.0 0.67 -0.67
5 7      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
6 11      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 27.0 Totaal 4.0 4.96 -0.96
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 26)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 5      Morote, Mare BEL 1398 4.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 25.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 28)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 23.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Lauwers, Brent (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1162
FIDE-ID250104
F-Elo1274
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 12      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
5 10      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.92 -0.92
6 12      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 Z - 1 4.0 0.51 +0.49
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1298 23.0 Totaal 4.0 4.66 -0.66
Begin van de pagina
Froeyman, Evelien (Rank: 36)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo0
FIDE-ID262170
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 8      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 12      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1266 19.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 10)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1302
FIDE-ID251739
F-Elo1302
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Latowski, Karol BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 8      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 9      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 Z - 0 3.5 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1413 25.0 Totaal 3.5 5.33 -1.83
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1188
FIDE-ID255173
F-Elo1156
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 11      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
5 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 4.5 W - 0 3.0 0.39 -0.39
6 5      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 Z v 0 3.0 0.10 -0.10
7 10      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 W - ½ 3.5 0.46 +0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1342 26.0 Totaal 3.5 3.40 +0.10
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1215
FIDE-ID251747
F-Elo1215
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 10      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - 0 2.0 0.38 -0.38
5 9      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
6 14      Latowski, Karol BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 Z v ½ 3.5 0.54 -0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1291 25.0 Totaal 3.5 4.41 -0.91
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 7)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1347
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 Z - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 5      Morote, Mare BEL 1398 4.5 W - 0 1.5 0.43 -0.43
4 8      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 Z v 1 2.5 0.74 +0.26
5 6      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W ^ 0 2.5 0.49 -0.49
6 8      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
7 7      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1266 26.5 Totaal 3.0 5.17 -2.17
Begin van de pagina
Mernier, Simon (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1150
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 4      Dutre, Wonder BEL 630 5.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
4 9      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Morote, Mare BEL 1398 4.5 Z - 0 2.5 0.19 -0.19
6 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
7 9      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1170 26.5 Totaal 3.0 4.41 -1.41
Begin van de pagina
Pauwels, Wout (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 13      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 10      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
5 13      Latowski, Karol BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 10      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 8      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1209 23.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 17)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1156
FIDE-ID255556
F-Elo1170
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
3 6      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 W ^ 1 3.0 0.42 +0.58
6 7      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 11      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 W - 0 3.0 0.49 -0.49
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1311 26.0 Totaal 3.0 4.04 -1.04
Begin van de pagina
Van Den Berghe, Janti (Rank: 33)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Diels, Niels BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 21.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
De Kneef, Thibo (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Morote, Mare BEL 1398 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 14      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 9      Mernier, Simon BEL 1150 3.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 12      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 9      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1283 22.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Peeters, Jurre (Rank: 31)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Hanssens, Daan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Vantorre, Nils BEL 1315 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1230 22.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Huybrechts, Kobe (Rank: 27)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19371
N-Elo0
FIDE-ID264652
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Froeyman, Hugo BEL 1555 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 23.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Yaghoubi, Negin (Rank: 35)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.20057
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Decraene, Merlijn BEL 1156 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Groffils, Leonard BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Kaminskiy, Volodimyr BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Diels, Niels BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Lauwers, Brent BEL 1162 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1159 21.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Foulon, Thales (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Latowski, Karol BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 12      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 15      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 13      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1330 18.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Latowski, Karol (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Celiktas, Kaan BEL 1259 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Diels, Niels BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 13      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 14      Akulov, Vsevolod BEL 1215 3.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
7 17      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1258 18.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Van Bockland, Siebe (Rank: 20)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.20157
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayeva, Diana BEL 1514 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      De Kneef, Thibo BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 16      Diels, Niels BEL 0 1.5 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1514 18.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Bellens, Toon (Rank: 24)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.20798
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wouters, Tibo BEL 1347 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Froeyman, Evelien BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Diels, Niels BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1347 16.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Diels, Niels (Rank: 22)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20019
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Boatca, Luca BEL 1392 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Latowski, Karol BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Yaghoubi, Negin BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Robijns, Nisse BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 16      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 16      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1392 17.0 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Oloeriu, Calin (Rank: 5)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1372
FIDE-ID253022
F-Elo1389
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Vanherck, Alexander (Rank: 34)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19680
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Robijns, Nisse (Rank: 32)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Cotman, Lothar BEL 1188 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Van Bockland, Siebe BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Diels, Niels BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 17      Huybrechts, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7 17      Latowski, Karol BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 16.5 Totaal 0.0 3.08 -3.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayeva, Diana 2 1514 1633 6.5 31 W 1 19 Z 1 12 W 1 6 Z 1 2 W ½ 3 Z 1 8 Z 1 26.25 27.00 26.5 6
2 Dutre, Wonder 19 630 1250 5.5 5 W 1 8 Z 1 21 W 1 3 W ½ 1 Z ½ 6 W 1 4 Z ½ 25.25 30.50 24.0 4
3 Boatca, Luca 4 1392 1401 5.0 33 W 1 15 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 5 W 1 1 W 0 6 Z ½ 20.00 30.00 23.5 4
4 Smolders, Oscar 6 1354 1328 5.0 29 Z 1 18 W 1 6 Z 0 8 W ½ 20 Z 1 7 Z 1 2 W ½ 18.50 25.50 20.5 4
5 Froeyman, Hugo 1 1555 1373 5.0 2 Z 0 27 W 1 23 Z 1 17 W 1 3 Z 0 18 W 1 10 W 1 16.50 24.50 18.0 5
6 Sazonov, Fedor 13 1218 1331 4.5 22 W 1 9 Z 1 4 W 1 1 W 0 11 Z 1 2 Z 0 3 W ½ 19.00 30.50 21.5 4
7 Govoreanu, Matei 11 1271 1299 4.5 14 W 1 13 Z 1 3 Z 0 9 W ½ 18 Z 1 4 W 0 17 W 1 17.25 26.00 19.0 4
8 Celiktas, Kaan 12 1259 1267 4.5 30 Z 1 2 W 0 27 Z 1 4 Z ½ 12 W 1 9 Z 1 1 W 0 16.00 28.00 19.0 4
9 Morote, Mare 3 1398 1279 4.5 25 Z 1 6 W 0 20 Z 1 7 Z ½ 21 W 1 8 W 0 13 Z 1 14.75 23.50 18.0 4
10 Groffils, Leonard 25 0 999 4.0 12 W 0 28 Z 1 17 W 0 14 Z 1 15 W 1 11 W 1 5 Z 0 14.50 24.50 15.0 4
11 Mernier, Martin 9 1306 1080 4.0 13 W 0 14 Z 1 29 W 1 19 Z 1 6 W 0 10 Z 0 21 W 1 13.00 23.00 16.0 4
12 Vantorre, Nils 8 1315 1173 4.0 10 Z 1 23 W 1 1 Z 0 18 W 0 8 Z 0 26 W 1 22 Z 1 12.50 24.50 16.0 4
13 Hanssens, Daan 26 0 953 4.0 11 Z 1 7 W 0 18 Z 0 24 W 1 26 Z 1 23 W 1 9 W 0 12.50 22.50 16.0 4
14 Kaminskiy, Volodimyr 28 0 611 4.0 7 Z 0 11 W 0 28 Z 1 10 W 0 27 Z 1 24 W 1 20 Z 1 11.00 21.00 11.0 4
15 Lauwers, Brent 16 1162 1042 4.0 24 Z 1 3 W 0 26 Z 1 20 W 0 10 Z 0 28 W 1 23 Z 1 11.00 20.50 15.0 4
16 Froeyman, Evelien 36 0 593 4.0 21 W 0 32 Z 1 22 W 0 27 W 1 17 Z ½ 20 W ½ 25 Z 1 10.25 17.50 13.5 3
17 Akulov, Vladimir 10 1302 1048 3.5 27 Z 0 30 W 1 10 Z 1 5 Z 0 16 W ½ 25 W 1 7 Z 0 11.00 22.50 14.5 3
18 Cotman, Lothar 15 1188 1184 3.5 36 W 1 4 Z 0 13 W 1 12 Z 1 7 W 0 5 Z 0 19 W ½ 9.75 26.00 16.5 3
19 Akulov, Vsevolod 14 1215 1087 3.5 26 Z 1 1 W 0 24 Z 1 11 W 0 23 Z 0 30 W 1 18 Z ½ 9.75 22.50 14.5 3
20 Wouters, Tibo 7 1347 1072 3.0 32 W 1 21 Z ½ 9 W 0 15 Z 1 4 W 0 16 Z ½ 14 W 0 9.50 24.50 15.0 2
21 Mernier, Simon 18 1150 950 3.0 16 Z 1 20 W ½ 2 Z 0 25 W 1 9 Z 0 22 W ½ 11 Z 0 9.50 24.00 15.0 2
22 Pauwels, Wout 30 0 634 3.0 6 Z 0 25 W ½ 16 Z 1 23 W 0 30 Z 1 21 Z ½ 12 W 0 9.25 21.00 12.0 2
23 Decraene, Merlijn 17 1156 1017 3.0 28 W 1 12 Z 0 5 W 0 22 Z 1 19 W 1 13 Z 0 15 W 0 9.00 23.50 14.0 3
24 Van Den Berghe, Janti 33 0 283 3.0 15 W 0 33 Z 1 19 W 0 13 Z 0 31 W 1 14 Z 0 32 Z 1 5.50 19.50 10.0 3
25 De Kneef, Thibo 21 0 440 2.5 9 W 0 22 Z ½ 31 W 1 21 Z 0 29 W 1 17 Z 0 16 W 0 6.00 20.50 11.0 2
26 Peeters, Jurre 31 0 417 2.5 19 W 0 31 Z 1 15 W 0 32 Z 1 13 W 0 12 Z 0 29 W ½ 5.25 20.00 10.5 2
27 Huybrechts, Kobe 27 0 478 2.5 17 W 1 5 Z 0 8 W 0 16 Z 0 14 W 0 36 W 1 28 Z ½ 4.75 23.50 9.5 2
28 Yaghoubi, Negin 35 0 221 2.5 23 Z 0 10 W 0 14 W 0 33 Z 1 32 W 1 15 Z 0 27 W ½ 4.75 19.50 7.5 2
29 Foulon, Thales 23 0 270 2.5 4 W 0 36 Z 1 11 Z 0 30 W ½ 25 Z 0 31 W ½ 26 Z ½ 3.50 18.50 9.5 1
30 Latowski, Karol 29 0 429 2.5 8 W 0 17 Z 0 33 W 1 29 Z ½ 22 W 0 19 Z 0 36 W 1 2.75 18.50 8.0 2
31 Van Bockland, Siebe 20 0 50 2.0 1 Z 0 26 W 0 25 Z 0 36 W 1 24 Z 0 29 Z ½ 33 W ½ 2.00 18.50 5.5 1
32 Bellens, Toon 24 0 26 2.0 20 Z 0 16 W 0 36 Z 1 26 W 0 28 Z 0 33 Z 1 24 W 0 1.50 16.50 7.0 2
33 Diels, Niels 22 0 -31 1.5 3 Z 0 24 W 0 30 Z 0 28 W 0 36 Z 1 32 W 0 31 Z ½ 1.00 17.00 3.5 1
34 Oloeriu, Calin 5 1372 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
35 Vanherck, Alexander 34 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
36 Robijns, Nisse 32 0 -630 0.0 18 Z 0 29 W 0 32 W 0 31 Z 0 33 W 0 27 Z 0 30 Z 0 0.00 15.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/04/06 23:51