SwarLogo 13de Schans 2019 Open SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Roel Hamblok
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 06/04/2019 tot 06/04/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut +20 M 13668 2304 Deurne 6.5 2521 28.00 27.50 25.5 6
2 Maerevoet, Sim -20 M 10832 2278 Hoboken 5.5 2328 21.50 28.00 24.5 5
3 Vandelacluze, Ian +20 M 10139 2174 KOSK Oostende 5.0 2193 21.25 28.50 22.0 3
4 Peeters, Tim +20 M 28231 2040 Westerlo 5.0 2049 14.00 23.50 17.0 5
5 Van Kessel, Wessel +20 M 10785 2104 Lommel 4.5 2057 16.00 27.50 21.0 4
6 Van Malder, Dries -20 M 10934 2144 LSV-Chesspirant 4.5 1975 15.75 22.00 15.0 4
7 Boudry, William -20 M 10816 2051 LSV-Chesspirant 4.5 1933 15.25 22.50 15.0 4
8 De Coninck, Erik -20 M 10474 1959 Houthalen-Oost 4.5 1978 13.75 23.50 18.0 4
9 Dauw, Sterre -20 M 15269 2184 Mechelen 4.0 2073 16.00 29.00 21.0 4
10 Butzen, Robin -20 M 13707 2042 Hoboken 4.0 1946 13.00 24.50 19.5 3
11 Langie, Jeroen +20 M 12160 1449 De Drie Torens Gent 4.0 1795 13.00 23.00 17.0 4
12 Lehaen, Frank +20 M 39535 1930 Houthalen-Oost 4.0 1844 12.50 21.00 15.5 3
13 Pfeiffer, Noah -20 M 13545 1738 Wirtzfeld 4.0 1849 11.75 22.50 16.5 3
14 Vanlommel, Maxim +20 M 11373 1673 Westerlo 4.0 1712 10.00 22.00 14.0 4
15 Verheyen, Olivier -20 M 10978 2156 Overpelt 3.5 2047 14.00 30.00 18.0 3
16 Cuvelier, Annelies +20 F 18465 1786 LSV-Chesspirant 3.5 1798 9.75 25.50 17.0 3
17 Pouliart, Sander +20 M 15856 1462 Mechelen 3.0 1653 10.25 23.00 12.5 2
18 Jansen, Luc +20 M 20095 1580 Turnhout 3.0 1657 7.50 23.50 11.0 2
19 Abidin, Aysajan +20 M 17291 1456 Leuven Centraal 3.0 1471 7.50 22.00 11.0 3
20 De Vet, Sylvin +20 M 34533 1550 Westerlo 3.0 1474 6.75 19.50 11.5 1
21 Hooyberghs, Benny +20 M 27324 1447 Mol 3.0 1521 5.75 19.50 9.5 2
22 Akulova, Alicia -20 F 10949 1737 Leopoldsburg 3.0 1520 4.00 21.50 12.0 3
23 Motmans, Matthias -20 M 14552 1313 Mechelen 3.0 1374 4.00 16.50 9.0 2
24 Bigi, Ernesto +20 M 13429 1189 Eisden 3.0 1108 3.50 16.00 7.0 2
25 Pools, Robert +20 M 20451 1689 Hasselt 2.5 1451 5.75 21.50 9.5 1
26 Huybrechts, Martijn +20 M 20085 0 Westerlo 2.5 1367 5.75 17.50 9.0 1
27 Van Der Avort, Bart +20 M 15835 0 Turnhout 2.0 1314 5.50 19.00 10.5 0
28 Silantev, Ilia -20 M 18840 1365 Dolle Toren Leuven 2.0 1221 1.50 17.50 5.0 1
29 Vancoillie, Florian -20 M 13738 1187 KBSK Brugge 1.0 638 2.50 19.00 6.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 1 Froeyman, Helmut +20 M 13668 2304 Deurne 6.5 2521 28.00 27.50 25.5 6
2 3 Vandelacluze, Ian +20 M 10139 2174 KOSK Oostende 5.0 2193 21.25 28.50 22.0 3
3 4 Peeters, Tim +20 M 28231 2040 Westerlo 5.0 2049 14.00 23.50 17.0 5
4 5 Van Kessel, Wessel +20 M 10785 2104 Lommel 4.5 2057 16.00 27.50 21.0 4
5 11 Langie, Jeroen +20 M 12160 1449 De Drie Torens Gent 4.0 1795 13.00 23.00 17.0 4
6 12 Lehaen, Frank +20 M 39535 1930 Houthalen-Oost 4.0 1844 12.50 21.00 15.5 3
7 14 Vanlommel, Maxim +20 M 11373 1673 Westerlo 4.0 1712 10.00 22.00 14.0 4
8 16 Cuvelier, Annelies +20 F 18465 1786 LSV-Chesspirant 3.5 1798 9.75 25.50 17.0 3
9 17 Pouliart, Sander +20 M 15856 1462 Mechelen 3.0 1653 10.25 23.00 12.5 2
10 18 Jansen, Luc +20 M 20095 1580 Turnhout 3.0 1657 7.50 23.50 11.0 2
11 19 Abidin, Aysajan +20 M 17291 1456 Leuven Centraal 3.0 1471 7.50 22.00 11.0 3
12 20 De Vet, Sylvin +20 M 34533 1550 Westerlo 3.0 1474 6.75 19.50 11.5 1
13 21 Hooyberghs, Benny +20 M 27324 1447 Mol 3.0 1521 5.75 19.50 9.5 2
14 24 Bigi, Ernesto +20 M 13429 1189 Eisden 3.0 1108 3.50 16.00 7.0 2
15 25 Pools, Robert +20 M 20451 1689 Hasselt 2.5 1451 5.75 21.50 9.5 1
16 26 Huybrechts, Martijn +20 M 20085 0 Westerlo 2.5 1367 5.75 17.50 9.0 1
17 27 Van Der Avort, Bart +20 M 15835 0 Turnhout 2.0 1314 5.50 19.00 10.5 0
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 2 Maerevoet, Sim -20 M 10832 2278 Hoboken 5.5 2328 21.50 28.00 24.5 5
2 6 Van Malder, Dries -20 M 10934 2144 LSV-Chesspirant 4.5 1975 15.75 22.00 15.0 4
3 7 Boudry, William -20 M 10816 2051 LSV-Chesspirant 4.5 1933 15.25 22.50 15.0 4
4 8 De Coninck, Erik -20 M 10474 1959 Houthalen-Oost 4.5 1978 13.75 23.50 18.0 4
5 9 Dauw, Sterre -20 M 15269 2184 Mechelen 4.0 2073 16.00 29.00 21.0 4
6 10 Butzen, Robin -20 M 13707 2042 Hoboken 4.0 1946 13.00 24.50 19.5 3
7 13 Pfeiffer, Noah -20 M 13545 1738 Wirtzfeld 4.0 1849 11.75 22.50 16.5 3
8 15 Verheyen, Olivier -20 M 10978 2156 Overpelt 3.5 2047 14.00 30.00 18.0 3
9 22 Akulova, Alicia -20 F 10949 1737 Leopoldsburg 3.0 1520 4.00 21.50 12.0 3
10 23 Motmans, Matthias -20 M 14552 1313 Mechelen 3.0 1374 4.00 16.50 9.0 2
11 28 Silantev, Ilia -20 M 18840 1365 Dolle Toren Leuven 2.0 1221 1.50 17.50 5.0 1
12 29 Vancoillie, Florian -20 M 13738 1187 KBSK Brugge 1.0 638 2.50 19.00 6.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304) 1-0 Akulova, Alicia 3.0 (1737)
2 Pools, Robert 2.5 (1689) 0-1 Maerevoet, Sim 5.5 (2278)
3 Dauw, Sterre 4.0 (2184) 1-0 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673)
4 Jansen, Luc 3.0 (1580) 0-1 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174)
5 Verheyen, Olivier 3.5 (2156) 1-0 De Vet, Sylvin 3.0 (1550)
6 Pouliart, Sander 3.0 (1462) 1-0 Van Malder, Dries 4.5 (2144)
7 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104) 1-0 Abidin, Aysajan 3.0 (1456)
8 Langie, Jeroen 4.0 (1449) 1-0 Boudry, William 4.5 (2051)
9 Butzen, Robin 4.0 (2042) 1-0 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
10 Silantev, Ilia 2.0 (1365) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2040)
11 De Coninck, Erik 4.5 (1959) 1-0 Motmans, Matthias 3.0 (1313)
12 Bigi, Ernesto 3.0 (1189) 0-1 Lehaen, Frank 4.0 (1930)
13 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786) 1-0 Vancoillie, Florian 1.0 (1187)
14 Huybrechts, Martijn 2.5 (0) 0-1 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738)
  Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Peeters, Tim 5.0 (2040) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304)
2 Maerevoet, Sim 5.5 (2278) 1-0 De Coninck, Erik 4.5 (1959)
3 Lehaen, Frank 4.0 (1930) 0-1 Dauw, Sterre 4.0 (2184)
4 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786)
5 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738) ½-½ Verheyen, Olivier 3.5 (2156)
6 Pouliart, Sander 3.0 (1462) 0-1 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104)
7 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 0-1 Butzen, Robin 4.0 (2042)
8 Abidin, Aysajan 3.0 (1456) 0-1 Langie, Jeroen 4.0 (1449)
9 Boudry, William 4.5 (2051) ½-½ Van Malder, Dries 4.5 (2144)
10 Akulova, Alicia 3.0 (1737) 1-0 Silantev, Ilia 2.0 (1365)
11 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) ½-½ Pools, Robert 2.5 (1689)
12 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673) 1-0 Bigi, Ernesto 3.0 (1189)
13 Motmans, Matthias 3.0 (1313) 0-1 Jansen, Luc 3.0 (1580)
14 De Vet, Sylvin 3.0 (1550) 1-0 Huybrechts, Martijn 2.5 (0)
  Vancoillie, Florian 1.0 (1187) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304) ½-½ Vandelacluze, Ian 5.0 (2174)
2 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104) 0-1 Maerevoet, Sim 5.5 (2278)
3 Dauw, Sterre 4.0 (2184) 1-0 Langie, Jeroen 4.0 (1449)
4 Butzen, Robin 4.0 (2042) ½-½ Pfeiffer, Noah 4.0 (1738)
5 Verheyen, Olivier 3.5 (2156) 1-0 Peeters, Tim 5.0 (2040)
6 De Coninck, Erik 4.5 (1959) 1-0 De Vet, Sylvin 3.0 (1550)
7 Jansen, Luc 3.0 (1580) ½-½ Lehaen, Frank 4.0 (1930)
8 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786) 1-0 Pouliart, Sander 3.0 (1462)
9 Vancoillie, Florian 1.0 (1187) 0-1 Akulova, Alicia 3.0 (1737)
10 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673) 1-0 Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
11 Van Malder, Dries 4.5 (2144) 1-0 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
12 Pools, Robert 2.5 (1689) 0-1 Boudry, William 4.5 (2051)
13 Bigi, Ernesto 3.0 (1189) 0-1 Abidin, Aysajan 3.0 (1456)
14 Silantev, Ilia 2.0 (1365) 0-1 Motmans, Matthias 3.0 (1313)
  Huybrechts, Martijn 2.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Maerevoet, Sim 5.5 (2278) 1-0 Dauw, Sterre 4.0 (2184)
2 Verheyen, Olivier 3.5 (2156) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304)
3 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174) ½-½ Butzen, Robin 4.0 (2042)
4 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738) 0-1 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104)
5 Akulova, Alicia 3.0 (1737) 0-1 De Coninck, Erik 4.5 (1959)
6 Langie, Jeroen 4.0 (1449) 0-1 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786)
7 Van Malder, Dries 4.5 (2144) 1-0 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673)
8 Boudry, William 4.5 (2051) 1-0 Jansen, Luc 3.0 (1580)
9 Lehaen, Frank 4.0 (1930) ½-½ Pouliart, Sander 3.0 (1462)
10 Peeters, Tim 5.0 (2040) 1-0 Vancoillie, Florian 1.0 (1187)
11 De Vet, Sylvin 3.0 (1550) ½-½ Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
12 Abidin, Aysajan 3.0 (1456) 1-0 Huybrechts, Martijn 2.5 (0)
13 Motmans, Matthias 3.0 (1313) 0-1 Pools, Robert 2.5 (1689)
14 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) 1-0 Silantev, Ilia 2.0 (1365)
  Bigi, Ernesto 3.0 (1189) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304) 1-0 Maerevoet, Sim 5.5 (2278)
2 Dauw, Sterre 4.0 (2184) 1-0 Butzen, Robin 4.0 (2042)
3 De Coninck, Erik 4.5 (1959) 0-1 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174)
4 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786)
5 Boudry, William 4.5 (2051) 0-1 Verheyen, Olivier 3.5 (2156)
6 Lehaen, Frank 4.0 (1930) 1-0 Van Malder, Dries 4.5 (2144)
7 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2040)
8 Abidin, Aysajan 3.0 (1456) 0-1 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738)
9 Langie, Jeroen 4.0 (1449) 1-0 Akulova, Alicia 3.0 (1737)
10 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) ½-½ Pools, Robert 2.5 (1689)
11 Jansen, Luc 3.0 (1580) ½-½ Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
12 Pouliart, Sander 3.0 (1462) ½-½ De Vet, Sylvin 3.0 (1550)
13 Vancoillie, Florian 1.0 (1187) 0-1 Motmans, Matthias 3.0 (1313)
14 Huybrechts, Martijn 2.5 (0) 1-0 Bigi, Ernesto 3.0 (1189)
  Silantev, Ilia 2.0 (1365) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dauw, Sterre 4.0 (2184) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304)
2 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174) ½-½ Van Kessel, Wessel 4.5 (2104)
3 Maerevoet, Sim 5.5 (2278) 1-0 Verheyen, Olivier 3.5 (2156)
4 Butzen, Robin 4.0 (2042) 1-0 Lehaen, Frank 4.0 (1930)
5 Peeters, Tim 5.0 (2040) 1-0 Langie, Jeroen 4.0 (1449)
6 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786) ½-½ De Coninck, Erik 4.5 (1959)
7 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738) 0-1 Boudry, William 4.5 (2051)
8 Van Malder, Dries 4.5 (2144) 1-0 Jansen, Luc 3.0 (1580)
9 Akulova, Alicia 3.0 (1737) 0-1 Abidin, Aysajan 3.0 (1456)
10 Pools, Robert 2.5 (1689) ½-½ Huybrechts, Martijn 2.5 (0)
11 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) 0-1 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673)
12 Motmans, Matthias 3.0 (1313) 0-1 Pouliart, Sander 3.0 (1462)
13 Bigi, Ernesto 3.0 (1189) 1-0 Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
14 Silantev, Ilia 2.0 (1365) 1-0 Vancoillie, Florian 1.0 (1187)
  De Vet, Sylvin 3.0 (1550) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (06/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2304) 1-0 Van Kessel, Wessel 4.5 (2104)
2 Vandelacluze, Ian 5.0 (2174) ½-½ Maerevoet, Sim 5.5 (2278)
3 Peeters, Tim 5.0 (2040) 1-0 Dauw, Sterre 4.0 (2184)
4 De Coninck, Erik 4.5 (1959) 1-0 Butzen, Robin 4.0 (2042)
5 Verheyen, Olivier 3.5 (2156) 0-1 Van Malder, Dries 4.5 (2144)
6 Boudry, William 4.5 (2051) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1786)
7 De Vet, Sylvin 3.0 (1550) 0-1 Lehaen, Frank 4.0 (1930)
8 Pouliart, Sander 3.0 (1462) 0-1 Pfeiffer, Noah 4.0 (1738)
9 Vanlommel, Maxim 4.0 (1673) 1-0 Abidin, Aysajan 3.0 (1456)
10 Langie, Jeroen 4.0 (1449) 1-0 Pools, Robert 2.5 (1689)
11 Huybrechts, Martijn 2.5 (0) 0-1 Akulova, Alicia 3.0 (1737)
12 Jansen, Luc 3.0 (1580) 1-0 Silantev, Ilia 2.0 (1365)
13 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 0-1 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
14 Vancoillie, Florian 1.0 (1187) 0-1 Bigi, Ernesto 3.0 (1189)
  Motmans, Matthias 3.0 (1313) 1 Bye    
Begin van de pagina

FM Froeyman, Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2304
FIDE-ID203602
F-Elo2272
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - ½ 2.5 0.68 -0.18
4 2      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 Z - 1 3.5 0.70 +0.30
5 1      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 W - 1 4.5 0.54 +0.46
6 1      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 Z ^ 1 5.5 0.66 +0.34
7 1      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 W v 1 6.5 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2096 30.5 Totaal 6.5 5.08 +1.42
Begin van de pagina
Maerevoet, Sim (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2278
FIDE-ID241725
F-Elo2319
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pools, Robert BEL 1689 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 W - 1 4.0 0.63 +0.37
5 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 Z - 0 4.0 0.46 -0.46
6 3      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 W v 1 5.0 0.67 +0.33
7 2      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z v ½ 5.5 0.64 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2081 30.5 Totaal 5.5 4.92 +0.58
Begin van de pagina
Vandelacluze, Ian (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10139
N-Elo2174
FIDE-ID222755
F-Elo2087
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 Z - ½ 2.5 0.32 +0.18
4 3      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 W - ½ 3.0 0.68 -0.18
5 3      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
6 2      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 W - ½ 4.5 0.60 -0.10
7 2      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 W - ½ 5.0 0.36 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2007 31.5 Totaal 5.0 4.56 +0.44
Begin van de pagina
Peeters, Tim (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2040
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 5      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
4 10      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 5      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 W - 1 5.0 0.31 +0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1759 25.0 Totaal 5.0 4.49 +0.51
Begin van de pagina
Van Kessel, Wessel (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2104
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 4      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 4      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W - 1 4.0 0.87 +0.13
6 2      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z - ½ 4.5 0.40 +0.10
7 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 Z - 0 4.5 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1885 30.5 Totaal 4.5 4.52 -0.02
Begin van de pagina
Van Malder, Dries (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2144
FIDE-ID242314
F-Elo2179
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Boudry, William BEL 2051 4.5 Z - ½ 0.5 0.63 -0.13
3 11      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 Z ^ 0 2.5 0.77 -0.77
6 8      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 Z v 1 4.5 0.48 +0.52
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 25.0 Totaal 4.5 5.56 -1.06
Begin van de pagina
Boudry, William (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2051
FIDE-ID234990
F-Elo2010
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 W - ½ 0.5 0.37 +0.13
3 12      Pools, Robert BEL 1689 2.5 Z - 1 1.5 0.90 +0.10
4 8      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 W - 0 2.5 0.36 -0.36
6 7      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
7 6      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W ^ 1 4.5 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1791 25.0 Totaal 4.5 5.15 -0.65
Begin van de pagina
De Coninck, Erik (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1959
FIDE-ID233234
F-Elo1938
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 6      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
5 3      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - 0 3.0 0.23 -0.23
6 6      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 4      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 W - 1 4.5 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1840 27.0 Totaal 4.5 4.10 +0.40
Begin van de pagina
Dauw, Sterre (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2184
FIDE-ID248886
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 3      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
5 2      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
6 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 W - 0 4.0 0.34 -0.34
7 3      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z ^ 0 4.0 0.69 -0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 33.0 Totaal 4.0 4.74 -0.74
Begin van de pagina
Butzen, Robin (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo2042
FIDE-ID244392
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 W - ½ 2.5 0.86 -0.36
4 3      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z v ½ 3.0 0.32 +0.18
5 2      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
6 4      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 W - 1 4.0 0.65 +0.35
7 4      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1905 26.5 Totaal 4.0 4.59 -0.59
Begin van de pagina
Langie, Jeroen (Rank: 22)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1449
FIDE-ID236195
F-Elo1468
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Boudry, William BEL 2051 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 Z - 1 2.0 0.49 +0.51
3 3      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 9      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 W - 1 3.0 0.16 +0.84
6 5      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Pools, Robert BEL 1689 2.5 W - 1 4.0 0.20 +0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1849 25.5 Totaal 4.0 1.21 +2.79
Begin van de pagina
Lehaen, Frank (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.39535
N-Elo1930
FIDE-ID206741
F-Elo1895
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 7      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 Z - ½ 1.5 0.89 -0.39
4 9      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 6      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 W v 1 3.0 0.23 +0.77
6 4      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 Z ^ 0 3.0 0.35 -0.35
7 7      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1735 24.5 Totaal 4.0 4.41 -0.41
Begin van de pagina
Pfeiffer, Noah (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1738
FIDE-ID241881
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 Z - ½ 2.0 0.14 +0.36
4 4      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 W ^ 0 2.0 0.10 -0.10
5 8      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
6 7      Boudry, William BEL 2051 4.5 W - 0 3.0 0.14 -0.14
7 8      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z v 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1878 25.0 Totaal 4.0 3.05 +0.95
Begin van de pagina
Vanlommel, Maxim (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.11373
N-Elo1673
FIDE-ID236292
F-Elo1701
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dauw, Sterre BEL 2184 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W v 0 2.0 0.10 -0.10
6 11      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
7 9      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 24.5 Totaal 4.0 3.67 +0.33
Begin van de pagina
Verheyen, Olivier (Rank: 5)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo2156
FIDE-ID236055
F-Elo2162
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 5      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 1 2.5 0.66 +0.34
4 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 W v 0 2.5 0.30 -0.30
5 5      Boudry, William BEL 2051 4.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
6 3      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
7 5      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 W ^ 0 3.5 0.52 -0.52
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2015 33.0 Totaal 3.5 4.29 -0.79
Begin van de pagina
Cuvelier, Annelies (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1786
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 8      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 6      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
5 4      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 Z - 0 3.0 0.13 -0.13
6 6      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 6      Boudry, William BEL 2051 4.5 Z - 0 3.5 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1769 26.5 Totaal 3.5 3.34 +0.16
Begin van de pagina
Pouliart, Sander (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1462
FIDE-ID251062
F-Elo1184
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 9      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 12      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 W ^ ½ 2.0 0.38 +0.12
6 12      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
7 8      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1795 26.5 Totaal 3.0 1.62 +1.38
Begin van de pagina
Jansen, Luc (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.20095
N-Elo1580
FIDE-ID257648
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
3 7      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 W - ½ 1.5 0.11 +0.39
4 8      Boudry, William BEL 2051 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 11      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - ½ 2.0 0.68 -0.18
6 8      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 W ^ 1 3.0 0.77 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1774 26.0 Totaal 3.0 2.62 +0.38
Begin van de pagina
Abidin, Aysajan (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1456
FIDE-ID257583
F-Elo1579
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Kessel, Wessel BEL 2104 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 W - 0 0.0 0.51 -0.51
3 13      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z ^ 1 1.0 0.82 +0.18
4 12      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
6 9      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
7 9      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1648 25.0 Totaal 3.0 2.87 +0.13
Begin van de pagina
De Vet, Sylvin (Rank: 19)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.34533
N-Elo1550
FIDE-ID214787
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verheyen, Olivier BEL 2156 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 12      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - ½ 2.0 0.62 -0.12
6        Bye           1 3.0    
7 7      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 W v 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1876 19.5 Totaal 3.0 2.71 -0.71
Begin van de pagina
Hooyberghs, Benny (Rank: 23)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.27324
N-Elo1447
FIDE-ID250074
F-Elo1486
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Pools, Robert BEL 1689 2.5 W - ½ 0.5 0.20 +0.30
3 11      Van Malder, Dries BEL 2144 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 14      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 W - 1 1.5 0.61 +0.39
5 11      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 Z v ½ 2.0 0.32 +0.18
6 11      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
7 13      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1748 22.0 Totaal 3.0 2.42 +0.58
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 15)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1737
FIDE-ID242861
F-Elo1755
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 9      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
5 9      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 Z - 0 2.0 0.84 -0.84
6 9      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 W - 0 2.0 0.84 -0.84
7 11      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1620 23.5 Totaal 3.0 4.72 -1.72
Begin van de pagina
Motmans, Matthias (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1313
FIDE-ID259012
F-Elo1354
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Coninck, Erik BEL 1959 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
3 14      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
4 13      Pools, Robert BEL 1689 2.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
5 13      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 Z v 1 2.0 0.67 +0.33
6 12      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 16.0 Totaal 3.0 1.75 +0.25
Begin van de pagina
Bigi, Ernesto (Rank: 26)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1189
FIDE-ID252379
F-Elo1309
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Lehaen, Frank BEL 1930 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
4        Bye           1 1.0    
5 14      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.92 -0.92
6 13      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 14      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1561 16.5 Totaal 3.0 2.68 -0.68
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 16)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1689
FIDE-ID207047
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Maerevoet, Sim BEL 2278 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - ½ 0.5 0.80 -0.30
3 12      Boudry, William BEL 2051 4.5 W - 0 0.5 0.10 -0.10
4 13      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 Z - 1 1.5 0.91 +0.09
5 10      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z ^ ½ 2.0 0.92 -0.42
6 10      Huybrechts, Martijn BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 10      Langie, Jeroen BEL 1449 4.0 Z - 0 2.5 0.80 -0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1707 24.5 Totaal 2.5 4.53 -2.03
Begin van de pagina
Huybrechts, Martijn (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.20085
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Pfeiffer, Noah BEL 1738 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 12      Abidin, Aysajan BEL 1456 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 10      Pools, Robert BEL 1689 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 11      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 18.5 Totaal 2.5 0.48 +1.02
Begin van de pagina
Van Der Avort, Bart (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15835
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Butzen, Robin BEL 2042 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Vanlommel, Maxim BEL 1673 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      De Vet, Sylvin BEL 1550 3.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 10      Pools, Robert BEL 1689 2.5 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
6 13      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 19.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1365
FIDE-ID258300
F-Elo1378
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 14      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
4 14      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - 0 0.0 0.39 -0.39
5        Bye           1 1.0    
6 14      Vancoillie, Florian BEL 1187 1.0 W v 1 2.0 0.73 +0.27
7 12      Jansen, Luc BEL 1580 3.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 18.0 Totaal 2.0 2.10 -1.10
Begin van de pagina
Vancoillie, Florian (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.13738
N-Elo1187
FIDE-ID244236
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 9      Akulova, Alicia BEL 1737 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Motmans, Matthias BEL 1313 3.0 W - 0 1.0 0.33 -0.33
6 14      Silantev, Ilia BEL 1365 2.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
7 14      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 19.5 Totaal 1.0 1.34 -1.34
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut 1 2304 2521 6.5 22 W 1 4 Z 1 3 W ½ 15 Z 1 2 W 1 9 Z 1 5 W 1 28.00 27.50 25.5 6
2 Maerevoet, Sim 2 2278 2328 5.5 25 Z 1 8 W 1 5 Z 1 9 W 1 1 Z 0 15 W 1 3 Z ½ 21.50 28.00 24.5 5
3 Vandelacluze, Ian 4 2174 2193 5.0 18 Z 1 16 W 1 1 Z ½ 10 W ½ 8 Z 1 5 W ½ 2 W ½ 21.25 28.50 22.0 3
4 Peeters, Tim 10 2040 2049 5.0 28 Z 1 1 W 0 15 Z 0 29 W 1 14 Z 1 11 W 1 9 W 1 14.00 23.50 17.0 5
5 Van Kessel, Wessel 7 2104 2057 4.5 19 W 1 17 Z 1 2 W 0 13 Z 1 16 W 1 3 Z ½ 1 Z 0 16.00 27.50 21.0 4
6 Van Malder, Dries 6 2144 1975 4.5 17 Z 0 7 Z ½ 21 W 1 14 W 1 12 Z 0 18 W 1 15 Z 1 15.75 22.00 15.0 4
7 Boudry, William 8 2051 1933 4.5 11 Z 0 6 W ½ 25 Z 1 18 W 1 15 W 0 13 Z 1 16 W 1 15.25 22.50 15.0 4
8 De Coninck, Erik 11 1959 1978 4.5 23 W 1 2 Z 0 20 W 1 22 Z 1 3 W 0 16 Z ½ 10 W 1 13.75 23.50 18.0 4
9 Dauw, Sterre 3 2184 2073 4.0 14 W 1 12 Z 1 11 W 1 2 Z 0 10 W 1 1 W 0 4 Z 0 16.00 29.00 21.0 4
10 Butzen, Robin 9 2042 1946 4.0 21 W 1 27 Z 1 13 W ½ 3 Z ½ 9 Z 0 12 W 1 8 Z 0 13.00 24.50 19.5 3
11 Langie, Jeroen 22 1449 1795 4.0 7 W 1 19 Z 1 9 Z 0 16 W 0 22 W 1 4 Z 0 25 W 1 13.00 23.00 17.0 4
12 Lehaen, Frank 12 1930 1844 4.0 24 Z 1 9 W 0 18 Z ½ 17 W ½ 6 W 1 10 Z 0 20 Z 1 12.50 21.00 15.5 3
13 Pfeiffer, Noah 14 1738 1849 4.0 26 Z 1 15 W ½ 10 Z ½ 5 W 0 19 Z 1 7 W 0 17 Z 1 11.75 22.50 16.5 3
14 Vanlommel, Maxim 17 1673 1712 4.0 9 Z 0 24 W 1 27 W 1 6 Z 0 4 W 0 21 Z 1 19 W 1 10.00 22.00 14.0 4
15 Verheyen, Olivier 5 2156 2047 3.5 20 W 1 13 Z ½ 4 W 1 1 W 0 7 Z 1 2 Z 0 6 W 0 14.00 30.00 18.0 3
16 Cuvelier, Annelies 13 1786 1798 3.5 29 W 1 3 Z 0 17 W 1 11 Z 1 5 Z 0 8 W ½ 7 Z 0 9.75 25.50 17.0 3
17 Pouliart, Sander 20 1462 1653 3.0 6 W 1 5 W 0 16 Z 0 12 Z ½ 20 W ½ 23 Z 1 13 W 0 10.25 23.00 12.5 2
18 Jansen, Luc 18 1580 1657 3.0 3 W 0 23 Z 1 12 W ½ 7 Z 0 21 W ½ 6 Z 0 28 W 1 7.50 23.50 11.0 2
19 Abidin, Aysajan 21 1456 1471 3.0 5 Z 0 11 W 0 24 Z 1 26 W 1 13 W 0 22 Z 1 14 Z 0 7.50 22.00 11.0 3
20 De Vet, Sylvin 19 1550 1474 3.0 15 Z 0 26 W 1 8 Z 0 27 W ½ 17 Z ½ B1 12 W 0 6.75 19.50 11.5 1
21 Hooyberghs, Benny 23 1447 1521 3.0 10 Z 0 25 W ½ 6 Z 0 28 W 1 18 Z ½ 14 W 0 27 Z 1 5.75 19.50 9.5 2
22 Akulova, Alicia 15 1737 1520 3.0 1 Z 0 28 W 1 29 Z 1 8 W 0 11 Z 0 19 W 0 26 Z 1 4.00 21.50 12.0 3
23 Motmans, Matthias 25 1313 1374 3.0 8 Z 0 18 W 0 28 Z 1 25 W 0 29 Z 1 17 W 0 B1 4.00 16.50 9.0 2
24 Bigi, Ernesto 26 1189 1108 3.0 12 W 0 14 Z 0 19 W 0 B1 26 Z 0 27 W 1 29 Z 1 3.50 16.00 7.0 2
25 Pools, Robert 16 1689 1451 2.5 2 W 0 21 Z ½ 7 W 0 23 Z 1 27 Z ½ 26 W ½ 11 Z 0 5.75 21.50 9.5 1
26 Huybrechts, Martijn 29 0 1367 2.5 13 W 0 20 Z 0 B1 19 Z 0 24 W 1 25 Z ½ 22 W 0 5.75 17.50 9.0 1
27 Van Der Avort, Bart 28 0 1314 2.0 B1 10 W 0 14 Z 0 20 Z ½ 25 W ½ 24 Z 0 21 W 0 5.50 19.00 10.5 0
28 Silantev, Ilia 24 1365 1221 2.0 4 W 0 22 Z 0 23 W 0 21 Z 0 B1 29 W 1 18 Z 0 1.50 17.50 5.0 1
29 Vancoillie, Florian 27 1187 638 1.0 16 Z 0 B1 22 W 0 4 Z 0 23 W 0 28 Z 0 24 W 0 2.50 19.00 6.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/04/06 22:53