SwarLogo 21ste Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Jos Pots
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 14/11/2018 tot 26/03/2019
Scheidingssystemen: ARO, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 pari. R6 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 5
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1877 1857 Landen 4.5 2115 1749 13.75 13.0
2 Schuermans, Robert 60+ >= 2000 2118 2103 Deurne 4.0 2016 1747 12.00 13.0
3 Charles, Freddy 60+ >= 1600 1672 1676 Landen 3.5 1834 1685 8.75 10.0
4 Geerts, Luc 60+ >= 1600 1677 1639 Paal 3.5 1750 1609 7.50 9.5
5 Jacobs, Hein 50+ 1759 1777 MSK-Dilsen 3.5 1752 1603 6.75 11.0
6 Cornet, Luc 50+ 1784 1824 Eisden 3.5 1723 1568 9.50 10.0
7 Pools, Robert 60+ >= 1600 1716 1700 Hasselt 3.5 1563 1471 6.25 11.5
8 Kuijpers, Domien 60+ >=1800 1810 1804 Eisden 3.0 1833 1761 8.50 11.0
9 Vercauteren, Daniel 60+ >= 1600 1637 1629 Overpelt 3.0 1711 1626 7.75 10.0
10 Berta, Jos 60+ >= 1600 1724 1756 Hasselt 3.0 1717 1524 6.50 9.5
11 Kortzorg, Philippe 60+ >= 1400 1526 1729 Genk 3.0 1594 1522 6.00 8.5
12 Sarrechia, Benito 60+ >= 1400 1551 1582 MSK-Dilsen 2.5 1729 1729 5.50 9.0
13 Dethier, Krista 50+ 1356 1370 Hasselt 2.5 1586 1681 6.75 10.0
14 Ulburghs, Piet 60+ >= 1600 1665 1673 Heusden 2.5 1631 1631 5.50 8.0
15 De Wel, Herman 60+ >= 1600 1771 1773 Tessenderlo 2.5 1710 1623 6.00 9.5
16 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1353 1435 Hasselt 2.5 1575 1581 4.00 5.5
17 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1811 1788 Hasselt 2.5 1579 1560 4.50 8.0
18 Berben, Jaak 60+ >= 1400 1538 1541 MSK-Dilsen 2.5 1546 1546 5.25 8.0
19 Bork, Heinz 60+ <1400 1310 1347 Hasselt 2.5 1501 1501 2.75 5.5
20 Schols, Geri 50+ 1572 1578 MSK-Dilsen 2.5 1423 1423 3.75 5.5
21 Laruelle, Leander 60+ >= 1600 1614 1622 Tessenderlo 2.0 1523 1607 2.75 5.5
22 Maas, Willem 60+ <1400 1315 1315 Mol 2.0 1460 1551 4.00 6.0
23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1314 1528 Genk 2.0 1353 1425 2.50 4.0
24 Heylen, Leo 60+ >= 1400 1436 1479 MSK-Dilsen 1.5 1458 1607 3.50 5.0
25 Jacobs, Roger 60+ >= 1400 1519 1478 Tessenderlo 1.5 1353 1502 4.00 5.0
26 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1173 1222 Eisden 1.5 1071 1434 1.50 2.5
27 Marmenout, Sylvain 60+ >= 1400 1450 1469 Landen 1.0 1266 1506 0.50 1.0
28 Corstjens, Andre 50+ 1169 1263 MSK-Dilsen 1.0 1142 1335 1.00 4.0
29 Monard, Hubert 60+ <1400 1298 1478 Vlijtingen 0.5 1167 1537 0.75 2.5
30 Segers, Jan 60+ >= 1600 1637 1669 MSK-Dilsen 0.5 1195 1479 0.25 2.5
Begin van de pagina
Stand na ronde 5
Categorie: 50+
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 5 Jacobs, Hein 50+ 1759 1777 MSK-Dilsen 3.5 1752 1603 6.75 11.0
2 6 Cornet, Luc 50+ 1784 1824 Eisden 3.5 1723 1568 9.50 10.0
3 13 Dethier, Krista 50+ 1356 1370 Hasselt 2.5 1586 1681 6.75 10.0
4 20 Schols, Geri 50+ 1572 1578 MSK-Dilsen 2.5 1423 1423 3.75 5.5
5 28 Corstjens, Andre 50+ 1169 1263 MSK-Dilsen 1.0 1142 1335 1.00 4.0
Categorie: 60+ >= 2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 2 Schuermans, Robert 60+ >= 2000 2118 2103 Deurne 4.0 2016 1747 12.00 13.0
Categorie: 60+ >=1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 1 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1877 1857 Landen 4.5 2115 1749 13.75 13.0
2 8 Kuijpers, Domien 60+ >=1800 1810 1804 Eisden 3.0 1833 1761 8.50 11.0
3 17 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1811 1788 Hasselt 2.5 1579 1560 4.50 8.0
Categorie: 60+ >= 1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 3 Charles, Freddy 60+ >= 1600 1672 1676 Landen 3.5 1834 1685 8.75 10.0
2 4 Geerts, Luc 60+ >= 1600 1677 1639 Paal 3.5 1750 1609 7.50 9.5
3 7 Pools, Robert 60+ >= 1600 1716 1700 Hasselt 3.5 1563 1471 6.25 11.5
4 9 Vercauteren, Daniel 60+ >= 1600 1637 1629 Overpelt 3.0 1711 1626 7.75 10.0
5 10 Berta, Jos 60+ >= 1600 1724 1756 Hasselt 3.0 1717 1524 6.50 9.5
6 14 Ulburghs, Piet 60+ >= 1600 1665 1673 Heusden 2.5 1631 1631 5.50 8.0
7 15 De Wel, Herman 60+ >= 1600 1771 1773 Tessenderlo 2.5 1710 1623 6.00 9.5
8 21 Laruelle, Leander 60+ >= 1600 1614 1622 Tessenderlo 2.0 1523 1607 2.75 5.5
9 30 Segers, Jan 60+ >= 1600 1637 1669 MSK-Dilsen 0.5 1195 1479 0.25 2.5
Categorie: 60+ >= 1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 11 Kortzorg, Philippe 60+ >= 1400 1526 1729 Genk 3.0 1594 1522 6.00 8.5
2 12 Sarrechia, Benito 60+ >= 1400 1551 1582 MSK-Dilsen 2.5 1729 1729 5.50 9.0
3 18 Berben, Jaak 60+ >= 1400 1538 1541 MSK-Dilsen 2.5 1546 1546 5.25 8.0
4 24 Heylen, Leo 60+ >= 1400 1436 1479 MSK-Dilsen 1.5 1458 1607 3.50 5.0
5 25 Jacobs, Roger 60+ >= 1400 1519 1478 Tessenderlo 1.5 1353 1502 4.00 5.0
6 27 Marmenout, Sylvain 60+ >= 1400 1450 1469 Landen 1.0 1266 1506 0.50 1.0
Categorie: 60+ <1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 16 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1353 1435 Hasselt 2.5 1575 1581 4.00 5.5
2 19 Bork, Heinz 60+ <1400 1310 1347 Hasselt 2.5 1501 1501 2.75 5.5
3 22 Maas, Willem 60+ <1400 1315 1315 Mol 2.0 1460 1551 4.00 6.0
4 23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1314 1528 Genk 2.0 1353 1425 2.50 4.0
5 26 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1173 1222 Eisden 1.5 1071 1434 1.50 2.5
6 29 Monard, Hubert 60+ <1400 1298 1478 Vlijtingen 0.5 1167 1537 0.75 2.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Laruelle, Leander 2.0 (1614) 0-1 Schuermans, Robert 4.0 (2118)
2 Vandecan, Michel 4.5 (1877) 1-0 Schols, Geri 2.5 (1572)
3 Sarrechia, Benito 2.5 (1551) 1-0 Indemans, Rudi 2.5 (1811)
4 Kuijpers, Domien 3.0 (1810) 1-0 Berben, Jaak 2.5 (1538)
5 Kortzorg, Philippe 3.0 (1526) ½-½ Cornet, Luc 3.5 (1784)
6 De Wel, Herman 2.5 (1771) 1-0 Jacobs, Roger 1.5 (1519)
7 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450) 0-1 Jacobs, Hein 3.5 (1759)
8 Berta, Jos 3.0 (1724) 1-0 Heylen, Leo 1.5 (1436)
9 Jordens, Ferdinand 2.5 (1353) ½-½ Pools, Robert 3.5 (1716)
10 Geerts, Luc 3.5 (1677) 1-0 Maas, Willem 2.0 (1315)
11 Cleuren, Johnny 2.0 (1314) 0-1 Charles, Freddy 3.5 (1672)
12 Ulburghs, Piet 2.5 (1665) 1-0 Bork, Heinz 2.5 (1310)
13 Monard, Hubert 0.5 (1298) ½-½ Segers, Jan 0.5 (1637)
14 Vercauteren, Daniel 3.0 (1637) 1-0 Bigi, Ernesto 1.5 (1173)
  Dethier, Krista 2.5 (1356) 1 Bye    
  Corstjens, Andre 1.0 (1169) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 4.0 (2118) 1-0 Geerts, Luc 3.5 (1677)
2 Charles, Freddy 3.5 (1672) ½-½ Vandecan, Michel 4.5 (1877)
3 Ulburghs, Piet 2.5 (1665) ½-½ Kuijpers, Domien 3.0 (1810)
4 Vercauteren, Daniel 3.0 (1637) ½-½ De Wel, Herman 2.5 (1771)
5 Jacobs, Hein 3.5 (1759) 1-0 Sarrechia, Benito 2.5 (1551)
6 Dethier, Krista 2.5 (1356) ½-½ Berta, Jos 3.0 (1724)
7 Cornet, Luc 3.5 (1784) 1-0 Jordens, Ferdinand 2.5 (1353)
8 Pools, Robert 3.5 (1716) 1-0 Monard, Hubert 0.5 (1298)
9 Segers, Jan 0.5 (1637) 0-1 Kortzorg, Philippe 3.0 (1526)
10 Indemans, Rudi 2.5 (1811) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450)
11 Heylen, Leo 1.5 (1436) ½-½ Laruelle, Leander 2.0 (1614)
12 Schols, Geri 2.5 (1572) 0-1 Maas, Willem 2.0 (1315)
13 Berben, Jaak 2.5 (1538) 1-0 Cleuren, Johnny 2.0 (1314)
14 Jacobs, Roger 1.5 (1519) 1-0 Bork, Heinz 2.5 (1310)
15 Bigi, Ernesto 1.5 (1173) 0-1 Corstjens, Andre 1.0 (1169)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Jacobs, Hein 3.5 (1759) 0-1 Schuermans, Robert 4.0 (2118)
2 Vandecan, Michel 4.5 (1877) 1-0 Ulburghs, Piet 2.5 (1665)
3 Kuijpers, Domien 3.0 (1810) 1-0 Charles, Freddy 3.5 (1672)
4 De Wel, Herman 2.5 (1771) ½-½ Cornet, Luc 3.5 (1784)
5 Berta, Jos 3.0 (1724) 0-1ff Pools, Robert 3.5 (1716)
6 Kortzorg, Philippe 3.0 (1526) 0-1 Dethier, Krista 2.5 (1356)
7 Geerts, Luc 3.5 (1677) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.0 (1637)
8 Maas, Willem 2.0 (1315) 0-1 Indemans, Rudi 2.5 (1811)
9 Sarrechia, Benito 2.5 (1551) 1-0 Jacobs, Roger 1.5 (1519)
10 Corstjens, Andre 1.0 (1169) 0-1 Berben, Jaak 2.5 (1538)
11 Laruelle, Leander 2.0 (1614) 1-0 Segers, Jan 0.5 (1637)
12 Jordens, Ferdinand 2.5 (1353) 0-1 Heylen, Leo 1.5 (1436)
13 Monard, Hubert 0.5 (1298) 0-1 Schols, Geri 2.5 (1572)
14 Bork, Heinz 2.5 (1310) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450)
15 Cleuren, Johnny 2.0 (1314) 1-0 Bigi, Ernesto 1.5 (1173)
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 4.0 (2118) 0-1 Vandecan, Michel 4.5 (1877)
2 Dethier, Krista 2.5 (1356) 0-1 Pools, Robert 3.5 (1716)
3 Indemans, Rudi 2.5 (1811) ½-½ Kuijpers, Domien 3.0 (1810)
4 Cornet, Luc 3.5 (1784) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.0 (1637)
5 Sarrechia, Benito 2.5 (1551) ½-½ De Wel, Herman 2.5 (1771)
6 Berben, Jaak 2.5 (1538) ½-½ Jacobs, Hein 3.5 (1759)
7 Berta, Jos 3.0 (1724) 1-0 Ulburghs, Piet 2.5 (1665)
8 Heylen, Leo 1.5 (1436) 0-1 Geerts, Luc 3.5 (1677)
9 Charles, Freddy 3.5 (1672) 1-0 Laruelle, Leander 2.0 (1614)
10 Jacobs, Roger 1.5 (1519) ½-½ Kortzorg, Philippe 3.0 (1526)
11 Schols, Geri 2.5 (1572) 1-0 Cleuren, Johnny 2.0 (1314)
12 Maas, Willem 2.0 (1315) 1-0 Corstjens, Andre 1.0 (1169)
13 Bork, Heinz 2.5 (1310) 1-0 Monard, Hubert 0.5 (1298)
14 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450) 0-1 Jordens, Ferdinand 2.5 (1353)
  Bigi, Ernesto 1.5 (1173) 1 Bye    
  Segers, Jan 0.5 (1637) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (22/01/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Pools, Robert 3.5 (1716) 0-1 Vandecan, Michel 4.5 (1877)
2 Kuijpers, Domien 3.0 (1810) 0-1 Schuermans, Robert 4.0 (2118)
3 Charles, Freddy 3.5 (1672) 1-0 Indemans, Rudi 2.5 (1811)
4 Cornet, Luc 3.5 (1784) 1-0 Sarrechia, Benito 2.5 (1551)
5 Jacobs, Hein 3.5 (1759) 1-0 Dethier, Krista 2.5 (1356)
6 Vercauteren, Daniel 3.0 (1637) ½-½ Berta, Jos 3.0 (1724)
7 Geerts, Luc 3.5 (1677) 1-0 Berben, Jaak 2.5 (1538)
8 Schols, Geri 2.5 (1572) ½-½ Bork, Heinz 2.5 (1310)
9 Kortzorg, Philippe 3.0 (1526) 1-0 Maas, Willem 2.0 (1315)
10 Ulburghs, Piet 2.5 (1665) 1-0 Heylen, Leo 1.5 (1436)
11 Jordens, Ferdinand 2.5 (1353) 1-0 Jacobs, Roger 1.5 (1519)
12 Bigi, Ernesto 1.5 (1173) ½-½ Laruelle, Leander 2.0 (1614)
13 Corstjens, Andre 1.0 (1169) 0-1 Cleuren, Johnny 2.0 (1314)
14 Monard, Hubert 0.5 (1298) 0-1 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450)
  De Wel, Herman 2.5 (1771) 0 Afwezig    
  Segers, Jan 0.5 (1637) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (06/02/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vandecan, Michel 4.5 (1877) - Cornet, Luc 3.5 (1784)
2 Schuermans, Robert 4.0 (2118) - Charles, Freddy 3.5 (1672)
3 Pools, Robert 3.5 (1716) - Jacobs, Hein 3.5 (1759)
4 Kuijpers, Domien 3.0 (1810) - Geerts, Luc 3.5 (1677)
5 Berta, Jos 3.0 (1724) - Kortzorg, Philippe 3.0 (1526)
6 Berben, Jaak 2.5 (1538) - Vercauteren, Daniel 3.0 (1637)
7 Indemans, Rudi 2.5 (1811) - Schols, Geri 2.5 (1572)
8 De Wel, Herman 2.5 (1771) - Jordens, Ferdinand 2.5 (1353)
9 Dethier, Krista 2.5 (1356) - Ulburghs, Piet 2.5 (1665)
10 Bork, Heinz 2.5 (1310) - Sarrechia, Benito 2.5 (1551)
11 Laruelle, Leander 2.0 (1614) - Maas, Willem 2.0 (1315)
12 Cleuren, Johnny 2.0 (1314) - Heylen, Leo 1.5 (1436)
13 Jacobs, Roger 1.5 (1519) - Bigi, Ernesto 1.5 (1173)
14 Marmenout, Sylvain 1.0 (1450) - Corstjens, Andre 1.0 (1169)
  Monard, Hubert 0.5 (1298) 1 Bye    
  Segers, Jan 0.5 (1637) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Vandecan, Michel (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1877
FIDE-ID206709
F-Elo1857
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schols, Geri BEL 1572 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 2      Charles, Freddy BEL 1672 3.5 Z - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 2      Ulburghs, Piet BEL 1665 2.5 W - 1 2.5 0.77 +0.23
4 1      Schuermans, Robert BEL 2118 4.0 Z - 1 3.5 0.20 +0.80
5 1      Pools, Robert BEL 1716 3.5 Z ^ 1 4.5 0.71 +0.29
6 1      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 W - - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1754 19.5 Totaal 4.5 3.30 +1.20
Begin van de pagina
Schuermans, Robert (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2118
FIDE-ID200263
F-Elo2103
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie60+ >= 2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Laruelle, Leander BEL 1614 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Jacobs, Hein BEL 1759 3.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Vandecan, Michel BEL 1877 4.5 W - 0 3.0 0.80 -0.80
5 2      Kuijpers, Domien BEL 1810 3.0 Z v 1 4.0 0.86 +0.14
6 2      Charles, Freddy BEL 1672 3.5 W - - 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1734 20.0 Totaal 4.0 4.40 -0.40
Begin van de pagina
Charles, Freddy (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1672
FIDE-ID206482
F-Elo1676
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cleuren, Johnny BEL 1314 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Vandecan, Michel BEL 1877 4.5 W - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 3      Kuijpers, Domien BEL 1810 3.0 Z - 0 1.5 0.31 -0.31
4 9      Laruelle, Leander BEL 1614 2.0 W - 1 2.5 0.58 +0.42
5 3      Indemans, Rudi BEL 1811 2.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
6 2      Schuermans, Robert BEL 2118 4.0 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1757 18.0 Totaal 3.5 2.34 +1.16
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1677
FIDE-ID260460
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maas, Willem BEL 1315 2.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Schuermans, Robert BEL 2118 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.0 W - ½ 1.5 0.56 -0.06
4 8      Heylen, Leo BEL 1436 1.5 Z ^ 1 2.5 0.80 +0.20
5 7      Berben, Jaak BEL 1538 2.5 W - 1 3.5 0.69 +0.31
6 4      Kuijpers, Domien BEL 1810 3.0 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1642 16.0 Totaal 3.5 3.03 +0.47
Begin van de pagina
Jacobs, Hein (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1759
FIDE-ID232475
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Marmenout, Sylvain BEL 1450 1.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 5      Sarrechia, Benito BEL 1551 2.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Schuermans, Robert BEL 2118 4.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 6      Berben, Jaak BEL 1538 2.5 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
5 5      Dethier, Krista BEL 1356 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Pools, Robert BEL 1716 3.5 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1621 16.0 Totaal 3.5 3.43 +0.07
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1784
FIDE-ID205494
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kortzorg, Philippe BEL 1526 3.0 Z - ½ 0.5 0.82 -0.32
2 7      Jordens, Ferdinand BEL 1353 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      De Wel, Herman BEL 1771 2.5 Z - ½ 2.0 0.52 -0.02
4 4      Vercauteren, Daniel BEL 1637 3.0 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
5 4      Sarrechia, Benito BEL 1551 2.5 W - 1 3.5 0.79 +0.21
6 1      Vandecan, Michel BEL 1877 4.5 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 18.0 Totaal 3.5 3.75 -0.25
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1716
FIDE-ID207047
F-Elo1700
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jordens, Ferdinand BEL 1353 2.5 Z - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 8      Monard, Hubert BEL 1298 0.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 5      Berta, Jos BEL 1724 3.0 Z - 1FF 2.5 0.00 +0.00
4 2      Dethier, Krista BEL 1356 2.5 Z v 1 3.5 0.90 +0.10
5 1      Vandecan, Michel BEL 1877 4.5 W - 0 3.5 0.29 -0.29
6 3      Jacobs, Hein BEL 1759 3.5 W - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1561 16.5 Totaal 3.5 3.01 -0.51
Begin van de pagina
Kuijpers, Domien (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1810
FIDE-ID225070
F-Elo1804
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Berben, Jaak BEL 1538 2.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 3      Ulburghs, Piet BEL 1665 2.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
3 3      Charles, Freddy BEL 1672 3.5 W - 1 2.5 0.69 +0.31
4 3      Indemans, Rudi BEL 1811 2.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
5 2      Schuermans, Robert BEL 2118 4.0 W v 0 3.0 0.14 -0.14
6 4      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1746 18.5 Totaal 3.0 2.85 +0.15
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1637
FIDE-ID207675
F-Elo1629
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bigi, Ernesto BEL 1173 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Wel, Herman BEL 1771 2.5 W - ½ 1.5 0.32 +0.18
3 7      Geerts, Luc BEL 1677 3.5 Z - ½ 2.0 0.44 +0.06
4 4      Cornet, Luc BEL 1784 3.5 Z v ½ 2.5 0.30 +0.20
5 6      Berta, Jos BEL 1724 3.0 W - ½ 3.0 0.38 +0.12
6 6      Berben, Jaak BEL 1538 2.5 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1611 16.5 Totaal 3.0 2.36 +0.64
Begin van de pagina
Berta, Jos (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.3689
N-Elo1724
FIDE-ID210676
F-Elo1756
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heylen, Leo BEL 1436 1.5 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 6      Dethier, Krista BEL 1356 2.5 Z - ½ 1.5 0.90 -0.40
3 5