SwarLogo 68ste Limburgs Individueel Kampioenschap 2018-2019 SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: Lennert Bex
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 28/09/2018 tot 26/04/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch., AROct
FIDE
R1 R2 R3 pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Naam Voornaam N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 Buelen Billy 1641 1590 Hasselt 2.5 1946 - 4.75 5.5 1824
2 Willen Ronny 1838 1843 Eisden 2.5 1831 - 3.25 5.5 1614
3 Vaneylen Urbain 1662 1647 Hasselt 2.5 1793 - 3.25 5.5 1612
4 Cornet Luc 1782 1811 Eisden 2.5 1800 - 2.75 5.5 1641
5 Bouma Peter 1866 1860 MSK-Dilsen 2.0 1644 - 4.00 4.0 1558
6 Swijsen Willy 1434 1489 Hasselt 2.0 1851 - 3.50 5.0 1780
7 Somers Martijn 1674 1741 Heusden 2.0 1588 - 2.50 4.0 1496
8 Pieters Nick 1475 1457 Heusden 2.0 1703 - 1.50 3.0 1733
9 Dethier Krista 1336 1352 Hasselt 1.5 1652 - 1.75 3.5 1678
10 Bastiaansen Wim 1421 1489 Heusden 1.5 1499 - 1.75 2.5 1620
11 Jordens Ferdinand 1371 1434 Hasselt 1.5 1601 - 1.50 2.0 1679
12 Steegmans Steven 1566 1555 Hasselt 1.5 1530 - 1.25 3.5 1630
13 Carmans Wesley 1693 1762 Heusden 1.5 1385 - 1.25 2.5 1410
14 Pools Robert 1716 1715 Hasselt 1.5 1537 - 1.25 2.0 0
15 Grobet Sam 0 1557 Eisden 1.0 1457 - 0.50 3.0 1728
16 Venken Kenneth 1600 1647 MSK-Dilsen 1.0 1255 - 0.50 2.0 1406
17 Harder Cindy 1291 1271 Eisden 1.0 716 - 0.00 1.0 1557
18 Donaldson Larry 1385 1397 Eisden 0.5 1253 - 0.50 0.5 1678
19 Marmenout Sylvain 1446 1490 Landen 0.5 1134 - 0.25 1.0 1838
20 Brien Peter 0 0 Bilzen 0.5 1364 - 0.25 1.0 1749
21 Geelen Dave 1256 1313 Hasselt 0.5 1210 - 0.25 0.5 1421
22 Dyserinck Thomas 1330 1349 Eisden 0.0 783 - 0.00 0.0 1600
Begin van de pagina
Stand na ronde 3
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 2 Willen Ronny 1838 1843 Eisden 2.5 1831 - 3.25 5.5 1614
2 5 Bouma Peter 1866 1860 MSK-Dilsen 2.0 1644 - 4.00 4.0 1558
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 1 Buelen Billy 1641 1590 Hasselt 2.5 1946 - 4.75 5.5 1824
2 3 Vaneylen Urbain 1662 1647 Hasselt 2.5 1793 - 3.25 5.5 1612
3 4 Cornet Luc 1782 1811 Eisden 2.5 1800 - 2.75 5.5 1641
4 7 Somers Martijn 1674 1741 Heusden 2.0 1588 - 2.50 4.0 1496
5 13 Carmans Wesley 1693 1762 Heusden 1.5 1385 - 1.25 2.5 1410
6 14 Pools Robert 1716 1715 Hasselt 1.5 1537 - 1.25 2.0 0
7 16 Venken Kenneth 1600 1647 MSK-Dilsen 1.0 1255 - 0.50 2.0 1406
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 6 Swijsen Willy 1434 1489 Hasselt 2.0 1851 - 3.50 5.0 1780
2 8 Pieters Nick 1475 1457 Heusden 2.0 1703 - 1.50 3.0 1733
3 10 Bastiaansen Wim 1421 1489 Heusden 1.5 1499 - 1.75 2.5 1620
4 12 Steegmans Steven 1566 1555 Hasselt 1.5 1530 - 1.25 3.5 1630
5 19 Marmenout Sylvain 1446 1490 Landen 0.5 1134 - 0.25 1.0 1838
Categorie: -1400
Nr. Cl. Naam Voornaam N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 9 Dethier Krista 1336 1352 Hasselt 1.5 1652 - 1.75 3.5 1678
2 11 Jordens Ferdinand 1371 1434 Hasselt 1.5 1601 - 1.50 2.0 1679
3 15 Grobet Sam 0 1557 Eisden 1.0 1457 - 0.50 3.0 1728
4 17 Harder Cindy 1291 1271 Eisden 1.0 716 - 0.00 1.0 1557
5 18 Donaldson Larry 1385 1397 Eisden 0.5 1253 - 0.50 0.5 1678
6 20 Brien Peter 0 0 Bilzen 0.5 1364 - 0.25 1.0 1749
7 21 Geelen Dave 1256 1313 Hasselt 0.5 1210 - 0.25 0.5 1421
8 22 Dyserinck Thomas 1330 1349 Eisden 0.0 783 - 0.00 0.0 1600
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma Peter 2.0 (1866) 1-0 Pieters Nick 2.0 (1475)
2 Marmenout Sylvain 0.5 (1446) 0-1 Willen Ronny 2.5 (1838)
3 Cornet Luc 2.5 (1782) 1-0 Brien Peter 0.5 (0)
4 Swijsen Willy 2.0 (1434) 1-0 Carmans Wesley 1.5 (1693)
5 Somers Martijn 2.0 (1674) 1-0 Bastiaansen Wim 1.5 (1421)
6 Donaldson Larry 0.5 (1385) 0-1 Vaneylen Urbain 2.5 (1662)
7 Buelen Billy 2.5 (1641) 1-0 Jordens Ferdinand 1.5 (1371)
8 Dethier Krista 1.5 (1336) 1-0 Venken Kenneth 1.0 (1600)
9 Steegmans Steven 1.5 (1566) 1-0 Dyserinck Thomas 0.0 (1330)
10 Harder Cindy 1.0 (1291) 0-1 Grobet Sam 1.0 (1557)
  Geelen Dave 0.5 (1256) 0 Afwezig    
  Pools Robert 1.5 (1716) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Buelen Billy 2.5 (1641) 1-0 Bouma Peter 2.0 (1866)
2 Willen Ronny 2.5 (1838) 1-0 Steegmans Steven 1.5 (1566)
3 Grobet Sam 1.0 (1557) 0-1 Cornet Luc 2.5 (1782)
4 Swijsen Willy 2.0 (1434) 1-0 Somers Martijn 2.0 (1674)
5 Vaneylen Urbain 2.5 (1662) 1-0 Dethier Krista 1.5 (1336)
6 Jordens Ferdinand 1.5 (1371) ½-½ Pools Robert 1.5 (1716)
7 Carmans Wesley 1.5 (1693) 1-0 Donaldson Larry 0.5 (1385)
8 Venken Kenneth 1.0 (1600) 1-0 Dyserinck Thomas 0.0 (1330)
9 Pieters Nick 2.0 (1475) 1-0 Harder Cindy 1.0 (1291)
10 Brien Peter 0.5 (0) ½-½ Marmenout Sylvain 0.5 (1446)
11 Bastiaansen Wim 1.5 (1421) 1-0 Geelen Dave 0.5 (1256)
Begin van de pagina
Ronde 3 (30/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vaneylen Urbain 2.5 (1662) ½-½ Willen Ronny 2.5 (1838)
2 Cornet Luc 2.5 (1782) ½-½ Buelen Billy 2.5 (1641)
3 Bouma Peter 2.0 (1866) 1-0 Swijsen Willy 2.0 (1434)
4 Dethier Krista 1.5 (1336) ½-½ Carmans Wesley 1.5 (1693)
5 Somers Martijn 2.0 (1674) 1-0 Grobet Sam 1.0 (1557)
6 Pieters Nick 2.0 (1475) 1-0 Venken Kenneth 1.0 (1600)
7 Steegmans Steven 1.5 (1566) ½-½ Bastiaansen Wim 1.5 (1421)
8 Pools Robert 1.5 (1716) 1-0 Brien Peter 0.5 (0)
9 Marmenout Sylvain 0.5 (1446) 0-1 Jordens Ferdinand 1.5 (1371)
10 Geelen Dave 0.5 (1256) ½-½ Donaldson Larry 0.5 (1385)
11 Dyserinck Thomas 0.0 (1330) 0-1ff Harder Cindy 1.0 (1291)
Begin van de pagina
Ronde 4 (18/01/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Willen Ronny 2.5 (1838) - Buelen Billy 2.5 (1641)
2 Cornet Luc 2.5 (1782) - Vaneylen Urbain 2.5 (1662)
3 Somers Martijn 2.0 (1674) - Bouma Peter 2.0 (1866)
4 Swijsen Willy 2.0 (1434) - Pieters Nick 2.0 (1475)
5 Bastiaansen Wim 1.5 (1421) - Pools Robert 1.5 (1716)
6 Carmans Wesley 1.5 (1693) - Steegmans Steven 1.5 (1566)
7 Jordens Ferdinand 1.5 (1371) - Dethier Krista 1.5 (1336)
8 Venken Kenneth 1.0 (1600) - Harder Cindy 1.0 (1291)
9 Grobet Sam 1.0 (1557) - Geelen Dave 0.5 (1256)
10 Donaldson Larry 0.5 (1385) - Marmenout Sylvain 0.5 (1446)
11 Dyserinck Thomas 0.0 (1330) - Brien Peter 0.5 (0)
Begin van de pagina

Buelen Billy (Rank: 8)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1641
FIDE-ID210773
F-Elo1590
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jordens Ferdinand BEL 1371 1.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 1      Bouma Peter BEL 1866 2.0 W - 1 2.0 0.22 +0.78
3 2      Cornet Luc BEL 1782 2.5 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
4 1      Willen Ronny BEL 1838 2.5 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1714 8.5 Totaal 2.5 1.36 +1.14
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1838
FIDE-ID207470
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Steegmans Steven BEL 1566 1.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Vaneylen Urbain BEL 1662 2.5 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
4 1      Buelen Billy BEL 1641 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 7.0 Totaal 2.5 2.48 +0.02
Begin van de pagina
Vaneylen Urbain (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.9849
N-Elo1662
FIDE-ID211966
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Donaldson Larry BEL 1385 0.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 5      Dethier Krista BEL 1336 1.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1      Willen Ronny BEL 1838 2.5 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
4 2      Cornet Luc BEL 1782 2.5 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 7.0 Totaal 2.5 1.97 +0.53
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1782
FIDE-ID205494
F-Elo1811
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Brien Peter BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Grobet Sam BEL 1557 1.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Buelen Billy BEL 1641 2.5 W - ½ 2.5 0.69 -0.19
4 2      Vaneylen Urbain BEL 1662 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1620 6.5 Totaal 2.5 2.39 +0.11
Begin van de pagina
Bouma Peter (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1866
FIDE-ID253065
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Pieters Nick BEL 1475 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Buelen Billy BEL 1641 2.5 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
3 3      Swijsen Willy BEL 1434 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Somers Martijn BEL 1674 2.0 Z ^ - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1556 8.5 Totaal 2.0 2.61 -0.61
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1434
FIDE-ID229806
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Carmans Wesley BEL 1693 1.5 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 4      Somers Martijn BEL 1674 2.0 W - 1 2.0 0.20 +0.80
3 3      Bouma Peter BEL 1866 2.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Pieters Nick BEL 1475 2.0 W v - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1677 7.5 Totaal 2.0 0.46 +1.54
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1674
FIDE-ID211761
F-Elo1741
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bastiaansen Wim BEL 1421 1.5 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 4      Swijsen Willy BEL 1434 2.0 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
3 5      Grobet Sam BEL 1557 1.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
4 3      Bouma Peter BEL 1866 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1569 6.5 Totaal 2.0 2.27 -0.27
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1475
FIDE-ID253650
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bouma Peter BEL 1866 2.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 9      Harder Cindy NED 1291 1.0 W - 1 1.0 0.74 +0.26
3 6      Venken Kenneth BEL 1600 1.0 W - 1 2.0 0.33 +0.67
4 4      Swijsen Willy BEL 1434 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1547 6.0 Totaal 2.0 1.16 +0.84
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1336
FIDE-ID233250
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Venken Kenneth BEL 1600 1.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 5      Vaneylen Urbain BEL 1662 2.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 4      Carmans Wesley BEL 1693 1.5 W - ½ 1.5 0.11 +0.39
4 7      Jordens Ferdinand BEL 1371 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 6.5 Totaal 1.5 0.42 +1.08
Begin van de pagina
Bastiaansen Wim (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.78701
N-Elo1421
FIDE-ID210625
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Somers Martijn BEL 1674 2.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 11      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 7      Steegmans Steven BEL 1566 1.5 Z - ½ 1.5 0.31 +0.19
4 5      Pools Robert BEL 1716 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1553 5.5 Totaal 1.5 1.22 +0.28
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Buelen Billy BEL 1641 2.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 6      Pools Robert BEL 1716 1.5 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
3 9      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.5 Z - 1 1.5 0.40 +0.60
4 7      Dethier Krista BEL 1336 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1534 6.0 Totaal 1.5 0.68 +0.82
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1566
FIDE-ID211788
F-Elo1555
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
2 2      Willen Ronny BEL 1838 2.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 7      Bastiaansen Wim BEL 1421 1.5 W - ½ 1.5 0.69 -0.19
4 6      Carmans Wesley BEL 1693 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1570 5.5 Totaal 1.5 1.66 -0.16
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1693
FIDE-ID229237
F-Elo1762
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Swijsen Willy BEL 1434 2.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 7      Donaldson Larry BEL 1385 0.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 4      Dethier Krista BEL 1336 1.5 Z - ½ 1.5 0.89 -0.39
4 6      Steegmans Steven BEL 1566 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 5.5 Totaal 1.5 2.57 -1.07
Begin van de pagina
Pools Robert (Rank: 4)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1716
FIDE-ID207047
F-Elo1715
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Jordens Ferdinand BEL 1371 1.5 Z v ½ 0.5 0.89 -0.39
3 8      Brien Peter BEL 0 0.5 W v 1 1.5 0.92 +0.08
4 5      Bastiaansen Wim BEL 1421 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1396 3.5 Totaal 1.5 1.81 -0.31
Begin van de pagina
Grobet Sam (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo0
FIDE-ID257575
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Harder Cindy NED 1291 1.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 3      Cornet Luc BEL 1782 2.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 5      Somers Martijn BEL 1674 2.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
4 9      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1500 6.0 Totaal 1.0 1.38 -0.38
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1600
FIDE-ID247863
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dethier Krista BEL 1336 1.5 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 8      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 6      Pieters Nick BEL 1475 2.0 Z - 0 1.0 0.67 -0.67
4 8      Harder Cindy NED 1291 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1358 4.5 Totaal 1.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1291
FIDE-ID1053914
F-Elo1271
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Grobet Sam BEL 1557 1.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
2 9      Pieters Nick BEL 1475 2.0 Z - 0 0.0 0.26 -0.26
3 11      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 8      Venken Kenneth BEL 1600 1.0 Z v - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1490 4.0 Totaal 1.0 0.44 -0.44
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1385
FIDE-ID253189
F-Elo1397
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vaneylen Urbain BEL 1662 2.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 7      Carmans Wesley BEL 1693 1.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 10      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z - ½ 0.5 0.67 -0.17
4 10      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.5 W - - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1514 5.0 Totaal 0.5 0.98 -0.48
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 13)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1446
FIDE-ID211478
F-Elo1490
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Willen Ronny BEL 1838 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Brien Peter BEL 0 0.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 1.5 W - 0 0.5 0.60 -0.60
4 10      Donaldson Larry BEL 1385 0.5 Z - - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 5.0 Totaal 0.5 1.60 -1.10
Begin van de pagina
Brien Peter (Rank: 22)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19725
N-Elo0
FIDE-ID260827
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cornet Luc BEL 1782 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 8      Pools Robert BEL 1716 1.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 11      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 Z - - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1568 4.5 Totaal 0.5 0.24 +0.26
Begin van de pagina
Geelen Dave (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.46507
N-Elo1256
FIDE-ID242845
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 11      Bastiaansen Wim BEL 1421 1.5 Z v 0 0.0 0.28 -0.28
3 10      Donaldson Larry BEL 1385 0.5 W v ½ 0.5 0.33 +0.17
4 9      Grobet Sam BEL 1557 1.0 Z - - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1454 3.0 Totaal 0.5 0.61 -0.11
Begin van de pagina
Dyserinck Thomas (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15575
N-Elo1330
FIDE-ID251402
F-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Steegmans Steven BEL 1566 1.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
2 8      Venken Kenneth BEL 1600 1.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 11      Harder Cindy NED 1291 1.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 11      Brien Peter BEL 0 0.5 W v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1485 4.0 Totaal 0.0 0.37 -0.37
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 OR SB Vsch. AROct
1 Buelen Billy 8 1641 1946 2.5 11 W 1 5 W 1 4 Z ½ 2 Z - - 4.75 5.5 1824
2 Willen Ronny 2 1838 1831 2.5 19 Z 1 12 W 1 3 Z ½ 1 W - - 3.25 5.5 1614
3 Vaneylen Urbain 7 1662 1793 2.5 18 Z 1 9 W 1 2 W ½ 4 Z - - 3.25 5.5 1612
4 Cornet Luc 3 1782 1800 2.5 20 W 1 15 Z 1 1 W ½ 3 W - - 2.75 5.5 1641
5 Bouma Peter 1 1866 1644 2.0 8 W 1 1 Z 0 6 W 1 7 Z - - 4.00 4.0 1558
6 Swijsen Willy 14 1434 1851 2.0 13 W 1 7 W 1 5 Z 0 8 W - - 3.50 5.0 1780
7 Somers Martijn 6 1674 1588 2.0 10 W 1 6 Z 0 15 W 1 5 W - - 2.50 4.0 1496
8 Pieters Nick 12 1475 1703 2.0 5 Z 0 17 W 1 16 W 1 6 Z - - 1.50 3.0 1733
9 Dethier Krista 18 1336 1652 1.5 16 W 1 3 Z 0 13 W ½ 11 Z - - 1.75 3.5 1678
10 Bastiaansen Wim 15 1421 1499 1.5 7 Z 0 21 W 1 12 Z ½ 14 W - - 1.75 2.5 1620
11 Jordens Ferdinand 17 1371 1601 1.5 1 Z 0 14 W ½ 19 Z 1 9 W - - 1.50 2.0 1679
12 Steegmans Steven 10 1566 1530 1.5 22 W 1 2 Z 0 10 W ½ 13 Z - - 1.25 3.5 1630
13 Carmans Wesley 5 1693 1385 1.5 6 Z 0 18 W 1 9 Z ½ 12 W - - 1.25 2.5 1410
14 Pools Robert 4 1716 1537 1.5 A 11 Z ½ 20 W 1 10 Z - - 1.25 2.0 0
15 Grobet Sam 11 1557 1457 1.0 17 Z 1 4 W 0 7 Z 0 21 W - - 0.50 3.0 1728
16 Venken Kenneth 9 1600 1255 1.0 9 Z 0 22 W 1 8 Z 0 17 W - - 0.50 2.0 1406
17 Harder Cindy 20 1291 716 1.0 15 W 0 8 Z 0 22 Z 1FF 16 Z - - 0.00 1.0 1557
18 Donaldson Larry 16 1385 1253 0.5 3 W 0 13 Z 0 21 Z ½ 19 W - - 0.50 0.5 1678
19 Marmenout Sylvain 13 1446 1134 0.5 2 W 0 20 Z ½ 11 W 0 18 Z - - 0.25 1.0 1838
20 Brien Peter 22 0 1364 0.5 4 Z 0 19 W ½ 14 Z 0 22 Z - - 0.25 1.0 1749
21 Geelen Dave 21 1256 1210 0.5 A 10 Z 0 18 W ½ 15 Z - - 0.25 0.5 1421
22 Dyserinck Thomas 19 1330 783 0.0 12 Z 0 16 Z 0 17 W 0ff 20 W - - 0.00 0.0 1600
(©)FRBE-KBSB-v4.05 2018/12/02 (©) GMA 2015 Build : 2018/12/26 08:05