SwarLogo WWRR Blitz SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: De Vet Sylvin
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 05/03/2019 tot 05/03/2019
Scheidingssystemen: Buch, B Med1, SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Buch B Med1 SB OR
1 De Rover, Yong Hoon 1979-••-•• 2430 Wachtebeke 9.0 66.50 48.50 63.25 1.5
2 Dardha, Daniel 2005-••-•• 2310 Hoboken 9.0 65.50 47.50 58.75 0.5
3 Admiraal, Miguoel 1994-••-•• 2478 Wachtebeke 9.0 62.50 44.50 55.00 1.0
4 Blom, Vincent 1992-••-•• 2265 Wachtebeke 8.0 66.50 48.50 52.00 -
5 Hautot, Stephane 1980-••-•• 2345 Wirtzfeld 7.0 68.00 50.00 43.00 -
6 De Bock, Thijs 2001-••-•• 2031 Mechelen 7.0 64.50 46.50 41.50 -
7 Grochal, Joey 1986-••-•• 2302 Wachtebeke 7.0 60.50 43.50 40.75 -
8 Van Der Lende, Ilias 1994-••-•• 2334 Wachtebeke 7.0 59.50 42.50 39.00 -
9 Decrop, Benjamin 1994-••-•• 2184 KOSK Oostende 6.5 64.50 46.50 40.50 -
10 Dardha, Arben 1972-••-•• 2296 Hoboken 6.5 63.00 45.00 30.00 -
11 De Ruiter, Danny 1991-••-•• 2312 Wachtebeke 6.5 60.50 42.50 36.50 -
12 Vanhuyse, Nele 1991-••-•• 2029 Zottegem 6.5 57.50 41.50 34.50 -
13 Roos, Adrian 1990-••-•• 2297 Zottegem 6.0 64.50 46.50 36.75 -
14 Vandendriessche, Jan 1969-••-•• 2163 KBSK Brugge 6.0 55.00 41.00 30.50 -
15 Ouaki, Mark 2003-••-•• 1714 Europchess 6.0 54.00 39.00 29.00 -
16 Liveyns, Rune 2004-••-•• 1642 MSV 6.0 51.00 37.50 29.00 -
17 Dutre, Wonder 2007-••-•• 1293 MSV 6.0 46.00 34.00 25.50 -
18 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• 2071 Wachtebeke 5.5 59.00 42.00 28.50 -
19 Fischer, Julie 1996-••-•• 1994 Le Pantin 5.5 54.50 39.50 24.00 -
20 Carpentier, Julian 1993-••-•• 1821 ChessLooks Lier 5.0 55.00 39.00 23.00 -
21 Heymans, Berwout 2003-••-•• 1908 Aalst 5.0 54.50 38.50 22.00 -
22 Dhuyvetter, Frederik 1988-••-•• 1821 Wachtebeke 5.0 54.00 38.00 22.50 -
23 Kegels, Kristof 1977-••-•• 1869 KGSRL Gent 5.0 52.50 37.00 21.00 -
24 Audenaert, Bart 1981-••-•• 2019 Wachtebeke 5.0 51.50 37.50 17.00 -
25 Musabayeva, Diana 2007-••-•• 1500 Mercatel 5.0 45.50 32.50 15.00 -
26 De Muynck, Mitchell 1987-••-•• 1486 Wetteren 5.0 45.00 32.50 18.50 -
27 Deleu, Ellen 2005-••-•• 1365 KGSRL Gent 5.0 44.00 32.50 18.50 -
28 Bauwens, Steven 1986-••-•• 1798 Artevelde 4.5 56.50 38.50 18.25 -
29 Musabayev, Maxim 2009-••-•• 1263 Mercatel 4.5 46.00 33.00 12.25 -
30 Karlioglu, Boran 2004-••-•• 1202 Wachtebeke 4.5 44.00 31.50 13.00 -
31 Dierckens, Sarah 1987-••-•• 1817 Aalter 4.0 49.50 36.00 17.00 1.0
32 Deschuyteneer, Lucien 1949-••-•• 1429 Geraardsbergen 4.0 43.50 31.50 9.50 0.0
33 Daems, Jan 1951-••-•• 1194 3.5 40.00 30.00 8.50 -
34 Baekelandt, Els 1972-••-•• 1622 KGSRL Gent 3.0 45.50 32.00 5.00 -
35 Depickere, Yari 2005-••-•• 0 Wachtebeke 1.5 43.00 31.50 5.50 0.5
36 Rottiers, Frans 1945-••-•• 1170 Wachtebeke 1.5 39.50 29.00 4.50 0.5
37 A Mitran, Anthony Cristian 2004-••-•• 2097 Brasschaat 1.0 44.50 31.00 5.00 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1850
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Buch B Med1 SB OR
1 1 De Rover, Yong Hoon 1979-••-•• 2430 Wachtebeke 9.0 66.50 48.50 63.25 1.5
2 2 Dardha, Daniel 2005-••-•• 2310 Hoboken 9.0 65.50 47.50 58.75 0.5
3 3 Admiraal, Miguoel 1994-••-•• 2478 Wachtebeke 9.0 62.50 44.50 55.00 1.0
4 4 Blom, Vincent 1992-••-•• 2265 Wachtebeke 8.0 66.50 48.50 52.00 -
5 5 Hautot, Stephane 1980-••-•• 2345 Wirtzfeld 7.0 68.00 50.00 43.00 -
6 6 De Bock, Thijs 2001-••-•• 2031 Mechelen 7.0 64.50 46.50 41.50 -
7 7 Grochal, Joey 1986-••-•• 2302 Wachtebeke 7.0 60.50 43.50 40.75 -
8 8 Van Der Lende, Ilias 1994-••-•• 2334 Wachtebeke 7.0 59.50 42.50 39.00 -
9 9 Decrop, Benjamin 1994-••-•• 2184 KOSK Oostende 6.5 64.50 46.50 40.50 -
10 10 Dardha, Arben 1972-••-•• 2296 Hoboken 6.5 63.00 45.00 30.00 -
11 11 De Ruiter, Danny 1991-••-•• 2312 Wachtebeke 6.5 60.50 42.50 36.50 -
12 12 Vanhuyse, Nele 1991-••-•• 2029 Zottegem 6.5 57.50 41.50 34.50 -
13 13 Roos, Adrian 1990-••-•• 2297 Zottegem 6.0 64.50 46.50 36.75 -
14 14 Vandendriessche, Jan 1969-••-•• 2163 KBSK Brugge 6.0 55.00 41.00 30.50 -
15 18 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• 2071 Wachtebeke 5.5 59.00 42.00 28.50 -
16 19 Fischer, Julie 1996-••-•• 1994 Le Pantin 5.5 54.50 39.50 24.00 -
17 21 Heymans, Berwout 2003-••-•• 1908 Aalst 5.0 54.50 38.50 22.00 -
18 23 Kegels, Kristof 1977-••-•• 1869 KGSRL Gent 5.0 52.50 37.00 21.00 -
19 24 Audenaert, Bart 1981-••-•• 2019 Wachtebeke 5.0 51.50 37.50 17.00 -
20 37 A Mitran, Anthony Cristian 2004-••-•• 2097 Brasschaat 1.0 44.50 31.00 5.00 -
Categorie: -1850
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Buch B Med1 SB OR
1 15 Ouaki, Mark 2003-••-•• 1714 Europchess 6.0 54.00 39.00 29.00 -
2 16 Liveyns, Rune 2004-••-•• 1642 MSV 6.0 51.00 37.50 29.00 -
3 20 Carpentier, Julian 1993-••-•• 1821 ChessLooks Lier 5.0 55.00 39.00 23.00 -
4 22 Dhuyvetter, Frederik 1988-••-•• 1821 Wachtebeke 5.0 54.00 38.00 22.50 -
5 25 Musabayeva, Diana 2007-••-•• 1500 Mercatel 5.0 45.50 32.50 15.00 -
6 28 Bauwens, Steven 1986-••-•• 1798 Artevelde 4.5 56.50 38.50 18.25 -
7 31 Dierckens, Sarah 1987-••-•• 1817 Aalter 4.0 49.50 36.00 17.00 1.0
8 34 Baekelandt, Els 1972-••-•• 1622 KGSRL Gent 3.0 45.50 32.00 5.00 -
Categorie: -1500
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Buch B Med1 SB OR
1 17 Dutre, Wonder 2007-••-•• 1293 MSV 6.0 46.00 34.00 25.50 -
2 26 De Muynck, Mitchell 1987-••-•• 1486 Wetteren 5.0 45.00 32.50 18.50 -
3 27 Deleu, Ellen 2005-••-•• 1365 KGSRL Gent 5.0 44.00 32.50 18.50 -
4 29 Musabayev, Maxim 2009-••-•• 1263 Mercatel 4.5 46.00 33.00 12.25 -
5 30 Karlioglu, Boran 2004-••-•• 1202 Wachtebeke 4.5 44.00 31.50 13.00 -
6 32 Deschuyteneer, Lucien 1949-••-•• 1429 Geraardsbergen 4.0 43.50 31.50 9.50 0.0
7 33 Daems, Jan 1951-••-•• 1194 3.5 40.00 30.00 8.50 -
8 35 Depickere, Yari 2005-••-•• 0 Wachtebeke 1.5 43.00 31.50 5.50 0.5
9 36 Rottiers, Frans 1945-••-•• 1170 Wachtebeke 1.5 39.50 29.00 4.50 0.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
2 Kegels, Kristof 5.0 (1869) 0-1 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
3 Hautot, Stephane 7.0 (2345) 1-0 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
4 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821) 0-1 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
5 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 1-0 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
6 Bauwens, Steven 4.5 (1798) 0-1 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
7 Grochal, Joey 7.0 (2302) 1-0 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
8 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 0-1 Roos, Adrian 6.0 (2297)
9 Dardha, Arben 6.5 (2296) 1-0 Baekelandt, Els 3.0 (1622)
10 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 0-1 Blom, Vincent 8.0 (2265)
11 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 1-0 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486)
12 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429) 0-1 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
13 Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 1-0 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
14 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 0-1 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
15 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 1-0 Musabayev, Maxim 4.5 (1263)
16 Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 0-1 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029)
17 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 1-0 Daems, Jan 3.5 (1194)
18 Rottiers, Frans 1.5 (1170) 0-1 Fischer, Julie 5.5 (1994)
  Depickere, Yari 1.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Blom, Vincent 8.0 (2265) 1-0 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478)
2 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430) ½-½ Decrop, Benjamin 6.5 (2184)
3 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163) 0-1 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
4 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097)
5 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071) 1-0 De Ruiter, Danny 6.5 (2312)
6 Dardha, Daniel 9.0 (2310) 1-0 De Bock, Thijs 7.0 (2031)
7 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) ½-½ Grochal, Joey 7.0 (2302)
8 Roos, Adrian 6.0 (2297) 1-0 Audenaert, Bart 5.0 (2019)
9 Depickere, Yari 1.5 (0) 0-1 Dardha, Arben 6.5 (2296)
10 Fischer, Julie 5.5 (1994) 1-0 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
11 Heymans, Berwout 5.0 (1908) 1-0 Musabayeva, Diana 5.0 (1500)
12 Carpentier, Julian 5.0 (1821) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
13 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 0-1 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
14 Dierckens, Sarah 4.0 (1817) 0-1 Dutre, Wonder 6.0 (1293)
15 Deleu, Ellen 5.0 (1365) 0-1 Bauwens, Steven 4.5 (1798)
16 Ouaki, Mark 6.0 (1714) 1-0 Karlioglu, Boran 4.5 (1202)
17 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 0-1 Liveyns, Rune 6.0 (1642)
18 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1170)
  Daems, Jan 3.5 (1194) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 7.0 (2345) 1-0 Blom, Vincent 8.0 (2265)
2 Dardha, Arben 6.5 (2296) 0-1 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
3 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071) 0-1 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
4 Fischer, Julie 5.5 (1994) 0-1 Roos, Adrian 6.0 (2297)
5 Grochal, Joey 7.0 (2302) 0-1 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
6 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 1-0 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029)
7 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
8 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 1-0 Bauwens, Steven 4.5 (1798)
9 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 0-1 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
10 Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0-1 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
11 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 1-0 Baekelandt, Els 3.0 (1622)
12 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 1-0 Depickere, Yari 1.5 (0)
13 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 1-0 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
14 Daems, Jan 3.5 (1194) 0-1 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
15 Kegels, Kristof 5.0 (1869) 0-1 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
16 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429) 0-1 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
17 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 0-1 Musabayev, Maxim 4.5 (1263)
18 Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 0-1 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486)
  Rottiers, Frans 1.5 (1170) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 9.0 (2310) 1-0 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
2 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334) 0-1 Roos, Adrian 6.0 (2297)
3 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430) 1-0 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478)
4 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 0-1 Decrop, Benjamin 6.5 (2184)
5 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 0-1 Dardha, Arben 6.5 (2296)
6 Blom, Vincent 8.0 (2265) 1-0 Fischer, Julie 5.5 (1994)
7 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163) 1-0 Dutre, Wonder 6.0 (1293)
8 Carpentier, Julian 5.0 (1821) 0-1 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
9 Ouaki, Mark 6.0 (1714) 0-1 De Bock, Thijs 7.0 (2031)
10 Heymans, Berwout 5.0 (1908) 0-1 Grochal, Joey 7.0 (2302)
11 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097)
12 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821) 0-1 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
13 Dierckens, Sarah 4.0 (1817) 1-0 Daems, Jan 3.5 (1194)
14 Bauwens, Steven 4.5 (1798) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1170)
15 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 0-1 Liveyns, Rune 6.0 (1642)
16 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 1-0 Depickere, Yari 1.5 (0)
17 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 0-1 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
18 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 0-1 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
  Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 6.0 (2297) 0-1 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
2 Hautot, Stephane 7.0 (2345) 0-1 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
3 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 0-1 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
4 Dardha, Arben 6.5 (2296) 1-0 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
5 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071) 0-1 Blom, Vincent 8.0 (2265)
6 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 0-1 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029)
7 Grochal, Joey 7.0 (2302) 1-0 Audenaert, Bart 5.0 (2019)
8 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Bauwens, Steven 4.5 (1798)
9 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 0-1 De Ruiter, Danny 6.5 (2312)
10 Fischer, Julie 5.5 (1994) 0-1 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
11 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 0-1 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
12 Deleu, Ellen 5.0 (1365) 0-1 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
13 Kegels, Kristof 5.0 (1869) 1-0 Baekelandt, Els 3.0 (1622)
14 Daems, Jan 3.5 (1194) 0-1 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
15 Rottiers, Frans 1.5 (1170) 0-1 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
16 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429) 0-1 Karlioglu, Boran 4.5 (1202)
17 Depickere, Yari 1.5 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 4.5 (1263)
18 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 1-0 Musabayeva, Diana 5.0 (1500)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 9.0 (2310) ½-½ De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
2 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334) 0-1 Blom, Vincent 8.0 (2265)
3 Roos, Adrian 6.0 (2297) ½-½ Dardha, Arben 6.5 (2296)
4 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 1-0 Grochal, Joey 7.0 (2302)
5 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) 1-0 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
6 Carpentier, Julian 5.0 (1821) 0-1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478)
7 Dierckens, Sarah 4.0 (1817) 0-1 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
8 Ouaki, Mark 6.0 (1714) 0-1 De Ruiter, Danny 6.5 (2312)
9 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163) 0-1 De Bock, Thijs 7.0 (2031)
10 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 0-1 Audenaert, Bart 5.0 (2019)
11 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 0-1 Fischer, Julie 5.5 (1994)
12 Heymans, Berwout 5.0 (1908) 1-0 Liveyns, Rune 6.0 (1642)
13 Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 0-1 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
14 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821) 1-0 Dutre, Wonder 6.0 (1293)
15 Bauwens, Steven 4.5 (1798) 0-1 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486)
16 Deleu, Ellen 5.0 (1365) 1-0 Daems, Jan 3.5 (1194)
17 Rottiers, Frans 1.5 (1170) 0-1 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
18 Depickere, Yari 1.5 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 5.0 (1500)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Blom, Vincent 8.0 (2265) 0-1 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
2 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430) 1-0 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029)
3 Dardha, Arben 6.5 (2296) 1-0 Decrop, Benjamin 6.5 (2184)
4 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Roos, Adrian 6.0 (2297)
5 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 0-1 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
6 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 1-0 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
7 Grochal, Joey 7.0 (2302) 1-0 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
8 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071) ½-½ Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
9 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 1-0 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
10 Fischer, Julie 5.5 (1994) 1-0 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
11 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 0-1 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
12 Kegels, Kristof 5.0 (1869) 1-0 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
13 Bauwens, Steven 4.5 (1798) 1-0 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
14 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 1-0 Karlioglu, Boran 4.5 (1202)
15 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429) 1-0 Baekelandt, Els 3.0 (1622)
16 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 1-0 Musabayev, Maxim 4.5 (1263)
17 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1170)
18 Daems, Jan 3.5 (1194) 1-0 Depickere, Yari 1.5 (0)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 9.0 (2310) 1-0 Dardha, Arben 6.5 (2296)
2 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430) 0-1 De Bock, Thijs 7.0 (2031)
3 Hautot, Stephane 7.0 (2345) 0-1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478)
4 Blom, Vincent 8.0 (2265) 1-0 Grochal, Joey 7.0 (2302)
5 Roos, Adrian 6.0 (2297) 0-1 Decrop, Benjamin 6.5 (2184)
6 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) 0-1 De Ruiter, Danny 6.5 (2312)
7 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334) 1-0 Fischer, Julie 5.5 (1994)
8 Heymans, Berwout 5.0 (1908) 0-1 Audenaert, Bart 5.0 (2019)
9 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821) 0-1 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
10 Dierckens, Sarah 4.0 (1817) 0-1 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
11 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163) 1-0 Bauwens, Steven 4.5 (1798)
12 Carpentier, Julian 5.0 (1821) 1-0 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486)
13 Ouaki, Mark 6.0 (1714) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
14 Deleu, Ellen 5.0 (1365) 0-1 Liveyns, Rune 6.0 (1642)
15 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 0-1 Dutre, Wonder 6.0 (1293)
16 Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 0-1 Musabayeva, Diana 5.0 (1500)
17 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 1-0 Daems, Jan 3.5 (1194)
18 Rottiers, Frans 1.5 (1170) ½-½ Depickere, Yari 1.5 (0)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
2 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 0-1 Blom, Vincent 8.0 (2265)
3 Dardha, Arben 6.5 (2296) 0-1 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
4 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 0-1 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
5 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 0-1 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
6 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 1-0 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
7 Grochal, Joey 7.0 (2302) 1-0 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
8 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) 0-1 Roos, Adrian 6.0 (2297)
9 Fischer, Julie 5.5 (1994) 1-0 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
10 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 1-0 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
11 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 0-1 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
12 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821) 1-0 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
13 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 0-1 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
14 Bauwens, Steven 4.5 (1798) ½-½ Musabayev, Maxim 4.5 (1263)
15 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 1-0 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
16 Depickere, Yari 1.5 (0) 0-1 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
17 Daems, Jan 3.5 (1194) 0-1 Baekelandt, Els 3.0 (1622)
18 Karlioglu, Boran 4.5 (1202) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1170)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 10 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 9.0 (2310) ½-½ De Ruiter, Danny 6.5 (2312)
2 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430) 1-0 Blom, Vincent 8.0 (2265)
3 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334) 0-1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478)
4 Hautot, Stephane 7.0 (2345) 1-0 De Bock, Thijs 7.0 (2031)
5 Roos, Adrian 6.0 (2297) ½-½ Grochal, Joey 7.0 (2302)
6 Dardha, Arben 6.5 (2296) 1-0 Fischer, Julie 5.5 (1994)
7 Kegels, Kristof 5.0 (1869) 0-1 Decrop, Benjamin 6.5 (2184)
8 Ouaki, Mark 6.0 (1714) 1-0 Audenaert, Bart 5.0 (2019)
9 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071) 0-1 Liveyns, Rune 6.0 (1642)
10 Heymans, Berwout 5.0 (1908) 0-1 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029)
11 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163) 1-0 Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
12 Carpentier, Julian 5.0 (1821) 1-0 Musabayeva, Diana 5.0 (1500)
13 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429) 0-1 Dutre, Wonder 6.0 (1293)
14 Dierckens, Sarah 4.0 (1817) 0-1 Bauwens, Steven 4.5 (1798)
15 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 0-1 Deleu, Ellen 5.0 (1365)
16 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 0-1 Karlioglu, Boran 4.5 (1202)
17 Depickere, Yari 1.5 (0) 0-1 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486)
18 Rottiers, Frans 1.5 (1170) 0-1 Daems, Jan 3.5 (1194)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 11 (05/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Admiraal, Miguoel 9.0 (2478) 1-0 Dardha, Arben 6.5 (2296)
2 De Ruiter, Danny 6.5 (2312) 0-1 De Rover, Yong Hoon 9.0 (2430)
3 Decrop, Benjamin 6.5 (2184) 0-1 Dardha, Daniel 9.0 (2310)
4 Grochal, Joey 7.0 (2302) 1-0 Hautot, Stephane 7.0 (2345)
5 Blom, Vincent 8.0 (2265) 1-0 Ouaki, Mark 6.0 (1714)
6 Liveyns, Rune 6.0 (1642) 0-1 Van Der Lende, Ilias 7.0 (2334)
7 De Bock, Thijs 7.0 (2031) 1-0 Roos, Adrian 6.0 (2297)
8 Vanhuyse, Nele 6.5 (2029) 1-0 Carpentier, Julian 5.0 (1821)
9 Audenaert, Bart 5.0 (2019) 0-1 Vandendriessche, Jan 6.0 (2163)
10 Dutre, Wonder 6.0 (1293) 1-0 Kegels, Kristof 5.0 (1869)
11 Fischer, Julie 5.5 (1994) ½-½ Dhuyvetter, Frederik 5.0 (1821)
12 Bauwens, Steven 4.5 (1798) 0-1 Van Vliet, Dennis 5.5 (2071)
13 Musabayeva, Diana 5.0 (1500) 1-0 Dierckens, Sarah 4.0 (1817)
14 De Muynck, Mitchell 5.0 (1486) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 4.0 (1429)
15 Baekelandt, Els 3.0 (1622) 0-1 Heymans, Berwout 5.0 (1908)
16 Daems, Jan 3.5 (1194) ½-½ Karlioglu, Boran 4.5 (1202)
17 Deleu, Ellen 5.0 (1365) 1-0 Depickere, Yari 1.5 (0)
18 Musabayev, Maxim 4.5 (1263) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1170)
  Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2097) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

IM De Rover, Yong Hoon (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16455
N-Elo2430
FIDE-ID1010298
F-Elo2346
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
3 5 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z - 1 2.5 0.67 +0.33
4 3 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 W - 1 3.5 0.43 +0.57
5 2 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 Z v 1 4.5 0.62 +0.38
6 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 Z v ½ 5.0 0.66 -0.16
7 2      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 W v 0 6.0 0.92 -0.92
9 3 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z v 1 7.0 0.68 +0.32
10 2 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W v 1 8.0 0.72 +0.28
11 2 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z - 1 9.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2220 78.0 Totaal 9.0 8.01 +0.99
Begin van de pagina
FM Dardha, Daniel (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2310
FIDE-ID240990
F-Elo2309
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 3      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 1 4.0 0.45 +0.55
5 1 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 Z - 1 5.0 0.52 +0.48
6 1 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W - ½ 5.5 0.34 +0.16
7 1 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 Z v 1 6.5 0.56 +0.44
8 1 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 W v 1 7.5 0.52 +0.48
9 1 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z v 0 7.5 0.28 -0.28
10 1 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 W v ½ 8.0 0.50 +0.00
11 3      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z v 1 9.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2227 75.5 Totaal 9.0 6.40 +2.60
Begin van de pagina
IM Admiraal, Miguoel (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14773
N-Elo2478
FIDE-ID1019716
F-Elo2467
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 Z - 0 1.0 0.77 -0.77
3 7      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
5 8      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W - 1 5.0 0.74 +0.26
8 3 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 Z ^ 1 6.0 0.68 +0.32
9 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W - 1 7.0 0.72 +0.28
10 3 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 Z ^ 1 8.0 0.69 +0.31
11 1 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 W v 1 9.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2147 72.0 Totaal 9.0 8.59 +0.41
Begin van de pagina
FM Blom, Vincent (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14781
N-Elo2265
FIDE-ID1014358
F-Elo2267
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 W - 1 2.0 0.23 +0.77
3 1 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
4 6      Fischer, Julie 1994 5.5 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 5      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
6 2 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 Z - 1 5.0 0.40 +0.60
7 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W - 0 5.0 0.44 -0.44
8 4 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 W ^ 1 6.0 0.45 +0.55
9 2      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z v 1 7.0 0.79 +0.21
10 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 Z - 0 7.0 0.28 -0.28
11 5      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W - 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2137 77.0 Totaal 8.0 6.40 +1.60
Begin van de pagina
IM Hautot, Stephane (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2345
FIDE-ID202282
F-Elo2375
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
4 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 Z - 0 3.0 0.55 -0.55
5 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W - 0 3.0 0.38 -0.38
6 7      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 5 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z - 1 5.0 0.55 +0.45
8 3 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 W - 0 5.0 0.32 -0.32
9 4      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z - 1 6.0 0.71 +0.29
10 4      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 W ^ 1 7.0 0.86 +0.14
11 4 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z - 0 7.0 0.56 -0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2192 77.0 Totaal 7.0 7.12 -0.12
Begin van de pagina
De Bock, Thijs (Rank: 15)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2031
FIDE-ID237809
F-Elo1947
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 11      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 6      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 9      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 Z v 1 4.0 0.32 +0.68
7 6 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W - 1 5.0 0.14 +0.86
8 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
9 2 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W ^ 0 6.0 0.21 -0.21
10 4 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 Z - 0 6.0 0.14 -0.14
11 7 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W - 1 7.0 0.18 +0.82
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2070 72.0 Totaal 7.0 4.44 +2.56
Begin van de pagina
FM Grochal, Joey (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.50251
N-Elo2302
FIDE-ID1019945
F-Elo2268
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 5 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W - 0 1.5 0.33 -0.33
4 10      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 W v 1 3.5 0.84 +0.16
6 4      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z v 0 3.5 0.66 -0.66
7 7      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 1 4.5 0.69 +0.31
8 4 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 Z v 0 4.5 0.55 -0.55
9 7      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W ^ 1 5.5 0.79 +0.21
10 5 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 Z - ½ 6.0 0.51 -0.01
11 4 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 1 7.0 0.44 +0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2129 70.5 Totaal 7.0 7.48 -0.48
Begin van de pagina
FM Van Der Lende, Ilias (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15808
N-Elo2334
FIDE-ID1019260
F-Elo2214
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Mitran, Anthony Cristian BEL 2097 1.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 2 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z - 1 3.0 0.55 +0.45
4 2 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W - 0 3.0 0.55 -0.55
5 3      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
6 2 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W ^ 0 4.0 0.60 -0.60
7 6      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z - 0 4.0 0.86 -0.86
8 7      Fischer, Julie 1994 5.5 W - 1 5.0 0.88 +0.12
9 5      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z - 1 6.0 0.86 +0.14
10 3 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 W - 0 6.0 0.31 -0.31
11 6      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z ^ 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2102 65.5 Totaal 7.0 7.95 -0.95
Begin van de pagina
Decrop, Benjamin (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.28436
N-Elo2184
FIDE-ID215147
F-Elo2173
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
3 6      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 W - 1 2.5 0.71 +0.29
4 4 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z - 1 3.5 0.33 +0.67
5 3 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W v 0 3.5 0.30 -0.30
6 4 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 W v 1 4.5 0.34 +0.66
7 3 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z - 0 4.5 0.35 -0.35
8 5 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 Z - 1 5.5 0.35 +0.65
9 4 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 0 5.5 0.29 -0.29
10 7      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 Z v 1 6.5 0.86 +0.14
11 3 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W v 0 6.5 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2182 74.5 Totaal 6.5 4.97 +1.53
Begin van de pagina
FM Dardha, Arben (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2296
FIDE-ID4700481
F-Elo2107
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Depickere, Yari BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W - 0 2.0 0.45 -0.45
4 5      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 4      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 3 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 3      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 W - 1 5.5 0.65 +0.35
8 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 Z - 0 5.5 0.48 -0.48
9 3 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W ^ 0 5.5 0.32 -0.32
10 6      Fischer, Julie 1994 5.5 W ^ 1 6.5 0.85 +0.15
11 1 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z v 0 6.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2183 67.5 Totaal 6.5 6.86 -0.36
Begin van de pagina
FM De Ruiter, Danny (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14771
N-Elo2312
FIDE-ID1020650
F-Elo2415
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
3 8      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 W - 0 2.0 0.67 -0.67
5 9      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 0 4.0 0.45 -0.45
8 6      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
9 6      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
10 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 Z - ½ 6.5 0.50 +0.00
11 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W ^ 0 6.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2019 69.0 Totaal 6.5 8.20 -1.70
Begin van de pagina
Vanhuyse, Nele (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.11669
N-Elo2029
FIDE-ID228818
F-Elo2048
Land  ()
Club(462) Zottegem
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 6      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z - 0 1.5 0.29 -0.29
4 11      Mitran, Anthony Cristian BEL 2097 1.0 W - 1 2.5 0.41 +0.59
5 6      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W ^ 1 4.5 0.44 +0.56
7 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
8 6 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 W ^ 0 4.5 0.16 -0.16
9 8 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W v 0 4.5 0.17 -0.17
10 10      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 Z - 1 5.5 0.66 +0.34
11 8      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W v 1 6.5 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2059 63.0 Totaal 6.5 4.57 +1.93
Begin van de pagina
FM Roos, Adrian (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2297
FIDE-ID263621
F-Elo2302
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Fischer, Julie 1994 5.5 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
4 2 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 Z - 1 4.0 0.45 +0.55
5 1 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W - 0 4.0 0.48 -0.48
6 3 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 4 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z - 0 4.5 0.26 -0.26
8 5      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 W v 0 4.5 0.65 -0.65
9 8      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - 1 5.5 0.83 +0.17
10 5 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 W - ½ 6.0 0.49 +0.01
11 7      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z - 0 6.0 0.82 -0.82
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2147 75.0 Totaal 6.0 7.09 -1.09
Begin van de pagina
Vandendriessche, Jan (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2163
FIDE-ID204862
F-Elo2168
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 9      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 9      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
7 7 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
8 11      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 W ^ 1 4.0 0.90 +0.10
9 9      Fischer, Julie 1994 5.5 Z - 0 4.0 0.72 -0.72
10 11      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W - 1 5.0 0.88 +0.12
11 9      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z ^ 1 6.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1906 63.5 Totaal 6.0 7.52 -1.52
Begin van de pagina
Ouaki, Mark (Rank: 25)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo1714
FIDE-ID257460
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Mitran, Anthony Cristian BEL 2097 1.0 Z - 1 2.0 0.09 +0.91
4 9      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 10      Fischer, Julie 1994 5.5 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
6 8 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
8 13      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W v 1 4.0 0.84 +0.16
9 11      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 8      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 W - 1 6.0 0.14 +0.86
11 5 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 Z - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1885 59.0 Totaal 6.0 3.82 +2.18
Begin van de pagina
Liveyns, Rune (Rank: 26)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1642
FIDE-ID243981
F-Elo1651
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 9      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
5 9 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
7 14      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 14      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
9 10      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W - 1 5.0 0.27 +0.73
10 9      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
11 6 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W v 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1838 60.0 Totaal 6.0 4.22 +1.78
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 32)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1293
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 7      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
8 15      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z - 1 4.0 0.12 +0.88
9 11      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
10 13      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 Z - 1 5.0 0.32 +0.68
11 10      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1772 53.0 Totaal 6.0 1.62 +4.38
Begin van de pagina
Van Vliet, Dennis (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2071
FIDE-ID209740
F-Elo2135
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 W - 1 2.0 0.20 +0.80
3 3 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 8      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 5 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W - 0 3.0 0.25 -0.25
6 5      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
7 8      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W ^ ½ 3.5 0.81 -0.31
8 10      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
9 7 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z v 0 4.5 0.21 -0.21
10 9      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 W - 0 4.5 0.92 -0.92
11 12      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z ^ 1 5.5 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1946 67.5 Totaal 5.5 6.52 -1.02
Begin van de pagina
Fischer, Julie (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.20518
N-Elo1994
FIDE-ID699969
F-Elo2003
Land  ()
Club(278) Le Pantin
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 4 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 W v 0 2.0 0.14 -0.14
4 6 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 10      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W - 0 2.0 0.84 -0.84
6 11      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 7 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
9 9      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 1 5.0 0.28 +0.72
10 6 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z - 0 5.0 0.15 -0.15
11 11      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W ^ ½ 5.5 0.73 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1868 60.5 Totaal 5.5 5.86 -0.36
Begin van de pagina
Carpentier, Julian (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1821
FIDE-ID236950
F-Elo1618
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Daems, Jan NED 1194 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 11      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
8 12      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
9 10      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z - 0 4.0 0.73 -0.73
10 12      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
11 8      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - 0 5.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1771 62.5 Totaal 5.0 6.06 -1.06
Begin van de pagina
Heymans, Berwout (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1908
FIDE-ID257036
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Daems, Jan NED 1194 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
7 11      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 8      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 W - 0 4.0 0.35 -0.35
9 12      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 Z - 0 4.0 0.62 -0.62
10 10      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 W v 0 4.0 0.34 -0.34
11 15      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z ^ 1 5.0 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 61.0 Totaal 5.0 6.81 -1.81
Begin van de pagina
Dhuyvetter, Frederik (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.22039
N-Elo1821
FIDE-ID200824
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 7 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 15      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 Z - ½ 3.5 0.19 +0.31
8 9      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W - 0 3.5 0.43 -0.43
9 12      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W ^ 1 4.5 0.38 +0.62
10 11      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 Z ^ 0 4.5 0.12 -0.12
11 11      Fischer, Julie 1994 5.5 Z v ½ 5.0 0.27 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1830 60.5 Totaal 5.0 5.19 -0.19
Begin van de pagina
Kegels, Kristof (Rank: 20)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1869
FIDE-ID260690
F-Elo1910
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2430 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Fischer, Julie 1994 5.5 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
3 15      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W ^ 0 0.0 0.92 -0.92
4 18      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
5 13      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
6 13      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
8 9      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
9 6 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
10 7      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 W - 0 5.0 0.14 -0.14
11 10      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1776 60.0 Totaal 5.0 6.24 -1.24
Begin van de pagina
Audenaert, Bart (Rank: 17)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.56596
N-Elo2019
FIDE-ID205508
F-Elo1971
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Daems, Jan NED 1194 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8 FM Roos, Adrian BEL 2297 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 12      Depickere, Yari BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 7 FM Grochal, Joey NED 2302 7.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
6 10      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
8 8      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 Z - 1 5.0 0.65 +0.35
9 5 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 W - 0 5.0 0.14 -0.14
10 8      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 Z - 0 5.0 0.86 -0.86
11 9      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 0 5.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1965 56.5 Totaal 5.0 5.98 -0.98
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 28)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1500
FIDE-ID254720
F-Elo1532
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10 FM Blom, Vincent NED 2265 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 W - 0 0.0 0.80 -0.80
4 18      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
5 18      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z - 0 0.0 0.52 -0.52
6 18      Depickere, Yari BEL 0 1.5 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
7 17      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 W ^ 1 2.0 0.88 +0.12
8 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
9 15      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
10 12      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
11 13      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 1 5.0 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1616 49.0 Totaal 5.0 5.17 -0.17
Begin van de pagina
De Muynck, Mitchell (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17610
N-Elo1486
FIDE-ID256986
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Decrop, Benjamin BEL 2184 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 18      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
4 15      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
5 18      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 W - 1 2.0 0.48 +0.52
6 15      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z v 1 3.0 0.14 +0.86
7 11      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
9 13      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
10 17      Depickere, Yari BEL 0 1.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
11 14      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W v 1 5.0 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1712 51.0 Totaal 5.0 3.77 +1.23
Begin van de pagina
Deleu, Ellen (Rank: 31)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1365
FIDE-ID246689
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Mitran, Anthony Cristian BEL 2097 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 12      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 12      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Daems, Jan NED 1194 3.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
7 10      Fischer, Julie 1994 5.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
8 14      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
9 15      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
10 15      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
11 17      Depickere, Yari BEL 0 1.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1699 45.5 Totaal 5.0 3.26 +1.74
Begin van de pagina
Bauwens, Steven (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1798
FIDE-ID212555
F-Elo1808
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 FM Dardha, Daniel BEL 2310 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8 IM Admiraal, Miguoel NED 2478 9.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 W - 0 2.0 0.86 -0.86
7 13      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
8 11      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 Z ^ 0 3.0 0.10 -0.10
9 14      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
10 14      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 Z - 1 4.5 0.47 +0.53
11 12      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W ^ 0 4.5 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1831 62.0 Totaal 4.5 5.22 -0.72
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 33)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1263
FIDE-ID254711
F-Elo1341
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 17      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z - 1 1.0 0.20 +0.80
4 17      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
5 17      Depickere, Yari BEL 0 1.5 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Fischer, Julie 1994 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
8 17      Daems, Jan NED 1194 3.5 W - 1 3.0 0.60 +0.40
9 14      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
10 15      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W - 0 3.5 0.36 -0.36
11 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 W v 1 4.5 0.63 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1541 49.5 Totaal 4.5 3.78 +0.72
Begin van de pagina
Karlioglu, Boran (Rank: 34)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1202
FIDE-ID254681
F-Elo1199
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
4        Bye           1 1.0    
5 16      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 Z v 1 2.0 0.21 +0.79
6 13      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Liveyns, Rune BEL 1642 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 16      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
9 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
10 16      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
11 16      Daems, Jan NED 1194 3.5 Z - ½ 4.5 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1565 45.5 Totaal 4.5 1.97 +1.53
Begin van de pagina
Dierckens, Sarah (Rank: 23)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.42153
N-Elo1817
FIDE-ID205745
F-Elo1789
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM De Ruiter, Danny NED 2312 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
4 13      Daems, Jan NED 1194 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7 IM Hautot, Stephane BEL 2345 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
8 10      Van Vliet, Dennis BEL 2071 5.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
9 13      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z ^ 1 4.0 0.88 +0.12
10 14      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 W - 0 4.0 0.53 -0.53
11 13      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z v 0 4.0 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 57.0 Totaal 4.0 6.73 -2.73
Begin van de pagina
Deschuyteneer, Lucien (Rank: 30)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1429
FIDE-ID209570
F-Elo1510
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vandendriessche, Jan BEL 2163 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
4 17      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
5 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 W ^ 0 1.0 0.79 -0.79
6 17      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
7 15      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 W - 1 3.0 0.25 +0.75
8 13      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 Z - 0 3.0 0.16 -0.16
9 16      Depickere, Yari BEL 0 1.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 13      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 W v 0 4.0 0.68 -0.68
11 14      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 Z - 0 4.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 47.0 Totaal 4.0 5.01 -1.01
Begin van de pagina
Daems, Jan (Rank: 35)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1050761
F-Elo1194
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 14      Carpentier, Julian BEL 1821 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Dierckens, Sarah BEL 1817 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 16      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
7 18      Depickere, Yari BEL 0 1.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
8 17      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z - 0 2.0 0.40 -0.40
9 17      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
10 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 Z - 1 3.0 0.53 +0.47
11 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 W v ½ 3.5 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1576 39.0 Totaal 3.5 3.01 -0.51
Begin van de pagina
Baekelandt, Els (Rank: 27)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1622
FIDE-ID246557
F-Elo1617
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      De Bock, Thijs BEL 2031 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Depickere, Yari BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Kegels, Kristof BEL 1869 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 10      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 Z - 0 2.0 0.75 -0.75
8 15      Dutre, Wonder BEL 1293 6.0 W - 0 2.0 0.88 -0.88
9 17      Daems, Jan NED 1194 3.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
10 16      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
11 15      Heymans, Berwout BEL 1908 5.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1641 49.5 Totaal 3.0 5.90 -2.90
Begin van de pagina
Depickere, Yari (Rank: 37)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19066
N-Elo0
FIDE-ID261289
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9 FM Dardha, Arben BEL 2296 6.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Audenaert, Bart BEL 2019 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 18      Daems, Jan NED 1194 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
8 18      Rottiers, Frans BEL 1170 1.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
9 16      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
10 17      De Muynck, Mitchell BEL 1486 5.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
11 17      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 Z ^ 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1534 43.0 Totaal 1.5 0.80 -0.30
Begin van de pagina
Rottiers, Frans (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.44679
N-Elo1170
FIDE-ID228010
F-Elo1235
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Fischer, Julie 1994 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Baekelandt, Els BEL 1622 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 14      Bauwens, Steven BEL 1798 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Dhuyvetter, Frederik BEL 1821 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Deschuyteneer, Lucien BEL 1429 4.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
7 17      Musabayeva, Diana BEL 1500 5.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
8 18      Depickere, Yari BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
9 18      Karlioglu, Boran BEL 1202 4.5 Z - 0 1.5 0.46 -0.46
10 18      Daems, Jan NED 1194 3.5 W ^ 0 1.5 0.47 -0.47
11 18      Musabayev, Maxim BEL 1263 4.5 Z ^ 0 1.5 0.37 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 41.0 Totaal 1.5 2.84 -2.34
Begin van de pagina
Mitran, Anthony Cristian (Rank: 13)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2097
FIDE-ID240052
F-Elo1883
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Deleu, Ellen BEL 1365 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Van Der Lende, Ilias NED 2334 7.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 10      Ouaki, Mark BEL 1714 6.0 W - 0 1.0 0.91 -0.91
4 11      Vanhuyse, Nele 2029 6.5 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
10        Afwezig           0 1.0    
11        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1860 24.5 Totaal 1.0 2.62 -1.62
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Buch B Med1 SB OR
1 De Rover, Yong Hoon 2 2430 2486 9.0 23 Z 1 9 W ½ 7 Z 1 3 W 1 5 Z 1 2 Z ½ 12 W 1 6 W 0 10 Z 1 4 W 1 11 Z 1 66.50 48.50 63.25 1.5
2 Dardha, Daniel 6 2310 2489 9.0 28 Z 1 6 W 1 18 Z 1 5 W 1 13 Z 1 1 W ½ 4 Z 1 10 W 1 3 Z 0 11 W ½ 9 Z 1 65.50 47.50 58.75 0.5
3 Admiraal, Miguoel 1 2478 2486 9.0 21 W 1 4 Z 0 22 W 1 1 Z 0 28 W 1 20 Z 1 13 W 1 5 Z 1 2 W 1 8 Z 1 10 W 1 62.50 44.50 55.00 1.0
4 Blom, Vincent 10 2265 2350 8.0 25 Z 1 3 W 1 5 Z 0 19 W 1 18 Z 1 8 Z 1 2 W 0 7 W 1 6 Z 1 1 Z 0 15 W 1 66.50 48.50 52.00 -
5 Hautot, Stephane 3 2345 2310 7.0 20 W 1 14 Z 1 4 W 1 2 Z 0 1 W 0 31 Z 1 11 Z 1 3 W 0 9 Z 1 6 W 1 7 Z 0 68.00 50.00 43.00 -
6 De Bock, Thijs 15 2031 2199 7.0 29 W 1 2 Z 0 34 W 1 15 Z 1 12 W 0 14 Z 1 8 W 1 1 Z 1 4 W 0 5 Z 0 13 W 1 64.50 46.50 41.50 -
7 Grochal, Joey 7 2302 2242 7.0 15 W 1 12 Z ½ 1 W 0 21 Z 1 24 W 1 9 Z 0 14 W 1 4 Z 0 18 W 1 13 Z ½ 5 W 1 60.50 43.50 40.75 -
8 Van Der Lende, Ilias 4 2334 2234 7.0 22 Z 1 37 W 1 10 Z 1 13 W 0 9 Z 1 4 W 0 6 Z 0 19 W 1 24 Z 1 3 W 0 16 Z 1 59.50 42.50 39.00 -
9 Decrop, Benjamin 11 2184 2275 6.5 26 W 1 1 Z ½ 12 W 1 11 Z 1 8 W 0 7 W 1 10 Z 0 13 Z 1 5 W 0 23 Z 1 2 W 0 64.50 46.50 40.50 -
10 Dardha, Arben 9 2296 2247 6.5 34 W 1 35 Z 1 8 W 0 24 Z 1 14 W 1 13 Z ½ 9 W 1 2 Z 0 1 W 0 19 W 1 3 Z 0 63.00 45.00 30.00 -
11 De Ruiter, Danny 5 2312 2149 6.5 31 W 1 18 Z 0 28 W 1 9 W 0 16 Z 1 15 Z 1 5 W 0 12 Z 1 23 W 1 2 Z ½ 1 W 0 60.50 42.50 36.50 -
12 Vanhuyse, Nele 16 2029 2163 6.5 30 Z 1 7 W ½ 9 Z 0 37 W 1 6 Z 1 18 W 1 1 Z 0 11 W 0 13 W 0 21 Z 1 20 W 1 57.50 41.50 34.50 -
13 Roos, Adrian 8 2297 2199 6.0 16 Z 1 24 W 1 19 Z 1 8 Z 1 2 W 0 10 W ½ 3 Z 0 9 W 0 12 Z 1 7 W ½ 6 Z 0 64.50 46.50 36.75 -
14 Vandendriessche, Jan 12 2163 2019 6.0 32 Z 1 5 W 0 16 Z 1 17 W 1 10 Z 0 6 W 0 7 Z 0 28 W 1 19 Z 0 22 W 1 24 Z 1 55.00 41.00 30.50 -
15 Ouaki, Mark 25 1714 1878 6.0 7 Z 0 30 W 1 37 Z 1 6 W 0 19 Z 1 11 W 0 28 Z 0 32 W 1 17 Z 1 24 W 1 4 Z 0 54.00 39.00 29.00 -
16 Liveyns, Rune 26 1642 1783 6.0 13 W 0 29 Z 1 14 W 0 26 Z 1 11 W 0 21 Z 0 30 W 1 27 Z 1 20 W 1 18 Z 1 8 W 0 51.00 37.50 29.00 -
17 Dutre, Wonder 32 1293 1652 6.0 18 W 0 31 Z 1 21 W 1 14 Z 0 20 W 0 22 Z 0 29 W 1 34 Z 1 15 W 0 32 Z 1 23 W 1 46.00 34.00 25.50 -
18 Van Vliet, Dennis 14 2071 1983 5.5 17 Z 1 11 W 1 2 W 0 20 Z 1 4 W 0 12 Z 0 22 W ½ 31 Z 1 7 Z 0 16 W 0 28 Z 1 59.00 42.00 28.50 -
19 Fischer, Julie 18 1994 1958 5.5 36 Z 1 23 W 1 13 W 0 4 Z 0 15 W 0 29 Z 1 27 W 1 8 Z 0 14 W 1 10 Z 0 22 W ½ 54.50 39.50 24.00 -
20 Carpentier, Julian 21 1821 1733 5.0 5 Z 0 32 W 1 33 Z 1 18 W 0 17 Z 1 3 W 0 24 Z 0 26 W 1 16 Z 0 25 W 1 12 Z 0 55.00 39.00 23.00 -
21 Heymans, Berwout 19 1908 1762 5.0 3 Z 0 25 W 1 17 Z 0 7 W 0 33 Z 1 16 W 1 26 Z 1 24 W 0 22 Z 0 12 W 0 34 Z 1 54.50 38.50 22.00 -
22 Dhuyvetter, Frederik 22 1821 1800 5.0 8 W 0 26 Z 1 3 Z 0 27 W 0 36 Z 1 17 W 1 18 Z ½ 23 W 0 21 W 1 14 Z 0 19 Z ½ 54.00 38.00 22.50 -
23 Kegels, Kristof 20 1869 1772 5.0 1 W 0 19 Z 0 27 W 0 25 Z 1 34 W 1 30 Z 1 31 W 1 22 Z 1 11 Z 0 9 W 0 17 Z 0 52.50 37.00 21.00 -
24 Audenaert, Bart 17 2019 1936 5.0 33 W 1 13 Z 0 35 W 1 10 W 0 7 Z 0 34 Z 1 20 W 1 21 Z 1 8 W 0 15 Z 0 14 W 0 51.50 37.50 17.00 -
25 Musabayeva, Diana 28 1500 1500 5.0 4 W 0 21 Z 0 29 W 0 23 W 0 26 Z 0 35 Z 1 36 W 1 30 Z 1 27 W 1 20 Z 0 31 W 1 45.50 32.50 15.00 -
26 De Muynck, Mitchell 29 1486 1590 5.0 9 Z 0 22 W 0 30 Z 1 16 W 0 25 W 1 28 Z 1 21 W 0 20 Z 0 31 W 0 35 Z 1 32 W 1 45.00 32.50 18.50 -
27 Deleu, Ellen 31 1365 1523 5.0 37 Z 0 28 W 0 23 Z 1 22 Z 1 31 W 0 33 W 1 19 Z 0 16 W 0 25 Z 0 29 Z 1 35 W 1 44.00 32.50 18.50 -
28 Bauwens, Steven 24 1798 1750 4.5 2 W 0 27 Z 1 11 Z 0 36 W 1 3 Z 0 26 W 0 15 W 1 14 Z 0 29 W ½ 31 Z 1 18 W 0 56.50 38.50 18.25 -
29 Musabayev, Maxim 33 1263 1332 4.5 6 Z 0 16 W 0 25 Z 1 32 W 0 35 Z 1 19 W 0 17 Z 0 33 W 1 28 Z ½ 27 W 0 36 W 1 46.00 33.00 12.25 -
30 Karlioglu, Boran 34 1202 1369 4.5 12 W 0 15 Z 0 26 W 0 B1 32 Z 1 23 W 0 16 Z 0 25 W 0 36 W 1 34 Z 1 33 Z ½ 44.00 31.50 13.00 -
31 Dierckens, Sarah 23 1817 1611 4.0 11 Z 0 17 W 0 32 Z 1 33 W 1 27 Z 1 5 W 0 23 Z 0 18 W 0 26 Z 1 28 W 0 25 Z 0 49.50 36.00 17.00 1.0
32 Deschuyteneer, Lucien 30 1429 1375 4.0 14 W 0 20 Z 0 31 W 0 29 Z 1 30 W 0 36 Z 1 34 W 1 15 Z 0 35 Z 1 17 W 0 26 Z 0 43.50 31.50 9.50 0.0
33 Daems, Jan 35 1194 1183 3.5 24 Z 0 B1 20 W 0 31 Z 0 21 W 0 27 Z 0 35 W 1 29 Z 0 34 W 0 36 Z 1 30 W ½ 40.00 30.00 8.50 -
34 Baekelandt, Els 27 1622 1411 3.0 10 Z 0 36 W 1 6 Z 0 35 W 1 23 Z 0 24 W 0 32 Z 0 17 W 0 33 Z 1 30 W 0 21 W 0 45.50 32.00 5.00 -
35 Depickere, Yari 37 0 1064 1.5 B1 10 W 0 24 Z 0 34 Z 0 29 W 0 25 W 0 33 Z 0 36 Z ½ 32 W 0 26 W 0 27 Z 0 43.00 31.50 5.50 0.5
36 Rottiers, Frans 36 1170 894 1.5 19 W 0 34 Z 0 B1 28 Z 0 22 W 0 32 W 0 25 Z 0 35 W ½ 30 Z 0 33 W 0 29 Z 0 39.50 29.00 4.50 0.5
37 Mitran, Anthony Cristian 13 2097 1751 1.0 27 W 1 8 Z 0 15 W 0 12 Z 0 A A A A A A A 44.50 31.00 5.00 -
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/03/05 22:56