SwarLogo Belgisch studentenkampioenschap SwarLogo
462
Organisator: David Roos
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 27/02/2019 tot 27/02/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., ARO
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR SB Buch
1 Van Kessel Wessel 1994-••-•• M 10785 2097 Lommel 7 7.0 7.0 2685 - 31.00 28.00
2 Sterck Arno 1999-••-•• M 10284 2257 Kapelle-op-den-Bos 7 6.0 6.0 2257 - 24.50 28.50
3 Moerman Thomas 2000-••-•• M 11463 1971 Wetteren 7 5.0 5.0 2043 - 15.50 27.00
4 N Mikaelian David 1900-••-•• M 0 1750 7 5.0 5.0 1884 - 12.50 23.00
5 Terryn Ezra 1997-••-•• M 52027 2130 Borgerhout 7 4.5 4.5 1900 0.5 16.25 23.00
6 Partoens Remi 1998-••-•• M 12753 1885 Dolle Toren Leuven 7 4.5 4.5 1992 0.5 12.75 26.50
7 Boucquet Emile 1997-••-•• M 34738 2201 KBSK Brugge 7 4.0 4.0 1941 - 16.00 27.50
8 Wuytens Robin 1996-••-•• M 14013 1936 Leuven Centraal 7 4.0 4.0 1774 - 12.50 22.50
9 N Aguilar Adriano 1900-••-•• M 0 1735 7 4.0 4.0 1856 - 12.00 25.00
10 De Baets Keano 1999-••-•• M 14985 1666 Artevelde 7 4.0 4.0 1788 - 11.50 24.00
11 N Chimakadze Giorgi 1997-••-•• M 13629 1802 MSV 7 4.0 4.0 1703 - 9.00 19.00
12 N Kuy Yannick 1900-••-•• M 0 1600 7 3.5 3.5 1769 - 10.75 25.50
13 Van Laeken Jonathan 1995-••-•• M 31674 2035 Mercatel 7 3.5 3.5 1823 - 10.75 24.00
14 Snoeck Sarah 1996-••-•• F 8851 1712 Landegem 7 3.5 3.5 1705 - 10.75 23.00
15 De Geest Hannes 1996-••-•• M 16865 1738 KGSRL Gent 7 3.5 3.5 1720 - 8.25 21.50
16 Temmerman Sara 1999-••-•• F 13529 1762 MSV 7 3.0 3.0 1662 - 8.00 26.00
17 N Slagter Maxim 1998-••-•• M 50041 1663 Brasschaat 7 3.0 3.0 1672 - 8.00 26.00
18 Pouliart Sander 1998-••-•• M 15856 1462 Mechelen 7 3.0 3.0 1439 - 5.00 20.50
19 N Nazarov Kirill 1900-••-•• M 0 0 6 3.0 3.0 973 - 5.00 19.00
20 N Concy Yanis 1900-••-•• M 0 0 6 3.0 3.0 738 - 5.00 16.00
21 N Vansteenkiste Kasper 1900-••-•• M 0 0 6 2.5 2.5 944 - 4.75 20.50
22 Denis Romain 1997-••-•• M 19827 0 CREB Bruxelles 6 2.5 2.5 1001 - 3.75 19.50
23 Kasin Ezdin 1997-••-•• M 20891 0 La Louvière 6 2.0 2.0 1250 - 5.50 21.50
24 Beigzadeh Omid 1996-••-•• M 20892 0 La Louvière 6 2.0 2.0 620 - 2.00 19.00
25 N Jafarzadeh Amin 1900-••-•• M 0 0 6 1.0 1.0 25 - 2.50 18.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sterck Arno 1 (2257) 1-0 Aguilar Adriano 13 (1735)
2 Snoeck Sarah 14 (1712) 0-1 Boucquet Emile 2 (2201)
3 Terryn Ezra 3 (2130) 1-0 De Baets Keano 15 (1666)
4 Slagter Maxim 16 (1663) 0-1 Van Kessel Wessel 4 (2097)
5 Van Laeken Jonathan 5 (2035) ½-½ Kuy Yannick 17 (1600)
6 Pouliart Sander 18 (1462) 0-1 Moerman Thomas 6 (1971)
7 Wuytens Robin 7 (1936) 0-1 Kasin Ezdin 19 (0)
8 Beigzadeh Omid 20 (0) 0-1 Partoens Remi 8 (1885)
9 Chimakadze Giorgi 9 (1802) 1-0 Concy Yanis 21 (0)
10 Denis Romain 22 (0) 0-1 Temmerman Sara 10 (1762)
11 Mikaelian David 11 (1750) 1-0 Nazarov Kirill 23 (0)
12 Jafarzadeh Amin 24 (0) 0-1 De Geest Hannes 12 (1738)
  Vansteenkiste Kasper 25 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Temmerman Sara 10 (1762) 0-1 Sterck Arno 1 (2257)
2 Boucquet Emile 2 (2201) 1-0 Chimakadze Giorgi 9 (1802)
3 De Geest Hannes 12 (1738) ½-½ Terryn Ezra 3 (2130)
4 Van Kessel Wessel 4 (2097) 1-0 Mikaelian David 11 (1750)
5 Moerman Thomas 6 (1971) 1-0 Kasin Ezdin 19 (0)
6 Partoens Remi 8 (1885) 1-0 Vansteenkiste Kasper 25 (0)
7 Wuytens Robin 7 (1936) 1-0 Van Laeken Jonathan 5 (2035)
8 Kuy Yannick 17 (1600) 1-0 Snoeck Sarah 14 (1712)
9 Aguilar Adriano 13 (1735) 1-0 Beigzadeh Omid 20 (0)
10 De Baets Keano 15 (1666) 1-0 Denis Romain 22 (0)
11 Concy Yanis 21 (0) 0-1 Slagter Maxim 16 (1663)
12 Nazarov Kirill 23 (0) 0-1 Pouliart Sander 18 (1462)
  Jafarzadeh Amin 24 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sterck Arno 1 (2257) 0-1 Van Kessel Wessel 4 (2097)
2 Moerman Thomas 6 (1971) 1-0 Boucquet Emile 2 (2201)
3 Terryn Ezra 3 (2130) ½-½ Partoens Remi 8 (1885)
4 Kuy Yannick 17 (1600) 0-1 De Geest Hannes 12 (1738)
5 Slagter Maxim 16 (1663) 1-0 Wuytens Robin 7 (1936)
6 Chimakadze Giorgi 9 (1802) 0-1 De Baets Keano 15 (1666)
7 Pouliart Sander 18 (1462) 0-1 Temmerman Sara 10 (1762)
8 Mikaelian David 11 (1750) 1-0 Jafarzadeh Amin 24 (0)
9 Vansteenkiste Kasper 25 (0) 0-1 Aguilar Adriano 13 (1735)
10 Kasin Ezdin 19 (0) 0-1 Van Laeken Jonathan 5 (2035)
11 Snoeck Sarah 14 (1712) 1-0 Concy Yanis 21 (0)
12 Beigzadeh Omid 20 (0) 0-1 Nazarov Kirill 23 (0)
  Denis Romain 22 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Kessel Wessel 4 (2097) 1-0 Moerman Thomas 6 (1971)
2 Partoens Remi 8 (1885) 1-0 De Geest Hannes 12 (1738)
3 De Baets Keano 15 (1666) 0-1 Sterck Arno 1 (2257)
4 Boucquet Emile 2 (2201) 1-0 Mikaelian David 11 (1750)
5 Aguilar Adriano 13 (1735) 1-0 Terryn Ezra 3 (2130)
6 Temmerman Sara 10 (1762) 1-0 Slagter Maxim 16 (1663)
7 Van Laeken Jonathan 5 (2035) 1-0 Chimakadze Giorgi 9 (1802)
8 Kasin Ezdin 19 (0) 0-1 Kuy Yannick 17 (1600)
9 Denis Romain 22 (0) 0-1 Wuytens Robin 7 (1936)
10 Nazarov Kirill 23 (0) 0-1 Snoeck Sarah 14 (1712)
11 Jafarzadeh Amin 24 (0) 0-1 Pouliart Sander 18 (1462)
12 Concy Yanis 21 (0) ½-½ Vansteenkiste Kasper 25 (0)
  Beigzadeh Omid 20 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Partoens Remi 8 (1885) 0-1 Van Kessel Wessel 4 (2097)
2 Sterck Arno 1 (2257) 1-0 Boucquet Emile 2 (2201)
3 Moerman Thomas 6 (1971) 1-0 Temmerman Sara 10 (1762)
4 Kuy Yannick 17 (1600) 1-0 Aguilar Adriano 13 (1735)
5 De Geest Hannes 12 (1738) 0-1 Van Laeken Jonathan 5 (2035)
6 Terryn Ezra 3 (2130) ½-½ Snoeck Sarah 14 (1712)
7 Wuytens Robin 7 (1936) 1-0 De Baets Keano 15 (1666)
8 Mikaelian David 11 (1750) 1-0 Slagter Maxim 16 (1663)
9 Vansteenkiste Kasper 25 (0) 0-1 Pouliart Sander 18 (1462)
10 Chimakadze Giorgi 9 (1802) 1-0 Denis Romain 22 (0)
11 Nazarov Kirill 23 (0) 1-0 Kasin Ezdin 19 (0)
12 Jafarzadeh Amin 24 (0) 0-1 Beigzadeh Omid 20 (0)
  Concy Yanis 21 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Kessel Wessel 4 (2097) 1-0 Kuy Yannick 17 (1600)
2 Sterck Arno 1 (2257) 1-0 Moerman Thomas 6 (1971)
3 Van Laeken Jonathan 5 (2035) 0-1 Partoens Remi 8 (1885)
4 Boucquet Emile 2 (2201) 0-1 Aguilar Adriano 13 (1735)
5 Pouliart Sander 18 (1462) 0-1 Wuytens Robin 7 (1936)
6 Temmerman Sara 10 (1762) 0-1 Mikaelian David 11 (1750)
7 Snoeck Sarah 14 (1712) 1-0 De Geest Hannes 12 (1738)
8 Slagter Maxim 16 (1663) 0-1 Terryn Ezra 3 (2130)
9 Beigzadeh Omid 20 (0) 0-1 Chimakadze Giorgi 9 (1802)
10 De Baets Keano 15 (1666) 1-0 Nazarov Kirill 23 (0)
11 Denis Romain 22 (0) ½-½ Concy Yanis 21 (0)
12 Vansteenkiste Kasper 25 (0) 1-0 Jafarzadeh Amin 24 (0)
  Kasin Ezdin 19 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Wuytens Robin 7 (1936) 0-1 Van Kessel Wessel 4 (2097)
2 Partoens Remi 8 (1885) 0-1 Sterck Arno 1 (2257)
3 Aguilar Adriano 13 (1735) 0-1 Moerman Thomas 6 (1971)
4 Mikaelian David 11 (1750) 1-0 Snoeck Sarah 14 (1712)
5 Terryn Ezra 3 (2130) 1-0 Van Laeken Jonathan 5 (2035)
6 Kuy Yannick 17 (1600) 0-1 Boucquet Emile 2 (2201)
7 Chimakadze Giorgi 9 (1802) 1-0 Pouliart Sander 18 (1462)
8 De Baets Keano 15 (1666) 1-0 Temmerman Sara 10 (1762)
9 De Geest Hannes 12 (1738) 1-0 Vansteenkiste Kasper 25 (0)
10 Kasin Ezdin 19 (0) 0-1 Slagter Maxim 16 (1663)
11 Concy Yanis 21 (0) 1-0 Beigzadeh Omid 20 (0)
12 Jafarzadeh Amin 24 (0) 0-1 Denis Romain 22 (0)
  Nazarov Kirill 23 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina

Van Kessel Wessel (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2097
FIDE-ID233404
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Mikaelian David BEL 1750 5.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
4 1      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
5 1      Partoens Remi BEL 1885 4.5 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
6 1      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 W v 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 Z v 1 7.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1866 31.0 Totaal 7.0 5.17 +1.83
Begin van de pagina
FM Sterck Arno (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10284
N-Elo2257
FIDE-ID228249
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
4 3      De Baets Keano BEL 1666 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 W - 1 4.0 0.58 +0.42
6 2      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 W - 1 5.0 0.84 +0.16
7 2      Partoens Remi BEL 1885 4.5 Z - 1 6.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1902 31.5 Totaal 6.0 5.79 +0.21
Begin van de pagina
Moerman Thomas (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1971
FIDE-ID235644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 W - 1 3.0 0.21 +0.79
4 1      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
5 3      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
6 2 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 Z - 0 4.0 0.16 -0.16
7 3      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 Z - 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 29.0 Totaal 5.0 4.11 +0.89
Begin van de pagina
Mikaelian David (Rank: 11)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1750
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 8      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
6 6      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 Z - 1 4.0 0.48 +0.52
7 4      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 W - 1 5.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1887 24.5 Totaal 5.0 3.68 +1.32
Begin van de pagina
Terryn Ezra (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.52027
N-Elo2130
FIDE-ID233196
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Baets Keano BEL 1666 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 3      Partoens Remi BEL 1885 4.5 W - ½ 2.0 0.80 -0.30
4 5      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
5 6      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 W ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
6 8      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 W v 1 4.5 0.63 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1776 26.0 Totaal 4.5 6.03 -1.53
Begin van de pagina
Partoens Remi (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12753
N-Elo1885
FIDE-ID237108
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 Z - ½ 2.5 0.20 +0.30
4 2      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 W v 1 3.5 0.70 +0.30
5 1      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 W v 0 3.5 0.23 -0.23
6 3      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 Z ^ 1 4.5 0.30 +0.70
7 2 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 W ^ 0 4.5 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2051 29.0 Totaal 4.5 3.37 +1.13
Begin van de pagina
Boucquet Emile (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.34738
N-Elo2201
FIDE-ID233161
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 Z - 0 2.0 0.79 -0.79
4 4      Mikaelian David BEL 1750 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
6 4      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 6      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1832 31.0 Totaal 4.0 5.81 -1.81
Begin van de pagina
Wuytens Robin (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14013
N-Elo1936
FIDE-ID242730
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 W - 1 1.0 0.36 +0.64
3 5      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 Z ^ 0 1.0 0.83 -0.83
4 9      Denis Romain BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      De Baets Keano BEL 1666 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 5      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 W - 0 4.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1784 25.0 Totaal 4.0 5.07 -1.07
Begin van de pagina
Aguilar Adriano (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1735
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 4      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 Z - 0 3.0 0.68 -0.68
6 4      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
7 3      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 W v 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2031 27.5 Totaal 4.0 2.96 +1.04
Begin van de pagina
De Baets Keano (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1666
FIDE-ID247758
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Denis Romain BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
4 3 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 10      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 W - 1 4.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1977 27.0 Totaal 4.0 2.86 +1.14
Begin van de pagina
Chimakadze Giorgi (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13629
N-Elo1802
FIDE-ID240826
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Concy Yanis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      De Baets Keano BEL 1666 4.0 W - 0 1.0 0.68 -0.68
4 7      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
5 10      Denis Romain BEL 0 2.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 22.0 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Kuy Yannick (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 W - 1 1.5 0.35 +0.65
3 4      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 W v 0 1.5 0.31 -0.31
4 8      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 W v 1 3.5 0.32 +0.68
6 1      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 6      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 W ^ 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 27.5 Totaal 3.5 2.14 +1.36
Begin van de pagina
Van Laeken Jonathan (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.31674
N-Elo2035
FIDE-ID228567
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 Z - 0 0.5 0.64 -0.64
3 10      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 W v 1 2.5 0.79 +0.21
5 5      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 Z v 1 3.5 0.85 +0.15
6 3      Partoens Remi BEL 1885 4.5 W v 0 3.5 0.70 -0.70
7 5      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 Z - 0 3.5 0.37 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1848 26.0 Totaal 3.5 5.19 -1.69
Begin van de pagina
Snoeck Sarah (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.8851
N-Elo1712
FIDE-ID228184
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Boucquet Emile BEL 2201 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 Z - 0 0.0 0.65 -0.65
3 11      Concy Yanis BEL 0 3.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 7      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 W - 1 3.5 0.46 +0.54
7 4      Mikaelian David BEL 1750 5.0 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1883 26.5 Totaal 3.5 3.56 -0.06
Begin van de pagina
De Geest Hannes (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16865
N-Elo1738
FIDE-ID261459
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 Z - 1 2.5 0.69 +0.31
4 2      Partoens Remi BEL 1885 4.5 Z - 0 2.5 0.30 -0.30
5 5      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 W - 0 2.5 0.15 -0.15
6 7      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 Z - 0 2.5 0.54 -0.54
7 9      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1872 23.0 Totaal 3.5 3.60 -0.10
Begin van de pagina
Temmerman Sara (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.13529
N-Elo1762
FIDE-ID242080
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Denis Romain BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Sterck Arno BEL 2257 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
5 3      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
6 6      Mikaelian David BEL 1750 5.0 W - 0 3.0 0.52 -0.52
7 8      De Baets Keano BEL 1666 4.0 Z - 0 3.0 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1794 28.5 Totaal 3.0 3.87 -0.87
Begin van de pagina
Slagter Maxim (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.50041
N-Elo1663
FIDE-ID236268
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Kessel Wessel BEL 2097 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Concy Yanis BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 W - 1 2.0 0.17 +0.83
4 6      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
5 8      Mikaelian David BEL 1750 5.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
6 8      Terryn Ezra BEL 2130 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1935 28.5 Totaal 3.0 2.91 +0.09
Begin van de pagina
Pouliart Sander (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1462
FIDE-ID251062
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 11      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 Z v 0 3.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 22.5 Totaal 3.0 3.19 -0.19
Begin van de pagina
Nazarov Kirill (Rank: 23)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Mikaelian David BEL 1750 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Kasin Ezdin BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      De Baets Keano BEL 1666 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 19.5 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Concy Yanis (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Snoeck Sarah BEL 1712 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 12      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5        Bye           1 1.5    
6 11      Denis Romain BEL 0 2.5 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
7 11      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1725 17.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Vansteenkiste Kasper (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Partoens Remi BEL 1885 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Concy Yanis BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 9      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 12      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 9      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1705 19.0 Totaal 2.5 1.32 +0.18
Begin van de pagina
Denis Romain (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19827
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Temmerman Sara BEL 1762 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Baets Keano BEL 1666 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 9      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Concy Yanis BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 12      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1791 19.0 Totaal 2.5 1.32 +0.18
Begin van de pagina
Kasin Ezdin (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20891
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Wuytens Robin BEL 1936 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Moerman Thomas BEL 1971 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Van Laeken Jonathan BEL 2035 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Kuy Yannick BEL 1600 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 10      Slagter Maxim BEL 1663 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 22.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Beigzadeh Omid (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.20892
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Partoens Remi BEL 1885 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Aguilar Adriano BEL 1735 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Nazarov Kirill BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 12      Jafarzadeh Amin BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Chimakadze Giorgi BEL 1802 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Concy Yanis BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1807 19.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Jafarzadeh Amin (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Geest Hannes BEL 1738 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 8      Mikaelian David BEL 1750 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Pouliart Sander BEL 1462 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Beigzadeh Omid BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Vansteenkiste Kasper BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Denis Romain BEL 0 2.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 18.5 Totaal 1.0 1.74 -1.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. ARO
1 Van Kessel Wessel 4 2097 2685 7.0 17 Z 1 4 W 1 2 Z 1 3 W 1 6 Z 1 12 W 1 8 Z 1 - 31.00 28.00 28.0 1866
2 Sterck Arno 1 2257 2257 6.0 9 W 1 16 Z 1 1 W 0 10 Z 1 7 W 1 3 W 1 6 Z 1 - 24.50 28.50 23.0 1902
3 Moerman Thomas 6 1971 2043 5.0 18 Z 1 23 W 1 7 W 1 1 Z 0 16 W 1 2 Z 0 9 Z 1 - 15.50 27.00 22.0 1919
4 Mikaelian David 11 1750 1884 5.0 19 W 1 1 Z 0 25 W 1 7 Z 0 17 W 1 16 Z 1 14 W 1 - 12.50 23.00 18.0 1887
5 Terryn Ezra 3 2130 1900 4.5 10 W 1 15 Z ½ 6 W ½ 9 Z 0 14 W ½ 17 Z 1 13 W 1 0.5 16.25 23.00 17.0 1776
6 Partoens Remi 8 1885 1992 4.5 24 Z 1 21 W 1 5 Z ½ 15 W 1 1 W 0 13 Z 1 2 W 0 0.5 12.75 26.50 21.5 2051
7 Boucquet Emile 2 2201 1941 4.0 14 Z 1 11 W 1 3 Z 0 4 W 1 2 Z 0 9 W 0 12 Z 1 - 16.00 27.50 18.0 1832
8 Wuytens Robin 7 1936 1774 4.0 23 W 0 13 W 1 17 Z 0 22 Z 1 10 W 1 18 Z 1 1 W 0 - 12.50 22.50 15.0 1785
9 Aguilar Adriano 13 1735 1856 4.0 2 Z 0 24 W 1 21 Z 1 5 W 1 12 Z 0 7 Z 1 3 W 0 - 12.00 25.00 17.0 2032
10 De Baets Keano 15 1666 1788 4.0 5 Z 0 22 W 1 11 Z 1 2 W 0 8 Z 0 19 W 1 16 W 1 - 11.50 24.00 14.0 1977
11 Chimakadze Giorgi 9 1802 1703 4.0 20 W 1 7 Z 0 10 W 0 13 Z 0 22 W 1 24 Z 1 18 W 1 - 9.00 19.00 13.0 1841
12 Kuy Yannick 17 1600 1769 3.5 13 Z ½ 14 W 1 15 W 0 23 Z 1 9 W 1 1 Z 0 7 W 0 - 10.75 25.50 16.5 1920
13 Van Laeken Jonathan 5 2035 1823 3.5 12 W ½ 8 Z 0 23 Z 1 11 W 1 15 Z 1 6 W 0 5 Z 0 - 10.75 24.00 15.5 1849
14 Snoeck Sarah 14 1712 1705 3.5 7 W 0 12 Z 0 20 W 1 19 Z 1 5 Z ½ 15 W 1 4 Z 0 - 10.75 23.00 12.5 1884
15 De Geest Hannes 12 1738 1720 3.5 25 Z 1 5 W ½ 12 Z 1 6 Z 0 13 W 0 14 Z 0 21 W 1 - 8.25 21.50 16.0 1872
16 Temmerman Sara 10 1762 1662 3.0 22 Z 1 2 W 0 18 Z 1 17 W 1 3 Z 0 4 W 0 10 Z 0 - 8.00 26.00 16.0 1795
17 Slagter Maxim 16 1663 1672 3.0 1 W 0 20 Z 1 8 W 1 16 Z 0 4 Z 0 5 W 0 23 Z 1 - 8.00 26.00 12.0 1935
18 Pouliart Sander 18 1462 1439 3.0 3 W 0 19 Z 1 16 W 0 25 Z 1 21 Z 1 8 W 0 11 Z 0 - 5.00 20.50 13.0 1868
19 Nazarov Kirill 23 0 973 3.0 4 Z 0 18 W 0 24 Z 1 14 W 0 23 W 1 10 Z 0 B1 - 5.00 19.00 9.0 1648
20 Concy Yanis 21 0 738 3.0 11 Z 0 17 W 0 14 Z 0 21 W ½ B1 22 Z ½ 24 W 1 - 5.00 16.00 7.0 1726
21 Vansteenkiste Kasper 25 0 944 2.5 B1 6 Z 0 9 W 0 20 Z ½ 18 W 0 25 W 1 15 Z 0 - 4.75 20.50 11.0 1705
22 Denis Romain 22 0 1001 2.5 16 W 0 10 Z 0 B1 8 W 0 11 Z 0 20 W ½ 25 Z 1 - 3.75 19.50 7.0 1792
23 Kasin Ezdin 19 0 1250 2.0 8 Z 1 3 Z 0 13 W 0 12 W 0 19 Z 0 B1 17 W 0 - 5.50 21.50 9.0 1841
24 Beigzadeh Omid 20 0 620 2.0 6 W 0 9 Z 0 19 W 0 B1 25 Z 1 11 W 0 20 Z 0 - 2.00 19.00 7.0 1807
25 Jafarzadeh Amin 24 0 25 1.0 15 W 0 B1 4 Z 0 18 W 0 24 W 0 21 Z 0 22 W 0 - 2.50 18.00 6.0 1650
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/03/03 12:52