SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent A-0pen SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman Helmut 1976-••-•• M bel 13668 2310 Deurne 5.5 23.25 28.00 21.5 5
2 Maerevoet Sim 2001-••-•• M bel 10832 2213 Hoboken 5.5 23.25 27.50 23.5 5
3 De Strycker Nathan 1996-••-•• M bel 56863 2240 TSMechelen 5.5 22.25 27.50 23.5 5
4 Hamblok Roel 1988-••-•• M bel 22543 2291 Overpelt 5.0 21.00 26.50 19.0 5
5 Roos David 1992-••-•• M bel 11789 2112 Zottegem 5.0 15.50 21.00 15.0 5
6 Baselmans Luuk 2001-••-•• M ned 17529 2054 Brasschaat 4.5 17.00 27.00 20.5 4
7 Dauw Sterre 2002-••-•• M bel 15269 2152 Mechelen 4.5 15.75 26.50 19.0 4
8 De Weird Matthias 1994-••-•• M bel 25933 1989 Zottegem 4.5 11.75 24.00 17.0 4
9 De Block Yordi 1998-••-•• M bel 11030 2112 Opwijk 4.0 14.50 27.50 20.5 3
10 Boudry William 2001-••-•• M bel 10816 2010 LSV-Chesspirant 4.0 12.00 23.00 17.0 4
11 De Baets Keano 1999-••-•• M bel 14985 1613 Artevelde 4.0 11.50 24.50 16.0 4
12 Dechamps Mark 1980-••-•• M bel 24414 2001 Kortrijk 4.0 10.00 24.50 16.0 4
13 Vanduyfhuys Daria 2003-••-•• F bel 14495 1964 KGSRL Gent 4.0 10.00 20.50 14.0 4
14 Van Kessel Wessel 1994-••-•• M bel 10785 2059 Lommel 3.5 13.75 27.50 18.5 3
15 Van De Wynkele Herman 1951-••-•• M bel 9644 2069 MSV 3.5 8.50 23.50 17.0 3
16 De Block Fabio 2000-••-•• M bel 11034 1982 Opwijk 3.5 8.25 19.50 11.0 3
17 De Fre Hannes 2001-••-•• M bel 14269 1715 KGSRL Gent 3.0 7.00 23.00 13.0 2
18 Huettl Sofie 2000-••-•• F bel 12524 1739 KISK Ieper 3.0 7.00 23.00 11.0 3
19 Motmans Matthias 2001-••-•• M bel 14552 1301 Mechelen 3.0 6.00 17.50 8.0 2
20 De Bock Thijs 2001-••-•• M bel 12997 2022 Mechelen 3.0 5.00 19.50 11.0 3
21 De Smedt Lias 2001-••-•• M bel 13799 1413 LSV-Chesspirant 2.5 7.50 25.50 11.0 2
22 Langie Jeroen 1998-••-•• M bel 12160 1429 De Drie Torens Gent 2.5 6.50 18.50 10.5 2
23 Temmerman Hans 1961-••-•• M bel 2640 1763 Zottegem 2.5 6.25 21.50 11.0 2
24 Thienpont Xander 2001-••-•• M bel 12451 1360 LSV-Chesspirant 2.5 6.25 20.00 11.0 2
25 Condes Alexie Sheen 2000-••-•• F bel 12749 1175 LSV-Chesspirant 2.5 3.75 16.00 5.5 1
26 Vanherck Jeroen 1976-••-•• M bel 36005 1703 Opwijk 2.5 3.50 18.00 8.5 2
27 Baekelandt Els 1972-••-•• F bel 52213 1602 KGSRL Gent 2.5 3.25 19.00 7.5 1
28 Stautemas Jason 2001-••-•• M bel 13497 0 MSV 2.0 3.50 17.00 8.0 1
29 Schildermans Robbe 1998-••-•• M bel 11130 1089 LSV-Chesspirant 1.0 1.50 17.50 4.0 0
30 Decrop Benjamin 1994-••-•• M bel 28436 2189 KOSK Oostende 0.0 0.00 16.50 0.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 1 Froeyman Helmut 1976-••-•• M bel 13668 2310 Deurne 5.5 23.25 28.00 21.5 5
2 3 De Strycker Nathan 1996-••-•• M bel 56863 2240 TSMechelen 5.5 22.25 27.50 23.5 5
3 4 Hamblok Roel 1988-••-•• M bel 22543 2291 Overpelt 5.0 21.00 26.50 19.0 5
4 5 Roos David 1992-••-•• M bel 11789 2112 Zottegem 5.0 15.50 21.00 15.0 5
5 8 De Weird Matthias 1994-••-•• M bel 25933 1989 Zottegem 4.5 11.75 24.00 17.0 4
6 12 Dechamps Mark 1980-••-•• M bel 24414 2001 Kortrijk 4.0 10.00 24.50 16.0 4
7 14 Van Kessel Wessel 1994-••-•• M bel 10785 2059 Lommel 3.5 13.75 27.50 18.5 3
8 15 Van De Wynkele Herman 1951-••-•• M bel 9644 2069 MSV 3.5 8.50 23.50 17.0 3
9 23 Temmerman Hans 1961-••-•• M bel 2640 1763 Zottegem 2.5 6.25 21.50 11.0 2
10 26 Vanherck Jeroen 1976-••-•• M bel 36005 1703 Opwijk 2.5 3.50 18.00 8.5 2
11 27 Baekelandt Els 1972-••-•• F bel 52213 1602 KGSRL Gent 2.5 3.25 19.00 7.5 1
12 30 Decrop Benjamin 1994-••-•• M bel 28436 2189 KOSK Oostende 0.0 0.00 16.50 0.0 0
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 2 Maerevoet Sim 2001-••-•• M bel 10832 2213 Hoboken 5.5 23.25 27.50 23.5 5
2 6 Baselmans Luuk 2001-••-•• M ned 17529 2054 Brasschaat 4.5 17.00 27.00 20.5 4
3 7 Dauw Sterre 2002-••-•• M bel 15269 2152 Mechelen 4.5 15.75 26.50 19.0 4
4 9 De Block Yordi 1998-••-•• M bel 11030 2112 Opwijk 4.0 14.50 27.50 20.5 3
5 10 Boudry William 2001-••-•• M bel 10816 2010 LSV-Chesspirant 4.0 12.00 23.00 17.0 4
6 11 De Baets Keano 1999-••-•• M bel 14985 1613 Artevelde 4.0 11.50 24.50 16.0 4
7 13 Vanduyfhuys Daria 2003-••-•• F bel 14495 1964 KGSRL Gent 4.0 10.00 20.50 14.0 4
8 16 De Block Fabio 2000-••-•• M bel 11034 1982 Opwijk 3.5 8.25 19.50 11.0 3
9 17 De Fre Hannes 2001-••-•• M bel 14269 1715 KGSRL Gent 3.0 7.00 23.00 13.0 2
10 18 Huettl Sofie 2000-••-•• F bel 12524 1739 KISK Ieper 3.0 7.00 23.00 11.0 3
11 19 Motmans Matthias 2001-••-•• M bel 14552 1301 Mechelen 3.0 6.00 17.50 8.0 2
12 20 De Bock Thijs 2001-••-•• M bel 12997 2022 Mechelen 3.0 5.00 19.50 11.0 3
13 21 De Smedt Lias 2001-••-•• M bel 13799 1413 LSV-Chesspirant 2.5 7.50 25.50 11.0 2
14 22 Langie Jeroen 1998-••-•• M bel 12160 1429 De Drie Torens Gent 2.5 6.50 18.50 10.5 2
15 24 Thienpont Xander 2001-••-•• M bel 12451 1360 LSV-Chesspirant 2.5 6.25 20.00 11.0 2
16 25 Condes Alexie Sheen 2000-••-•• F bel 12749 1175 LSV-Chesspirant 2.5 3.75 16.00 5.5 1
17 28 Stautemas Jason 2001-••-•• M bel 13497 0 MSV 2.0 3.50 17.00 8.0 1
18 29 Schildermans Robbe 1998-••-•• M bel 11130 1089 LSV-Chesspirant 1.0 1.50 17.50 4.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Block Fabio 16 3.5 0-1 Froeyman Helmut 1 5.5
2 Hamblok Roel 2 5.0 1-0 Vanduyfhuys Daria 17 4.0
3 Temmerman Hans 18 2.5 0-1 De Strycker Nathan 3 5.5
4 Maerevoet Sim 4 5.5 1-0 Huettl Sofie 19 3.0
5 De Fre Hannes 20 3.0 1ff-0 Decrop Benjamin 5 0.0
6 Dauw Sterre 6 4.5 1-0 Vanherck Jeroen 21 2.5
7 De Baets Keano 22 4.0 0-1 De Block Yordi 7 4.0
8 Van De Wynkele Herman 9 3.5 1-0 Baekelandt Els 23 2.5
9 Langie Jeroen 24 2.5 0-1 Van Kessel Wessel 10 3.5
10 Baselmans Luuk 11 4.5 1-0 De Smedt Lias 25 2.5
11 Thienpont Xander 26 2.5 1-0 De Bock Thijs 12 3.0
12 Boudry William 13 4.0 1-0 Motmans Matthias 27 3.0
13 Condes Alexie Sheen 28 2.5 0-1 Dechamps Mark 14 4.0
14 De Weird Matthias 15 4.5 1-0 Schildermans Robbe 29 1.0
  Stautemas Jason 30 2.0 1 Bye    
  Roos David 8 5.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Froeyman Helmut 1 5.5 0-1 Baselmans Luuk 11 4.5
2 Van Kessel Wessel 10 3.5 1-0 Hamblok Roel 2 5.0
3 De Strycker Nathan 3 5.5 1-0 Boudry William 13 4.0
4 Dechamps Mark 14 4.0 0-1 Maerevoet Sim 4 5.5
5 De Weird Matthias 15 4.5 ½-½ Dauw Sterre 6 4.5
6 De Block Yordi 7 4.0 1-0 De Fre Hannes 20 3.0
7 Stautemas Jason 30 2.0 0-1 Van De Wynkele Herman 9 3.5
8 Vanduyfhuys Daria 17 4.0 1-0 Thienpont Xander 26 2.5
9 De Bock Thijs 12 3.0 1-0 Baekelandt Els 23 2.5
10 De Smedt Lias 25 2.5 1-0 De Block Fabio 16 3.5
11 Motmans Matthias 27 3.0 0-1 Temmerman Hans 18 2.5
12 Huettl Sofie 19 3.0 0-1 Langie Jeroen 24 2.5
13 Vanherck Jeroen 21 2.5 1-0 Condes Alexie Sheen 28 2.5
14 Schildermans Robbe 29 1.0 0-1 De Baets Keano 22 4.0
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
  Roos David 8 5.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Van De Wynkele Herman 9 3.5 0-1 De Strycker Nathan 3 5.5
2 Maerevoet Sim 4 5.5 ½-½ Van Kessel Wessel 10 3.5
3 Baselmans Luuk 11 4.5 ½-½ De Block Yordi 7 4.0
4 Dauw Sterre 6 4.5 0-1 Froeyman Helmut 1 5.5
5 Hamblok Roel 2 5.0 1-0 De Weird Matthias 15 4.5
6 De Baets Keano 22 4.0 1-0 De Bock Thijs 12 3.0
7 Boudry William 13 4.0 1-0 Vanherck Jeroen 21 2.5
8 Thienpont Xander 26 2.5 0-1 Dechamps Mark 14 4.0
9 Langie Jeroen 24 2.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 17 4.0
10 De Fre Hannes 20 3.0 1-0 Stautemas Jason 30 2.0
11 Roos David 8 5.0 1-0 De Smedt Lias 25 2.5
12 De Block Fabio 16 3.5 1-0 Motmans Matthias 27 3.0
13 Condes Alexie Sheen 28 2.5 0-1 Huettl Sofie 19 3.0
14 Baekelandt Els 23 2.5 1-0 Schildermans Robbe 29 1.0
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
  Temmerman Hans 18 2.5 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Strycker Nathan 3 5.5 0-1 Maerevoet Sim 4 5.5
2 Van Kessel Wessel 10 3.5 0-1 Baselmans Luuk 11 4.5
3 De Block Yordi 7 4.0 ½-½ Van De Wynkele Herman 9 3.5
4 Froeyman Helmut 1 5.5 1-0 De Fre Hannes 20 3.0
5 Dechamps Mark 14 4.0 0-1 Hamblok Roel 2 5.0
6 Vanduyfhuys Daria 17 4.0 0-1 Boudry William 13 4.0
7 Dauw Sterre 6 4.5 1-0 De Baets Keano 22 4.0
8 De Bock Thijs 12 3.0 0-1 De Weird Matthias 15 4.5
9 Baekelandt Els 23 2.5 0-1 Roos David 8 5.0
10 Stautemas Jason 30 2.0 0-1 De Block Fabio 16 3.5
11 De Smedt Lias 25 2.5 ½-½ Temmerman Hans 18 2.5
12 Huettl Sofie 19 3.0 1-0 Thienpont Xander 26 2.5
13 Vanherck Jeroen 21 2.5 0-1 Langie Jeroen 24 2.5
14 Motmans Matthias 27 3.0 1-0 Condes Alexie Sheen 28 2.5
  Schildermans Robbe 29 1.0 1 Bye    
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Maerevoet Sim 4 5.5 1-0 Baselmans Luuk 11 4.5
2 Hamblok Roel 2 5.0 0-1 De Strycker Nathan 3 5.5
3 Boudry William 13 4.0 0-1 De Block Yordi 7 4.0
4 De Weird Matthias 15 4.5 0-1 Froeyman Helmut 1 5.5
5 Van De Wynkele Herman 9 3.5 0-1 Dauw Sterre 6 4.5
6 De Block Fabio 16 3.5 0-1 Van Kessel Wessel 10 3.5
7 Roos David 8 5.0 1-0 Huettl Sofie 19 3.0
8 De Fre Hannes 20 3.0 0-1 Dechamps Mark 14 4.0
9 De Baets Keano 22 4.0 1-0 Vanduyfhuys Daria 17 4.0
10 Langie Jeroen 24 2.5 0-1 De Smedt Lias 25 2.5
11 Temmerman Hans 18 2.5 1-0 Vanherck Jeroen 21 2.5
12 Schildermans Robbe 29 1.0 0-1 De Bock Thijs 12 3.0
13 Motmans Matthias 27 3.0 1-0 Baekelandt Els 23 2.5
14 Thienpont Xander 26 2.5 1-0 Stautemas Jason 30 2.0
  Condes Alexie Sheen 28 2.5 1 Bye    
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Froeyman Helmut 1 5.5 1-0 Maerevoet Sim 4 5.5
2 De Strycker Nathan 3 5.5 1-0 De Block Yordi 7 4.0
3 Van Kessel Wessel 10 3.5 0-1 Dauw Sterre 6 4.5
4 Baselmans Luuk 11 4.5 0-1 Hamblok Roel 2 5.0
5 Dechamps Mark 14 4.0 0-1 Roos David 8 5.0
6 De Baets Keano 22 4.0 1-0 Boudry William 13 4.0
7 Temmerman Hans 18 2.5 0-1 Van De Wynkele Herman 9 3.5
8 De Smedt Lias 25 2.5 0-1 De Weird Matthias 15 4.5
9 De Bock Thijs 12 3.0 1-0 Langie Jeroen 24 2.5
10 Thienpont Xander 26 2.5 ½-½ De Block Fabio 16 3.5
11 Vanduyfhuys Daria 17 4.0 1-0 De Fre Hannes 20 3.0
12 Huettl Sofie 19 3.0 1-0 Motmans Matthias 27 3.0
13 Vanherck Jeroen 21 2.5 1-0 Schildermans Robbe 29 1.0
14 Condes Alexie Sheen 28 2.5 1-0 Stautemas Jason 30 2.0
  Baekelandt Els 23 2.5 1 Bye    
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Strycker Nathan 3 5.5 ½-½ Froeyman Helmut 1 5.5
2 Dauw Sterre 6 4.5 0-1 Maerevoet Sim 4 5.5
3 Hamblok Roel 2 5.0 1-0 De Baets Keano 22 4.0
4 De Block Yordi 7 4.0 0-1 Roos David 8 5.0
5 Van De Wynkele Herman 9 3.5 0-1 Baselmans Luuk 11 4.5
6 De Weird Matthias 15 4.5 1-0 Van Kessel Wessel 10 3.5
7 Dechamps Mark 14 4.0 1-0 De Bock Thijs 12 3.0
8 Boudry William 13 4.0 1-0 Huettl Sofie 19 3.0
9 De Smedt Lias 25 2.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 17 4.0
10 De Block Fabio 16 3.5 1-0 Temmerman Hans 18 2.5
11 De Fre Hannes 20 3.0 1-0 Thienpont Xander 26 2.5
12 Baekelandt Els 23 2.5 ½-½ Vanherck Jeroen 21 2.5
13 Langie Jeroen 24 2.5 ½-½ Condes Alexie Sheen 28 2.5
14 Stautemas Jason 30 2.0 1-0 Schildermans Robbe 29 1.0
  Motmans Matthias 27 3.0 1 Bye    
  Decrop Benjamin 5 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina

FM Froeyman Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2310
FIDE-ID203602
F-Elo2290
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Block Fabio BEL 1982 3.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 1      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 W - 0 1.0 0.81 -0.81
3 4      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
4 4      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 Z ^ 1 4.0 0.87 +0.13
6 1      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 W v 1 5.0 0.63 +0.37
7 1      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 Z v ½ 5.5 0.60 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2049 31.0 Totaal 5.5 5.41 +0.09
Begin van de pagina
Maerevoet Sim (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2213
FIDE-ID241725
F-Elo2204
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
4 1      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 Z - 1 3.5 0.46 +0.54
5 1      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 W ^ 1 4.5 0.71 +0.29
6 1 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z ^ 0 4.5 0.37 -0.37
7 2      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 Z v 1 5.5 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2079 30.5 Totaal 5.5 4.52 +0.98
Begin van de pagina
De Strycker Nathan (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.56863
N-Elo2240
FIDE-ID226343
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Boudry William BEL 2010 4.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 W - 0 3.0 0.54 -0.54
5 2 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 Z v 1 4.0 0.43 +0.57
6 2      De Block Yordi BEL 2112 4.0 W v 1 5.0 0.67 +0.33
7 1 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - ½ 5.5 0.40 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2109 30.0 Totaal 5.5 4.48 +1.02
Begin van de pagina
FM Hamblok Roel (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2291
FIDE-ID209317
F-Elo2268
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 2      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
3 5      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 5      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 Z ^ 1 3.0 0.84 +0.16
5 2      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 W ^ 0 3.0 0.57 -0.57
6 4      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
7 3      De Baets Keano BEL 1613 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1988 30.0 Totaal 5.0 5.64 -0.64
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2112
FIDE-ID210064
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 11      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W v 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 W ^ 1 3.0 0.90 +0.10
6 5      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
7 4      De Block Yordi BEL 2112 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1773 16.0 Totaal 5.0 3.89 +1.11
Begin van de pagina
Baselmans Luuk (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2054
FIDE-ID1051008
F-Elo2025
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - 1 2.0 0.19 +0.81
3 3      De Block Yordi BEL 2112 4.0 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
4 2      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 Z - 1 3.5 0.49 +0.51
5 1      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 Z - 0 3.5 0.29 -0.29
6 4 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 W - 0 3.5 0.20 -0.20
7 5      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 Z v 1 4.5 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2066 29.5 Totaal 4.5 2.99 +1.51
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2152
FIDE-ID248886
F-Elo2180
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 Z - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 4 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - 0 1.5 0.29 -0.29
4 7      De Baets Keano BEL 1613 4.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 Z v 1 3.5 0.61 +0.39
6 3      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 Z ^ 1 4.5 0.63 +0.37
7 2      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 W - 0 4.5 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1993 29.0 Totaal 4.5 4.51 -0.01
Begin van de pagina
De Weird Matthias (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo1989
FIDE-ID214973
F-Elo1997
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 W - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 5 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 Z - 0 1.5 0.15 -0.15
4 8      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 Z v 1 2.5 0.45 +0.55
5 4 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W v 0 2.5 0.13 -0.13
6 8      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 W ^ 1 4.5 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1905 25.0 Totaal 4.5 3.25 +1.25
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2112
FIDE-ID214175
F-Elo2058
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Baets Keano BEL 1613 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
4 3      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 W - ½ 3.0 0.56 -0.06
5 3      Boudry William BEL 2010 4.0 Z v 1 4.0 0.64 +0.36
6 2      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 Z v 0 4.0 0.33 -0.33
7 4      Roos David BEL 2112 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1973 29.5 Totaal 4.0 4.45 -0.45
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2010
FIDE-ID234990
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 7      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 6 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
5 3      De Block Yordi BEL 2112 4.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
6 6      De Baets Keano BEL 1613 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1810 26.0 Totaal 4.0 4.66 -0.66
Begin van de pagina
De Baets Keano (Rank: 22)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1613
FIDE-ID247758
F-Elo1651
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Block Yordi BEL 2112 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 7      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 W v 1 3.0 0.11 +0.89
6 6      Boudry William BEL 2010 4.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
7 3 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1948 25.5 Totaal 4.0 1.43 +2.57
Begin van de pagina
Dechamps Mark (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.24414
N-Elo2001
FIDE-ID206547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 8      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
5 8      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
6 5      Roos David BEL 2112 5.0 W - 0 3.0 0.35 -0.35
7 7      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 W - 1 4.0 0.47 +0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 26.5 Totaal 4.0 3.89 +0.11
Begin van de pagina
WCM Vanduyfhuys Daria (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1964
FIDE-ID246336
F-Elo2058
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 8      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Boudry William BEL 2010 4.0 W ^ 0 2.0 0.44 -0.44
5 9      De Baets Keano BEL 1613 4.0 Z - 0 2.0 0.89 -0.89
6 11      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
7 9      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1690 23.5 Totaal 4.0 5.03 -1.03
Begin van de pagina
Van Kessel Wessel (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2059
FIDE-ID233404
F-Elo2054
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Hamblok Roel BEL 2291 5.0 W - 1 2.0 0.21 +0.79
3 2      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
4 2      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 W - 0 2.5 0.51 -0.51
5 6      De Block Fabio BEL 1982 3.5 Z - 1 3.5 0.61 +0.39
6 3      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 W v 0 3.5 0.37 -0.37
7 6      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 Z v 0 3.5 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2015 30.0 Totaal 3.5 3.51 -0.01
Begin van de pagina
Van De Wynkele Herman (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2069
FIDE-ID207144
F-Elo2117
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Stautemas Jason BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 3      De Block Yordi BEL 2112 4.0 Z - ½ 2.5 0.44 +0.06
5 5      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 W ^ 0 2.5 0.39 -0.39
6 7      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 Z ^ 1 3.5 0.86 +0.14
7 5      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 W - 0 3.5 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1987 25.5 Totaal 3.5 4.32 -0.82
Begin van de pagina
De Block Fabio (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1982
FIDE-ID226181
F-Elo2039
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 10      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Stautemas Jason BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 W - 0 2.0 0.39 -0.39
6 10      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 Z ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
7 10      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 W ^ 1 3.5 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1701 21.5 Totaal 3.5 4.98 -1.48
Begin van de pagina
De Fre Hannes (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14269
N-Elo1715
FIDE-ID246646
F-Elo1655
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decrop Benjamin BEL 2189 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 6      De Block Yordi BEL 2112 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Stautemas Jason BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4 FM Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
6 11 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
7 11      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 W - 1 3.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1989 22.0 Totaal 3.0 2.32 -0.32
Begin van de pagina
Huettl Sofie (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1739
FIDE-ID236730
F-Elo1727
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Maerevoet Sim BEL 2213 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 W - 0 0.0 0.86 -0.86
3 13      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 7      Roos David BEL 2112 5.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
6 12      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 25.0 Totaal 3.0 3.96 -0.96
Begin van de pagina
Motmans Matthias (Rank: 27)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1301
FIDE-ID259012
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      De Block Fabio BEL 1982 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 W - 1 1.0 0.67 +0.33
5 13      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 W - 1 2.0 0.15 +0.85
6 12      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1711 18.0 Totaal 3.0 1.14 +0.86
Begin van de pagina
De Bock Thijs (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2022
FIDE-ID237809
F-Elo2041
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      De Baets Keano BEL 1613 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 8      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 W - 0 1.0 0.55 -0.55
5 12      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 21.0 Totaal 3.0 5.68 -2.68
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1413
FIDE-ID245950
F-Elo1463
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Baselmans Luuk NED 2054 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Block Fabio BEL 1982 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 11      Roos David BEL 2112 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 W v ½ 1.5 0.11 +0.39
5 10      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 Z v 1 2.5 0.48 +0.52
6 8      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
7 9 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1899 26.5 Totaal 2.5 0.99 +1.51
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 24)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1429
FIDE-ID236195
F-Elo1449
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Kessel Wessel BEL 2059 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 Z - 1 1.0 0.14 +0.86
3 9 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 Z - 1 2.0 0.17 +0.83
5 10      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W - 0 2.0 0.52 -0.52
6 9      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 W v ½ 2.5 0.81 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1725 21.0 Totaal 2.5 1.88 +0.62
Begin van de pagina
Temmerman Hans (Rank: 18)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.2640
N-Elo1763
FIDE-ID210471
F-Elo1752
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Strycker Nathan BEL 2240 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3        Afwezig           0 1.0    
4 11      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z v ½ 1.5 0.89 -0.39
5 11      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 W v 1 2.5 0.58 +0.42
6 7      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 W v 0 2.5 0.14 -0.14
7 10      De Block Fabio BEL 1982 3.5 Z v 0 2.5 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1784 20.5 Totaal 2.5 2.83 -0.33
Begin van de pagina
Thienpont Xander (Rank: 26)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.12451
N-Elo1360
FIDE-ID242101
F-Elo1406
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1964 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 Z v 0 1.0 0.09 -0.09
5 14      Stautemas Jason BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      De Block Fabio BEL 1982 3.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 11      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 Z - 0 2.5 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1903 22.5 Totaal 2.5 1.44 +1.06
Begin van de pagina
Condes Alexie Sheen (Rank: 28)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1175
FIDE-ID237183
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dechamps Mark BEL 2001 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Huettl Sofie BEL 1739 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
5        Bye           1 1.0    
6 14      Stautemas Jason BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
7 13      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 Z v ½ 2.5 0.19 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 17.0 Totaal 2.5 1.68 -0.18
Begin van de pagina
Vanherck Jeroen (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.36005
N-Elo1703
FIDE-ID223042
F-Elo1758
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dauw Sterre BEL 2152 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 13      Langie Jeroen BEL 1429 2.5 W - 0 1.0 0.83 -0.83
5 11      Temmerman Hans BEL 1763 2.5 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
6 13      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 12      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 Z ^ ½ 2.5 0.64 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1602 19.5 Totaal 2.5 3.95 -1.45
Begin van de pagina
Baekelandt Els (Rank: 23)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1602
FIDE-ID246557
F-Elo1627
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Roos David BEL 2112 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Motmans Matthias BEL 1301 3.0 Z - 0 1.0 0.85 -0.85
6        Bye           1 2.0    
7 12      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 W v ½ 2.5 0.36 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1716 18.0 Totaal 2.5 2.37 -0.87
Begin van de pagina
Stautemas Jason (Rank: 30)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.13497
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Van De Wynkele Herman BEL 2069 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      De Block Fabio BEL 1982 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Thienpont Xander BEL 1360 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Condes Alexie Sheen BEL 1175 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Schildermans Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1565 16.0 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Schildermans Robbe (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.11130
N-Elo1089
FIDE-ID239070
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Weird Matthias BEL 1989 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Baets Keano BEL 1613 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Baekelandt Els BEL 1602 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 12      De Bock Thijs BEL 2022 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Vanherck Jeroen BEL 1703 2.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Stautemas Jason BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1785 18.5 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina
Decrop Benjamin (Rank: 5)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.28436
N-Elo2189
FIDE-ID215147
F-Elo2199
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Fre Hannes BEL 1715 3.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 3.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman Helmut 1 2310 2297 5.5 16 Z 1 6 W 0 7 Z 1 17 W 1 8 Z 1 2 W 1 3 Z ½ 23.25 28.00 21.5 5
2 Maerevoet Sim 4 2213 2310 5.5 18 W 1 12 Z 1 14 W ½ 3 Z 1 6 W 1 1 Z 0 7 Z 1 23.25 27.50 23.5 5
3 De Strycker Nathan 3 2240 2341 5.5 23 Z 1 10 W 1 15 Z 1 2 W 0 4 Z 1 9 W 1 1 W ½ 22.25 27.50 23.5 5
4 Hamblok Roel 2 2291 2186 5.0 13 W 1 14 Z 0 8 W 1 12 Z 1 3 W 0 6 Z 1 11 W 1 21.00 26.50 19.0 5
5 Roos David 8 2112 2655 5.0 A A 21 W 1 27 Z 1 18 W 1 12 Z 1 9 Z 1 15.50 21.00 15.0 5
6 Baselmans Luuk 11 2054 2203 4.5 21 W 1 1 Z 1 9 W ½ 14 Z 1 2 Z 0 4 W 0 15 Z 1 17.00 27.00 20.5 4
7 Dauw Sterre 6 2152 2123 4.5 26 W 1 8 Z ½ 1 W 0 11 W 1 15 Z 1 14 Z 1 2 W 0 15.75 26.50 19.0 4
8 De Weird Matthias 15 1989 2104 4.5 29 W 1 7 W ½ 4 Z 0 20 Z 1 1 W 0 21 Z 1 14 W 1 11.75 24.00 17.0 4
9 De Block Yordi 7 2112 2037 4.0 11 Z 1 17 W 1 6 Z ½ 15 W ½ 10 Z 1 3 Z 0 5 W 0 14.50 27.50 20.5 3
10 Boudry William 13 2010 1904 4.0 19 W 1 3 Z 0 26 W 1 13 Z 1 9 W 0 11 Z 0 18 W 1 12.00 23.00 17.0 4
11 De Baets Keano 22 1613 1941 4.0 9 W 0 29 Z 1 20 W 1 7 Z 0 13 W 1 10 W 1 4 Z 0 11.50 24.50 16.0 4
12 Dechamps Mark 14 2001 1986 4.0 25 Z 1 2 W 0 24 Z 1 4 W 0 17 Z 1 5 W 0 20 W 1 10.00 24.50 16.0 4
13 Vanduyfhuys Daria 17 1964 1810 4.0 4 Z 0 24 W 1 22 Z 1 10 W 0 11 Z 0 17 W 1 21 Z 1 10.00 20.50 14.0 4
14 Van Kessel Wessel 10 2059 2049 3.5 22 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 6 W 0 16 Z 1 7 W 0 8 Z 0 13.75 27.50 18.5 3
15 Van De Wynkele Herman 9 2069 1951 3.5 27 W 1 28 Z 1 3 W 0 9 Z ½ 7 W 0 23 Z 1 6 W 0 8.50 23.50 17.0 3
16 De Block Fabio 16 1982 1780 3.5 1 W 0 21 Z 0 19 W 1 28 Z 1 14 W 0 24 Z ½ 23 W 1 8.25 19.50 11.0 3
17 De Fre Hannes 20 1715 1686 3.0 30 W 1FF 9 Z 0 28 W 1 1 Z 0 12 W 0 13 Z 0 24 W 1 7.00 23.00 13.0 2
18 Huettl Sofie 19 1739 1618 3.0 2 Z 0 22 W 0 25 Z 1 24 W 1 5 Z 0 19 W 1 10 Z 0 7.00 23.00 11.0 3
19 Motmans Matthias 27 1301 1472 3.0 10 Z 0 23 W 0 16 Z 0 25 W 1 27 W 1 18 Z 0 B1 6.00 17.50 8.0 2
20 De Bock Thijs 12 2022 1672 3.0 24 Z 0 27 W 1 11 Z 0 8 W 0 29 Z 1 22 W 1 12 Z 0 5.00 19.50 11.0 3
21 De Smedt Lias 25 1413 1641 2.5 6 Z 0 16 W 1 5 Z 0 23 W ½ 22 Z 1 8 W 0 13 W 0 7.50 25.50 11.0 2
22 Langie Jeroen 24 1429 1535 2.5 14 W 0 18 Z 1 13 W 0 26 Z 1 21 W 0 20 Z 0 25 W ½ 6.50 18.50 10.5 2
23 Temmerman Hans 18 1763 1717 2.5 3 W 0 19 Z 1 A 21 Z ½ 26 W 1 15 W 0 16 Z 0 6.25 21.50 11.0 2
24 Thienpont Xander 26 1360 1526 2.5 20 W 1 13 Z 0 12 W 0 18 Z 0 28 W 1 16 W ½ 17 Z 0 6.25 20.00 11.0 2
25 Condes Alexie Sheen 28 1175 1179 2.5 12 W 0 26 Z 0 18 W 0 19 Z 0 B1 28 W 1 22 Z ½ 3.75 16.00 5.5 1
26 Vanherck Jeroen 21 1703 1535 2.5 7 Z 0 25 W 1 10 Z 0 22 W 0 23 Z 0 29 W 1 27 Z ½ 3.50 18.00 8.5 2
27 Baekelandt Els 23 1602 1509 2.5 15 Z 0 20 Z 0 29 W 1 5 W 0 19 Z 0 B1 26 W ½ 3.25 19.00 7.5 1
28 Stautemas Jason 30 0 1281 2.0 B1 15 W 0 17 Z 0 16 W 0 24 Z 0 25 Z 0 29 W 1 3.50 17.00 8.0 1
29 Schildermans Robbe 29 1089 556 1.0 8 Z 0 11 W 0 27 Z 0 B1 20 W 0 26 Z 0 28 Z 0 1.50 17.50 4.0 0
30 Decrop Benjamin 5 2189 0 0.0 17 Z 0ff A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:55