SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent B-min 16 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant vzw
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Van Malder Dries 2002-••-•• M bel 10934 2114 LSV-Chesspirant 6.0 26.75 27.50 25.5 5
2 Godde Matthias 2002-••-•• M bel 14108 1938 Hoboken 5.0 18.00 25.00 18.0 5
3 Raats Joppe 2005-••-•• M bel 12445 1915 Brasschaat 5.0 15.00 24.50 20.0 5
4 Decruyenaere Robbert 2002-••-•• M bel 10967 1846 LSV-Chesspirant 5.0 14.75 23.50 20.5 4
5 Heymans Berwout 2003-••-•• M bel 17261 1888 Aalst 4.5 18.50 28.50 22.0 4
6 De Baets Branko 2002-••-•• M bel 14992 1437 Artevelde 4.0 13.00 26.00 17.0 4
7 Dhaenens Elke 2002-••-•• F bel 14329 1337 MSV 4.0 11.00 22.00 13.0 4
8 Lahousse Wouter 2002-••-•• M bel 13870 1646 Wachtebeke 4.0 10.50 25.00 16.0 4
9 Phlips Daan 2003-••-•• M bel 13614 1331 KGSRL Gent 3.5 13.00 26.50 16.0 3
10 Silantev Ilia 2002-••-•• M bel 18840 1354 Dolle Toren Leuven 3.5 8.00 18.50 13.0 2
11 Wilmsen Thibault 2003-••-•• M bel 14505 1168 KGSRL Gent 3.5 5.50 18.50 11.0 2
12 Vander Bracht Siebe 2002-••-•• M bel 19761 0 LSV-Chesspirant 3.0 8.00 22.50 13.0 3
13 Coppens Pieter 2003-••-•• M bel 14562 1010 LSV-Chesspirant 3.0 7.00 22.50 12.0 2
14 Van Lommel Lars 2002-••-•• M bel 14527 1213 Mechelen 3.0 6.50 20.50 11.0 2
15 Thienpont Ruben 2003-••-•• M bel 12722 901 LSV-Chesspirant 3.0 4.50 20.00 10.0 2
16 Mariman Zeno 2003-••-•• M bel 16528 1000 LSV-Chesspirant 2.0 2.50 17.00 7.0 1
17 Schoutteet Jared 2003-••-•• M bel 14245 0 Blankenberge 1.0 3.00 21.00 7.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Dhaenens Elke 9 4.0 0-1 Van Malder Dries 1 6.0
2 Godde Matthias 2 5.0 0-1 Phlips Daan 10 3.5
3 Van Lommel Lars 11 3.0 0-1 Raats Joppe 3 5.0
4 Heymans Berwout 4 4.5 1-0 Wilmsen Thibault 12 3.5
5 Coppens Pieter 13 3.0 0-1 Decruyenaere Robbert 5 5.0
6 Lahousse Wouter 6 4.0 1-0 Mariman Zeno 14 2.0
7 Thienpont Ruben 15 3.0 0-1 De Baets Branko 7 4.0
8 Silantev Ilia 8 3.5 0-1 Vander Bracht Siebe 16 3.0
  Schoutteet Jared 17 1.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Van Malder Dries 1 6.0 1-0 Lahousse Wouter 6 4.0
2 Raats Joppe 3 5.0 0-1 De Baets Branko 7 4.0
3 Phlips Daan 10 3.5 0-1 Heymans Berwout 4 4.5
4 Decruyenaere Robbert 5 5.0 1-0 Schoutteet Jared 17 1.0
5 Vander Bracht Siebe 16 3.0 0-1 Godde Matthias 2 5.0
6 Wilmsen Thibault 12 3.5 ½-½ Silantev Ilia 8 3.5
7 Coppens Pieter 13 3.0 1-0 Dhaenens Elke 9 4.0
8 Mariman Zeno 14 2.0 0-1 Van Lommel Lars 11 3.0
  Thienpont Ruben 15 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Baets Branko 7 4.0 0-1 Van Malder Dries 1 6.0
2 Heymans Berwout 4 4.5 1-0 Decruyenaere Robbert 5 5.0
3 Godde Matthias 2 5.0 1-0 Thienpont Ruben 15 3.0
4 Schoutteet Jared 17 1.0 0-1 Raats Joppe 3 5.0
5 Lahousse Wouter 6 4.0 1-0 Vander Bracht Siebe 16 3.0
6 Van Lommel Lars 11 3.0 0-1 Phlips Daan 10 3.5
7 Silantev Ilia 8 3.5 1-0 Coppens Pieter 13 3.0
8 Dhaenens Elke 9 4.0 1-0 Wilmsen Thibault 12 3.5
  Mariman Zeno 14 2.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Van Malder Dries 1 6.0 ½-½ Heymans Berwout 4 4.5
2 De Baets Branko 7 4.0 0-1 Godde Matthias 2 5.0
3 Raats Joppe 3 5.0 1-0 Lahousse Wouter 6 4.0
4 Decruyenaere Robbert 5 5.0 ½-½ Phlips Daan 10 3.5
5 Mariman Zeno 14 2.0 0-1 Silantev Ilia 8 3.5
6 Thienpont Ruben 15 3.0 0-1 Dhaenens Elke 9 4.0
7 Vander Bracht Siebe 16 3.0 1-0 Van Lommel Lars 11 3.0
8 Schoutteet Jared 17 1.0 0-1 Coppens Pieter 13 3.0
  Wilmsen Thibault 12 3.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Godde Matthias 2 5.0 0-1 Van Malder Dries 1 6.0
2 Heymans Berwout 4 4.5 0-1 Raats Joppe 3 5.0
3 Silantev Ilia 8 3.5 0-1 Decruyenaere Robbert 5 5.0
4 Phlips Daan 10 3.5 0-1 Lahousse Wouter 6 4.0
5 Coppens Pieter 13 3.0 0-1 De Baets Branko 7 4.0
6 Dhaenens Elke 9 4.0 1-0 Vander Bracht Siebe 16 3.0
7 Wilmsen Thibault 12 3.5 1-0 Schoutteet Jared 17 1.0
8 Thienpont Ruben 15 3.0 1-0 Mariman Zeno 14 2.0
  Van Lommel Lars 11 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Van Malder Dries 1 6.0 1-0 Raats Joppe 3 5.0
2 De Baets Branko 7 4.0 0-1 Heymans Berwout 4 4.5
3 Decruyenaere Robbert 5 5.0 1-0 Dhaenens Elke 9 4.0
4 Lahousse Wouter 6 4.0 0-1 Godde Matthias 2 5.0
5 Phlips Daan 10 3.5 1-0 Wilmsen Thibault 12 3.5
6 Van Lommel Lars 11 3.0 1-0 Silantev Ilia 8 3.5
7 Vander Bracht Siebe 16 3.0 1-0 Thienpont Ruben 15 3.0
8 Mariman Zeno 14 2.0 1-0 Schoutteet Jared 17 1.0
  Coppens Pieter 13 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Decruyenaere Robbert 5 5.0 ½-½ Van Malder Dries 1 6.0
2 Heymans Berwout 4 4.5 0-1 Godde Matthias 2 5.0
3 Raats Joppe 3 5.0 1-0 Phlips Daan 10 3.5
4 Lahousse Wouter 6 4.0 1-0 Coppens Pieter 13 3.0
5 Vander Bracht Siebe 16 3.0 0-1 De Baets Branko 7 4.0
6 Dhaenens Elke 9 4.0 1-0 Van Lommel Lars 11 3.0
7 Wilmsen Thibault 12 3.5 1-0 Mariman Zeno 14 2.0
8 Schoutteet Jared 17 1.0 0-1 Thienpont Ruben 15 3.0
  Silantev Ilia 8 3.5 1 Bye    
Begin van de pagina

Van Malder Dries (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2114
FIDE-ID242314
F-Elo2150
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      De Baets Branko BEL 1437 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 W - ½ 3.5 0.79 -0.29
5 1      Godde Matthias BEL 1938 5.0 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
6 1      Raats Joppe BEL 1915 5.0 W v 1 5.5 0.76 +0.24
7 1      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 Z v ½ 6.0 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 31.5 Totaal 6.0 5.87 +0.13
Begin van de pagina
Godde Matthias (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1938
FIDE-ID243426
F-Elo1906
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Phlips Daan BEL 1331 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 5      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      De Baets Branko BEL 1437 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 W - 0 3.0 0.27 -0.27
6 4      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 Z ^ 1 4.0 0.85 +0.15
7 2      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 Z ^ 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1552 28.0 Totaal 5.0 5.37 -0.37
Begin van de pagina
Raats Joppe (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1915
FIDE-ID238902
F-Elo1915
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Baets Branko BEL 1437 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 2      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
6 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 Z ^ 0 4.0 0.24 -0.24
7 3      Phlips Daan BEL 1331 3.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1604 26.0 Totaal 5.0 5.29 -0.29
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1846
FIDE-ID240427
F-Elo1851
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 4      Phlips Daan BEL 1331 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 3      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 W v ½ 5.0 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 25.5 Totaal 5.0 5.21 -0.21
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1888
FIDE-ID257036
F-Elo1809
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Phlips Daan BEL 1331 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 Z - ½ 3.5 0.21 +0.29
5 2      Raats Joppe BEL 1915 5.0 W - 0 3.5 0.46 -0.46
6 2      De Baets Branko BEL 1437 4.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Godde Matthias BEL 1938 5.0 W v 0 4.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1678 32.0 Totaal 4.5 4.42 +0.08
Begin van de pagina
De Baets Branko (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1437
FIDE-ID248932
F-Elo1514
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Raats Joppe BEL 1915 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 2      Godde Matthias BEL 1938 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 2      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1627 29.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Dhaenens Elke (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14329
N-Elo1337
FIDE-ID249009
F-Elo1344
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
3 8      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 W - 1 1.0 0.72 +0.28
4 6      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 W ^ 1 4.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1375 26.5 Totaal 4.0 4.26 -0.26
Begin van de pagina
Lahousse Wouter (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1646
FIDE-ID244929
F-Elo1578
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Malder Dries BEL 2114 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Raats Joppe BEL 1915 5.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 4      Phlips Daan BEL 1331 3.5 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
6 4      Godde Matthias BEL 1938 5.0 W ^ 0 3.0 0.15 -0.15
7 4      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1551 27.5 Totaal 4.0 4.02 -0.02
Begin van de pagina
Phlips Daan (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1331
FIDE-ID241890
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Godde Matthias BEL 1938 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
4 4      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 4      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 W - 0 2.5 0.14 -0.14
6 5      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 W v 1 3.5 0.72 +0.28
7 3      Raats Joppe BEL 1915 5.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 30.0 Totaal 3.5 1.84 +1.66
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1354
FIDE-ID258300
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 Z - ½ 0.5 0.74 -0.24
3 7      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 W - 1 1.5 0.88 +0.12
4 5      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 Z ^ 1 2.5 0.89 +0.11
5 3      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 W v 0 2.5 0.08 -0.08
6 6      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 Z v 0 2.5 0.69 -0.69
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1247 19.5 Totaal 3.5 4.20 -1.70
Begin van de pagina
Wilmsen Thibault (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14505
N-Elo1168
FIDE-ID251925
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heymans Berwout BEL 1888 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 W - ½ 0.5 0.26 +0.24
3 8      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 Z - 0 0.5 0.28 -0.28
4        Bye           1 1.5    
5 7      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
6 5      Phlips Daan BEL 1331 3.5 Z v 0 2.5 0.28 -0.28
7 7      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 W v 1 3.5 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1382 18.5 Totaal 3.5 2.54 -0.04
Begin van de pagina
Vander Bracht Siebe (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19761
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Godde Matthias BEL 1938 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
5 6      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 5      De Baets Branko BEL 1437 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1403 26.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo1010
FIDE-ID251828
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 W - 1 1.0 0.13 +0.87
3 7      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 8      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      De Baets Branko BEL 1437 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.0    
7 4      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1524 21.5 Totaal 3.0 1.41 +0.59
Begin van de pagina
Van Lommel Lars (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14527
N-Elo1213
FIDE-ID251100
F-Elo1173
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Raats Joppe BEL 1915 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
3 6      Phlips Daan BEL 1331 3.5 W - 0 1.0 0.34 -0.34
4 7      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5        Bye           1 2.0    
6 6      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 W v 1 3.0 0.31 +0.69
7 6      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 Z v 0 3.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1387 21.0 Totaal 3.0 2.75 -0.75
Begin van de pagina
Thienpont Ruben (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12722
N-Elo901
FIDE-ID251887
F-Elo1248
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Baets Branko BEL 1437 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 3      Godde Matthias BEL 1938 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Dhaenens Elke BEL 1337 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 W - 1 2.0 0.36 +0.64
6 7      Vander Bracht Siebe BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 8      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 19.0 Totaal 3.0 2.44 -0.44
Begin van de pagina
Mariman Zeno (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16528
N-Elo1000
FIDE-ID255432
F-Elo1143
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lahousse Wouter BEL 1646 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Lommel Lars BEL 1213 3.0 W - 0 0.0 0.23 -0.23
3        Bye           1 1.0    
4 5      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 W v 0 1.0 0.11 -0.11
5 8      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 Z v 0 1.0 0.64 -0.64
6 8      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 7      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 18.0 Totaal 2.0 2.26 -1.26
Begin van de pagina
Schoutteet Jared (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14245
N-Elo0
FIDE-ID255440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Decruyenaere Robbert BEL 1846 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Raats Joppe BEL 1915 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Coppens Pieter BEL 1010 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 7      Wilmsen Thibault BEL 1168 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 8      Mariman Zeno BEL 1000 2.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
7 8      Thienpont Ruben BEL 901 3.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1306 21.5 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Van Malder Dries 1 2114 2114 6.0 7 Z 1 8 W 1 6 Z 1 5 W ½ 2 Z 1 3 W 1 4 Z ½ 26.75 27.50 25.5 5
2 Godde Matthias 2 1938 1844 5.0 9 W 0 12 Z 1 15 W 1 6 Z 1 1 W 0 8 Z 1 5 Z 1 18.00 25.00 18.0 5
3 Raats Joppe 3 1915 1831 5.0 14 Z 1 6 W 0 17 Z 1 8 W 1 5 Z 1 1 Z 0 9 W 1 15.00 24.50 20.0 5
4 Decruyenaere Robbert 5 1846 1763 5.0 13 Z 1 17 W 1 5 Z 0 9 W ½ 10 Z 1 7 W 1 1 W ½ 14.75 23.50 20.5 4
5 Heymans Berwout 4 1888 1856 4.5 11 W 1 9 Z 1 4 W 1 1 Z ½ 3 W 0 6 Z 1 2 W 0 18.50 28.50 22.0 4
6 De Baets Branko 7 1437 1544 4.0 15 Z 1 3 Z 1 1 W 0 2 W 0 13 Z 1 5 W 0 12 Z 1 13.00 26.00 17.0 4
7 Dhaenens Elke 9 1337 1298 4.0 1 W 0 13 Z 0 11 W 1 15 Z 1 12 W 1 4 Z 0 14 W 1 11.00 22.00 13.0 4
8 Lahousse Wouter 6 1646 1617 4.0 16 W 1 1 Z 0 12 W 1 3 Z 0 9 Z 1 2 W 0 13 W 1 10.50 25.00 16.0 4
9 Phlips Daan 10 1331 1564 3.5 2 Z 1 5 W 0 14 Z 1 4 Z ½ 8 W 0 11 W 1 3 Z 0 13.00 26.50 16.0 3
10 Silantev Ilia 8 1354 1118 3.5 12 W 0 11 Z ½ 13 W 1 16 Z 1 4 W 0 14 Z 0 B1 8.00 18.50 13.0 2
11 Wilmsen Thibault 12 1168 1161 3.5 5 Z 0 10 W ½ 7 Z 0 B1 17 W 1 9 Z 0 16 W 1 5.50 18.50 11.0 2
12 Vander Bracht Siebe 16 0 1347 3.0 10 Z 1 2 W 0 8 Z 0 14 W 1 7 Z 0 15 W 1 6 W 0 8.00 22.50 13.0 3
13 Coppens Pieter 13 1010 1130 3.0 4 W 0 7 W 1 10 Z 0 17 Z 1 6 W 0 B1 8 Z 0 7.00 22.50 12.0 2
14 Van Lommel Lars 11 1213 1116 3.0 3 W 0 16 Z 1 9 W 0 12 Z 0 B1 10 W 1 7 Z 0 6.50 20.50 11.0 2
15 Thienpont Ruben 15 901 859 3.0 6 W 0 B1 2 Z 0 7 W 0 16 W 1 12 Z 0 17 Z 1 4.50 20.00 10.0 2
16 Mariman Zeno 14 1000 822 2.0 8 Z 0 14 W 0 B1 10 W 0 15 Z 0 17 W 1 11 Z 0 2.50 17.00 7.0 1
17 Schoutteet Jared 17 0 507 1.0 B1 4 Z 0 3 W 0 13 W 0 11 Z 0 16 Z 0 15 W 0 3.00 21.00 7.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:54