SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent F-min 8 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant vzw
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Decraene Lotus 2010-••-•• F bel 16320 680 Tielt 8.0 47.00 43.00 43.0 7
2 Celiktas Kaan 2011-••-•• M bel 18081 700 KASK 8.0 44.00 44.00 40.0 8
3 Smolders Pepijn 2010-••-•• M bel 16862 640 Turnhout 7.0 32.50 41.50 36.0 7
4 Plomp Luka 2010-••-•• M bel 18157 670 Mercatel 6.0 31.00 43.00 33.0 6
5 Bharathi Mugilan Dhanyadha 2010-••-•• F ita 20038 0 KBSK Brugge 6.0 27.50 43.50 31.0 6
6 Bernard Ivan 2010-••-•• M bel 19541 0 Terneuzen 6.0 26.50 38.50 30.0 6
7 Neuteleers Wannes 2010-••-•• M bel 16831 650 Dolle Toren Leuven 6.0 26.25 36.50 28.5 5
8 Mehta Kabir 2011-••-•• M bel 19821 0 TSMechelen 6.0 25.00 39.00 30.0 6
9 Meert Maarin 2011-••-•• M bel 19738 0 LSV-Chesspirant 5.5 20.00 37.00 27.0 5
10 Uytterhoeven William 2010-••-•• M bel 18183 0 Turnhout 5.0 26.00 40.50 30.0 5
11 Silaghi Radu Mathias 2010-••-•• M bel 20364 0 Romania 5.0 24.75 42.50 29.5 4
12 De Groof Mathijs 2011-••-•• M bel 18979 630 Turnhout 5.0 21.50 42.00 31.0 5
13 Peeters Yumi 2010-••-•• F bel 16559 0 LSV-Chesspirant 5.0 20.50 41.00 30.0 5
14 Issaev Isa 2010-••-•• M bel 16696 0 Mechelen 5.0 19.00 35.00 22.0 5
15 Maes Lander 2011-••-•• M bel 19230 0 Turnhout 5.0 19.00 32.00 23.0 5
16 Di Marcantonio Tigo 2012-••-•• M bel 20180 0 LSV-Chesspirant 5.0 18.50 33.00 22.0 5
17 Oloeriu Cezar 2011-••-•• M bel 16812 0 KGSRL Gent 5.0 18.50 31.50 22.0 5
18 Saravanakumar Atchaya 2010-••-•• F bel 19468 0 KBSK Brugge 5.0 17.50 35.50 27.0 5
19 Van Steertegem Alex 2010-••-•• M bel 19639 0 Opwijk 5.0 16.00 28.00 18.0 4
20 Peeters Paul 2012-••-•• M bel 17594 0 LSV-Chesspirant 4.5 19.50 36.00 23.0 4
21 Londers Tuur 2010-••-•• M bel 19773 0 LSV-Chesspirant 4.5 14.00 36.50 23.0 4
22 Beuseling Oskar 2011-••-•• M bel 19427 610 Mercatel 4.0 15.00 35.50 21.0 4
23 De Rijcke Armin 2010-••-•• M bel 19769 0 LSV-Chesspirant 4.0 14.50 33.50 19.0 4
24 Vynck Isolde 2010-••-•• F bel 19743 0 LSV-Chesspirant 4.0 13.50 36.50 24.0 3
25 Muylaert Max 2011-••-•• M bel 19754 0 LSV-Chesspirant 4.0 9.50 31.50 14.0 4
26 Van Kerrebroeck Jorik 2010-••-•• M bel 19563 0 Landegem 3.5 11.75 34.50 22.5 3
27 Dugar Akash 2010-••-•• M bel 19977 0 TSMechelen 3.5 11.25 32.00 18.5 3
28 Verbeke Anna 2010-••-•• F bel 17765 0 Oostkamp 3.5 9.50 26.50 14.0 3
29 Coolsaet Benten 2010-••-•• M bel 19766 0 LSV-Chesspirant 3.5 9.00 27.50 11.5 3
30 Mehta Aaryan 2010-••-•• M bel 19826 0 TSMechelen 3.5 8.00 29.50 14.5 3
31 Darbinian Arno 2010-••-•• M bel 19557 0 KISK Ieper 3.0 11.50 33.50 18.0 3
32 Mehta Adeesh 2012-••-•• M bel 19831 0 TSMechelen 3.0 8.25 30.00 10.5 2
33 Cloetens Jannes 2010-••-•• M bel 20031 0 KBSK Brugge 3.0 7.75 29.50 15.5 2
34 Jalalijam Roza 2010-••-•• F bel 19420 0 De Drie Torens Gent 3.0 7.75 29.50 13.0 2
35 Du Four Remi 2011-••-•• M bel 17583 0 LSV-Chesspirant 3.0 6.25 26.00 10.0 2
36 Devos Briek 2010-••-•• M bel 17580 0 LSV-Chesspirant 2.0 8.00 33.00 15.0 2
37 Nikoghosyan Lina 2011-••-•• F bel 20280 0 KISK Ieper 2.0 3.50 30.00 9.0 1
38 De Groof Lien 2013-••-•• F bel 20015 0 Turnhout 1.0 2.50 27.50 6.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Jalalijam Roza 19 3.0 0-1 Celiktas Kaan 1 8.0
2 Decraene Lotus 2 8.0 1-0 Londers Tuur 20 4.5
3 Maes Lander 21 5.0 0-1 Plomp Luka 3 6.0
4 Neuteleers Wannes 4 6.0 1-0 Meert Maarin 22 5.5
5 Mehta Aaryan 23 3.5 0-1 Smolders Pepijn 5 7.0
6 De Groof Mathijs 6 5.0 1-0 Mehta Adeesh 24 3.0
7 Mehta Kabir 25 6.0 1-0 Beuseling Oskar 7 4.0
8 Bernard Ivan 8 6.0 1-0 Muylaert Max 26 4.0
9 Nikoghosyan Lina 27 2.0 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0
10 Cloetens Jannes 10 3.0 0-1 Oloeriu Cezar 28 5.0
11 Peeters Paul 29 4.5 1-0 Darbinian Arno 11 3.0
12 De Groof Lien 12 1.0 0-1 Peeters Yumi 30 5.0
13 Saravanakumar Atchaya 31 5.0 1-0 De Rijcke Armin 13 4.0
14 Devos Briek 14 2.0 0-1 Silaghi Radu Mathias 32 5.0
15 Uytterhoeven William 33 5.0 1-0 Di Marcantonio Tigo 15 5.0
16 Du Four Remi 16 3.0 0-1 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5
17 Van Steertegem Alex 35 5.0 0-1 Dugar Akash 17 3.5
18 Issaev Isa 18 5.0 1-0 Verbeke Anna 36 3.5
  Vynck Isolde 37 4.0 1 Bye    
  Coolsaet Benten 38 3.5 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Celiktas Kaan 1 8.0 1-0 Issaev Isa 18 5.0
2 Oloeriu Cezar 28 5.0 0-1 Decraene Lotus 2 8.0
3 Plomp Luka 3 6.0 1-0 Mehta Kabir 25 6.0
4 Peeters Yumi 30 5.0 1-0 Neuteleers Wannes 4 6.0
5 Smolders Pepijn 5 7.0 1-0 Peeters Paul 29 4.5
6 Silaghi Radu Mathias 32 5.0 0-1 De Groof Mathijs 6 5.0
7 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5 0-1 Bernard Ivan 8 6.0
8 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0 1-0 Saravanakumar Atchaya 31 5.0
9 Dugar Akash 17 3.5 0-1 Vynck Isolde 37 4.0
10 Beuseling Oskar 7 4.0 0-1 Uytterhoeven William 33 5.0
11 Londers Tuur 20 4.5 ½-½ Cloetens Jannes 10 3.0
12 Darbinian Arno 11 3.0 0-1 Maes Lander 21 5.0
13 Meert Maarin 22 5.5 1-0 De Groof Lien 12 1.0
14 De Rijcke Armin 13 4.0 1-0 Mehta Aaryan 23 3.5
15 Mehta Adeesh 24 3.0 0-1 Devos Briek 14 2.0
16 Di Marcantonio Tigo 15 5.0 1-0 Nikoghosyan Lina 27 2.0
17 Muylaert Max 26 4.0 1-0 Du Four Remi 16 3.0
18 Verbeke Anna 36 3.5 1-0 Jalalijam Roza 19 3.0
  Van Steertegem Alex 35 5.0 1 Bye    
  Coolsaet Benten 38 3.5 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Bernard Ivan 8 6.0 0-1 Celiktas Kaan 1 8.0
2 Decraene Lotus 2 8.0 1-0 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0
3 Uytterhoeven William 33 5.0 0-1 Plomp Luka 3 6.0
4 Vynck Isolde 37 4.0 0-1 Smolders Pepijn 5 7.0
5 De Groof Mathijs 6 5.0 0-1 Peeters Yumi 30 5.0
6 Neuteleers Wannes 4 6.0 1-0 Muylaert Max 26 4.0
7 Mehta Kabir 25 6.0 1-0 De Rijcke Armin 13 4.0
8 Devos Briek 14 2.0 1-0 Oloeriu Cezar 28 5.0
9 Peeters Paul 29 4.5 1-0 Di Marcantonio Tigo 15 5.0
10 Saravanakumar Atchaya 31 5.0 1-0 Dugar Akash 17 3.5
11 Issaev Isa 18 5.0 0-1 Silaghi Radu Mathias 32 5.0
12 Maes Lander 21 5.0 0-1 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5
13 Meert Maarin 22 5.5 1-0 Van Steertegem Alex 35 5.0
14 Cloetens Jannes 10 3.0 1-0 Verbeke Anna 36 3.5
15 De Groof Lien 12 1.0 0-1 Londers Tuur 20 4.5
16 Jalalijam Roza 19 3.0 0-1 Beuseling Oskar 7 4.0
17 Mehta Aaryan 23 3.5 0-1 Darbinian Arno 11 3.0
18 Du Four Remi 16 3.0 ½-½ Mehta Adeesh 24 3.0
  Nikoghosyan Lina 27 2.0 1 Bye    
  Coolsaet Benten 38 3.5 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Celiktas Kaan 1 8.0 1-0 Plomp Luka 3 6.0
2 Smolders Pepijn 5 7.0 0-1 Decraene Lotus 2 8.0
3 Peeters Yumi 30 5.0 0-1 Bernard Ivan 8 6.0
4 Peeters Paul 29 4.5 ½-½ Neuteleers Wannes 4 6.0
5 Saravanakumar Atchaya 31 5.0 0-1 De Groof Mathijs 6 5.0
6 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0 0-1 Uytterhoeven William 33 5.0
7 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5 1-0 Devos Briek 14 2.0
8 Silaghi Radu Mathias 32 5.0 ½-½ Meert Maarin 22 5.5
9 Vynck Isolde 37 4.0 0-1 Mehta Kabir 25 6.0
10 Darbinian Arno 11 3.0 1-0 Cloetens Jannes 10 3.0
11 Londers Tuur 20 4.5 1-0 De Rijcke Armin 13 4.0
12 Beuseling Oskar 7 4.0 1-0 Muylaert Max 26 4.0
13 Di Marcantonio Tigo 15 5.0 1-0 Van Steertegem Alex 35 5.0
14 Dugar Akash 17 3.5 1-0 Nikoghosyan Lina 27 2.0
15 Oloeriu Cezar 28 5.0 1-0 Issaev Isa 18 5.0
16 Verbeke Anna 36 3.5 0-1 Maes Lander 21 5.0
17 Jalalijam Roza 19 3.0 1-0 Du Four Remi 16 3.0
18 Mehta Adeesh 24 3.0 0-1 Mehta Aaryan 23 3.5
  De Groof Lien 12 1.0 1 Bye    
  Coolsaet Benten 38 3.5 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Decraene Lotus 2 8.0 1-0 Celiktas Kaan 1 8.0
2 Plomp Luka 3 6.0 1-0 Peeters Yumi 30 5.0
3 Mehta Kabir 25 6.0 0-1 Smolders Pepijn 5 7.0
4 De Groof Mathijs 6 5.0 1-0 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5
5 Bernard Ivan 8 6.0 0-1 Uytterhoeven William 33 5.0
6 Neuteleers Wannes 4 6.0 0-1 Silaghi Radu Mathias 32 5.0
7 Meert Maarin 22 5.5 1-0 Londers Tuur 20 4.5
8 Beuseling Oskar 7 4.0 1-0 Peeters Paul 29 4.5
9 Dugar Akash 17 3.5 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0
10 Oloeriu Cezar 28 5.0 0-1 Darbinian Arno 11 3.0
11 Devos Briek 14 2.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 31 5.0
12 Maes Lander 21 5.0 1-0 Di Marcantonio Tigo 15 5.0
13 Cloetens Jannes 10 3.0 0-1 Vynck Isolde 37 4.0
14 Mehta Aaryan 23 3.5 1-0 De Groof Lien 12 1.0
15 De Rijcke Armin 13 4.0 1-0 Verbeke Anna 36 3.5
16 Muylaert Max 26 4.0 0-1 Issaev Isa 18 5.0
17 Nikoghosyan Lina 27 2.0 0-1 Jalalijam Roza 19 3.0
18 Van Steertegem Alex 35 5.0 0-1 Mehta Adeesh 24 3.0
19 Du Four Remi 16 3.0 ½-½ Coolsaet Benten 38 3.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Plomp Luka 3 6.0 0-1 Decraene Lotus 2 8.0
2 Celiktas Kaan 1 8.0 1-0 De Groof Mathijs 6 5.0
3 Uytterhoeven William 33 5.0 0-1 Smolders Pepijn 5 7.0
4 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0 1-0 Meert Maarin 22 5.5
5 Silaghi Radu Mathias 32 5.0 1-0 Maes Lander 21 5.0
6 Peeters Yumi 30 5.0 1-0 Beuseling Oskar 7 4.0
7 Vynck Isolde 37 4.0 0-1 Bernard Ivan 8 6.0
8 Darbinian Arno 11 3.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 31 5.0
9 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5 0-1 Mehta Kabir 25 6.0
10 Londers Tuur 20 4.5 1-0 Peeters Paul 29 4.5
11 Devos Briek 14 2.0 0-1 Neuteleers Wannes 4 6.0
12 De Rijcke Armin 13 4.0 1-0 Jalalijam Roza 19 3.0
13 Di Marcantonio Tigo 15 5.0 1-0 Mehta Aaryan 23 3.5
14 Issaev Isa 18 5.0 1-0 Dugar Akash 17 3.5
15 Mehta Adeesh 24 3.0 0-1 Oloeriu Cezar 28 5.0
16 De Groof Lien 12 1.0 0-1 Cloetens Jannes 10 3.0
17 Verbeke Anna 36 3.5 1-0 Du Four Remi 16 3.0
18 Muylaert Max 26 4.0 0-1 Van Steertegem Alex 35 5.0
19 Coolsaet Benten 38 3.5 1-0 Nikoghosyan Lina 27 2.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Decraene Lotus 2 8.0 ½-½ Silaghi Radu Mathias 32 5.0
2 Smolders Pepijn 5 7.0 0-1 Celiktas Kaan 1 8.0
3 Saravanakumar Atchaya 31 5.0 0-1 Plomp Luka 3 6.0
4 De Groof Mathijs 6 5.0 1-0 Uytterhoeven William 33 5.0
5 Bernard Ivan 8 6.0 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0
6 Mehta Kabir 25 6.0 1-0 Peeters Yumi 30 5.0
7 Neuteleers Wannes 4 6.0 1-0 Londers Tuur 20 4.5
8 Meert Maarin 22 5.5 1-0 Darbinian Arno 11 3.0
9 Beuseling Oskar 7 4.0 1-0 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5
10 Maes Lander 21 5.0 1-0 De Rijcke Armin 13 4.0
11 Oloeriu Cezar 28 5.0 0-1 Di Marcantonio Tigo 15 5.0
12 Issaev Isa 18 5.0 1-0 Vynck Isolde 37 4.0
13 Peeters Paul 29 4.5 1-0 Cloetens Jannes 10 3.0
14 Van Steertegem Alex 35 5.0 1-0 Devos Briek 14 2.0
15 Dugar Akash 17 3.5 1-0 Verbeke Anna 36 3.5
16 Jalalijam Roza 19 3.0 ½-½ Mehta Aaryan 23 3.5
17 Coolsaet Benten 38 3.5 1-0 Mehta Adeesh 24 3.0
18 Du Four Remi 16 3.0 1-0 De Groof Lien 12 1.0
19 Nikoghosyan Lina 27 2.0 0-1 Muylaert Max 26 4.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Groof Mathijs 6 5.0 0-1 Decraene Lotus 2 8.0
2 Celiktas Kaan 1 8.0 1-0 Mehta Kabir 25 6.0
3 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0 1-0 Plomp Luka 3 6.0
4 Silaghi Radu Mathias 32 5.0 0-1 Smolders Pepijn 5 7.0
5 Neuteleers Wannes 4 6.0 1-0 Beuseling Oskar 7 4.0
6 Bernard Ivan 8 6.0 1-0 Meert Maarin 22 5.5
7 Di Marcantonio Tigo 15 5.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 31 5.0
8 Peeters Yumi 30 5.0 1-0 Issaev Isa 18 5.0
9 Uytterhoeven William 33 5.0 1-0 Maes Lander 21 5.0
10 Londers Tuur 20 4.5 1-0 Dugar Akash 17 3.5
11 De Rijcke Armin 13 4.0 1-0 Peeters Paul 29 4.5
12 Darbinian Arno 11 3.0 0-1 Van Steertegem Alex 35 5.0
13 Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5 0-1 Oloeriu Cezar 28 5.0
14 Vynck Isolde 37 4.0 1-0 Jalalijam Roza 19 3.0
15 Cloetens Jannes 10 3.0 0-1 Coolsaet Benten 38 3.5
16 Mehta Aaryan 23 3.5 1-0 Du Four Remi 16 3.0
17 Muylaert Max 26 4.0 1-0 Devos Briek 14 2.0
18 Verbeke Anna 36 3.5 ½-½ Mehta Adeesh 24 3.0
19 De Groof Lien 12 1.0 0-1 Nikoghosyan Lina 27 2.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Decraene Lotus 2 8.0 ½-½ Neuteleers Wannes 4 6.0
2 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 6.0 0-1 Celiktas Kaan 1 8.0
3 Smolders Pepijn 5 7.0 1-0 Peeters Yumi 30 5.0
4 Plomp Luka 3 6.0 1-0 Silaghi Radu Mathias 32 5.0
5 Mehta Kabir 25 6.0 1-0 De Groof Mathijs 6 5.0
6 Saravanakumar Atchaya 31 5.0 0-1 Bernard Ivan 8 6.0
7 Meert Maarin 22 5.5 1-0 Uytterhoeven William 33 5.0
8 Issaev Isa 18 5.0 1-0 Londers Tuur 20 4.5
9 Beuseling Oskar 7 4.0 0-1 Di Marcantonio Tigo 15 5.0
10 Oloeriu Cezar 28 5.0 1-0 De Rijcke Armin 13 4.0
11 Maes Lander 21 5.0 1-0 Vynck Isolde 37 4.0
12 Van Steertegem Alex 35 5.0 1-0 Mehta Aaryan 23 3.5
13 Peeters Paul 29 4.5 1-0 Coolsaet Benten 38 3.5
14 Darbinian Arno 11 3.0 0-1 Muylaert Max 26 4.0
15 Dugar Akash 17 3.5 ½-½ Van Kerrebroeck Jorik 34 3.5
16 Jalalijam Roza 19 3.0 ½-½ Cloetens Jannes 10 3.0
17 Devos Briek 14 2.0 0-1 Verbeke Anna 36 3.5
18 Nikoghosyan Lina 27 2.0 0-1 Du Four Remi 16 3.0
19 Mehta Adeesh 24 3.0 1-0 De Groof Lien 12 1.0
Begin van de pagina

Decraene Lotus (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo680
FIDE-ID258512
F-Elo1129
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Londers Tuur BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 Z - 1 4.0 0.56 +0.44
5 1      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 W - 1 5.0 0.47 +0.53
6 1      Plomp Luka BEL 670 6.0 Z - 1 6.0 0.51 +0.49
7 1      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 W v ½ 6.5 0.92 -0.42
8 1      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 Z v 1 7.5 0.57 +0.43
9 1      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W v ½ 8.0 0.54 -0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0658 52.5 Totaal 8.0 6.33 +1.67
Begin van de pagina
Celiktas Kaan (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo700
FIDE-ID258571
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Issaev Isa BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Bernard Ivan BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Plomp Luka BEL 670 6.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
5 1      Decraene Lotus BEL 680 8.0 Z - 0 4.0 0.53 -0.53
6 2      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 W - 1 5.0 0.60 +0.40
7 2      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 Z - 1 6.0 0.58 +0.42
8 2      Mehta Kabir BEL 0 6.0 W - 1 7.0 0.92 +0.08
9 2      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0655 52.0 Totaal 8.0 6.85 +1.15
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo640
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Peeters Paul BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Decraene Lotus BEL 680 8.0 W - 0 3.0 0.44 -0.44
5 3      Mehta Kabir BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 W - 0 5.0 0.42 -0.42
8 4      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 49.0 Totaal 7.0 7.30 -0.30
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo670
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maes Lander BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mehta Kabir BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
5 2      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Decraene Lotus BEL 680 8.0 W - 0 4.0 0.49 -0.49
7 3      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
9 4      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 53.0 Totaal 6.0 7.39 -1.39
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan Dhanyadha (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo0
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landita  (ita)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Decraene Lotus BEL 680 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Dugar Akash BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Meert Maarin BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Bernard Ivan BEL 0 6.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Plomp Luka BEL 670 6.0 W ^ 1 6.0 0.08 +0.92
9 2      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0683 49.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Bernard Ivan (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Muylaert Max BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Meert Maarin BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 46.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo650
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Meert Maarin BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Muylaert Max BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters Paul BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 6      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
6 11      Devos Briek BEL 0 2.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 7      Londers Tuur BEL 0 4.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
8 5      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 W v 1 5.5 0.56 +0.44
9 1      Decraene Lotus BEL 680 8.0 Z v ½ 6.0 0.46 +0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0645 42.5 Totaal 6.0 7.46 -1.46
Begin van de pagina
Mehta Kabir (Rank: 25)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19821
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Plomp Luka BEL 670 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 2      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 W ^ 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 46.5 Totaal 6.0 2.40 +3.60
Begin van de pagina
Meert Maarin (Rank: 22)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19738
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Groof Lien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 7      Londers Tuur BEL 0 4.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 4      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
7 8      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      Bernard Ivan BEL 0 6.0 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
9 7      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 41.5 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina
Uytterhoeven William (Rank: 33)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18183
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Plomp Luka BEL 670 6.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Bernard Ivan BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 9      Maes Lander BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Meert Maarin BEL 0 5.5 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0637 49.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Silaghi Radu Mathias (Rank: 32)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20364
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(50013) Romania

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Devos Briek BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Issaev Isa BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Meert Maarin BEL 0 5.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 6      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
6 5      Maes Lander BEL 0 5.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
7 1      Decraene Lotus BEL 680 8.0 Z v ½ 5.0 0.08 +0.42
8 4      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
9 4      Plomp Luka BEL 670 6.0 Z ^ 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0654 49.5 Totaal 5.0 2.40 +2.60
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo630
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
7 4      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1      Decraene Lotus BEL 680 8.0 W - 0 5.0 0.43 -0.43
9 5      Mehta Kabir BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 48.5 Totaal 5.0 7.27 -2.27
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 30)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Groof Lien BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Bernard Ivan BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Plomp Luka BEL 670 6.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Mehta Kabir BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 8      Issaev Isa BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 3      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 46.0 Totaal 5.0 2.40 +2.60
Begin van de pagina
Issaev Isa (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16696
N-Elo0
FIDE-ID258636
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Verbeke Anna BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Muylaert Max BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Dugar Akash BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 8      Londers Tuur BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 42.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Maes Lander (Rank: 21)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Plomp Luka BEL 670 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Verbeke Anna BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 39.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Di Marcantonio Tigo (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.20180
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Peeters Paul BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Maes Lander BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 9      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 39.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Oloeriu Cezar (Rank: 28)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16812
N-Elo0
FIDE-ID255351
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Decraene Lotus BEL 680 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Devos Briek BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Issaev Isa BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 36.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Saravanakumar Atchaya (Rank: 31)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Dugar Akash BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Devos Briek BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Plomp Luka BEL 670 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Bernard Ivan BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 40.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Steertegem Alex (Rank: 35)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dugar Akash BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 13      Meert Maarin BEL 0 5.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Muylaert Max BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Devos Briek BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Peeters Paul (Rank: 29)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 8      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 10      Londers Tuur BEL 0 4.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
7 13      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
8 11      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 13      Coolsaet Benten BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0633 40.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Londers Tuur (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decraene Lotus BEL 680 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 15      De Groof Lien BEL 0 1.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 11      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      Meert Maarin BEL 0 5.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
6 10      Peeters Paul BEL 0 4.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 7      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 10      Dugar Akash BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Issaev Isa BEL 0 5.0 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0665 40.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Beuseling Oskar (Rank: 7)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo610
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mehta Kabir BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Uytterhoeven William BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Muylaert Max BEL 0 4.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Peeters Paul BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 9      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 5      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 4.0 0.44 -0.44
9 9      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 42.0 Totaal 4.0 7.80 -3.80
Begin van de pagina
De Rijcke Armin (Rank: 13)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19769
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Mehta Kabir BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Londers Tuur BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Verbeke Anna BEL 0 3.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Maes Lander BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 11      Peeters Paul BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vynck Isolde (Rank: 37)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Dugar Akash BEL 0 3.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Mehta Kabir BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Bernard Ivan BEL 0 6.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Issaev Isa BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Maes Lander BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 38.5 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Muylaert Max (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19754
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bernard Ivan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Du Four Remi BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Issaev Isa BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 17      Devos Briek BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 36.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Kerrebroeck Jorik (Rank: 34)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19563
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Du Four Remi BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Bernard Ivan BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Maes Lander BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Devos Briek BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Mehta Kabir BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 9      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 13      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Dugar Akash BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 39.5 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Dugar Akash (Rank: 17)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19977
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Issaev Isa BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Verbeke Anna BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 10      Londers Tuur BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 W ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Verbeke Anna (Rank: 36)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.17765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Issaev Isa BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Maes Lander BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Du Four Remi BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Dugar Akash BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 18      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 17      Devos Briek BEL 0 2.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Coolsaet Benten (Rank: 38)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19766
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 19      Du Four Remi BEL 0 3.0 Z v ½ 0.5 0.50 +0.00
6 19      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
7 17      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
8 15      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 13      Peeters Paul BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 15.5 Totaal 3.5 2.50 +1.00
Begin van de pagina
Mehta Aaryan (Rank: 23)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Smolders Pepijn BEL 640 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      De Groof Lien BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 16      Du Four Remi BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
9 12      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 34.0 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Darbinian Arno (Rank: 11)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19557
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters Paul BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Maes Lander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Meert Maarin BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 12      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 14      Muylaert Max BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Mehta Adeesh (Rank: 24)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19831
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Groof Mathijs BEL 630 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Devos Briek BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Du Four Remi BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 18      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 18      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
6 15      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 17      Coolsaet Benten BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
8 18      Verbeke Anna BEL 0 3.5 Z ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
9 19      De Groof Lien BEL 0 1.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 31.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Cloetens Jannes (Rank: 10)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20031
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Londers Tuur BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 14      Verbeke Anna BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 10      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 13      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 16      De Groof Lien BEL 0 1.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      Peeters Paul BEL 0 4.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
8 15      Coolsaet Benten BEL 0 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 16      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 19)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Celiktas Kaan BEL 700 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Verbeke Anna BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Beuseling Oskar BEL 610 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 17      Du Four Remi BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 17      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      De Rijcke Armin BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 14      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 16      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 W ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0655 35.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Du Four Remi (Rank: 16)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.17583
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Muylaert Max BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 17      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 19      Coolsaet Benten BEL 0 3.5 W v ½ 1.0 0.50 +0.00
6 17      Verbeke Anna BEL 0 3.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      De Groof Lien BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
8 16      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 18      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Devos Briek (Rank: 14)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Silaghi Radu Mathias BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Van Kerrebroeck Jorik BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Saravanakumar Atchaya BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Muylaert Max BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9 17      Verbeke Anna BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 40.0 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Nikoghosyan Lina (Rank: 27)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.20280
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bharathi Mugilan Dhanyadha ITA 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Di Marcantonio Tigo BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      Dugar Akash BEL 0 3.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Jalalijam Roza BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Coolsaet Benten BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Muylaert Max BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
8 19      De Groof Lien BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
9 18      Du Four Remi BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
De Groof Lien (Rank: 12)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.20015
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Meert Maarin BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Londers Tuur BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 14      Mehta Aaryan BEL 0 3.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Cloetens Jannes BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      Du Four Remi BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 19      Nikoghosyan Lina BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 19      Mehta Adeesh BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Decraene Lotus 2 680 826 8.0 21 W 1 17 Z 1 5 W 1 3 Z 1 2 W 1 4 Z 1 11 W ½ 12 Z 1 7 W ½ 47.00 43.00 43.0 7
2 Celiktas Kaan 1 700 794 8.0 34 Z 1 14 W 1 6 Z 1 4 W 1 1 Z 0 12 W 1 3 Z 1 8 W 1 5 Z 1 44.00 44.00 40.0 8
3 Smolders Pepijn 5 640 551 7.0 30 Z 1 20 W 1 24 Z 1 1 W 0 8 Z 1 10 Z 1 2 W 0 11 Z 1 13 W 1 32.50 41.50 36.0 7
4 Plomp Luka 3 670 480 6.0 15 Z 1 8 W 1 10 Z 1 2 Z 0 13 W 1 1 W 0 18 Z 1 5 Z 0 11 W 1 31.00 43.00 33.0 6
5 Bharathi Mugilan Dhanyadha 9 0 345 6.0 37 Z 1 18 W 1 1 Z 0 10 W 0 27 Z 1 9 W 1 6 Z 1 4 W 1 2 W 0 27.50 43.50 31.0 6
6 Bernard Ivan 8 0 195 6.0 25 W 1 26 Z 1 2 W 0 13 Z 1 10 W 0 24 Z 1 5 W 0 9 W 1 18 Z 1 26.50 38.50 30.0 6
7 Neuteleers Wannes 4 650 455 6.0 9 W 1 13 Z 0 25 W 1 20 Z ½ 11 W 0 36 Z 1 21 W 1 22 W 1 1 Z ½ 26.25 36.50 28.5 5
8 Mehta Kabir 25 0 478 6.0 22 W 1 4 Z 0 23 W 1 24 Z 1 3 W 0 26 Z 1 13 W 1 2 Z 0 12 W 1 25.00 39.00 30.0 6
9 Meert Maarin 22 0 152 5.5 7 Z 0 38 W 1 19 W 1 11 Z ½ 21 W 1 5 Z 0 31 W 1 6 Z 0 10 W 1 20.00 37.00 27.0 5
10 Uytterhoeven William 33 0 319 5.0 16 W 1 22 Z 1 4 W 0 5 Z 1 6 Z 1 3 W 0 12 Z 0 15 W 1 9 Z 0 26.00 40.50 30.0 5
11 Silaghi Radu Mathias 32 0 399 5.0 36 Z 1 12 W 0 14 Z 1 9 W ½ 7 Z 1 15 W 1 1 Z ½ 3 W 0 4 Z 0 24.75 42.50 29.5 4
12 De Groof Mathijs 6 630 368 5.0 32 W 1 11 Z 1 13 W 0 18 Z 1 26 W 1 2 Z 0 10 W 1 1 W 0 8 Z 0 21.50 42.00 31.0 5
13 Peeters Yumi 30 0 392 5.0 38 Z 1 7 W 1 12 Z 1 6 W 0 4 Z 0 22 W 1 8 Z 0 14 W 1 3 Z 0 20.50 41.00 30.0 5
14 Issaev Isa 18 0 114 5.0 28 W 1 2 Z 0 11 W 0 17 Z 0 25 Z 1 27 W 1 24 W 1 13 Z 0 21 W 1 19.00 35.00 22.0 5
15 Maes Lander 21 0 110 5.0 4 W 0 31 Z 1 26 W 0 28 Z 1 16 W 1 11 Z 0 23 W 1 10 Z 0 24 W 1 19.00 32.00 23.0 5
16 Di Marcantonio Tigo 15 0 104 5.0 10 Z 0 37 W 1 20 Z 0 19 W 1 15 Z 0 30 W 1 17 Z 1 18 W 0 22 Z 1 18.50 33.00 22.0 5
17 Oloeriu Cezar 28 0 112 5.0 33 Z 1 1 W 0 36 Z 0 14 W 1 31 W 0 32 Z 1 16 W 0 26 Z 1 23 W 1 18.50 31.50 22.0 5
18 Saravanakumar Atchaya 31 0 180 5.0 23 W 1 5 Z 0 27 W 1 12 W 0 36 Z 1 31 Z 1 4 W 0 16 Z 1 6 W 0 17.50 35.50 27.0 5
19 Van Steertegem Alex 35 0 0 5.0 27 W 0 B1 9 Z 0 16 Z 0 32 W 0 25 Z 1 36 W 1 31 Z 1 30 W 1 16.00 28.00 18.0 4
20 Peeters Paul 29 0 211 4.5 31 W 1 3 Z 0 16 W 1 7 W ½ 22 Z 0 21 Z 0 33 W 1 23 Z 0 29 W 1 19.50 36.00 23.0 4
21 Londers Tuur 20 0 148 4.5 1 Z 0 33 W ½ 38 Z 1 23 W 1 9 Z 0 20 W 1 7 Z 0 27 W 1 14 Z 0 14.00 36.50 23.0 4
22 Beuseling Oskar 7 610 216 4.0 8 Z 0 10 W 0 34 Z 1 25 W 1 20 W 1 13 Z 0 26 W 1 7 Z 0 16 W 0 15.00 35.50 21.0 4
23 De Rijcke Armin 13 0 -43 4.0 18 Z 0 30 W 1 8 Z 0 21 Z 0 28 W 1 34 W 1 15 Z 0 20 W 1 17 Z 0 14.50 33.50 19.0 4
24 Vynck Isolde 37 0 -15 4.0 B1 27 Z 1 3 W 0 8 W 0 33 Z 1 6 W 0 14 Z 0 34 W 1 15 Z 0 13.50 36.50 24.0 3
25 Muylaert Max 26 0 97 4.0 6 Z 0 35 W 1 7 Z 0 22 Z 0 14 W 0 19 W 0 37 Z 1 36 W 1 31 Z 1 9.50 31.50 14.0 4
26 Van Kerrebroeck Jorik 34 0 51 3.5 35 Z 1 6 W 0 15 Z 1 36 W 1 12 Z 0 8 W 0 22 Z 0 17 W 0 27 Z ½ 11.75 34.50 22.5 3
27 Dugar Akash 17 0 -87 3.5 19 Z 1 24 W 0 18 Z 0 37 W 1 5 W 0 14 Z 0 28 W 1 21 Z 0 26 W ½ 11.25 32.00 18.5 3
28 Verbeke Anna 36 0 -87 3.5 14 Z 0 34 W 1 33 Z 0 15 W 0 23 Z 0 35 W 1 27 Z 0 32 W ½ 36 Z 1 9.50 26.50 14.0 3
29 Coolsaet Benten 38 0 149 3.5 A A A A 35 Z ½ 37 W 1 32 W 1 33 Z 1 20 Z 0 9.00 27.50 11.5 3
30 Mehta Aaryan 23 0 -16 3.5 3 W 0 23 Z 0 31 W 0 32 Z 1 38 W 1 16 Z 0 34 Z ½ 35 W 1 19 Z 0 8.00 29.50 14.5 3
31 Darbinian Arno 11 0 -125 3.0 20 Z 0 15 W 0 30 Z 1 33 W 1 17 Z 1 18 W 0 9 Z 0 19 W 0 25 W 0 11.50 33.50 18.0 3
32 Mehta Adeesh 24 0 -55 3.0 12 Z 0 36 W 0 35 Z ½ 30 W 0 19 Z 1 17 W 0 29 Z 0 28 Z ½ 38 W 1 8.25 30.00 10.5 2
33 Cloetens Jannes 10 0 -125 3.0 17 W 0 21 Z ½ 28 W 1 31 Z 0 24 W 0 38 Z 1 20 Z 0 29 W 0 34 Z ½ 7.75 29.50 15.5 2
34 Jalalijam Roza 19 0 21 3.0 2 W 0 28 Z 0 22 W 0 35 W 1 37 Z 1 23 Z 0 30 W ½ 24 Z 0 33 W ½ 7.75 29.50 13.0 2
35 Du Four Remi 16 0 -125 3.0 26 W 0 25 Z 0 32 W ½ 34 Z 0 29 W ½ 28 Z 0 38 W 1 30 Z 0 37 Z 1 6.25 26.00 10.0 2
36 Devos Briek 14 0 -148 2.0 11 W 0 32 Z 1 17 W 1 26 Z 0 18 W 0 7 W 0 19 Z 0 25 Z 0 28 W 0 8.00 33.00 15.0 2
37 Nikoghosyan Lina 27 0 -336 2.0 5 W 0 16 Z 0 B1 27 Z 0 34 W 0 29 Z 0 25 W 0 38 Z 1 35 W 0 3.50 30.00 9.0 1
38 De Groof Lien 12 0 -800 1.0 13 W 0 9 Z 0 21 W 0 B1 30 Z 0 33 W 0 35 Z 0 37 W 0 32 Z 0 2.50 27.50 6.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:47