SwarLogo OVJK 21 -14 SwarLogo
418
Organisator: Van Pion Tot Dame
Arbiter: David Roos, Hans Temmerman
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 50 min + 10" per zet
Datums: van 16/10/2021 tot 17/10/2021
Scheidingssystemen: OR, B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub Clubnaam PtnTot. OR B Med1 SB Vsch. #Win
1 Oloeriu, Calin M 14577 1493 401 KGSRL Gent 7.0 - 21.50 29.50 28.0 7
2 Beukenhorst, Gabriel M 15514 1425 418 Geraardsbergen 5.0 1.0 19.50 17.00 21.0 5
3 Vandenhole, Kobe M 20531 1636 417 Aalst 5.0 0.0 18.50 15.50 21.0 5
4 Cappan, Stan M 15465 1305 436 LSV-Chesspirant 4.5 - 21.00 18.00 20.0 4
5 Musabayev, Maxim M 16932 1553 436 LSV-Chesspirant 4.5 - 17.50 13.75 16.5 4
6 Burssens, Maya F 16894 1173 472 de Mercatel 4.5 - 16.50 12.25 14.5 4
7 Vertongen, Jack M 17122 1271 436 LSV-Chesspirant 4.0 - 21.50 15.50 19.5 3
8 Vandermeersch, Victor M 17164 1166 401 KGSRL Gent 4.0 - 15.50 7.50 17.0 4
9 Vynck, Arnon M 16557 0 436 LSV-Chesspirant 4.0 - 15.00 8.25 13.0 3
10 Vagenende, Lars M 16208 1094 436 LSV-Chesspirant 4.0 - 14.50 10.00 13.0 4
11 Orban, Pieter-Jan M 23247 0 436 LSV-Chesspirant 3.5 1.0 21.50 14.00 17.0 3
12 Van Ewijk, Uma F 22510 0 436 LSV-Chesspirant 3.5 0.0 16.00 10.25 14.0 3
13 Declercq De Caigny, Finn M 23150 0 422 MSV 3.0 - 22.50 11.00 16.0 3
14 Vandermeersch, Lucas M 18960 0 401 KGSRL Gent 3.0 - 19.00 8.00 16.0 3
15 De Cordier, Charles M 20707 0 401 KGSRL Gent 3.0 - 16.50 7.75 10.5 1
16 Vanden Borre Thomas M 0 0 422 MSV 3.0 - 15.50 7.00 11.0 2
17 Vermeulen, Hailey F 21117 0 430 Landegem 3.0 - 15.00 4.50 8.0 2
18 Claus, Noah M 17569 0 436 LSV-Chesspirant 2.5 - 18.00 6.00 10.0 1
19 Ip, Lucas M 21108 0 432 Wetteren 2.5 - 14.50 4.50 10.5 1
20 Musabayev, Alexander M 17951 0 436 LSV-Chesspirant 2.5 - 10.50 3.00 6.5 1
21 Heerman, Gilles M 17980 0 418 Geraardsbergen 1.0 - 14.50 2.00 5.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vandenhole, Kobe 0.0 (1636) 1-0 Musabayev, Alexander 0.0 (0)
2 Van Ewijk, Uma 0.0 (0) 1-0 Musabayev, Maxim 0.0 (1553)
3 Oloeriu, Calin 0.0 (1493) 1-0 Vynck, Arnon 0.0 (0)
4 Claus, Noah 0.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 0.0 (1425)
5 Cappan, Stan 0.0 (1305) 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
6 De Cordier, Charles 0.0 (0) ½-½ Vertongen, Jack 0.0 (1271)
7 Burssens, Maya 0.0 (1173) 0-1 Declercq De Caigny, Finn 0.0 (0)
8 Heerman, Gilles 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 0.0 (1166)
9 Vagenende, Lars 0.0 (1094) 0-1 Orban, Pieter-Jan 0.0 (0)
10 Vanden Borre Thomas 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Lucas 0.0 (0)
  Ip, Lucas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 1.0 (1636)
2 Declercq De Caigny, Finn 1.0 (0) 0-1 Oloeriu, Calin 1.0 (1493)
3 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1425) 1-0 Van Ewijk, Uma 1.0 (0)
4 Orban, Pieter-Jan 1.0 (0) 1-0 Cappan, Stan 1.0 (1305)
5 Vandermeersch, Victor 1.0 (1166) 1-0 Ip, Lucas 1.0 (0)
6 Vertongen, Jack 0.5 (1271) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1173)
7 Musabayev, Maxim 0.0 (1553) 1-0 De Cordier, Charles 0.5 (0)
8 Vermeulen, Hailey 0.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 0.0 (1094)
9 Musabayev, Alexander 0.0 (0) 0-1 Claus, Noah 0.0 (0)
10 Vynck, Arnon 0.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 0.0 (0)
  Vanden Borre Thomas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vandenhole, Kobe 2.0 (1636) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1425)
2 Oloeriu, Calin 2.0 (1493) 1-0 Vandermeersch, Victor 2.0 (1166)
3 Vertongen, Jack 1.5 (1271) 1-0 Orban, Pieter-Jan 2.0 (0)
4 Claus, Noah 1.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 1.0 (1553)
5 Cappan, Stan 1.0 (1305) 1-0 Vynck, Arnon 1.0 (0)
6 Vagenende, Lars 1.0 (1094) 0-1 Declercq De Caigny, Finn 1.0 (0)
7 Ip, Lucas 1.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Lucas 1.0 (0)
8 Van Ewijk, Uma 1.0 (0) 1-0 Vanden Borre Thomas 1.0 (0)
9 De Cordier, Charles 0.5 (0) 1-0 Musabayev, Alexander 0.0 (0)
10 Burssens, Maya 0.0 (1173) 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
  Heerman, Gilles 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1425) 0-1 Oloeriu, Calin 3.0 (1493)
2 Vandermeersch, Victor 2.0 (1166) 0-1 Vertongen, Jack 2.5 (1271)
3 Orban, Pieter-Jan 2.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 2.0 (1636)
4 Musabayev, Maxim 2.0 (1553) 0-1 Cappan, Stan 2.0 (1305)
5 Vandermeersch, Lucas 2.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Uma 2.0 (0)
6 Declercq De Caigny, Finn 2.0 (0) 1-0 De Cordier, Charles 1.5 (0)
7 Heerman, Gilles 1.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1173)
8 Vanden Borre Thomas 1.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 1.0 (1094)
9 Vynck, Arnon 1.0 (0) ½-½ Claus, Noah 1.0 (0)
10 Vermeulen, Hailey 0.0 (0) 1-0 Ip, Lucas 1.0 (0)
  Musabayev, Alexander 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Oloeriu, Calin 4.0 (1493) 1-0 Vertongen, Jack 3.5 (1271)
2 Vandenhole, Kobe 3.0 (1636) 1-0 Declercq De Caigny, Finn 3.0 (0)
3 Cappan, Stan 3.0 (1305) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1425)
4 Burssens, Maya 2.0 (1173) 1-0 Vandermeersch, Lucas 3.0 (0)
5 Vagenende, Lars 2.0 (1094) 0-1 Musabayev, Maxim 2.0 (1553)
6 Van Ewijk, Uma 2.0 (0) 0-1 Orban, Pieter-Jan 2.0 (0)
7 Claus, Noah 1.5 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 2.0 (1166)
8 De Cordier, Charles 1.5 (0) 0-1 Vynck, Arnon 1.5 (0)
9 Musabayev, Alexander 1.0 (0) 0-1 Vanden Borre Thomas 1.0 (0)
10 Ip, Lucas 1.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 1.0 (0)
  Vermeulen, Hailey 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vandenhole, Kobe 4.0 (1636) 0-1 Oloeriu, Calin 5.0 (1493)
2 Vertongen, Jack 3.5 (1271) ½-½ Cappan, Stan 4.0 (1305)
3 Musabayev, Maxim 3.0 (1553) 1-0 Vandermeersch, Lucas 3.0 (0)
4 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1425) 1-0 Declercq De Caigny, Finn 3.0 (0)
5 Vandermeersch, Victor 3.0 (1166) 0-1 Burssens, Maya 3.0 (1173)
6 Orban, Pieter-Jan 3.0 (0) ½-½ Vynck, Arnon 2.5 (0)
7 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 2.0 (1094)
8 Vanden Borre Thomas 2.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
9 De Cordier, Charles 1.5 (0) ½-½ Van Ewijk, Uma 2.0 (0)
10 Heerman, Gilles 1.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 1.0 (0)
  Claus, Noah 1.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Oloeriu, Calin 6.0 (1493) 1-0 Cappan, Stan 4.5 (1305)
2 Vertongen, Jack 4.0 (1271) 0-1 Vandenhole, Kobe 4.0 (1636)
3 Burssens, Maya 4.0 (1173) ½-½ Musabayev, Maxim 4.0 (1553)
4 Orban, Pieter-Jan 3.5 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 4.0 (1425)
5 Declercq De Caigny, Finn 3.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 3.0 (1166)
6 Vandermeersch, Lucas 3.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 3.0 (1094)
7 Vynck, Arnon 3.0 (0) 1-0 Vanden Borre Thomas 3.0 (0)
8 Van Ewijk, Uma 2.5 (0) 1-0 Claus, Noah 2.5 (0)
9 Musabayev, Alexander 2.0 (0) ½-½ Ip, Lucas 2.0 (0)
10 Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 1.0 (0)
  De Cordier, Charles 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina

Oloeriu, Calin (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1493
FIDE-ID253022
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
5 1      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 W - 1 5.0 0.78 +0.22
6 1      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 Z 1 6.0 0.31 +0.69
7 1      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 W 1 7.0 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 29.5 Totaal 7.0 5.13 +1.87
Begin van de pagina

Beukenhorst, Gabriel (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1425
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Claus, Noah BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
4 1      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 W - 0 3.0 0.41 -0.41
5 3      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 Z - 0 3.0 0.66 -0.66
6 4      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1478 29.0 Totaal 5.0 4.98 +0.02
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1636
FIDE-ID268844
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 W - 0 2.0 0.77 -0.77
4 3      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 W - 0 4.0 0.69 -0.69
7 2      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 Z 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 28.0 Totaal 5.0 6.04 -1.04
Begin van de pagina

Cappan, Stan (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1305
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 5      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 Z - 1 3.0 0.19 +0.81
5 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 2      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 Z - ½ 4.5 0.55 -0.05
7 1      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 Z 0 4.5 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1435 31.0 Totaal 4.5 4.10 +0.40
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1553
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Claus, Noah BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 W - 0 2.0 0.81 -0.81
5 5      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 Z - ½ 4.5 0.91 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 25.0 Totaal 4.5 6.32 -1.82
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1173
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
3 10      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
4 7      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 4      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 Z 1 4.0 0.51 +0.49
7 3      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 W - ½ 4.5 0.09 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1330 22.5 Totaal 4.5 4.65 -0.15
Begin van de pagina

Vertongen, Jack (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1271
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 W - 1 1.5 0.63 +0.37
3 3      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 Z 1 3.5 0.64 +0.36
5 1      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 Z 0 3.5 0.22 -0.22
6 2      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 W ½ 4.0 0.45 +0.05
7 2      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 W 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1354 31.5 Totaal 4.0 3.88 +0.12
Begin van de pagina

Vandermeersch, Victor (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo1166
FIDE-ID255688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ip, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 2      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 7      Claus, Noah BEL 0 2.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 W 0 3.0 0.49 -0.49
7 5      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1312 24.5 Totaal 4.0 4.66 -0.66
Begin van de pagina

Vynck, Arnon (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Claus, Noah BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 8      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
7 7      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1399 24.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina

Vagenende, Lars (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1094
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 8      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Ip, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1553 22.5 Totaal 4.0 5.60 -1.60
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 30.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina

Van Ewijk, Uma (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.22510
N-Elo0
FIDE-ID268658
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Orban, Pieter-Jan BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 8      Claus, Noah BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1489 24.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina

Declercq De Caigny, Finn (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23150
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 2      Oloeriu, Calin BEL 1493 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1331 32.5 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina

Vandermeersch, Lucas (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Ip, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1364 27.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

De Cordier, Charles (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20707
N-Elo0
FIDE-ID268720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vertongen, Jack BEL 1271 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 9      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 W 1 1.5 0.50 +0.50
4 6      Declercq De Caigny, Finn BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
5 8      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
6 9      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 21.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina

Vanden Borre Thomas (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 8      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1094 20.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina

Vermeulen, Hailey (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo0
FIDE-ID269069
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cappan, Stan BEL 1305 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 10      Ip, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5        Bye           1 2.0    
6 8      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 19.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina

Claus, Noah (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17569
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1425 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Musabayev, Maxim BEL 1553 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 7      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6        Bye           1 2.5    
7 8      Van Ewijk, Uma BEL 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 23.5 Totaal 2.5 1.74 -0.24
Begin van de pagina

Ip, Lucas (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
FIDE-ID268763
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Vagenende, Lars BEL 1094 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 9      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1130 17.5 Totaal 2.5 2.16 -0.66
Begin van de pagina

Musabayev, Alexander (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vandenhole, Kobe BEL 1636 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Claus, Noah BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      De Cordier, Charles BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 9      Vanden Borre Thomas BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Heerman, Gilles BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Ip, Lucas BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1636 17.0 Totaal 2.5 2.58 -1.08
Begin van de pagina

Heerman, Gilles (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
FIDE-ID269204
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandermeersch, Victor BEL 1166 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vynck, Arnon BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 7      Burssens, Maya BEL 1173 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Ip, Lucas BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Musabayev, Alexander BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 10      Vermeulen, Hailey BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1169 20.5 Totaal 1.0 2.16 -2.16
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 SB Vsch. #Win
1 Oloeriu, Calin 3 1493 2084 7.0 9 W 1 13 Z 1 8 W 1 2 Z 1 7 W 1 3 Z 1 4 W 1 - 21.50 29.50 28.0 7
2 Beukenhorst, Gabriel 4 1425 1385 5.0 18 Z 1 12 W 1 3 Z 1 1 W 0 4 Z 0 13 W 1 11 Z 1 1.0 19.50 17.00 21.0 5
3 Vandenhole, Kobe 1 1636 1471 5.0 20 W 1 14 Z 1 2 W 0 11 Z 1 13 W 1 1 W 0 7 Z 1 0.0 18.50 15.50 21.0 5
4 Cappan, Stan 5 1305 1318 4.5 17 W 1 11 Z 0 9 W 1 5 Z 1 2 W 1 7 Z ½ 1 Z 0 - 21.00 18.00 20.0 4
5 Musabayev, Maxim 2 1553 1288 4.5 12 Z 0 15 W 1 18 Z 1 4 W 0 10 Z 1 14 W 1 6 Z ½ - 17.50 13.75 16.5 4
6 Burssens, Maya 7 1173 1122 4.5 13 W 0 7 Z 0 17 W 1 21 Z 1 14 W 1 8 Z 1 5 W ½ - 16.50 12.25 14.5 4
7 Vertongen, Jack 6 1271 1266 4.0 15 Z ½ 6 W 1 11 W 1 8 Z 1 1 Z 0 4 W ½ 3 W 0 - 21.50 15.50 19.5 3
8 Vandermeersch, Victor 8 1166 1050 4.0 21 Z 1 19 W 1 1 Z 0 7 W 0 18 Z 1 6 W 0 13 Z 1 - 15.50 7.50 17.0 4
9 Vynck, Arnon 13 0 450 4.0 1 Z 0 21 W 1 4 Z 0 18 W ½ 15 Z 1 11 Z ½ 16 W 1 - 15.00 8.25 13.0 3
10 Vagenende, Lars 9 1094 858 4.0 11 W 0 17 Z 1 13 W 0 16 Z 1 5 W 0 19 Z 1 14 Z 1 - 14.50 10.00 13.0 4
11 Orban, Pieter-Jan 19 0 962 3.5 10 Z 1 4 W 1 7 Z 0 3 W 0 12 Z 1 9 W ½ 2 W 0 1.0 21.50 14.00 17.0 3
12 Van Ewijk, Uma 12 0 425 3.5 5 W 1 2 Z 0 16 W 1 14 Z 0 11 W 0 15 Z ½ 18 W 1 0.0 16.00 10.25 14.0 3
13 Declercq De Caigny, Finn 17 0 1091 3.0 6 Z 1 1 W 0 10 Z 1 15 W 1 3 Z 0 2 Z 0 8 W 0 - 22.50 11.00 16.0 3
14 Vandermeersch, Lucas 10 0 729 3.0 16 Z 1 3 W 0 19 Z 1 12 W 1 6 Z 0 5 Z 0 10 W 0 - 19.00 8.00 16.0 3
15 De Cordier, Charles 16 0 354 3.0 7 W ½ 5 Z 0 20 W 1 13 Z 0 9 W 0 12 W ½ B1 - 16.50 7.75 10.5 1
16 Vanden Borre Thomas 20 0 65 3.0 14 W 0 B1 12 Z 0 10 W 0 20 Z 1 17 W 1 9 Z 0 - 15.50 7.00 11.0 2
17 Vermeulen, Hailey 15 0 478 3.0 4 Z 0 10 W 0 6 Z 0 19 W 1 B1 16 Z 0 21 W 1 - 15.00 4.50 8.0 2
18 Claus, Noah 14 0 498 2.5 2 W 0 20 Z 1 5 W 0 9 Z ½ 8 W 0 B1 12 Z 0 - 18.00 6.00 10.0 1
19 Ip, Lucas 21 0 184 2.5 B1 8 Z 0 14 W 0 17 Z 0 21 W 1 10 W 0 20 Z ½ - 14.50 4.50 10.5 1
20 Musabayev, Alexander 11 0 80 2.5 3 Z 0 18 W 0 15 Z 0 B1 16 W 0 21 Z 1 19 W ½ - 10.50 3.00 6.5 1
21 Heerman, Gilles 18 0 -410 1.0 8 W 0 9 Z 0 B1 6 W 0 19 Z 0 20 W 0 17 Z 0 - 14.50 2.00 5.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.17 2021/09/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/10/17 17:51