SwarLogo OVJK 21 -16 SwarLogo
418
Organisator: Van Pion Tot Dame
Arbiter: David Roos, Hans Temmerman
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 50 min + 10" per zet
Datums: van 16/10/2021 tot 17/10/2021
Scheidingssystemen: OR, B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub Clubnaam PtnTot. OR B Med1 SB Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir M 14606 1754 401 KGSRL Gent 6.0 - 21.00 23.00 25.0 5
2 Dreelinck, Jacob M 14086 2004 418 Geraardsbergen 5.5 0.5 22.50 23.75 22.0 4
3 Victor, Julian M 16868 1946 401 KGSRL Gent 5.5 0.5 20.50 20.25 20.5 5
4 Dutre, Wonder M 18195 1782 422 MSV 5.0 - 20.00 18.00 20.5 4
5 Cappan, Pjotr M 14898 1738 436 LSV-Chesspirant 4.5 - 21.00 15.50 20.0 4
6 Kaminskiy, Volodimyr M 16787 1047 475 Aalter 4.0 - 18.00 10.00 15.0 3
7 Bastien, Sidan M 16118 0 475 Aalter 4.0 - 17.00 10.50 15.0 4
8 Xing, Daniel M 18102 0 401 KGSRL Gent 4.0 - 17.00 9.50 13.0 4
9 Vandermeulen, Oscar M 16598 1200 472 de Mercatel 4.0 - 16.00 9.50 13.0 4
10 Musabayeva, Diana F 16881 1870 436 LSV-Chesspirant 3.5 - 20.50 8.50 17.0 3
11 Debunne, Lasse M 14392 1302 436 LSV-Chesspirant 3.0 - 19.00 8.00 15.0 3
12 Jacquet, Adriaan M 23349 0 401 KGSRL Gent 3.0 - 18.00 4.50 13.0 2
13 Ascoop, Warre M 21967 0 401 KGSRL Gent 3.0 - 15.00 6.00 11.0 2
14 Bracquene, Owen M 23379 0 432 Wetteren 3.0 - 13.50 3.50 7.0 2
15 Foulon, Thales M 16129 0 475 Aalter 2.0 - 15.50 3.00 9.0 1
16 Decalf, Kobe M 23236 0 432 Wetteren 2.0 - 14.50 2.50 9.0 1
17 Temmerman, Jonas M 23314 0 462 Zottegem 1.0 - 13.00 3.00 7.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Jacob 0.0 (2004) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1047)
2 Jacquet, Adriaan 0.0 (0) 0-1 Victor, Julian 0.0 (1946)
3 Musabayeva, Diana 0.0 (1870) 1-0 Ascoop, Warre 0.0 (0)
4 Xing, Daniel 0.0 (0) 0-1 Dutre, Wonder 0.0 (1782)
5 Zouaghi, Amir 0.0 (1754) 1-0 Decalf, Kobe 0.0 (0)
6 Bracquene, Owen 0.0 (0) 0-1 Cappan, Pjotr 0.0 (1738)
7 Debunne, Lasse 0.0 (1302) 1-0 Foulon, Thales 0.0 (0)
8 Bastien, Sidan 0.0 (0) 1-0 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1200)
  Temmerman, Jonas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Cappan, Pjotr 1.0 (1738) 0-1 Dreelinck, Jacob 1.0 (2004)
2 Victor, Julian 1.0 (1946) 0-1 Zouaghi, Amir 1.0 (1754)
3 Temmerman, Jonas 1.0 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 1.0 (1870)
4 Dutre, Wonder 1.0 (1782) 1-0 Debunne, Lasse 1.0 (1302)
5 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1047) 1-0 Bastien, Sidan 1.0 (0)
6 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1200) 0-1 Xing, Daniel 0.0 (0)
7 Decalf, Kobe 0.0 (0) 0-1 Jacquet, Adriaan 0.0 (0)
8 Ascoop, Warre 0.0 (0) 1-0 Bracquene, Owen 0.0 (0)
  Foulon, Thales 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Jacob 2.0 (2004) ½-½ Dutre, Wonder 2.0 (1782)
2 Musabayeva, Diana 2.0 (1870) 0-1 Zouaghi, Amir 2.0 (1754)
3 Xing, Daniel 1.0 (0) 0-1 Victor, Julian 1.0 (1946)
4 Bastien, Sidan 1.0 (0) 0-1 Cappan, Pjotr 1.0 (1738)
5 Debunne, Lasse 1.0 (1302) 1-0 Ascoop, Warre 1.0 (0)
6 Foulon, Thales 1.0 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 1.0 (1047)
7 Jacquet, Adriaan 1.0 (0) 1-0 Temmerman, Jonas 1.0 (0)
8 Bracquene, Owen 0.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1200)
  Decalf, Kobe 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Zouaghi, Amir 3.0 (1754) ½-½ Dreelinck, Jacob 2.5 (2004)
2 Dutre, Wonder 2.5 (1782) ½-½ Musabayeva, Diana 2.0 (1870)
3 Victor, Julian 2.0 (1946) 1-0 Debunne, Lasse 2.0 (1302)
4 Cappan, Pjotr 2.0 (1738) 1-0 Jacquet, Adriaan 2.0 (0)
5 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1047) 0-1 Xing, Daniel 1.0 (0)
6 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1200) 1-0 Foulon, Thales 1.0 (0)
7 Ascoop, Warre 1.0 (0) 0-1 Bastien, Sidan 1.0 (0)
8 Temmerman, Jonas 1.0 (0) 0-1 Decalf, Kobe 1.0 (0)
  Bracquene, Owen 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Zouaghi, Amir 3.5 (1754) 1-0 Dutre, Wonder 3.0 (1782)
2 Dreelinck, Jacob 3.0 (2004) ½-½ Victor, Julian 3.0 (1946)
3 Musabayeva, Diana 2.5 (1870) 0-1 Cappan, Pjotr 3.0 (1738)
4 Debunne, Lasse 2.0 (1302) 1-0 Xing, Daniel 2.0 (0)
5 Jacquet, Adriaan 2.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1200)
6 Decalf, Kobe 2.0 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1047)
7 Bastien, Sidan 2.0 (0) 1-0 Bracquene, Owen 1.0 (0)
8 Foulon, Thales 1.0 (0) 1-0 Temmerman, Jonas 1.0 (0)
  Ascoop, Warre 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Cappan, Pjotr 4.0 (1738) ½-½ Zouaghi, Amir 4.5 (1754)
2 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1200) 0-1 Dreelinck, Jacob 3.5 (2004)
3 Victor, Julian 3.5 (1946) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1047)
4 Dutre, Wonder 3.0 (1782) 1-0 Bastien, Sidan 3.0 (0)
5 Musabayeva, Diana 2.5 (1870) 1-0 Debunne, Lasse 3.0 (1302)
6 Decalf, Kobe 2.0 (0) 0-1 Ascoop, Warre 2.0 (0)
7 Xing, Daniel 2.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 2.0 (0)
8 Bracquene, Owen 1.0 (0) 1-0 Temmerman, Jonas 1.0 (0)
  Jacquet, Adriaan 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Zouaghi, Amir 5.0 (1754) 1-0 Jacquet, Adriaan 3.0 (0)
2 Cappan, Pjotr 4.5 (1738) 0-1 Victor, Julian 4.5 (1946)
3 Dreelinck, Jacob 4.5 (2004) 1-0 Musabayeva, Diana 3.5 (1870)
4 Ascoop, Warre 3.0 (0) 0-1 Dutre, Wonder 4.0 (1782)
5 Debunne, Lasse 3.0 (1302) 0-1 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1200)
6 Bastien, Sidan 3.0 (0) 1-0 Decalf, Kobe 2.0 (0)
7 Temmerman, Jonas 1.0 (0) 0-1 Xing, Daniel 3.0 (0)
8 Foulon, Thales 2.0 (0) 0-1 Bracquene, Owen 2.0 (0)
  Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1047) 1 Bye  
Begin van de pagina

Zouaghi, Amir (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1754
FIDE-ID249262
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Victor, Julian BEL 1946 5.5 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
3 2      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 Z - 1 3.0 0.34 +0.66
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 W - ½ 3.5 0.19 +0.31
5 1      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 W 1 4.5 0.46 +0.54
6 1      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 Z ½ 5.0 0.52 -0.02
7 1      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1868 29.0 Totaal 6.0 3.60 +2.40
Begin van de pagina

Dreelinck, Jacob (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo2004
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 W - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 1      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 Z - ½ 3.0 0.81 -0.31
5 2      Victor, Julian BEL 1946 5.5 W ½ 3.5 0.58 -0.08
6 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 W 1 5.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1619 32.5 Totaal 5.5 5.51 -0.01
Begin van de pagina

Victor, Julian (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1946
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
3 3      Xing, Daniel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 Z - ½ 3.5 0.42 +0.08
6 3      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 Z 1 5.5 0.77 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1569 30.0 Totaal 5.5 5.62 -0.12
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1782
FIDE-ID259411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Xing, Daniel BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 Z - ½ 2.5 0.22 +0.28
4 2      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 W - ½ 3.0 0.38 +0.12
5 1      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 Z 0 3.0 0.54 -0.54
6 4      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1732 29.0 Totaal 5.0 4.82 +0.18
Begin van de pagina

Cappan, Pjotr (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1738
FIDE-ID249300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 4      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
6 1      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 W ½ 4.5 0.48 +0.02
7 2      Victor, Julian BEL 1946 5.5 W 0 4.5 0.23 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1893 30.5 Totaal 4.5 3.97 +0.53
Begin van de pagina

Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1047
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Foulon, Thales BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Xing, Daniel BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 6      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Victor, Julian BEL 1946 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1975 23.0 Totaal 4.0 3.84 -0.84
Begin van de pagina

Bastien, Sidan (Rank: 16)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1441 25.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Xing, Daniel (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 3      Victor, Julian BEL 1946 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 5      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 4      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Foulon, Thales BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1455 24.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

Vandermeulen, Oscar (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1200
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Xing, Daniel BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 8      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 6      Foulon, Thales BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 2      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 Z 1 4.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 24.5 Totaal 4.0 5.04 -1.04
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1870
FIDE-ID254720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 W - 0 2.0 0.66 -0.66
4 2      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 Z - ½ 2.5 0.62 -0.12
5 3      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 W 0 2.5 0.68 -0.68
6 5      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
7 3      Dreelinck, Jacob BEL 2004 5.5 Z 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1716 28.0 Totaal 3.5 5.04 -1.54
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1302
FIDE-ID247529
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Foulon, Thales BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Victor, Julian BEL 1946 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Xing, Daniel BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 W 0 3.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1699 27.0 Totaal 3.0 3.64 -0.64
Begin van de pagina

Jacquet, Adriaan (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.23349
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Victor, Julian BEL 1946 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.0    
7 1      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1659 23.0 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina

Ascoop, Warre (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21967
N-Elo0
FIDE-ID268984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 6      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Dutre, Wonder BEL 1782 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1651 20.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina

Bracquene, Owen (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.23379
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cappan, Pjotr BEL 1738 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 7      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 8      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Foulon, Thales BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1469 18.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina

Foulon, Thales (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Debunne, Lasse BEL 1302 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1200 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Xing, Daniel BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1183 19.0 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina

Decalf, Kobe (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.23236
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Zouaghi, Amir BEL 1754 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 8      Temmerman, Jonas BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1047 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Ascoop, Warre BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 6      Bastien, Sidan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 21.0 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina

Temmerman, Jonas (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.23314
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Musabayeva, Diana BEL 1870 3.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Jacquet, Adriaan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Decalf, Kobe BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Foulon, Thales BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 8      Bracquene, Owen BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 7      Xing, Daniel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1870 17.5 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 SB Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir 5 1754 2030 6.0 16 W 1 3 Z 1 10 Z 1 2 W ½ 4 W 1 5 Z ½ 12 W 1 - 21.00 23.00 25.0 5
2 Dreelinck, Jacob 1 2004 1987 5.5 6 W 1 5 Z 1 4 W ½ 1 Z ½ 3 W ½ 9 Z 1 10 W 1 0.5 22.50 23.75 22.0 4
3 Victor, Julian 2 1946 1899 5.5 12 Z 1 1 W 0 8 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 6 W 1 5 Z 1 0.5 20.50 20.25 20.5 5
4 Dutre, Wonder 4 1782 1760 5.0 8 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 10 W ½ 1 Z 0 7 W 1 13 Z 1 - 20.00 18.00 20.5 4
5 Cappan, Pjotr 6 1738 1765 4.5 14 Z 1 2 W 0 7 Z 1 12 W 1 10 Z 1 1 W ½ 3 W 0 - 21.00 15.50 20.0 4
6 Kaminskiy, Volodimyr 9 1047 914 4.0 2 Z 0 7 W 1 15 Z 1 8 W 0 16 Z 1 3 Z 0 B1 - 18.00 10.00 15.0 3
7 Bastien, Sidan 16 0 874 4.0 9 W 1 6 Z 0 5 W 0 13 Z 1 14 W 1 4 Z 0 16 W 1 - 17.00 10.50 15.0 4
8 Xing, Daniel 12 0 1090 4.0 4 W 0 9 Z 1 3 W 0 6 Z 1 11 Z 0 15 W 1 17 Z 1 - 17.00 9.50 13.0 4
9 Vandermeulen, Oscar 8 1200 1036 4.0 7 Z 0 8 W 0 14 Z 1 15 W 1 12 Z 1 2 W 0 11 Z 1 - 16.00 9.50 13.0 4
10 Musabayeva, Diana 3 1870 1670 3.5 13 W 1 17 Z 1 1 W 0 4 Z ½ 5 W 0 11 W 1 2 Z 0 - 20.50 8.50 17.0 3
11 Debunne, Lasse 7 1302 1237 3.0 15 W 1 4 Z 0 13 W 1 3 Z 0 8 W 1 10 Z 0 9 W 0 - 19.00 8.00 15.0 3
12 Jacquet, Adriaan 10 0 989 3.0 3 W 0 16 Z 1 17 W 1 5 Z 0 9 W 0 B1 1 Z 0 - 18.00 4.50 13.0 2
13 Ascoop, Warre 11 0 709 3.0 10 Z 0 14 W 1 11 Z 0 7 W 0 B1 16 Z 1 4 W 0 - 15.00 6.00 11.0 2
14 Bracquene, Owen 14 0 373 3.0 5 W 0 13 Z 0 9 W 0 B1 7 Z 0 17 W 1 15 Z 1 - 13.50 3.50 7.0 2
15 Foulon, Thales 15 0 319 2.0 11 Z 0 B1 6 W 0 9 Z 0 17 W 1 8 Z 0 14 W 0 - 15.50 3.00 9.0 1
16 Decalf, Kobe 13 0 194 2.0 1 Z 0 12 W 0 B1 17 Z 1 6 W 0 13 W 0 7 Z 0 - 14.50 2.50 9.0 1
17 Temmerman, Jonas 17 0 -488 1.0 B1 10 W 0 12 Z 0 16 W 0 15 Z 0 14 Z 0 8 W 0 - 13.00 3.00 7.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.17 2021/09/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/10/17 18:07