SwarLogo 3de BK Rapid Senioren 50+ SwarLogo
401
Organisator: KBSB
Arbiter: IA Luc Cornet, IA Bart De Vogelaere, NA Marc Vanson
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. met incr. 5"
Datums: van 11/11/2018 tot 11/11/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch., #Win, + Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. #Win + Z
1 Draftian, Ashote +2100 2274 2201 Jean Jaurès Gent 7.5 2366 - 40.00 36.5 7 2
2 Abolianin, Arthur +2100 2301 2314 Belgium 7.0 2285 - 39.00 37.5 6 3
3 Cools, Gorik +2100 2315 2272 Hoboken 6.5 2266 1.0 32.75 33.5 6 2
4 Goormachtigh, Johan +2100 2183 2238 KGSRL Gent 6.5 2250 0.0 34.50 34.0 6 2
5 Mauquoy, Alain -2100 2031 2003 KGSRL Gent 6.0 2131 - 29.25 32.5 5 2
6 Knors, Rudi -2100 2100 2075 Deurne 5.5 2143 - 27.00 31.0 5 3
7 Saligo, Luc -2100 2050 2048 Zottegem 5.5 2085 - 25.75 28.5 5 1
8 Luminet, Denis +2100 2153 2181 CREB Bruxelles 5.5 2067 - 23.25 27.0 5 2
9 Korte, Markus -2100 0 2003 Germany 5.0 2022 - 19.50 27.0 5 4
10 Barzeele, Raf -2000 2026 1993 Oostkamp 5.0 1912 - 16.50 23.5 4 4
11 Dugailliez, Guy -2100 2014 2043 Deurne 4.5 2018 - 18.25 27.5 4 2
12 Roels, Frederik -2000 1898 1893 KGSRL Gent 4.5 1881 - 17.50 21.0 4 2
13 Nica, Radu-Catalin -1700 1479 1545 Excelsior 4.5 1827 - 16.75 21.5 4 2
14 De Graef, Marc -2000 1792 1824 KGSRL Gent 4.5 1926 - 16.50 22.5 4 3
15 Van Houtte, Filip -2000 1757 1772 KBSK Brugge 4.5 1908 - 16.00 21.5 3 1
16 Van Hoecke, Luc -2000 2000 1977 KGSRL Gent 4.5 1791 - 13.75 20.0 3 1
17 Lagast, Herve -2100 2006 2024 Bredene 4.0 1836 - 16.25 22.5 3 2
18 Baeten, William -1700 1694 0 Mercatel 4.0 1717 - 13.00 16.0 4 3
19 Nolf, Franky -1700 1663 1630 Bredene 4.0 1778 - 12.25 20.0 3 1
20 Francois, Pascal -2000 1676 1703 Deurne 4.0 1705 - 11.00 17.0 4 3
21 A (8,9) Iolis, Oleg -2100 2133 2084 Brussels Chess Club 3.5 2073 - 17.75 25.0 2 1
22 Daenen, Serge -2000 1770 1859 Deurne 3.5 1669 - 10.25 17.5 3 2
23 Verhaeghe, Philip -2000 1877 1890 Aalter 3.5 1664 - 8.00 15.0 3 2
24 Gregoir, Dirk -1700 1693 0 KGSRL Gent 3.0 1690 1.0 10.50 15.0 1 1
25 Van Eetvelde, Bart -1700 1561 1547 Deurne 3.0 1539 1.0 7.75 14.0 1 1
26 Verleye, William -1700 1627 1441 Oostkamp 3.0 1517 1.0 5.50 12.0 2 0
27 Cornelis, Werner -1700 1390 1461 KGSRL Gent 2.0 1358 - 3.00 6.5 0 0
28 Klijsen, Yvonne -1700 1210 1457 KGSRL Gent 1.5 1234 - 1.75 4.5 0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2100
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. #Win + Z
1 1 Draftian, Ashote +2100 2274 2201 Jean Jaurès Gent 7.5 2366 - 40.00 36.5 7 2
2 2 Abolianin, Arthur +2100 2301 2314 Belgium 7.0 2285 - 39.00 37.5 6 3
3 3 Cools, Gorik +2100 2315 2272 Hoboken 6.5 2266 1.0 32.75 33.5 6 2
4 4 Goormachtigh, Johan +2100 2183 2238 KGSRL Gent 6.5 2250 0.0 34.50 34.0 6 2
5 8 Luminet, Denis +2100 2153 2181 CREB Bruxelles 5.5 2067 - 23.25 27.0 5 2
Categorie: -2100
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. #Win + Z
1 5 Mauquoy, Alain -2100 2031 2003 KGSRL Gent 6.0 2131 - 29.25 32.5 5 2
2 6 Knors, Rudi -2100 2100 2075 Deurne 5.5 2143 - 27.00 31.0 5 3
3 7 Saligo, Luc -2100 2050 2048 Zottegem 5.5 2085 - 25.75 28.5 5 1
4 9 Korte, Markus -2100 0 2003 Germany 5.0 2022 - 19.50 27.0 5 4
5 11 Dugailliez, Guy -2100 2014 2043 Deurne 4.5 2018 - 18.25 27.5 4 2
6 17 Lagast, Herve -2100 2006 2024 Bredene 4.0 1836 - 16.25 22.5 3 2
7 21 A (8,9) Iolis, Oleg -2100 2133 2084 Brussels Chess Club 3.5 2073 - 17.75 25.0 2 1
Categorie: -2000
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. #Win + Z
1 10 Barzeele, Raf -2000 2026 1993 Oostkamp 5.0 1912 - 16.50 23.5 4 4
2 12 Roels, Frederik -2000 1898 1893 KGSRL Gent 4.5 1881 - 17.50 21.0 4 2
3 14 De Graef, Marc -2000 1792 1824 KGSRL Gent 4.5 1926 - 16.50 22.5 4 3
4 15 Van Houtte, Filip -2000 1757 1772 KBSK Brugge 4.5 1908 - 16.00 21.5 3 1
5 16 Van Hoecke, Luc -2000 2000 1977 KGSRL Gent 4.5 1791 - 13.75 20.0 3 1
6 20 Francois, Pascal -2000 1676 1703 Deurne 4.0 1705 - 11.00 17.0 4 3
7 22 Daenen, Serge -2000 1770 1859 Deurne 3.5 1669 - 10.25 17.5 3 2
8 23 Verhaeghe, Philip -2000 1877 1890 Aalter 3.5 1664 - 8.00 15.0 3 2
Categorie: -1700
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. #Win + Z
1 13 Nica, Radu-Catalin -1700 1479 1545 Excelsior 4.5 1827 - 16.75 21.5 4 2
2 18 Baeten, William -1700 1694 0 Mercatel 4.0 1717 - 13.00 16.0 4 3
3 19 Nolf, Franky -1700 1663 1630 Bredene 4.0 1778 - 12.25 20.0 3 1
4 24 Gregoir, Dirk -1700 1693 0 KGSRL Gent 3.0 1690 1.0 10.50 15.0 1 1
5 25 Van Eetvelde, Bart -1700 1561 1547 Deurne 3.0 1539 1.0 7.75 14.0 1 1
6 26 Verleye, William -1700 1627 1441 Oostkamp 3.0 1517 1.0 5.50 12.0 2 0
7 27 Cornelis, Werner -1700 1390 1461 KGSRL Gent 2.0 1358 - 3.00 6.5 0 0
8 28 Klijsen, Yvonne -1700 1210 1457 KGSRL Gent 1.5 1234 - 1.75 4.5 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314) 1-0 Roels, Frederik 4.5 (1893)
2 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890) 0-1 Cools, Gorik 6.5 (2272)
3 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238) 1-0 Daenen, Serge 3.5 (1859)
4 De Graef, Marc 4.5 (1824) 0-1 Luminet, Denis 5.5 (2181)
5 Iolis, Oleg 3.5 (2084) 1-0 Van Houtte, Filip 4.5 (1772)
6 Francois, Pascal 4.0 (1703) 0-1 Knors, Rudi 5.5 (2075)
7 Saligo, Luc 5.5 (2048) 1-0 Baeten, William 4.0 (1694)
8 Gregoir, Dirk 3.0 (1693) 0-1 Dugailliez, Guy 4.5 (2043)
9 Lagast, Herve 4.0 (2024) ½-½ Nolf, Franky 4.0 (1630)
10 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547) ½-½ Mauquoy, Alain 6.0 (2003)
11 Korte, Markus 5.0 (2003) 1-0 Cornelis, Werner 2.0 (1461)
12 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457) 0-1 Barzeele, Raf 5.0 (1993)
13 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977) 1-0 Verleye, William 3.0 (1441)
14 Draftian, Ashote 7.5 (2201) 1-0 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Knors, Rudi 5.5 (2075) 0-1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314)
2 Cools, Gorik 6.5 (2272) 1-0 Saligo, Luc 5.5 (2048)
3 Dugailliez, Guy 4.5 (2043) 0-1 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238)
4 Korte, Markus 5.0 (2003) 0-1 Draftian, Ashote 7.5 (2201)
5 Luminet, Denis 5.5 (2181) 1-0 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977)
6 Barzeele, Raf 5.0 (1993) 0-1 Iolis, Oleg 3.5 (2084)
7 Mauquoy, Alain 6.0 (2003) 1-0 Lagast, Herve 4.0 (2024)
8 Nolf, Franky 4.0 (1630) 1-0 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547)
9 Roels, Frederik 4.5 (1893) 1-0 Baeten, William 4.0 (1694)
10 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545) 1-0 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890)
11 Daenen, Serge 3.5 (1859) 0-1 Gregoir, Dirk 3.0 (1693)
12 Cornelis, Werner 2.0 (1461) 0-1 De Graef, Marc 4.5 (1824)
13 Van Houtte, Filip 4.5 (1772) 1-0 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457)
14 Verleye, William 3.0 (1441) 0-1 Francois, Pascal 4.0 (1703)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314) ½-½ Draftian, Ashote 7.5 (2201)
2 Iolis, Oleg 3.5 (2084) ½-½ Cools, Gorik 6.5 (2272)
3 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238) 1-0 Luminet, Denis 5.5 (2181)
4 Nolf, Franky 4.0 (1630) 0-1 Mauquoy, Alain 6.0 (2003)
5 Roels, Frederik 4.5 (1893) 0-1 Knors, Rudi 5.5 (2075)
6 Saligo, Luc 5.5 (2048) ½-½ Van Houtte, Filip 4.5 (1772)
7 De Graef, Marc 4.5 (1824) 0-1 Dugailliez, Guy 4.5 (2043)
8 Francois, Pascal 4.0 (1703) 0-1 Korte, Markus 5.0 (2003)
9 Gregoir, Dirk 3.0 (1693) 0-1 Barzeele, Raf 5.0 (1993)
10 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977) 0-1 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545)
11 Lagast, Herve 4.0 (2024) 1-0 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547)
12 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890) 1-0 Cornelis, Werner 2.0 (1461)
13 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457) 0-1 Daenen, Serge 3.5 (1859)
14 Baeten, William 4.0 (1694) 1-0 Verleye, William 3.0 (1441)
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cools, Gorik 6.5 (2272) 1-0 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238)
2 Mauquoy, Alain 6.0 (2003) 0-1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314)
3 Draftian, Ashote 7.5 (2201) 1-0 Iolis, Oleg 3.5 (2084)
4 Luminet, Denis 5.5 (2181) 0-1 Korte, Markus 5.0 (2003)
5 Knors, Rudi 5.5 (2075) 1-0 Barzeele, Raf 5.0 (1993)
6 Dugailliez, Guy 4.5 (2043) 1-0 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545)
7 Saligo, Luc 5.5 (2048) 1-0 Nolf, Franky 4.0 (1630)
8 Van Houtte, Filip 4.5 (1772) 0-1 Lagast, Herve 4.0 (2024)
9 De Graef, Marc 4.5 (1824) 1-0 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977)
10 Gregoir, Dirk 3.0 (1693) 0-1 Roels, Frederik 4.5 (1893)
11 Baeten, William 4.0 (1694) 0-1 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890)
12 Daenen, Serge 3.5 (1859) 0-1 Francois, Pascal 4.0 (1703)
13 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547) ½-½ Cornelis, Werner 2.0 (1461)
14 Verleye, William 3.0 (1441) 1-0 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457)
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314) 1-0 Cools, Gorik 6.5 (2272)
2 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238) 1-0 Draftian, Ashote 7.5 (2201)
3 Korte, Markus 5.0 (2003) 0-1 Knors, Rudi 5.5 (2075)
4 Iolis, Oleg 3.5 (2084) ½-½ Dugailliez, Guy 4.5 (2043)
5 Lagast, Herve 4.0 (2024) 0-1 Saligo, Luc 5.5 (2048)
6 Barzeele, Raf 5.0 (1993) 0-1 Mauquoy, Alain 6.0 (2003)
7 Francois, Pascal 4.0 (1703) 0-1 Luminet, Denis 5.5 (2181)
8 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545) 0-1 Roels, Frederik 4.5 (1893)
9 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890) 0-1 De Graef, Marc 4.5 (1824)
10 Nolf, Franky 4.0 (1630) ½-½ Van Houtte, Filip 4.5 (1772)
11 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977) ½-½ Gregoir, Dirk 3.0 (1693)
12 Verleye, William 3.0 (1441) 0-1 Daenen, Serge 3.5 (1859)
13 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547) 0-1 Baeten, William 4.0 (1694)
14 Cornelis, Werner 2.0 (1461) ½-½ Klijsen, Yvonne 1.5 (1457)
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238) ½-½ Abolianin, Arthur 7.0 (2314)
2 Draftian, Ashote 7.5 (2201) 1-0 Knors, Rudi 5.5 (2075)
3 Cools, Gorik 6.5 (2272) 1-0 Dugailliez, Guy 4.5 (2043)
4 Mauquoy, Alain 6.0 (2003) 1-0 Saligo, Luc 5.5 (2048)
5 Luminet, Denis 5.5 (2181) ½-½ Iolis, Oleg 3.5 (2084)
6 Roels, Frederik 4.5 (1893) 0-1 Korte, Markus 5.0 (2003)
7 De Graef, Marc 4.5 (1824) 0-1 Lagast, Herve 4.0 (2024)
8 Baeten, William 4.0 (1694) 0-1 Barzeele, Raf 5.0 (1993)
9 Van Houtte, Filip 4.5 (1772) 1-0 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890)
10 Daenen, Serge 3.5 (1859) 1-0 Nolf, Franky 4.0 (1630)
11 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545) 1-0 Francois, Pascal 4.0 (1703)
12 Cornelis, Werner 2.0 (1461) 0-1 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977)
13 Gregoir, Dirk 3.0 (1693) ½-½ Verleye, William 3.0 (1441)
14 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457) 0-1 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547)
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314) 1-0 Korte, Markus 5.0 (2003)
2 Draftian, Ashote 7.5 (2201) 1-0 Cools, Gorik 6.5 (2272)
3 Mauquoy, Alain 6.0 (2003) 1-0 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238)
4 Knors, Rudi 5.5 (2075) 1-0 Luminet, Denis 5.5 (2181)
5 Saligo, Luc 5.5 (2048) 1-0 Iolis, Oleg 3.5 (2084)
6 Dugailliez, Guy 4.5 (2043) 1-0 Lagast, Herve 4.0 (2024)
7 Barzeele, Raf 5.0 (1993) ½-½ De Graef, Marc 4.5 (1824)
8 Roels, Frederik 4.5 (1893) 0-1 Van Houtte, Filip 4.5 (1772)
9 Daenen, Serge 3.5 (1859) ½-½ Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545)
10 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977) 1-0 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890)
11 Francois, Pascal 4.0 (1703) 0-1 Baeten, William 4.0 (1694)
12 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547) ½-½ Gregoir, Dirk 3.0 (1693)
13 Nolf, Franky 4.0 (1630) 1-0 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457)
14 Verleye, William 3.0 (1441) 1-0 Cornelis, Werner 2.0 (1461)
Begin van de pagina
Ronde 8 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Saligo, Luc 5.5 (2048) 1-0 Abolianin, Arthur 7.0 (2314)
2 Knors, Rudi 5.5 (2075) ½-½ Mauquoy, Alain 6.0 (2003)
3 Dugailliez, Guy 4.5 (2043) 0-1 Draftian, Ashote 7.5 (2201)
4 Korte, Markus 5.0 (2003) 0-1 Cools, Gorik 6.5 (2272)
5 Van Houtte, Filip 4.5 (1772) 0-1 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238)
6 Luminet, Denis 5.5 (2181) 1-0 Daenen, Serge 3.5 (1859)
7 Lagast, Herve 4.0 (2024) ½-½ Van Hoecke, Luc 4.5 (1977)
8 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545) 0-1 De Graef, Marc 4.5 (1824)
9 Barzeele, Raf 5.0 (1993) ½-½ Roels, Frederik 4.5 (1893)
10 Baeten, William 4.0 (1694) 0-1 Nolf, Franky 4.0 (1630)
11 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547) ½-½ Verleye, William 3.0 (1441)
12 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890) ½-½ Gregoir, Dirk 3.0 (1693)
13 Cornelis, Werner 2.0 (1461) 0-1 Francois, Pascal 4.0 (1703)
  Klijsen, Yvonne 1.5 (1457) 1 Bye    
  Iolis, Oleg 3.5 (2084) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (11/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Draftian, Ashote 7.5 (2201) 1-0 Mauquoy, Alain 6.0 (2003)
2 De Graef, Marc 4.5 (1824) 0-1 Abolianin, Arthur 7.0 (2314)
3 Cools, Gorik 6.5 (2272) 1-0 Knors, Rudi 5.5 (2075)
4 Goormachtigh, Johan 6.5 (2238) 1-0 Saligo, Luc 5.5 (2048)
5 Luminet, Denis 5.5 (2181) 1-0 Dugailliez, Guy 4.5 (2043)
6 Lagast, Herve 4.0 (2024) 0-1 Barzeele, Raf 5.0 (1993)
7 Nolf, Franky 4.0 (1630) 0-1 Korte, Markus 5.0 (2003)
8 Van Hoecke, Luc 4.5 (1977) ½-½ Van Houtte, Filip 4.5 (1772)
9 Roels, Frederik 4.5 (1893) 1-0 Daenen, Serge 3.5 (1859)
10 Verleye, William 3.0 (1441) 0-1 Nica, Radu-Catalin 4.5 (1545)
11 Francois, Pascal 4.0 (1703) 1-0 Van Eetvelde, Bart 3.0 (1547)
12 Gregoir, Dirk 3.0 (1693) 0-1 Baeten, William 4.0 (1694)
13 Klijsen, Yvonne 1.5 (1457) 0-1 Verhaeghe, Philip 3.5 (1890)
  Cornelis, Werner 2.0 (1461) 1 Bye    
  Iolis, Oleg 3.5 (2084) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Draftian, Ashote (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20354
N-Elo2274
FIDE-ID204552
F-Elo2201
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Korte, Markus GER 2003 5.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 Z - ½ 2.5 0.35 +0.15
4 3      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 W - 1 3.5 0.66 +0.34
5 2      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
6 2      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 W v 1 4.5 0.67 +0.33
7 2      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 W ^ 1 5.5 0.40 +0.60
8 3      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 Z - 1 6.5 0.71 +0.29
9 1      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 W v 1 7.5 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2064 49.0 Totaal 7.5 5.68 +1.82
Begin van de pagina
Abolianin, Arthur (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.9946
N-Elo2301
FIDE-ID202606
F-Elo2314
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 W - ½ 2.5 0.65 -0.15
4 2      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
5 1      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 W - 1 4.5 0.56 +0.44
6 1      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 Z - ½ 5.0 0.60 -0.10
7 1      Korte, Markus GER 2003 5.0 W v 1 6.0 0.86 +0.14
8 1      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 Z v 0 6.0 0.82 -0.82
9 2      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2061 51.5 Totaal 7.0 6.99 +0.01
Begin van de pagina
Cools, Gorik (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.80403
N-Elo2315
FIDE-ID200298
F-Elo2272
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 2      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 Z - ½ 2.5 0.74 -0.24
4 1      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 W - 1 3.5 0.55 +0.45
5 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 Z ^ 0 3.5 0.44 -0.44
6 3      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 W - 1 4.5 0.79 +0.21
7 2      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 Z - 0 4.5 0.60 -0.60
8 4      Korte, Markus GER 2003 5.0 Z - 1 5.5 0.83 +0.17
9 3      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 W v 1 6.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2099 48.5 Totaal 6.5 6.39 +0.11
Begin van de pagina
Goormachtigh, Johan (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.1864
N-Elo2183
FIDE-ID200280
F-Elo2238
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 3      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 W - 1 3.0 0.58 +0.42
4 1      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
5 2      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 W v 1 4.0 0.55 +0.45
6 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 W ^ ½ 4.5 0.40 +0.10
7 3      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 Z ^ 0 4.5 0.79 -0.79
8 5      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 W v 1 6.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2077 50.5 Totaal 6.5 6.10 +0.40
Begin van de pagina
Mauquoy, Alain (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.35491
N-Elo2031
FIDE-ID201987
F-Elo2003
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 W - 1 1.5 0.47 +0.53
3 4      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 Z - 1 2.5 0.90 +0.10
4 2      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 W - 0 2.5 0.14 -0.14
5 6      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 Z - 1 3.5 0.51 +0.49
6 4      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 W v 1 4.5 0.44 +0.56
7 3      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 W - 1 5.5 0.21 +0.79
8 2      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 Z - ½ 6.0 0.40 +0.10
9 1      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 Z v 0 6.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2007 48.0 Totaal 6.0 4.23 +1.77
Begin van de pagina
Knors, Rudi (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.42862
N-Elo2100
FIDE-ID203173
F-Elo2075
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 5      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 5      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
5 3      Korte, Markus GER 2003 5.0 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
6 2      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 Z - 0 4.0 0.33 -0.33
7 4      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 W v 1 5.0 0.36 +0.64
8 2      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 W v ½ 5.5 0.60 -0.10
9 3      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 Z ^ 0 5.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2062 51.0 Totaal 5.5 4.59 +0.91
Begin van de pagina
Saligo, Luc (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19267
N-Elo2050
FIDE-ID203157
F-Elo2048
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Baeten, William NED 1694 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 6      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 W - ½ 1.5 0.83 -0.33
4 7      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
6 4      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 Z - 0 3.5 0.56 -0.56
7 5      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 W - 1 4.5 0.45 +0.55
8 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 W - 1 5.5 0.18 +0.82
9 4      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 Z ^ 0 5.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2003 46.0 Totaal 5.5 4.83 +0.67
Begin van de pagina
Luminet, Denis (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.9245
N-Elo2153
FIDE-ID200190
F-Elo2181
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 5      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 3      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
4 4      Korte, Markus GER 2003 5.0 W - 0 2.0 0.73 -0.73
5 7      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 W - ½ 3.5 0.63 -0.13
7 4      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 Z - 0 3.5 0.64 -0.64
8 6      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 W ^ 1 4.5 0.87 +0.13
9 5      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 W - 1 5.5 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1978 41.5 Totaal 5.5 6.55 -1.05
Begin van de pagina
Korte, Markus (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4615620
F-Elo2003
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 8      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 4      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
5 3      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 W - 0 3.0 0.40 -0.40
6 6      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
7 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
8 4      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 W ^ 0 4.0 0.17 -0.17
9 7      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 Z ^ 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1970 46.5 Totaal 5.0 4.54 +0.46
Begin van de pagina
Barzeele, Raf (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.85081
N-Elo2026
FIDE-ID204455
F-Elo1993
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 W - 0 1.0 0.38 -0.38
3 9      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 5      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
5 6      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 W - 0 2.0 0.49 -0.49
6 8      Baeten, William NED 1694 4.0 Z ^ 1 3.0 0.85 +0.15
7 7      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
8 9      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 W - ½ 4.0 0.64 -0.14
9 6      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 Z v 1 5.0 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1860 36.5 Totaal 5.0 5.70 -0.70
Begin van de pagina
Dugailliez, Guy (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.50393
N-Elo2014
FIDE-ID206571
F-Elo2043
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 3      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 7      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 6      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 Z - ½ 3.5 0.44 +0.06
6 3      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 Z v 0 3.5 0.21 -0.21
7 6      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 W - 1 4.5 0.53 +0.47
8 3      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 W - 0 4.5 0.29 -0.29
9 5      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 Z ^ 0 4.5 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2006 45.5 Totaal 4.5 4.62 -0.12
Begin van de pagina
Roels, Frederik (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1898
FIDE-ID209503
F-Elo1893
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Baeten, William NED 1694 4.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 5      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 10      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
5 8      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
6 6      Korte, Markus GER 2003 5.0 W - 0 3.0 0.35 -0.35
7 8      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 W - 0 3.0 0.66 -0.66
8 9      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 Z - ½ 3.5 0.36 +0.14
9 9      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 W ^ 1 4.5 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1883 42.0 Totaal 4.5 4.67 -0.17
Begin van de pagina
Nica, Radu-Catalin (Rank: 25)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.87611
N-Elo1479
FIDE-ID219320
F-Elo1545
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 W - 1 1.0 0.11 +0.89
3 10      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 11      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 W - 1 3.0 0.29 +0.71
7 9      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 Z - ½ 3.5 0.14 +0.36
8 8      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 W - 0 3.5 0.16 -0.16
9 10      Verleye, William BEL 1441 3.0 Z - 1 4.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1870 39.5 Totaal 4.5 1.69 +2.81
Begin van de pagina
De Graef, Marc (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12998
N-Elo1792
FIDE-ID214370
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 12      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 7      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 9      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 W - 1 2.0 0.30 +0.70
5 9      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 Z - 1 3.0 0.41 +0.59
6 7      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
7 7      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 Z v ½ 3.5 0.28 +0.22
8 8      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 Z - 1 4.5 0.84 +0.16
9 2      Abolianin, Arthur BEL 2314 7.0 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1936 40.5 Totaal 4.5 3.38 +1.12
Begin van de pagina
Van Houtte, Filip (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.28134
N-Elo1757
FIDE-ID206695
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Iolis, Oleg BEL 2084 3.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 13      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 6      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 Z - ½ 1.5 0.17 +0.33
4 8      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 W - 0 1.5 0.19 -0.19
5 10      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 Z - ½ 2.0 0.69 -0.19
6 9      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 W - 1 3.0 0.34 +0.66
7 8      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 Z - 1 4.0 0.34 +0.66
8 5      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 8      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.24 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1915 37.5 Totaal 4.5 3.05 +1.45
Begin van de pagina
Van Hoecke, Luc (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.35564
N-Elo2000
FIDE-ID207098
F-Elo1977
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Verleye, William BEL 1441 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 10      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 Z - 0 1.0 0.70 -0.70
5 11      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 W - ½ 1.5 0.84 -0.34
6 12      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 10      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 W v 1 3.5 0.62 +0.38
8 7      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 Z v ½ 4.0 0.43 +0.07
9 8      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 W - ½ 4.5 0.76 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 34.5 Totaal 4.5 6.35 -1.85
Begin van de pagina
Lagast, Herve (Rank: 10)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.57941
N-Elo2006
FIDE-ID205796
F-Elo2024
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 Z - 0 0.5 0.53 -0.53
3 11      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 Z - 1 2.5 0.81 +0.19
5 5      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 W - 0 2.5 0.47 -0.47
6 7      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
7 6      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 Z ^ 0 3.5 0.47 -0.47
8 7      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 W - ½ 4.0 0.57 -0.07
9 6      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 W - 0 4.0 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1870 41.5 Totaal 4.0 5.99 -1.99
Begin van de pagina
Baeten, William (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.47040
N-Elo1694
FIDE-ID1059165
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(472) Mercatel
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 9      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 14      Verleye, William BEL 1441 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
4 11      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
5 13      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
6 8      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
7 11      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 Z - 1 3.0 0.49 +0.51
8 10      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 W - 0 3.0 0.59 -0.59
9 12      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 35.5 Totaal 4.0 3.84 +0.16
Begin van de pagina
Nolf, Franky (Rank: 23)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.24074
N-Elo1663
FIDE-ID219371
F-Elo1630
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 W - 1 1.5 0.61 +0.39
3 4      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 W - 0 1.5 0.10 -0.10
4 7      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 10      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 W - ½ 2.0 0.31 +0.19
6 10      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
7 13      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
8 10      Baeten, William NED 1694 4.0 Z v 1 4.0 0.41 +0.59
9 7      Korte, Markus GER 2003 5.0 W - 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1823 37.0 Totaal 4.0 2.63 +1.37
Begin van de pagina
Francois, Pascal (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.20290
N-Elo1676
FIDE-ID216437
F-Elo1703
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Knors, Rudi BEL 2075 5.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 14      Verleye, William BEL 1441 3.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
3 8      Korte, Markus GER 2003 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 12      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
5 7      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
7 11      Baeten, William NED 1694 4.0 W - 0 2.0 0.51 -0.51
8 13      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
9 11      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 W v 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1756 36.0 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina
Iolis, Oleg (Rank: 6)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.87921
N-Elo2133
FIDE-ID204684
F-Elo2084
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 6      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
3 2      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 W - ½ 2.5 0.26 +0.24
4 3      Draftian, Ashote BEL 2201 7.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
5 4      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 W - ½ 3.0 0.56 -0.06
6 5      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 Z ^ ½ 3.5 0.37 +0.13
7 5      Saligo, Luc BEL 2048 5.5 Z - 0 3.5 0.55 -0.55
8        Afwezig           0 3.5    
9        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2072 39.0 Totaal 3.5 3.56 -0.06
Begin van de pagina
Daenen, Serge (Rank: 17)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17973
N-Elo1770
FIDE-ID665304
F-Elo1859
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Goormachtigh, Johan BEL 2238 6.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 11      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 W - 0 0.0 0.72 -0.72
3 13      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 W - 0 1.0 0.71 -0.71
5 12      Verleye, William BEL 1441 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
7 9      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 W - ½ 3.5 0.86 -0.36
8 6      Luminet, Denis BEL 2181 5.5 Z - 0 3.5 0.13 -0.13
9 9      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1753 36.5 Totaal 3.5 5.59 -2.09
Begin van de pagina
Verhaeghe, Philip (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.41386
N-Elo1877
FIDE-ID202797
F-Elo1890
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cools, Gorik BEL 2272 6.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 10      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 Z - 0 0.0 0.89 -0.89
3 12      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Baeten, William NED 1694 4.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
5 9      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 W - 0 2.0 0.59 -0.59
6 9      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 Z - 0 2.0 0.66 -0.66
7 10      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
8 12      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 W ^ ½ 2.5 0.75 -0.25
9 13      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1743 35.0 Totaal 3.5 5.95 -2.45
Begin van de pagina
Gregoir, Dirk (Rank: 22)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.24180
N-Elo1693
FIDE-ID216801
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dugailliez, Guy BEL 2043 4.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 11      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
3 9      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 10      Roels, Frederik BEL 1893 4.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
5 11      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 Z - ½ 1.5 0.16 +0.34
6 13      Verleye, William BEL 1441 3.0 W - ½ 2.0 0.81 -0.31
7 12      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 Z v ½ 2.5 0.70 -0.20
8 12      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 Z - ½ 3.0 0.25 +0.25
9 12      Baeten, William NED 1694 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1815 35.5 Totaal 3.0 3.20 -0.20
Begin van de pagina
Van Eetvelde, Bart (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.33146
N-Elo1561
FIDE-ID239356
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Mauquoy, Alain BEL 2003 6.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 Z - 0 0.5 0.39 -0.39
3 11      Lagast, Herve BEL 2024 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 13      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 W - ½ 1.0 0.62 -0.12
5 13      Baeten, William NED 1694 4.0 W v 0 1.0 0.30 -0.30
6 14      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
7 12      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 W v ½ 2.5 0.30 +0.20
8 11      Verleye, William BEL 1441 3.0 W - ½ 3.0 0.64 -0.14
9 11      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1678 31.5 Totaal 3.0 3.32 -0.32
Begin van de pagina
Verleye, William (Rank: 28)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.95782
N-Elo1627
FIDE-ID257699
F-Elo1441
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
3 14      Baeten, William NED 1694 4.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
4 14      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 W - 1 1.0 0.48 +0.52
5 12      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Gregoir, Dirk BEL 1693 3.0 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
7 14      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 W ^ 1 2.5 0.47 +0.53
8 11      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 Z v ½ 3.0 0.36 +0.14
9 10      Nica, Radu-Catalin BEL 1545 4.5 W - 0 3.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 30.0 Totaal 3.0 2.39 +0.61
Begin van de pagina
Cornelis, Werner (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.8788
N-Elo1390
FIDE-ID213799
F-Elo1461
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Korte, Markus GER 2003 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Graef, Marc BEL 1824 4.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 12      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 Z - ½ 0.5 0.38 +0.12
5 14      Klijsen, Yvonne BEL 1457 1.5 W ^ ½ 1.0 0.51 -0.01
6 12      Van Hoecke, Luc BEL 1977 4.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Verleye, William BEL 1441 3.0 Z ^ 0 1.0 0.53 -0.53
8 13      Francois, Pascal BEL 1703 4.0 W ^ 0 1.0 0.20 -0.20
9        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1730 29.0 Totaal 2.0 1.96 -0.96
Begin van de pagina
Klijsen, Yvonne (Rank: 27)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.32557
N-Elo1210
FIDE-ID217751
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Barzeele, Raf BEL 1993 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Van Houtte, Filip BEL 1772 4.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 13      Daenen, Serge BEL 1859 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Verleye, William BEL 1441 3.0 Z - 0 0.0 0.52 -0.52
5 14      Cornelis, Werner BEL 1461 2.0 Z - ½ 0.5 0.49 +0.01
6 14      Van Eetvelde, Bart BEL 1547 3.0 W ^ 0 0.5 0.38 -0.38
7 13      Nolf, Franky BEL 1630 4.0 Z ^ 0 0.5 0.27 -0.27
8        Bye           1 1.5    
9 13      Verhaeghe, Philip BEL 1890 3.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1699 28.5 Totaal 1.5 2.04 -1.54
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB Vsch. #Win + Z
1 Draftian, Ashote 4 2201 2366 7.5 13 W 1 9 Z 1 2 Z ½ 21 W 1 4 Z 0 6 W 1 3 W 1 11 Z 1 5 W 1 - 40.00 36.5 7 2
2 Abolianin, Arthur 1 2314 2285 7.0 12 W 1 6 Z 1 1 W ½ 5 Z 1 3 W 1 4 Z ½ 9 W 1 7 Z 0 14 Z 1 - 39.00 37.5 6 3
3 Cools, Gorik 2 2272 2266 6.5 23 Z 1 7 W 1 21 Z ½ 4 W 1 2 Z 0 11 W 1 1 Z 0 9 Z 1 6 W 1 1.0 32.75 33.5 6 2
4 Goormachtigh, Johan 3 2238 2250 6.5 22 W 1 11 Z 1 8 W 1 3 Z 0 1 W 1 2 W ½ 5 Z 0 15 Z 1 7 W 1 0.0 34.50 34.0 6 2
5 Mauquoy, Alain 11 2003 2131 6.0 25 Z ½ 17 W 1 19 Z 1 2 W 0 10 Z 1 7 W 1 4 W 1 6 Z ½ 1 Z 0 - 29.25 32.5 5 2
6 Knors, Rudi 7 2075 2143 5.5 20 Z 1 2 W 0 12 Z 1 10 W 1 9 Z 1 1 Z 0 8 W 1 5 W ½ 3 Z 0 - 27.00 31.0 5 3
7 Saligo, Luc 8 2048 2085 5.5 18 W 1 3 Z 0 15 W ½ 19 W 1 17 Z 1 5 Z 0 21 W 1 2 W 1 4 Z 0 - 25.75 28.5 5 1
8 Luminet, Denis 5 2181 2067 5.5 14 Z 1 16 W 1 4 Z 0 9 W 0 20 Z 1 21 W ½ 6 Z 0 22 W 1 11 W 1 - 23.25 27.0 5 2
9 Korte, Markus 12 2003 2022 5.0 27 W 1 1 W 0 20 Z 1 8 Z 1 6 W 0 12 Z 1 2 Z 0 3 W 0 19 Z 1 - 19.50 27.0 5 4
10 Barzeele, Raf 13 1993 1912 5.0 28 Z 1 21 W 0 24 Z 1 6 Z 0 5 W 0 18 Z 1 14 W ½ 12 W ½ 17 Z 1 - 16.50 23.5 4 4
11 Dugailliez, Guy 9 2043 2018 4.5 24 Z 1 4 W 0 14 Z 1 13 W 1 21 Z ½ 3 Z 0 17 W 1 1 W 0 8 Z 0 - 18.25 27.5 4 2
12 Roels, Frederik 15 1893 1881 4.5 2 Z 0 18 W 1 6 W 0 24 Z 1 13 Z 1 9 W 0 15 W 0 10 Z ½ 22 W 1 - 17.50 21.0 4 2
13 Nica, Radu-Catalin 25 1545 1827 4.5 1 Z 0 23 W 1 16 Z 1 11 Z 0 12 W 0 20 W 1 22 Z ½ 14 W 0 26 Z 1 - 16.75 21.5 4 2
14 De Graef, Marc 18 1824 1926 4.5 8 W 0 27 Z 1 11 W 0 16 W 1 23 Z 1 17 W 0 10 Z ½ 13 Z 1 2 W 0 - 16.50 22.5 4 3
15 Van Houtte, Filip 19 1772 1908 4.5 21 Z 0 28 W 1 7 Z ½ 17 W 0 19 Z ½ 23 W 1 12 Z 1 4 W 0 16 Z ½ - 16.00 21.5 3 1
16 Van Hoecke, Luc 14 1977 1791 4.5 26 W 1 8 Z 0 13 W 0 14 Z 0 24 W ½ 27 Z 1 23 W 1 17 Z ½ 15 W ½ - 13.75 20.0 3 1
17 Lagast, Herve 10 2024 1836 4.0 19 W ½ 5 Z 0 25 W 1 15 Z 1 7 W 0 14 Z 1 11 Z 0 16 W ½ 10 W 0 - 16.25 22.5 3 2
18 Baeten, William 21 1694 1717 4.0 7 Z 0 12 Z 0 26 W 1 23 W 0 25 Z 1 10 W 0 20 Z 1 19 W 0 24 Z 1 - 13.00 16.0 4 3
19 Nolf, Franky 23 1630 1778 4.0 17 Z ½ 25 W 1 5 W 0 7 Z 0 15 W ½ 22 Z 0 28 W 1 18 Z 1 9 W 0 - 12.25 20.0 3 1
20 Francois, Pascal 20 1703 1705 4.0 6 W 0 26 Z 1 9 W 0 22 Z 1 8 W 0 13 Z 0 18 W 0 27 Z 1 25 W 1 - 11.00 17.0 4 3
21 Iolis, Oleg 6 2084 2073 3.5 15 W 1 10 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 11 W ½ 8 Z ½ 7 Z 0 A A - 17.75 25.0 2 1
22 Daenen, Serge 17 1859 1669 3.5 4 Z 0 24 W 0 28 Z 1 20 W 0 26 Z 1 19 W 1 13 W ½ 8 Z 0 12 Z 0 - 10.25 17.5 3 2
23 Verhaeghe, Philip 16 1890 1664 3.5 3 W 0 13 Z 0 27 W 1 18 Z 1 14 W 0 15 Z 0 16 Z 0 24 W ½ 28 Z 1 - 8.00 15.0 3 2
24 Gregoir, Dirk 22 1693 1690 3.0 11 W 0 22 Z 1 10 W 0 12 W 0 16 Z ½ 26 W ½ 25 Z ½ 23 Z ½ 18 W 0 1.0 10.50 15.0 1 1
25 Van Eetvelde, Bart 24 1547 1539 3.0 5 W ½ 19 Z 0 17 Z 0 27 W ½ 18 W 0 28 Z 1 24 W ½ 26 W ½ 20 Z 0 1.0 7.75 14.0 1 1
26 Verleye, William 28 1441 1517 3.0 16 Z 0 20 W 0 18 Z 0 28 W 1 22 W 0 24 Z ½ 27 W 1 25 Z ½ 13 W 0 1.0 5.50 12.0 2 0
27 Cornelis, Werner 26 1461 1358 2.0 9 Z 0 14 W 0 23 Z 0 25 Z ½ 28 W ½ 16 W 0 26 Z 0 20 W 0 B1 - 3.00 6.5 0 0
28 Klijsen, Yvonne 27 1457 1234 1.5 10 W 0 15 Z 0 22 W 0 26 Z 0 27 Z ½ 25 W 0 19 Z 0 B1 23 W 0 - 1.75 4.5 0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.02 2018/11/08 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/11 18:05