SwarLogo Belgisch Kampioenschap Experten 2021 SwarLogo
303
Organisator: KBSK
Arbiter: Gunter Deleyn, Marc Jongerius, Stefano Ganci, Tom Wuyts, Luc Cornet
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 14/08/2021 tot 22/08/2021
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Geslacht F-Elo EloUsed Cat Land PtnTot. Perf OR #Win SB Koya # Z
1 IM Dardha, Daniel M 2506 2506 bel 7.0 2608 - 5 29.50 3.0 4
2 IM Beukema, Stefan M 2387 2387 bel 6.0 2527 - 4 24.50 2.0 5
3 GM Malakhatko, Vadim M 2442 2442 bel 5.5 2484 - 3 22.25 2.0 5
4 FM Beukema, Jasper M 2360 2360 bel 5.0 2449 - 4 19.25 1.0 4
5 GM Dgebuadze, Alexandre M 2488 2488 bel 4.5 2399 - 0 20.25 2.0 4
6 IM Van Der Stricht, Geert M 2380 2380 bel 3.5 2324 2.0 1 14.25 1.0 5
7 GM Hovhannisyan, Mher M 2432 2432 bel 3.5 2318 1.5 2 13.25 1.0 5
8 FM Fontaine, Quentin M 2324 2324 bel 3.5 2330 1.5 1 13.25 1.0 4
9 IM Hautot, Stephane M 2328 2328 bel 3.5 2330 1.0 2 14.75 1.5 5
10 IM Vandenbussche, Thibaut M 2432 2432 bel 3.0 2280 - 1 15.25 2.5 4
Begin van de pagina
Ronde 1 (14/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Fontaine, Quentin 0.0 (2324) ½-½ Hovhannisyan, Mher 0.0 (2432)
2 Dardha, Daniel 0.0 (2506) 1-0 Malakhatko, Vadim 0.0 (2442)
3 Vandenbussche, Thibaut 0.0 (2432) ½-½ Van Der Stricht, Geert 0.0 (2380)
4 Beukema, Jasper 0.0 (2360) ½-½ Beukema, Stefan 0.0 (2387)
5 Dgebuadze, Alexandre 0.0 (2488) ½-½ Hautot, Stephane 0.0 (2328)
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hovhannisyan, Mher 0.5 (2432) 1-0 Hautot, Stephane 0.5 (2328)
2 Beukema, Stefan 0.5 (2387) ½-½ Dgebuadze, Alexandre 0.5 (2488)
3 Van Der Stricht, Geert 0.5 (2380) 0-1 Beukema, Jasper 0.5 (2360)
4 Malakhatko, Vadim 0.0 (2442) ½-½ Vandenbussche, Thibaut 0.5 (2432)
5 Fontaine, Quentin 0.5 (2324) 0-1 Dardha, Daniel 1.0 (2506)
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dardha, Daniel 2.0 (2506) 1-0 Hovhannisyan, Mher 1.5 (2432)
2 Vandenbussche, Thibaut 1.0 (2432) 0-1 Fontaine, Quentin 0.5 (2324)
3 Beukema, Jasper 1.5 (2360) 0-1 Malakhatko, Vadim 0.5 (2442)
4 Dgebuadze, Alexandre 1.0 (2488) ½-½ Van Der Stricht, Geert 0.5 (2380)
5 Hautot, Stephane 0.5 (2328) 1-0 Beukema, Stefan 1.0 (2387)
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hovhannisyan, Mher 1.5 (2432) 0-1 Beukema, Stefan 1.0 (2387)
2 Van Der Stricht, Geert 1.0 (2380) ½-½ Hautot, Stephane 1.5 (2328)
3 Malakhatko, Vadim 1.5 (2442) ½-½ Dgebuadze, Alexandre 1.5 (2488)
4 Fontaine, Quentin 1.5 (2324) 0-1 Beukema, Jasper 1.5 (2360)
5 Dardha, Daniel 3.0 (2506) ½-½ Vandenbussche, Thibaut 1.0 (2432)
Begin van de pagina
Ronde 5 (18/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vandenbussche, Thibaut 1.5 (2432) 0-1 Hovhannisyan, Mher 1.5 (2432)
2 Beukema, Jasper 2.5 (2360) 0-1 Dardha, Daniel 3.5 (2506)
3 Dgebuadze, Alexandre 2.0 (2488) ½-½ Fontaine, Quentin 1.5 (2324)
4 Hautot, Stephane 2.0 (2328) 0-1 Malakhatko, Vadim 2.0 (2442)
5 Beukema, Stefan 2.0 (2387) 1-0 Van Der Stricht, Geert 1.5 (2380)
Begin van de pagina
Ronde 6 (19/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hovhannisyan, Mher 2.5 (2432) 0-1 Van Der Stricht, Geert 1.5 (2380)
2 Malakhatko, Vadim 3.0 (2442) ½-½ Beukema, Stefan 3.0 (2387)
3 Fontaine, Quentin 2.0 (2324) ½-½ Hautot, Stephane 2.0 (2328)
4 Dardha, Daniel 4.5 (2506) ½-½ Dgebuadze, Alexandre 2.5 (2488)
5 Vandenbussche, Thibaut 1.5 (2432) 1-0 Beukema, Jasper 2.5 (2360)
Begin van de pagina
Ronde 7 (20/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Beukema, Jasper 2.5 (2360) 1-0 Hovhannisyan, Mher 2.5 (2432)
2 Dgebuadze, Alexandre 3.0 (2488) ½-½ Vandenbussche, Thibaut 2.5 (2432)
3 Hautot, Stephane 2.5 (2328) 0-1 Dardha, Daniel 5.0 (2506)
4 Beukema, Stefan 3.5 (2387) 1-0 Fontaine, Quentin 2.5 (2324)
5 Van Der Stricht, Geert 2.5 (2380) 0-1 Malakhatko, Vadim 3.5 (2442)
Begin van de pagina
Ronde 8 (21/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hovhannisyan, Mher 2.5 (2432) ½-½ Malakhatko, Vadim 4.5 (2442)
2 Fontaine, Quentin 2.5 (2324) ½-½ Van Der Stricht, Geert 2.5 (2380)
3 Dardha, Daniel 6.0 (2506) ½-½ Beukema, Stefan 4.5 (2387)
4 Vandenbussche, Thibaut 3.0 (2432) 0-1 Hautot, Stephane 2.5 (2328)
5 Beukema, Jasper 3.5 (2360) ½-½ Dgebuadze, Alexandre 3.5 (2488)
Begin van de pagina
Ronde 9 (22/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dgebuadze, Alexandre 4.0 (2488) ½-½ Hovhannisyan, Mher 3.0 (2432)
2 Hautot, Stephane 3.5 (2328) 0-1 Beukema, Jasper 4.0 (2360)
3 Beukema, Stefan 5.0 (2387) 1-0 Vandenbussche, Thibaut 3.0 (2432)
4 Van Der Stricht, Geert 3.0 (2380) ½-½ Dardha, Daniel 6.5 (2506)
5 Malakhatko, Vadim 5.0 (2442) ½-½ Fontaine, Quentin 3.0 (2324)
Begin van de pagina
  Belgisch Kampioenschap Experten 2021
Spelers F-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Dardha, Daniel 2506 2608 1   ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 1 1 7.0 - 5 29.50 3.0 4
                           
Dgebuadze, Alexandre 2488 2399 2 ½   ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 4.5 - 0 20.25 2.0 4
                 
Malakhatko, Vadim 2442 2484 3 0 ½   ½ ½ ½ 1 1 1 ½ 5.5 - 3 22.25 2.0 5
                     
Hovhannisyan, Mher 2432 2318 4 0 ½ ½   1 0 0 0 1 ½ 3.5 1.5 2 13.25 1.0 5
             
Vandenbussche, Thibaut 2432 2280 5 ½ ½ ½ 0   0 ½ 1 0 0 3.0 - 1 15.25 2.5 4
           
Beukema, Stefan 2387 2527 6 ½ ½ ½ 1 1   1 ½ 0 1 6.0 - 4 24.50 2.0 5
                       
Van Der Stricht, Geert 2380 2324 7 ½ ½ 0 1 ½ 0   0 ½ ½ 3.5 2.0 1 14.25 1.0 5
             
Beukema, Jasper 2360 2449 8 0 ½ 0 1 0 ½ 1   1 1 5.0 - 4 19.25 1.0 4
                   
Hautot, Stephane 2328 2330 9 0 ½ 0 0 1 1 ½ 0   ½ 3.5 1.0 2 14.75 1.5 5
             
Fontaine, Quentin 2324 2330 10 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½   3.5 1.5 1 13.25 1.0 4
             

IM Dardha, Daniel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2519
FIDE-ID240990
F-Elo2506
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 W - 1 1.0 0.59 +0.41
2 5 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 W - 1 3.0 0.60 +0.40
4 5 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 W - ½ 3.5 0.60 -0.10
5 2 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 Z - 1 4.5 0.70 +0.30
6 4 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 W - ½ 5.0 0.53 -0.03
7 3 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 Z - 1 6.0 0.73 +0.27
8 3 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 W - ½ 6.5 0.66 -0.16
9 4 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 Z - ½ 7.0 0.67 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2397 38.0 Totaal 7.0 5.82 +1.18
Begin van de pagina

IM Beukema, Stefan (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.49921
N-Elo2388
FIDE-ID1024523
F-Elo2387
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 Z - ½ 0.5 0.54 -0.04
2 2 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 W - ½ 1.0 0.36 +0.14
3 5 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 Z - 0 1.0 0.58 -0.58
4 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 Z - 1 2.0 0.44 +0.56
5 5 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 W - 1 3.0 0.51 +0.49
6 2 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 Z - ½ 3.5 0.42 +0.08
7 4 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 W - 1 4.5 0.59 +0.41
8 3 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 Z - ½ 5.0 0.34 +0.16
9 3 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 W - 1 6.0 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2410 39.0 Totaal 6.0 4.22 +1.78
Begin van de pagina

GM Malakhatko, Vadim (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22772
N-Elo2452
FIDE-ID14104202
F-Elo2442
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
2 4 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 W - ½ 0.5 0.51 -0.01
3 3 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 Z - 1 1.5 0.61 +0.39
4 3 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 W - ½ 2.0 0.44 +0.06
5 4 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
6 2 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 W - ½ 3.5 0.58 -0.08
7 5 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 Z - 1 4.5 0.59 +0.41
8 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 Z - ½ 5.0 0.51 -0.01
9 5 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 W - ½ 5.5 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2404 39.5 Totaal 5.5 4.97 +0.53
Begin van de pagina

FM Beukema, Jasper (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2322
FIDE-ID1032984
F-Elo2360
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 W - ½ 0.5 0.46 +0.04
2 3 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 Z - 1 1.5 0.47 +0.53
3 3 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 W - 0 1.5 0.39 -0.39
4 4 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 Z - 1 2.5 0.55 +0.45
5 2 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 W - 0 2.5 0.30 -0.30
6 5 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 Z - 0 2.5 0.40 -0.40
7 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 W - 1 3.5 0.40 +0.60
8 5 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 W - ½ 4.0 0.33 +0.17
9 2 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2413 40.0 Totaal 5.0 3.84 +1.16
Begin van de pagina

GM Dgebuadze, Alexandre (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.49301
N-Elo2487
FIDE-ID203882
F-Elo2488
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 W - ½ 0.5 0.71 -0.21
2 2 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 Z - ½ 1.0 0.64 -0.14
3 4 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 W - ½ 1.5 0.65 -0.15
4 3 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 Z - ½ 2.0 0.56 -0.06
5 3 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
6 4 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 Z - ½ 3.0 0.47 +0.03
7 2 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 W - ½ 3.5 0.58 -0.08
8 5 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 Z - ½ 4.0 0.67 -0.17
9 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 W - ½ 4.5 0.58 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2399 40.5 Totaal 4.5 5.58 -1.08
Begin van de pagina

IM Van Der Stricht, Geert (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.44504
N-Elo2382
FIDE-ID201324
F-Elo2380
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 Z - ½ 0.5 0.43 +0.07
2 3 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 W - 0 0.5 0.53 -0.53
3 4 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 Z - ½ 1.0 0.35 +0.15
4 2 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 W - ½ 1.5 0.57 -0.07
5 5 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 Z - 0 1.5 0.49 -0.49
6 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 Z - 1 2.5 0.43 +0.57
7 5 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 W - 0 2.5 0.41 -0.41
8 2 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 Z - ½ 3.0 0.58 -0.08
9 4 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 W - ½ 3.5 0.33 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2411 41.5 Totaal 3.5 4.12 -0.62
Begin van de pagina

GM Hovhannisyan, Mher (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.20028
N-Elo2432
FIDE-ID13300865
F-Elo2432
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 Z - ½ 0.5 0.65 -0.15
2 1 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 W - 1 1.5 0.64 +0.36
3 1 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 Z - 0 1.5 0.40 -0.40
4 1 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 W - 0 1.5 0.56 -0.56
5 1 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 1 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 W - 0 2.5 0.57 -0.57
7 1 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 Z - 0 2.5 0.60 -0.60
8 1 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 W - ½ 3.0 0.49 +0.01
9 1 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 Z - ½ 3.5 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2405 41.5 Totaal 3.5 4.83 -1.33
Begin van de pagina

FM Fontaine, Quentin (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10483
N-Elo2340
FIDE-ID230804
F-Elo2324
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 W - ½ 0.5 0.35 +0.15
2 5 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 W - 0 0.5 0.26 -0.26
3 2 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 Z - 1 1.5 0.35 +0.65
4 4 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 W - 0 1.5 0.45 -0.45
5 3 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 Z - ½ 2.0 0.28 +0.22
6 3 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 W - ½ 2.5 0.49 +0.01
7 4 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 Z - 0 2.5 0.41 -0.41
8 2 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 W - ½ 3.0 0.42 +0.08
9 5 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2417 41.5 Totaal 3.5 3.35 +0.15
Begin van de pagina

IM Hautot, Stephane (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2333
FIDE-ID202282
F-Elo2328
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 Z - ½ 0.5 0.29 +0.21
2 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 Z - 0 0.5 0.36 -0.36
3 5 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 W - 1 1.5 0.42 +0.58
4 2 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 Z - ½ 2.0 0.43 +0.07
5 4 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 W - 0 2.0 0.34 -0.34
6 3 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 Z - ½ 2.5 0.51 -0.01
7 3 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 W - 0 2.5 0.27 -0.27
8 4 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2432 3.0 Z - 1 3.5 0.36 +0.64
9 2 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 W - 0 3.5 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2416 41.5 Totaal 3.5 3.44 +0.06
Begin van de pagina

IM Vandenbussche, Thibaut (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.25836
N-Elo2434
FIDE-ID204412
F-Elo2432
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 IM Van Der Stricht, Geert BEL 2380 3.5 W - ½ 0.5 0.57 -0.07
2 4 GM Malakhatko, Vadim BEL 2442 5.5 Z - ½ 1.0 0.49 +0.01
3 2 FM Fontaine, Quentin BEL 2324 3.5 W - 0 1.0 0.65 -0.65
4 5 IM Dardha, Daniel BEL 2506 7.0 Z - ½ 1.5 0.40 +0.10
5 1 GM Hovhannisyan, Mher BEL 2432 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 5 FM Beukema, Jasper BEL 2360 5.0 W - 1 2.5 0.60 +0.40
7 2 GM Dgebuadze, Alexandre BEL 2488 4.5 Z - ½ 3.0 0.42 +0.08
8 4 IM Hautot, Stephane BEL 2328 3.5 W - 0 3.0 0.64 -0.64
9 3 IM Beukema, Stefan BEL 2387 6.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2405 42.0 Totaal 3.0 4.83 -1.83
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR #Win SB Koya # Z
1 IM Dardha, Daniel 1 2506 2608 7.0 3 W 1 8 Z 1 7 W 1 10 W ½ 4 Z 1 5 W ½ 9 Z 1 2 W ½ 6 Z ½ - 5 29.50 3.0 4
2 IM Beukema, Stefan 6 2387 2527 6.0 4 Z ½ 5 W ½ 9 Z 0 7 Z 1 6 W 1 3 Z ½ 8 W 1 1 Z ½ 10 W 1 - 4 24.50 2.0 5
3 GM Malakhatko, Vadim 3 2442 2484 5.5 1 Z 0 10 W ½ 4 Z 1 5 W ½ 9 Z 1 2 W ½ 6 Z 1 7 Z ½ 8 W ½ - 3 22.25 2.0 5
4 FM Beukema, Jasper 8 2360 2449 5.0 2 W ½ 6 Z 1 3 W 0 8 Z 1 1 W 0 10 Z 0 7 W 1 5 W ½ 9 Z 1 - 4 19.25 1.0 4
5 GM Dgebuadze, Alexandre 2 2488 2399 4.5 9 W ½ 2 Z ½ 6 W ½ 3 Z ½ 8 W ½ 1 Z ½ 10 W ½ 4 Z ½ 7 W ½ - 0 20.25 2.0 4
6 IM Van Der Stricht, Geert 7 2380 2324 3.5 10 Z ½ 4 W 0 5 Z ½ 9 W ½ 2 Z 0 7 Z 1 3 W 0 8 Z ½ 1 W ½ 2.0 1 14.25 1.0 5
7 GM Hovhannisyan, Mher 4 2432 2318 3.5 8 Z ½ 9 W 1 1 Z 0 2 W 0 10 Z 1 6 W 0 4 Z 0 3 W ½ 5 Z ½ 1.5 2 13.25 1.0 5
8 FM Fontaine, Quentin 10 2324 2330 3.5 7 W ½ 1 W 0 10 Z 1 4 W 0 5 Z ½ 9 W ½ 2 Z 0 6 W ½ 3 Z ½ 1.5 1 13.25 1.0 4
9 IM Hautot, Stephane 9 2328 2330 3.5 5 Z ½ 7 Z 0 2 W 1 6 Z ½ 3 W 0 8 Z ½ 1 W 0 10 Z 1 4 W 0 1.0 2 14.75 1.5 5
10 IM Vandenbussche, Thibaut 5 2432 2280 3.0 6 W ½ 3 Z ½ 8 W 0 1 Z ½ 7 W 0 4 W 1 5 Z ½ 9 W 0 2 Z 0 - 1 15.25 2.5 4

(©)FRBE-KBSB-v5.15 2021/08/22 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/08/22 19:05