SwarLogo W-VL LIGA JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2022 -8 -10 SwarLogo
303
Organisator: Schaakliga West-Vlaanderen
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: 25 minuten per partij per speler
Datums: van 16/10/2021 tot 16/10/2021
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Clubnaam #Ptn Buch SB OR
1 Neirynck, Kobe -10 M Izegemse SK 6.0 26.50 20.50 0.0
2 Tumenjargal, Suldee -10 M Kon. Blankenbergse SC 6.0 24.00 18.50 1.0
3 Pierloot, Siebe -8 M KOSK Oostende 5.5 24.00 17.75 -
4 Martens, Sasha -8 M Het Trouwe Paard Oostkamp 4.0 25.50 8.00 -
5 Floryn, Juliette -10 F Kon. Blankenbergse SC 3.0 25.50 5.00 0.0
6 Huylebroeck, Bavo -8 M KBSK Brugge 3.0 20.50 6.00 1.0
7 Vandermolen, Bastiaan -10 M KBSK Brugge 2.5 25.50 3.75 0.5
8 Compernolle, Mathijs -10 M Izegemse SK 2.5 26.50 6.25 0.5
9 Steurbaut, Matthia -10 M Izegemse SK 2.0 21.00 3.50 -
10 Duthoit, Maximilien -8 M Izegemse SK 0.5 26.00 2.75 -
11 Van Loocke, Jolien -10 F Kon. Blankenbergse SC 0.0 17.50 0.00 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Pierloot, Siebe 0.0 (0) 1-0 Steurbaut, Matthia 0.0 (0)
2 Compernolle, Mathijs 0.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0)
3 Vandermolen, Bastiaan 0.0 (0) 0-1 Neirynck, Kobe 0.0 (0)
4 Martens, Sasha 0.0 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 0.0 (0)
5 Floryn, Juliette 0.0 (0) 1-0 Duthoit, Maximilien 0.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Neirynck, Kobe 1.0 (0) 1-0 Pierloot, Siebe 1.0 (0)
2 Tumenjargal, Suldee 1.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 1.0 (0)
3 Steurbaut, Matthia 0.0 (0) 0-1 Compernolle, Mathijs 1.0 (0)
4 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0) 0-1 Martens, Sasha 0.0 (0)
5 Duthoit, Maximilien 0.0 (0) 0-1 Vandermolen, Bastiaan 0.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Compernolle, Mathijs 2.0 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 2.0 (0)
2 Floryn, Juliette 1.0 (0) 0-1 Neirynck, Kobe 2.0 (0)
3 Pierloot, Siebe 1.0 (0) 1-0 Vandermolen, Bastiaan 1.0 (0)
4 Martens, Sasha 1.0 (0) 1-0 Duthoit, Maximilien 0.0 (0)
5 Steurbaut, Matthia 0.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Tumenjargal, Suldee 3.0 (0) 1-0 Neirynck, Kobe 3.0 (0)
2 Martens, Sasha 2.0 (0) 1-0 Compernolle, Mathijs 2.0 (0)
3 Floryn, Juliette 1.0 (0) 0-1 Pierloot, Siebe 2.0 (0)
4 Vandermolen, Bastiaan 1.0 (0) 1-0 Steurbaut, Matthia 1.0 (0)
5 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0) 1-0 Duthoit, Maximilien 0.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Pierloot, Siebe 3.0 (0) 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.0 (0)
2 Neirynck, Kobe 3.0 (0) 1-0 Martens, Sasha 3.0 (0)
3 Compernolle, Mathijs 2.0 (0) ½-½ Vandermolen, Bastiaan 2.0 (0)
4 Huylebroeck, Bavo 1.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 1.0 (0)
5 Duthoit, Maximilien 0.0 (0) 0-1 Steurbaut, Matthia 1.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Martens, Sasha 3.0 (0) 0-1 Pierloot, Siebe 4.0 (0)
2 Neirynck, Kobe 4.0 (0) 1-0 Compernolle, Mathijs 2.5 (0)
3 Tumenjargal, Suldee 4.0 (0) 1-0 Duthoit, Maximilien 0.0 (0)
4 Vandermolen, Bastiaan 2.5 (0) 0-1 Huylebroeck, Bavo 2.0 (0)
5 Steurbaut, Matthia 2.0 (0) 0-1 Floryn, Juliette 1.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/10/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Huylebroeck, Bavo 3.0 (0) 0-1 Neirynck, Kobe 5.0 (0)
2 Vandermolen, Bastiaan 2.5 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 5.0 (0)
3 Duthoit, Maximilien 0.0 (0) ½-½ Pierloot, Siebe 5.0 (0)
4 Steurbaut, Matthia 2.0 (0) 0-1 Martens, Sasha 3.0 (0)
5 Floryn, Juliette 2.0 (0) 1-0 Compernolle, Mathijs 2.5 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 0 Forfait  
Begin van de pagina

Neirynck, Kobe (Rank: 9)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22864
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 6.0 3.50 +2.50
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo0
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 3      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 W 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 Z 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 6.0 3.50 +2.50
Begin van de pagina

Pierloot, Siebe (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22100
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 3      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
7 3      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 Z ½ 5.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina

Martens, Sasha (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.23277
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 1      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 4      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina

Floryn, Juliette (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.23176
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 2      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 3      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 4      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 5      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 5      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Huylebroeck, Bavo (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22825
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 5      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 4      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 4      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 1      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Vandermolen, Bastiaan (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.20064
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 4      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 2      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina

Compernolle, Mathijs (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22856
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 2      Neirynck, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 5      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina

Steurbaut, Matthia (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22867
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 3      Compernolle, Mathijs BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
4 4      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Duthoit, Maximilien BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 4      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina

Duthoit, Maximilien (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22859
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 4      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 5      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
5 5      Steurbaut, Matthia BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 3      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
7 3      Pierloot, Siebe BEL 0 5.5 W ½ 0.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 0.5 3.50 -3.00
Begin van de pagina

Van Loocke, Jolien (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.21996
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Forfait           0.0    
2        Forfait           0.0    
3        Forfait           0.0    
4        Forfait           0.0    
5        Forfait           0.0    
6        Forfait           0.0    
7        Forfait           0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Buch SB OR
1 Neirynck, Kobe 9 0 309 6.0 7 Z 1 3 W 1 5 Z 1 2 Z 0 4 W 1 8 W 1 6 Z 1 26.50 20.50 0.0
2 Tumenjargal, Suldee 4 0 309 6.0 4 Z 1 5 W 1 8 Z 1 1 W 1 3 Z 0 10 W 1 7 Z 1 24.00 18.50 1.0
3 Pierloot, Siebe 1 0 230 5.5 9 W 1 1 Z 0 7 W 1 5 Z 1 2 W 1 4 Z 1 10 Z ½ 24.00 17.75 -
4 Martens, Sasha 10 0 50 4.0 2 W 0 6 Z 1 10 W 1 8 W 1 1 Z 0 3 W 0 9 Z 1 25.50 8.00 -
5 Floryn, Juliette 5 0 -50 3.0 10 W 1 2 Z 0 1 W 0 3 W 0 6 Z 0 9 Z 1 8 W 1 25.50 5.00 0.0
6 Huylebroeck, Bavo 2 0 -50 3.0 8 Z 0 4 W 0 9 Z 0 10 W 1 5 W 1 7 Z 1 1 W 0 20.50 6.00 1.0
7 Vandermolen, Bastiaan 3 0 -102 2.5 1 W 0 10 Z 1 3 Z 0 9 W 1 8 Z ½ 6 W 0 2 W 0 25.50 3.75 0.5
8 Compernolle, Mathijs 8 0 -102 2.5 6 W 1 9 Z 1 2 W 0 4 Z 0 7 W ½ 1 Z 0 5 Z 0 26.50 6.25 0.5
9 Steurbaut, Matthia 7 0 -158 2.0 3 Z 0 8 W 0 6 W 1 7 Z 0 10 Z 1 5 W 0 4 W 0 21.00 3.50 -
10 Duthoit, Maximilien 11 0 -422 0.5 5 Z 0 7 W 0 4 Z 0 6 Z 0 9 W 0 2 Z 0 3 W ½ 26.00 2.75 -
11 Van Loocke, Jolien 6 0 0 0.0 F F F F F F F 17.50 0.00 -

(©)FRBE-KBSB-v5.20 2021/00/00 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/10/16 15:56