SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2019 -12 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut Keustermans
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 09/02/2019 tot 17/02/2019
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB
VSF
R1 R2 R3 pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB
1 Goossens, Senne -12 M 1628 Turnhout 3.0 2149 5.00 3 6.0 5.00
2 Dreelinck, Jacob -12 M 1598 Geraardsbergen 3.0 2102 5.00 3 6.0 5.00
3 Cappan, Pjotr -12 M 1546 LSV-Chesspirant 3.0 2070 5.00 3 6.0 5.00
4 Dutre, Wonder -12 M 1258 MSV 2.5 1308 5.00 2 5.0 3.75
5 Boatca, Luca -12 M 1359 Houthalen-Oost 2.5 1322 4.50 2 5.0 3.75
6 A (4,5,6,7,8,9) Chen, Jiaqi -12 M 1390 LSV-Chesspirant 2.5 1498 4.50 2 5.0 3.25
7 Smolders, Oscar -12 M 1362 Turnhout 2.0 1376 7.00 2 5.0 4.00
8 Musabayeva, Diana -12 F 1500 Mercatel 2.0 1457 6.00 2 5.0 3.00
9 Wouters, Tibo -12 M 1347 Turnhout 2.0 1347 5.00 2 4.0 2.00
10 Vantorre, Nils -12 M 1320 Oostkamp 2.0 1273 5.00 2 4.0 2.00
11 Roose, Hoara -12 F 1228 KBSK Brugge 2.0 1322 4.50 2 5.0 2.00
12 Oloeriu, Calin -12 M 1353 KGSRL Gent 2.0 1268 4.00 2 5.0 1.00
13 Akulov, Vsevolod -12 M 1218 Leopoldsburg 2.0 1116 4.00 2 4.0 2.00
14 Mernier, Martin -12 M 1310 Neerpelt 2.0 1239 4.00 2 4.0 1.00
15 A (4,5,6) Camps, Rune -12 M 0 Leopoldsburg 2.0 1009 4.00 2 3.0 2.00
16 Morote, Mare -12 F 1387 TSMechelen 2.0 1169 3.50 2 3.0 2.00
17 Wibowo, Ruben -12 M 1293 Mechelen 2.0 1212 3.00 2 4.0 1.00
18 Decraene, Jade -12 F 1308 Tielt 2.0 1025 2.00 2 3.0 1.00
19 Brand, Leonard -12 M 0 Dolle Toren Leuven 1.5 1335 7.00 1 4.0 3.25
20 Ognyanov, Daniel -12 M 0 Leuven Centraal 1.0 1204 6.00 1 3.0 2.00
21 Beukenhorst, Gabriel -12 M 1181 Geraardsbergen 1.0 1125 6.00 1 2.0 1.00
22 Przybyszewski, Mateusz -12 M 0 Mechelen 1.0 700 5.50 1 2.0 1.00
23 A (4,5,6,7,8,9) Kolkiran, Kerem -12 M 0 Eisden 1.0 1200 5.00 1 3.0 1.00
24 Hanssens, Daan -12 M 0 Kortrijk 1.0 1151 5.00 1 2.0 1.00
25 Decraene, Merlijn -12 M 1144 Tielt 1.0 1087 5.00 1 2.0 0.00
26 Cotman, Lothar -12 M 1198 Opwijk 1.0 940 5.00 1 1.0 1.00
27 Vanherck, Jorre -12 M 1427 Opwijk 1.0 1090 4.50 1 3.0 0.00
28 Gellinck, Simon -12 M 1314 KBSK Brugge 1.0 789 4.00 1 2.0 1.00
29 Van Parys, Dago -12 M 905 KGSRL Gent 1.0 913 4.00 1 2.0 0.00
30 Vissers, Robbe -12 M 0 Mechelen 1.0 281 4.00 1 1.0 0.00
31 Bertels, Arne -12 M 0 Westerlo 1.0 338 3.50 1 1.0 0.00
32 Dewyngaert, Wout -12 M 0 Dolle Toren Leuven 1.0 766 3.50 1 1.0 0.00
33 Stynen, Lisa -12 F 0 Heusden 1.0 684 3.00 1 2.0 0.00
34 Akulov, Vladimir -12 M 0 Leopoldsburg 1.0 718 3.00 1 1.0 0.00
35 Dubois, Sebastiaan -12 M 0 Bilzen 0.0 87 5.00 0 0.0 0.00
36 a (1,2,3) Froeyman, Evelien -12 F 0 Mechelen 0.0 0 4.50 0 0.0 0.00
37 Morren, Amber -12 F 0 SCRR (Brussel) 0.0 18 4.00 0 0.0 0.00
38 Pauwels, Wout -12 M 0 Mechelen 0.0 -67 4.00 0 0.0 0.00
39 Wang, Yixuan -12 F 0 KOSK Oostende 0.0 -324 3.00 0 0.0 0.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goossens, Senne 3.0 (1628) 1-0 Cotman, Lothar 1.0 (1198)
2 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1181) 0-1 Dreelinck, Jacob 3.0 (1598)
3 Cappan, Pjotr 3.0 (1546) 1-0 Decraene, Merlijn 1.0 (1144)
4 Van Parys, Dago 1.0 (905) 0-1 Musabayeva, Diana 2.0 (1500)
5 Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 1-0 Wang, Yixuan 0.0 (0)
6 Bertels, Arne 1.0 (0) 0-1 Chen, Jiaqi 2.5 (1390)
7 Morote, Mare 2.0 (1387) 0-1 Brand, Leonard 1.5 (0)
8 Camps, Rune 2.0 (0) 0-1 Smolders, Oscar 2.0 (1362)
9 Boatca, Luca 2.5 (1359) 1-0 Dewyngaert, Wout 1.0 (0)
10 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0) 0-1 Oloeriu, Calin 2.0 (1353)
11 Wouters, Tibo 2.0 (1347) 1-0 Akulov, Vladimir 1.0 (0)
12 Hanssens, Daan 1.0 (0) 0-1 Vantorre, Nils 2.0 (1320)
13 Gellinck, Simon 1.0 (1314) 0-1 Kolkiran, Kerem 1.0 (0)
14 Morren, Amber 0.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 2.0 (1310)
15 Decraene, Jade 2.0 (1308) 0-1 Ognyanov, Daniel 1.0 (0)
16 Pauwels, Wout 0.0 (0) 0-1 Wibowo, Ruben 2.0 (1293)
17 Dutre, Wonder 2.5 (1258) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 1.0 (0)
18 Stynen, Lisa 1.0 (0) 0-1 Roose, Hoara 2.0 (1228)
19 Akulov, Vsevolod 2.0 (1218) 1-0 Vissers, Robbe 1.0 (0)
  Froeyman, Evelien 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vantorre, Nils 2.0 (1320) 0-1 Goossens, Senne 3.0 (1628)
2 Dreelinck, Jacob 3.0 (1598) 1-0 Wouters, Tibo 2.0 (1347)
3 Mernier, Martin 2.0 (1310) 0-1 Cappan, Pjotr 3.0 (1546)
4 Musabayeva, Diana 2.0 (1500) 1-0 Wibowo, Ruben 2.0 (1293)
5 Roose, Hoara 2.0 (1228) 1-0 Vanherck, Jorre 1.0 (1427)
6 Chen, Jiaqi 2.5 (1390) ½-½ Dutre, Wonder 2.5 (1258)
7 Smolders, Oscar 2.0 (1362) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.0 (1218)
8 Brand, Leonard 1.5 (0) ½-½ Boatca, Luca 2.5 (1359)
9 Oloeriu, Calin 2.0 (1353) 1-0 Kolkiran, Kerem 1.0 (0)
10 Ognyanov, Daniel 1.0 (0) 0-1 Morote, Mare 2.0 (1387)
11 Dewyngaert, Wout 1.0 (0) 0-1 Gellinck, Simon 1.0 (1314)
12 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 2.0 (1308)
13 Cotman, Lothar 1.0 (1198) 0-1 Hanssens, Daan 1.0 (0)
14 Akulov, Vladimir 1.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1181)
15 Decraene, Merlijn 1.0 (1144) 1-0 Morren, Amber 0.0 (0)
16 Pauwels, Wout 0.0 (0) 0-1 Van Parys, Dago 1.0 (905)
17 Wang, Yixuan 0.0 (0) 0-1 Stynen, Lisa 1.0 (0)
18 Przybyszewski, Mateusz 1.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 1.0 (0)
19 Vissers, Robbe 1.0 (0) 0-1 Camps, Rune 2.0 (0)
  Froeyman, Evelien 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goossens, Senne 3.0 (1628) 1-0 Musabayeva, Diana 2.0 (1500)
2 Smolders, Oscar 2.0 (1362) 0-1 Dreelinck, Jacob 3.0 (1598)
3 Cappan, Pjotr 3.0 (1546) 1-0 Oloeriu, Calin 2.0 (1353)
4 Boatca, Luca 2.5 (1359) 1-0 Roose, Hoara 2.0 (1228)
5 Dutre, Wonder 2.5 (1258) 1-0 Brand, Leonard 1.5 (0)
6 Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0-1 Chen, Jiaqi 2.5 (1390)
7 Morote, Mare 2.0 (1387) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1181)
8 Wouters, Tibo 2.0 (1347) 1-0 Decraene, Merlijn 1.0 (1144)
9 Van Parys, Dago 1.0 (905) 0-1 Vantorre, Nils 2.0 (1320)
10 Gellinck, Simon 1.0 (1314) 0-1 Camps, Rune 2.0 (0)
11 Hanssens, Daan 1.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 2.0 (1310)
12 Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 2.0 (1308)
13 Wibowo, Ruben 2.0 (1293) 1-0 Ognyanov, Daniel 1.0 (0)
14 Akulov, Vsevolod 2.0 (1218) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 1.0 (0)
15 Stynen, Lisa 1.0 (0) 0-1 Cotman, Lothar 1.0 (1198)
16 Akulov, Vladimir 1.0 (0) 1-0 Wang, Yixuan 0.0 (0)
17 Bertels, Arne 1.0 (0) 1-0 Pauwels, Wout 0.0 (0)
18 Morren, Amber 0.0 (0) 0-1 Dewyngaert, Wout 1.0 (0)
19 Vissers, Robbe 1.0 (0) 1-0 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0)
  Froeyman, Evelien 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/02/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 3.0 (1598) - Goossens, Senne 3.0 (1628)
2 Dutre, Wonder 2.5 (1258) - Cappan, Pjotr 3.0 (1546)
3 Musabayeva, Diana 2.0 (1500) - Boatca, Luca 2.5 (1359)
4 Mernier, Martin 2.0 (1310) - Morote, Mare 2.0 (1387)
5 Decraene, Jade 2.0 (1308) - Smolders, Oscar 2.0 (1362)
6 Oloeriu, Calin 2.0 (1353) - Wibowo, Ruben 2.0 (1293)
7 Roose, Hoara 2.0 (1228) - Wouters, Tibo 2.0 (1347)
8 Vantorre, Nils 2.0 (1320) - Akulov, Vsevolod 2.0 (1218)
9 Brand, Leonard 1.5 (0) - Gellinck, Simon 1.0 (1314)
10 Dewyngaert, Wout 1.0 (0) - Vanherck, Jorre 1.0 (1427)
11 Cotman, Lothar 1.0 (1198) - Bertels, Arne 1.0 (0)
12 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1181) - Hanssens, Daan 1.0 (0)
13 Decraene, Merlijn 1.0 (1144) - Stynen, Lisa 1.0 (0)
14 Ognyanov, Daniel 1.0 (0) - Van Parys, Dago 1.0 (905)
15 Przybyszewski, Mateusz 1.0 (0) - Akulov, Vladimir 1.0 (0)
16 Froeyman, Evelien 0.0 (0) - Vissers, Robbe 1.0 (0)
17 Pauwels, Wout 0.0 (0) - Dubois, Sebastiaan 0.0 (0)
18 Wang, Yixuan 0.0 (0) - Morren, Amber 0.0 (0)
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Goossens, Senne (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1628
FIDE-ID254525
F-Elo1559
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cotman, Lothar BEL 1198 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vantorre, Nils BEL 1320 2.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1500 2.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1404 8.0 Totaal 3.0 2.45 +0.55
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1598
FIDE-ID250511
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wouters, Tibo BEL 1347 2.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Smolders, Oscar BEL 1362 2.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Goossens, Senne BEL 1628 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1379 8.0 Totaal 3.0 2.53 +0.47
Begin van de pagina
Cappan, Pjotr (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1517
FIDE-ID249300
F-Elo1546
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene, Merlijn BEL 1144 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mernier, Martin BEL 1310 2.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 3      Oloeriu, Calin BEL 1353 2.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 2      Dutre, Wonder BEL 1258 2.5 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 7.5 Totaal 3.0 2.47 +0.53
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 17)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 Z - ½ 1.5 0.32 +0.18
3 5      Brand, Leonard BEL 0 1.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Cappan, Pjotr BEL 1546 3.0 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 8.0 Totaal 2.5 2.16 +0.34
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1344
FIDE-ID1259660
F-Elo1359
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Brand, Leonard BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 4      Roose, Hoara BEL 1228 2.0 W - 1 2.5 0.68 +0.32
4 3      Musabayeva, Diana BEL 1500 2.0 Z ^ - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1364 6.5 Totaal 2.5 2.52 -0.02
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1375
FIDE-ID251569
F-Elo1390
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bertels, Arne BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dutre, Wonder BEL 1258 2.5 W - ½ 1.5 0.68 -0.18
3 6      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 Z - 1 2.5 0.45 +0.55
4        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1342 4.5 Totaal 2.5 2.05 +0.45
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1345
FIDE-ID258091
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Camps, Rune BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akulov, Vsevolod BEL 1218 2.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
3 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 3.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 5      Decraene, Jade BEL 1308 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1374 9.0 Totaal 2.0 1.81 +0.19
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1500
FIDE-ID254720
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Parys, Dago BEL 905 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Wibowo, Ruben BEL 1293 2.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Goossens, Senne BEL 1628 3.0 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
4 3      Boatca, Luca BEL 1359 2.5 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1296 8.5 Totaal 2.0 2.02 -0.02
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1347
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulov, Vladimir BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 3.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 8      Decraene, Merlijn BEL 1144 1.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 7      Roose, Hoara BEL 1228 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1323 7.0 Totaal 2.0 1.87 +0.13
Begin van de pagina
Vantorre, Nils (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1320
FIDE-ID258474
F-Elo1260
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hanssens, Daan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Goossens, Senne BEL 1628 3.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 9      Van Parys, Dago BEL 905 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Akulov, Vsevolod BEL 1218 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 7.0 Totaal 2.0 1.98 +0.02
Begin van de pagina
Roose, Hoara (Rank: 18)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1191
FIDE-ID248240
F-Elo1228
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Stynen, Lisa BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 W - 1 2.0 0.24 +0.76
3 4      Boatca, Luca BEL 1359 2.5 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
4 7      Wouters, Tibo BEL 1347 2.0 W v - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1377 6.5 Totaal 2.0 1.48 +0.52
Begin van de pagina
Oloeriu, Calin (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1353
FIDE-ID253022
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dubois, Sebastiaan BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 3.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 6      Wibowo, Ruben BEL 1293 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 6.0 Totaal 2.0 2.09 -0.09
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 19)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vissers, Robbe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Smolders, Oscar BEL 1362 2.0 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 14      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vantorre, Nils BEL 1320 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1341 6.0 Totaal 2.0 2.15 -0.15
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1247
FIDE-ID254886
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Morren, Amber BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 3.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 11      Hanssens, Daan BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Morote, Mare BEL 1387 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 6.0 Totaal 2.0 2.04 -0.04
Begin van de pagina
Camps, Rune (Rank: 27)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo0
FIDE-ID262269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smolders, Oscar BEL 1362 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vissers, Robbe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Gellinck, Simon BEL 1314 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 4.0 Totaal 2.0 0.66 +1.34
Begin van de pagina
Morote, Mare (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.15404
N-Elo1259
FIDE-ID251038
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Brand, Leonard BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Ognyanov, Daniel BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 1.0 W ^ 1 2.0 0.76 +0.24
4 4      Mernier, Martin BEL 1310 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 5.5 Totaal 2.0 2.60 -0.60
Begin van de pagina
Wibowo, Ruben (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15305
N-Elo1293
FIDE-ID248908
F-Elo1280
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Pauwels, Wout BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayeva, Diana BEL 1500 2.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 13      Ognyanov, Daniel BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Oloeriu, Calin BEL 1353 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 5.0 Totaal 2.0 2.07 -0.07
Begin van de pagina
Decraene, Jade (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1185
FIDE-ID258415
F-Elo1308
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ognyanov, Daniel BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Dubois, Sebastiaan BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Smolders, Oscar BEL 1362 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1362 4.0 Totaal 2.0 2.76 -0.76
Begin van de pagina
Brand, Leonard (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo0
FIDE-ID258318
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Morote, Mare BEL 1387 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Boatca, Luca BEL 1359 2.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 5      Dutre, Wonder BEL 1258 2.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 9      Gellinck, Simon BEL 1314 1.0 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 8.0 Totaal 1.5 0.24 +1.26
Begin van de pagina
Ognyanov, Daniel (Rank: 34)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17346
N-Elo0
FIDE-ID258350
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Decraene, Jade BEL 1308 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Morote, Mare BEL 1387 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Wibowo, Ruben BEL 1293 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Van Parys, Dago BEL 905 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1223 7.0 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Beukenhorst, Gabriel (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1181
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Akulov, Vladimir BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Morote, Mare BEL 1387 2.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 12      Hanssens, Daan BEL 0 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 7.0 Totaal 1.0 1.24 -0.24
Begin van de pagina
Przybyszewski, Mateusz (Rank: 36)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15013
N-Elo0
FIDE-ID251780
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dutre, Wonder BEL 1258 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Bertels, Arne BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Akulov, Vsevolod BEL 1218 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Akulov, Vladimir BEL 0 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1238 6.5 Totaal 1.0 0.66 +0.34
Begin van de pagina
Kolkiran, Kerem (Rank: 32)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo0
FIDE-ID260568
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Gellinck, Simon BEL 1314 1.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Oloeriu, Calin BEL 1353 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Decraene, Jade BEL 1308 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 5.0 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vantorre, Nils BEL 1320 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Cotman, Lothar BEL 1198 1.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 11      Mernier, Martin BEL 1310 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 6.0 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1102
FIDE-ID255556
F-Elo1144
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Morren, Amber BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Wouters, Tibo BEL 1347 2.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 13      Stynen, Lisa BEL 0 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 6.0 Totaal 1.0 1.24 -0.24
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 20)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1197
FIDE-ID255173
F-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Goossens, Senne BEL 1628 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Hanssens, Daan BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 15      Stynen, Lisa BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Bertels, Arne BEL 0 1.0 W ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1628 6.0 Totaal 1.0 1.92 -0.92
Begin van de pagina
Vanherck, Jorre (Rank: 5)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1265
FIDE-ID252468
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Wang, Yixuan BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Roose, Hoara BEL 1228 2.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
3 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 W - 0 1.0 0.55 -0.55
4 10      Dewyngaert, Wout BEL 0 1.0 Z ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1309 5.5 Totaal 1.0 2.23 -1.23
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 13)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1314
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Dewyngaert, Wout BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Camps, Rune BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Brand, Leonard BEL 0 1.5 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 5.5 Totaal 1.0 2.76 -1.76
Begin van de pagina
Van Parys, Dago (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo905
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva, Diana BEL 1500 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Pauwels, Wout BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Vantorre, Nils BEL 1320 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Ognyanov, Daniel BEL 0 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1410 5.0 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Vissers, Robbe (Rank: 38)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19983
N-Elo0
FIDE-ID262340
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Akulov, Vsevolod BEL 1218 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Camps, Rune BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Dubois, Sebastiaan BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Froeyman, Evelien BEL 0 0.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 4.0 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Bertels, Arne (Rank: 25)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
FIDE-ID262331
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Pauwels, Wout BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Cotman, Lothar BEL 1198 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1294 4.5 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Dewyngaert, Wout (Rank: 28)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Boatca, Luca BEL 1359 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Gellinck, Simon BEL 1314 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Morren, Amber BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1366 4.5 Totaal 1.0 0.66 +0.34
Begin van de pagina
Stynen, Lisa (Rank: 37)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
FIDE-ID258113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Roose, Hoara BEL 1228 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Wang, Yixuan BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Cotman, Lothar BEL 1198 1.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Decraene, Merlijn BEL 1144 1.0 Z v - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1190 4.0 Totaal 1.0 0.66 +0.34
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 24)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Wouters, Tibo BEL 1347 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Wang, Yixuan BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1264 4.0 Totaal 1.0 0.66 +0.34
Begin van de pagina
Dubois, Sebastiaan (Rank: 29)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo0
FIDE-ID262277
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Oloeriu, Calin BEL 1353 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Decraene, Jade BEL 1308 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Vissers, Robbe BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Pauwels, Wout BEL 0 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1330 5.0 Totaal 0.0 0.66 -0.66
Begin van de pagina
Froeyman, Evelien (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo0
FIDE-ID262170
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 16      Vissers, Robbe BEL 0 1.0 W v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 1.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Morren, Amber (Rank: 33)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Mernier, Martin BEL 1310 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Decraene, Merlijn BEL 1144 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Dewyngaert, Wout BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Wang, Yixuan BEL 0 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 4.0 Totaal 0.0 0.66 -0.66
Begin van de pagina
Pauwels, Wout (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Wibowo, Ruben BEL 1293 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Parys, Dago BEL 905 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Bertels, Arne BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Dubois, Sebastiaan BEL 0 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1099 4.0 Totaal 0.0 0.66 -0.66
Begin van de pagina
Wang, Yixuan (Rank: 39)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Stynen, Lisa BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Akulov, Vladimir BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Morren, Amber BEL 0 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 3.0 Totaal 0.0 1.08 -1.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 B Med1 #Win Vsch. SB
1 Goossens, Senne 1 1628 2149 3.0 26 W 1 10 Z 1 8 W 1 2 Z - 5.00 3 6.0 5.00
2 Dreelinck, Jacob 2 1598 2102 3.0 21 Z 1 9 W 1 7 Z 1 1 W - 5.00 3 6.0 5.00
3 Cappan, Pjotr 3 1546 2070 3.0 25 W 1 14 Z 1 12 W 1 4 Z - 5.00 3 6.0 5.00
4 Dutre, Wonder 17 1258 1308 2.5 22 W 1 6 Z ½ 19 W 1 3 W - 5.00 2 5.0 3.75
5 Boatca, Luca 9 1359 1322 2.5 32 W 1 19 Z ½ 11 W 1 8 Z - 4.50 2 5.0 3.75
6 Chen, Jiaqi 6 1390 1498 2.5 31 Z 1 4 W ½ 27 Z 1 A 4.50 2 5.0 3.25
7 Smolders, Oscar 8 1362 1376 2.0 15 Z 1 13 W 1 2 W 0 18 Z - 7.00 2 5.0 4.00
8 Musabayeva, Diana 4 1500 1457 2.0 29 Z 1 17 W 1 1 Z 0 5 W - 6.00 2 5.0 3.00
9 Wouters, Tibo 11 1347 1347 2.0 34 W 1 2 Z 0 25 W 1 11 Z - 5.00 2 4.0 2.00
10 Vantorre, Nils 12 1320 1273 2.0 24 Z 1 1 W 0 29 Z 1 13 W - 5.00 2 4.0 2.00
11 Roose, Hoara 18 1228 1322 2.0 33 Z 1 27 W 1 5 Z 0 9 W - 4.50 2 5.0 2.00
12 Oloeriu, Calin 10 1353 1268 2.0 35 Z 1 23 W 1 3 Z 0 17 W - 4.00 2 5.0 1.00
13 Akulov, Vsevolod 19 1218 1116 2.0 30 W 1 7 Z 0 22 W 1 10 Z - 4.00 2 4.0 2.00
14 Mernier, Martin 14 1310 1239 2.0 37 Z 1 3 W 0 24 Z 1 16 W - 4.00 2 4.0 1.00
15 Camps, Rune 27 0 1009 2.0 7 W 0 30 Z 1 28 Z 1 A 4.00 2 3.0 2.00
16 Morote, Mare 7 1387 1169 2.0 19 W 0 20 Z 1 21 W 1 14 Z - 3.50 2 3.0 2.00
17 Wibowo, Ruben 16 1293 1212 2.0 38 Z 1 8 Z 0 20 W 1 12 Z - 3.00 2 4.0 1.00
18 Decraene, Jade 15 1308 1025 2.0 20 W 0 35 Z 1 23 Z 1 7 W - 2.00 2 3.0 1.00
19 Brand, Leonard 26 0 1335 1.5 16 Z 1 5 W ½ 4 Z 0 28 W - 7.00 1 4.0 3.25
20 Ognyanov, Daniel 34 0 1204 1.0 18 Z 1 16 W 0 17 Z 0 29 W - 6.00 1 3.0 2.00
21 Beukenhorst, Gabriel 21 1181 1125 1.0 2 W 0 34 Z 1 16 Z 0 24 W - 6.00 1 2.0 1.00
22 Przybyszewski, Mateusz 36 0 700 1.0 4 Z 0 31 W 1 13 Z 0 34 W - 5.50 1 2.0 1.00
23 Kolkiran, Kerem 32 0 1200 1.0 28 Z 1 12 Z 0 18 W 0 A 5.00 1 3.0 1.00
24 Hanssens, Daan 31 0 1151 1.0 10 W 0 26 Z 1 14 W 0 21 Z - 5.00 1 2.0 1.00
25 Decraene, Merlijn 22 1144 1087 1.0 3 Z 0 37 W 1 9 Z 0 33 W - 5.00 1 2.0 0.00
26 Cotman, Lothar 20 1198 940 1.0 1 Z 0 24 W 0 33 Z 1 31 W - 5.00 1 1.0 1.00
27 Vanherck, Jorre 5 1427 1090 1.0 39 W 1 11 Z 0 6 W 0 32 Z - 4.50 1 3.0 0.00
28 Gellinck, Simon 13 1314 789 1.0 23 W 0 32 Z 1 15 W 0 19 Z - 4.00 1 2.0 1.00
29 Van Parys, Dago 23 905 913 1.0 8 W 0 38 Z 1 10 W 0 20 Z - 4.00 1 2.0 0.00
30 Vissers, Robbe 38 0 281 1.0 13 Z 0 15 W 0 35 W 1 36 Z - 4.00 1 1.0 0.00
31 Bertels, Arne 25 0 338 1.0 6 W 0 22 Z 0 38 W 1 26 Z - 3.50 1 1.0 0.00
32 Dewyngaert, Wout 28 0 766 1.0 5 Z 0 28 W 0 37 Z 1 27 W - 3.50 1 1.0 0.00
33 Stynen, Lisa 37 0 684 1.0 11 W 0 39 Z 1 26 W 0 25 Z - 3.00 1 2.0 0.00
34 Akulov, Vladimir 24 0 718 1.0 9 Z 0 21 W 0 39 W 1 22 Z - 3.00 1 1.0 0.00
35 Dubois, Sebastiaan 29 0 87 0.0 12 W 0 18 W 0 30 Z 0 38 Z - 5.00 0 0.0 0.00
36 Froeyman, Evelien 30 0 0 0.0 A A A 30 W - 4.50 0 0.0 0.00
37 Morren, Amber 33 0 18 0.0 14 W 0 25 Z 0 32 W 0 39 Z - 4.00 0 0.0 0.00
38 Pauwels, Wout 35 0 -67 0.0 17 W 0 29 W 0 31 Z 0 35 W - 4.00 0 0.0 0.00
39 Wang, Yixuan 39 0 -324 0.0 27 Z 0 33 W 0 34 Z 0 37 W - 3.00 0 0.0 0.00
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/16 07:55