SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2019 -14 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut Keustermans
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 09/02/2019 tot 17/02/2019
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Dreelinck, Adriaan -14 M 1684 Geraardsbergen 7.5 1840 27.50 7 41.5 39.00 -
2 Nemegeer, Arne -14 M 1737 Aalter 7.0 1813 28.00 5 36.0 40.00 -
3 Beukema, Constantijn -14 M 1896 Brasschaat 6.5 1766 27.00 6 33.0 31.50 -
4 De Rycke, Tyani -14 F 1749 LSV-Chesspirant 6.0 1712 29.50 5 35.0 31.50 -
5 Verboven, Wout -14 M 1723 Dolle Toren Leuven 6.0 1663 27.50 4 31.0 33.00 -
6 Vranckx, Jonas -14 M 1408 Mechelen 6.0 1561 24.50 5 28.0 28.25 -
7 D'Haenens, Leon -14 M 1567 LSV-Chesspirant 6.0 1593 23.50 4 29.0 27.25 -
8 Naessens, Wolf -14 M 1499 LSV-Chesspirant 5.5 1541 26.50 5 30.5 25.25 -
9 Wibowo, Kevin -14 M 1568 Mechelen 5.5 1493 26.50 4 29.0 26.75 -
10 Huysmans, Quinten -14 M 1246 Neerpelt 5.5 1513 25.00 5 25.5 24.75 -
11 Degrave, Robbert -14 M 1596 Roeselare 5.5 1574 24.50 5 27.5 25.00 -
12 Paes, Martijn -14 M 1544 Dolle Toren Leuven 5.0 1535 27.00 4 25.5 21.25 -
13 Schrevens, Simon -14 M 1462 Hoboken 5.0 1389 25.00 5 26.0 20.00 -
14 Roose, Casimir -14 M 1386 KBSK Brugge 5.0 1461 25.00 5 25.0 21.50 -
15 Victor, Julian -14 M 1478 KGSRL Gent 5.0 1439 24.00 5 28.0 16.50 -
16 Peeters, Alex -14 M 1599 Bredene 5.0 1467 24.00 4 27.0 21.00 -
17 Morote, Luna -14 F 1329 TSMechelen 4.5 1356 23.50 4 25.0 17.75 -
18 a (1,2,3) Akulov, Mikhail -14 M 1703 Leopoldsburg 4.5 1568 23.00 4 18.5 17.50 -
19 Dewever, Niel -14 M 1287 Waregem 4.5 1239 21.00 4 19.0 13.25 -
20 Smolders, Bavo -14 M 1445 Turnhout 4.5 1206 19.50 4 20.0 14.25 -
21 Roymans, Liese -14 F 1355 Geel 4.0 1203 23.00 3 21.5 14.50 -
22 Kuijpers, Maura -14 F 890 Neerpelt 4.0 1208 21.00 4 22.0 12.50 -
23 a (7) Jeurissen, Brent -14 M 1249 Overpelt 4.0 1249 20.50 4 17.0 11.50 -
24 Debunne, Lasse -14 M 1265 LSV-Chesspirant 4.0 1193 20.50 3 19.0 12.75 -
25 Robijns, Krieke -14 M 0 Heusden 4.0 1091 19.50 4 16.0 14.50 -
26 Ognyanov, Michail -14 M 0 Leuven Centraal 3.5 1357 23.50 3 20.5 12.50 -
27 Vansteenhuyse, Rune -14 M 0 Tielt 3.5 1308 23.00 3 21.0 12.50 -
28 Loncke, Daan -14 M 0 Gistel 3.5 846 19.00 3 15.5 11.00 -
29 Knockaert, Milo -14 M 1234 Mechelen 3.5 1205 18.50 3 12.0 9.00 -
30 Goossens, Anouck -14 F 1325 Turnhout 3.5 1012 16.50 3 14.0 9.50 -
31 Van Droogenbroeck, Mats -14 M 1214 Kapelle-op-den-Bos 3.0 1029 19.50 1 17.5 10.50 -
32 Viaene, Pieter -14 M 0 Mechelen 3.0 651 18.50 2 13.0 7.50 -
33 Hoogmartens, Armin -14 M 1321 Eisden 3.0 930 18.00 1 14.0 9.25 -
34 Hofman, Wout -14 M 1018 Opwijk 3.0 914 17.50 2 11.5 8.50 -
35 Jacobs, Maarten -14 M 0 Oude God Mortsel 2.5 771 16.00 2 11.0 7.50 -
36 A (4,5,6,7,8,9) Vanhee, Lars -14 M 1931 KBSK Brugge 2.0 1660 23.50 1 16.5 10.50 -
37 Van Eester, Vic -14 M 1002 Houthalen-Oost 2.0 890 21.00 2 12.0 6.00 -
38 A (7,8,9) Vanherck, Yannick -14 M 1375 Opwijk 2.0 1075 19.50 2 15.0 8.00 -
39 Eijkenboom, Luca-Zsofia -14 F 0 Overpelt 2.0 751 16.50 1 3.0 2.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vanhee, Lars 2.0 (1931) 1-0 Morote, Luna 4.5 (1329)
2 Goossens, Anouck 3.5 (1325) 0-1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896)
3 De Rycke, Tyani 6.0 (1749) 1-0 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321)
4 Dewever, Niel 4.5 (1287) 0-1 Nemegeer, Arne 7.0 (1737)
5 Verboven, Wout 6.0 (1723) 1-0 Debunne, Lasse 4.0 (1265)
6 Jeurissen, Brent 4.0 (1249) 0-1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684)
7 Peeters, Alex 5.0 (1599) 1-0 Huysmans, Quinten 5.5 (1246)
8 Knockaert, Milo 3.5 (1234) 0-1 Degrave, Robbert 5.5 (1596)
9 Wibowo, Kevin 5.5 (1568) ½-½ Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214)
10 Hofman, Wout 3.0 (1018) 0-1 D'Haenens, Leon 6.0 (1567)
11 Paes, Martijn 5.0 (1544) 1-0 Van Eester, Vic 2.0 (1002)
12 Kuijpers, Maura 4.0 (890) 0-1 Naessens, Wolf 5.5 (1499)
13 Victor, Julian 5.0 (1478) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
14 Jacobs, Maarten 2.5 (0) 0-1 Schrevens, Simon 5.0 (1462)
15 Smolders, Bavo 4.5 (1445) 0-1 Loncke, Daan 3.5 (0)
16 Ognyanov, Michail 3.5 (0) ½-½ Vranckx, Jonas 6.0 (1408)
17 Roose, Casimir 5.0 (1386) 1-0 Robijns, Krieke 4.0 (0)
18 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0) 1-0 Vanherck, Yannick 2.0 (1375)
19 Roymans, Liese 4.0 (1355) 0-1 Viaene, Pieter 3.0 (0)
  Akulov, Mikhail 4.5 (1703) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 D'Haenens, Leon 6.0 (1567) ½-½ Vanhee, Lars 2.0 (1931)
2 Beukema, Constantijn 6.5 (1896) ½-½ Paes, Martijn 5.0 (1544)
3 Naessens, Wolf 5.5 (1499) 0-1 De Rycke, Tyani 6.0 (1749)
4 Nemegeer, Arne 7.0 (1737) 1-0 Victor, Julian 5.0 (1478)
5 Schrevens, Simon 5.0 (1462) 1-0 Verboven, Wout 6.0 (1723)
6 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684) 1-0 Roose, Casimir 5.0 (1386)
7 Viaene, Pieter 3.0 (0) 0-1 Peeters, Alex 5.0 (1599)
8 Degrave, Robbert 5.5 (1596) 0-1 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0)
9 Loncke, Daan 3.5 (0) 0-1 Wibowo, Kevin 5.5 (1568)
10 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214) 0-1 Ognyanov, Michail 3.5 (0)
11 Vranckx, Jonas 6.0 (1408) 1-0 Smolders, Bavo 4.5 (1445)
12 Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 1-0 Knockaert, Milo 3.5 (1234)
13 Huysmans, Quinten 5.5 (1246) 1-0 Roymans, Liese 4.0 (1355)
14 Morote, Luna 4.5 (1329) 1-0 Hofman, Wout 3.0 (1018)
15 Van Eester, Vic 2.0 (1002) 1-0 Goossens, Anouck 3.5 (1325)
16 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321) 0-1 Kuijpers, Maura 4.0 (890)
17 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 4.5 (1287)
18 Debunne, Lasse 4.0 (1265) ½-½ Jacobs, Maarten 2.5 (0)
19 Robijns, Krieke 4.0 (0) 0-1 Jeurissen, Brent 4.0 (1249)
  Akulov, Mikhail 4.5 (1703) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Tyani 6.0 (1749) 1-0 Schrevens, Simon 5.0 (1462)
2 Peeters, Alex 5.0 (1599) ½-½ Nemegeer, Arne 7.0 (1737)
3 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0) 0-1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684)
4 Vanhee, Lars 2.0 (1931) ½-½ Vranckx, Jonas 6.0 (1408)
5 Ognyanov, Michail 3.5 (0) 0-1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896)
6 Wibowo, Kevin 5.5 (1568) ½-½ D'Haenens, Leon 6.0 (1567)
7 Paes, Martijn 5.0 (1544) 0-1 Degrave, Robbert 5.5 (1596)
8 Verboven, Wout 6.0 (1723) 1-0 Huysmans, Quinten 5.5 (1246)
9 Dewever, Niel 4.5 (1287) 0-1 Naessens, Wolf 5.5 (1499)
10 Victor, Julian 5.0 (1478) 1-0 Van Eester, Vic 2.0 (1002)
11 Roose, Casimir 5.0 (1386) 1-0 Loncke, Daan 3.5 (0)
12 Jeurissen, Brent 4.0 (1249) 0-1 Vanherck, Yannick 2.0 (1375)
13 Kuijpers, Maura 4.0 (890) 0-1 Morote, Luna 4.5 (1329)
14 Debunne, Lasse 4.0 (1265) 1-0 Viaene, Pieter 3.0 (0)
15 Jacobs, Maarten 2.5 (0) 0-1 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214)
16 Smolders, Bavo 4.5 (1445) 1-0 Knockaert, Milo 3.5 (1234)
17 Roymans, Liese 4.0 (1355) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
18 Goossens, Anouck 3.5 (1325) 0-1 Robijns, Krieke 4.0 (0)
19 Hofman, Wout 3.0 (1018) ½-½ Hoogmartens, Armin 3.0 (1321)
  Akulov, Mikhail 4.5 (1703) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684) 1-0 De Rycke, Tyani 6.0 (1749)
2 Beukema, Constantijn 6.5 (1896) 1-0 Peeters, Alex 5.0 (1599)
3 Nemegeer, Arne 7.0 (1737) ½-½ Verboven, Wout 6.0 (1723)
4 Degrave, Robbert 5.5 (1596) 1-0 Schrevens, Simon 5.0 (1462)
5 Vranckx, Jonas 6.0 (1408) 0-1 Wibowo, Kevin 5.5 (1568)
6 D'Haenens, Leon 6.0 (1567) 0-1 Roose, Casimir 5.0 (1386)
7 Naessens, Wolf 5.5 (1499) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0)
8 Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 0-1 Victor, Julian 5.0 (1478)
9 Morote, Luna 4.5 (1329) 0-1 Paes, Martijn 5.0 (1544)
10 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214) ½-½ Debunne, Lasse 4.0 (1265)
11 Huysmans, Quinten 5.5 (1246) 1-0 Ognyanov, Michail 3.5 (0)
12 Van Eester, Vic 2.0 (1002) 0-1 Smolders, Bavo 4.5 (1445)
13 Loncke, Daan 3.5 (0) 0-1 Roymans, Liese 4.0 (1355)
14 Robijns, Krieke 4.0 (0) 1-0 Dewever, Niel 4.5 (1287)
15 Viaene, Pieter 3.0 (0) 0-1 Jeurissen, Brent 4.0 (1249)
16 Hofman, Wout 3.0 (1018) 0-1 Kuijpers, Maura 4.0 (890)
17 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321) 1-0 Jacobs, Maarten 2.5 (0)
18 Knockaert, Milo 3.5 (1234) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1703)
19 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Goossens, Anouck 3.5 (1325)
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896) 0-1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684)
2 De Rycke, Tyani 6.0 (1749) 1-0 Degrave, Robbert 5.5 (1596)
3 Roose, Casimir 5.0 (1386) 0-1 Nemegeer, Arne 7.0 (1737)
4 Wibowo, Kevin 5.5 (1568) 0-1 Naessens, Wolf 5.5 (1499)
5 Victor, Julian 5.0 (1478) 1-0 Peeters, Alex 5.0 (1599)
6 Verboven, Wout 6.0 (1723) 1-0 Paes, Martijn 5.0 (1544)
7 Debunne, Lasse 4.0 (1265) 0-1 D'Haenens, Leon 6.0 (1567)
8 Schrevens, Simon 5.0 (1462) 0-1 Huysmans, Quinten 5.5 (1246)
9 Smolders, Bavo 4.5 (1445) 1-0 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214)
10 Jeurissen, Brent 4.0 (1249) 0-1 Vranckx, Jonas 6.0 (1408)
11 Kuijpers, Maura 4.0 (890) 1-0 Vanherck, Yannick 2.0 (1375)
12 Roymans, Liese 4.0 (1355) 1-0 Robijns, Krieke 4.0 (0)
13 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0) 0-1 Morote, Luna 4.5 (1329)
14 Ognyanov, Michail 3.5 (0) 1-0 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321)
15 Akulov, Mikhail 4.5 (1703) 1-0 Van Eester, Vic 2.0 (1002)
16 Goossens, Anouck 3.5 (1325) 1-0 Loncke, Daan 3.5 (0)
17 Dewever, Niel 4.5 (1287) 1-0 Viaene, Pieter 3.0 (0)
18 Jacobs, Maarten 2.5 (0) 1-0 Hofman, Wout 3.0 (1018)
19 Knockaert, Milo 3.5 (1234) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684) 1-0 Victor, Julian 5.0 (1478)
2 Nemegeer, Arne 7.0 (1737) ½-½ De Rycke, Tyani 6.0 (1749)
3 Naessens, Wolf 5.5 (1499) 0-1 Verboven, Wout 6.0 (1723)
4 Degrave, Robbert 5.5 (1596) 0-1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896)
5 Morote, Luna 4.5 (1329) ½-½ Wibowo, Kevin 5.5 (1568)
6 D'Haenens, Leon 6.0 (1567) ½-½ Roymans, Liese 4.0 (1355)
7 Huysmans, Quinten 5.5 (1246) 1-0 Smolders, Bavo 4.5 (1445)
8 Vranckx, Jonas 6.0 (1408) 1-0 Kuijpers, Maura 4.0 (890)
9 Paes, Martijn 5.0 (1544) 1-0 Roose, Casimir 5.0 (1386)
10 Peeters, Alex 5.0 (1599) 1-0 Ognyanov, Michail 3.5 (0)
11 Akulov, Mikhail 4.5 (1703) 1-0 Jeurissen, Brent 4.0 (1249)
12 Schrevens, Simon 5.0 (1462) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0)
13 Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 0-1 Dewever, Niel 4.5 (1287)
14 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214) ½-½ Goossens, Anouck 3.5 (1325)
15 Robijns, Krieke 4.0 (0) 0-1 Debunne, Lasse 4.0 (1265)
16 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321) ½-½ Knockaert, Milo 3.5 (1234)
17 Van Eester, Vic 2.0 (1002) 1-0 Jacobs, Maarten 2.5 (0)
18 Loncke, Daan 3.5 (0) 1-0 Viaene, Pieter 3.0 (0)
19 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Hofman, Wout 3.0 (1018)
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verboven, Wout 6.0 (1723) ½-½ Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684)
2 Beukema, Constantijn 6.5 (1896) 0-1 Nemegeer, Arne 7.0 (1737)
3 De Rycke, Tyani 6.0 (1749) 1-0 Vranckx, Jonas 6.0 (1408)
4 Victor, Julian 5.0 (1478) 0-1 Naessens, Wolf 5.5 (1499)
5 Wibowo, Kevin 5.5 (1568) 1-0 Huysmans, Quinten 5.5 (1246)
6 Roymans, Liese 4.0 (1355) ½-½ Peeters, Alex 5.0 (1599)
7 Paes, Martijn 5.0 (1544) 0-1 D'Haenens, Leon 6.0 (1567)
8 Smolders, Bavo 4.5 (1445) 0-1 Morote, Luna 4.5 (1329)
9 Roose, Casimir 5.0 (1386) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1703)
10 Dewever, Niel 4.5 (1287) 0-1 Degrave, Robbert 5.5 (1596)
11 Debunne, Lasse 4.0 (1265) 0-1 Schrevens, Simon 5.0 (1462)
12 Kuijpers, Maura 4.0 (890) 1-0 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214)
13 Goossens, Anouck 3.5 (1325) 0-1 Ognyanov, Michail 3.5 (0)
14 Loncke, Daan 3.5 (0) ½-½ Hoogmartens, Armin 3.0 (1321)
15 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0) 1-0 Van Eester, Vic 2.0 (1002)
16 Hofman, Wout 3.0 (1018) 1-0 Robijns, Krieke 4.0 (0)
17 Jacobs, Maarten 2.5 (0) 0-1 Knockaert, Milo 3.5 (1234)
18 Viaene, Pieter 3.0 (0) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
  Jeurissen, Brent 4.0 (1249) 0 Afwezig    
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
  Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684) 0-1 Nemegeer, Arne 7.0 (1737)
2 Verboven, Wout 6.0 (1723) ½-½ De Rycke, Tyani 6.0 (1749)
3 Naessens, Wolf 5.5 (1499) 0-1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896)
4 D'Haenens, Leon 6.0 (1567) 1-0 Morote, Luna 4.5 (1329)
5 Peeters, Alex 5.0 (1599) 0-1 Wibowo, Kevin 5.5 (1568)
6 Vranckx, Jonas 6.0 (1408) 1-0 Akulov, Mikhail 4.5 (1703)
7 Degrave, Robbert 5.5 (1596) 1-0 Roymans, Liese 4.0 (1355)
8 Huysmans, Quinten 5.5 (1246) 1-0 Victor, Julian 5.0 (1478)
9 Schrevens, Simon 5.0 (1462) 1-0 Kuijpers, Maura 4.0 (890)
10 Ognyanov, Michail 3.5 (0) 0-1 Paes, Martijn 5.0 (1544)
11 Dewever, Niel 4.5 (1287) ½-½ Smolders, Bavo 4.5 (1445)
12 Roose, Casimir 5.0 (1386) 1-0 Debunne, Lasse 4.0 (1265)
13 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321) ½-½ Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0)
14 Knockaert, Milo 3.5 (1234) 1-0 Goossens, Anouck 3.5 (1325)
15 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214) ½-½ Hofman, Wout 3.0 (1018)
16 Robijns, Krieke 4.0 (0) 1-0 Loncke, Daan 3.5 (0)
17 Van Eester, Vic 2.0 (1002) 0-1 Jeurissen, Brent 4.0 (1249)
18 Viaene, Pieter 3.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 2.5 (0)
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 1 Bye    
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
  Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 7.0 (1737) ½-½ D'Haenens, Leon 6.0 (1567)
2 Wibowo, Kevin 5.5 (1568) 0-1 Dreelinck, Adriaan 7.5 (1684)
3 De Rycke, Tyani 6.0 (1749) 0-1 Beukema, Constantijn 6.5 (1896)
4 Degrave, Robbert 5.5 (1596) ½-½ Verboven, Wout 6.0 (1723)
5 Huysmans, Quinten 5.5 (1246) ½-½ Naessens, Wolf 5.5 (1499)
6 Vranckx, Jonas 6.0 (1408) 1-0 Schrevens, Simon 5.0 (1462)
7 Akulov, Mikhail 4.5 (1703) ½-½ Paes, Martijn 5.0 (1544)
8 Morote, Luna 4.5 (1329) 0-1 Victor, Julian 5.0 (1478)
9 Kuijpers, Maura 4.0 (890) 0-1 Peeters, Alex 5.0 (1599)
10 Roymans, Liese 4.0 (1355) 0-1 Roose, Casimir 5.0 (1386)
11 Smolders, Bavo 4.5 (1445) 1-0 Ognyanov, Michail 3.5 (0)
12 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (0) 0-1 Dewever, Niel 4.5 (1287)
13 Debunne, Lasse 4.0 (1265) 1-0 Knockaert, Milo 3.5 (1234)
14 Robijns, Krieke 4.0 (0) 1-0 Hoogmartens, Armin 3.0 (1321)
15 Jeurissen, Brent 4.0 (1249) 1-0 Van Droogenbroeck, Mats 3.0 (1214)
16 Hofman, Wout 3.0 (1018) 0-1 Goossens, Anouck 3.5 (1325)
17 Jacobs, Maarten 2.5 (0) 0-1 Loncke, Daan 3.5 (0)
18 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 1-0 Van Eester, Vic 2.0 (1002)
  Viaene, Pieter 3.0 (0) 1 Bye    
  Vanhee, Lars 2.0 (1931) 0 Afwezig    
  Vanherck, Yannick 2.0 (1375) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Dreelinck, Adriaan (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1684
FIDE-ID250503
F-Elo1656
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 W - 1 4.0 0.41 +0.59
5 1      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 Z - 1 5.0 0.23 +0.77
6 1      Victor, Julian BEL 1478 5.0 W v 1 6.0 0.76 +0.24
7 1      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 Z v ½ 6.5 0.45 +0.05
8 1      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 W v 0 6.5 0.43 -0.43
9 2      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 Z v 1 7.5 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1598 48.5 Totaal 7.5 5.63 +1.87
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1665
FIDE-ID250589
F-Elo1737
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Victor, Julian BEL 1478 5.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 Z - ½ 2.5 0.69 -0.19
4 3      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 W - ½ 3.0 0.52 -0.02
5 3      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 Z v 1 4.0 0.89 +0.11
6 2      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
7 2      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 Z - 1 5.5 0.29 +0.71
8 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 Z - 1 6.5 0.57 +0.43
9 1      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 W ^ ½ 7.0 0.72 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1596 51.5 Totaal 7.0 5.90 +1.10
Begin van de pagina
Beukema, Constantijn (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1763
FIDE-ID240192
F-Elo1896
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 W - ½ 1.5 0.89 -0.39
3 5      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 W - 1 3.5 0.85 +0.15
5 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 W - 0 3.5 0.77 -0.77
6 4      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 Z ^ 1 4.5 0.85 +0.15
7 2      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 W v 0 4.5 0.71 -0.71
8 3      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 3      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 Z ^ 1 6.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1591 48.5 Totaal 6.5 7.53 -1.03
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1741
FIDE-ID247936
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 Z - 0 3.0 0.59 -0.59
5 2      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 W - 1 4.0 0.70 +0.30
6 2      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 Z - ½ 4.5 0.52 -0.02
7 3      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 W - 1 5.5 0.88 +0.12
8 2      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 Z v ½ 6.0 0.54 -0.04
9 3      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 W v 0 6.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1591 52.0 Totaal 6.0 6.10 -0.10
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1647
FIDE-ID251119
F-Elo1723
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
3 8      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 Z - ½ 2.5 0.48 +0.02
5 6      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 W ^ 1 3.5 0.73 +0.27
6 3      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 Z - 1 4.5 0.78 +0.22
7 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 W ^ ½ 5.0 0.55 -0.05
8 2      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 W ^ ½ 5.5 0.46 +0.04
9 4      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 Z ^ ½ 6.0 0.67 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 51.0 Totaal 6.0 6.33 -0.33
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 17)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1349
FIDE-ID256838
F-Elo1408
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 11      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 W - 1 1.5 0.45 +0.55
3 4      Vanhee, Lars BEL 1931 2.0 Z v ½ 2.0 0.08 +0.42
4 5      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 10      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
6 8      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
8 6      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 W ^ 1 5.0 0.15 +0.85
9 6      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 W - 1 6.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1499 39.0 Totaal 6.0 4.06 +1.94
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1549
FIDE-ID251470
F-Elo1567
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanhee, Lars BEL 1931 2.0 W - ½ 1.5 0.10 +0.40
3 6      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
4 6      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 W - 0 2.0 0.74 -0.74
5 7      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
6 6      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 W - ½ 3.5 0.77 -0.27
7 7      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 Z - 1 4.5 0.53 +0.47
8 4      Morote, Luna BEL 1329 4.5 W - 1 5.5 0.80 +0.20
9 1      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 Z - ½ 6.0 0.28 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 40.0 Totaal 6.0 5.49 +0.51
Begin van de pagina
Naessens, Wolf (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1499
FIDE-ID249530
F-Elo1454
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 9      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
4 7      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 Z - 1 4.0 0.40 +0.60
6 3      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
7 4      Victor, Julian BEL 1478 5.0 Z v 1 5.0 0.53 +0.47
8 3      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 Z v ½ 5.5 0.81 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1479 46.5 Totaal 5.5 4.84 +0.66
Begin van de pagina
Wibowo, Kevin (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15302
N-Elo1568
FIDE-ID248894
F-Elo1546
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 W - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 9      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 6      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
4 5      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 4      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 W - 0 3.0 0.60 -0.60
6 5      Morote, Luna BEL 1329 4.5 Z - ½ 3.5 0.80 -0.30
7 5      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 W - 1 4.5 0.87 +0.13
8 5      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 Z ^ 1 5.5 0.46 +0.54
9 2      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 W v 0 5.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1443 46.5 Totaal 5.5 6.09 -0.59
Begin van de pagina
Huysmans, Quinten (Rank: 27)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1246
FIDE-ID255270
F-Elo1210
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 13      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 W - 1 1.0 0.35 +0.65
3 8      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 Z ^ 1 3.0 0.22 +0.78
6 7      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 W - 1 4.0 0.24 +0.76
7 5      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
8 8      Victor, Julian BEL 1478 5.0 W v 1 5.0 0.21 +0.79
9 5      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 W - ½ 5.5 0.19 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1516 44.0 Totaal 5.5 2.45 +3.05
Begin van de pagina
Degrave, Robbert (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15655
N-Elo1469
FIDE-ID256501
F-Elo1596
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 8      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 7      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 4      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 W ^ 1 3.0 0.68 +0.32
5 2      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
6 4      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
7 10      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 Z ^ 1 4.0 0.86 +0.14
8 7      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
9 4      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 W - ½ 5.5 0.33 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 44.0 Totaal 5.5 5.51 -0.01
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1472
FIDE-ID251500
F-Elo1544
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 Z - ½ 1.5 0.11 +0.39
3 7      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 W - 0 1.5 0.43 -0.43
4 9      Morote, Luna BEL 1329 4.5 Z v 1 2.5 0.77 +0.23
5 6      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 Z ^ 0 2.5 0.27 -0.27
6 9      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 W - 1 3.5 0.71 +0.29
7 7      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 W ^ 0 3.5 0.47 -0.47
8 10      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 7      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 Z - ½ 5.0 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 43.5 Totaal 5.0 4.89 +0.11
Begin van de pagina
Schrevens, Simon (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13818
N-Elo1399
FIDE-ID250252
F-Elo1462
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 W - 1 2.0 0.18 +0.82
3 1      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 4      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
5 8      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 W - 0 2.0 0.78 -0.78
6 12      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
8 9      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 6      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 Z - 0 5.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1411 43.0 Totaal 5.0 5.53 -0.53
Begin van de pagina
Roose, Casimir (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1347
FIDE-ID248231
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 11      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 Z - 1 3.0 0.26 +0.74
5 3      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
6 9      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
7 9      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 W v 0 3.0 0.13 -0.13
8 12      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 W - 1 4.0 0.66 +0.34
9 10      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 45.5 Totaal 5.0 3.98 +1.02
Begin van de pagina
Victor, Julian (Rank: 14)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1444
FIDE-ID257257
F-Elo1478
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 10      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
5 5      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 Z v 0 4.0 0.24 -0.24
7 4      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 W ^ 0 4.0 0.47 -0.47
8 8      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 Z - 0 4.0 0.79 -0.79
9 8      Morote, Luna BEL 1329 4.5 Z - 1 5.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1433 41.0 Totaal 5.0 5.20 -0.20
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1575
FIDE-ID252042
F-Elo1599
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 7      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 W - ½ 2.5 0.31 +0.19
4 2      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 Z - 0 2.5 0.15 -0.15
5 5      Victor, Julian BEL 1478 5.0 Z - 0 2.5 0.66 -0.66
6 10      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 Z - ½ 4.0 0.80 -0.30
8 5      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 W - 0 4.0 0.54 -0.54
9 9      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1452 44.0 Totaal 5.0 6.11 -1.11
Begin van de pagina
Morote, Luna (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.15402
N-Elo1318
FIDE-ID251020
F-Elo1329
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanhee, Lars BEL 1931 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 13      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
5 13      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 8      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 Z - 1 4.5 0.34 +0.66
8 4      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 Z v 0 4.5 0.20 -0.20
9 8      Victor, Julian BEL 1478 5.0 W - 0 4.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 38.5 Totaal 4.5 4.05 +0.45
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 6)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1703
FIDE-ID243116
F-Elo1665
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 18      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
5 15      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
8 6      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 Z - 0 4.0 0.85 -0.85
9 7      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 W - ½ 4.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1303 25.5 Totaal 4.5 5.19 -0.69
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 24)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo0
FIDE-ID259543
F-Elo1287
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nemegeer, Arne BEL 1737 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
4 14      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 17      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 Z - 1 3.0 0.38 +0.62
7 10      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 W - 0 3.0 0.14 -0.14
8 11      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
9 12      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1530 37.0 Totaal 4.5 4.80 -0.30
Begin van de pagina
Smolders, Bavo (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1445
FIDE-ID257818
F-Elo1341
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 Z - 0 0.0 0.55 -0.55
3 16      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 W ^ 1 1.0 0.77 +0.23
4 12      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
6 7      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 Z - 0 3.0 0.76 -0.76
7 8      Morote, Luna BEL 1329 4.5 W - 0 3.0 0.66 -0.66
8 11      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 Z ^ ½ 3.5 0.71 -0.21
9 11      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 36.0 Totaal 4.5 7.00 -2.50
Begin van de pagina
Roymans, Liese (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1355
FIDE-ID253464
F-Elo1335
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 Z - 0 0.0 0.65 -0.65
3 17      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 Z - ½ 3.5 0.23 +0.27
7 6      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 W - ½ 4.0 0.20 +0.30
8 7      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
9 10      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 W - 0 4.0 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1478 39.5 Totaal 4.0 5.42 -1.42
Begin van de pagina
Kuijpers, Maura (Rank: 32)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo890
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Morote, Luna BEL 1329 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
5 11      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 W - 1 4.0 0.13 +0.87
8 9      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 9      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1358 37.0 Totaal 4.0 1.02 +2.98
Begin van de pagina
Jeurissen, Brent (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1249
FIDE-ID247855
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 W - 0 1.0 0.33 -0.33
4 15      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
6 11      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Afwezig           0 2.0    
8 17      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 Z v 1 3.0 0.81 +0.19
9 15      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 W - 1 4.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1397 32.0 Totaal 4.0 3.98 +0.02
Begin van de pagina
Debunne, Lasse (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1209
FIDE-ID247529
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verboven, Wout BEL 1723 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 14      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 10      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 Z ^ ½ 2.0 0.57 -0.07
5 7      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
6 15      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 W - 0 3.0 0.25 -0.25
8 12      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
9 13      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 W - 1 4.0 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1431 38.0 Totaal 4.0 4.69 -0.69
Begin van de pagina
Robijns, Krieke (Rank: 36)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo0
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 14      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 12      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 16      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 W ^ 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 34.5 Totaal 4.0 1.14 +2.86
Begin van de pagina
Ognyanov, Michail (Rank: 35)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17343
N-Elo0
FIDE-ID256676
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 10      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
3 5      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 11      Huysmans, Quinten BEL 1246 5.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 W v 1 2.5 0.08 +0.92
6 10      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 13      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
8 10      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 11      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1444 42.0 Totaal 3.5 0.72 +2.78
Begin van de pagina
Vansteenhuyse, Rune (Rank: 37)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo0
FIDE-ID250651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1684 7.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Naessens, Wolf BEL 1499 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Morote, Luna BEL 1329 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
8 13      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 12      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1395 39.5 Totaal 3.5 0.72 +2.78
Begin van de pagina
Loncke, Daan (Rank: 38)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.18540
N-Elo0
FIDE-ID264261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Roose, Casimir BEL 1386 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
8 16      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 17      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1400 35.0 Totaal 3.5 1.98 +1.52
Begin van de pagina
Knockaert, Milo (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14651
N-Elo1234
FIDE-ID251658
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Degrave, Robbert BEL 1596 5.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 12      Vanherck, Yannick BEL 1375 2.0 Z - 0 0.0 0.31 -0.31
3 16      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
4 18      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 19      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
6 16      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 Z - ½ 1.5 0.38 +0.12
7 17      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
8 14      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 W - 1 3.5 0.38 +0.62
9 13      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 Z - 0 3.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1432 31.5 Totaal 3.5 3.78 -0.28
Begin van de pagina
Goossens, Anouck (Rank: 22)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.15984
N-Elo1325
FIDE-ID254517
F-Elo1235
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beukema, Constantijn BEL 1896 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
3 18      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 19      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 16      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 Z - ½ 2.5 0.65 -0.15
7 13      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.92 -0.92
8 14      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 Z - 0 2.5 0.62 -0.62
9 16      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1272 31.0 Totaal 3.5 6.76 -3.26
Begin van de pagina
Van Droogenbroeck, Mats (Rank: 29)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.13938
N-Elo1213
FIDE-ID245402
F-Elo1214
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Wibowo, Kevin BEL 1568 5.5 Z - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 10      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 W - 0 0.5 0.92 -0.92
3 15      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 10      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 W - ½ 2.0 0.43 +0.07
5 9      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 14      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 W - ½ 2.5 0.35 +0.15
7 12      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 Z - 0 2.5 0.87 -0.87
8 15      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 W ^ ½ 3.0 0.75 -0.25
9 15      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1251 34.5 Totaal 3.0 5.01 -2.01
Begin van de pagina
Viaene, Pieter (Rank: 33)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16702
N-Elo0
FIDE-ID258660
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Peeters, Alex BEL 1599 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1351 29.5 Totaal 3.0 1.90 +0.10
Begin van de pagina
Hoogmartens, Armin (Rank: 23)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo1236
FIDE-ID256218
F-Elo1321
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Rycke, Tyani BEL 1749 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 19      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 Z - ½ 0.5 0.86 -0.36
4 17      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 14      Ognyanov, Michail BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
6 16      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 W - ½ 2.0 0.62 -0.12
7 14      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z v ½ 2.5 0.92 -0.42
8 13      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
9 14      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1222 33.5 Totaal 3.0 7.08 -4.08
Begin van de pagina
Hofman, Wout (Rank: 30)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19447
N-Elo954
FIDE-ID259489
F-Elo1018
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Morote, Luna BEL 1329 4.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 19      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 W - ½ 0.5 0.14 +0.36
4 16      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 W - 0 0.5 0.67 -0.67
5 18      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.5 0.92 -0.92
6 19      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
7 16      Robijns, Krieke BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
8 15      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.25 +0.25
9 16      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 W - 0 3.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1274 32.5 Totaal 3.0 4.18 -1.18
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 39)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo0
FIDE-ID261882
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Schrevens, Simon BEL 1462 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Debunne, Lasse BEL 1265 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 15      Van Droogenbroeck, Mats BEL 1214 3.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 17      Hoogmartens, Armin BEL 1321 3.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5 18      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
6 17      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
7 17      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
8 18      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
9 17      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1216 30.0 Totaal 2.5 1.56 +0.94
Begin van de pagina
Vanhee, Lars (Rank: 1)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.14406
N-Elo1931
FIDE-ID245453
F-Elo1900
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Morote, Luna BEL 1329 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      D'Haenens, Leon BEL 1567 6.0 Z - ½ 1.5 0.90 -0.40
3 4      Vranckx, Jonas BEL 1408 6.0 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1434 16.5 Totaal 2.0 2.74 -0.74
Begin van de pagina
Van Eester, Vic (Rank: 31)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo980
FIDE-ID252115
F-Elo1002
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Paes, Martijn BEL 1544 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 W - 1 1.0 0.13 +0.87
3 10      Victor, Julian BEL 1478 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Smolders, Bavo BEL 1445 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Akulov, Mikhail BEL 1703 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Jacobs, Maarten BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 15      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
8 17      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
9 18      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1457 34.5 Totaal 2.0 3.40 -1.40
Begin van de pagina
Vanherck, Yannick (Rank: 19)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1375
FIDE-ID252131
F-Elo1205
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vansteenhuyse, Rune BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 W - 1 1.0 0.69 +0.31
3 12      Jeurissen, Brent BEL 1249 4.0 Z - 1 2.0 0.67 +0.33
4 8      Victor, Julian BEL 1478 5.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 11      Kuijpers, Maura BEL 890 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 13      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 W - 0 2.0 0.62 -0.62
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 24.5 Totaal 2.0 4.18 -2.18
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 34)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Victor, Julian BEL 1478 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Dewever, Niel BEL 1287 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Roymans, Liese BEL 1355 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 19      Goossens, Anouck BEL 1325 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 19      Knockaert, Milo BEL 1234 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 19      Hofman, Wout BEL 1018 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
7 18      Viaene, Pieter BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 1.0    
9 18      Van Eester, Vic BEL 1002 2.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1242 28.5 Totaal 2.0 1.06 -0.06
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Dreelinck, Adriaan 7 1684 1840 7.5 23 Z 1 14 W 1 27 Z 1 4 W 1 3 Z 1 15 W 1 5 Z ½ 2 W 0 9 Z 1 27.50 7 41.5 39.00 -
2 Nemegeer, Arne 4 1737 1813 7.0 19 Z 1 15 W 1 16 Z ½ 5 W ½ 14 Z 1 4 W ½ 3 Z 1 1 Z 1 7 W ½ 28.00 5 36.0 40.00 -
3 Beukema, Constantijn 2 1896 1766 6.5 30 Z 1 12 W ½ 26 Z 1 16 W 1 1 W 0 11 Z 1 2 W 0 8 Z 1 4 Z 1 27.00 6 33.0 31.50 -
4 De Rycke, Tyani 3 1749 1712 6.0 33 W 1 8 Z 1 13 W 1 1 Z 0 11 W 1 2 Z ½ 6 W 1 5 Z ½ 3 W 0 29.50 5 35.0 31.50 -
5 Verboven, Wout 5 1723 1663 6.0 24 W 1 13 Z 0 10 W 1 2 Z ½ 12 W 1 8 Z 1 1 W ½ 4 W ½ 11 Z ½ 27.50 4 31.0 33.00 -
6 Vranckx, Jonas 17 1408 1561 6.0 26 Z ½ 20 W 1 36 Z ½ 9 W 0 23 Z 1 22 W 1 4 Z 0 18 W 1 13 W 1 24.50 5 28.0 28.25 -
7 D'Haenens, Leon 11 1567 1593 6.0 34 Z 1 36 W ½ 9 Z ½ 14 W 0 24 Z 1 21 W ½ 12 Z 1 17 W 1 2 Z ½ 23.50 4 29.0 27.25 -
8 Naessens, Wolf 13 1499 1541 5.5 22 Z 1 4 W 0 19 Z 1 27 W 1 9 Z 1 5 W 0 15 Z 1 3 W 0 10 Z ½ 26.50 5 30.5 25.25 -
9 Wibowo, Kevin 10 1568 1493 5.5 31 W ½ 28 Z 1 7 W ½ 6 Z 1 8 W 0 17 Z ½ 10 W 1 16 Z 1 1 W 0 26.50 4 29.0 26.75 -
10 Huysmans, Quinten 27 1246 1513 5.5 16 Z 0 21 W 1 5 Z 0 26 W 1 13 Z 1 20 W 1 9 Z 0 15 W 1 8 W ½ 25.00 5 25.5 24.75 -
11 Degrave, Robbert 9 1596 1574 5.5 29 Z 1 27 W 0 12 Z 1 13 W 1 4 Z 0 3 W 0 19 Z 1 21 W 1 5 W ½ 24.50 5 27.5 25.00 -
12 Paes, Martijn 12 1544 1535 5.0 37 W 1 3 Z ½ 11 W 0 17 Z 1 5 Z 0 14 W 1 7 W 0 26 Z 1 18 Z ½ 27.00 4 25.5 21.25 -
13 Schrevens, Simon 15 1462 1389 5.0 35 Z 1 5 W 1 4 Z 0 11 Z 0 10 W 0 27 W 1 24 Z 1 22 W 1 6 Z 0 25.00 5 26.0 20.00 -
14 Roose, Casimir 18 1386 1461 5.0 25 W 1 1 Z 0 28 W 1 7 Z 1 2 W 0 12 Z 0 18 W 0 24 W 1 21 Z 1 25.00 5 25.0 21.50 -
15 Victor, Julian 14 1478 1439 5.0 39 W 1 2 Z 0 37 W 1 38 Z 1 16 W 1 1 Z 0 8 W 0 10 Z 0 17 Z 1 24.00 5 28.0 16.50 -
16 Peeters, Alex 8 1599 1467 5.0 10 W 1 32 Z 1 2 W ½ 3 Z 0 15 Z 0 26 W 1 21 Z ½ 9 W 0 22 Z 1 24.00 4 27.0 21.00 -
17 Morote, Luna 21 1329 1356 4.5 36 Z 0 34 W 1 22 Z 1 12 W 0 27 Z 1 9 W ½ 20 Z 1 7 Z 0 15 W 0 23.50 4 25.0 17.75 -
18 Akulov, Mikhail 6 1703 1568 4.5 A A A 29 Z 1 37 W 1 23 W 1 14 Z 1 6 Z 0 12 W ½ 23.00 4 18.5 17.50 -
19 Dewever, Niel 24 1287 1239 4.5 2 W 0 39 Z 1 8 W 0 25 Z 0 32 W 1 38 Z 1 11 W 0 20 W ½ 27 Z 1 21.00 4 19.0 13.25 -
20 Smolders, Bavo 16 1445 1206 4.5 28 W 0 6 Z 0 29 W 1 37 Z 1 31 W 1 10 Z 0 17 W 0 19 Z ½ 26 W 1 19.50 4 20.0 14.25 -
21 Roymans, Liese 20 1355 1203 4.0 32 W 0 10 Z 0 39 W 1 28 Z 1 25 W 1 7 Z ½ 16 W ½ 11 Z 0 14 W 0 23.00 3 21.5 14.50 -
22 Kuijpers, Maura 32 890 1208 4.0 8 W 0 33 Z 1 17 W 0 34 Z 1 38 W 1 6 Z 0 31 W 1 13 Z 0 16 W 0 21.00 4 22.0 12.50 -
23 Jeurissen, Brent 26 1249 1249 4.0 1 W 0 25 Z 1 38 W 0 32 Z 1 6 W 0 18 Z 0 A 37 Z 1 31 W 1 20.50 4 17.0 11.50 -
24 Debunne, Lasse 25 1265 1193 4.0 5 Z 0 35 W ½ 32 W 1 31 Z ½ 7 W 0 25 Z 1 13 W 0 14 Z 0 29 W 1 20.50 3 19.0 12.75 -
25 Robijns, Krieke 36 0 1091 4.0 14 Z 0 23 W 0 30 Z 1 19 W 1 21 Z 0 24 W 0 34 Z 0 28 W 1 33 W 1 19.50 4 16.0 14.50 -
26 Ognyanov, Michail 35 0 1357 3.5 6 W ½ 31 Z 1 3 W 0 10 Z 0 33 W 1 16 Z 0 30 Z 1 12 W 0 20 Z 0 23.50 3 20.5 12.50 -
27 Vansteenhuyse, Rune 37 0 1308 3.5 38 W 1 11 Z 1 1 W 0 8 Z 0 17 W 0 13 Z 0 37 W 1 33 Z ½ 19 W 0 23.00 3 21.0 12.50 -
28 Loncke, Daan 38 0 846 3.5 20 Z 1 9 W 0 14 Z 0 21 W 0 30 Z 0 32 W 1 33 W ½ 25 Z 0 35 Z 1 19.00 3 15.5 11.00 -
29 Knockaert, Milo 28 1234 1205 3.5 11 W 0 38 Z 0 20 Z 0 18 W 0 39 W 1 33 Z ½ 35 Z 1 30 W 1 24 Z 0 18.50 3 12.0 9.00 -
30 Goossens, Anouck 22 1325 1012 3.5 3 W 0 37 Z 0 25 W 0 39 Z 1 28 W 1 31 Z ½ 26 W 0 29 Z 0 34 Z 1 16.50 3 14.0 9.50 -
31 Van Droogenbroeck, Mats 29 1214 1029 3.0 9 Z ½ 26 W 0 35 Z 1 24 W ½ 20 Z 0 30 W ½ 22 Z 0 34 W ½ 23 Z 0 19.50 1 17.5 10.50 -
32 Viaene, Pieter 33 0 651 3.0 21 Z 1 16 W 0 24 Z 0 23 W 0 19 Z 0 28 Z 0 39 W 1 35 W 0 B1 18.50 2 13.0 7.50 -
33 Hoogmartens, Armin 23 1321 930 3.0 4 Z 0 22 W 0 34 Z ½ 35 W 1 26 Z 0 29 W ½ 28 Z ½ 27 W ½ 25 Z 0 18.00 1 14.0 9.25 -
34 Hofman, Wout 30 1018 914 3.0 7 W 0 17 Z 0 33 W ½ 22 W 0 35 Z 0 39 Z 1 25 W 1 31 Z ½ 30 W 0 17.50 2 11.5 8.50 -
35 Jacobs, Maarten 39 0 771 2.5 13 W 0 24 Z ½ 31 W 0 33 Z 0 34 W 1 37 Z 0 29 W 0 32 Z 1 28 W 0 16.00 2 11.0 7.50 -
36 Vanhee, Lars 1 1931 1660 2.0 17 W 1 7 Z ½ 6 W ½ A A A A A A 23.50 1 16.5 10.50 -
37 Van Eester, Vic 31 1002 890 2.0 12 Z 0 30 W 1 15 Z 0 20 W 0 18 Z 0 35 W 1 27 Z 0 23 W 0 39 Z 0 21.00 2 12.0 6.00 -
38 Vanherck, Yannick 19 1375 1075 2.0 27 Z 0 29 W 1 23 Z 1 15 W 0 22 Z 0 19 W 0 A A A 19.50 2 15.0 8.00 -
39 Eijkenboom, Luca-Zsofia 34 0 751 2.0 15 Z 0 19 W 0 21 Z 0 30 W 0 29 Z 0 34 W 0 32 Z 0 B1 37 W 1 16.50 1 3.0 2.50 -
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/17 17:24