SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2019 -16 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut Keustermans
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 09/02/2019 tot 17/02/2019
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Akulov, Lev -16 M 1989 Leopoldsburg 7.0 1926 26.50 6 35.5 35.50 0.0
2 Rogge, Parcival -16 M 1713 LSV-Chesspirant 7.0 1841 22.50 6 36.0 32.00 1.0
3 a (1,2,3) Sleurs, Juliette -16 F 1879 Neerpelt 6.0 2386 22.50 6 21.0 23.50 -
4 Heymans, Berwout -16 M 1908 Aalst 5.5 1801 28.00 4 35.5 27.75 -
5 Vanduyfhuys, Daria -16 F 2060 KGSRL Gent 5.5 1823 26.50 4 28.0 28.75 -
6 Van Volsem, Merlijn -16 M 1313 KGSRL Gent 5.5 1642 26.00 5 27.5 26.00 -
7 Zotikishvili, Dimitri -16 M 1773 KOSK Oostende 5.5 1661 23.50 5 23.5 22.50 -
8 Muzzi Avantario, Daniele -16 M 1626 KASK 5.0 1701 26.50 5 29.0 25.00 -
9 Liveyns, Rune -16 M 1668 MSV 5.0 1587 24.00 5 27.0 20.50 -
10 Boone, Nathan -16 M 1457 Aalter 5.0 1471 22.50 4 20.5 19.25 -
11 Vanhoucke, Kobe -16 M 1543 KGSRL Gent 5.0 1499 20.00 5 23.0 12.50 -
12 Cotman, Bernd -16 M 1523 Opwijk 4.0 1571 25.00 4 26.0 19.00 -
13 Neirynck, Arthur -16 M 1539 LSV-Chesspirant 4.0 1474 25.00 3 24.5 13.75 -
14 Borgelioen, Elise -16 F 1361 Geel 4.0 1388 24.00 4 20.0 10.00 -
15 Lauwers, Timo -16 M 1284 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1248 19.50 4 17.0 10.00 -
16 Coppens, Pieter -16 M 1241 LSV-Chesspirant 4.0 1158 18.50 4 15.0 7.50 -
17 Adriaensens, Robin -16 M 0 Mechelen 3.0 947 22.00 2 16.0 8.50 -
18 Declerck, Wesley -16 M 0 Gistel 3.0 1035 21.00 3 18.0 8.00 -
19 a (4,5,6) Van Eester, Jef -16 M 1150 Houthalen-Oost 3.0 1086 18.00 2 11.0 4.00 -
20 Faes-Garcia, Benjamin -16 M 0 Oude God Mortsel 2.0 721 19.00 1 8.0 2.00 -
21 Gilbert, Berenice -16 F 0 Kapelle-op-den-Bos 1.0 215 18.50 0 3.0 1.00 -
22 A (2,3,4,5,6,7,8,9) Weynjes, Tim -16 M 1564 Genk 0.0 364 14.00 0 0.0 0.00 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060) 1-0 Cotman, Bernd 4.0 (1523)
2 Boone, Nathan 5.0 (1457) 0-1 Akulov, Lev 7.0 (1989)
3 Heymans, Berwout 5.5 (1908) 1-0 Borgelioen, Elise 4.0 (1361)
4 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773)
5 Rogge, Parcival 7.0 (1713) 1-0 Lauwers, Timo 4.0 (1284)
6 Coppens, Pieter 4.0 (1241) 0-1 Liveyns, Rune 5.0 (1668)
7 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626) 1-0 Van Eester, Jef 3.0 (1150)
8 Declerck, Wesley 3.0 (0) 1-0 Weynjes, Tim 0.0 (1564)
9 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543) 1-0 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0)
10 Gilbert, Berenice 1.0 (0) 0-1 Neirynck, Arthur 4.0 (1539)
  Adriaensens, Robin 3.0 (0) 1 Bye    
  Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626) 1-0 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060)
2 Akulov, Lev 7.0 (1989) 1-0 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543)
3 Neirynck, Arthur 4.0 (1539) 0-1 Heymans, Berwout 5.5 (1908)
4 Adriaensens, Robin 3.0 (0) 0-1 Rogge, Parcival 7.0 (1713)
5 Liveyns, Rune 5.0 (1668) 0-1 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313)
6 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773) 1-0 Declerck, Wesley 3.0 (0)
7 Cotman, Bernd 4.0 (1523) 1-0 Coppens, Pieter 4.0 (1241)
8 Van Eester, Jef 3.0 (1150) 0-1 Boone, Nathan 5.0 (1457)
9 Borgelioen, Elise 4.0 (1361) 1-0 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0)
10 Lauwers, Timo 4.0 (1284) 1-0 Gilbert, Berenice 1.0 (0)
  Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 0 Afwezig    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Rogge, Parcival 7.0 (1713) 1-0 Akulov, Lev 7.0 (1989)
2 Heymans, Berwout 5.5 (1908) 1-0 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626)
3 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313) ½-½ Neirynck, Arthur 4.0 (1539)
4 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060) 1-0 Borgelioen, Elise 4.0 (1361)
5 Boone, Nathan 5.0 (1457) ½-½ Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773)
6 Lauwers, Timo 4.0 (1284) 0-1 Liveyns, Rune 5.0 (1668)
7 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543) 1-0 Adriaensens, Robin 3.0 (0)
8 Declerck, Wesley 3.0 (0) 0-1 Cotman, Bernd 4.0 (1523)
9 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0) 0-1 Coppens, Pieter 4.0 (1241)
10 Gilbert, Berenice 1.0 (0) 0-1 Van Eester, Jef 3.0 (1150)
  Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 0 Afwezig    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Rogge, Parcival 7.0 (1713) ½-½ Heymans, Berwout 5.5 (1908)
2 Akulov, Lev 7.0 (1989) 1-0 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313)
3 Liveyns, Rune 5.0 (1668) 1-0 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060)
4 Cotman, Bernd 4.0 (1523) 1-0 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626)
5 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773) 1-0 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543)
6 Neirynck, Arthur 4.0 (1539) ½-½ Boone, Nathan 5.0 (1457)
7 Borgelioen, Elise 4.0 (1361) 1-0 Declerck, Wesley 3.0 (0)
8 Coppens, Pieter 4.0 (1241) 0-1 Lauwers, Timo 4.0 (1284)
9 Adriaensens, Robin 3.0 (0) 0-1 Sleurs, Juliette 6.0 (1879)
10 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0) 1-0 Gilbert, Berenice 1.0 (0)
  Van Eester, Jef 3.0 (1150) 0 Afwezig    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Heymans, Berwout 5.5 (1908) 1-0 Liveyns, Rune 5.0 (1668)
2 Cotman, Bernd 4.0 (1523) 1-0 Rogge, Parcival 7.0 (1713)
3 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773) 0-1 Akulov, Lev 7.0 (1989)
4 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060)
5 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626) 1-0 Boone, Nathan 5.0 (1457)
6 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543) 0-1 Borgelioen, Elise 4.0 (1361)
7 Lauwers, Timo 4.0 (1284) 0-1 Neirynck, Arthur 4.0 (1539)
8 Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 1-0 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0)
9 Declerck, Wesley 3.0 (0) 1-0 Adriaensens, Robin 3.0 (0)
10 Gilbert, Berenice 1.0 (0) 0-1 Coppens, Pieter 4.0 (1241)
  Van Eester, Jef 3.0 (1150) 0 Afwezig    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Lev 7.0 (1989) ½-½ Heymans, Berwout 5.5 (1908)
2 Neirynck, Arthur 4.0 (1539) 1-0 Cotman, Bernd 4.0 (1523)
3 Borgelioen, Elise 4.0 (1361) 0-1 Rogge, Parcival 7.0 (1713)
4 Liveyns, Rune 5.0 (1668) 0-1 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626)
5 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773)
6 Boone, Nathan 5.0 (1457) 0-1 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313)
7 Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 1-0 Lauwers, Timo 4.0 (1284)
8 Coppens, Pieter 4.0 (1241) 0-1 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543)
9 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0) 0-1 Declerck, Wesley 3.0 (0)
10 Adriaensens, Robin 3.0 (0) 1-0 Gilbert, Berenice 1.0 (0)
  Van Eester, Jef 3.0 (1150) 0 Afwezig    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Heymans, Berwout 5.5 (1908) ½-½ Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060)
2 Cotman, Bernd 4.0 (1523) 0-1 Akulov, Lev 7.0 (1989)
3 Rogge, Parcival 7.0 (1713) 1-0 Neirynck, Arthur 4.0 (1539)
4 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626) 1-0 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313)
5 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543) 0-1 Sleurs, Juliette 6.0 (1879)
6 Declerck, Wesley 3.0 (0) 0-1 Liveyns, Rune 5.0 (1668)
7 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773) 1-0 Borgelioen, Elise 4.0 (1361)
8 Boone, Nathan 5.0 (1457) 1-0 Coppens, Pieter 4.0 (1241)
9 Lauwers, Timo 4.0 (1284) 0-1 Adriaensens, Robin 3.0 (0)
10 Van Eester, Jef 3.0 (1150) 1-0 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0)
  Gilbert, Berenice 1.0 (0) 1 Bye    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Lev 7.0 (1989) 1-0 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626)
2 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060) ½-½ Rogge, Parcival 7.0 (1713)
3 Sleurs, Juliette 6.0 (1879) 1-0 Heymans, Berwout 5.5 (1908)
4 Liveyns, Rune 5.0 (1668) 1-0 Cotman, Bernd 4.0 (1523)
5 Neirynck, Arthur 4.0 (1539) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773)
6 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313) 1-0 Declerck, Wesley 3.0 (0)
7 Borgelioen, Elise 4.0 (1361) 0-1 Boone, Nathan 5.0 (1457)
8 Coppens, Pieter 4.0 (1241) 1-0 Adriaensens, Robin 3.0 (0)
9 Gilbert, Berenice 1.0 (0) 0-1 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543)
10 Van Eester, Jef 3.0 (1150) 0-1 Lauwers, Timo 4.0 (1284)
  Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0) 1 Bye    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vanduyfhuys, Daria 5.5 (2060) ½-½ Akulov, Lev 7.0 (1989)
2 Rogge, Parcival 7.0 (1713) 1-0 Liveyns, Rune 5.0 (1668)
3 Heymans, Berwout 5.5 (1908) 0-1 Van Volsem, Merlijn 5.5 (1313)
4 Muzzi Avantario, Daniele 5.0 (1626) 0-1 Sleurs, Juliette 6.0 (1879)
5 Zotikishvili, Dimitri 5.5 (1773) 1-0 Cotman, Bernd 4.0 (1523)
6 Vanhoucke, Kobe 5.0 (1543) 1-0 Neirynck, Arthur 4.0 (1539)
7 Adriaensens, Robin 3.0 (0) 0-1 Boone, Nathan 5.0 (1457)
8 Declerck, Wesley 3.0 (0) 0-1 Coppens, Pieter 4.0 (1241)
9 Faes-Garcia, Benjamin 2.0 (0) 0-1 Lauwers, Timo 4.0 (1284)
10 Borgelioen, Elise 4.0 (1361) 1-0 Gilbert, Berenice 1.0 (0)
  Van Eester, Jef 3.0 (1150) 1 Bye    
  Weynjes, Tim 0.0 (1564) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Akulov, Lev (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1929
FIDE-ID242853
F-Elo1989
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 Z - 0 2.0 0.83 -0.83
4 2      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 Z ^ 1 4.0 0.78 +0.22
6 1      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 W v ½ 4.5 0.61 -0.11
7 2      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
8 1      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 W v 1 6.5 0.90 +0.10
9 1      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 Z v ½ 7.0 0.40 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 48.0 Totaal 7.0 7.20 -0.20
Begin van de pagina
Rogge, Parcival (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1707
FIDE-ID249254
F-Elo1713
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 W - 1 3.0 0.17 +0.83
4 1      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 W - ½ 3.5 0.25 +0.25
5 2      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 Z - 0 3.5 0.75 -0.75
6 3      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 Z v 1 4.5 0.89 +0.11
7 3      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 W v 1 5.5 0.73 +0.27
8 2      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 Z v ½ 6.0 0.11 +0.39
9 2      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 W v 1 7.0 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1666 42.0 Totaal 7.0 5.30 +1.70
Begin van de pagina
Sleurs, Juliette (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1879
FIDE-ID244988
F-Elo1838
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 9      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
5 8      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 5      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
8 3      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 W - 1 5.0 0.46 +0.54
9 4      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 Z ^ 1 6.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1590 24.5 Totaal 6.0 4.91 +1.09
Begin van de pagina
Heymans, Berwout (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1908
FIDE-ID257036
F-Elo1893
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 Z - ½ 3.5 0.75 -0.25
5 1      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 W - 1 4.5 0.80 +0.20
6 1      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 Z v ½ 5.0 0.39 +0.11
7 1      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 W v ½ 5.5 0.30 +0.20
8 3      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 Z v 0 5.5 0.54 -0.54
9 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 W v 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 49.0 Totaal 5.5 6.36 -0.86
Begin van de pagina
Vanduyfhuys, Daria (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1937
FIDE-ID246336
F-Elo2060
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 W ^ 1 4.0 0.84 +0.16
7 1      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 Z v ½ 4.5 0.70 -0.20
8 2      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 W ^ ½ 5.0 0.89 -0.39
9 1      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 W ^ ½ 5.5 0.60 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1652 48.5 Totaal 5.5 7.63 -2.13
Begin van de pagina
Van Volsem, Merlijn (Rank: 15)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo0
FIDE-ID258806
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 Z - 1 2.0 0.11 +0.89
3 3      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 W - ½ 2.5 0.21 +0.29
4 2      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
5 4      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
6 6      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 Z v 1 3.5 0.31 +0.69
7 4      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 Z v 0 3.5 0.14 -0.14
8 6      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
9 3      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 Z v 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 45.5 Totaal 5.5 2.01 +3.49
Begin van de pagina
Zotikishvili, Dimitri (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1773
FIDE-ID252140
F-Elo1689
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 Z ^ ½ 1.5 0.87 -0.37
4 5      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 W - 1 2.5 0.79 +0.21
5 3      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 W ^ 0 2.5 0.22 -0.22
6 5      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 Z ^ 0 2.5 0.16 -0.16
7 7      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
8 5      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 Z ^ 1 4.5 0.79 +0.21
9 5      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 W ^ 1 5.5 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1598 43.0 Totaal 5.5 6.40 -0.90
Begin van de pagina
Muzzi Avantario, Daniele (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13603
N-Elo1572
FIDE-ID2811788
F-Elo1626
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Eester, Jef BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 4      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 Z - 0 2.0 0.64 -0.64
5 5      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
6 4      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 Z - 1 4.0 0.44 +0.56
7 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 W - 1 5.0 0.86 +0.14
8 1      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 Z v 0 5.0 0.10 -0.10
9 4      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 W ^ 0 5.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1660 46.5 Totaal 5.0 4.11 +0.89
Begin van de pagina
Liveyns, Rune (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1642
FIDE-ID243981
F-Elo1668
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 W - 0 1.0 0.89 -0.89
3 6      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 3      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 1      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
6 4      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 W ^ 0 3.0 0.56 -0.56
7 6      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 W - 1 5.0 0.69 +0.31
9 2      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 Z - 0 5.0 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 43.5 Totaal 5.0 5.61 -0.61
Begin van de pagina
Boone, Nathan (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.13782
N-Elo1377
FIDE-ID249874
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Eester, Jef BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
4 6      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 Z - ½ 2.0 0.39 +0.11
5 5      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
6 6      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 W - 0 2.0 0.69 -0.69
7 8      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 W ^ 1 3.0 0.78 +0.22
8 7      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
9 7      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1499 41.0 Totaal 5.0 4.76 +0.24
Begin van de pagina
Vanhoucke, Kobe (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1436
FIDE-ID247634
F-Elo1543
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
5 6      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 W v 0 2.0 0.74 -0.74
6 8      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
7 5      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
8 9      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 W v 1 5.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1630 36.5 Totaal 5.0 5.27 -0.27
Begin van de pagina
Cotman, Bernd (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13055
N-Elo1457
FIDE-ID243698
F-Elo1523
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 8      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 W - 1 3.0 0.36 +0.64
5 2      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 W - 1 4.0 0.25 +0.75
6 2      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 Z ^ 0 4.0 0.48 -0.48
7 2      Akulov, Lev BEL 1989 7.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
8 4      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 Z ^ 0 4.0 0.31 -0.31
9 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 Z - 0 4.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1701 46.0 Totaal 4.0 3.51 +0.49
Begin van de pagina
Neirynck, Arthur (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1414
FIDE-ID250198
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
4 6      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 W ^ ½ 2.0 0.61 -0.11
5 7      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
6 2      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 W - 1 4.0 0.52 +0.48
7 3      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 Z ^ 0 4.0 0.27 -0.27
8 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 W ^ 0 4.0 0.21 -0.21
9 6      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 Z v 0 4.0 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1564 42.5 Totaal 4.0 4.72 -0.72
Begin van de pagina
Borgelioen, Elise (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1361
FIDE-ID252158
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heymans, Berwout BEL 1908 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 Z - 1 3.0 0.26 +0.74
6 3      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
7 7      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
8 7      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 W v 0 3.0 0.37 -0.37
9 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1742 39.5 Totaal 4.0 3.74 +0.26
Begin van de pagina
Lauwers, Timo (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1251
FIDE-ID250112
F-Elo1284
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 8      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 Z - 1 2.0 0.56 +0.44
5 7      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 7      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 9      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 10      Van Eester, Jef BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
9 9      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 35.0 Totaal 4.0 4.44 -0.44
Begin van de pagina
Coppens, Pieter (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo1006
FIDE-ID251828
F-Elo1241
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 9      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 W - 0 1.0 0.44 -0.44
5 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 W v 0 2.0 0.15 -0.15
7 8      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
8 8      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
9 8      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1495 32.0 Totaal 4.0 4.73 -0.73
Begin van de pagina
Adriaensens, Robin (Rank: 22)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
FIDE-ID261386
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Rogge, Parcival BEL 1713 7.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
8 8      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 7      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1519 35.0 Totaal 3.0 1.48 +0.52
Begin van de pagina
Declerck, Wesley (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17910
N-Elo0
FIDE-ID258407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Weynjes, Tim BEL 1564 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Zotikishvili, Dimitri BEL 1773 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Cotman, Bernd BEL 1523 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Liveyns, Rune BEL 1668 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
8 6      Van Volsem, Merlijn BEL 1313 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 8      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1491 33.0 Totaal 3.0 1.56 +1.44
Begin van de pagina
Van Eester, Jef (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1150
FIDE-ID252107
F-Elo1011
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Muzzi Avantario, Daniele BEL 1626 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Boone, Nathan BEL 1457 5.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7 10      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
8 10      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 W - 0 2.0 0.32 -0.32
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1455 17.0 Totaal 3.0 2.38 -0.38
Begin van de pagina
Faes-Garcia, Benjamin (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.20220
N-Elo0
FIDE-ID261874
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 9      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 10      Gilbert, Berenice BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Sleurs, Juliette BEL 1879 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 9      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 10      Van Eester, Jef BEL 1150 3.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
8        Bye           1 2.0    
9 9      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1409 30.0 Totaal 2.0 1.48 -0.48
Begin van de pagina
Gilbert, Berenice (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.20159
N-Elo0
FIDE-ID264180
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Neirynck, Arthur BEL 1539 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Lauwers, Timo BEL 1284 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Van Eester, Jef BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 10      Faes-Garcia, Benjamin BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 10      Coppens, Pieter BEL 1241 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
6 10      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
8 9      Vanhoucke, Kobe BEL 1543 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
9 10      Borgelioen, Elise BEL 1361 4.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1353 29.0 Totaal 1.0 1.48 -1.48
Begin van de pagina
Weynjes, Tim (Rank: 9)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13273
N-Elo1564
FIDE-ID248126
F-Elo1558
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Declerck, Wesley BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 3.0 Totaal 0.0 0.92 -0.92
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Akulov, Lev 2 1989 1926 7.0 10 Z 1 11 W 1 2 Z 0 6 W 1 7 Z 1 4 W ½ 12 Z 1 8 W 1 5 Z ½ 26.50 6 35.5 35.50 0.0
2 Rogge, Parcival 6 1713 1841 7.0 15 W 1 17 Z 1 1 W 1 4 W ½ 12 Z 0 14 Z 1 13 W 1 5 Z ½ 9 W 1 22.50 6 36.0 32.00 1.0
3 Sleurs, Juliette 4 1879 2386 6.0 A A A 17 Z 1 20 W 1 15 W 1 11 Z 1 4 W 1 8 Z 1 22.50 6 21.0 23.50 -
4 Heymans, Berwout 3 1908 1801 5.5 14 W 1 13 Z 1 8 W 1 2 Z ½ 9 W 1 1 Z ½ 5 W ½ 3 Z 0 6 W 0 28.00 4 35.5 27.75 -
5 Vanduyfhuys, Daria 1 2060 1823 5.5 12 W 1 8 Z 0 14 W 1 9 Z 0 6 Z 1 7 W 1 4 Z ½ 2 W ½ 1 W ½ 26.50 4 28.0 28.75 -
6 Van Volsem, Merlijn 15 1313 1642 5.5 7 W 1 9 Z 1 13 W ½ 1 Z 0 5 W 0 10 Z 1 8 Z 0 18 W 1 4 Z 1 26.00 5 27.5 26.00 -
7 Zotikishvili, Dimitri 5 1773 1661 5.5 6 Z 0 18 W 1 10 Z ½ 11 W 1 1 W 0 5 Z 0 14 W 1 13 Z 1 12 W 1 23.50 5 23.5 22.50 -
8 Muzzi Avantario, Daniele 8 1626 1701 5.0 19 W 1 5 W 1 4 Z 0 12 Z 0 10 W 1 9 Z 1 6 W 1 1 Z 0 3 W 0 26.50 5 29.0 25.00 -
9 Liveyns, Rune 7 1668 1587 5.0 16 Z 1 6 W 0 15 Z 1 5 W 1 4 Z 0 8 W 0 18 Z 1 12 W 1 2 Z 0 24.00 5 27.0 20.50 -
10 Boone, Nathan 13 1457 1471 5.0 1 W 0 19 Z 1 7 W ½ 13 Z ½ 8 Z 0 6 W 0 16 W 1 14 Z 1 17 Z 1 22.50 4 20.5 19.25 -
11 Vanhoucke, Kobe 10 1543 1499 5.0 20 W 1 1 Z 0 17 W 1 7 Z 0 14 W 0 16 Z 1 3 W 0 21 Z 1 13 W 1 20.00 5 23.0 12.50 -
12 Cotman, Bernd 12 1523 1571 4.0 5 Z 0 16 W 1 18 Z 1 8 W 1 2 W 1 13 Z 0 1 W 0 9 Z 0 7 Z 0 25.00 4 26.0 19.00 -
13 Neirynck, Arthur 11 1539 1474 4.0 21 Z 1 4 W 0 6 Z ½ 10 W ½ 15 Z 1 12 W 1 2 Z 0 7 W 0 11 Z 0 25.00 3 24.5 13.75 -
14 Borgelioen, Elise 14 1361 1388 4.0 4 Z 0 20 W 1 5 Z 0 18 W 1 11 Z 1 2 W 0 7 Z 0 10 W 0 21 W 1 24.00 4 20.0 10.00 -
15 Lauwers, Timo 16 1284 1248 4.0 2 Z 0 21 W 1 9 W 0 16 Z 1 13 W 0 3 Z 0 17 W 0 19 Z 1 20 Z 1 19.50 4 17.0 10.00 -
16 Coppens, Pieter 17 1241 1158 4.0 9 W 0 12 Z 0 20 Z 1 15 W 0 21 Z 1 11 W 0 10 Z 0 17 W 1 18 Z 1 18.50 4 15.0 7.50 -
17 Adriaensens, Robin 22 0 947 3.0 B1 2 W 0 11 Z 0 3 W 0 18 Z 0 21 W 1 15 Z 1 16 Z 0 10 W 0 22.00 2 16.0 8.50 -
18 Declerck, Wesley 19 0 1035 3.0 22 W 1 7 Z 0 12 W 0 14 Z 0 17 W 1 20 Z 1 9 W 0 6 Z 0 16 W 0 21.00 3 18.0 8.00 -
19 Van Eester, Jef 18 1150 1086 3.0 8 Z 0 10 W 0 21 Z 1 A A A 20 W 1 15 W 0 B1 18.00 2 11.0 4.00 -
20 Faes-Garcia, Benjamin 20 0 721 2.0 11 Z 0 14 Z 0 16 W 0 21 W 1 3 Z 0 18 W 0 19 Z 0 B1 15 W 0 19.00 1 8.0 2.00 -
21 Gilbert, Berenice 21 0 215 1.0 13 W 0 15 Z 0 19 W 0 20 Z 0 16 W 0 17 Z 0 B1 11 W 0 14 Z 0 18.50 0 3.0 1.00 -
22 Weynjes, Tim 9 1564 364 0.0 18 Z 0 A A A A A A A A 14.00 0 0.0 0.00 -
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/17 17:16