SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2019 -20-18 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut Keustermans
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 09/02/2019 tot 17/02/2019
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB
VSF
R1 R2 R3 pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB
1 Dardha, Daniel -20 M 2354 Hoboken 3.0 2884 5.00 3 6.0 5.00
2 Sterck, Arno -20 M 2315 Kapelle-op-den-Bos 3.0 2783 5.00 3 6.0 5.00
3 Beukema, Jasper -18 M 2277 Brasschaat 3.0 2762 4.00 3 6.0 4.00
4 Dauw, Sterre -18 M 2189 Mechelen 3.0 2670 4.00 3 6.0 4.00
5 Maerevoet, Sim -18 M 2266 Hoboken 2.0 2202 6.50 2 5.0 3.50
6 Van Malder, Dries -18 M 2133 LSV-Chesspirant 2.0 2120 6.00 2 5.0 3.00
7 Temmerman, Sara -20 F 1770 MSV 2.0 1839 5.50 2 3.0 2.50
8 Verheyen, Olivier -18 M 2119 Overpelt 2.0 2052 5.00 2 4.0 2.00
9 Daels, Emma -18 F 1574 Tielt 2.0 1825 5.00 2 3.0 2.00
10 Vande Ginste, Michiel -18 M 1797 Brasschaat 2.0 1996 4.50 2 5.0 1.50
11 Van Dijck, Bjarne -18 M 2035 Mechelen 2.0 2001 4.00 2 4.0 2.00
12 Butzen, Robin -18 M 1999 Hoboken 2.0 1922 3.50 2 4.0 1.50
13 Leyssens, Bas -20 M 1612 Brasschaat 1.5 1610 3.50 1 2.0 1.25
14 Vermaercke, Reinout -18 M 1447 Mechelen 1.5 1662 3.00 1 2.5 0.75
15 Decruyenaere, Robbert -18 M 1860 LSV-Chesspirant 1.0 1640 6.00 1 3.0 1.00
16 De Bock, Thijs -18 M 2031 Mechelen 1.0 1933 6.00 1 3.0 0.00
17 A (4,5,6) Huettl, Sofie -20 F 1750 KISK Ieper 1.0 1750 6.00 1 2.0 1.00
18 Swennen, Fleur -18 F 1770 Neerpelt 1.0 1761 5.00 1 3.0 0.00
19 De Baets, Branko -18 M 1548 Artevelde 1.0 1526 5.00 1 2.0 1.00
20 De Baets, Keano -20 M 1683 Artevelde 1.0 1693 5.00 1 2.0 0.00
21 De Smedt, Lias -18 M 1447 LSV-Chesspirant 1.0 1377 3.50 1 2.0 0.00
22 Thienpont, Xander -18 M 1441 LSV-Chesspirant 1.0 1686 3.50 1 1.0 0.50
23 Motmans, Matthias -18 M 1291 Mechelen 1.0 1260 3.00 1 1.0 0.00
24 Condes, Alexie Sheen -20 F 1235 LSV-Chesspirant 1.0 1393 3.00 1 1.0 0.00
25 Silantev, Ilia -18 M 1370 Dolle Toren Leuven 0.5 1326 5.00 0 1.0 0.75
26 Boudry, William -18 M 2042 LSV-Chesspirant 0.5 1410 4.50 0 1.5 0.75
27 a (1,2,3) Akulova, Alicia -18 F 1745 Leopoldsburg 0.0 0 4.50 0 0.0 0.00
28 A (4,5,6) Liveyns, Bjarne -18 M 1372 MSV 0.0 763 3.00 0 0.0 0.00
29 Kuypers, Anouck -18 F 0 Eisden 0.0 703 3.00 0 0.0 0.00
Begin van de pagina
Stand na ronde 3
Categorie: -20
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB
1 1 Dardha, Daniel -20 M 2354 Hoboken 3.0 2884 5.00 3 6.0 5.00
2 2 Sterck, Arno -20 M 2315 Kapelle-op-den-Bos 3.0 2783 5.00 3 6.0 5.00
3 7 Temmerman, Sara -20 F 1770 MSV 2.0 1839 5.50 2 3.0 2.50
4 13 Leyssens, Bas -20 M 1612 Brasschaat 1.5 1610 3.50 1 2.0 1.25
5 17 A (4,5,6) Huettl, Sofie -20 F 1750 KISK Ieper 1.0 1750 6.00 1 2.0 1.00
6 20 De Baets, Keano -20 M 1683 Artevelde 1.0 1693 5.00 1 2.0 0.00
7 24 Condes, Alexie Sheen -20 F 1235 LSV-Chesspirant 1.0 1393 3.00 1 1.0 0.00
Categorie: -18
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB
1 3 Beukema, Jasper -18 M 2277 Brasschaat 3.0 2762 4.00 3 6.0 4.00
2 4 Dauw, Sterre -18 M 2189 Mechelen 3.0 2670 4.00 3 6.0 4.00
3 5 Maerevoet, Sim -18 M 2266 Hoboken 2.0 2202 6.50 2 5.0 3.50
4 6 Van Malder, Dries -18 M 2133 LSV-Chesspirant 2.0 2120 6.00 2 5.0 3.00
5 8 Verheyen, Olivier -18 M 2119 Overpelt 2.0 2052 5.00 2 4.0 2.00
6 9 Daels, Emma -18 F 1574 Tielt 2.0 1825 5.00 2 3.0 2.00
7 10 Vande Ginste, Michiel -18 M 1797 Brasschaat 2.0 1996 4.50 2 5.0 1.50
8 11 Van Dijck, Bjarne -18 M 2035 Mechelen 2.0 2001 4.00 2 4.0 2.00
9 12 Butzen, Robin -18 M 1999 Hoboken 2.0 1922 3.50 2 4.0 1.50
10 14 Vermaercke, Reinout -18 M 1447 Mechelen 1.5 1662 3.00 1 2.5 0.75
11 15 Decruyenaere, Robbert -18 M 1860 LSV-Chesspirant 1.0 1640 6.00 1 3.0 1.00
12 16 De Bock, Thijs -18 M 2031 Mechelen 1.0 1933 6.00 1 3.0 0.00
13 18 Swennen, Fleur -18 F 1770 Neerpelt 1.0 1761 5.00 1 3.0 0.00
14 19 De Baets, Branko -18 M 1548 Artevelde 1.0 1526 5.00 1 2.0 1.00
15 21 De Smedt, Lias -18 M 1447 LSV-Chesspirant 1.0 1377 3.50 1 2.0 0.00
16 22 Thienpont, Xander -18 M 1441 LSV-Chesspirant 1.0 1686 3.50 1 1.0 0.50
17 23 Motmans, Matthias -18 M 1291 Mechelen 1.0 1260 3.00 1 1.0 0.00
18 25 Silantev, Ilia -18 M 1370 Dolle Toren Leuven 0.5 1326 5.00 0 1.0 0.75
19 26 Boudry, William -18 M 2042 LSV-Chesspirant 0.5 1410 4.50 0 1.5 0.75
20 27 a (1,2,3) Akulova, Alicia -18 F 1745 Leopoldsburg 0.0 0 4.50 0 0.0 0.00
21 28 A (4,5,6) Liveyns, Bjarne -18 M 1372 MSV 0.0 763 3.00 0 0.0 0.00
22 29 Kuypers, Anouck -18 F 0 Eisden 0.0 703 3.00 0 0.0 0.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 3.0 (2354) 1-0 Temmerman, Sara 2.0 (1770)
2 Huettl, Sofie 1.0 (1750) 0-1 Sterck, Arno 3.0 (2315)
3 Beukema, Jasper 3.0 (2277) 1-0 De Baets, Keano 1.0 (1683)
4 Leyssens, Bas 1.5 (1612) 0-1 Maerevoet, Sim 2.0 (2266)
5 Dauw, Sterre 3.0 (2189) 1-0 Daels, Emma 2.0 (1574)
6 De Baets, Branko 1.0 (1548) 0-1 Van Malder, Dries 2.0 (2133)
7 Verheyen, Olivier 2.0 (2119) 1-0 De Smedt, Lias 1.0 (1447)
8 Vermaercke, Reinout 1.5 (1447) ½-½ Boudry, William 0.5 (2042)
9 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2035) 1-0 Thienpont, Xander 1.0 (1441)
10 Liveyns, Bjarne 0.0 (1372) 0-1 De Bock, Thijs 1.0 (2031)
11 Butzen, Robin 2.0 (1999) 1-0 Silantev, Ilia 0.5 (1370)
12 Motmans, Matthias 1.0 (1291) 0-1 Decruyenaere, Robbert 1.0 (1860)
13 Vande Ginste, Michiel 2.0 (1797) 1-0 Condes, Alexie Sheen 1.0 (1235)
14 Kuypers, Anouck 0.0 (0) 0-1 Swennen, Fleur 1.0 (1770)
  Akulova, Alicia 0.0 (1745) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Bock, Thijs 1.0 (2031) 0-1 Dardha, Daniel 3.0 (2354)
2 Sterck, Arno 3.0 (2315) 1-0 Verheyen, Olivier 2.0 (2119)
3 Decruyenaere, Robbert 1.0 (1860) 0-1 Beukema, Jasper 3.0 (2277)
4 Maerevoet, Sim 2.0 (2266) 1-0 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2035)
5 Swennen, Fleur 1.0 (1770) 0-1 Dauw, Sterre 3.0 (2189)
6 Van Malder, Dries 2.0 (2133) 1-0 Butzen, Robin 2.0 (1999)
7 Boudry, William 0.5 (2042) 0-1 Vande Ginste, Michiel 2.0 (1797)
8 Temmerman, Sara 2.0 (1770) 1-0 Vermaercke, Reinout 1.5 (1447)
9 Huettl, Sofie 1.0 (1750) 1-0 Thienpont, Xander 1.0 (1441)
10 De Baets, Keano 1.0 (1683) 1-0 Liveyns, Bjarne 0.0 (1372)
11 Silantev, Ilia 0.5 (1370) ½-½ Leyssens, Bas 1.5 (1612)
12 Daels, Emma 2.0 (1574) 1-0 Motmans, Matthias 1.0 (1291)
13 Condes, Alexie Sheen 1.0 (1235) 0-1 De Baets, Branko 1.0 (1548)
14 De Smedt, Lias 1.0 (1447) 1-0 Kuypers, Anouck 0.0 (0)
  Akulova, Alicia 0.0 (1745) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 3.0 (2354) 1-0 Maerevoet, Sim 2.0 (2266)
2 Vande Ginste, Michiel 2.0 (1797) 0-1 Sterck, Arno 3.0 (2315)
3 Beukema, Jasper 3.0 (2277) 1-0 Van Malder, Dries 2.0 (2133)
4 Dauw, Sterre 3.0 (2189) 1-0 De Bock, Thijs 1.0 (2031)
5 Verheyen, Olivier 2.0 (2119) 1-0 Swennen, Fleur 1.0 (1770)
6 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2035) 1-0 Huettl, Sofie 1.0 (1750)
7 Butzen, Robin 2.0 (1999) 1-0 De Baets, Keano 1.0 (1683)
8 Daels, Emma 2.0 (1574) 1-0 Decruyenaere, Robbert 1.0 (1860)
9 De Baets, Branko 1.0 (1548) 0-1 Temmerman, Sara 2.0 (1770)
10 Leyssens, Bas 1.5 (1612) 1-0 De Smedt, Lias 1.0 (1447)
11 Vermaercke, Reinout 1.5 (1447) 1-0 Silantev, Ilia 0.5 (1370)
12 Thienpont, Xander 1.0 (1441) 1-0 Boudry, William 0.5 (2042)
13 Liveyns, Bjarne 0.0 (1372) 0-1 Condes, Alexie Sheen 1.0 (1235)
14 Motmans, Matthias 1.0 (1291) 1-0 Kuypers, Anouck 0.0 (0)
  Akulova, Alicia 0.0 (1745) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/02/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Jasper 3.0 (2277) - Dardha, Daniel 3.0 (2354)
2 Sterck, Arno 3.0 (2315) - Dauw, Sterre 3.0 (2189)
3 Maerevoet, Sim 2.0 (2266) - Butzen, Robin 2.0 (1999)
4 Van Malder, Dries 2.0 (2133) - Vande Ginste, Michiel 2.0 (1797)
5 Temmerman, Sara 2.0 (1770) - Verheyen, Olivier 2.0 (2119)
6 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2035) - Daels, Emma 2.0 (1574)
7 Vermaercke, Reinout 1.5 (1447) - Leyssens, Bas 1.5 (1612)
8 De Bock, Thijs 1.0 (2031) - De Baets, Branko 1.0 (1548)
9 Decruyenaere, Robbert 1.0 (1860) - De Smedt, Lias 1.0 (1447)
10 Swennen, Fleur 1.0 (1770) - Thienpont, Xander 1.0 (1441)
11 De Baets, Keano 1.0 (1683) - Motmans, Matthias 1.0 (1291)
12 Condes, Alexie Sheen 1.0 (1235) - Boudry, William 0.5 (2042)
13 Silantev, Ilia 0.5 (1370) - Akulova, Alicia 0.0 (1745)
  Kuypers, Anouck 0.0 (0) 1 Bye    
  Huettl, Sofie 1.0 (1750) 0 Afwezig    
  Liveyns, Bjarne 0.0 (1372) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Dardha, Daniel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2310
FIDE-ID240990
F-Elo2354
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Temmerman, Sara BEL 1770 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Bock, Thijs BEL 2031 1.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1      Maerevoet, Sim BEL 2266 2.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
4 1      Beukema, Jasper BEL 2277 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2086 8.0 Totaal 3.0 2.41 +0.59
Begin van de pagina
Sterck, Arno (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10284
N-Elo2257
FIDE-ID228249
F-Elo2315
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huettl, Sofie BEL 1750 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verheyen, Olivier BEL 2119 2.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2      Vande Ginste, Michiel BEL 1797 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Dauw, Sterre BEL 2189 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1963 8.0 Totaal 3.0 2.59 +0.41
Begin van de pagina
Beukema, Jasper (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2266
FIDE-ID1032984
F-Elo2277
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Baets, Keano BEL 1683 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Decruyenaere, Robbert BEL 1860 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Van Malder, Dries BEL 2133 2.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1      Dardha, Daniel BEL 2354 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2007 7.0 Totaal 3.0 2.53 +0.47
Begin van de pagina
Dauw, Sterre (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2142
FIDE-ID248886
F-Elo2189
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Daels, Emma BEL 1574 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Swennen, Fleur BEL 1770 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      De Bock, Thijs BEL 2031 1.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 2      Sterck, Arno BEL 2315 3.0 Z v - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1922 7.0 Totaal 3.0 2.55 +0.45
Begin van de pagina
Maerevoet, Sim (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2236
FIDE-ID241725
F-Elo2266
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Leyssens, Bas BEL 1612 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2035 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1      Dardha, Daniel BEL 2354 3.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
4 3      Butzen, Robin BEL 1999 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2000 8.5 Totaal 2.0 2.09 -0.09
Begin van de pagina
Van Malder, Dries (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2120
FIDE-ID242314
F-Elo2133
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Baets, Branko BEL 1548 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Butzen, Robin BEL 1999 2.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
3 3      Beukema, Jasper BEL 2277 3.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 4      Vande Ginste, Michiel BEL 1797 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1905 8.0 Totaal 2.0 1.91 +0.09
Begin van de pagina
Temmerman, Sara (Rank: 15)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.13529
N-Elo1762
FIDE-ID242080
F-Elo1770
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dardha, Daniel BEL 2354 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Vermaercke, Reinout BEL 1447 1.5 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 9      De Baets, Branko BEL 1548 1.0 Z ^ 1 2.0 0.78 +0.22
4 5      Verheyen, Olivier BEL 2119 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 7.5 Totaal 2.0 1.73 +0.27
Begin van de pagina
Verheyen, Olivier (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo2114
FIDE-ID236055
F-Elo2119
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Smedt, Lias BEL 1447 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Sterck, Arno BEL 2315 3.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 5      Swennen, Fleur BEL 1770 1.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
4 5      Temmerman, Sara BEL 1770 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1825 7.0 Totaal 2.0 2.06 -0.06
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 20)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1514
FIDE-ID240974
F-Elo1574
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dauw, Sterre BEL 2189 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Motmans, Matthias BEL 1291 1.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 8      Decruyenaere, Robbert BEL 1860 1.0 W - 1 2.0 0.16 +0.84
4 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2035 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1843 7.0 Totaal 2.0 1.08 +0.92
Begin van de pagina
Vande Ginste, Michiel (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12697
N-Elo1797
FIDE-ID240389
F-Elo1795
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Condes, Alexie Sheen BEL 1235 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Boudry, William BEL 2042 0.5 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
3 2      Sterck, Arno BEL 2315 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Van Malder, Dries BEL 2133 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1931 6.5 Totaal 2.0 1.20 +0.80
Begin van de pagina
Van Dijck, Bjarne (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo2035
FIDE-ID239348
F-Elo2021
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Thienpont, Xander BEL 1441 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Maerevoet, Sim BEL 2266 2.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 6      Huettl, Sofie BEL 1750 1.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 6      Daels, Emma BEL 1574 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1757 6.0 Totaal 2.0 1.97 +0.03
Begin van de pagina
Butzen, Robin (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1937
FIDE-ID244392
F-Elo1999
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Silantev, Ilia BEL 1370 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Malder, Dries BEL 2133 2.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
3 7      De Baets, Keano BEL 1683 1.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 3      Maerevoet, Sim BEL 2266 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1863 5.5 Totaal 2.0 2.11 -0.11
Begin van de pagina
Leyssens, Bas (Rank: 19)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.50069
N-Elo1578
FIDE-ID246000
F-Elo1612
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Maerevoet, Sim BEL 2266 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Silantev, Ilia BEL 1370 0.5 Z - ½ 0.5 0.80 -0.30
3 10      De Smedt, Lias BEL 1447 1.0 W - 1 1.5 0.72 +0.28
4 7      Vermaercke, Reinout BEL 1447 1.5 Z ^ - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 5.0 Totaal 1.5 1.60 -0.10
Begin van de pagina
Vermaercke, Reinout (Rank: 23)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13839
N-Elo1447
FIDE-ID244317
F-Elo1424
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Boudry, William BEL 2042 0.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Temmerman, Sara BEL 1770 2.0 Z - 0 0.5 0.13 -0.13
3 11      Silantev, Ilia BEL 1370 0.5 W v 1 1.5 0.61 +0.39
4 7      Leyssens, Bas BEL 1612 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1698 4.5 Totaal 1.5 0.82 +0.68
Begin van de pagina
Decruyenaere, Robbert (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1860
FIDE-ID240427
F-Elo1849
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Motmans, Matthias BEL 1291 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Beukema, Jasper BEL 2277 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Daels, Emma BEL 1574 2.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
4 9      De Smedt, Lias BEL 1447 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 7.0 Totaal 1.0 1.84 -0.84
Begin van de pagina
De Bock, Thijs (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2031
FIDE-ID237809
F-Elo1961
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Liveyns, Bjarne BEL 1372 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dardha, Daniel BEL 2354 3.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 4      Dauw, Sterre BEL 2189 3.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 8      De Baets, Branko BEL 1548 1.0 W ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1865 7.0 Totaal 1.0 1.34 -0.34
Begin van de pagina
Huettl, Sofie (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1740
FIDE-ID236730
F-Elo1750
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Sterck, Arno BEL 2315 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Thienpont, Xander BEL 1441 1.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2035 2.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1930 6.0 Totaal 1.0 1.10 -0.10
Begin van de pagina
Swennen, Fleur (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1747
FIDE-ID233366
F-Elo1770
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Kuypers, Anouck BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dauw, Sterre BEL 2189 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Verheyen, Olivier BEL 2119 2.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
4 10      Thienpont, Xander BEL 1441 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1916 6.0 Totaal 1.0 1.11 -0.11
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1477
FIDE-ID248932
F-Elo1548
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Malder, Dries BEL 2133 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Condes, Alexie Sheen BEL 1235 1.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 9      Temmerman, Sara BEL 1770 2.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 8      De Bock, Thijs BEL 2031 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1792 6.0 Totaal 1.0 1.16 -0.16
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1666
FIDE-ID247758
F-Elo1683
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beukema, Jasper BEL 2277 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Liveyns, Bjarne BEL 1372 0.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 7      Butzen, Robin BEL 1999 2.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 11      Motmans, Matthias BEL 1291 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1734 6.0 Totaal 1.0 1.07 -0.07
Begin van de pagina
De Smedt, Lias (Rank: 22)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1398
FIDE-ID245950
F-Elo1447
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verheyen, Olivier BEL 2119 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Kuypers, Anouck BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Leyssens, Bas BEL 1612 1.5 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
4 9      Decruyenaere, Robbert BEL 1860 1.0 Z v - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1863 4.5 Totaal 1.0 1.28 -0.28
Begin van de pagina
Thienpont, Xander (Rank: 24)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12451
N-Elo1386
FIDE-ID242101
F-Elo1441
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Dijck, Bjarne BEL 2035 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Huettl, Sofie BEL 1750 1.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 12      Boudry, William BEL 2042 0.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 10      Swennen, Fleur BEL 1770 1.0 Z ^ - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1899 4.5 Totaal 1.0 0.30 +0.70
Begin van de pagina
Motmans, Matthias (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1291
FIDE-ID259012
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Decruyenaere, Robbert BEL 1860 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Daels, Emma BEL 1574 2.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 14      Kuypers, Anouck BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      De Baets, Keano BEL 1683 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1705 4.0 Totaal 1.0 1.16 -0.16
Begin van de pagina
Condes, Alexie Sheen (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1170
FIDE-ID237183
F-Elo1235
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vande Ginste, Michiel BEL 1797 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Baets, Branko BEL 1548 1.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 13      Liveyns, Bjarne BEL 1372 0.0 Z - 1 1.0 0.32 +0.68
4 12      Boudry, William BEL 2042 0.5 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1689 3.5 Totaal 1.0 0.54 +0.46
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1358
FIDE-ID258300
F-Elo1370
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Butzen, Robin BEL 1999 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Leyssens, Bas BEL 1612 1.5 W - ½ 0.5 0.20 +0.30
3 11      Vermaercke, Reinout BEL 1447 1.5 Z - 0 0.5 0.39 -0.39
4 13      Akulova, Alicia BEL 1745 0.0 W - - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 5.0 Totaal 0.5 0.67 -0.17
Begin van de pagina
Boudry, William (Rank: 8)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2042
FIDE-ID234990
F-Elo2032
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vermaercke, Reinout BEL 1447 1.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Vande Ginste, Michiel BEL 1797 2.0 W - 0 0.5 0.80 -0.80
3 12      Thienpont, Xander BEL 1441 1.0 Z ^ 0 0.5 0.92 -0.92
4 12      Condes, Alexie Sheen BEL 1235 1.0 Z v - 0.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1480 5.5 Totaal 0.5 2.64 -2.14
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 17)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1700
FIDE-ID242861
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 13      Silantev, Ilia BEL 1370 0.5 Z v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1370 0.5 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Liveyns, Bjarne (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.13313
N-Elo1286
FIDE-ID248940
F-Elo1372
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Bock, Thijs BEL 2031 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Baets, Keano BEL 1683 1.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 13      Condes, Alexie Sheen BEL 1235 1.0 W - 0 0.0 0.68 -0.68
4        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1649 3.0 Totaal 0.0 0.90 -0.90
Begin van de pagina
Kuypers, Anouck (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo0
FIDE-ID260576
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Swennen, Fleur BEL 1770 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Smedt, Lias BEL 1447 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Motmans, Matthias BEL 1291 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1502 3.0 Totaal 1.0 0.24 -0.24
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 B Med1 #Win Vsch. SB
1 Dardha, Daniel 1 2354 2884 3.0 7 W 1 16 Z 1 5 W 1 3 Z - 5.00 3 6.0 5.00
2 Sterck, Arno 2 2315 2783 3.0 17 Z 1 8 W 1 10 Z 1 4 W - 5.00 3 6.0 5.00
3 Beukema, Jasper 3 2277 2762 3.0 20 W 1 15 Z 1 6 W 1 1 W - 4.00 3 6.0 4.00
4 Dauw, Sterre 5 2189 2670 3.0 9 W 1 18 Z 1 16 W 1 2 Z - 4.00 3 6.0 4.00
5 Maerevoet, Sim 4 2266 2202 2.0 13 Z 1 11 W 1 1 Z 0 12 W - 6.50 2 5.0 3.50
6 Van Malder, Dries 6 2133 2120 2.0 19 Z 1 12 W 1 3 Z 0 10 W - 6.00 2 5.0 3.00
7 Temmerman, Sara 15 1770 1839 2.0 1 Z 0 14 W 1 19 Z 1 8 W - 5.50 2 3.0 2.50
8 Verheyen, Olivier 7 2119 2052 2.0 21 W 1 2 Z 0 18 W 1 7 Z - 5.00 2 4.0 2.00
9 Daels, Emma 20 1574 1825 2.0 4 Z 0 23 W 1 15 W 1 11 Z - 5.00 2 3.0 2.00
10 Vande Ginste, Michiel 13 1797 1996 2.0 24 W 1 26 Z 1 2 W 0 6 Z - 4.50 2 5.0 1.50
11 Van Dijck, Bjarne 9 2035 2001 2.0 22 W 1 5 Z 0 17 W 1 9 W - 4.00 2 4.0 2.00
12 Butzen, Robin 11 1999 1922 2.0 25 W 1 6 Z 0 20 W 1 5 Z - 3.50 2 4.0 1.50
13 Leyssens, Bas 19 1612 1610 1.5 5 W 0 25 Z ½ 21 W 1 14 Z - 3.50 1 2.0 1.25
14 Vermaercke, Reinout 23 1447 1662 1.5 26 W ½ 7 Z 0 25 W 1 13 W - 3.00 1 2.5 0.75
15 Decruyenaere, Robbert 12 1860 1640 1.0 23 Z 1 3 W 0 9 Z 0 21 W - 6.00 1 3.0 1.00
16 De Bock, Thijs 10 2031 1933 1.0 28 Z 1 1 W 0 4 Z 0 19 W - 6.00 1 3.0 0.00
17 Huettl, Sofie 16 1750 1750 1.0 2 W 0 22 W 1 11 Z 0 A 6.00 1 2.0 1.00
18 Swennen, Fleur 14 1770 1761 1.0 29 Z 1 4 W 0 8 Z 0 22 W - 5.00 1 3.0 0.00
19 De Baets, Branko 21 1548 1526 1.0 6 W 0 24 Z 1 7 W 0 16 Z - 5.00 1 2.0 1.00
20 De Baets, Keano 18 1683 1693 1.0 3 Z 0 28 W 1 12 Z 0 23 W - 5.00 1 2.0 0.00
21 De Smedt, Lias 22 1447 1377 1.0 8 Z 0 29 W 1 13 Z 0 15 Z - 3.50 1 2.0 0.00
22 Thienpont, Xander 24 1441 1686 1.0 11 Z 0 17 Z 0 26 W 1 18 Z - 3.50 1 1.0 0.50
23 Motmans, Matthias 27 1291 1260 1.0 15 W 0 9 Z 0 29 W 1 20 Z - 3.00 1 1.0 0.00
24 Condes, Alexie Sheen 28 1235 1393 1.0 10 Z 0 19 W 0 28 Z 1 26 W - 3.00 1 1.0 0.00
25 Silantev, Ilia 26 1370 1326 0.5 12 Z 0 13 W ½ 14 Z 0 27 W - 5.00 0 1.0 0.75
26 Boudry, William 8 2042 1410 0.5 14 Z ½ 10 W 0 22 Z 0 24 Z - 4.50 0 1.5 0.75
27 Akulova, Alicia 17 1745 0 0.0 A A A 25 Z - 4.50 0 0.0 0.00
28 Liveyns, Bjarne 25 1372 763 0.0 16 W 0 20 Z 0 24 W 0 A 3.00 0 0.0 0.00
29 Kuypers, Anouck 29 0 703 0.0 18 W 0 21 Z 0 23 Z 0 B1 3.00 0 0.0 0.00
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/16 08:01