SwarLogo 13de Jeugdtoernooi Ter Duinen Hechtel 2018 Stap 2 SwarLogo
762
Organisator: Ter Duinen Hechtel
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: _RAP_CADENCE_00
Datums: van 13/01/2018 tot 13/01/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Akulov Yaroslav Stap 2 M 2010-01-24 bel 15498 1235 Leopoldsburg 7.0 1952 27.00 28.0 -
2 Govoreanu Matei Stap 2 M 2009-03-12 bel 16824 1150 Westerlo 6.0 1458 19.50 24.0 -
3 Groffils Leonard Stap 2 M 2011-08-21 bel 17827 1150 Overpelt 5.0 1320 13.00 18.0 -
4 Martens Jaan Stap 2 M 2008-06-02 bel 19008 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1212 8.50 17.0 -
5 Robijns Krieke Stap 2 M 2006-07-15 bel 17797 1150 Heusden 4.0 1164 8.50 13.0 -
6 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1150 Heusden 3.5 1102 6.50 16.5 0.5
7 Tielens Lars Stap 2 M 2009-02-05 bel 16984 1164 Heusden 3.5 1099 6.00 12.5 0.5
8 Angius Vittorio Stap 2 M 2007-01-22 ita 17854 1150 Eisden 3.0 1042 7.00 13.0 -
9 Jacobs Kiano Stap 2 M 2006-07-13 bel 18001 1150 Heusden 3.0 1027 6.00 12.0 -
10 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 bel 17993 1150 Heusden 2.0 868 2.50 10.0 -
11 Rouwet Fabio Stap 2 M 2008-10-29 bel 18124 1150 SLim Hasselt 1.0 352 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Akulov Yaroslav Stap 2 M 2010-01-24 bel 15498 1235 Leopoldsburg 7.0 1952 27.00 28.0 -
2 2 Govoreanu Matei Stap 2 M 2009-03-12 bel 16824 1150 Westerlo 6.0 1458 19.50 24.0 -
3 3 Groffils Leonard Stap 2 M 2011-08-21 bel 17827 1150 Overpelt 5.0 1320 13.00 18.0 -
4 4 Martens Jaan Stap 2 M 2008-06-02 bel 19008 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1212 8.50 17.0 -
5 5 Robijns Krieke Stap 2 M 2006-07-15 bel 17797 1150 Heusden 4.0 1164 8.50 13.0 -
6 6 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1150 Heusden 3.5 1102 6.50 16.5 0.5
7 7 Tielens Lars Stap 2 M 2009-02-05 bel 16984 1164 Heusden 3.5 1099 6.00 12.5 0.5
8 8 Angius Vittorio Stap 2 M 2007-01-22 ita 17854 1150 Eisden 3.0 1042 7.00 13.0 -
9 9 Jacobs Kiano Stap 2 M 2006-07-13 bel 18001 1150 Heusden 3.0 1027 6.00 12.0 -
10 10 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 bel 17993 1150 Heusden 2.0 868 2.50 10.0 -
11 11 Rouwet Fabio Stap 2 M 2008-10-29 bel 18124 1150 SLim Hasselt 1.0 352 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0
2 Tielens Lars 2 (1164) 3.5 0-1 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0
3 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0 0-1 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0
4 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0 1-0 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0
5 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0 0-1 Martens Jaan 5 (1150) 4.0
  Deferme Lien 11 (1150) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0 1-0 Martens Jaan 5 (1150) 4.0
2 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0 0-1 Deferme Lien 11 (1150) 3.5
3 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0 0-1 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0
4 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0 0-1 Tielens Lars 2 (1164) 3.5
5 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0 1-0 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0
  Angius Vittorio 10 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deferme Lien 11 (1150) 3.5 0-1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0
2 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0 1-0 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0
3 Tielens Lars 2 (1164) 3.5 0-1 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0
4 Martens Jaan 5 (1150) 4.0 1-0 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0
5 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0 1-0 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0
  Robijns Krieke 6 (1150) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0 1-0 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0
2 Martens Jaan 5 (1150) 4.0 1-0 Deferme Lien 11 (1150) 3.5
3 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0 0-1 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0
4 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0 0-1 Tielens Lars 2 (1164) 3.5
5 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0 0-1 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0
  Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0
2 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0 1-0 Martens Jaan 5 (1150) 4.0
3 Deferme Lien 11 (1150) 3.5 ½-½ Tielens Lars 2 (1164) 3.5
4 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0 1-0 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0
5 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0 1-0 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0
  Deferme Brecht 3 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Tielens Lars 2 (1164) 3.5 0-1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0
2 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0 0-1 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0
3 Martens Jaan 5 (1150) 4.0 0-1 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0
4 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0 0-1 Deferme Lien 11 (1150) 3.5
5 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0
  Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (1235) 7.0 1-0 Angius Vittorio 10 (1150) 3.0
2 Deferme Lien 11 (1150) 3.5 0-1 Govoreanu Matei 4 (1150) 6.0
3 Groffils Leonard 9 (1150) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 7 (1150) 3.0
4 Deferme Brecht 3 (1150) 2.0 0-1 Robijns Krieke 6 (1150) 4.0
5 Martens Jaan 5 (1150) 4.0 1-0 Rouwet Fabio 8 (1150) 1.0
  Tielens Lars 2 (1164) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Akulov Yaroslav (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1235
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.62 +0.38
2 1      Martens Jaan BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
3 1      Deferme Lien BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
4 1      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
5 1      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 Z - 1 5.0 0.62 +0.38
6 1      Tielens Lars BEL 1164 3.5 Z v 1 6.0 0.60 +0.40
7 1      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W v 1 7.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 29.0 Totaal 7.0 4.32 +2.68
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 Z v 0 3.0 0.38 -0.38
5 2      Martens Jaan BEL 1150 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Deferme Lien BEL 1150 3.5 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 28.5 Totaal 6.0 3.38 +2.62
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 W v 0 3.0 0.38 -0.38
6 3      Martens Jaan BEL 1150 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 28.0 Totaal 5.0 3.38 +1.62
Begin van de pagina
Martens Jaan (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19008
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
3 4      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Deferme Lien BEL 1150 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 28.5 Totaal 4.0 3.38 +0.62
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 W - 0 0.0 0.38 -0.38
2 5      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 5      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 4      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 26.0 Totaal 4.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 2      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 W v 0 2.0 0.38 -0.38
4 2      Martens Jaan BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Tielens Lars BEL 1164 3.5 W - ½ 2.5 0.48 +0.02
6 4      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 2      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1166 23.5 Totaal 3.5 2.86 -0.36
Begin van de pagina
Tielens Lars (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16984
N-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.52 -0.52
2 4      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.52 +0.48
3 3      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 W - 0 1.0 0.52 -0.52
4 4      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
5 3      Deferme Lien BEL 1150 3.5 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
6 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 W - 0 2.5 0.40 -0.40
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 19.5 Totaal 3.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina
Angius Vittorio (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17854
N-Elo1150
Landita  (ita)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Martens Jaan BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 3      Tielens Lars BEL 1164 3.5 Z v 1 2.0 0.48 +0.52
4 3      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 5      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 1      Akulov Yaroslav BEL 1235 7.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1166 25.5 Totaal 3.0 2.86 -0.86
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Tielens Lars BEL 1164 3.5 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
2 3      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Martens Jaan BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6        Bye           1 3.0    
7 3      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 23.5 Totaal 3.0 2.98 -0.98
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rouwet Fabio BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Deferme Lien BEL 1150 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 2      Govoreanu Matei BEL 1150 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Tielens Lars BEL 1164 3.5 W ^ 0 1.0 0.48 -0.48
5        Bye           1 2.0    
6 5      Angius Vittorio ITA 1150 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 4      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 21.0 Totaal 2.0 2.98 -1.98
Begin van de pagina
Rouwet Fabio (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18124
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Hasselt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Tielens Lars BEL 1164 3.5 W - 0 0.0 0.48 -0.48
3 5      Groffils Leonard BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 5      Jacobs Kiano BEL 1150 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 4      Deferme Lien BEL 1150 3.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 5      Martens Jaan BEL 1150 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 21.0 Totaal 1.0 2.98 -2.98
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Akulov Yaroslav 1 1235 1952 7.0 5 Z 1 4 W 1 6 Z 1 2 W 1 3 Z 1 7 Z 1 8 W 1 27.00 28.0 -
2 Govoreanu Matei 4 1150 1458 6.0 3 W 1 9 Z 1 10 W 1 1 Z 0 4 W 1 5 Z 1 6 Z 1 19.50 24.0 -
3 Groffils Leonard 9 1150 1320 5.0 2 Z 0 5 W 1 11 W 1 8 Z 1 1 W 0 4 Z 1 9 W 1 13.00 18.0 -
4 Martens Jaan 5 1150 1212 4.0 8 Z 1 1 Z 0 9 W 1 6 W 1 2 Z 0 3 W 0 11 W 1 8.50 17.0 -
5 Robijns Krieke 6 1150 1164 4.0 1 W 0 3 Z 0 B1 9 Z 1 8 W 1 2 W 0 10 Z 1 8.50 13.0 -
6 Deferme Lien 11 1150 1102 3.5 B1 10 Z 1 1 W 0 4 Z 0 7 W ½ 11 Z 1 2 W 0 6.50 16.5 0.5
7 Tielens Lars 2 1164 1099 3.5 9 W 0 11 Z 1 8 W 0 10 Z 1 6 Z ½ 1 W 0 B1 6.00 12.5 0.5
8 Angius Vittorio 10 1150 1042 3.0 4 W 0 B1 7 Z 1 3 W 0 5 Z 0 10 W 1 1 Z 0 7.00 13.0 -
9 Jacobs Kiano 7 1150 1027 3.0 7 Z 1 2 W 0 4 Z 0 5 W 0 11 W 1 B1 3 Z 0 6.00 12.0 -
10 Deferme Brecht 3 1150 868 2.0 11 Z 1 6 W 0 2 Z 0 7 W 0 B1 8 Z 0 5 W 0 2.50 10.0 -
11 Rouwet Fabio 8 1150 352 1.0 10 W 0 7 W 0 3 Z 0 B1 9 Z 0 6 W 0 4 Z 0 1.50 4.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.76 2018/02/12 (©) GMA 2015