SwarLogo 13de Jeugdtoernooi Ter Duinen Hechtel 2018 Stap 1 SwarLogo
762
Organisator: Ter Duinen Hechtel
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: _RAP_CADENCE_00
Datums: van 13/01/2018 tot 13/01/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Amvrosiadis Anas Stap 1 M 2006-01-03 bel 19013 1150 Ter Duinen Hechtel 6.5 1556 27.75 26.0 -
2 Saenen Louis Stap 1 M 2011-01-17 bel 18017 1150 Overpelt 5.5 1375 22.75 22.5 0.5
3 Dubois Sebastiaan Stap 1 M 2007-05-08 bel 19004 1150 SLim Bilzen 5.5 1370 17.75 20.5 0.5
4 Heynickx Andreas Stap 1 M 2010-03-20 bel 17851 1150 Neerpelt 5.0 1308 17.00 20.0 1.0
5 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 bel 17999 1150 Heusden 5.0 1308 15.50 19.0 0.0
6 Huysmans Carsten Stap 1 M 2010-05-22 bel 17852 1150 Neerpelt 4.5 1257 12.75 16.0 -
7 Hermans Thibaut Stap 1 M 2009-03-27 bel 19006 1150 SLim Bilzen 4.0 1200 15.50 22.0 -
8 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 bel 17853 1150 Neerpelt 4.0 1205 13.50 20.0 -
9 Cuypers Robin Stap 1 M 2006-05-29 bel 19012 1150 Ter Duinen Hechtel 4.0 1200 13.50 16.0 -
10 Daems Wout Stap 1 M 2007-09-04 bel 18639 1185 Ter Duinen Hechtel 4.0 1200 12.50 17.0 -
11 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 bel 19000 1150 SLim Bilzen 4.0 1200 12.00 14.0 -
12 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 bel 18000 1150 Heusden 4.0 1200 11.00 14.0 -
13 Musiek Yvar Stap 1 M 2009-01-22 bel 19007 1150 SLim Hasselt 3.0 1093 8.00 15.0 -
14 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 bel 17997 1150 Heusden 3.0 1098 7.50 13.0 -
15 Willekes Seppe Stap 1 M 2006-02-20 bel 19010 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1098 5.00 14.0 -
16 Klingeliers Giel Stap 1 M 2010-03-04 bel 18998 1150 SLim Bilzen 3.0 1093 4.50 9.0 -
17 Gijsbers Dries Stap 1 M 2007-09-04 bel 18640 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1093 4.50 9.0 -
18 De Jager Fia Stap 1 F 2007-03-07 bel 18061 1150 Leopoldsburg 3.0 1093 3.50 7.0 -
19 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 bel 19001 1150 SLim Bilzen 2.5 1040 7.00 11.0 -
20 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 bel 19002 1150 SLim Bilzen 2.0 989 7.00 10.0 -
21 Nysen Maxima Stap 1 F 2006-08-30 bel 19005 1150 SLim Bilzen 2.0 984 3.00 10.0 -
22 Mernier Paul Stap 1 M 2011-06-25 bel 18109 1150 Neerpelt 2.0 984 2.25 7.5 -
23 Vanhouche Rafaël Stap 1 M 2010-03-20 bel 19067 1150 SLim Houthalen-Oost 1.0 841 1.25 2.0 -
24 Smeets Jelle Stap 1 M 2009-04-08 bel 18493 1150 Neerpelt 0.5 728 0.50 1.5 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Amvrosiadis Anas Stap 1 M 2006-01-03 bel 19013 1150 Ter Duinen Hechtel 6.5 1556 27.75 26.0 -
2 2 Saenen Louis Stap 1 M 2011-01-17 bel 18017 1150 Overpelt 5.5 1375 22.75 22.5 0.5
3 3 Dubois Sebastiaan Stap 1 M 2007-05-08 bel 19004 1150 SLim Bilzen 5.5 1370 17.75 20.5 0.5
4 4 Heynickx Andreas Stap 1 M 2010-03-20 bel 17851 1150 Neerpelt 5.0 1308 17.00 20.0 1.0
5 5 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 bel 17999 1150 Heusden 5.0 1308 15.50 19.0 0.0
6 6 Huysmans Carsten Stap 1 M 2010-05-22 bel 17852 1150 Neerpelt 4.5 1257 12.75 16.0 -
7 7 Hermans Thibaut Stap 1 M 2009-03-27 bel 19006 1150 SLim Bilzen 4.0 1200 15.50 22.0 -
8 8 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 bel 17853 1150 Neerpelt 4.0 1205 13.50 20.0 -
9 9 Cuypers Robin Stap 1 M 2006-05-29 bel 19012 1150 Ter Duinen Hechtel 4.0 1200 13.50 16.0 -
10 10 Daems Wout Stap 1 M 2007-09-04 bel 18639 1185 Ter Duinen Hechtel 4.0 1200 12.50 17.0 -
11 11 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 bel 19000 1150 SLim Bilzen 4.0 1200 12.00 14.0 -
12 12 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 bel 18000 1150 Heusden 4.0 1200 11.00 14.0 -
13 13 Musiek Yvar Stap 1 M 2009-01-22 bel 19007 1150 SLim Hasselt 3.0 1093 8.00 15.0 -
14 14 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 bel 17997 1150 Heusden 3.0 1098 7.50 13.0 -
15 15 Willekes Seppe Stap 1 M 2006-02-20 bel 19010 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1098 5.00 14.0 -
16 16 Klingeliers Giel Stap 1 M 2010-03-04 bel 18998 1150 SLim Bilzen 3.0 1093 4.50 9.0 -
17 17 Gijsbers Dries Stap 1 M 2007-09-04 bel 18640 1150 Ter Duinen Hechtel 3.0 1093 4.50 9.0 -
18 18 De Jager Fia Stap 1 F 2007-03-07 bel 18061 1150 Leopoldsburg 3.0 1093 3.50 7.0 -
19 19 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 bel 19001 1150 SLim Bilzen 2.5 1040 7.00 11.0 -
20 20 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 bel 19002 1150 SLim Bilzen 2.0 989 7.00 10.0 -
21 21 Nysen Maxima Stap 1 F 2006-08-30 bel 19005 1150 SLim Bilzen 2.0 984 3.00 10.0 -
22 22 Mernier Paul Stap 1 M 2011-06-25 bel 18109 1150 Neerpelt 2.0 984 2.25 7.5 -
23 23 Vanhouche Rafaël Stap 1 M 2010-03-20 bel 19067 1150 SLim Houthalen-Oost 1.0 841 1.25 2.0 -
24 24 Smeets Jelle Stap 1 M 2009-04-08 bel 18493 1150 Neerpelt 0.5 728 0.50 1.5 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5 0-1 Daems Wout 1 (1185) 4.0
2 Saenen Louis 2 (1150) 5.5 1-0 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0
3 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0 1-0 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5
4 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0 0-1 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0
5 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5 1-0 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0
6 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0 1-0 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0
7 Tielens Stef 19 (1150) 3.0 1-0 Dubois Florian 7 (1150) 2.5
8 Franssen Karel 8 (1150) 2.0 0-1 Janssen Arno 20 (1150) 5.0
9 Mernier Paul 21 (1150) 2.0 0-1 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5
10 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0 1-0 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0
11 De Jager Fia 23 (1150) 3.0 0-1 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0
12 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Daems Wout 1 (1185) 4.0 1-0 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0
2 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0 0-1 Saenen Louis 2 (1150) 5.5
3 Janssen Arno 20 (1150) 5.0 1-0 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0
4 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5 0-1 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5
5 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0 1-0 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0
6 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0 1-0 Tielens Stef 19 (1150) 3.0
7 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5 0-1 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5
8 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0 0-1 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0
9 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0 1-0 Mernier Paul 21 (1150) 2.0
10 Dubois Florian 7 (1150) 2.5 1-0 De Jager Fia 23 (1150) 3.0
11 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0 0-1 Franssen Karel 8 (1150) 2.0
12 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0 0-1 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5 1-0 Daems Wout 1 (1185) 4.0
2 Saenen Louis 2 (1150) 5.5 1-0 Janssen Arno 20 (1150) 5.0
3 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0 0-1 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0
4 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0 1-0 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0
5 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0 1-0 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0
6 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0 0-1 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5
7 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0 1-0 Dubois Florian 7 (1150) 2.5
8 Franssen Karel 8 (1150) 2.0 0-1 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0
9 Tielens Stef 19 (1150) 3.0 0-1 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5
10 Mernier Paul 21 (1150) 2.0 1-0 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5
11 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0 0-1 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0
12 De Jager Fia 23 (1150) 3.0 0-1 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0 1-0 Saenen Louis 2 (1150) 5.5
2 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5 ½-½ Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5
3 Daems Wout 1 (1185) 4.0 0-1 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0
4 Janssen Arno 20 (1150) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0
5 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5 1-0 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0
6 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0 0-1 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0
7 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0 0-1 Tielens Stef 19 (1150) 3.0
8 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0 0-1 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0
9 Dubois Florian 7 (1150) 2.5 ½-½ Mernier Paul 21 (1150) 2.0
10 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0 0-1 Franssen Karel 8 (1150) 2.0
11 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0 1-0 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0
12 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5 0-1 De Jager Fia 23 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5 1-0 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0
2 Saenen Louis 2 (1150) 5.5 ½-½ Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5
3 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0 1-0 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0
4 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0 1-0 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5
5 Franssen Karel 8 (1150) 2.0 0-1 Daems Wout 1 (1185) 4.0
6 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0 0-1 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0
7 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0 0-1 Janssen Arno 20 (1150) 5.0
8 Tielens Stef 19 (1150) 3.0 0-1 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0
9 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0 0-1 Dubois Florian 7 (1150) 2.5
10 Mernier Paul 21 (1150) 2.0 0-1 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0
11 De Jager Fia 23 (1150) 3.0 0-1 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0
12 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0 ½-½ Smeets Jelle 3 (1150) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5 1-0 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0
2 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0 0-1 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0
3 Daems Wout 1 (1185) 4.0 0-1 Saenen Louis 2 (1150) 5.5
4 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0 0-1 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5
5 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0 0-1 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0
6 Janssen Arno 20 (1150) 5.0 1-0 Dubois Florian 7 (1150) 2.5
7 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5 1-0 Franssen Karel 8 (1150) 2.0
8 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0 0-1 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0
9 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0 0-1 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0
10 Mernier Paul 21 (1150) 2.0 0-1 Tielens Stef 19 (1150) 3.0
11 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5 0-1 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0
12 De Jager Fia 23 (1150) 3.0 1-0 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (13/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 4 (1150) 5.0 0-1 Amvrosiadis Anas 17 (1150) 6.5
2 Vandereyt Mégane 18 (1150) 4.0 0-1 Saenen Louis 2 (1150) 5.5
3 Dubois Sebastiaan 9 (1150) 5.5 1-0 Hermans Thibaut 11 (1150) 4.0
4 Weltens Mathias 24 (1150) 4.0 0-1 Janssen Arno 20 (1150) 5.0
5 Willekes Seppe 15 (1150) 3.0 0-1 Huysmans Carsten 13 (1150) 4.5
6 Tielens Stef 19 (1150) 3.0 0-1 Daems Wout 1 (1185) 4.0
7 Dieussaert Thiebe 6 (1150) 4.0 1-0 Musiek Yvar 12 (1150) 3.0
8 Dubois Florian 7 (1150) 2.5 0-1 Cuypers Robin 16 (1150) 4.0
9 Klingeliers Giel 5 (1150) 3.0 1-0 Nysen Maxima 10 (1150) 2.0
10 Franssen Karel 8 (1150) 2.0 0-1 De Jager Fia 23 (1150) 3.0
11 Smeets Jelle 3 (1150) 0.5 0-1 Gijsbers Dries 14 (1150) 3.0
12 Vanhouche Rafaël 22 (1150) 1.0 ½-½ Mernier Paul 21 (1150) 2.0
Begin van de pagina

Amvrosiadis Anas (Rank: 17)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19013
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(762) Ter Duinen Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Daems Wout BEL 1185 4.0 W - 1 3.0 0.45 +0.55
4 2      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
5 1      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
6 1      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
7 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 Z v 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 30.0 Totaal 6.5 3.45 +3.05
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Janssen Arno BEL 1150 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 3      Daems Wout BEL 1185 4.0 Z - 1 4.5 0.45 +0.55
7 2      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 29.5 Totaal 5.5 3.45 +2.05
Begin van de pagina
Dubois Sebastiaan (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mernier Paul BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Tielens Stef BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Saenen Louis BEL 1150 5.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 4      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
7 3      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Janssen Arno BEL 1150 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.5 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Janssen Arno (Rank: 20)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Franssen Karel BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Saenen Louis BEL 1150 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Dubois Florian BEL 1150 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 26.0 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Huysmans Carsten (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Daems Wout BEL 1185 4.0 W - 0 0.0 0.45 -0.45
2 7      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 4      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 7      Franssen Karel BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 5      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 24.0 Totaal 4.5 3.45 +1.05
Begin van de pagina
Hermans Thibaut (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Jager Fia BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Tielens Stef BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Saenen Louis BEL 1150 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 2      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 32.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Weltens Mathias (Rank: 24)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Daems Wout BEL 1185 4.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
5 4      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
7 4      Janssen Arno BEL 1150 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 29.0 Totaal 4.0 3.45 +0.55
Begin van de pagina
Cuypers Robin (Rank: 16)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19012
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(762) Ter Duinen Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Saenen Louis BEL 1150 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Franssen Karel BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Dubois Florian BEL 1150 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 26.0 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Daems Wout (Rank: 1)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18639
N-Elo1185
Landbel  (bel)
Club(762) Ter Duinen Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 Z - 1 1.0 0.55 +0.45
2 1      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.55 +0.45
3 1      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 Z - 0 2.0 0.55 -0.55
4 3      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.55 -0.55
5 5      Franssen Karel BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.55 +0.45
6 3      Saenen Louis BEL 1150 5.5 W - 0 3.0 0.55 -0.55
7 6      Tielens Stef BEL 1150 3.0 Z ^ 1 4.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 28.5 Totaal 4.0 3.85 +0.15
Begin van de pagina
Dieussaert Thiebe (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19000
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Janssen Arno BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 25.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandereyt Mégane (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.18000
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Franssen Karel BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      De Jager Fia BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Tielens Stef BEL 1150 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Saenen Louis BEL 1150 5.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Musiek Yvar (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Hasselt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 26.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Tielens Stef (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17997
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dubois Florian BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Mernier Paul BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Daems Wout BEL 1185 4.0 W v 0 3.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 25.0 Totaal 3.0 3.45 -0.45
Begin van de pagina
Willekes Seppe (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19010
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(762) Ter Duinen Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Daems Wout BEL 1185 4.0 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
3 7      Dubois Florian BEL 1150 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Janssen Arno BEL 1150 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 24.0 Totaal 3.0 3.45 -0.45
Begin van de pagina
Klingeliers Giel (Rank: 5)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18998
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Amvrosiadis Anas BEL 1150 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Mernier Paul BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Tielens Stef BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Dubois Florian BEL 1150 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Gijsbers Dries (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18640
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(762) Ter Duinen Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Saenen Louis BEL 1150 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Franssen Karel BEL 1150 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      De Jager Fia BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 21.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
De Jager Fia (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.18061
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Hermans Thibaut BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Dubois Florian BEL 1150 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Franssen Karel BEL 1150 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 17.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Dubois Florian (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19001
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tielens Stef BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      De Jager Fia BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Mernier Paul BEL 1150 2.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 9      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Janssen Arno BEL 1150 5.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
7 8      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 23.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Franssen Karel (Rank: 8)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19002
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Janssen Arno BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Cuypers Robin BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Daems Wout BEL 1185 4.0 W - 0 2.0 0.45 -0.45
6 7      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      De Jager Fia BEL 1150 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 27.5 Totaal 2.0 3.45 -1.45
Begin van de pagina
Nysen Maxima (Rank: 10)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Weltens Mathias BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Heynickx Andreas BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Dieussaert Thiebe BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Mernier Paul BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Mernier Paul (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.18109
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dubois Sebastiaan BEL 1150 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Dubois Florian BEL 1150 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 10      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 10      Tielens Stef BEL 1150 3.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 12      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 17.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Vanhouche Rafaël (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19067
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Nysen Maxima BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Musiek Yvar BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Vandereyt Mégane BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Smeets Jelle BEL 1150 0.5 W ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
6 12      De Jager Fia BEL 1150 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
7 12      Mernier Paul BEL 1150 2.0 W ^ ½ 1.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 17.5 Totaal 1.0 3.50 -2.50
Begin van de pagina
Smeets Jelle (Rank: 3)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18493
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Willekes Seppe BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Huysmans Carsten BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Mernier Paul BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      De Jager Fia BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Vanhouche Rafaël BEL 1150 1.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
6 11      Klingeliers Giel BEL 1150 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
7 11      Gijsbers Dries BEL 1150 3.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 0.5 3.50 -3.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Amvrosiadis Anas 17 1150 1556 6.5 16 W 1 3 Z 1 10 W 1 6 Z ½ 7 W 1 8 W 1 4 Z 1 27.75 26.0 -
2 Saenen Louis 2 1150 1375 5.5 17 W 1 9 Z 1 5 W 1 7 Z 0 3 W ½ 10 Z 1 12 Z 1 22.75 22.5 0.5
3 Dubois Sebastiaan 9 1150 1370 5.5 22 Z 1 1 W 0 14 Z 1 15 W 1 2 Z ½ 13 Z 1 7 W 1 17.75 20.5 0.5
4 Heynickx Andreas 4 1150 1308 5.0 9 W 0 17 Z 1 21 W 1 5 Z 1 13 W 1 7 Z 1 1 W 0 17.00 20.0 1.0
5 Janssen Arno 20 1150 1308 5.0 20 Z 1 11 W 1 2 Z 0 4 W 0 15 Z 1 19 W 1 8 Z 1 15.50 19.0 0.0
6 Huysmans Carsten 13 1150 1257 4.5 10 W 0 24 Z 1 11 Z 1 1 W ½ 8 Z 0 20 W 1 15 Z 1 12.75 16.0 -
7 Hermans Thibaut 11 1150 1200 4.0 18 Z 1 14 W 1 8 Z 1 2 W 1 1 Z 0 4 W 0 3 Z 0 15.50 22.0 -
8 Weltens Mathias 24 1150 1205 4.0 13 Z 1 21 W 1 7 W 0 10 Z 1 6 W 1 1 Z 0 5 W 0 13.50 20.0 -
9 Cuypers Robin 16 1150 1200 4.0 4 Z 1 2 W 0 20 Z 1 13 W 0 11 Z 1 12 W 0 19 Z 1 13.50 16.0 -
10 Daems Wout 1 1185 1200 4.0 6 Z 1 15 W 1 1 Z 0 8 W 0 20 Z 1 2 W 0 14 Z 1 12.50 17.0 -
11 Dieussaert Thiebe 6 1150 1200 4.0 12 W 1 5 Z 0 6 W 0 21 Z 1 9 W 0 17 Z 1 13 W 1 12.00 14.0 -
12 Vandereyt Mégane 18 1150 1200 4.0 11 Z 0 20 W 0 18 Z 1 23 W 1 14 Z 1 9 Z 1 2 W 0 11.00 14.0 -
13 Musiek Yvar 12 1150 1093 3.0 8 W 0 23 Z 1 16 W 1 9 Z 1 4 Z 0 3 W 0 11 Z 0 8.00 15.0 -
14 Tielens Stef 19 1150 1098 3.0 19 W 1 7 Z 0 3 W 0 16 Z 1 12 W 0 22 Z 1 10 W 0 7.50 13.0 -
15 Willekes Seppe 15 1150 1098 3.0 24 W 1 10 Z 0 19 W 1 3 Z 0 5 W 0 21 Z 1 6 W 0 5.00 14.0 -
16 Klingeliers Giel 5 1150 1093 3.0 1 Z 0 22 W 1 13 Z 0 14 W 0 19 W 0 24 Z 1 21 W 1 4.50 9.0 -
17 Gijsbers Dries 14 1150 1093 3.0 2 Z 0 4 W 0 23 Z 1 20 W 0 18 Z 1 11 W 0 24 Z 1 4.50 9.0 -
18 De Jager Fia 23 1150 1093 3.0 7 W 0 19 Z 0 12 W 0 24 Z 1 17 W 0 23 W 1 20 Z 1 3.50 7.0 -
19 Dubois Florian 7 1150 1040 2.5 14 Z 0 18 W 1 15 Z 0 22 W ½ 16 Z 1 5 Z 0 9 W 0 7.00 11.0 -
20 Franssen Karel 8 1150 989 2.0 5 W 0 12 Z 1 9 W 0 17 Z 1 10 W 0 6 Z 0 18 W 0 7.00 10.0 -
21 Nysen Maxima 10 1150 984 2.0 23 W 1 8 Z 0 4 Z 0 11 W 0 22 Z 1 15 W 0 16 Z 0 3.00 10.0 -
22 Mernier Paul 21 1150 984 2.0 3 W 0 16 Z 0 24 W 1 19 Z ½ 21 W 0 14 W 0 23 Z ½ 2.25 7.5 -
23 Vanhouche Rafaël 22 1150 841 1.0 21 Z 0 13 W 0 17 W 0 12 Z 0 24 W ½ 18 Z 0 22 W ½ 1.25 2.0 -
24 Smeets Jelle 3 1150 728 0.5 15 Z 0 6 W 0 22 Z 0 18 W 0 23 Z ½ 16 W 0 17 W 0 0.50 1.5 -
(©)FRBE-KBSB-v3.76 2018/02/12 (©) GMA 2015