SwarLogo 2de Jeugdtoernooi van Houthalen-Oost - Stap 2 SwarLogo
751
Organisator: SLim Houthalen-Oost
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 21/01/2018 tot 21/01/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 2 F 2006-09-06 bel 16296 1190 Overpelt 6.5 1584 24.50 26.0 -
2 Movsisyan Laert Stap 2 M 2004-07-05 bel 17080 1211 Eisden 5.5 1408 18.00 22.5 -
3 Movsisyan Julia Stap 2 F 2005-10-02 bel 17077 1323 Eisden 5.0 1330 16.50 21.5 0.0
4 Robijns Krieke Stap 2 M 2006-07-15 bel 17797 1150 Heusden 5.0 1347 14.50 17.0 1.0
5 Martens Jaan Stap 2 M 2008-06-02 bel 19008 1150 SLim Houthalen-Oost 3.0 1139 8.50 15.0 -
6 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1150 Heusden 3.0 1131 6.50 10.0 -
7 Gelders Flore Stap 2 F 2007-09-26 bel 15469 1150 Houthalen-Oost 3.0 1107 6.00 13.0 -
8 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 bel 17993 1150 Heusden 3.0 1100 5.50 10.5 -
9 Camps Senne Stap 2 M 2008-11-29 bel 16407 1200 Leopoldsburg 2.5 1073 5.50 12.5 0.0
10 Angius Vittorio Stap 2 M 2007-01-22 ita 17854 1150 Eisden 2.5 1053 5.00 6.0 1.0
11 Hanssen Casper Stap 2 M 2009-10-09 bel 19131 1150 SLim Hasselt 2.0 1017 5.50 9.0 -
12 Angius Federica Stap 2 F 2005-05-31 bel 17855 1150 Eisden 1.0 848 2.00 5.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 2 F 2006-09-06 bel 16296 1190 Overpelt 6.5 1584 24.50 26.0 -
2 2 Movsisyan Laert Stap 2 M 2004-07-05 bel 17080 1211 Eisden 5.5 1408 18.00 22.5 -
3 3 Movsisyan Julia Stap 2 F 2005-10-02 bel 17077 1323 Eisden 5.0 1330 16.50 21.5 0.0
4 4 Robijns Krieke Stap 2 M 2006-07-15 bel 17797 1150 Heusden 5.0 1347 14.50 17.0 1.0
5 5 Martens Jaan Stap 2 M 2008-06-02 bel 19008 1150 SLim Houthalen-Oost 3.0 1139 8.50 15.0 -
6 6 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1150 Heusden 3.0 1131 6.50 10.0 -
7 7 Gelders Flore Stap 2 F 2007-09-26 bel 15469 1150 Houthalen-Oost 3.0 1107 6.00 13.0 -
8 8 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 bel 17993 1150 Heusden 3.0 1100 5.50 10.5 -
9 9 Camps Senne Stap 2 M 2008-11-29 bel 16407 1200 Leopoldsburg 2.5 1073 5.50 12.5 0.0
10 10 Angius Vittorio Stap 2 M 2007-01-22 ita 17854 1150 Eisden 2.5 1053 5.00 6.0 1.0
11 11 Hanssen Casper Stap 2 M 2009-10-09 bel 19131 1150 SLim Hasselt 2.0 1017 5.50 9.0 -
12 12 Angius Federica Stap 2 F 2005-05-31 bel 17855 1150 Eisden 1.0 848 2.00 5.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0 1-0 Deferme Lien 5 (1150) 3.0
2 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0 0-1 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5
3 Camps Senne 3 (1200) 2.5 0-1 Martens Jaan 9 (1150) 3.0
4 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5
5 Gelders Flore 12 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0
6 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0 1-0 Angius Federica 11 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Martens Jaan 9 (1150) 3.0 0-1 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0
2 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5 1-0 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0
3 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5 1-0 Gelders Flore 12 (1150) 3.0
4 Angius Federica 11 (1150) 1.0 0-1 Camps Senne 3 (1200) 2.5
5 Deferme Lien 5 (1150) 3.0 0-1 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0
6 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0 ½-½ Angius Vittorio 10 (1150) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0 ½-½ Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5
2 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5
3 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0 0-1 Angius Federica 11 (1150) 1.0
4 Gelders Flore 12 (1150) 3.0 0-1 Martens Jaan 9 (1150) 3.0
5 Camps Senne 3 (1200) 2.5 ½-½ Deferme Brecht 7 (1150) 3.0
6 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5 0-1 Deferme Lien 5 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5 ½-½ Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0
2 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5 1-0 Martens Jaan 9 (1150) 3.0
3 Deferme Lien 5 (1150) 3.0 0-1 Camps Senne 3 (1200) 2.5
4 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0 1-0 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0
5 Angius Federica 11 (1150) 1.0 0-1 Gelders Flore 12 (1150) 3.0
6 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5 0-1 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5 1-0 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5
2 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0 1-0 Camps Senne 3 (1200) 2.5
3 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0 1-0 Gelders Flore 12 (1150) 3.0
4 Martens Jaan 9 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0
5 Angius Federica 11 (1150) 1.0 0-1 Deferme Lien 5 (1150) 3.0
6 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0 1-0 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Martens Jaan 9 (1150) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5
2 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0 1-0 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0
3 Camps Senne 3 (1200) 2.5 0-1 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5
4 Deferme Lien 5 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0
5 Gelders Flore 12 (1150) 3.0 1-0 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0
6 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5 1-0 Angius Federica 11 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 6.5 1-0 Deferme Lien 5 (1150) 3.0
2 Movsisyan Laert 2 (1211) 5.5 1-0 Gelders Flore 12 (1150) 3.0
3 Martens Jaan 9 (1150) 3.0 0-1 Robijns Krieke 6 (1150) 5.0
4 Movsisyan Julia 1 (1323) 5.0 1-0 Hanssen Casper 8 (1150) 2.0
5 Camps Senne 3 (1200) 2.5 0-1 Angius Vittorio 10 (1150) 2.5
6 Deferme Brecht 7 (1150) 3.0 1-0 Angius Federica 11 (1150) 1.0
Begin van de pagina

Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1190
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.56 +0.44
2 3      Gelders Flore BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.56 +0.44
3 2      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 W v ½ 3.5 0.32 +0.18
5 1      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 W v 1 4.5 0.47 +0.53
6 1      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z v 1 5.5 0.56 +0.44
7 1      Deferme Lien BEL 1150 3.0 W v 1 6.5 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 27.0 Totaal 6.5 3.59 +2.91
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
2 2      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 W - 1 2.0 0.58 +0.42
3 1      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 Z - ½ 2.5 0.35 +0.15
4 2      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W - 1 3.5 0.58 +0.42
5 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 Z v 0 3.5 0.53 -0.53
6 3      Camps Senne BEL 1200 2.5 Z v 1 4.5 0.52 +0.48
7 2      Gelders Flore BEL 1150 3.0 W v 1 5.5 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1187 27.0 Totaal 5.5 3.72 +1.78
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Deferme Lien BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
2 1      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 1      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 W - ½ 2.5 0.65 -0.15
4 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 Z - ½ 3.0 0.68 -0.18
5 2      Camps Senne BEL 1200 2.5 W ^ 1 4.0 0.67 +0.33
6 2      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 Z v 0 4.0 0.73 -0.73
7 4      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 W v 1 5.0 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1171 27.5 Totaal 5.0 4.92 +0.08
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Angius Federica BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
3 2      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 W - 0 1.0 0.44 -0.44
4 6      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Gelders Flore BEL 1150 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 W v 1 4.0 0.27 +0.73
7 3      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1189 26.5 Totaal 5.0 3.13 +1.87
Begin van de pagina
Martens Jaan (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19008
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Camps Senne BEL 1200 2.5 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
2 1      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 4      Gelders Flore BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 4      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 W ^ 0 3.0 0.44 -0.44
7 3      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1196 30.5 Totaal 3.0 3.06 -0.06
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 Z - 0 0.0 0.27 -0.27
2 5      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 3      Camps Senne BEL 1200 2.5 W ^ 0 1.0 0.43 -0.43
5 5      Angius Federica BEL 1150 1.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 4      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1187 22.5 Totaal 3.0 3.14 -0.14
Begin van de pagina
Gelders Flore (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1150
FIDE-ID255882
F-Elo1119
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
3 4      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Angius Federica BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 5      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 2      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 26.0 Totaal 3.0 3.36 -0.36
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Gelders Flore BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 5      Camps Senne BEL 1200 2.5 Z - ½ 1.0 0.43 +0.07
4 4      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Deferme Lien BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 6      Angius Federica BEL 1150 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 17.0 Totaal 3.0 3.43 -0.43
Begin van de pagina
Camps Senne (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
2 4      Angius Federica BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
3 5      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 W - ½ 1.5 0.57 -0.07
4 3      Deferme Lien BEL 1150 3.0 Z v 1 2.5 0.57 +0.43
5 2      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 Z v 0 2.5 0.33 -0.33
6 3      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 W v 0 2.5 0.48 -0.48
7 5      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 W ^ 0 2.5 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 23.0 Totaal 2.5 3.66 -1.16
Begin van de pagina
Angius Vittorio (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17854
N-Elo1150
Landita  (ita)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 6.5 W - 0 0.0 0.44 -0.44
2 6      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 6      Deferme Lien BEL 1150 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 6      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
5 6      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
6 6      Angius Federica BEL 1150 1.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
7 5      Camps Senne BEL 1200 2.5 Z ^ 1 2.5 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 23.0 Totaal 2.5 3.37 -0.87
Begin van de pagina
Hanssen Casper (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Hasselt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Movsisyan Laert BEL 1211 5.5 W - 0 0.0 0.42 -0.42
2 5      Deferme Lien BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Angius Federica BEL 1150 1.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Gelders Flore BEL 1150 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 4      Movsisyan Julia BEL 1323 5.0 Z v 0 2.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 23.0 Totaal 2.0 3.19 -1.19
Begin van de pagina
Angius Federica (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.17855
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Robijns Krieke BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Camps Senne BEL 1200 2.5 W - 0 0.0 0.43 -0.43
3 3      Hanssen Casper BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 5      Gelders Flore BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Deferme Lien BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 6      Angius Vittorio ITA 1150 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 6      Deferme Brecht BEL 1150 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 21.0 Totaal 1.0 3.43 -2.43
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 1190 1584 6.5 10 Z 1 7 W 1 4 Z 1 3 W ½ 2 W 1 5 Z 1 6 W 1 24.50 26.0 -
2 Movsisyan Laert 2 1211 1408 5.5 11 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 5 W 1 1 Z 0 9 Z 1 7 W 1 18.00 22.5 -
3 Movsisyan Julia 1 1323 1330 5.0 6 W 1 5 Z 1 2 W ½ 1 Z ½ 9 W 1 4 Z 0 11 W 1 16.50 21.5 0.0
4 Robijns Krieke 6 1150 1347 5.0 12 W 1 2 Z 0 1 W 0 10 Z 1 7 W 1 3 W 1 5 Z 1 14.50 17.0 1.0
5 Martens Jaan 9 1150 1139 3.0 9 Z 1 3 W 0 7 Z 1 2 Z 0 8 W 1 1 W 0 4 W 0 8.50 15.0 -
6 Deferme Lien 5 1150 1131 3.0 3 Z 0 11 W 0 10 Z 1 9 W 0 12 Z 1 8 W 1 1 Z 0 6.50 10.0 -
7 Gelders Flore 12 1150 1107 3.0 8 W 1 1 Z 0 5 W 0 12 Z 1 4 Z 0 11 W 1 2 Z 0 6.00 13.0 -
8 Deferme Brecht 7 1150 1100 3.0 7 Z 0 10 W ½ 9 Z ½ 11 W 1 5 Z 0 6 Z 0 12 W 1 5.50 10.5 -
9 Camps Senne 3 1200 1073 2.5 5 W 0 12 Z 1 8 W ½ 6 Z 1 3 Z 0 2 W 0 10 W 0 5.50 12.5 0.0
10 Angius Vittorio 10 1150 1053 2.5 1 W 0 8 Z ½ 6 W 0 4 W 0 11 Z 0 12 W 1 9 Z 1 5.00 6.0 1.0
11 Hanssen Casper 8 1150 1017 2.0 2 W 0 6 Z 1 12 W 0 8 Z 0 10 W 1 7 Z 0 3 Z 0 5.50 9.0 -
12 Angius Federica 11 1150 848 1.0 4 Z 0 9 W 0 11 Z 1 7 W 0 6 W 0 10 Z 0 8 Z 0 2.00 5.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.76 2018/02/12 (©) GMA 2015