SwarLogo 17de Heusdens Jeugdtoernooi 2018 Stap 2 SwarLogo
736
Organisator: Heusden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 24/03/2018 tot 24/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 17992 1096 Heusden 6.0 1449 22.00 23.0 -
2 Heynickx Andreas Stap 2 M 2010-03-20 17851 1310 Neerpelt 5.0 1304 17.50 25.0 -
3 Saenen Louis Stap 2 M 2011-01-17 18017 1246 Overpelt 5.0 1299 16.00 18.0 -
4 Jacobs Kiano Stap 2 M 2006-07-13 18001 1086 Heusden 5.0 1336 14.00 19.0 -
5 Tielens Lars Stap 2 M 2009-02-05 16984 1088 Heusden 4.0 1173 11.50 17.0 -
6 Dubois Sebastiaan Stap 2 M 2007-05-08 19004 1303 SLim Bilzen 4.0 1173 11.00 16.0 -
7 Rouwet Fabio Stap 2 M 2008-10-29 18124 1055 SLim Runkst 3.0 1031 6.50 14.0 1.0
8 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 17993 983 Heusden 3.0 1016 6.50 10.0 1.0
9 Lub Mathias Stap 2 M 2004-08-05 19493 1150 PMD Diepenbeek 3.0 987 6.00 9.5 1.0
10 Deraeve Annabel Stap 2 F 2008-08-07 19491 1150 t Piepelke Bilzen 2.5 960 6.25 12.0 -
11 Lub Boaz Stap 2 M 2007-05-24 19492 1150 t Piepelke Bilzen 1.5 710 2.75 4.5 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0
2 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0 0-1 Deferme Lien 7 (1096) 6.0
3 Tielens Lars 8 (1088) 4.0 1-0 Saenen Louis 3 (1246) 5.0
4 Lub Mathias 4 (1150) 3.0 0-1 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0
5 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0 1-0 Lub Boaz 5 (1150) 1.5
  Deferme Brecht 11 (983) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0 1-0 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0
2 Deferme Lien 7 (1096) 6.0 1-0 Deferme Brecht 11 (983) 3.0
3 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0 1-0 Tielens Lars 8 (1088) 4.0
4 Lub Boaz 5 (1150) 1.5 0-1 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0
5 Saenen Louis 3 (1246) 5.0 1-0 Lub Mathias 4 (1150) 3.0
  Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deferme Lien 7 (1096) 6.0 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0
2 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0 1-0 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0
3 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0 0-1 Saenen Louis 3 (1246) 5.0
4 Deferme Brecht 11 (983) 3.0 0-1 Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5
5 Tielens Lars 8 (1088) 4.0 1-0 Lub Boaz 5 (1150) 1.5
  Lub Mathias 4 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0 1-0 Tielens Lars 8 (1088) 4.0
2 Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5 0-1 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0
3 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0 0-1 Deferme Lien 7 (1096) 6.0
4 Saenen Louis 3 (1246) 5.0 1-0 Deferme Brecht 11 (983) 3.0
5 Lub Mathias 4 (1150) 3.0 0-1 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0
  Lub Boaz 5 (1150) 1.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0
2 Deferme Lien 7 (1096) 6.0 1-0 Saenen Louis 3 (1246) 5.0
3 Tielens Lars 8 (1088) 4.0 1-0 Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5
4 Lub Boaz 5 (1150) 1.5 0-1 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0
5 Deferme Brecht 11 (983) 3.0 0-1 Lub Mathias 4 (1150) 3.0
  Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0 0-1 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0
2 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0 0-1 Deferme Lien 7 (1096) 6.0
3 Saenen Louis 3 (1246) 5.0 1-0 Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0
4 Lub Mathias 4 (1150) 3.0 ½-½ Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5
5 Deferme Brecht 11 (983) 3.0 1-0 Lub Boaz 5 (1150) 1.5
  Tielens Lars 8 (1088) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Saenen Louis 3 (1246) 5.0 1-0 Heynickx Andreas 1 (1310) 5.0
2 Deferme Lien 7 (1096) 6.0 1-0 Tielens Lars 8 (1088) 4.0
3 Jacobs Kiano 9 (1086) 5.0 1-0 Deraeve Annabel 6 (1150) 2.5
4 Rouwet Fabio 10 (1055) 3.0 0-1 Deferme Brecht 11 (983) 3.0
5 Lub Boaz 5 (1150) 1.5 ½-½ Lub Mathias 4 (1150) 3.0
  Dubois Sebastiaan 2 (1303) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Deferme Lien (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 Z - 1 1.0 0.23 +0.77
2 2      Deferme Brecht BEL 983 3.0 W - 1 2.0 0.65 +0.35
3 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
4 3      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
5 2      Saenen Louis BEL 1246 5.0 W - 1 4.0 0.30 +0.70
6 2      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 Z - 1 5.0 0.56 +0.44
7 2      Tielens Lars BEL 1088 4.0 W v 1 6.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 29.0 Totaal 6.0 2.99 +3.01
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1310
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
2 1      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Deferme Lien BEL 1096 6.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
4 1      Tielens Lars BEL 1088 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
5 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 Z v 1 5.0 0.51 +0.49
6 1      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 W v 0 5.0 0.78 -0.78
7 1      Saenen Louis BEL 1246 5.0 Z v 0 5.0 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1146 29.5 Totaal 5.0 4.95 +0.05
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1246
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Tielens Lars BEL 1088 4.0 Z - 0 0.0 0.71 -0.71
2 5      Lub Mathias BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
3 3      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 4      Deferme Brecht BEL 983 3.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 2      Deferme Lien BEL 1096 6.0 Z v 0 3.0 0.70 -0.70
6 3      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 W v 1 4.0 0.42 +0.58
7 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 W - 1 5.0 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1140 28.0 Totaal 5.0 4.44 +0.56
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1086
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lub Mathias BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.41 +0.59
2 3      Tielens Lars BEL 1088 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 3      Deferme Lien BEL 1096 6.0 W v 0 2.0 0.49 -0.49
5 4      Lub Boaz BEL 1150 1.5 Z v 1 3.0 0.41 +0.59
6 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 Z v 1 4.0 0.22 +0.78
7 3      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 W v 1 5.0 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1178 26.0 Totaal 5.0 2.66 +2.34
Begin van de pagina
Tielens Lars (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16984
N-Elo1088
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Saenen Louis BEL 1246 5.0 W - 1 1.0 0.29 +0.71
2 3      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Lub Boaz BEL 1150 1.5 W - 1 2.0 0.41 +0.59
4 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 Z v 0 2.0 0.22 -0.22
5 3      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 W v 1 3.0 0.41 +0.59
6        Bye           1 4.0    
7 2      Deferme Lien BEL 1096 6.0 Z v 0 4.0 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1173 25.0 Totaal 4.0 2.32 +0.68
Begin van de pagina
Dubois Sebastiaan (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Deferme Lien BEL 1096 6.0 W - 0 0.0 0.77 -0.77
2 4      Lub Boaz BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
3 2      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
4 2      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 Z ^ 1 3.0 0.70 +0.30
5 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 W ^ 0 3.0 0.49 -0.49
6 3      Saenen Louis BEL 1246 5.0 Z ^ 0 3.0 0.58 -0.58
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1173 25.0 Totaal 4.0 4.02 -1.02
Begin van de pagina
Rouwet Fabio (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18124
N-Elo1055
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lub Boaz BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.37 +0.63
2 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 3      Saenen Louis BEL 1246 5.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 5      Lub Mathias BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.37 +0.63
5        Bye           1 3.0    
6 2      Deferme Lien BEL 1096 6.0 W v 0 3.0 0.44 -0.44
7 4      Deferme Brecht BEL 983 3.0 W v 0 3.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 23.5 Totaal 3.0 2.22 -0.22
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo983
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 2      Deferme Lien BEL 1096 6.0 Z v 0 1.0 0.35 -0.35
3 4      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 W v 0 1.0 0.28 -0.28
4 4      Saenen Louis BEL 1246 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
5 5      Lub Mathias BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.0 0.28 -0.28
6 5      Lub Boaz BEL 1150 1.5 W ^ 1 2.0 0.28 +0.72
7 4      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 Z - 1 3.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 21.0 Totaal 3.0 1.77 +0.23
Begin van de pagina
Lub Mathias (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19493
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(774) PMD Diepenbeek
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 W - 0 0.0 0.59 -0.59
2 5      Saenen Louis BEL 1246 5.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
3        Bye           1 1.0    
4 5      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 W v 0 1.0 0.63 -0.63
5 5      Deferme Brecht BEL 983 3.0 Z v 1 2.0 0.72 +0.28
6 4      Deraeve Annabel BEL 1150 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 5      Lub Boaz BEL 1150 1.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1111 20.0 Totaal 3.0 3.31 -1.31
Begin van de pagina
Deraeve Annabel (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.19491
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(773) t Piepelke Bilzen
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heynickx Andreas BEL 1310 5.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
2        Bye           1 1.0    
3 4      Deferme Brecht BEL 983 3.0 Z v 1 2.0 0.72 +0.28
4 2      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 W v 0 2.0 0.30 -0.30
5 3      Tielens Lars BEL 1088 4.0 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
6 4      Lub Mathias BEL 1150 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 3      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 Z - 0 2.5 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 24.0 Totaal 2.5 2.99 -1.49
Begin van de pagina
Lub Boaz (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19492
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(773) t Piepelke Bilzen
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Rouwet Fabio BEL 1055 3.0 Z - 0 0.0 0.63 -0.63
2 4      Dubois Sebastiaan BEL 1303 4.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
3 5      Tielens Lars BEL 1088 4.0 Z - 0 0.0 0.59 -0.59
4        Bye           1 1.0    
5 4      Jacobs Kiano BEL 1086 5.0 W v 0 1.0 0.59 -0.59
6 5      Deferme Brecht BEL 983 3.0 Z v 0 1.0 0.72 -0.72
7 5      Lub Mathias BEL 1150 3.0 W ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1110 22.0 Totaal 1.5 3.33 -2.83
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Deferme Lien 7 1096 1449 6.0 6 Z 1 8 W 1 2 W 0 4 Z 1 3 W 1 7 Z 1 5 W 1 22.00 23.0 -
2 Heynickx Andreas 1 1310 1304 5.0 10 Z 1 7 W 1 1 Z 1 5 W 1 6 Z 1 4 W 0 3 Z 0 17.50 25.0 -
3 Saenen Louis 3 1246 1299 5.0 5 Z 0 9 W 1 7 Z 1 8 W 1 1 Z 0 6 W 1 2 W 1 16.00 18.0 -
4 Jacobs Kiano 9 1086 1336 5.0 9 Z 1 5 W 1 6 Z 0 1 W 0 11 Z 1 2 Z 1 10 W 1 14.00 19.0 -
5 Tielens Lars 8 1088 1173 4.0 3 W 1 4 Z 0 11 W 1 2 Z 0 10 W 1 B1 1 Z 0 11.50 17.0 -
6 Dubois Sebastiaan 2 1303 1173 4.0 1 W 0 11 Z 1 4 W 1 10 Z 1 2 W 0 3 Z 0 B1 11.00 16.0 -
7 Rouwet Fabio 10 1055 1031 3.0 11 W 1 2 Z 0 3 W 0 9 Z 1 B1 1 W 0 8 W 0 6.50 14.0 1.0
8 Deferme Brecht 11 983 1016 3.0 B1 1 Z 0 10 W 0 3 Z 0 9 W 0 11 W 1 7 Z 1 6.50 10.0 1.0
9 Lub Mathias 4 1150 987 3.0 4 W 0 3 Z 0 B1 7 W 0 8 Z 1 10 W ½ 11 Z ½ 6.00 9.5 1.0
10 Deraeve Annabel 6 1150 960 2.5 2 W 0 B1 8 Z 1 6 W 0 5 Z 0 9 Z ½ 4 Z 0 6.25 12.0 -
11 Lub Boaz 5 1150 710 1.5 7 Z 0 6 W 0 5 Z 0 B1 4 W 0 8 Z 0 9 W ½ 2.75 4.5 -
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/02 09:13