SwarLogo 17de Heusdens Jeugdtoernooi 2018 Stap 1 - Opstapje SwarLogo
736
Organisator: Heusden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 24/03/2018 tot 24/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 17853 1218 Neerpelt 6.5 1556 26.50 27.5 -
2 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 18004 1150 Heusden 6.0 1482 23.50 24.0 -
3 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 19000 1138 SLim Bilzen 5.0 1330 19.25 20.5 -
4 Cadirgi Emre Stap 1 M 2009-04-19 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 5.0 1353 17.50 21.0 -
5 Hermans Thibaut Stap 1 M 2003-10-27 19006 1219 SLim Bilzen 5.0 1309 17.00 18.0 -
6 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 18000 1164 Heusden 4.0 1213 14.50 16.5 -
7 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1211 13.00 20.0 -
8 Mentens Cédric Stap 1 M 2009-09-19 18122 1150 Neerpelt 4.0 1215 12.00 13.0 -
9 Meekers Tibo Stap 1 M 2010-10-06 17830 1282 Overpelt 4.0 1195 11.50 18.0 -
10 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 19002 1102 SLim Bilzen 4.0 1220 11.25 16.5 -
11 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 19001 1170 SLim Bilzen 3.5 1153 11.50 14.5 -
12 Engelen Arne Stap 1 M 2006-11-22 18003 1150 Heusden 3.5 1130 9.50 10.0 -
13 Weltens Toon Stap 1 M 2011-07-01 18103 1150 Neerpelt 3.0 1104 9.25 12.5 -
14 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 17999 1198 Heusden 3.0 1088 8.50 18.0 -
15 Deraeve Hannes Stap 1 M 2010-03-19 19489 1150 t Piepelke Bilzen 3.0 1076 7.50 15.0 -
16 Gösku Emre Stap 1 M 2008-01-01 17998 1150 Heusden 3.0 1084 7.25 10.5 -
17 Klingeliers Giel Stap 1 M 2012-03-04 18998 1102 SLim Bilzen 3.0 1095 6.50 11.0 -
18 Laermans Jannes Stap 1 M 2006-10-08 19462 1150 Heusden 3.0 1088 6.00 9.5 -
19 Baran Efe Opstapje M 2010-01-27 19142 1150 SLim Bilzen 3.0 1098 3.50 8.0 -
20 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 17997 1058 Heusden 2.5 1047 6.00 11.0 -
21 Mouatassim Rayan Opstapje M 2010-10-21 18999 1134 SLim Bilzen 2.5 1043 4.25 9.5 -
22 Kumpen Victor Opstapje M 2011-12-22 17991 1150 Heusden 1.5 900 1.75 4.5 1.0
23 Mentens Manuel Opstapje M 2011-06-23 19487 1150 Neerpelt 1.5 928 1.75 4.5 0.0
24 Jacobs Senne Opstapje M 2011-03-09 18002 1150 Heusden 0.5 738 0.75 2.5 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 19 Baran Efe Opstapje M 2010-01-27 19142 1150 SLim Bilzen 3.0 1098 3.50 8.0 -
2 21 Mouatassim Rayan Opstapje M 2010-10-21 18999 1134 SLim Bilzen 2.5 1043 4.25 9.5 -
3 22 Kumpen Victor Opstapje M 2011-12-22 17991 1150 Heusden 1.5 900 1.75 4.5 1.0
4 23 Mentens Manuel Opstapje M 2011-06-23 19487 1150 Neerpelt 1.5 928 1.75 4.5 0.0
5 24 Jacobs Senne Opstapje M 2011-03-09 18002 1150 Heusden 0.5 738 0.75 2.5 -
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 17853 1218 Neerpelt 6.5 1556 26.50 27.5 -
2 2 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 18004 1150 Heusden 6.0 1482 23.50 24.0 -
3 3 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 19000 1138 SLim Bilzen 5.0 1330 19.25 20.5 -
4 4 Cadirgi Emre Stap 1 M 2009-04-19 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 5.0 1353 17.50 21.0 -
5 5 Hermans Thibaut Stap 1 M 2003-10-27 19006 1219 SLim Bilzen 5.0 1309 17.00 18.0 -
6 6 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 18000 1164 Heusden 4.0 1213 14.50 16.5 -
7 7 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1211 13.00 20.0 -
8 8 Mentens Cédric Stap 1 M 2009-09-19 18122 1150 Neerpelt 4.0 1215 12.00 13.0 -
9 9 Meekers Tibo Stap 1 M 2010-10-06 17830 1282 Overpelt 4.0 1195 11.50 18.0 -
10 10 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 19002 1102 SLim Bilzen 4.0 1220 11.25 16.5 -
11 11 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 19001 1170 SLim Bilzen 3.5 1153 11.50 14.5 -
12 12 Engelen Arne Stap 1 M 2006-11-22 18003 1150 Heusden 3.5 1130 9.50 10.0 -
13 13 Weltens Toon Stap 1 M 2011-07-01 18103 1150 Neerpelt 3.0 1104 9.25 12.5 -
14 14 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 17999 1198 Heusden 3.0 1088 8.50 18.0 -
15 15 Deraeve Hannes Stap 1 M 2010-03-19 19489 1150 t Piepelke Bilzen 3.0 1076 7.50 15.0 -
16 16 Gösku Emre Stap 1 M 2008-01-01 17998 1150 Heusden 3.0 1084 7.25 10.5 -
17 17 Klingeliers Giel Stap 1 M 2012-03-04 18998 1102 SLim Bilzen 3.0 1095 6.50 11.0 -
18 18 Laermans Jannes Stap 1 M 2006-10-08 19462 1150 Heusden 3.0 1088 6.00 9.5 -
19 20 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 17997 1058 Heusden 2.5 1047 6.00 11.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
3 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
4 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 0-1 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
5 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 0-1 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
6 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 0-1 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
7 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
8 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
9 Baran Efe 10 (1150) 3.0 0-1 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
10 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 0-1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 0-1 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
12 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 1-0 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
2 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
3 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 ½-½ Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
4 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
5 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
6 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 ½-½ Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
7 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
8 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 1-0 Baran Efe 10 (1150) 3.0
9 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 0-1 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
10 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
11 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 1-0 Engelen Arne 18 (1150) 3.5
12 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
3 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 ½-½ Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
4 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
5 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 1-0 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
6 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
7 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 0-1 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
8 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 1-0 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
9 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 0-1 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
10 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Baran Efe 10 (1150) 3.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 ½-½ Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
12 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 0-1 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
2 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
3 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 0-1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
4 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 0-1 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
5 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 1-0 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
6 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 1-0 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
7 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 1-0 Engelen Arne 18 (1150) 3.5
8 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 1-0 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
9 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
10 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 0-1 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
11 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
12 Baran Efe 10 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
2 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 0-1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
3 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
4 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
5 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
6 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 ½-½ Franssen Karel 23 (1102) 4.0
7 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 0-1 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
8 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 1-0 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
9 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
10 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 0-1 Baran Efe 10 (1150) 3.0
11 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
12 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
3 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 0-1 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
4 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 0-1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
5 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
6 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 0-1 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
7 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 ½-½ Engelen Arne 18 (1150) 3.5
8 Baran Efe 10 (1150) 3.0 0-1 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
9 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 ½-½ Tielens Stef 24 (1058) 2.5
10 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 1-0 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
12 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 ½-½ Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
2 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
3 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
4 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
5 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 1-0 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
6 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 1-0 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
7 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 0-1 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
8 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
9 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 ½-½ Gösku Emre 15 (1150) 3.0
10 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
11 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 ½-½ Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
12 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Baran Efe 10 (1150) 3.0
Begin van de pagina

Weltens Mathias (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
2 2      Weltens Toon BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
3 1      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
4 1      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
5 1      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z v 1 6.0 0.59 +0.41
7 1      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W v ½ 6.5 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 29.0 Totaal 6.5 4.09 +2.41
Begin van de pagina
Demirel Talha (Rank: 14)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
2 5      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
3 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 W - 0 3.0 0.41 -0.41
5 4      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 1 6.0 0.32 +0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 30.0 Totaal 6.0 3.15 +2.85
Begin van de pagina
Dieussaert Thiebe (Rank: 20)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19000
N-Elo1138
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.48 +0.52
2 3      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z - ½ 1.5 0.46 +0.04
3 4      Franssen Karel BEL 1102 4.0 W - 1 2.5 0.55 +0.45
4 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z - 0 2.5 0.39 -0.39
5 5      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W v 1 3.5 0.48 +0.52
6 3      Janssen Arno BEL 1198 3.0 Z v 1 4.5 0.42 +0.58
7 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z v ½ 5.0 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1171 29.5 Totaal 5.0 3.17 +1.83
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 W - 1 2.0 0.32 +0.68
3 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
4 4      Janssen Arno BEL 1198 3.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
5 3      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W ^ 1 4.0 0.40 +0.60
6 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1195 30.0 Totaal 5.0 3.06 +1.94
Begin van de pagina
Hermans Thibaut (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1219
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
2 7      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.60 +0.40
3 6      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
5 3      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z ^ 0 3.0 0.60 -0.60
6 5      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 W ^ 1 4.0 0.60 +0.40
7 4      Dubois Florian BEL 1170 3.5 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1151 28.0 Totaal 5.0 4.18 +0.82
Begin van de pagina
Vandereyt Mégane (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.18000
N-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Engelen Arne BEL 1150 3.5 Z - 1 1.0 0.52 +0.48
2 3      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W - ½ 1.5 0.54 -0.04
3 3      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 Z - ½ 2.0 0.52 -0.02
4 3      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
5 7      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z v 1 3.0 0.52 +0.48
6 6      Dubois Florian BEL 1170 3.5 W - 0 3.0 0.49 -0.49
7 6      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 W v 1 4.0 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1163 26.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 4      Tielens Stef BEL 1058 2.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
3 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 5      Dubois Florian BEL 1170 3.5 W - 1 3.0 0.47 +0.53
5 2      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
6 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 W - 0 4.0 0.41 -0.41
7 3      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1161 30.5 Totaal 4.0 3.40 +0.60
Begin van de pagina
Mentens Cédric (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18122
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 Z - 0 0.0 0.52 -0.52
2 11      Engelen Arne BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 10      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
5 7      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 W - 0 2.0 0.48 -0.48
6 8      Baran Efe BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 26.0 Totaal 4.0 3.35 +0.65
Begin van de pagina
Meekers Tibo (Rank: 1)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17830
N-Elo1282
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
2 1      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
3 5      Weltens Toon BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
4 3      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
5 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
6 4      Franssen Karel BEL 1102 4.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
7 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 W - 0 4.0 0.68 -0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 26.5 Totaal 4.0 4.80 -0.80
Begin van de pagina
Franssen Karel (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19002
N-Elo1102
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
2 6      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 W - ½ 1.5 0.43 +0.07
3 4      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 Z - 0 1.5 0.45 -0.45
4 7      Engelen Arne BEL 1150 3.5 W - 1 2.5 0.43 +0.57
5 6      Dubois Florian BEL 1170 3.5 Z v ½ 3.0 0.41 +0.09
6 4      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 W v 0 3.0 0.26 -0.26
7 7      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 23.5 Totaal 4.0 2.84 +1.16
Begin van de pagina
Dubois Florian (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19001
N-Elo1170
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Weltens Toon BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.53 -0.53
2 9      Gösku Emre BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
3 8      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 W - 1 2.0 0.55 +0.45
4 5      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.53 -0.53
5 6      Franssen Karel BEL 1102 4.0 W - ½ 2.5 0.59 -0.09
6 6      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z ^ 1 3.5 0.51 +0.49
7 4      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W ^ 0 3.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 25.5 Totaal 3.5 3.67 -0.17
Begin van de pagina
Engelen Arne (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18003
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 W - 0 0.0 0.48 -0.48
2 11      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Baran Efe BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Franssen Karel BEL 1102 4.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
5 9      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 W ^ 1 2.0 0.52 +0.48
6 7      Weltens Toon BEL 1150 3.0 Z ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
7 8      Tielens Stef BEL 1058 2.5 W - 1 3.5 0.63 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1129 23.0 Totaal 3.5 3.70 -0.20
Begin van de pagina
Weltens Toon (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18103
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dubois Florian BEL 1170 3.5 Z - 1 1.0 0.47 +0.53
2 2      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 W - 0 1.0 0.41 -0.41
3 5      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
4 9      Tielens Stef BEL 1058 2.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
5 8      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
6 7      Engelen Arne BEL 1150 3.5 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
7 9      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W v ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1161 26.0 Totaal 3.0 3.40 -0.40
Begin van de pagina
Janssen Arno (Rank: 4)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 8      Baran Efe BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
3 7      Tielens Stef BEL 1058 2.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 4      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.57 -0.57
5 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z v 0 3.0 0.47 -0.47
6 3      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W v 0 3.0 0.58 -0.58
7 5      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z ^ 0 3.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1144 29.0 Totaal 3.0 4.02 -1.02
Begin van de pagina
Deraeve Hannes (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19489
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(773) t Piepelke Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Tielens Stef BEL 1058 2.5 Z - 0 0.0 0.63 -0.63
2 10      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 6      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Demirel Talha BEL 1150 6.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z v 0 3.0 0.40 -0.40
7 7      Franssen Karel BEL 1102 4.0 W - 0 3.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1133 25.0 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Gösku Emre (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17998
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
2 9      Dubois Florian BEL 1170 3.5 W - 0 0.0 0.47 -0.47
3 12      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
5 5      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 Z - 0 2.0 0.52 -0.52
6 9      Tielens Stef BEL 1058 2.5 W ^ ½ 2.5 0.63 -0.13
7 9      Weltens Toon BEL 1150 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1140 25.0 Totaal 3.0 3.60 -0.60
Begin van de pagina
Klingeliers Giel (Rank: 22)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18998
N-Elo1102
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2 12      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
3 9      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 8      Gösku Emre BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
5 8      Weltens Toon BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.43 +0.57
6 10      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.0 0.43 +0.57
7 6      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z ^ 0 3.0 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 20.5 Totaal 3.0 2.99 +0.01
Begin van de pagina
Laermans Jannes (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19462
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2 6      Franssen Karel BEL 1102 4.0 Z - ½ 0.5 0.57 -0.07
3 3      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 W - ½ 1.0 0.48 +0.02
4 6      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 Z v 0 2.0 0.57 -0.57
7 10      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 19.0 Totaal 3.0 3.55 -0.55
Begin van de pagina
Baran Efe (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19142
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 W - 0 0.0 0.52 -0.52
2 8      Janssen Arno BEL 1198 3.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
3 10      Engelen Arne BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1154 16.5 Totaal 3.0 3.45 -0.45
Begin van de pagina
Tielens Stef (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17997
N-Elo1058
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.37 +0.63
2 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
3 7      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 0 1.0 0.31 -0.31
4 9      Weltens Toon BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
5 12      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 W ^ 1 2.0 0.37 +0.63
6 9      Gösku Emre BEL 1150 3.0 Z v ½ 2.5 0.37 +0.13
7 8      Engelen Arne BEL 1150 3.5 Z v 0 2.5 0.37 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1156 21.0 Totaal 2.5 2.53 -0.03
Begin van de pagina
Mouatassim Rayan (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18999
N-Elo1134
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Baran Efe BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
2 5      Demirel Talha BEL 1150 6.0 W - 0 1.0 0.48 -0.48
3 8      Dubois Florian BEL 1170 3.5 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
4 10      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.48 -0.48
5 9      Engelen Arne BEL 1150 3.5 Z - 0 1.0 0.48 -0.48
6 12      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 W - 1 2.0 0.48 +0.52
7 11      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 Z v ½ 2.5 0.48 +0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1152 22.0 Totaal 2.5 3.33 -0.83
Begin van de pagina
Kumpen Victor (Rank: 12)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17991
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Franssen Karel BEL 1102 4.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
2 10      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 12      Baran Efe BEL 1150 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 12      Tielens Stef BEL 1058 2.5 Z v 0 0.5 0.63 -0.63
6 11      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
7 10      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1130 17.5 Totaal 1.5 3.70 -2.20
Begin van de pagina
Mentens Manuel (Rank: 8)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19487
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z - 0 0.0 0.40 -0.40
3 12      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Baran Efe BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 W v ½ 1.5 0.52 -0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 20.5 Totaal 1.5 3.42 -1.92
Begin van de pagina
Jacobs Senne (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18002
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
2 12      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
3 11      Kumpen Victor BEL 1150 1.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 11      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 11      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
6 12      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 Z v 0 0.5 0.52 -0.52
7 12      Baran Efe BEL 1150 3.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1159 18.5 Totaal 0.5 3.41 -2.91
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Weltens Mathias 3 1218 1556 6.5 16 W 1 13 Z 1 4 W 1 2 Z 1 14 W 1 7 Z 1 3 W ½ 26.50 27.5 -
2 Demirel Talha 14 1150 1482 6.0 5 W 1 21 Z 1 7 W 1 1 W 0 15 Z 1 4 W 1 9 Z 1 23.50 24.0 -
3 Dieussaert Thiebe 20 1138 1330 5.0 8 W 1 6 Z ½ 10 W 1 5 Z 0 16 W 1 14 Z 1 1 Z ½ 19.25 20.5 -
4 Cadirgi Emre 9 1150 1353 5.0 23 W 1 9 W 1 1 Z 0 14 Z 1 5 W 1 2 Z 0 7 W 1 17.50 21.0 -
5 Hermans Thibaut 2 1219 1309 5.0 2 Z 0 23 W 1 8 Z 1 3 W 1 4 Z 0 15 W 1 11 Z 1 17.00 18.0 -
6 Vandereyt Mégane 6 1164 1213 4.0 12 Z 1 3 W ½ 18 Z ½ 9 W 0 8 Z 1 11 W 0 17 W 1 14.50 16.5 -
7 Cadirgi Arda 7 1150 1211 4.0 17 Z 1 20 W 1 2 Z 0 11 W 1 9 Z 1 1 W 0 4 Z 0 13.00 20.0 -
8 Mentens Cédric 11 1150 1215 4.0 3 Z 0 12 W 1 5 W 0 21 Z 1 6 W 0 19 Z 1 14 W 1 12.00 13.0 -
9 Meekers Tibo 1 1282 1195 4.0 24 W 1 4 Z 0 13 W 1 6 Z 1 7 W 0 10 Z 1 2 W 0 11.50 18.0 -
10 Franssen Karel 23 1102 1220 4.0 22 Z 1 18 W ½ 3 Z 0 12 W 1 11 Z ½ 9 W 0 15 Z 1 11.25 16.5 -
11 Dubois Florian 5 1170 1153 3.5 13 W 0 16 Z 1 21 W 1 7 Z 0 10 W ½ 6 Z 1 5 W 0 11.50 14.5 -
12 Engelen Arne 18 1150 1130 3.5 6 W 0 8 Z 0 19 W 1 10 Z 0 21 W 1 13 Z ½ 20 W 1 9.50 10.0 -
13 Weltens Toon 17 1150 1104 3.0 11 Z 1 1 W 0 9 Z 0 20 W 1 17 Z 0 12 W ½ 16 W ½ 9.25 12.5 -
14 Janssen Arno 4 1198 1088 3.0 18 Z 1 19 W 1 20 Z 1 4 W 0 1 Z 0 3 W 0 8 Z 0 8.50 18.0 -
15 Deraeve Hannes 19 1150 1076 3.0 20 Z 0 22 W 1 17 Z 1 18 W 1 2 W 0 5 Z 0 10 W 0 7.50 15.0 -
16 Gösku Emre 15 1150 1084 3.0 1 Z 0 11 W 0 23 Z 1 17 W 1 3 Z 0 20 W ½ 13 Z ½ 7.25 10.5 -
17 Klingeliers Giel 22 1102 1095 3.0 7 W 0 24 Z 1 15 W 0 16 Z 0 13 W 1 18 W 1 6 Z 0 6.50 11.0 -
18 Laermans Jannes 16 1150 1088 3.0 14 W 0 10 Z ½ 6 W ½ 15 Z 0 24 W 1 17 Z 0 22 W 1 6.00 9.5 -
19 Baran Efe 10 1150 1098 3.0 21 W 0 14 Z 0 12 Z 0 22 W 1 23 Z 1 8 W 0 24 Z 1 3.50 8.0 -
20 Tielens Stef 24 1058 1047 2.5 15 W 1 7 Z 0 14 W 0 13 Z 0 22 W 1 16 Z ½ 12 Z 0 6.00 11.0 -
21 Mouatassim Rayan 21 1134 1043 2.5 19 Z 1 2 W 0 11 Z 0 8 W 0 12 Z 0 24 W 1 23 Z ½ 4.25 9.5 -
22 Kumpen Victor 12 1150 900 1.5 10 W 0 15 Z 0 24 W ½ 19 Z 0 20 Z 0 23 W 1 18 Z 0 1.75 4.5 1.0
23 Mentens Manuel 8 1150 928 1.5 4 Z 0 5 Z 0 16 W 0 24 Z 1 19 W 0 22 Z 0 21 W ½ 1.75 4.5 0.0
24 Jacobs Senne 13 1150 738 0.5 9 Z 0 17 W 0 22 Z ½ 23 W 0 18 Z 0 21 Z 0 19 W 0 0.75 2.5 -
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/02 20:51