SwarLogo 17de Heusdens Jeugdtoernooi 2018 Stap 1 - Opstapje SwarLogo
736
Organisator: Heusden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 24/03/2018 tot 24/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 17853 1218 Neerpelt 6.5 1556 26.50 27.5 -
2 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 18004 1150 Heusden 6.0 1482 23.50 24.0 -
3 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 19000 1138 SLim Bilzen 5.0 1330 19.25 20.5 -
4 Cadirgi Emre Stap 1 M 2009-04-19 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 5.0 1353 17.50 21.0 -
5 Hermans Thibaut Stap 1 M 2003-10-27 19006 1219 SLim Bilzen 5.0 1309 17.00 18.0 -
6 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 18000 1164 Heusden 4.0 1213 14.50 16.5 -
7 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1211 13.00 20.0 -
8 Mentens Cédric Stap 1 M 2009-09-19 18122 1150 Neerpelt 4.0 1215 12.00 13.0 -
9 Meekers Tibo Stap 1 M 2010-10-06 17830 1282 Overpelt 4.0 1195 11.50 18.0 -
10 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 19002 1102 SLim Bilzen 4.0 1220 11.25 16.5 -
11 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 19001 1170 SLim Bilzen 3.5 1153 11.50 14.5 -
12 Engelen Arne Stap 1 M 2006-11-22 18003 1150 Heusden 3.5 1130 9.50 10.0 -
13 Weltens Toon Stap 1 M 2011-07-01 18103 1150 Neerpelt 3.0 1104 9.25 12.5 -
14 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 17999 1198 Heusden 3.0 1088 8.50 18.0 -
15 Deraeve Hannes Stap 1 M 2010-03-19 19489 1150 t Piepelke Bilzen 3.0 1076 7.50 15.0 -
16 Gösku Emre Stap 1 M 2008-01-01 17998 1150 Heusden 3.0 1084 7.25 10.5 -
17 Klingeliers Giel Stap 1 M 2012-03-04 18998 1102 SLim Bilzen 3.0 1095 6.50 11.0 -
18 Laermans Jannes Stap 1 M 2006-10-08 19462 1150 Heusden 3.0 1088 6.00 9.5 -
19 Baran Efe Opstapje M 2010-01-27 19142 1150 SLim Bilzen 3.0 1098 3.50 8.0 -
20 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 17997 1058 Heusden 2.5 1047 6.00 11.0 -
21 Mouatassim Rayan Opstapje M 2010-10-21 18999 1134 SLim Bilzen 2.5 1043 4.25 9.5 -
22 Kumpen Victor Opstapje M 2011-12-22 17991 1150 Heusden 1.5 900 1.75 4.5 1.0
23 Mentens Manuel Opstapje M 2011-06-23 19487 1150 Neerpelt 1.5 928 1.75 4.5 0.0
24 Jacobs Senne Opstapje M 2011-03-09 18002 1150 Heusden 0.5 738 0.75 2.5 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 19 Baran Efe Opstapje M 2010-01-27 19142 1150 SLim Bilzen 3.0 1098 3.50 8.0 -
2 21 Mouatassim Rayan Opstapje M 2010-10-21 18999 1134 SLim Bilzen 2.5 1043 4.25 9.5 -
3 22 Kumpen Victor Opstapje M 2011-12-22 17991 1150 Heusden 1.5 900 1.75 4.5 1.0
4 23 Mentens Manuel Opstapje M 2011-06-23 19487 1150 Neerpelt 1.5 928 1.75 4.5 0.0
5 24 Jacobs Senne Opstapje M 2011-03-09 18002 1150 Heusden 0.5 738 0.75 2.5 -
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 17853 1218 Neerpelt 6.5 1556 26.50 27.5 -
2 2 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 18004 1150 Heusden 6.0 1482 23.50 24.0 -
3 3 Dieussaert Thiebe Stap 1 M 2009-08-18 19000 1138 SLim Bilzen 5.0 1330 19.25 20.5 -
4 4 Cadirgi Emre Stap 1 M 2009-04-19 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 5.0 1353 17.50 21.0 -
5 5 Hermans Thibaut Stap 1 M 2003-10-27 19006 1219 SLim Bilzen 5.0 1309 17.00 18.0 -
6 6 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 18000 1164 Heusden 4.0 1213 14.50 16.5 -
7 7 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1211 13.00 20.0 -
8 8 Mentens Cédric Stap 1 M 2009-09-19 18122 1150 Neerpelt 4.0 1215 12.00 13.0 -
9 9 Meekers Tibo Stap 1 M 2010-10-06 17830 1282 Overpelt 4.0 1195 11.50 18.0 -
10 10 Franssen Karel Stap 1 M 2007-07-17 19002 1102 SLim Bilzen 4.0 1220 11.25 16.5 -
11 11 Dubois Florian Stap 1 M 2009-02-09 19001 1170 SLim Bilzen 3.5 1153 11.50 14.5 -
12 12 Engelen Arne Stap 1 M 2006-11-22 18003 1150 Heusden 3.5 1130 9.50 10.0 -
13 13 Weltens Toon Stap 1 M 2011-07-01 18103 1150 Neerpelt 3.0 1104 9.25 12.5 -
14 14 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 17999 1198 Heusden 3.0 1088 8.50 18.0 -
15 15 Deraeve Hannes Stap 1 M 2010-03-19 19489 1150 t Piepelke Bilzen 3.0 1076 7.50 15.0 -
16 16 Gösku Emre Stap 1 M 2008-01-01 17998 1150 Heusden 3.0 1084 7.25 10.5 -
17 17 Klingeliers Giel Stap 1 M 2012-03-04 18998 1102 SLim Bilzen 3.0 1095 6.50 11.0 -
18 18 Laermans Jannes Stap 1 M 2006-10-08 19462 1150 Heusden 3.0 1088 6.00 9.5 -
19 20 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 17997 1058 Heusden 2.5 1047 6.00 11.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
3 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
4 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 0-1 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
5 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 0-1 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
6 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 0-1 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
7 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
8 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
9 Baran Efe 10 (1150) 3.0 0-1 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
10 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 0-1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 0-1 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
12 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 1-0 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
2 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
3 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 ½-½ Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
4 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
5 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
6 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 ½-½ Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
7 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
8 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 1-0 Baran Efe 10 (1150) 3.0
9 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 0-1 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
10 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
11 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 1-0 Engelen Arne 18 (1150) 3.5
12 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
3 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 ½-½ Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
4 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
5 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 1-0 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
6 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
7 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 0-1 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
8 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 1-0 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
9 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 0-1 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
10 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Baran Efe 10 (1150) 3.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 ½-½ Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
12 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 0-1 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
2 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
3 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 0-1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
4 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 0-1 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
5 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 1-0 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
6 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 1-0 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
7 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 1-0 Engelen Arne 18 (1150) 3.5
8 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 1-0 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
9 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
10 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 0-1 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
11 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
12 Baran Efe 10 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 1-0 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
2 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 0-1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
3 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
4 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
5 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0 1-0 Gösku Emre 15 (1150) 3.0
6 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 ½-½ Franssen Karel 23 (1102) 4.0
7 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 0-1 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0
8 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 1-0 Weltens Toon 17 (1150) 3.0
9 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
10 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 0-1 Baran Efe 10 (1150) 3.0
11 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
12 Tielens Stef 24 (1058) 2.5 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0 0-1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5
2 Demirel Talha 14 (1150) 6.0 1-0 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0
3 Janssen Arno 4 (1198) 3.0 0-1 Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
4 Franssen Karel 23 (1102) 4.0 0-1 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0
5 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0
6 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 0-1 Dubois Florian 5 (1170) 3.5
7 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 ½-½ Engelen Arne 18 (1150) 3.5
8 Baran Efe 10 (1150) 3.0 0-1 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0
9 Gösku Emre 15 (1150) 3.0 ½-½ Tielens Stef 24 (1058) 2.5
10 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0 1-0 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0
11 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5 1-0 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5
12 Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5 1-0 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Weltens Mathias 3 (1218) 6.5 ½-½ Dieussaert Thiebe 20 (1138) 5.0
2 Meekers Tibo 1 (1282) 4.0 0-1 Demirel Talha 14 (1150) 6.0
3 Cadirgi Emre 9 (1150) 5.0 1-0 Cadirgi Arda 7 (1150) 4.0
4 Dubois Florian 5 (1170) 3.5 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
5 Mentens Cédric 11 (1150) 4.0 1-0 Janssen Arno 4 (1198) 3.0
6 Vandereyt Mégane 6 (1164) 4.0 1-0 Klingeliers Giel 22 (1102) 3.0
7 Deraeve Hannes 19 (1150) 3.0 0-1 Franssen Karel 23 (1102) 4.0
8 Engelen Arne 18 (1150) 3.5 1-0 Tielens Stef 24 (1058) 2.5
9 Weltens Toon 17 (1150) 3.0 ½-½ Gösku Emre 15 (1150) 3.0
10 Laermans Jannes 16 (1150) 3.0 1-0 Kumpen Victor 12 (1150) 1.5
11 Mentens Manuel 8 (1150) 1.5 ½-½ Mouatassim Rayan 21 (1134) 2.5
12 Jacobs Senne 13 (1150) 0.5 0-1 Baran Efe 10 (1150) 3.0
Begin van de pagina

Weltens Mathias (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
2 2      Weltens Toon BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
3 1      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
4 1      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
5 1      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z v 1 6.0 0.59 +0.41
7 1      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W v ½ 6.5 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 29.0 Totaal 6.5 4.09 +2.41
Begin van de pagina
Demirel Talha (Rank: 14)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
2 5      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
3 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 W - 0 3.0 0.41 -0.41
5 4      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 1 6.0 0.32 +0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 30.0 Totaal 6.0 3.15 +2.85
Begin van de pagina
Dieussaert Thiebe (Rank: 20)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19000
N-Elo1138
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.48 +0.52
2 3      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z - ½ 1.5 0.46 +0.04
3 4      Franssen Karel BEL 1102 4.0 W - 1 2.5 0.55 +0.45
4 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z - 0 2.5 0.39 -0.39
5 5      Gösku Emre BEL 1150 3.0 W v 1 3.5 0.48 +0.52
6 3      Janssen Arno BEL 1198 3.0 Z v 1 4.5 0.42 +0.58
7 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z v ½ 5.0 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1171 29.5 Totaal 5.0 3.17 +1.83
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 W - 1 2.0 0.32 +0.68
3 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
4 4      Janssen Arno BEL 1198 3.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
5 3      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W ^ 1 4.0 0.40 +0.60
6 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1195 30.0 Totaal 5.0 3.06 +1.94
Begin van de pagina
Hermans Thibaut (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1219
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
2 7      Mentens Manuel BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.60 +0.40
3 6      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
5 3      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z ^ 0 3.0 0.60 -0.60
6 5      Deraeve Hannes BEL 1150 3.0 W ^ 1 4.0 0.60 +0.40
7 4      Dubois Florian BEL 1170 3.5 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1151 28.0 Totaal 5.0 4.18 +0.82
Begin van de pagina
Vandereyt Mégane (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.18000
N-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Engelen Arne BEL 1150 3.5 Z - 1 1.0 0.52 +0.48
2 3      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 W - ½ 1.5 0.54 -0.04
3 3      Laermans Jannes BEL 1150 3.0 Z - ½ 2.0 0.52 -0.02
4 3      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
5 7      Mentens Cédric BEL 1150 4.0 Z v 1 3.0 0.52 +0.48
6 6      Dubois Florian BEL 1170 3.5 W - 0 3.0 0.49 -0.49
7 6      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 W v 1 4.0 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1163 26.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Klingeliers Giel BEL 1102 3.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 4      Tielens Stef BEL 1058 2.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
3 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 5      Dubois Florian BEL 1170 3.5 W - 1 3.0 0.47 +0.53
5 2      Meekers Tibo BEL 1282 4.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
6 1      Weltens Mathias BEL 1218 6.5 W - 0 4.0 0.41 -0.41
7 3      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1161 30.5 Totaal 4.0 3.40 +0.60
Begin van de pagina
Mentens Cédric (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18122
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dieussaert Thiebe BEL 1138 5.0 Z - 0 0.0 0.52 -0.52
2 11      Engelen Arne BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 10      Mouatassim Rayan BEL 1134 2.5 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
5 7      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 W - 0 2.0 0.48 -0.48
6 8      Baran Efe BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Janssen Arno BEL 1198 3.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 26.0 Totaal 4.0 3.35 +0.65
Begin van de pagina
Meekers Tibo (Rank: 1)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17830
N-Elo1282
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jacobs Senne BEL 1150 0.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
2 1      Cadirgi Emre BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
3 5      Weltens Toon BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
4 3      Vandereyt Mégane BEL 1164 4.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
5 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
6 4      Franssen Karel BEL 1102 4.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
7 2      Demirel Talha BEL 1150 6.0 W - 0 4.0 0.68 -0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 26.5 Totaal 4.0 4.80 -0.80
Begin van de pagina
Franssen Karel (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19002
N-Elo1102
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res.