SwarLogo 17de Jeugdtoernooi van Overpelt 2018 Stap 3 SwarLogo
714
Organisator: Overpelt
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 10/03/2018 tot 10/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, ARO, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR ARO #Win
1 Akulov Vladimir Stap 3 M 2008-07-04 bel 14824 1311 Leopoldsburg 5.5 1487 21.75 22.0 0.5 1267 5
2 Akulov Vsevolod Stap 3 M 2008-07-04 bel 14794 1299 Leopoldsburg 5.5 1519 20.25 20.0 0.5 1299 5
3 Govoreanu Matei Stap 3 M 2009-03-12 bel 16824 1308 Westerlo 4.5 1406 17.25 20.5 - 1304 4
4 Stynen Lisa Stap 3 F 2008-04-22 bel 17059 1133 Heusden 4.0 1319 13.50 15.0 - 1269 4
5 De Jager Sean Stap 3 M 2003-01-31 bel 16061 1298 Leopoldsburg 4.0 1328 12.00 17.0 - 1278 4
6 Van Eester Vic Stap 3 M 2005-10-24 bel 15483 1226 Neerpelt 4.0 1342 11.50 15.0 - 1292 4
7 Van Eester Jef Stap 3 M 2004-05-29 bel 15720 1265 Neerpelt 4.0 1317 11.50 12.0 - 1267 4
8 Kuijpers Maura Stap 3 F 2005-12-15 bel 15487 1298 Neerpelt 3.5 1287 11.25 18.5 - 1287 3
9 Lehaen Lars Stap 3 M 2009-05-05 bel 16711 1094 Houthalen-Oost 3.0 1235 9.00 11.0 - 1292 3
10 Akulov Yaroslav Stap 3 M 2010-01-24 bel 15498 1337 Leopoldsburg 3.0 1211 6.00 14.0 - 1268 3
11 Robijns Krieke Stap 3 M 2006-07-15 bel 17797 1362 Heusden 3.0 1230 5.00 11.0 - 1287 3
12 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 3 F 2006-09-06 bel 16296 1292 Overpelt 2.0 1101 5.00 7.0 1.0 1267 2
13 Mernier Martin Stap 3 M 2008-11-06 bel 16670 1439 Neerpelt 2.0 1098 4.00 8.0 0.0 1264 2
14 Savrambekov Ravil Stap 3 M 2005-09-13 bel 16266 1277 Houthalen-Oost 1.0 989 2.00 5.0 - 1298 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 1 (1439) 2.0 0-1 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5
2 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0 0-1 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0
3 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0 1-0 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0
4 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0 0-1 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5
5 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5 1-0 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0
6 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0 1-0 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5
7 De Jager Sean 7 (1298) 4.0 0-1 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0 0-1 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5
2 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5 1-0 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0
3 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5 1-0 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0
4 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0 0-1 Mernier Martin 1 (1439) 2.0
5 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5 1-0 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0
6 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0 0-1 De Jager Sean 7 (1298) 4.0
7 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5 1-0 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5
2 De Jager Sean 7 (1298) 4.0 1-0 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5
3 Mernier Martin 1 (1439) 2.0 0-1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5
4 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0 1-0 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0
5 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0 1-0 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0
6 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0 1-0 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0
7 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0 0-1 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5 1-0 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5
2 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5 1-0 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0
3 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5 1-0 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0
4 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0 0-1 De Jager Sean 7 (1298) 4.0
5 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0 1-0 Mernier Martin 1 (1439) 2.0
6 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0 0-1 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0
7 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Jager Sean 7 (1298) 4.0 0-1 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5
2 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5 ½-½ Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5
3 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5
4 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0 0-1 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0
5 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0 0-1 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0
6 Mernier Martin 1 (1439) 2.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0
7 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0 0-1 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5 ½-½ Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5
2 De Jager Sean 7 (1298) 4.0 1-0 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5
3 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5 0-1 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0
4 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0 0-1 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0
5 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0 0-1 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0
6 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0 0-1 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0
7 Mernier Martin 1 (1439) 2.0 1-0 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Eester Vic 12 (1226) 4.0 0-1 Akulov Vladimir 4 (1311) 5.5
2 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.5 1-0 De Jager Sean 7 (1298) 4.0
3 Govoreanu Matei 5 (1308) 4.5 1-0 Akulov Yaroslav 3 (1337) 3.0
4 Van Eester Jef 11 (1265) 4.0 1-0 Kuijpers Maura 8 (1298) 3.5
5 Stynen Lisa 13 (1133) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 (1292) 2.0
6 Robijns Krieke 2 (1362) 3.0 1-0 Mernier Martin 1 (1439) 2.0
7 Savrambekov Ravil 10 (1277) 1.0 0-1 Lehaen Lars 14 (1094) 3.0
Begin van de pagina

Akulov Vladimir (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1311
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z - 1 1.0 0.56 +0.44
2 3      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
3 1      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 W - 1 3.0 0.46 +0.54
5 1      De Jager Sean BEL 1298 4.0 Z - 1 4.0 0.52 +0.48
6 1      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
7 1      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z - 1 5.5 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 29.0 Totaal 5.5 3.91 +1.59
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1299
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z - 0 0.0 0.72 -0.72
2 5      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W - 1 1.0 0.55 +0.45
3 3      Mernier Martin BEL 1439 2.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
4 1      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 W - 1 3.0 0.49 +0.51
5 3      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 Z ^ 1 4.0 0.45 +0.55
6 1      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 Z v ½ 4.5 0.48 +0.02
7 2      De Jager Sean BEL 1298 4.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1298 27.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1308
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 1 1.0 0.61 +0.39
2 1      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 Z - 1 2.0 0.42 +0.58
3 1      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
5 2      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 W v ½ 3.5 0.51 -0.01
6 2      De Jager Sean BEL 1298 4.0 Z v 0 3.5 0.51 -0.51
7 3      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 W v 1 4.5 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1304 28.5 Totaal 4.5 3.52 +0.98
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 13)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo1133
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 W - 1 1.0 0.28 +0.72
2 3      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 4      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 W - 1 2.0 0.21 +0.79
4 3      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
5 4      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 0 2.0 0.37 -0.37
6 6      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 Z - 1 3.0 0.55 +0.45
7 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 W - 1 4.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1268 26.5 Totaal 4.0 2.25 +1.75
Begin van de pagina
De Jager Sean (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16061
N-Elo1298
FIDE-ID253634
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 W - 0 0.0 0.76 -0.76
2 6      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
3 2      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 Z ^ 1 3.0 0.41 +0.59
5 1      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 W v 0 3.0 0.48 -0.48
6 2      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 W v 1 4.0 0.49 +0.51
7 2      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 26.0 Totaal 4.0 3.67 +0.33
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1226
FIDE-ID252115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 Z - 0 0.0 0.39 -0.39
2 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 W - 1 1.0 0.41 +0.59
3 6      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
4 5      Mernier Martin BEL 1439 2.0 W v 1 2.0 0.23 +0.77
5 4      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z v 1 3.0 0.63 +0.37
6 3      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 Z - 1 4.0 0.40 +0.60
7 1      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 W ^ 0 4.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1292 25.5 Totaal 4.0 2.89 +1.11
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1265
FIDE-ID252107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 W - 0 0.0 0.44 -0.44
2 5      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 Z - 0 0.0 0.45 -0.45
3 6      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 1 1.0 0.55 +0.45
4 6      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 Z ^ 1 2.0 0.48 +0.52
5 5      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 W ^ 0 2.0 0.73 -0.73
6 4      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 Z v 1 3.0 0.37 +0.63
7 4      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 W v 1 4.0 0.45 +0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 25.5 Totaal 4.0 3.47 +0.53
Begin van de pagina
Kuijpers Maura (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo1298
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Martin BEL 1439 2.0 Z - 1 1.0 0.31 +0.69
2 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 W - 1 2.0 0.45 +0.55
3 2      De Jager Sean BEL 1298 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W v 1 3.0 0.72 +0.28
5 2      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 Z v ½ 3.5 0.49 +0.01
6 3      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 0 3.5 0.60 -0.60
7 4      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z v 0 3.5 0.55 -0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 25.5 Totaal 3.5 3.62 -0.12
Begin van de pagina
Lehaen Lars (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1094
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Jager Sean BEL 1298 4.0 Z - 1 1.0 0.24 +0.76
2 4      Mernier Martin BEL 1439 2.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 5      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 Z v 0 1.0 0.20 -0.20
4 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 W v 0 1.0 0.24 -0.24
5 5      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z v 1 2.0 0.27 +0.73
6 6      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W v 0 2.0 0.45 -0.45
7 7      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 Z ^ 1 3.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1291 20.0 Totaal 3.0 1.77 +1.23
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1337
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 W - 1 1.0 0.58 +0.42
2 2      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 Z - 0 1.0 0.55 -0.55
3 5      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 2      Akulov Vladimir BEL 1311 5.5 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
5 3      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 W - 0 2.0 0.55 -0.55
6 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 Z ^ 1 3.0 0.56 +0.44
7 3      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 Z ^ 0 3.0 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1268 25.0 Totaal 3.0 4.12 -1.12
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 2)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1362
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
2 1      Govoreanu Matei BEL 1308 4.5 W - 0 1.0 0.58 -0.58
3 4      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
4 4      De Jager Sean BEL 1298 4.0 W - 0 1.0 0.59 -0.59
5 7      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 Z ^ 1 2.0 0.62 +0.38
6 4      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W ^ 0 2.0 0.63 -0.63
7 6      Mernier Martin BEL 1439 2.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1287 21.5 Totaal 3.0 4.20 -1.20
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1292
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
2 7      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z - 0 0.0 0.59 -0.59
3 7      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 W - 0 0.0 0.52 -0.52
4 7      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
5 6      Mernier Martin BEL 1439 2.0 Z ^ 1 2.0 0.30 +0.70
6 5      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 W ^ 0 2.0 0.44 -0.44
7 5      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 20.0 Totaal 2.0 3.72 -1.72
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 1)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1439
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kuijpers Maura BEL 1298 3.5 W - 0 0.0 0.69 -0.69
2 4      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 3      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.5 W ^ 0 1.0 0.69 -0.69
4 5      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z ^ 0 1.0 0.77 -0.77
5 6      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
6 7      Savrambekov Ravil BEL 1277 1.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
7 6      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1264 22.0 Totaal 2.0 5.06 -3.06
Begin van de pagina
Savrambekov Ravil (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16266
N-Elo1277
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Yaroslav BEL 1337 3.0 Z - 0 0.0 0.42 -0.42
2 6      De Jager Sean BEL 1298 4.0 W - 0 0.0 0.47 -0.47
3 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 2.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
4 6      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W - 0 1.0 0.52 -0.52
5 7      Robijns Krieke BEL 1362 3.0 W - 0 1.0 0.38 -0.38
6 7      Mernier Martin BEL 1439 2.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
7 7      Lehaen Lars BEL 1094 3.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1298 21.0 Totaal 1.0 3.30 -2.30
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR ARO #Win
1 Akulov Vladimir 4 1311 1487 5.5 7 Z 1 4 W 1 3 Z 0 10 W 1 5 Z 1 2 W ½ 6 Z 1 21.75 22.0 0.5 1267 5
2 Akulov Vsevolod 6 1299 1519 5.5 4 Z 0 7 W 1 13 Z 1 3 W 1 10 Z 1 1 Z ½ 5 W 1 20.25 20.0 0.5 1299 5
3 Govoreanu Matei 5 1308 1406 4.5 6 W 1 11 Z 1 1 W 1 2 Z 0 8 W ½ 5 Z 0 10 W 1 17.25 20.5 - 1304 4
4 Stynen Lisa 13 1133 1319 4.0 2 W 1 1 Z 0 11 W 1 8 Z 0 6 W 0 9 Z 1 12 W 1 13.50 15.0 - 1269 4
5 De Jager Sean 7 1298 1328 4.0 9 W 0 14 Z 1 8 W 1 11 Z 1 1 W 0 3 W 1 2 Z 0 12.00 17.0 - 1278 4
6 Van Eester Vic 12 1226 1342 4.0 3 Z 0 12 W 1 7 Z 0 13 W 1 4 Z 1 8 Z 1 1 W 0 11.50 15.0 - 1292 4
7 Van Eester Jef 11 1265 1317 4.0 1 W 0 2 Z 0 6 W 1 14 Z 1 9 W 0 11 Z 1 8 W 1 11.50 12.0 - 1267 4
8 Kuijpers Maura 8 1298 1287 3.5 13 Z 1 10 W 1 5 Z 0 4 W 1 3 Z ½ 6 W 0 7 Z 0 11.25 18.5 - 1287 3
9 Lehaen Lars 14 1094 1235 3.0 5 Z 1 13 W 0 10 Z 0 12 W 0 7 Z 1 4 W 0 14 Z 1 9.00 11.0 - 1292 3
10 Akulov Yaroslav 3 1337 1211 3.0 14 W 1 8 Z 0 9 W 1 1 Z 0 2 W 0 12 Z 1 3 Z 0 6.00 14.0 - 1268 3
11 Robijns Krieke 2 1362 1230 3.0 12 Z 1 3 W 0 4 Z 0 5 W 0 14 Z 1 7 W 0 13 W 1 5.00 11.0 - 1287 3
12 Eijkenboom Luca-Zsofia 9 1292 1101 2.0 11 W 0 6 Z 0 14 W 0 9 Z 1 13 Z 1 10 W 0 4 Z 0 5.00 7.0 1.0 1267 2
13 Mernier Martin 1 1439 1098 2.0 8 W 0 9 Z 1 2 W 0 6 Z 0 12 W 0 14 W 1 11 Z 0 4.00 8.0 0.0 1264 2
14 Savrambekov Ravil 10 1277 989 1.0 10 Z 0 5 W 0 12 Z 1 7 W 0 11 W 0 13 Z 0 9 W 0 2.00 5.0 - 1298 1
(©)FRBE-KBSB-v3.81 2018/03/09 (©) GMA 2015 Build : 2018/03/11 00:05