SwarLogo 28ste Paasrapid Leopoldsburg 2018 SwarLogo
713
Organisator: Leopoldsburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Kimball Rosseel
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 02/04/2018 tot 02/04/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 FM Dardha Daniel +2100 M 2256 Hoboken 6.5 2457 - 30.00 26.0
2 GM Dgebuadze Alexandre +2100 M 2511 Wirtzfeld 6.0 2469 - 29.50 25.5
3 IM Alienkin Aleksander +2100 M 2386 KSK47 Eynatten 5.5 2333 - 26.00 24.5
4 Harutyunyan Axel -2100 M 1962 SCRR (Brussel) 5.5 2178 - 22.50 22.5
5 Schouten Eric -2100 M 1984 S.V. Checkmate 5.5 2110 - 20.25 21.0
6 FM Dardha Arben +2100 M 2309 Hoboken 5.0 2235 - 23.25 24.0
7 Nachbar Benjamin +2100 M 2128 Eisden 5.0 2213 - 21.25 22.0
8 De Smedt Mark -2100 M 1964 Brasschaat 5.0 2077 - 21.00 22.0
9 Zenuni Safet -1900 M 1738 Lille 5.0 1875 - 19.25 17.5
10 Bergmans Dirk -2100 M 2025 Eisden 5.0 2045 - 18.50 21.0
11 Steyls Kristof -2100 M 1977 Hasselt 5.0 1997 - 18.50 20.0
12 De Coninck Erik -2100 M 1986 Houthalen-Oost 5.0 2025 - 17.50 22.0
13 Grecuccio Nicola +2100 M 2152 Houthalen-Oost 4.5 2003 - 17.25 20.5
14 Bernard Romain -1900 M 1883 CRELEL Liège 4.5 1853 - 16.50 17.0
15 Maes Patrick -2100 M 1915 Leopoldsburg 4.5 2031 - 15.75 20.5
16 Akulov Lev -1900 M 1886 Leopoldsburg 4.5 2009 - 15.25 19.5
17 De Block Yordi -2100 M 2077 Opwijk 4.5 1958 - 15.25 19.0
18 Bex Lennert -2100 M 1903 Hasselt 4.5 1983 - 13.50 20.5
19 Vukojevic Philippe -2100 M 2056 Brasschaat 4.5 1957 - 13.25 14.5
20 Willen Ronny -1900 M 1820 Eisden 4.0 1855 - 14.00 19.0
21 van der Laan Roel -1900 M 1874 S.V. Checkmate 4.0 1816 - 13.25 17.5
22 Sterckx Pieter -2100 M 2001 Zichemse Schaakclub 4.0 1812 - 13.00 17.0
23 Dardha Bardhyl -1900 M 1754 Hoboken 4.0 1835 - 12.50 17.0
24 Schleck Victor -1700 M 1521 Wirtzfeld 4.0 1759 - 12.50 14.0
25 Cillen Jeroen -1900 M 1870 Houthalen-Oost 4.0 1788 - 12.25 16.0
26 Briels Raymond -2100 M 1967 S.V. Checkmate 4.0 1719 - 12.00 16.0
27 Ulburghs Piet -1700 M 1679 Heusden 4.0 1748 - 12.00 14.0
28 Dgebuadze Marie -1700 F 1675 KGSRL Gent 4.0 1744 - 11.50 13.0
29 Geboers Jimmy -1900 M 1867 Lommel 4.0 1832 - 11.00 18.0
30 Van Bunderen Gert -1900 M 1882 Hoboken 4.0 1704 - 11.00 13.0
31 Carmans Wesley -1900 M 1748 Heusden 4.0 1737 - 10.25 15.5
32 Kayikci Kaan -1900 M 1712 Heusden 4.0 1698 - 9.00 16.0
33 Van Der Linden Patrick -1900 M 1769 Lille 3.5 1800 - 12.25 15.5
34 Van Stiphout Marc -1900 M 1702 Overpelt 3.5 1750 - 11.00 17.0
35 Bouma Peter -1900 M 1851 MSK-Dilsen 3.5 1788 - 10.25 17.0
36 Englicky Pavel -1700 M 1608 Neerpelt 3.5 1752 - 10.00 14.0
37 Akulova Alicia -1900 F 1768 Leopoldsburg 3.5 1742 - 9.75 16.0
38 Akulov Mikhail -1700 M 1600 Leopoldsburg 3.5 1618 - 8.50 12.5
39 Plukkel Simon -1700 M 1682 Blerick 3.5 1543 - 8.25 13.0
40 Mernier Guillaume -1300 M 0 Neerpelt 3.0 1570 - 10.50 12.0
41 Bertels Paul -1900 M 1786 Lille 3.0 1705 - 9.00 15.0
42 Verkissen Eddy -1900 M 1771 MSK-Dilsen 3.0 1697 - 8.00 15.0
43 Segers Jan -1700 M 1629 MSK-Dilsen 3.0 1669 - 8.00 13.0
44 Vervloet Staf -1700 M 1607 Lille 3.0 1596 - 8.00 12.0
45 Cauwenberghs Kenneth -1700 M 1648 Oude God Mortsel 3.0 1556 - 8.00 11.0
46 Herrygers Rik -1700 M 1558 CRELEL Liège 3.0 1517 - 8.00 11.0
47 Mernier Martin -1700 M 1539 Neerpelt 3.0 1445 - 7.00 12.0
48 Venken Kenneth -1700 M 1587 MSK-Dilsen 3.0 1436 - 6.50 11.5
49 Drijbooms Laurent -1500 M 1431 Noorderwijk 3.0 1447 - 6.50 10.0
50 Boustany Georges -1300 M 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 1478 - 6.50 9.0
51 Somers Martijn -1900 M 1701 Heusden 3.0 1560 - 6.00 15.0
52 Sarrechia Benito -1700 M 1537 MSK-Dilsen 3.0 1466 - 6.00 11.0
53 Laeremans Louis -1500 M 1378 Noorderwijk 3.0 1326 - 6.00 8.5
54 Marmenout Sylvain -1500 M 1436 Landen 3.0 1316 - 5.50 8.0
55 Mernier Simon -1500 M 1421 Neerpelt 3.0 1345 - 4.00 9.0
56 Jacobs Oliver -1700 M 1559 Wirtzfeld 2.5 1369 - 5.25 9.5
57 Sijbers Niek -1500 M 1469 Blerick 2.5 1416 - 3.75 10.0
58 Lippens Ward -1300 M 0 Heusden 2.5 1467 - 3.75 9.5
59 Poelmans Sven -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 982 - 4.00 8.0
60 Govoreanu Matei -1300 M 0 Westerlo 2.0 1062 - 4.00 7.0
61 Van Dyck Bram -1300 M 0 Mol 2.0 939 - 4.00 7.0
62 Dethier Krista -1500 F 1335 Hasselt 2.0 1342 - 3.50 8.0
63 Akulov Vsevolod -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 1175 - 3.50 7.0
64 Heylen Leo -1500 M 1481 MSK-Dilsen 2.0 1239 - 3.00 8.0
65 Akulov Vladimir -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 983 - 2.50 6.0
66 Hilgers Norbert -1300 M 1183 Wirtzfeld 2.0 1247 - 2.00 8.0
67 Litt Thibo -1300 M 0 Wirtzfeld 2.0 985 - 1.50 4.0
68 Akulov Yaroslav -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 721 - 1.00 4.0
69 Maas Willem -1300 M 1298 Leopoldsburg 1.5 1055 - 2.75 5.5
70 Schouteden Linda -1300 F 0 Eisden 1.0 190 - 1.50 4.0
71 Barro Prosper -1500 M 1442 Eisden 1.0 532 - 0.50 2.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2100
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 1 FM Dardha Daniel +2100 M 2256 Hoboken 6.5 2457 - 30.00 26.0
2 2 GM Dgebuadze Alexandre +2100 M 2511 Wirtzfeld 6.0 2469 - 29.50 25.5
3 3 IM Alienkin Aleksander +2100 M 2386 KSK47 Eynatten 5.5 2333 - 26.00 24.5
4 6 FM Dardha Arben +2100 M 2309 Hoboken 5.0 2235 - 23.25 24.0
5 7 Nachbar Benjamin +2100 M 2128 Eisden 5.0 2213 - 21.25 22.0
6 13 Grecuccio Nicola +2100 M 2152 Houthalen-Oost 4.5 2003 - 17.25 20.5
Categorie: -2100
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 4 Harutyunyan Axel -2100 M 1962 SCRR (Brussel) 5.5 2178 - 22.50 22.5
2 5 Schouten Eric -2100 M 1984 S.V. Checkmate 5.5 2110 - 20.25 21.0
3 8 De Smedt Mark -2100 M 1964 Brasschaat 5.0 2077 - 21.00 22.0
4 10 Bergmans Dirk -2100 M 2025 Eisden 5.0 2045 - 18.50 21.0
5 11 Steyls Kristof -2100 M 1977 Hasselt 5.0 1997 - 18.50 20.0
6 12 De Coninck Erik -2100 M 1986 Houthalen-Oost 5.0 2025 - 17.50 22.0
7 15 Maes Patrick -2100 M 1915 Leopoldsburg 4.5 2031 - 15.75 20.5
8 17 De Block Yordi -2100 M 2077 Opwijk 4.5 1958 - 15.25 19.0
9 18 Bex Lennert -2100 M 1903 Hasselt 4.5 1983 - 13.50 20.5
10 19 Vukojevic Philippe -2100 M 2056 Brasschaat 4.5 1957 - 13.25 14.5
11 22 Sterckx Pieter -2100 M 2001 Zichemse Schaakclub 4.0 1812 - 13.00 17.0
12 26 Briels Raymond -2100 M 1967 S.V. Checkmate 4.0 1719 - 12.00 16.0
Categorie: -1900
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 9 Zenuni Safet -1900 M 1738 Lille 5.0 1875 - 19.25 17.5
2 14 Bernard Romain -1900 M 1883 CRELEL Liège 4.5 1853 - 16.50 17.0
3 16 Akulov Lev -1900 M 1886 Leopoldsburg 4.5 2009 - 15.25 19.5
4 20 Willen Ronny -1900 M 1820 Eisden 4.0 1855 - 14.00 19.0
5 21 van der Laan Roel -1900 M 1874 S.V. Checkmate 4.0 1816 - 13.25 17.5
6 23 Dardha Bardhyl -1900 M 1754 Hoboken 4.0 1835 - 12.50 17.0
7 25 Cillen Jeroen -1900 M 1870 Houthalen-Oost 4.0 1788 - 12.25 16.0
8 29 Geboers Jimmy -1900 M 1867 Lommel 4.0 1832 - 11.00 18.0
9 30 Van Bunderen Gert -1900 M 1882 Hoboken 4.0 1704 - 11.00 13.0
10 31 Carmans Wesley -1900 M 1748 Heusden 4.0 1737 - 10.25 15.5
11 32 Kayikci Kaan -1900 M 1712 Heusden 4.0 1698 - 9.00 16.0
12 33 Van Der Linden Patrick -1900 M 1769 Lille 3.5 1800 - 12.25 15.5
13 34 Van Stiphout Marc -1900 M 1702 Overpelt 3.5 1750 - 11.00 17.0
14 35 Bouma Peter -1900 M 1851 MSK-Dilsen 3.5 1788 - 10.25 17.0
15 37 Akulova Alicia -1900 F 1768 Leopoldsburg 3.5 1742 - 9.75 16.0
16 41 Bertels Paul -1900 M 1786 Lille 3.0 1705 - 9.00 15.0
17 42 Verkissen Eddy -1900 M 1771 MSK-Dilsen 3.0 1697 - 8.00 15.0
18 51 Somers Martijn -1900 M 1701 Heusden 3.0 1560 - 6.00 15.0
Categorie: -1700
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 24 Schleck Victor -1700 M 1521 Wirtzfeld 4.0 1759 - 12.50 14.0
2 27 Ulburghs Piet -1700 M 1679 Heusden 4.0 1748 - 12.00 14.0
3 28 Dgebuadze Marie -1700 F 1675 KGSRL Gent 4.0 1744 - 11.50 13.0
4 36 Englicky Pavel -1700 M 1608 Neerpelt 3.5 1752 - 10.00 14.0
5 38 Akulov Mikhail -1700 M 1600 Leopoldsburg 3.5 1618 - 8.50 12.5
6 39 Plukkel Simon -1700 M 1682 Blerick 3.5 1543 - 8.25 13.0
7 43 Segers Jan -1700 M 1629 MSK-Dilsen 3.0 1669 - 8.00 13.0
8 44 Vervloet Staf -1700 M 1607 Lille 3.0 1596 - 8.00 12.0
9 45 Cauwenberghs Kenneth -1700 M 1648 Oude God Mortsel 3.0 1556 - 8.00 11.0
10 46 Herrygers Rik -1700 M 1558 CRELEL Liège 3.0 1517 - 8.00 11.0
11 47 Mernier Martin -1700 M 1539 Neerpelt 3.0 1445 - 7.00 12.0
12 48 Venken Kenneth -1700 M 1587 MSK-Dilsen 3.0 1436 - 6.50 11.5
13 52 Sarrechia Benito -1700 M 1537 MSK-Dilsen 3.0 1466 - 6.00 11.0
14 56 Jacobs Oliver -1700 M 1559 Wirtzfeld 2.5 1369 - 5.25 9.5
Categorie: -1500
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 49 Drijbooms Laurent -1500 M 1431 Noorderwijk 3.0 1447 - 6.50 10.0
2 53 Laeremans Louis -1500 M 1378 Noorderwijk 3.0 1326 - 6.00 8.5
3 54 Marmenout Sylvain -1500 M 1436 Landen 3.0 1316 - 5.50 8.0
4 55 Mernier Simon -1500 M 1421 Neerpelt 3.0 1345 - 4.00 9.0
5 57 Sijbers Niek -1500 M 1469 Blerick 2.5 1416 - 3.75 10.0
6 62 Dethier Krista -1500 F 1335 Hasselt 2.0 1342 - 3.50 8.0
7 64 Heylen Leo -1500 M 1481 MSK-Dilsen 2.0 1239 - 3.00 8.0
8 71 Barro Prosper -1500 M 1442 Eisden 1.0 532 - 0.50 2.0
Categorie: -1300
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 40 Mernier Guillaume -1300 M 0 Neerpelt 3.0 1570 - 10.50 12.0
2 50 Boustany Georges -1300 M 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 1478 - 6.50 9.0
3 58 Lippens Ward -1300 M 0 Heusden 2.5 1467 - 3.75 9.5
4 59 Poelmans Sven -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 982 - 4.00 8.0
5 60 Govoreanu Matei -1300 M 0 Westerlo 2.0 1062 - 4.00 7.0
6 61 Van Dyck Bram -1300 M 0 Mol 2.0 939 - 4.00 7.0
7 63 Akulov Vsevolod -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 1175 - 3.50 7.0
8 65 Akulov Vladimir -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 983 - 2.50 6.0
9 66 Hilgers Norbert -1300 M 1183 Wirtzfeld 2.0 1247 - 2.00 8.0
10 67 Litt Thibo -1300 M 0 Wirtzfeld 2.0 985 - 1.50 4.0
11 68 Akulov Yaroslav -1300 M 0 Leopoldsburg 2.0 721 - 1.00 4.0
12 69 Maas Willem -1300 M 1298 Leopoldsburg 1.5 1055 - 2.75 5.5
13 70 Schouteden Linda -1300 F 0 Eisden 1.0 190 - 1.50 4.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0 1-0 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5
2 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0 0-1 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5
3 Dardha Arben 3 (2309) 5.0 1-0 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0
4 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0 0-1 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5
5 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5 1-0 Segers Jan 41 (1629) 3.0
6 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5 0-1 Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0
7 De Block Yordi 7 (2077) 4.5 1-0 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0
8 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5 0-1 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0
9 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0 1-0 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0
10 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5 0-1 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0
11 Schouten Eric 12 (1984) 5.5 1-0 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0
12 Mernier Martin 48 (1539) 3.0 0-1 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0
13 Briels Raymond 14 (1967) 4.0 1-0 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0
14 Schleck Victor 50 (1521) 4.0 0-1 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0
15 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5 1-0 Heylen Leo 51 (1481) 2.0
16 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5 0-1 Maes Patrick 17 (1915) 4.5
17 Bex Lennert 18 (1903) 4.5 1-0 Barro Prosper 53 (1442) 1.0
18 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0 0-1 Akulov Lev 19 (1886) 4.5
19 Bernard Romain 20 (1883) 4.5 1-0 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0
20 Mernier Simon 56 (1421) 3.0 0-1 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0
21 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0 1-0 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0
22 Dethier Krista 58 (1335) 2.0 0-1 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0
23 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0 1-0 Maas Willem 59 (1298) 1.5
24 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0 0-1 Bouma Peter 25 (1851) 3.5
25 Willen Ronny 26 (1820) 4.0 1-0 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0
26 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0 0-1 Bertels Paul 27 (1786) 3.0
27 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0 1-0 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0
28 Boustany Georges 64 (0) 3.0 0-1 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5
29 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5 1-0 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0
30 Lippens Ward 66 (0) 2.5 0-1 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0
31 Carmans Wesley 32 (1748) 4.0 1-0 Litt Thibo 67 (0) 2.0
32 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0 1-0 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0
33 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0 1-0 Schouteden Linda 69 (0) 1.0
34 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0 0-1 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5
35 Somers Martijn 36 (1701) 3.0 1-0 Poelmans Sven 71 (0) 2.0
  Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 19 (1886) 4.5 0-1 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0
2 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5 1-0 Bernard Romain 20 (1883) 4.5
3 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0 0-1 Dardha Arben 3 (2309) 5.0
4 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5 1-0 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0
5 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0 0-1 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5
6 Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0 1-0 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0
7 Bouma Peter 25 (1851) 3.5 ½-½ De Block Yordi 7 (2077) 4.5
8 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0 1-0 Willen Ronny 26 (1820) 4.0
9 Bertels Paul 27 (1786) 3.0 1-0 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0
10 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0 1-0 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0
11 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5 0-1 Schouten Eric 12 (1984) 5.5
12 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0 1-0 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5
13 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0 1-0 Briels Raymond 14 (1967) 4.0
14 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0 1-0 Carmans Wesley 32 (1748) 4.0
15 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0 0-1 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5
16 Maes Patrick 17 (1915) 4.5 1-0 Somers Martijn 36 (1701) 3.0
17 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5 0-1 Bex Lennert 18 (1903) 4.5
18 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5 1-0 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0
19 Barro Prosper 53 (1442) 1.0 0-1 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5
20 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0 1-0 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0
21 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0
22 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0 1-0 Mernier Simon 56 (1421) 3.0
23 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0 0-1 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0
24 Segers Jan 41 (1629) 3.0 1-0 Dethier Krista 58 (1335) 2.0
25 Maas Willem 59 (1298) 1.5 0-1 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5
26 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0 1-0 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0
27 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0 0-1 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5
28 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0 1-0 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0
29 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0 0-1 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5
30 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0 1-0 Boustany Georges 64 (0) 3.0
31 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0 1-0 Mernier Martin 48 (1539) 3.0
32 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0 1-0 Lippens Ward 66 (0) 2.5
33 Litt Thibo 67 (0) 2.0 0-1 Schleck Victor 50 (1521) 4.0
34 Heylen Leo 51 (1481) 2.0 1-0 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0
35 Schouteden Linda 69 (0) 1.0 0-1 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5
  Poelmans Sven 71 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0 1-0 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0
2 Schouten Eric 12 (1984) 5.5 0-1 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5
3 Dardha Arben 3 (2309) 5.0 1-0 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0
4 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5 0-1 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5
5 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5 ½-½ Maes Patrick 17 (1915) 4.5
6 Bex Lennert 18 (1903) 4.5 ½-½ Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0
7 Bertels Paul 27 (1786) 3.0 0-1 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0
8 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0 0-1 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0
9 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5 ½-½ De Block Yordi 7 (2077) 4.5
10 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0 1-0 Bouma Peter 25 (1851) 3.5
11 Briels Raymond 14 (1967) 4.0 0-1 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0
12 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0 0-1 Akulov Lev 19 (1886) 4.5
13 Bernard Romain 20 (1883) 4.5 1-0 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0
14 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5 1-0 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0
15 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0 1-0 Segers Jan 41 (1629) 3.0
16 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5 0-1 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0
17 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0 1-0 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0
18 Willen Ronny 26 (1820) 4.0 1-0 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0
19 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0 1-0 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0
20 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5 ½-½ Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5
21 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5 1-0 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0
22 Carmans Wesley 32 (1748) 4.0 1-0 Heylen Leo 51 (1481) 2.0
23 Schleck Victor 50 (1521) 4.0 0-1 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0
24 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5 0-1 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0
25 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0 0-1 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5
26 Somers Martijn 36 (1701) 3.0 1-0 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0
27 Poelmans Sven 71 (0) 2.0 0-1 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5
28 Mernier Martin 48 (1539) 3.0 1-0 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0
29 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0 1-0 Barro Prosper 53 (1442) 1.0
30 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0 1-0 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0
31 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0 0-1 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0
32 Mernier Simon 56 (1421) 3.0 1-0 Litt Thibo 67 (0) 2.0
33 Boustany Georges 64 (0) 3.0 ½-½ Laeremans Louis 57 (1378) 3.0
34 Dethier Krista 58 (1335) 2.0 1-0 Schouteden Linda 69 (0) 1.0
35 Lippens Ward 66 (0) 2.5 ½-½ Maas Willem 59 (1298) 1.5
  Van Dyck Bram 70 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5 ½-½ Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0
2 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5 1-0 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0
3 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0 0-1 Dardha Arben 3 (2309) 5.0
4 Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0 1-0 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5
5 Maes Patrick 17 (1915) 4.5 1-0 Bex Lennert 18 (1903) 4.5
6 De Block Yordi 7 (2077) 4.5 1-0 Bertels Paul 27 (1786) 3.0
7 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0 0-1 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0
8 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5 ½-½ Schouten Eric 12 (1984) 5.5
9 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0 1-0 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0
10 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0 1-0 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0
11 Carmans Wesley 32 (1748) 4.0 0-1 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5
12 Akulov Lev 19 (1886) 4.5 1-0 Somers Martijn 36 (1701) 3.0
13 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0 ½-½ Bernard Romain 20 (1883) 4.5
14 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5 ½-½ van der Laan Roel 22 (1874) 4.0
15 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0 ½-½ Englicky Pavel 42 (1608) 3.5
16 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5 0-1 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0
17 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0 0-1 Willen Ronny 26 (1820) 4.0
18 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5 1-0 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5
19 Bouma Peter 25 (1851) 3.5 1-0 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5
20 Heylen Leo 51 (1481) 2.0 0-1 Briels Raymond 14 (1967) 4.0
21 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0 0-1 Schleck Victor 50 (1521) 4.0
22 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0 1-0 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5
23 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0 1-0 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0
24 Segers Jan 41 (1629) 3.0 1-0 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0
25 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0 1-0 Mernier Simon 56 (1421) 3.0
26 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0 0-1 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5
27 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0 ½-½ Dethier Krista 58 (1335) 2.0
28 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0 1-0 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0
29 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0 0-1 Mernier Martin 48 (1539) 3.0
30 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0 1-0 Poelmans Sven 71 (0) 2.0
31 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0 1-0 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0
32 Maas Willem 59 (1298) 1.5 0-1 Boustany Georges 64 (0) 3.0
33 Barro Prosper 53 (1442) 1.0 0-1 Lippens Ward 66 (0) 2.5
34 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0 1-0 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0
35 Litt Thibo 67 (0) 2.0 0-1 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0
  Schouteden Linda 69 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Arben 3 (2309) 5.0 ½-½ Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5
2 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0 1-0 Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0
3 Maes Patrick 17 (1915) 4.5 0-1 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5
4 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5 1-0 De Block Yordi 7 (2077) 4.5
5 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0 0-1 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0
6 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0 0-1 Akulov Lev 19 (1886) 4.5
7 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0 0-1 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0
8 Willen Ronny 26 (1820) 4.0 1-0 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0
9 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5 1-0 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5
10 Schouten Eric 12 (1984) 5.5 1-0 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0
11 Bex Lennert 18 (1903) 4.5 1-0 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5
12 Bernard Romain 20 (1883) 4.5 0-1 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5
13 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0 ½-½ Zenuni Safet 33 (1738) 5.0
14 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5 0-1 Bouma Peter 25 (1851) 3.5
15 Briels Raymond 14 (1967) 4.0 1-0 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0
16 Bertels Paul 27 (1786) 3.0 0-1 Segers Jan 41 (1629) 3.0
17 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0 0-1 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0
18 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0 1-0 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0
19 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5 ½-½ Carmans Wesley 32 (1748) 4.0
20 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0 1-0 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0
21 Somers Martijn 36 (1701) 3.0 1-0 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0
22 Mernier Martin 48 (1539) 3.0 1-0 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5
23 Schleck Victor 50 (1521) 4.0 1-0 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0
24 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5 1-0 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0
25 Boustany Georges 64 (0) 3.0 ½-½ Venken Kenneth 45 (1587) 3.0
26 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5 0-1 Lippens Ward 66 (0) 2.5
27 Dethier Krista 58 (1335) 2.0 0-1 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0
28 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0 1-0 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0
29 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0 1-0 Heylen Leo 51 (1481) 2.0
30 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5 1-0 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0
31 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0 0-1 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0
32 Schouteden Linda 69 (0) 1.0 0-1 Mernier Simon 56 (1421) 3.0
33 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0 1-0 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0
34 Poelmans Sven 71 (0) 2.0 0-1 Maas Willem 59 (1298) 1.5
35 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0 1-0 Barro Prosper 53 (1442) 1.0
  Litt Thibo 67 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5 0-1 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0
2 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5 1-0 Dardha Arben 3 (2309) 5.0
3 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0 0-1 Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5
4 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0 1-0 Willen Ronny 26 (1820) 4.0
5 Akulov Lev 19 (1886) 4.5 0-1 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5
6 Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0 1-0 Maes Patrick 17 (1915) 4.5
7 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5 0-1 Schouten Eric 12 (1984) 5.5
8 Bouma Peter 25 (1851) 3.5 0-1 Bex Lennert 18 (1903) 4.5
9 De Block Yordi 7 (2077) 4.5 1-0 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0
10 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0 1-0 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0
11 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0 1-0 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0
12 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0 1-0 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0
13 Somers Martijn 36 (1701) 3.0 0-1 Briels Raymond 14 (1967) 4.0
14 Mernier Martin 48 (1539) 3.0 0-1 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0
15 Segers Jan 41 (1629) 3.0 0-1 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0
16 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5 1-0 Schleck Victor 50 (1521) 4.0
17 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5 0-1 Bernard Romain 20 (1883) 4.5
18 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0 ½-½ Carmans Wesley 32 (1748) 4.0
19 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5 1-0 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5
20 Lippens Ward 66 (0) 2.5 0-1 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5
21 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0 1-0 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0
22 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0 0-1 Bertels Paul 27 (1786) 3.0
23 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5 ½-½ Sijbers Niek 52 (1469) 2.5
24 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0 1-0 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0
25 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0 1-0 Boustany Georges 64 (0) 3.0
26 Mernier Simon 56 (1421) 3.0 0-1 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0
27 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0 0-1 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0
28 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0 1-0 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0
29 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0 1-0 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5
30 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0 ½-½ Dethier Krista 58 (1335) 2.0
31 Maas Willem 59 (1298) 1.5 0-1 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0
32 Heylen Leo 51 (1481) 2.0 1-0 Litt Thibo 67 (0) 2.0
33 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0 1-0 Schouteden Linda 69 (0) 1.0
34 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0 0-1 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0
35 Govoreanu Matei 65 (0) 2.0 0-1 Poelmans Sven 71 (0) 2.0
  Barro Prosper 53 (1442) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2511) 6.0 ½-½ Harutyunyan Axel 16 (1962) 5.5
2 De Smedt Mark 15 (1964) 5.0 0-1 Dardha Daniel 4 (2256) 6.5
3 Bex Lennert 18 (1903) 4.5 0-1 Alienkin Aleksander 2 (2386) 5.5
4 Dardha Arben 3 (2309) 5.0 ½-½ Nachbar Benjamin 6 (2128) 5.0
5 Grecuccio Nicola 5 (2152) 4.5 0-1 Schouten Eric 12 (1984) 5.5
6 De Block Yordi 7 (2077) 4.5 ½-½ Akulov Lev 19 (1886) 4.5
7 van der Laan Roel 22 (1874) 4.0 0-1 Bergmans Dirk 9 (2025) 5.0
8 Willen Ronny 26 (1820) 4.0 0-1 De Coninck Erik 11 (1986) 5.0
9 Geboers Jimmy 24 (1867) 4.0 0-1 Steyls Kristof 13 (1977) 5.0
10 Briels Raymond 14 (1967) 4.0 0-1 Zenuni Safet 33 (1738) 5.0
11 Akulova Alicia 30 (1768) 3.5 0-1 Vukojevic Philippe 8 (2056) 4.5
12 Maes Patrick 17 (1915) 4.5 1-0 Bouma Peter 25 (1851) 3.5
13 Bernard Romain 20 (1883) 4.5 1-0 Van Der Linden Patrick 29 (1769) 3.5
14 Sterckx Pieter 10 (2001) 4.0 1-0 Van Stiphout Marc 35 (1702) 3.5
15 Cauwenberghs Kenneth 40 (1648) 3.0 0-1 Van Bunderen Gert 21 (1882) 4.0
16 Vervloet Staf 43 (1607) 3.0 0-1 Cillen Jeroen 23 (1870) 4.0
17 Bertels Paul 27 (1786) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 38 (1679) 4.0
18 Verkissen Eddy 28 (1771) 3.0 0-1 Dgebuadze Marie 39 (1675) 4.0
19 Dardha Bardhyl 31 (1754) 4.0 1-0 Segers Jan 41 (1629) 3.0
20 Carmans Wesley 32 (1748) 4.0 1-0 Venken Kenneth 45 (1587) 3.0
21 Kayikci Kaan 34 (1712) 4.0 1-0 Mernier Guillaume 68 (0) 3.0
22 Schleck Victor 50 (1521) 4.0 1-0 Somers Martijn 36 (1701) 3.0
23 Akulov Mikhail 44 (1600) 3.5 1-0 Mernier Martin 48 (1539) 3.0
24 Lippens Ward 66 (0) 2.5 0-1 Plukkel Simon 37 (1682) 3.5
25 Sijbers Niek 52 (1469) 2.5 0-1 Englicky Pavel 42 (1608) 3.5
26 Herrygers Rik 47 (1558) 3.0 1-0 Dethier Krista 58 (1335) 2.0
27 Hilgers Norbert 60 (1183) 2.0 0-1 Sarrechia Benito 49 (1537) 3.0
28 Boustany Georges 64 (0) 3.0 1-0 Heylen Leo 51 (1481) 2.0
29 Marmenout Sylvain 54 (1436) 3.0 1-0 Akulov Vladimir 61 (0) 2.0
30 Van Dyck Bram 70 (0) 2.0 0-1 Drijbooms Laurent 55 (1431) 3.0
31 Akulov Vsevolod 62 (0) 2.0 0-1 Mernier Simon 56 (1421) 3.0
32 Poelmans Sven 71 (0) 2.0 0-1 Laeremans Louis 57 (1378) 3.0
33 Jacobs Oliver 46 (1559) 2.5 1-0 Maas Willem 59 (1298) 1.5
34 Barro Prosper 53 (1442) 1.0 0-1 Litt Thibo 67 (0) 2.0
35 Schouteden Linda 69 (0) 1.0 0-1 Akulov Yaroslav 63 (0) 2.0
  Govoreanu Matei 65 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina

FM Dardha Daniel (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2256
FIDE-ID240990
F-Elo2213
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      van der Laan Roel NED 1874 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 W - ½ 3.5 0.19 +0.31
5 3      Maes Patrick BEL 1915 4.5 Z - 1 4.5 0.88 +0.12
6 2 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 W - 1 5.5 0.43 +0.57
7 2      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 Z - 1 6.5 0.85 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2026 33.0 Totaal 6.5 5.03 +1.47
Begin van de pagina
GM Dgebuadze Alexandre (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.49301
N-Elo2511
FIDE-ID203882
F-Elo2559
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plukkel Simon NED 1682 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 Z - ½ 3.5 0.81 -0.31
5 2      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 W - 1 4.5 0.91 +0.09
6 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 Z - 1 5.5 0.67 +0.33
7 1      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 W - ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2039 35.5 Totaal 6.0 6.07 -0.07
Begin van de pagina
IM Alienkin Aleksander (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10252
N-Elo2386
FIDE-ID4156765
F-Elo2425
Landrus  (rus)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bernard Romain BEL 1883 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Schouten Eric NED 1984 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
5 1 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 Z - ½ 4.5 0.61 -0.11
6 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 W - 0 4.5 0.33 -0.33
7 3      Bex Lennert BEL 1903 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2042 34.5 Totaal 5.5 5.52 -0.02
Begin van de pagina
Harutyunyan Axel (Rank: 16)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10415
N-Elo1962
FIDE-ID235474
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Heylen Leo BEL 1481 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 4 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 11      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
5 4      De Block Yordi BEL 2077 4.5 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 3      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 Z - 1 5.0 0.47 +0.53
7 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 Z - ½ 5.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1967 32.0 Totaal 5.5 3.54 +1.96
Begin van de pagina
Schouten Eric (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1984
FIDE-ID1037374
F-Elo2049
Landned  (ned)
Club(1713) S.V. Checkmate
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
5 10      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 W - 1 3.5 0.66 +0.34
6 7      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 Z - 1 4.5 0.84 +0.16
7 5      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 Z - 1 5.5 0.28 +0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1886 27.5 Totaal 5.5 4.33 +1.17
Begin van de pagina
FM Dardha Arben (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2309
FIDE-ID4700481
F-Elo2316
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 W - 1 3.0 0.89 +0.11
4 3      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
5 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 W - ½ 4.5 0.39 +0.11
6 2 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 Z - 0 4.5 0.57 -0.57
7 4      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 W - ½ 5.0 0.74 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2039 35.0 Totaal 5.0 5.30 -0.30
Begin van de pagina
Nachbar Benjamin (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.46299
N-Elo2128
FIDE-ID4674880
F-Elo2128
Landger  (ger)
Club(703) Eisden
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 6      Bex Lennert BEL 1903 4.5 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 4      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 W - 1 3.5 0.47 +0.53
5 2 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 Z - 0 3.5 0.09 -0.09
6 6      Maes Patrick BEL 1915 4.5 W - 1 4.5 0.77 +0.23
7 4 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 Z - ½ 5.0 0.26 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2037 32.0 Totaal 5.0 4.11 +0.89
Begin van de pagina
De Smedt Mark (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.28240
N-Elo1964
FIDE-ID244899
F-Elo1890
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Schleck Victor BEL 1521 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 3 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
4 10      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
5 5      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 Z - 1 4.0 0.42 +0.58
6 4      Willen Ronny BEL 1820 4.0 W - 1 5.0 0.69 +0.31
7 2 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 W - 0 5.0 0.15 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1913 32.5 Totaal 5.0 3.88 +1.12
Begin van de pagina
Zenuni Safet (Rank: 33)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.4537
N-Elo1738
FIDE-ID224367
F-Elo1674
Landbel  (bel)
Club(185) Lille
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 23      Schleck Victor BEL 1521 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 13      Bernard Romain BEL 1883 4.5 W - ½ 2.5 0.31 +0.19
5 13      van der Laan Roel NED 1874 4.0 Z - ½ 3.0 0.32 +0.18
6 11      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
7 10      Briels Raymond NED 1967 4.0 Z - 1 5.0 0.21 +0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1780 26.5 Totaal 5.0 3.57 +1.43
Begin van de pagina
Bergmans Dirk (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17689
N-Elo2025
FIDE-ID1042327
F-Elo2025
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Willen Ronny BEL 1820 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 7      Bertels Paul BEL 1786 3.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 2 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
5 5      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 W - 0 3.0 0.58 -0.58
6 10      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 7      van der Laan Roel NED 1874 4.0 Z - 1 5.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1883 29.0 Totaal 5.0 4.69 +0.31
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1977
FIDE-ID233358
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 8      Willen Ronny BEL 1820 4.0 Z - 0 3.0 0.71 -0.71
6 12      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 1 4.0 0.82 +0.18
7 9      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 Z - 1 5.0 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1853 28.5 Totaal 5.0 4.73 +0.27
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1986
FIDE-ID233234
F-Elo1923
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 8      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
4 3 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 W - 0 3.0 0.13 -0.13
5 7      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 Z - 1 4.0 0.66 +0.34
6 3      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 W - 0 4.0 0.53 -0.53
7 8      Willen Ronny BEL 1820 4.0 Z - 1 5.0 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1863 28.0 Totaal 5.0 4.52 +0.48
Begin van de pagina
Grecuccio Nicola (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2152
FIDE-ID204617
F-Elo2155
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Segers Jan BEL 1629 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 5      Maes Patrick BEL 1915 4.5 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
4 4      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 Z - 0 2.5 0.53 -0.53
5 9      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 W - 1 3.5 0.91 +0.09
6 5      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 1 4.5 0.82 +0.18
7 5      Schouten Eric NED 1984 5.5 W ^ 0 4.5 0.72 -0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1883 30.0 Totaal 4.5 5.54 -1.04
Begin van de pagina
Bernard Romain (Rank: 20)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12943
N-Elo1883
FIDE-ID237272
F-Elo1931
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
4 13      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 Z - ½ 2.5 0.69 -0.19
5 12      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 W - 0 2.5 0.74 -0.74
6 17      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 Z - 1 3.5 0.83 +0.17
7 13      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 W - 1 4.5 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 28.0 Totaal 4.5 4.69 -0.19
Begin van de pagina
Maes Patrick (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.51799
N-Elo1915
FIDE-ID205397
F-Elo1911
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Sijbers Niek NED 1469 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Somers Martijn BEL 1701 3.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 5      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 Z - ½ 2.5 0.20 +0.30
4 5      Bex Lennert BEL 1903 4.5 W - 1 3.5 0.52 +0.48
5 3 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 W - 0 3.5 0.12 -0.12
6 6      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 12      Bouma Peter BEL 1851 3.5 W - 1 4.5 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1922 29.5 Totaal 4.5 3.35 +1.15
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1886
FIDE-ID242853
F-Elo1920
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 12      Somers Martijn BEL 1701 3.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 6      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 Z - 1 4.0 0.34 +0.66
6 5      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 W - 0 4.0 0.18 -0.18
7 6      De Block Yordi BEL 2077 4.5 Z v ½ 4.5 0.25 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1932 28.0 Totaal 4.5 3.31 +1.19
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 7)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2077
FIDE-ID214175
F-Elo2058
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Bouma Peter BEL 1851 3.5 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
3 9      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 Z - ½ 2.0 0.53 -0.03
4 6      Bertels Paul BEL 1786 3.0 W v 1 3.0 0.85 +0.15
5 4      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 Z v 0 3.0 0.66 -0.66
6 9      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 1 4.0 0.86 +0.14
7 6      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1845 27.0 Totaal 4.5 5.36 -0.86
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1903
FIDE-ID232254
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Barro Prosper BEL 1442 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 6      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
4 5      Maes Patrick BEL 1915 4.5 Z - 0 2.5 0.48 -0.48
5 11      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 W - 1 3.5 0.68 +0.32
6 8      Bouma Peter BEL 1851 3.5 Z - 1 4.5 0.57 +0.43
7 3 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1884 26.5 Totaal 4.5 3.71 +0.79
Begin van de pagina
Vukojevic Philippe (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.20249
N-Elo2056
FIDE-ID264059
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 19      Barro Prosper BEL 1442 1.0 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      De Block Yordi BEL 2077 4.5 W v ½ 1.5 0.47 +0.03
4 18      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 Z ^ 0 1.5 0.84 -0.84
5 24      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 16      Schleck Victor BEL 1521 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 Z ^ 1 4.5 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 19.5 Totaal 4.5 4.91 -0.41
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 26)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1820
FIDE-ID207470
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 18      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 17      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
5 8      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 W - 1 4.0 0.29 +0.71
6 4      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 Z - 0 4.0 0.31 -0.31
7 8      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 W - 0 4.0 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1869 29.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
van der Laan Roel (Rank: 22)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1874
Landned  (ned)
Club(1713) S.V. Checkmate
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 15      Segers Jan BEL 1629 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 14      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
5 13      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 W - ½ 3.0 0.68 -0.18
6 14      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
7 7      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 W - 0 4.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 29.0 Totaal 4.0 4.40 -0.40
Begin van de pagina
Sterckx Pieter (Rank: 10)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13492
N-Elo2001
FIDE-ID240370
F-Elo1718
Landbel  (bel)
Club(235) Zichemse Schaakclub
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Bertels Paul BEL 1786 3.0 Z - 0 1.0 0.77 -0.77
3 10      Bouma Peter BEL 1851 3.5 W - 1 2.0 0.70 +0.30
4 7      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z ^ 1 3.0 0.79 +0.21
5 6      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W ^ 0 3.0 0.66 -0.66
6 11      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
7 14      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 W - 1 4.0 0.85 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1760 25.5 Totaal 4.0 5.51 -1.51
Begin van de pagina
Dardha Bardhyl (Rank: 31)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.11908
N-Elo1754
FIDE-ID203769
F-Elo1785
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Briels Raymond NED 1967 4.0 W - 1 2.0 0.23 +0.77
3 8      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
4 9      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 18      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
6 10      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 19      Segers Jan BEL 1629 3.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1857 27.5 Totaal 4.0 3.17 +0.83
Begin van de pagina
Schleck Victor (Rank: 50)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1521
FIDE-ID208183
F-Elo1705
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 23      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 21      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 Z - 1 2.0 0.10 +0.90
5 23      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 W - 1 3.0 0.29 +0.71
6 16      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 22      Somers Martijn BEL 1701 3.0 W v 1 4.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1836 27.5 Totaal 4.0 1.95 +2.05
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1870
FIDE-ID207217
F-Elo1881
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dethier Krista BEL 1335 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 16      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 15      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 W - ½ 2.5 0.82 -0.32
5 10      Schouten Eric NED 1984 5.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
6 18      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 W - ½ 3.0 0.67 -0.17
7 16      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1719 26.0 Totaal 4.0 4.56 -0.56
Begin van de pagina
Briels Raymond (Rank: 14)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1967
FIDE-ID1051270
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1713) S.V. Checkmate
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 Z - 0 1.0 0.77 -0.77
3 11      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 W - 0 1.0 0.84 -0.84
4 20      Heylen Leo BEL 1481 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 13      Somers Martijn BEL 1701 3.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
7 10      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 W - 0 4.0 0.79 -0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1652 25.0 Totaal 4.0 5.91 -1.91
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 38)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1679
FIDE-ID211850
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Alienkin Aleksander RUS 2386 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 11      Briels Raymond NED 1967 4.0 Z - 1 2.0 0.16 +0.84
4 17      Willen Ronny BEL 1820 4.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
5 23      Schleck Victor BEL 1521 4.0 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
6 24      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Bertels Paul BEL 1786 3.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1818 25.5 Totaal 4.0 3.34 +0.66
Begin van de pagina
Dgebuadze Marie (Rank: 39)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.14091
N-Elo1675
FIDE-ID240222
F-Elo1499
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
3 13      Bernard Romain BEL 1883 4.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
4 22      Sijbers Niek NED 1469 2.5 W - 1 2.0 0.76 +0.24
5 15      Briels Raymond NED 1967 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 25      Boustany Georges BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 18      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 1 4.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1803 25.0 Totaal 4.0 3.32 +0.68
Begin van de pagina
Geboers Jimmy (Rank: 24)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1867
FIDE-ID262919
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Maas Willem BEL 1298 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 17      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 16      Plukkel Simon NED 1682 3.5 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
5 7      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
6 15      Segers Jan BEL 1629 3.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
7 9      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 W - 0 4.0 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 26.0 Totaal 4.0 4.15 -0.15
Begin van de pagina
Van Bunderen Gert (Rank: 21)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.18686
N-Elo1882
FIDE-ID209023
F-Elo1896
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 FM Dardha Arben BEL 2309 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 Z - 0 1.0 0.83 -0.83
4 21      Schleck Victor BEL 1521 4.0 W - 0 1.0 0.90 -0.90
5 27      Dethier Krista BEL 1335 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 W ^ 1 3.0 0.87 +0.13
7 15      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 Z ^ 1 4.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1628 23.5 Totaal 4.0 5.31 -1.31
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 32)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1748
FIDE-ID229237
F-Elo1771
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Litt Thibo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 22      Heylen Leo BEL 1481 2.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 11      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 W - 0 2.0 0.23 -0.23
5 19      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 Z - ½ 2.5 0.70 -0.20
6 18      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 Z - ½ 3.0 0.33 +0.17
7 20      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1744 25.0 Totaal 4.0 3.93 +0.07
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 34)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo1712
FIDE-ID239917
F-Elo1712
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Schouteden Linda BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 24      Sijbers Niek NED 1469 2.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 10      De Smedt Mark BEL 1964 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 20      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
6 12      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
7 21      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1781 25.0 Totaal 4.0 3.93 +0.07
Begin van de pagina
Van Der Linden Patrick (Rank: 29)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.24121
N-Elo1769
FIDE-ID221937
F-Elo1689
Landbel  (bel)
Club(185) Lille
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Boustany Georges BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Schouten Eric NED 1984 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 20      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 Z - ½ 1.5 0.77 -0.27
4 18      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 W - 1 2.5 0.16 +0.84
5 9      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 Z - 0 2.5 0.09 -0.09
6 19      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 W - 1 3.5 0.72 +0.28
7 13      Bernard Romain BEL 1883 4.5 Z - 0 3.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1872 28.0 Totaal 3.5 3.23 +0.27
Begin van de pagina
Van Stiphout Marc (Rank: 35)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1702
FIDE-ID211915
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Bex Lennert BEL 1903 4.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 25      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      van der Laan Roel NED 1874 4.0 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
5 12      Bernard Romain BEL 1883 4.5 Z - 1 3.5 0.26 +0.74
6 7      Schouten Eric NED 1984 5.5 W - 0 3.5 0.16 -0.16
7 14      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 Z - 0 3.5 0.15 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1929 27.5 Totaal 3.5 2.92 +0.58
Begin van de pagina
Bouma Peter (Rank: 25)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1851
FIDE-ID253065
F-Elo1754
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Block Yordi BEL 2077 4.5 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
3 10      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 Z - 0 1.5 0.30 -0.30
4 19      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 W v 1 2.5 0.85 +0.15
5 14      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 Z v 1 3.5 0.80 +0.20
6 8      Bex Lennert BEL 1903 4.5 W - 0 3.5 0.43 -0.43
7 12      Maes Patrick BEL 1915 4.5 Z - 0 3.5 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1749 25.5 Totaal 3.5 3.92 -0.42
Begin van de pagina
Englicky Pavel (Rank: 42)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.14427
N-Elo1608
FIDE-ID211044
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Nachbar Benjamin GER 2128 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Maas Willem BEL 1298 1.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 14      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 W - 1 2.0 0.17 +0.83
4 15      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 Z - ½ 2.5 0.18 +0.32
5 14      Bouma Peter BEL 1851 3.5 W - 0 2.5 0.20 -0.20
6 17      Bernard Romain BEL 1883 4.5 W - 0 2.5 0.17 -0.17
7 25      Sijbers Niek NED 1469 2.5 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1768 25.0 Totaal 3.5 2.35 +1.15
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 30)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1768
FIDE-ID242861
F-Elo1829
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 21      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 8      Schouten Eric NED 1984 5.5 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
5 11      Bex Lennert BEL 1903 4.5 Z - 0 2.5 0.32 -0.32
6 20      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 W - 0 3.5 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1891 27.0 Totaal 3.5 3.56 -0.06
Begin van de pagina
Akulov Mikhail (Rank: 44)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1600
FIDE-ID243116
F-Elo1630
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 26      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 W - ½ 2.5 0.30 +0.20
6 19      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
7 23      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W - 1 3.5 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1790 23.5 Totaal 3.5 3.25 +0.25
Begin van de pagina
Plukkel Simon (Rank: 37)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1682
FIDE-ID1055402
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1938) Blerick
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2511 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 27      Poelmans Sven BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 W ^ 0 2.0 0.26 -0.26
5 22      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
6 23      Sijbers Niek NED 1469 2.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
7 24      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1846 23.0 Totaal 3.5 4.56 -1.06
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 68)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 18      Plukkel Simon NED 1682 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 25      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 31      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 29      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 21      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 24.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Bertels Paul (Rank: 27)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.55981
N-Elo1786
FIDE-ID212687
F-Elo1822
Landbel  (bel)
Club(185) Lille
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 W - 1 2.0 0.23 +0.77
3 7      Bergmans Dirk NED 2025 5.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 6      De Block Yordi BEL 2077 4.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
5 16      Segers Jan BEL 1629 3.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
6 22      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
7 17      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 W - 0 3.0 0.65 -0.65
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1824 25.5 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Verkissen Eddy (Rank: 28)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.9687
N-Elo1771
FIDE-ID212024
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 19      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
4 7      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
5 17      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
6 9      De Block Yordi BEL 2077 4.5 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
7 18      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 W - 0 3.0 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1817 25.5 Totaal 3.0 3.62 -0.62
Begin van de pagina
Segers Jan (Rank: 41)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.43214
N-Elo1629
FIDE-ID220795
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Grecuccio Nicola BEL 2152 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Dethier Krista BEL 1335 2.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 15      van der Laan Roel NED 1874 4.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 24      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
5 16      Bertels Paul BEL 1786 3.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
6 15      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
7 19      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1743 24.5 Totaal 3.0 2.70 +0.30
Begin van de pagina
Vervloet Staf (Rank: 43)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.49654
N-Elo1607
FIDE-ID209210
F-Elo1644
Landbel  (bel)
Club(185) Lille
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Block Yordi BEL 2077 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 25      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
5 17      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
6 27      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
7 16      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1660 23.5 Totaal 3.0 3.11 -0.11
Begin van de pagina
Cauwenberghs Kenneth (Rank: 40)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.47333
N-Elo1648
FIDE-ID203726
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Dardha Daniel BEL 2256 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
3 12      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 23      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
5 28      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
7 15      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1709 26.0 Totaal 3.0 3.81 -0.81
Begin van de pagina
Herrygers Rik (Rank: 47)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1558
FIDE-ID250880
F-Elo1569
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Schouten Eric NED 1984 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Boustany Georges BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
4 28      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
6 21      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
7 26      Dethier Krista BEL 1335 2.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1745 24.5 Totaal 3.0 3.31 -0.31
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 48)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1539
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Steyls Kristof BEL 1977 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 28      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 29      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 22      Plukkel Simon NED 1682 3.5 W - 1 3.0 0.31 +0.69
6 14      van der Laan Roel NED 1874 4.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7 23      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1783 22.0 Totaal 3.0 3.69 -0.69
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 45)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1587
FIDE-ID247863
F-Elo1480
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sterckx Pieter BEL 2001 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Willen Ronny BEL 1820 4.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 27      Dethier Krista BEL 1335 2.0 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
5 25      Boustany Georges BEL 0 3.0 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
6 28      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 20      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 21.0 Totaal 3.0 4.15 -1.15
Begin van de pagina
Drijbooms Laurent (Rank: 55)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.1902
N-Elo1431
FIDE-ID215929
F-Elo1633
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Bernard Romain BEL 1883 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3 31      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 23      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 W - 1 2.0 0.22 +0.78
5 21      Somers Martijn BEL 1701 3.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 27      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
7 30      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 21.5 Totaal 3.0 2.77 +0.23
Begin van de pagina
Boustany Georges (Rank: 64)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.17662
N-Elo0
FIDE-ID257877
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 32      Maas Willem BEL 1298 1.5 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
5 25      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
6 25      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 28      Heylen Leo BEL 1481 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 20.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 36)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1701
FIDE-ID211761
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Poelmans Sven BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Maes Patrick BEL 1915 4.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 26      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 21      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 13      Briels Raymond NED 1967 4.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
7 22      Schleck Victor BEL 1521 4.0 Z - 0 3.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1744 24.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Sarrechia Benito (Rank: 49)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1537
FIDE-ID211702
F-Elo1590
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Briels Raymond NED 1967 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 30      Poelmans Sven BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 20      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
6 22      Bertels Paul BEL 1786 3.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
7 27      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 21.0 Totaal 3.0 3.48 -0.48
Begin van de pagina
Laeremans Louis (Rank: 57)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.13439
N-Elo1378
FIDE-ID217956
F-Elo1367
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      van der Laan Roel NED 1874 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
3 33      Boustany Georges BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 31      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 W - 1 1.5 0.75 +0.25
5 24      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 Z ^ 0 1.5 0.08 -0.08
6 30      Dethier Krista BEL 1335 2.0 W ^ ½ 2.0 0.56 -0.06
7 32      Poelmans Sven BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 20.5 Totaal 3.0 3.48 -0.48
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 54)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1436
FIDE-ID211478
F-Elo1514
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Zenuni Safet BEL 1738 5.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 30      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 24      Segers Jan BEL 1629 3.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
5 31      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 31      Maas Willem BEL 1298 1.5 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
7 29      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 21.0 Totaal 3.0 3.93 -0.93
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 56)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1421
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3 32      Litt Thibo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 25      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
5 32      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
7 31      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 19.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Jacobs Oliver (Rank: 46)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.96709
N-Elo1559
FIDE-ID217450
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Coninck Erik BEL 1986 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 20      Van Der Linden Patrick BEL 1769 3.5 W - ½ 1.5 0.23 +0.27
4 19      Bouma Peter BEL 1851 3.5 Z - 0 1.5 0.15 -0.15
5 26      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
6 29      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
7 33      Maas Willem BEL 1298 1.5 W ^ 1 2.5 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1726 21.0 Totaal 2.5 4.04 -1.54
Begin van de pagina
Sijbers Niek (Rank: 52)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1469
FIDE-ID1064096
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1938) Blerick
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Maes Patrick BEL 1915 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 24      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 22      Dgebuadze Marie BEL 1675 4.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
5 30      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Plukkel Simon NED 1682 3.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
7 25      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 W - 0 2.5 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1718 22.5 Totaal 2.5 2.90 -0.40
Begin van de pagina
Lippens Ward (Rank: 66)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.17292
N-Elo0
FIDE-ID257702
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Dardha Bardhyl BEL 1754 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 35      Maas Willem BEL 1298 1.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 33      Barro Prosper BEL 1442 1.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
5 26      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 Z v 1 2.5 0.08 +0.92
6 20      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7 24      Plukkel Simon NED 1682 3.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1577 19.0 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina
Poelmans Sven (Rank: 71)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Somers Martijn BEL 1701 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 27      Plukkel Simon NED 1682 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 34      Maas Willem BEL 1298 1.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Govoreanu Matei BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 32      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1519 16.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 65)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo0
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Akulova Alicia BEL 1768 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 26      Somers Martijn BEL 1701 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Sijbers Niek NED 1469 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Poelmans Sven BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1615 17.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Van Dyck Bram (Rank: 70)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.18041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Van Stiphout Marc BEL 1702 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Heylen Leo BEL 1481 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 29      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 30      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1467 15.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 58)

Rangschikking62
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1335
FIDE-ID233250
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Cillen Jeroen BEL 1870 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Segers Jan BEL 1629 3.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 34      Schouteden Linda BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 27      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
5 27      Van Bunderen Gert BEL 1882 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 30      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 Z v ½ 2.0 0.44 +0.06
7 26      Herrygers Rik BEL 1558 3.0 Z v 0 2.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 21.0 Totaal 2.0 2.08 -0.08
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 62)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Bertels Paul BEL 1786 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Drijbooms Laurent BEL 1431 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 35      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Heylen Leo BEL 1481 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 24      Ulburghs Piet BEL 1679 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 31      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1564 20.0 Totaal 2.0 0.98 +1.02
Begin van de pagina
Heylen Leo (Rank: 51)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1481
FIDE-ID211230
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Harutyunyan Axel BEL 1962 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 20      Briels Raymond NED 1967 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 32      Litt Thibo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 28      Boustany Georges BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1892 22.5 Totaal 2.0 4.02 -2.02
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 61)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Willen Ronny BEL 1820 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Akulov Mikhail BEL 1600 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 34      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Cauwenberghs Kenneth BEL 1648 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Schouteden Linda BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1608 19.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Hilgers Norbert (Rank: 60)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.96997
N-Elo1183
FIDE-ID217247
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Bouma Peter BEL 1851 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Vervloet Staf BEL 1607 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Barro Prosper BEL 1442 1.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
4 31      Laeremans Louis BEL 1378 3.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
5 33      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
6 28      Venken Kenneth BEL 1587 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 27      Sarrechia Benito BEL 1537 3.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1567 18.5 Totaal 2.0 1.70 +0.30
Begin van de pagina
Litt Thibo (Rank: 67)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.18057
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Carmans Wesley BEL 1748 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Schleck Victor BEL 1521 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 35      Akulov Vsevolod BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 32      Heylen Leo BEL 1481 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
7 34      Barro Prosper BEL 1442 1.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1522 16.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 63)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Verkissen Eddy BEL 1771 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 34      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      Barro Prosper BEL 1442 1.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
6 34      Van Dyck Bram BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 35      Schouteden Linda BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1552 14.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Maas Willem (Rank: 59)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.14197
N-Elo1298
FIDE-ID243990
F-Elo1322
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Geboers Jimmy BEL 1867 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Englicky Pavel BEL 1608 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 35      Lippens Ward BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 32      Boustany Georges BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
5 34      Poelmans Sven BEL 0 2.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
6 31      Marmenout Sylvain BEL 1436 3.0 W ^ 0 1.5 0.31 -0.31
7 33      Jacobs Oliver BEL 1559 2.5 Z v 0 1.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 20.5 Totaal 1.5 3.47 -1.97
Begin van de pagina
Schouteden Linda (Rank: 69)

Rangschikking70
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Kayikci Kaan BEL 1712 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Sijbers Niek NED 1469 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Dethier Krista BEL 1335 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 32      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Akulov Vladimir BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 35      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1484 15.5 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina
Barro Prosper (Rank: 53)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.11577
N-Elo1442
FIDE-ID262463
F-Elo1566
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Bex Lennert BEL 1903 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vukojevic Philippe BEL 2056 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Hilgers Norbert BEL 1183 2.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
4 33      Lippens Ward BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
5 35      Akulov Yaroslav BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 1.0    
7 34      Litt Thibo BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1714 17.5 Totaal 1.0 3.74 -3.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Vsch.
1 Dardha Daniel 4 2256 2457 6.5 45 Z 1 21 W 1 4 Z 1 2 W ½ 15 Z 1 6 W 1 8 Z 1 - 30.00 26.0
2 Dgebuadze Alexandre 1 2511 2469 6.0 39 W 1 16 Z 1 11 W 1 1 Z ½ 7 W 1 3 Z 1 4 W ½ - 29.50 25.5
3 Alienkin Aleksander 2 2386 2333 5.5 27 Z 1 14 W 1 5 Z 1 10 W 1 6 Z ½ 2 W 0 18 Z 1 - 26.00 24.5
4 Harutyunyan Axel 16 1962 2178 5.5 64 W 1 32 Z 1 1 W 0 31 Z 1 17 W 1 12 Z 1 2 Z ½ - 22.50 22.5
5 Schouten Eric 12 1984 2110 5.5 46 W 1 33 Z 1 3 W 0 37 Z ½ 25 W 1 34 Z 1 13 Z 1 - 20.25 21.0
6 Dardha Arben 3 2309 2235 5.0 28 W 1 30 Z 1 8 W 1 12 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 7 W ½ - 23.25 24.0
7 Nachbar Benjamin 6 2128 2213 5.0 36 Z 1 29 W 1 18 Z ½ 13 W 1 2 Z 0 15 W 1 6 Z ½ - 21.25 22.0
8 De Smedt Mark 15 1964 2077 5.0 24 Z 1 31 W 1 6 Z 0 32 W 1 10 Z 1 20 W 1 1 W 0 - 21.00 22.0
9 Zenuni Safet 33 1738 1875 5.0 40 Z 0 54 W 1 24 Z 1 14 W ½ 21 Z ½ 22 W 1 26 Z 1 - 19.25 17.5
10 Bergmans Dirk 9 2025 2045 5.0 38 Z 1 20 W 1 41 Z 1 3 Z 0 8 W 0 23 W 1 21 Z 1 - 18.50 21.0
11 Steyls Kristof 13 1977 1997 5.0 47 Z 1 37 W 1 2 Z 0 23 W 1 20 Z 0 32 W 1 29 Z 1 - 18.50 20.0
12 De Coninck Erik 11 1986 2025 5.0 56 Z 1 42 W 1 23 Z 1 6 W 0 29 Z 1 4 W 0 20 Z 1 - 17.50 22.0
13 Grecuccio Nicola 5 2152 2003 4.5 43 W 1 25 Z 1 15 W ½ 7 Z 0 33 W 1 16 Z 1 5 W 0 - 17.25 20.5
14 Bernard Romain 20 1883 1853 4.5 49 W 1 3 Z 0 28 W 1 9 Z ½ 34 W 0 36 Z 1 33 W 1 - 16.50 17.0
15 Maes Patrick 17 1915 2031 4.5 57 Z 1 51 W 1 13 Z ½ 18 W 1 1 W 0 7 Z 0 35 W 1 - 15.75 20.5
16 Akulov Lev 19 1886 2009 4.5 54 Z 1 2 W 0 45 Z 1 51 W 1 22 Z 1 13 W 0 17 Z ½ - 15.25 19.5
17 De Block Yordi 7 2077 1958 4.5 44 W 1 35 Z ½ 19 Z ½ 41 W 1 4 Z 0 42 W 1 16 W ½ - 15.25 19.0
18 Bex Lennert 18 1903 1983 4.5 71 W 1 34 Z 1 7 W ½ 15 Z 0 37 W 1 35 Z 1 3 W 0 - 13.50 20.5
19 Vukojevic Philippe 8 2056 1957 4.5 A 71 Z 1 17 W ½ 33 Z 0 53 W 1 24 W 1 37 Z 1 - 13.25 14.5
20 Willen Ronny 26 1820 1855 4.0 65 W 1 10 Z 0 48 W 1 27 Z 1 11 W 1 8 Z 0 12 W 0 - 14.00 19.0
21 van der Laan Roel 22 1874 1816 4.0 53 W 1 1 Z 0 43 W 1 34 Z ½ 9 W ½ 47 Z 1 10 W 0 - 13.25 17.5
22 Sterckx Pieter 10 2001 1812 4.0 48 W 1 41 Z 0 35 W 1 42 Z 1 16 W 0 9 Z 0 34 W 1 - 13.00 17.0
23 Dardha Bardhyl 31 1754 1835 4.0 58 Z 1 26 W 1 12 W 0 11 Z 0 46 W 1 10 Z 0 43 W 1 - 12.50 17.0
24 Schleck Victor 50 1521 1759 4.0 8 W 0 67 Z 1 9 W 0 30 Z 1 27 W 1 19 Z 0 51 W 1 - 12.50 14.0
25 Cillen Jeroen 23 1870 1788 4.0 62 Z 1 13 W 0 38 Z 1 36 W ½ 5 Z 0 31 W ½ 44 Z 1 - 12.25 16.0
26 Briels Raymond 14 1967 1719 4.0 52 W 1 23 Z 0 27 W 0 64 Z 1 28 W 1 51 Z 1 9 W 0 - 12.00 16.0
27 Ulburghs Piet 38 1679 1748 4.0 3 W 0 49 Z 1 26 Z 1 20 W 0 24 Z 0 63 W 1 41 Z 1 - 12.00 14.0
28 Dgebuadze Marie 39 1675 1744 4.0 6 Z 0 55 W 1 14 Z 0 57 W 1 26 Z 0 50 W 1 42 Z 1 - 11.50 13.0
29 Geboers Jimmy 24 1867 1832 4.0 69 W 1 7 Z 0 44 W 1 39 Z 1 12 W 0 43 Z 1 11 W 0 - 11.00 18.0
30 Van Bunderen Gert 21 1882 1704 4.0 55 Z 1 6 W 0 36 Z 0 24 W 0 62 Z 1 46 W 1 45 Z 1 - 11.00 13.0
31 Carmans Wesley 32 1748 1737 4.0 67 W 1 8 Z 0 64 W 1 4 W 0 38 Z ½ 25 Z ½ 48 W 1 - 10.25 15.5
32 Kayikci Kaan 34 1712 1698 4.0 70 W 1 4 W 0 57 Z 1 8 Z 0 52 W 1 11 Z 0 40 W 1 - 9.00 16.0
33 Van Der Linden Patrick 29 1769 1800 3.5 50 Z 1 5 W 0 56 Z ½ 19 W 1 13 Z 0 38 W 1 14 Z 0 - 12.25 15.5
34 Van Stiphout Marc 35 1702 1750 3.5 61 Z 1 18 W 0 40 Z 1 21 W ½ 14 Z 1 5 W 0 22 Z 0 - 11.00 17.0
35 Bouma Peter 25 1851 1788 3.5 66 Z 1 17 W ½ 22 Z 0 56 W 1 36 Z 1 18 W 0 15 Z 0 - 10.25 17.0
36 Englicky Pavel 42 1608 1752 3.5 7 W 0 69 Z 1 30 W 1 25 Z ½ 35 W 0 14 W 0 57 Z 1 - 10.00 14.0
37 Akulova Alicia 30 1768 1742 3.5 60 W 1 11 Z 0 52 W 1 5 W ½ 18 Z 0 58 Z 1 19 W 0 - 9.75 16.0
38 Akulov Mikhail 44 1600 1618 3.5 10 W 0 65 Z 1 25 W 0 60 Z 1 31 W ½ 33 Z 0 47 W 1 - 8.50 12.5
39 Plukkel Simon 37 1682 1543 3.5 2 Z 0 40 W 1 59 Z 1 29 W 0 47 Z 0 57 W ½ 58 Z 1 - 8.25 13.0
40 Mernier Guillaume 68 0 1570 3.0 9 W 1 39 Z 0 34 W 0 46 Z 0 54 Z 1 56 W 1 32 Z 0 - 10.50 12.0
41 Bertels Paul 27 1786 1705 3.0 63 Z 1 22 W 1 10 W 0 17 Z 0 43 W 0 52 Z 1 27 W 0 - 9.00 15.0
42 Verkissen Eddy 28 1771 1697 3.0 68 W 1 12 Z 0 46 W 1 22 W 0 44 Z 1 17 Z 0 28 W 0 - 8.00 15.0
43 Segers Jan 41 1629 1669 3.0 13 Z 0 62 W 1 21 Z 0 54 W 1 41 Z 1 29 W 0 23 Z 0 - 8.00 13.0
44 Vervloet Staf 43 1607 1596 3.0 17 Z 0 66 W 1 29 Z 0 55 W 1 42 W 0 49 Z 1 25 W 0 - 8.00 12.0
45 Cauwenberghs Kenneth 40 1648 1556 3.0 1 W 0 53 Z 1 16 W 0 49 Z 0 65 W 1 55 Z 1 30 W 0 - 8.00 11.0
46 Herrygers Rik 47 1558 1517 3.0 5 Z 0 50 W 1 42 Z 0 40 W 1 23 Z 0 30 Z 0 62 W 1 - 8.00 11.0
47 Mernier Martin 48 1539 1445 3.0 11 W 0 60 Z 0 65 W 1 61 Z 1 39 W 1 21 W 0 38 Z 0 - 7.00 12.0
48 Venken Kenneth 45 1587 1436 3.0 22 Z 0 63 W 1 20 Z 0 62 W ½ 50 Z ½ 66 W 1 31 Z 0 - 6.50 11.5
49 Drijbooms Laurent 55 1431 1447 3.0 14 Z 0 27 W 0 63 Z 1 45 W 1 51 Z 0 44 W 0 61 Z 1 - 6.50 10.0
50 Boustany Georges 64 0 1478 3.0 33 W 0 46 Z 0 53 W ½ 69 Z 1 48 W ½ 28 Z 0 64 W 1 - 6.50 9.0
51 Somers Martijn 36 1701 1560 3.0 59 W 1 15 Z 0 60 W 1 16 Z 0 49 W 1 26 W 0 24 Z 0 - 6.00 15.0
52 Sarrechia Benito 49 1537 1466 3.0 26 Z 0 58 W 1 37 Z 0 59 W 1 32 Z 0 41 W 0 66 Z 1 - 6.00 11.0
53 Laeremans Louis 57 1378 1326 3.0 21 Z 0 45 W 0 50 Z ½ 66 W 1 19 Z 0 62 W ½ 59 Z 1 - 6.00 8.5
54 Marmenout Sylvain 54 1436 1316 3.0 16 W 0 9 Z 0 68 W 1 43 Z 0 40 W 0 69 Z 1 65 W 1 - 5.50 8.0
55 Mernier Simon 56 1421 1345 3.0 30 W 0 28 Z 0 67 W 1 44 Z 0 70 Z 1 45 W 0 63 Z 1 - 4.00 9.0
56 Jacobs Oliver 46 1559 1369 2.5 12 W 0 68 Z 1 33 W ½ 35 Z 0 58 W 0 40 Z 0 69 W 1 - 5.25 9.5
57 Sijbers Niek 52 1469 1416 2.5 15 W 0 70 Z 1 32 W 0 28 Z 0 60 W 1 39 Z ½ 36 W 0 - 3.75 10.0
58 Lippens Ward 66 0 1467 2.5 23 W 0 52 Z 0 69 W ½ 71 Z 1 56 Z 1 37 W 0 39 W 0 - 3.75 9.5
59 Poelmans Sven 71 0 982 2.0 51 Z 0 B1 39 W 0 52 Z 0 69 W 0 60 Z 1 53 W 0 - 4.00 8.0
60 Govoreanu Matei 65 0 1062 2.0 37 Z 0 47 W 1 51 Z 0 38 W 0 57 Z 0 59 W 0 B1 - 4.00 7.0
61 Van Dyck Bram 70 0 939 2.0 34 W 0 64 Z 0 B1 47 W 0 66 Z 0 68 Z 1 49 W 0 - 4.00 7.0
62 Dethier Krista 58 1335 1342 2.0 25 W 0 43 Z 0 70 W 1 48 Z ½ 30 W 0 53 Z ½ 46 Z 0 - 3.50 8.0
63 Akulov Vsevolod 62 0 1175 2.0 41 W 0 48 Z 0 49 W 0 67 Z 1 64 W 1 27 Z 0 55 W 0 - 3.50 7.0
64 Heylen Leo 51 1481 1239 2.0 4 Z 0 61 W 1 31 Z 0 26 W 0 63 Z 0 67 W 1 50 Z 0 - 3.00 8.0
65 Akulov Vladimir 61 0 983 2.0 20 Z 0 38 W 0 47 Z 0 68 W 1 45 Z 0 70 W 1 54 Z 0 - 2.50 6.0
66 Hilgers Norbert 60 1183 1247 2.0 35 W 0 44 Z 0 71 W 1 53 Z 0 61 W 1 48 Z 0 52 W 0 - 2.00 8.0
67 Litt Thibo 67 0 985 2.0 31 Z 0 24 W 0 55 Z 0 63 W 0 B1 64 Z 0 71 Z 1 - 1.50 4.0
68 Akulov Yaroslav 63 0 721 2.0 42 Z 0 56 W 0 54 Z 0 65 Z 0 71 W 1 61 W 0 70 Z 1 - 1.00 4.0
69 Maas Willem 59 1298 1055 1.5 29 Z 0 36 W 0 58 Z ½ 50 W 0 59 Z 1 54 W 0 56 Z 0 - 2.75 5.5
70 Schouteden Linda 69 0 190 1.0 32 Z 0 57 W 0 62 Z 0 B1 55 W 0 65 Z 0 68 W 0 - 1.50 4.0
71 Barro Prosper 53 1442 532 1.0 18 Z 0 19 W 0 66 Z 0 58 W 0 68 Z 0 B1 67 W 0 - 0.50 2.0
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/02 20:38