SwarLogo 18de Maaslands Silvestersnelschaak 2017 SwarLogo
703
Organisator: De Nieuwe Toren - Eisden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 29/12/2017 tot 29/12/2017
Scheidingssystemen: SB, Vsch., ARO
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. ARO
1 Reyes Quesada Yunior 2141 Houthalen-Oost 14.0 2351 124.50 112.0 1900
2 Miesen Fabian 2119 Eisden 13.5 2296 114.75 102.5 1926
3 Winkels Marcel 1970 Voerendaal 11.5 2117 91.75 86.0 1940
4 De Mon Gino 1971 Eisden 10.5 2058 79.25 82.0 1889
5 Steyls Kristof 1879 Hasselt 10.0 2040 84.50 81.0 1923
6 Bratuszewski Jorden 2094 Houthalen-Oost 9.5 2031 78.25 84.0 1934
7 Geboers Jimmy 1935 Lommel 9.0 1948 68.00 72.0 1874
8 Mengerink Ynze 2029 Eisden 8.5 1963 69.25 79.5 1919
9 Van Dinteren Peter 2046 DJC Stein 8.0 1892 66.00 67.0 1869
10 Cillen Jeroen 1832 Houthalen-Oost 8.0 1815 53.00 65.0 1778
11 Carmans Wesley 1707 Heusden 8.0 1743 49.00 60.0 1724
12 Chappin Rene 1612 DJC Stein 8.0 1718 45.00 59.0 1709
13 Alonso Jose Antonio 1859 Germany 8.0 1721 43.00 57.0 1668
14 Ulburghs Piet 1709 Heusden 8.0 1681 42.50 61.0 1679
15 Simenon Jozef 2243 Eisden 7.5 1932 56.75 68.0 1851
16 Bex Lennert 1856 Hasselt 7.5 1871 53.25 66.0 1852
17 Willen Ronny 1768 Eisden 7.5 1746 52.25 63.0 1768
18 Verkissen Eddy 1737 MSK-Dilsen 7.5 1677 51.25 57.0 1736
19 Kuijpers Domien 1784 Eisden 7.5 1773 50.75 65.0 1766
20 Lenhard Alexander 1678 Germany 7.5 1725 46.25 62.0 1758
21 Cetin Adem 1500 Eisden 7.5 1679 42.25 55.5 1749
22 Mocsnik Robbie 1743 Eisden 7.0 1769 42.00 64.5 1821
23 Koolen Tom 1309 DJZ Noorbeek 7.0 1511 38.50 53.0 1691
24 Sarrechia Benito 1639 MSK-Dilsen 7.0 1504 35.50 53.0 1584
25 Dethier Krista 1275 Hasselt 7.0 1434 32.50 48.0 1590
26 Conte Roberto 1507 Houthalen-Oost 6.5 1434 30.25 45.0 1547
27 Hoogmartens Armin 0 Eisden 6.5 1453 29.25 50.0 1533
28 Somers Martijn 1684 Heusden 6.5 1482 27.50 47.5 1579
29 Donaldson Larry 1398 Eisden 5.0 1318 28.50 35.0 1526
30 Verschuren Roger 0 DJC Stein 4.5 1291 19.00 40.5 1540
31 Harder Cindy 1315 Eisden 4.0 1261 20.50 31.0 1557
32 Pieters Nick 1638 Heusden 4.0 1268 17.75 37.0 1517
33 Bigi Ernesto 1222 Eisden 3.0 1139 14.50 31.0 1537
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: ---
Nr. Cl. Naam Voornaam F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. ARO
1 1 Reyes Quesada Yunior 2141 Houthalen-Oost 14.0 2351 124.50 112.0 1900
2 2 Miesen Fabian 2119 Eisden 13.5 2296 114.75 102.5 1926
3 3 Winkels Marcel 1970 Voerendaal 11.5 2117 91.75 86.0 1940
4 4 De Mon Gino 1971 Eisden 10.5 2058 79.25 82.0 1889
5 5 Steyls Kristof 1879 Hasselt 10.0 2040 84.50 81.0 1923
6 6 Bratuszewski Jorden 2094 Houthalen-Oost 9.5 2031 78.25 84.0 1934
7 7 Geboers Jimmy 1935 Lommel 9.0 1948 68.00 72.0 1874
8 8 Mengerink Ynze 2029 Eisden 8.5 1963 69.25 79.5 1919
9 9 Van Dinteren Peter 2046 DJC Stein 8.0 1892 66.00 67.0 1869
10 10 Cillen Jeroen 1832 Houthalen-Oost 8.0 1815 53.00 65.0 1778
11 11 Carmans Wesley 1707 Heusden 8.0 1743 49.00 60.0 1724
12 12 Chappin Rene 1612 DJC Stein 8.0 1718 45.00 59.0 1709
13 13 Alonso Jose Antonio 1859 Germany 8.0 1721 43.00 57.0 1668
14 14 Ulburghs Piet 1709 Heusden 8.0 1681 42.50 61.0 1679
15 15 Simenon Jozef 2243 Eisden 7.5 1932 56.75 68.0 1851
16 16 Bex Lennert 1856 Hasselt 7.5 1871 53.25 66.0 1852
17 17 Willen Ronny 1768 Eisden 7.5 1746 52.25 63.0 1768
18 18 Verkissen Eddy 1737 MSK-Dilsen 7.5 1677 51.25 57.0 1736
19 19 Kuijpers Domien 1784 Eisden 7.5 1773 50.75 65.0 1766
20 20 Lenhard Alexander 1678 Germany 7.5 1725 46.25 62.0 1758
21 21 Cetin Adem 1500 Eisden 7.5 1679 42.25 55.5 1749
22 22 Mocsnik Robbie 1743 Eisden 7.0 1769 42.00 64.5 1821
23 23 Koolen Tom 1309 DJZ Noorbeek 7.0 1511 38.50 53.0 1691
24 24 Sarrechia Benito 1639 MSK-Dilsen 7.0 1504 35.50 53.0 1584
25 25 Dethier Krista 1275 Hasselt 7.0 1434 32.50 48.0 1590
26 26 Conte Roberto 1507 Houthalen-Oost 6.5 1434 30.25 45.0 1547
27 27 Hoogmartens Armin 0 Eisden 6.5 1453 29.25 50.0 1533
28 28 Somers Martijn 1684 Heusden 6.5 1482 27.50 47.5 1579
29 29 Donaldson Larry 1398 Eisden 5.0 1318 28.50 35.0 1526
30 30 Verschuren Roger 0 DJC Stein 4.5 1291 19.00 40.5 1540
31 31 Harder Cindy 1315 Eisden 4.0 1261 20.50 31.0 1557
32 32 Pieters Nick 1638 Heusden 4.0 1268 17.75 37.0 1517
33 33 Bigi Ernesto 1222 Eisden 3.0 1139 14.50 31.0 1537
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 0-1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
2 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
3 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 0-1 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
4 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
5 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 0-1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
6 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 1-0 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
7 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
8 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
9 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
10 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
11 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
12 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 1-0 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
13 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 0-1 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
14 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 1-0 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
15 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 0-1 Willen Ronny 15 (1768) 7.5
16 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
  Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 1-0 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
2 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
3 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
4 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
5 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 ½-½ Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
6 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 0-1 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
7 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 1-0 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
8 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 0-1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
9 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 0-1 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
10 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 1-0 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
11 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 1-0 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
12 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 1-0 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
13 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 0-1 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
14 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 0-1 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
15 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 1-0 Pieters Nick 23 (1638) 4.0
16 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 1-0 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
  Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 1-0 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
2 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
3 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 ½-½ Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
4 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
5 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
6 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
7 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 1-0 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
8 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 1-0 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
9 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 0-1 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
10 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 0-1 Willen Ronny 15 (1768) 7.5
11 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1-0 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
12 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 1-0 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
13 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
14 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 1-0 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
15 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
16 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 1-0 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
  Dethier Krista 31 (1275) 7.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
3 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 0-1 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
4 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 1-0 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
5 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 1-0 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
6 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 0-1 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
7 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 0-1 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
8 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 0-1 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
9 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
10 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 0-1 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
11 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 0-1 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
12 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 1-0 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
13 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 ½-½ Pieters Nick 23 (1638) 4.0
14 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
15 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 0-1 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
16 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 0-1 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
  Harder Cindy 28 (1315) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
2 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
3 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
4 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 0-1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
5 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 1-0 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
6 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 0-1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
7 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 ½-½ Willen Ronny 15 (1768) 7.5
8 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 0-1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
9 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1-0 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
10 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 0-1 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
11 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 0-1 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
12 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 0-1 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
13 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 0-1 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
14 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 0-1 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
15 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 1-0 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
16 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
  Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 ½-½ Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
3 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
4 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 0-1 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
5 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 ½-½ Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
6 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 1-0 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
7 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 0-1 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
8 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 0-1 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
9 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 1-0 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
10 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 1-0 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
11 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 0-1 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
12 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 0-1 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
13 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
14 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 ½-½ Koolen Tom 29 (1309) 7.0
15 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 1-0 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
16 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 1-0 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
  Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
2 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 0-1 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
3 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
4 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
5 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
6 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 0-1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
7 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1-0 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
8 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 1-0 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
9 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 1-0 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
10 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 1-0 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
11 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 1-0 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
12 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 0-1 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
13 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
14 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 1-0 Pieters Nick 23 (1638) 4.0
15 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 1-0 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
16 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 1-0 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
  Conte Roberto 25 (1507) 6.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
3 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 1-0 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
4 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 1-0 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
5 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 0-1 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
6 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 1-0 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
7 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 0-1 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
8 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 ½-½ Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
9 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 ½-½ Willen Ronny 15 (1768) 7.5
10 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 1-0 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
11 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 1-0 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
12 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
13 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 1-0 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
14 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 1-0 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
15 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
16 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 1-0 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
  Pieters Nick 23 (1638) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
3 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
4 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 0-1 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
5 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
6 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 0-1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
7 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1-0 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
8 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 0-1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
9 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 0-1 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
10 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 1-0 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
11 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 0-1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
12 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 0-1 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
13 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 1-0 Pieters Nick 23 (1638) 4.0
14 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
15 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 0-1 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
16 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
  Cetin Adem 26 (1500) 7.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 10 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 0-1 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
3 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 0-1 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
4 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 0-1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
5 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
6 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 1-0 Willen Ronny 15 (1768) 7.5
7 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 0-1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
8 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 1-0 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
9 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 ½-½ Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
10 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 1-0 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
11 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 1-0 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
12 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 1-0 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
13 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 0-1 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
14 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 ½-½ Conte Roberto 25 (1507) 6.5
15 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
16 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 0-1 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
  Somers Martijn 20 (1684) 6.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 11 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
3 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 0-1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
4 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
5 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 0-1 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
6 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 0-1 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
7 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 ½-½ Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
8 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 0-1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
9 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 1-0 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
10 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 ½-½ Cetin Adem 26 (1500) 7.5
11 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 1-0 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
12 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 0-1 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
13 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 1-0 Harder Cindy 28 (1315) 4.0
14 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 1-0 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
15 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
16 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
  Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 12 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
2 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 0-1 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
3 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 0-1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
4 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 0-1 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
5 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
6 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 1-0 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
7 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 1-0 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
8 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 0-1 Willen Ronny 15 (1768) 7.5
9 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 0-1 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
10 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 1-0 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
11 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
12 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 0-1 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
13 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 0-1 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
14 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 0-1 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
15 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 1-0 Pieters Nick 23 (1638) 4.0
16 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
  Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 13 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 0-1 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5
3 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
4 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
5 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
6 Chappin Rene 24 (1612) 8.0 1-0 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5
7 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
8 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 1-0 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5
9 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0 1-0 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
10 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 0-1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
11 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0 1-0 Pieters Nick 23 (1638) 4.0
12 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 0-1 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
13 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
14 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 0-1 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
15 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 ½-½ Verschuren Roger 30 (1297) 4.5
16 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
  Koolen Tom 29 (1309) 7.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 14 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0 1-0 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
3 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0 0-1 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5
4 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0 1-0 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0
5 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0 0-1 De Mon Gino 7 (1971) 10.5
6 Bex Lennert 12 (1856) 7.5 ½-½ Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
7 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 1-0 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
8 Conte Roberto 25 (1507) 6.5 0-1 Willen Ronny 15 (1768) 7.5
9 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5 0-1 Cetin Adem 26 (1500) 7.5
10 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5 1-0 Koolen Tom 29 (1309) 7.0
11 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5 1-0 Somers Martijn 20 (1684) 6.5
12 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 0-1 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0
13 Dethier Krista 31 (1275) 7.0 0-1 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0
14 Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 ½-½ Harder Cindy 28 (1315) 4.0
15 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0 0-1 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0
16 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 0-1 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5
  Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 15 (29/12/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cetin Adem 26 (1500) 7.5 0-1 Reyes Quesada Yunior 2 (2141) 14.0
2 Miesen Fabian 3 (2119) 13.5 1-0 Van Dinteren Peter 5 (2046) 8.0
3 Winkels Marcel 8 (1970) 11.5 1-0 Kuijpers Domien 14 (1784) 7.5
4 De Mon Gino 7 (1971) 10.5 1-0 Simenon Jozef 1 (2243) 7.5
5 Steyls Kristof 10 (1879) 10.0 1-0 Bex Lennert 12 (1856) 7.5
6 Mengerink Ynze 6 (2029) 8.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1935) 9.0
7 Willen Ronny 15 (1768) 7.5 0-1 Bratuszewski Jorden 4 (2094) 9.5
8 Alonso Jose Antonio 11 (1859) 8.0 1-0 Mocsnik Robbie 16 (1743) 7.0
9 Sarrechia Benito 22 (1639) 7.0 0-1 Carmans Wesley 19 (1707) 8.0
10 Donaldson Larry 27 (1398) 5.0 0-1 Ulburghs Piet 18 (1709) 8.0
11 Verschuren Roger 30 (1297) 4.5 0-1 Chappin Rene 24 (1612) 8.0
12 Harder Cindy 28 (1315) 4.0 0-1 Cillen Jeroen 13 (1832) 8.0
13 Hoogmartens Armin 33 (0) 6.5 0-1 Dethier Krista 31 (1275) 7.0
14 Somers Martijn 20 (1684) 6.5 1-0 Conte Roberto 25 (1507) 6.5
15 Pieters Nick 23 (1638) 4.0 0-1 Lenhard Alexander 21 (1678) 7.5
16 Koolen Tom 29 (1309) 7.0 1-0 Bigi Ernesto 32 (1222) 3.0
  Verkissen Eddy 17 (1737) 7.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Reyes Quesada Yunior (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14989
N-Elo2023
FIDE-ID3506762
F-Elo2141
Landcub  (cub)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2      De Mon Gino NED 1971 10.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
4 1      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
5 1      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z v 1 6.0 0.57 +0.43
7 1      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W v 1 7.0 0.65 +0.35
8 1      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z v 0 7.0 0.82 -0.82
9 1      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W v 1 8.0 0.86 +0.14
10 1 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z v 1 9.0 0.36 +0.64
11 1      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z v 1 10.0 0.92 +0.08
12 1      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W v 1 11.0 0.84 +0.16
13 1      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z v 1 12.0 0.63 +0.37
14 1      Chappin Rene NED 1612 8.0 W v 1 13.0 0.92 +0.08
15 1      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z v 1 14.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1900 135.0 Totaal 14.0 11.15 +2.85
Begin van de pagina
Miesen Fabian (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11001
N-Elo2233
FIDE-ID1025791
F-Elo2119
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 3      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z - ½ 2.5 0.62 -0.12
4 2      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W - 1 3.5 0.53 +0.47
5 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z ^ 0 3.5 0.47 -0.47
6 3      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z ^ 1 5.5 0.70 +0.30
8 2      De Mon Gino NED 1971 10.5 W ^ 1 6.5 0.70 +0.30
9 2      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W - 1 7.5 0.80 +0.20
10 2      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z v 1 8.5 0.91 +0.09
11 2      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W v 1 9.5 0.74 +0.26
12 2 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z v 1 10.5 0.33 +0.67
13 2      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z v 1 11.5 0.89 +0.11
14 2      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W v 1 12.5 0.84 +0.16
15 2      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W v 1 13.5 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1926 134.0 Totaal 13.5 10.79 +2.71
Begin van de pagina
Winkels Marcel (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12351
N-Elo1989
FIDE-ID1003887
F-Elo1970
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Chappin Rene NED 1612 8.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 8      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W - 1 3.0 0.40 +0.60
4 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W v 0 3.0 0.27 -0.27
5 4      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z v 1 4.0 0.66 +0.34
6 2      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W - 0 4.5 0.30 -0.30
8 3      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z - 0 4.5 0.33 -0.33
9 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W ^ 1 5.5 0.55 +0.45
10 4      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z ^ 1 6.5 0.42 +0.58
11 3      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z ^ 1 7.5 0.62 +0.38
12 5      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W ^ 1 8.5 0.79 +0.21
13 3 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W v 1 9.5 0.17 +0.83
14 3      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z v 1 10.5 0.82 +0.18
15 3      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W v 1 11.5 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1939 135.0 Totaal 11.5 8.39 +3.11
Begin van de pagina
De Mon Gino (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo1997
FIDE-ID1049623
F-Elo1971
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 7      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
4 4      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 3      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 2      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 3      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z - 1 5.5 0.74 +0.26
8 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z v 0 5.5 0.30 -0.30
9 3      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W v 0 5.5 0.33 -0.33
10 5      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z ^ 1 6.5 0.40 +0.60
11 5      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W v 0 6.5 0.42 -0.42
12 6      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W v 1 7.5 0.82 +0.18
13 7      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z v 1 8.5 0.92 +0.08
14 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z v 1 9.5 0.55 +0.45
15 4 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W v 1 10.5 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1889 132.5 Totaal 10.5 8.52 +1.98
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1933
FIDE-ID233358
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 6      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 6      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
5 3      De Mon Gino NED 1971 10.5 W - 0 3.0 0.37 -0.37
6 7      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W - 1 5.0 0.42 +0.58
8 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W - 1 6.0 0.18 +0.82
9 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z ^ 0 6.0 0.20 -0.20
10 3      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z ^ 1 7.0 0.23 +0.77
11 3      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W ^ 0 7.0 0.38 -0.38
12 4      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z v 1 8.0 0.30 +0.70
13 5      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W v 1 9.0 0.63 +0.37
14 4      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z v 0 9.0 0.28 -0.28
15 5      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W v 1 10.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1923 136.5 Totaal 10.0 6.65 +3.35
Begin van de pagina
Bratuszewski Jorden (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10800
N-Elo2044
FIDE-ID233463
F-Elo2094
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W - 1 3.0 0.30 +0.70
4 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z - 0 3.0 0.47 -0.47
5 2      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z v 1 4.0 0.59 +0.41
6 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W v 0 4.0 0.43 -0.43
7 4      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W ^ 1 6.0 0.67 +0.33
9 3      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z v 1 7.0 0.67 +0.33
10 3      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W v 0 7.0 0.77 -0.77
11 4      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z v 1 8.0 0.82 +0.18
12 3      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W v 0 8.0 0.57 -0.57
13 4      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W v 0 8.0 0.71 -0.71
14 6      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z v ½ 8.5 0.80 -0.30
15 7      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z v 1 9.5 0.87 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1934 137.5 Totaal 9.5 10.30 -0.80
Begin van de pagina
Geboers Jimmy (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1873
FIDE-ID262919
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 5      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
4 5      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W ^ 1 3.0 0.75 +0.25
5 5      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z ^ 0 3.0 0.82 -0.82
6 6      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W - 1 4.0 0.61 +0.39
7 5      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z - 0 4.0 0.58 -0.58
8 6      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W - 1 5.0 0.76 +0.24
9 5      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z - 0 5.0 0.45 -0.45
10 6      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W v 1 6.0 0.72 +0.28
11 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z v 0 6.0 0.26 -0.26
12 7      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W ^ 1 7.0 0.64 +0.36
13 4      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z ^ 1 8.0 0.29 +0.71
14 5      De Mon Gino NED 1971 10.5 W ^ 0 8.0 0.45 -0.45
15 6      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z ^ 1 9.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1873 136.5 Totaal 9.0 8.56 +0.44
Begin van de pagina
Mengerink Ynze (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.11486
N-Elo2098
FIDE-ID1016474
F-Elo2029
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 6      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 3      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W - ½ 2.5 0.38 +0.12
4 3 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z - 1 3.5 0.23 +0.77
5 2      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W v 0 3.5 0.41 -0.41
6 4      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z v 1 4.5 0.48 +0.52
7 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z v 0 4.5 0.35 -0.35
8 4      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W ^ 1 5.5 0.84 +0.16
9 4      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z ^ 1 6.5 0.73 +0.27
10 4      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W v 0 6.5 0.58 -0.58
11 5      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z v 1 7.5 0.58 +0.42
12 4      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W v 0 7.5 0.70 -0.70
13 6      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z v 0 7.5 0.92 -0.92
14 7      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W v 1 8.5 0.87 +0.13
15 6      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W v 0 8.5 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 139.0 Totaal 8.5 9.36 -0.86
Begin van de pagina
Van Dinteren Peter (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12396
N-Elo1916
FIDE-ID1028693
F-Elo2046
Landned  (ned)
Club(1905) DJC Stein

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 5      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 4      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z - 0 1.5 0.60 -0.60
4 9      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W ^ 1 2.5 0.88 +0.12
5 6      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z v 1 3.5 0.77 +0.23
6 4      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W v 0 3.5 0.52 -0.52
7 7      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z v 0 3.5 0.86 -0.86
8 9      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W - ½ 4.0 0.83 -0.33
9 8      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 1 5.0 0.88 +0.12
10 5      De Mon Gino NED 1971 10.5 W - 0 5.0 0.60 -0.60
11 8      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
12 3      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z ^ 1 7.0 0.43 +0.57
13 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W ^ 0 7.0 0.37 -0.37
14 4      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W ^ 1 8.0 0.72 +0.28
15 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z ^ 0 8.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1869 139.0 Totaal 8.0 10.50 -2.50
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1868
FIDE-ID207217
F-Elo1832
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 9      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 8      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W - 0 2.0 0.71 -0.71
5 6      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
6 11      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z ^ 1 3.0 0.70 +0.30
7 9      Chappin Rene NED 1612 8.0 W ^ 1 4.0 0.78 +0.22
8 7      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z - 1 5.0 0.67 +0.33
9 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
10 8      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W ^ 1 6.0 0.47 +0.53
11 4      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W ^ 0 6.0 0.18 -0.18
12 7      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z ^ 0 6.0 0.36 -0.36
13 9      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W ^ 1 7.0 0.75 +0.25
14 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z - 0 7.0 0.16 -0.16
15 12      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z ^ 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1777 125.5 Totaal 8.0 8.12 -0.12
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1735
FIDE-ID229237
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z - 0 0.0 0.77 -0.77
3 14      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W - 1 1.0 0.76 +0.24
4 9      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
5 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z ^ 1 3.0 0.86 +0.14
7 11      Koolen Tom NED 1309 7.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 7      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W v 0 4.0 0.33 -0.33
9 11      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z v 1 5.0 0.46 +0.54
10 7      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z - 1 6.0 0.30 +0.70
11 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W - 0 6.0 0.08 -0.08
12 8      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W ^ 0 6.0 0.42 -0.42
13 10      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z v 1 7.0 0.45 +0.55
14 3      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W v 0 7.0 0.18 -0.18
15 9      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z ^ 1 8.0 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1724 122.5 Totaal 8.0 7.24 +0.76
Begin van de pagina
Chappin Rene (Rank: 24)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1602
FIDE-ID1042386
F-Elo1612
Landned  (ned)
Club(1905) DJC Stein

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 16      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 8      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 14      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 10      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
6 8      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W - 0 3.0 0.27 -0.27
7 9      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
8 12      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W - 1 4.0 0.40 +0.60
9 10      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z - 0 4.0 0.29 -0.29
10 10      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W - 1 5.0 0.41 +0.59
11 8      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W ^ 0 5.0 0.08 -0.08
12 13      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z ^ 1 6.0 0.85 +0.15
13 6      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W v 1 7.0 0.08 +0.92
14 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z v 0 7.0 0.08 -0.08
15 11      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z ^ 1 8.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1708 112.5 Totaal 8.0 5.96 +2.04
Begin van de pagina
Alonso Jose Antonio (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1835
FIDE-ID16213130
F-Elo1859
Landger  (ger)
Club(50006) Germany

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 7      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z - 0 1.0 0.74 -0.74
4 10      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W - 0 1.0 0.60 -0.60
5 14      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W ^ 1 3.0 0.90 +0.10
7 8      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W - 1 4.0 0.89 +0.11
9 9      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
10 7      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W - 0 5.0 0.70 -0.70
11 6 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W - 0 5.0 0.09 -0.09
12 10      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z ^ 0 5.0 0.67 -0.67
13 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
14 12      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z v 1 7.0 0.78 +0.22
15 8      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W v 1 8.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1668 102.0 Totaal 8.0 10.28 -2.28
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1644
FIDE-ID211850
F-Elo1709
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 13      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W - 0 2.0 0.30 -0.30
5 11      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W - 0 3.0 0.28 -0.28
7 10      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
8 11      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W - 1 4.0 0.77 +0.23
9 8      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W - 0 4.0 0.12 -0.12
10 13      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 11      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W v 1 6.0 0.92 +0.08
12 6      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z v 0 6.0 0.18 -0.18
13 11      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W ^ 1 7.0 0.60 +0.40
14 7      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z v 0 7.0 0.13 -0.13
15 10      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z v 1 8.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1679 112.5 Totaal 8.0 8.22 -0.22
Begin van de pagina
FM Simenon Jozef (Rank: 1)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.23779
N-Elo2185
FIDE-ID1012916
F-Elo2243
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
4 3      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W - 0 2.0 0.77 -0.77
5 8      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
7 6      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
8 5      Bex Lennert BEL 1856 7.5 W - 0 4.5 0.91 -0.91
9 6      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
10 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W v 0 5.5 0.64 -0.64
11 6      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z ^ 1 6.5 0.91 +0.09
12 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W v 0 6.5 0.67 -0.67
13 3      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z v 0 6.5 0.83 -0.83
14 10      Koolen Tom NED 1309 7.0 W ^ 1 7.5 0.92 +0.08
15 4      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z v 0 7.5 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1850 137.0 Totaal 7.5 12.68 -5.18
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1876
FIDE-ID232254
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Harder Cindy NED 1315 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 8      Chappin Rene NED 1612 8.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 7      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 4      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W - 0 3.0 0.34 -0.34
6 6      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
7 8      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z - 1 5.0 0.09 +0.91
9 4      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 W ^ 0 5.0 0.27 -0.27
10 8      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z ^ 0 5.0 0.53 -0.53
11 9      Koolen Tom NED 1309 7.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
12 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 Z - 0 6.0 0.16 -0.16
13 8      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W ^ 1 7.0 0.66 +0.34
14 6      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W ^ ½ 7.5 0.20 +0.30
15 5      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z ^ 0 7.5 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1852 134.0 Totaal 7.5 7.13 +0.37
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1797
FIDE-ID207470
F-Elo1768
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W - 0 1.0 0.54 -0.54
3 10      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 W v 0 2.0 0.35 -0.35
5 7      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z - ½ 2.5 0.48 +0.02
6 9      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 6 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W ^ 0 3.5 0.08 -0.08
8 9      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z - ½ 4.0 0.17 +0.33
9 10      Chappin Rene NED 1612 8.0 W - 1 5.0 0.71 +0.29
10 6      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z - 0 5.0 0.28 -0.28
11 10      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W - ½ 5.5 0.83 -0.33
12 8      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z - 1 6.5 0.58 +0.42
13 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W ^ 0 6.5 0.11 -0.11
14 8      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z ^ 1 7.5 0.82 +0.18
15 7      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W ^ 0 7.5 0.13 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1767 123.0 Totaal 7.5 7.84 -0.34
Begin van de pagina
Verkissen Eddy (Rank: 17)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.9687
N-Elo1775
FIDE-ID212024
F-Elo1737
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z - 1 1.0 0.46 +0.54
3 12      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z ^ 0 2.0 0.21 -0.21
5 10      Chappin Rene NED 1612 8.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
6 12      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
7 10      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
8 6      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
9 11      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W - 0 4.0 0.54 -0.54
10 11      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
11 12      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z - 1 5.0 0.58 +0.42
12 10      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W ^ 1 6.0 0.33 +0.67
13 8      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z ^ 0 6.0 0.34 -0.34
14 14      Harder Cindy NED 1315 4.0 W - ½ 6.5 0.92 -0.42
15        Bye           1 7.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1735 106.0 Totaal 7.5 7.38 -0.88
Begin van de pagina
Kuijpers Domien (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1832
FIDE-ID225070
F-Elo1784
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 Z - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W - 0 1.5 0.30 -0.30
4 10      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z v 1 2.5 0.40 +0.60
5 7      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W v ½ 3.0 0.52 -0.02
6 8      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z v 1 4.0 0.73 +0.27
7 3      De Mon Gino NED 1971 10.5 W v 0 4.0 0.26 -0.26
8 8      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z ^ ½ 4.5 0.64 -0.14
9 6 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W ^ 0 4.5 0.08 -0.08
10 9      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z - ½ 5.0 0.92 -0.42
11 7      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 W - ½ 5.5 0.56 -0.06
12 9      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z ^ 1 6.5 0.84 +0.16
13 5      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z ^ 0 6.5 0.37 -0.37
14 11      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W ^ 1 7.5 0.64 +0.36
15 3      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z v 0 7.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1766 120.0 Totaal 7.5 7.62 -0.12
Begin van de pagina
Lenhard Alexander (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1495
FIDE-ID12905798
F-Elo1678
Landger  (ger)
Club(50006) Germany

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 13      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 7      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W - 1 2.0 0.26 +0.74
4 8      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
5 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
6 3      Miesen Fabian NED 2119 13.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 W v 0 4.0 0.08 -0.08
8 8      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W v ½ 4.5 0.36 +0.14
9 7      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z - 0 4.5 0.41 -0.41
10 10      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z - 0 4.5 0.59 -0.59
11 12      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W v 0 4.5 0.42 -0.42
12        Bye           1 5.5    
13 13      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z v 1 6.5 0.84 +0.16
14 9      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W v 0 6.5 0.73 -0.73
15 15      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z v 1 7.5 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 106.5 Totaal 7.5 5.80 +0.70
Begin van de pagina
Cetin Adem (Rank: 26)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.36731
N-Elo1474
FIDE-ID210811
F-Elo1500
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 11      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W - 1 1.0 0.23 +0.77
3 9      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
5 8 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
7 14      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W - 1 3.0 0.31 +0.69
8 11      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
9        Bye           1 4.0    
10 12      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W v 1 5.0 0.31 +0.69
11 10      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z v ½ 5.5 0.17 +0.33
12 9      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W - 0 5.5 0.16 -0.16
13 14      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z - 1 6.5 0.74 +0.26
14 9      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 Z v 1 7.5 0.27 +0.73
15 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2141 14.0 W v 0 7.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1749 105.5 Totaal 7.5 3.65 +2.85
Begin van de pagina
Mocsnik Robbie (Rank: 16)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.31054
N-Elo1723
FIDE-ID208850
F-Elo1743
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Mon Gino NED 1971 10.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 11      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
5 9      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
6 5 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 7      Van Dinteren Peter NED 2046 8.0 W - 1 4.5 0.14 +0.86
8 4      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z - 0 4.5 0.16 -0.16
9 7      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W - 1 5.5 0.59 +0.41
10 2      Miesen Fabian NED 2119 13.5 W - 0 5.5 0.09 -0.09
11 7      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z ^ ½ 6.0 0.44 +0.06
12 5      Winkels Marcel NED 1970 11.5 Z v 0 6.0 0.21 -0.21
13 10      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W v 0 6.0 0.55 -0.55
14        Bye           1 7.0    
15 8      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z v 0 7.0 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1821 114.0 Totaal 7.0 5.54 +0.46
Begin van de pagina
Koolen Tom (Rank: 29)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1068
FIDE-ID1054163
F-Elo1309
Landned  (ned)
Club(1906) DJZ Noorbeek

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z - 1 1.0 0.12 +0.88
3 10      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z - 1 2.0 0.09 +0.91
5 11      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z - ½ 2.5 0.12 +0.38
7 11      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
8 14      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
9 12      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z ^ 1 4.5 0.24 +0.76
10 9      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 W v ½ 5.0 0.08 +0.42
11 9      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
12 14      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W - 0 5.0 0.38 -0.38
13        Bye           1 6.0    
14 10 FM Simenon Jozef NED 2243 7.5 Z v 0 6.0 0.08 -0.08
15 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W v 1 7.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1691 92.5 Totaal 7.0 3.05 +2.95
Begin van de pagina
Sarrechia Benito (Rank: 22)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1536
FIDE-ID211702
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mengerink Ynze NED 2029 8.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 14      Koolen Tom NED 1309 7.0 W - 0 0.0 0.88 -0.88
3 15      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
4 12      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
5 9      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
6 12      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W - 0 2.0 0.37 -0.37
7 12      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 13      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W ^ 1 4.0 0.88 +0.12
9 9      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W ^ 0 4.0 0.22 -0.22
10 12      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z - 0 4.0 0.69 -0.69
11        Bye           1 5.0    
12 11      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W v 1 6.0 0.44 +0.56
13 9      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 Z v 0 6.0 0.25 -0.25
14 15      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
15 9      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W v 0 7.0 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 94.0 Totaal 7.0 8.13 -2.13
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 31)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1279
FIDE-ID233250
F-Elo1275
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3        Bye           1 1.0    
4 12      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z v 0 1.0 0.10 -0.10
5 14      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 15      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
7 16      Harder Cindy NED 1315 4.0 W - 1 2.0 0.44 +0.56
8 15      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
9 13      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W - 1 4.0 0.10 +0.90
10 11      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
11 11      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
12 12      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z - 1 6.0 0.47 +0.53
13 7      De Mon Gino NED 1971 10.5 W v 0 6.0 0.08 -0.08
14 13      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W v 0 6.0 0.33 -0.33
15 13      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1590 90.0 Totaal 7.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Conte Roberto (Rank: 25)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.11485
N-Elo1482
FIDE-ID226068
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Geboers Jimmy BEL 1935 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 14      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
4 16      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W - 0 0.0 0.65 -0.65
5 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
6 15      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W ^ 1 2.0 0.79 +0.21
7        Bye           1 3.0    
8 10      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z v 0 3.0 0.11 -0.11
9 12      Koolen Tom NED 1309 7.0 W v 0 3.0 0.76 -0.76
10 14      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.75 -0.25
11 14      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W ^ 1 4.5 0.77 +0.23
12 15      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W ^ 1 5.5 0.32 +0.68
13 12      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
14 8      Willen Ronny BEL 1768 7.5 W v 0 6.5 0.18 -0.18
15 14      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z - 0 6.5 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1547 88.0 Totaal 6.5 6.92 -1.42
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo0
FIDE-ID256218
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 8      Winkels Marcel NED 1970 11.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 13      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
6 9      Willen Ronny BEL 1768 7.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W v 0 2.5 0.08 -0.08
8 14      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
9 14      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W v 1 3.5 0.08 +0.92
10 13      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W ^ 0 3.5 0.08 -0.08
11 15      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z ^ 1 4.5 0.08 +0.92
12 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z v 1 5.5 0.08 +0.92
13 12      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W v 0 5.5 0.08 -0.08
14 16      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z v 1 6.5 0.08 +0.92
15 13      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W v 0 6.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1533 89.0 Totaal 6.5 1.12 +4.38
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 20)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1702
FIDE-ID211761
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bratuszewski Jorden BEL 2094 9.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 6      Steyls Kristof BEL 1879 10.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
4 11      Koolen Tom NED 1309 7.0 W - 0 1.0 0.91 -0.91
5 12      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z - 1 2.0 0.56 +0.44
6 11      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W ^ 0 2.0 0.30 -0.30
7 13      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 12      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z - 0 3.0 0.60 -0.60
9 14      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
10        Bye           1 4.0    
11 13      Harder Cindy NED 1315 4.0 W v 1 5.0 0.90 +0.10
12 11      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z v 0 5.0 0.56 -0.56
13 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W v ½ 5.5 0.91 -0.41
14 11      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z v 0 5.5 0.36 -0.36
15 14      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W v 1 6.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 90.5 Totaal 6.5 8.84 -3.34
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1372
FIDE-ID253189
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 15      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
4 16      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z - 1 1.0 0.35 +0.65
5        Bye           1 2.0    
6 13      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 W v 0 2.0 0.14 -0.14
7 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z v 0 2.0 0.64 -0.64
8 16      Harder Cindy NED 1315 4.0 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
9 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W v 0 2.0 0.73 -0.73
10 16      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z v 1 3.0 0.20 +0.80
11 15      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
12 14      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z ^ 1 4.0 0.62 +0.38
13 13      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W ^ 0 4.0 0.16 -0.16
14 13      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z ^ 1 5.0 0.67 +0.33
15 10      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W ^ 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 87.5 Totaal 5.0 5.62 -1.62
Begin van de pagina
Verschuren Roger (Rank: 30)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1297
FIDE-ID1067885
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1905) DJC Stein

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Kuijpers Domien BEL 1784 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Pieters Nick BEL 1638 4.0 W - 1 1.0 0.12 +0.88
3 11      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
5 15      Carmans Wesley BEL 1707 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 2.0    
7 15      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W v 1 3.0 0.36 +0.64
8 13      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 Z v 0 3.0 0.12 -0.12
9 15      Harder Cindy NED 1315 4.0 W - 0 3.0 0.47 -0.47
10 15      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z v 1 4.0 0.60 +0.40
11 14      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z v 0 4.0 0.23 -0.23
12 12      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W v 0 4.0 0.53 -0.53
13 15      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z v ½ 4.5 0.09 +0.41
14 16      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W ^ 0 4.5 0.92 -0.92
15 11      Chappin Rene NED 1612 8.0 W ^ 0 4.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1540 87.5 Totaal 4.5 4.06 -0.56
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 28)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1400
FIDE-ID1053914
F-Elo1315
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bex Lennert BEL 1856 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 16      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
4        Bye           1 1.0    
5 13      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W v 0 1.0 0.92 -0.92
6 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 Z v 0 1.0 0.63 -0.63
7 16      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z ^ 0 1.0 0.56 -0.56
8 16      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W - 1 2.0 0.39 +0.61
9 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z ^ 1 3.0 0.53 +0.47
10 14      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W ^ ½ 3.5 0.25 +0.25
11 13      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z ^ 0 3.5 0.10 -0.10
12 13      Chappin Rene NED 1612 8.0 W ^ 0 3.5 0.15 -0.15
13 14      Cetin Adem BEL 1500 7.5 W ^ 0 3.5 0.26 -0.26
14 14      Verkissen Eddy BEL 1737 7.5 Z ^ ½ 4.0 0.08 +0.42
15 12      Cillen Jeroen BEL 1832 8.0 W ^ 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1556 89.0 Totaal 4.0 4.26 -1.26
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 23)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1398
FIDE-ID253650
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Mon Gino NED 1971 10.5 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 Z - 0 0.0 0.88 -0.88
3 16      Harder Cindy NED 1315 4.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
4 13      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 12      Somers Martijn BEL 1684 6.5 W - 0 1.5 0.44 -0.44
6 14      Koolen Tom NED 1309 7.0 W v ½ 2.0 0.88 -0.38
7 14      Cetin Adem BEL 1500 7.5 Z v 0 2.0 0.69 -0.69
8        Bye           1 3.0    
9 13      Dethier Krista BEL 1275 7.0 Z v 0 3.0 0.90 -0.90
10 16      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 W v 0 3.0 0.80 -0.80
11 16      Bigi Ernesto BEL 1222 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
12 15      Conte Roberto BEL 1507 6.5 Z v 0 4.0 0.68 -0.68
13 11      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 Z ^ 0 4.0 0.40 -0.40
14 12      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 W ^ 0 4.0 0.22 -0.22
15 15      Lenhard Alexander GER 1678 7.5 W ^ 0 4.0 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1517 91.5 Totaal 4.0 9.16 -6.16
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 32)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1179
FIDE-ID252379
F-Elo1222
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Mocsnik Robbie BEL 1743 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 13      Ulburghs Piet BEL 1709 8.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Chappin Rene NED 1612 8.0 Z v 0 1.0 0.09 -0.09
5 16      Conte Roberto BEL 1507 6.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
6 16      Harder Cindy NED 1315 4.0 W v 1 2.0 0.37 +0.63
7 13      Somers Martijn BEL 1684 6.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
8 15      Dethier Krista BEL 1275 7.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
9 16      Donaldson Larry BEL 1398 5.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
10 15      Verschuren Roger NED 1297 4.5 W - 0 3.0 0.40 -0.40
11 16      Pieters Nick BEL 1638 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
12 16      Hoogmartens Armin BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
13 16      Alonso Jose Antonio GER 1859 8.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
14 15      Sarrechia Benito BEL 1639 7.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
15 16      Koolen Tom NED 1309 7.0 Z ^ 0 3.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1537 89.0 Totaal 3.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 SB Vsch. ARO
1 Reyes Quesada Yunior 2 2141 --- 2351 14.0 14 W 1 7 Z 1 4 W 1 3 Z 1 2 W 1 6 Z 1 8 W 1 5 Z 0 10 W 1 15 Z 1 11 Z 1 16 W 1 9 Z 1 12 W 1 21 Z 1 124.50 112.0 1900
2 Miesen Fabian 3 2119 --- 2296 13.5 11 Z 1 16 W 1 8 Z ½ 6 W 1 1 Z 0 20 W 1 3 Z 1 4 W 1 5 W 1 22 Z 1 7 W 1 15 Z 1 17 Z 1 10 W 1 9 W 1 114.75 102.5 1926
3 Winkels Marcel 8 1970 --- 2117 11.5 12 W 1 27 Z 1 9 W 1 1 W 0 16 Z 1 4 Z ½ 2 W 0 6 Z 0 7 W 1 8 Z 1 5 Z 1 22 W 1 15 W 1 11 Z 1 19 W 1 91.75 86.0 1940
4 De Mon Gino 7 1971 --- 2058 10.5 32 Z 1 22 W 1 1 Z 0 18 W 1 5 Z 1 3 W ½ 19 Z 1 2 Z 0 6 W 0 9 Z 1 8 W 0 14 W 1 25 Z 1 7 Z 1 15 W 1 79.25 82.0 1889
5 Steyls Kristof 10 1879 --- 2040 10.0 21 W 1 15 Z 0 28 W 1 17 Z 1 4 W 0 14 Z 1 7 W 1 1 W 1 2 Z 0 6 Z 1 3 W 0 8 Z 1 19 W 1 9 Z 0 16 W 1 84.50 81.0 1923
6 Bratuszewski Jorden 4 2094 --- 2031 9.5 28 W 1 13 Z 1 15 W 1 2 Z 0 8 Z 1 1 W 0 20 Z 1 3 W 1 4 Z 1 5 W 0 10 Z 1 9 W 0 7 W 0 16 Z ½ 17 Z 1 78.25 84.0 1934
7 Geboers Jimmy 9 1935 --- 1948 9.0 26 Z 1 1 W 0 19 Z 1 22 W 1 20 Z 0 16 W 1 5 Z 0 18 W 1 3 Z 0 17 W 1 2 Z 0 10 W 1 6 Z 1 4 W 0 8 Z 1 68.00 72.0 1874
8 Mengerink Ynze 6 2029 --- 1963 8.5 24 W 1 10 Z 1 2 W ½ 15 Z 1 6 W 0 9 Z 1 1 Z 0 22 W 1 16 Z 1 3 W 0 4 Z 1 5 W 0 12 Z 0 14 W 1 7 W 0 69.25 79.5 1919
9 Van Dinteren Peter 5 2046 --- 1892 8.0 20 Z 1 19 W ½ 3 Z 0 11 W 1 10 Z 1 8 W 0 22 Z 0 17 W ½ 14 Z 1 4 W 0 12 Z 1 6 Z 1 1 W 0 5 W 1 2 Z 0 66.00 67.0 1869
10 Cillen Jeroen 13 1832 --- 1815 8.0 23 Z 1 8 W 0 21 Z 1 20 W 0 9 W 0 28 Z 1 12 W 1 11 Z 1 1 Z 0 16 W 1 6 W 0 7 Z 0 24 W 1 2 Z 0 31 Z 1 53.00 65.0 1778
11 Carmans Wesley 19 1707 --- 1743 8.0 2 W 0 21 Z 0 26 W 1 9 Z 0 30 W 1 29 Z 1 23 W 1 10 W 0 18 Z 1 13 Z 1 1 W 0 17 W 0 22 Z 1 3 W 0 24 Z 1 49.00 60.0 1724
12 Chappin Rene 24 1612 --- 1718 8.0 3 Z 0 25 W 1 16 Z 0 33 W 1 18 Z 1 19 W 0 10 Z 0 28 W 1 17 Z 0 20 W 1 9 W 0 31 Z 1 8 W 1 1 Z 0 30 Z 1 45.00 59.0 1709
13 Alonso Jose Antonio 11 1859 --- 1721 8.0 29 Z 1 6 W 0 20 Z 0 19 W 0 25 Z 1 21 W 1 16 Z 0 26 W 1 24 Z 1 11 W 0 15 W 0 18 Z 0 33 W 1 32 Z 1 22 W 1 43.00 57.0 1668
14 Ulburghs Piet 18 1709 --- 1681 8.0 1 Z 0 26 W 1 33 Z 1 16 W 0 23 Z 1 5 W 0 18 Z 0 21 W 1 9 W 0 27 Z 1 25 W 1 4 Z 0 32 W 1 8 Z 0 29 Z 1 42.50 61.0 1679
15 Simenon Jozef 1 2243 --- 1932 7.5 18 Z 1 5 W 1 6 Z 0 8 W 0 21 Z 1 22 W ½ 17 Z 1 16 W 0 19 Z 1 1 W 0 13 Z 1 2 W 0 3 Z 0 23 W 1 4 Z 0 56.75 68.0 1851
16 Bex Lennert 12 1856 --- 1871 7.5 31 W 1 2 Z 0 12 W 1 14 Z 1 3 W 0 7 Z 0 13 W 1 15 Z 1 8 W 0 10 Z 0 23 W 1 1 Z 0 18 W 1 6 W ½ 5 Z 0 53.25 66.0 1852
17 Willen Ronny 15 1768 --- 1746 7.5 25 Z 1 18 W 0 23 Z 1 5 W 0 19 Z ½ 27 W 1 15 W 0 9 Z ½ 12 W 1 7 Z 0 21 W ½ 11 Z 1 2 W 0 26 Z 1 6 W 0 52.25 63.0 1768
18 Verkissen Eddy 17 1737 --- 1677 7.5 15 W 0 17 Z 1 27 W 1 4 Z 0 12 W 0 24 Z 1 14 W 1 7 Z 0 11 W 0 25 Z 0 20 Z 1 13 W 1 16 Z 0 31 W ½ B1 51.25 57.0 1736
19 Kuijpers Domien 14 1784 --- 1773 7.5 30 W 1 9 Z ½ 7 W 0 13 Z 1 17 W ½ 12 Z 1 4 W 0 20 Z ½ 15 W 0 23 Z ½ 22 W ½ 21 Z 1 5 Z 0 28 W 1 3 Z 0 50.75 65.0 1766
20 Lenhard Alexander 21 1678 --- 1725 7.5 9 W 0 31 Z 1 13 W 1 10 Z 1 7 W 1 2 Z 0 6 W 0 19 W ½ 22 Z 0 12 Z 0 18 W 0 B1 29 Z 1 21 W 0 32 Z 1 46.25 62.0 1758
21 Cetin Adem 26 1500 --- 1679 7.5 5 Z 0 11 W 1 10 W 0 30 Z 1 15 W 0 13 Z 0 32 W 1 14 Z 0 B1 24 W 1 17 Z ½ 19 W 0 31 Z 1 20 Z 1 1 W 0 42.25 55.5 1749
22 Mocsnik Robbie 16 1743 --- 1769 7.0 33 W 1 4 Z 0 30 W 1 7 Z 0 24 W 1 15 Z ½ 9 W 1 8 Z 0 20 W 1 2 W 0 19 Z ½ 3 Z 0 11 W 0 B1 13 Z 0 42.00 64.5 1821
23 Koolen Tom 29 1309 --- 1511 7.0 10 W 0 24 Z 1 17 W 0 28 Z 1 14 W 0 32 Z ½ 11 Z 0 27 W 1 26 Z 1 19 W ½ 16 Z 0 29 W 0 B1 15 Z 0 33 W 1 38.50 53.0 1691
24 Sarrechia Benito 22 1639 --- 1504 7.0 8 Z 0 23 W 0 29 Z 1 25 W 1 22 Z 0 18 W 0 27 Z 1 30 W 1 13 W 0 21 Z 0 B1 28 W 1 10 Z 0 33 Z 1 11 W 0 35.50 53.0 1584
25 Dethier Krista 31 1275 --- 1434 7.0 17 W 0 12 Z 0 B1 24 Z 0 13 W 0 26 Z 0 31 W 1 33 Z 1 32 W 1 18 W 1 14 Z 0 30 Z 1 4 W 0 29 W 0 27 Z 1 32.50 48.0 1590
26 Conte Roberto 25 1507 --- 1434 6.5 7 W 0 14 Z 0 11 Z 0 29 W 0 33 Z 1 25 W 1 B1 13 Z 0 23 W 0 31 Z ½ 30 W 1 32 W 1 27 Z 1 17 W 0 28 Z 0 30.25 45.0 1547
27 Hoogmartens Armin 33 0 --- 1453 6.5 B1 3 W 0 18 Z 0 32 W ½ 31 Z 1 17 Z 0 24 W 0 23 Z 0 28 W 1 14 W 0 29 Z 1 33 Z 1 26 W 0 30 Z 1 25 W 0 29.25 50.0 1533
28 Somers Martijn 20 1684 --- 1482 6.5 6 Z 0 29 W 1 5 Z 0 23 W 0 32 Z 1 10 W 0 33 W 1 12 Z 0 27 Z 0 B1 31 W 1 24 Z 0 30 W ½ 19 Z 0 26 W 1 27.50 47.5 1579
29 Donaldson Larry 27 1398 --- 1318 5.0 13 W 0 28 Z 0 24 W 0 26 Z 1 B1 11 W 0 30 Z 0 31 Z 0 33 W 0 32 Z 1 27 W 0 23 Z 1 20 W 0 25 Z 1 14 W 0 28.50 35.0 1526
30 Verschuren Roger 30 1297 --- 1291 4.5 19 Z 0 32 W 1 22 Z 0 21 W 0 11 Z 0 B1 29 W 1 24 Z 0 31 W 0 33 Z 1 26 Z 0 25 W 0 28 Z ½ 27 W 0 12 W 0 19.00 40.5 1540
31 Harder Cindy 28 1315 --- 1261 4.0 16 Z 0 20 W 0 32 Z 0 B1 27 W 0 33 Z 0 25 Z 0 29 W 1 30 Z 1 26 W ½ 28 Z 0 12 W 0 21 W 0 18 Z ½ 10 W 0 20.50 31.0 1557
32 Pieters Nick 23 1638 --- 1268 4.0 4 W 0 30 Z 0 31 W 1 27 Z ½ 28 W 0 23 W ½ 21 Z 0 B1 25 Z 0 29 W 0 33 W 1 26 Z 0 14 Z 0 13 W 0 20 W 0 17.75 37.0 1517
33 Bigi Ernesto 32 1222 --- 1139 3.0 22 Z 0 B1 14 W 0 12 Z 0 26 W 0 31 W 1 28 Z 0 25 W 0 29 Z 1 30 W 0 32 Z 0 27 W 0 13 Z 0 24 W 0 23 Z 0 14.50 31.0 1537
(©)FRBE-KBSB-v3.71 2018/01/08 (©) GMA 2015